تعبیر خواب میوه ها | توپ تاپ

اگر خواب میوه دید :

معانی احساسی خودتون را در مقابل اون موضوع تفسیر کنید

به اینکه در چه دوره‌ای و فصلی این اتفاق افتاده دقت کنید و برای اینکار از جزئیاتی که محیط خوابتون داشته کمک بگیرید

بین خواب ، خودتون و احساستون از خواب یک مفهوم یا توارد ذهنی ایجاد کنید؛ این توارد ذهنی میزان دقتی که بین ارتباط خواب با بیداری دارید را به شما نشان میده

احساسی که داشتید را در نظر بگیرید، به اون احساس تعمق کنید و یک برداشت ذهنی از اون آماده کنید

همینطور در نظر داشته باشید که جزئیات فرعی را از دیدگاه‌های متفاوت هم بررسی کنید.

خواب دیدن درباره میوه‌ها یک اتفاق معمولی و بدون تفسیر نیست تا زمانی که ما به طور روزانه ، تصاویری را در ذهن خودمون به ثبت برسانیم یا هنوز با اون‌ها در ارتباط باشیم

گاهی میوه‌ها معانی عمیق‌تری دارند و به عنوان نماد معنایی به تفسیر می‌رسند تا ارتباط عمیق‌تری که با خودمون داریم را به طور واضح‌تری معنا کنیم.

خواب دیدن درباره چیدن یا برداشتن میوه:

اگر میوه‌ای را برداشت کنید یعنی به ثمره‌هایتان می‌رسید ولی در جهت برداشتن آنها هم مسئولیت پیدا می‌کنید ، اگر میوه را از درختش بچینید یعنی نتایج شما به شکل درست و کاملی به دستتان می‌آید ولی این تکامل ، کامل بودن نتایج را ، از دیدگاه شما نشان می‌دهد در حالیکه مسیر چیزی است که در بیداری با آن رو‌به‌رو می‌شوید.

تعبیر خواب میوه ها

خواب دیدن درباره میوه‌های عجیب و غریب:

کدام نتیجۀ مطلوب زندگی است که لذت‌بخشیدن به زندگی را تشدید می‌کند؟ ثمره‌های ناشناخته؟ بیاد دارید که احساسات در خواب نقش مهمی را دارند ، میوه ها ثمره هستند و عجیب و غریب بودن یک چیز صرفا به علت ناشناختگی شما از آن است ، یعنی چیزی را دریافت کرده‌اید که قدرت درک و تشخیص کامل آنرا نداشتید ولی میدانید میوه است ولی تجربیات شما از آن میوه یا تنها در حد شناخت است یا یک تجربۀ ابتدایی یا انحصاری و یا فقط درک شما از میوه بودن آن است که تلاش کرده معنا و محتوای کاملی را از آن ثمره به شما نشان دهد.میوه‌ای که دیدید نه عجیب است و نه غریب چراکه ذهنتان آنرا طراحی کرده و مسیری که در آن هستید ، از قبل آنرا شناخته است.

خواب دیدن درباره رنگ یا بو یا طعم میوه:

ثمره یک میوه با رنگ و عطر و طعم میوه در ارتباط هست.اگر رنگ یا طعمی را ببینید که با آن رنگ و طعم ارتباط خوبی بر‌قرار نمی‌کنید یعنی ارتباط شما با ثمره‌ای که می‌گیرید دستخوش بازتاب به خصوصی از شما میشه.اگر رنگ را شاداب و مورد علاقه دیدید یعنی بینش و دیدگاه شما نسبت به این نتیجه برای شما خوشایند است.اگر رنگ را تیره بود و به شما احساس ناپسندی داد یعنی بینش و دیدگاه شما نسبت به ثمره‌ای که در مقابل شماست ، اکنون نامطلوب و ناپسند است.اگر عطر میوه شما را سرخوش کرد یعنی ثمره‌ای است که بر زندگی شما اثر می‌گذارد و شما از آن در زندگی خود بهره می‌برید.اگر عطر میوه برایتان نامطبوع بود یعنی ثمره‌ای است که برای گذر زندگیتان مناسب نیست و نتیجه نامطلوبی می‌شود در حالیکه شاید چنین نمی‌خواستید.اگر هم طعم میوه بر شما اثری گذاشت یعنی از ثمره ای است که بر گذشته شما اثر می‌گذارد چیزی که رضایت یا نارضایتی امروز شما را مشخص می‌کند.

خواب دیدن درباره باغ میوه

باغ میوه نشانه‌ای از ثمرات زیاد است ، اگر با یک دوست در این باغ باشید نشان حد بالایی از دوستی میان شماست که البته عکس‌العمل افراد نسبت به رویارویی با چنین نتیجه‌هایی بیشتر به شخصیت افراد و نوع رابطه و نتیجه‌ای که در بین این دوستی به ثمره می‌رسد بستگی دارد ؛ گاه برای یک انتها است و گاه یک انتها به یک شروع جدید می‌رسد. اگر از میان ثمرات باغ در حال گذر باشید ، از نتایج حاصل شده در اطرافتان عبور می‌کنید.

تفسیر هر میوه به درخت آن میوه بستگی دارد ، یعنی اگر می‌خواهید ماهیت و معنای میوه را بدانید باید به درخت میوه مراجعه کنید و اگر تفسیرش خوب بود یعنی معنای نیک دارد و اگر تفسیر درخت بد عنوان شده باشد به این معناست که ثمره‌ای متضاد میل شما به بهره نشسته است و اگر هم میوه‌ها نارسیده بود معنا بر ثمره‌ای اشاره می‌کند که هنوز کامل نگشته و خوردن آن نتیجۀ مطلوبی نمی‌دهد و اگر میوه‌ها نخورده و بر درخت ماندن یعنی ثمره‌های افزونی را می‌بینید که در مسیر شما نتایج نیکویی را به جا می‌گذارند اما به شرط آنکه تا برداشت میوه از آنان نگهداری کرده و از دستشان ندهید.

اگر باغ به بهار یا پائیز خورده باشد یعنی شروعی در انتظار شماست که لزوم گذر عمر بر چرخۀ سرد و گرم روزگار را بر نتایجی که در دست دارید متذکر می‌شود و اگر بر تابستان و زمستان این نتایج را دیدید ، خواب به شما لحظه‌ای از زندگیتان را نشان می‌دهد که با نتایج فراوان مملو گشته است.

اگر میوه‌ها بر زمین ریخته بودند، ارزش‌های رها شده را نشان می‌دهد و اگر میوه از درخت پیش پای شما افتاد یا شما از کنار میوه‌های به زمین ریخته رد می‌شدید به این معناست که نتایجی حاصل از زحمت اندک به دست می‌آورید. اگر میوه‌ها را بر زمین ریختید به این معناست که به سمت ارزش‌های زندگی خود می‌روید ولی اینکه در چه جهتی با این ارزش‌ها برخورد می‌کنید به قصد و کردار شما باز‌می‌گردد که در خوابتان به آن اشاره شده است. اگر میوه‌ها بر روی درخت بمانند، خوش‌یمنی را نشان می‌دهد و اگر مقدار آن بسیار باشد، نتایج افزون و ثمرات گسترده‌ای را متذکر می‌شود. اگر هم از میوه‌های نارسیده بخورید ، از نتایج زندگیتان به اشتباه استفاده کرده یا از آنان محروم می‌شوید ولی اگر میوه رسیده باشد ، لذت و ثروت ناپایداری هم معنا می‌دهد که ناپایدار کردن آن به شما بستگی دارد و پایداری آن خارج از توان شماست.

خواب دیدن درباره آب میوه

آب میوه یا عصارۀ میوه ، غرایز و روان یک حالت روحی را نشان می‌دهد

در غرایز و روان شما همواره پذیرش و فریب زدن واقعیت کنونی شما هم نمایان می‌شود

اما این مسئله در گرو تغییر است و نشان دهنده تحولی است که روح شما در هیجانات و علایق شما به وجود می‌آورد.

برای اینکه به این تغییر آگاه شوید به ماهیت عصاره دقت کنید.

رنگ ، بو ، طعم و تاثیری که در خواب به شما گذاشت.

باید نتایج را گرد یکدیگر بیاورید و آنرا همچون یک عصارۀ ثمره بخش معنا کنید.

خواب دیدن درباره میوه‌های فاسد شده

فساد میوه یک عامل ناخوشایند را در ثمرات زندگی شما نشان می‌دهد ، میوه‌های گندیده به شما یادآور می‌شوند که برای درست به ثمره نشستن نتایجتان هنوز همه چیز را در نظر نگرفته‌اید، به تمام عوامل نگاه کنید ، گاه شما بر ثمره دیر می‌رسید و گاه ثمره است که دیر به شما می‌رسد ،فساد به مانند عاملی است که از چشم شما دور می‌ماند و خرابی به بار می‌آورد؛ همانطور که می‌توان از شکست‌ها ، نتایجی پیروز بدست آورد یا در برابر آنها مقاوم شد؛ هشداری که شما در خوابتان دریافت کرده‌اید هم می‌تواند شما را در برابر این فساد مقاوم کند؛ هر مقدار هم که بیشتر آماده باشید، برخورد شما با اتفاقی که ممکن است پیش رویتان باشد استوار‌تر و سنجیده‌تر به وقوع می‌رسد.

دیگر مطلب های محبوب و پیشنهادی:

تفسیر خواب میوه ها (2)

تعبیر خواب چیدن میوه از درخت

مطالب مرتبط...

3 نظر

 1. دایانادایاناsays:

  سلام خدمت شما من یه بار دیدم که دارم خرما میخورم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، این مورد بوجود آمدن شیرینی و یا برخی از برکت ها در زندگی آینده تان را به رخ می کشد.

 2. دایانادایاناsays:

  سلام خدمت استاد من یه بار دیدم در یه باغ گردو هستم و دارم گردو جمع میکنم و میریزم تو سبد که یکی میگه اون مال ماست و همشونو میریزم رو زمین زمین پر از برگای خشکیده گردو بود که خش خش میکردند

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، نیکوست و همانطور که در متن هم اشاره شده خبر دهنده از کارهایی است که در آینده شروع می شوند و با نتایج مطلوب هم تمام می شوند.

 3. سوگندمسوگندمsays:

  سلام خواب دیدم که لیمو یی دارم که با کارد از وسط نصفش کردم وداشتم می خوردم شیرین بود واب فراوان داشت وابش به زمین می ریخت

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، خوب است و باید بدانید که بطور کلی خوردن لیمو یا گرفتن آب آن غم ها را از زندگی می شوید.