تعبیر خواب حوض

تعبیر خواب حوض ارتباط مستقیمی با احساسات درونی و افکار شما دارد چرا که مفهوم حوض معمولا با آب آمیخته شده است .در این مطلب می خواهیم ارتباط رویای حوض را با زندگی بیداری شما با توجه به موقعیت ، مکان و شرایط موجود در رویای حوض تشریح کنیم .

تعبیر خواب حوض در فضای بسته یا باز

اگر حوضی که در خواب دیده اید در فضایی باز باشد ، به معنی آن است که شما در مسائل عشقی خوش شانس خواهید بود . اما تعبیر خواب حوض در فضایی بسته این است که شما در حال حاضر به درون خود توجه ویژه ای دارید و فشاری را از سوی اطرافیان برای تغییر حس می کنید . شما می خواهید احساسات درونی خود را از عوامل بیرونی در امان نگه دارید . اگر در خواب دیده اید که حوض در خانه شما است اما در دنیای بیداری چنین چیزی در خانه ندارید ، تعبیر خواب حوض شما این است که اشتباه رفتار می کنید .اگر حوضی که شما در خواب دیدید ، سر ریز کرده باشد یعنی شما درباره آدم ها یا شرایطی در زندگی تان تردید هایی دارید ؛ هر چند که این تردید ها کوچک و نا چیز هستند .

تعبیر خواب حوض و آب

اگر آب حوضی که در خواب دیده اید ، پاکیزه باشد به این معنا است که کسب و کاری خوب در پیش دارید . انتظار خوشبختی و منافع را با تلاش های خود داشته باشید . بینش و چشم انداز نیکویی داشته باشید تا به هدف های خود برسید .

تعبیر خواب حوض خالی از آب کمی تلخی همراه خود دارد . نبود یا کمبود آب در خواب می تواند نشانه بلوغ و عقل باشد . شاید شما به تازگی یک پروژه بزرگ را بدون سود مادی به پایان رسانده اید اما در عوض دانش و بینش به دست آورده اید . حوض خالی دلالت بر ذهن شما دارد که دوباره اشتباه نخواهید کرد .

تعبیر خواب حوض پر از آب

اگر حوض داخل خواب شما نیمه پر باشد یا آب کمی داشته باشد به آن معنا است که مراحل خطرناک یا غیر ایمن زندگی تان به خصوص در خصوص مسائل احساسی در پیش است . به طور مثال ممکن است در مرحله آسیب پذیر رابطه با عشق خود باشید . حوض نیمه خالی می تواند انسان را فریب دهد . شما به امید آب زیاد داخل آن می پرید اما با خطر بزرگی روبرو می شوید .

اگر آب داخل حوض آبی رنگ باشد تا جایی که به راحتی کف آن را ببینید بیانگر آن است که شما در آغاز ارزیابی زندگی خود قرار گرفته اید تا مشکلات را حل کنید . اگر آب داخل حوض کاملا شفاف باشد به معنای سلامت ذهنی و جسمی است . شما قادر هستید تمام آن چه داخل حوض قرار دارد را ببینید .اما تعبیر خواب حوض با آب تیره و کثیف نشانه نگرانی و سوال هایی درباره آینده است . ممکن است مساله ای پنهان داشته باشید که شما را آزار می دهد .

تعبیر خواب حوض آبی رنگ

دمای آب داخل حوض نمایانگر وضعیت ذهنی شما است . آیا یک روز سرد زمستانی آرام است ؟ یا یک روز تابستانی داغ و هیجانی؟ دما و رنگ آب ( مخصوصا اگر رنگی غیر عادی باشد ) تفسیر های روانشناسانه مربوط به وضعیت ذهنی شما دارند . می توانید از روانشناسی رنگ ها در این باره استفاده کنید .

تعبیر خواب حوض همراه با حضور یک شخص

اگر شما خودتان را به صورت برهنه کنار حوض می بینید ، نشانه ای از نا رضایتی و خشم است . اگر مردی برهنه را کنار حوض می بینید ، یعنی از چیزی خجالت زده هستید و اگر فرد برهنه کنار حوض زن است ، یک رسوایی در پیش است .تعبیر خواب حوض با آدم های زیاد ( مهمانی ) این است که به زودی خبر های خوبی می شنوید .

تهیه کننده : توپ تاپ

مطالب مرتبط...

3 نظر

 1. الناالناsays:

  سلام من خواب دیدم که دوتا حوض وجود داره تو یکی از مناطق که این دوتا حوض خیلی ترسناک و سیاهن ولی یک جور مکان دیدنی اند و شیطانی اما وقتی به اونجا رفتم دیدم که اون حوض ها اینده رو پیش بینی میکنند و یک پیشگو ازش خواستم که راجع به عشقم بهم بگه و گفت با اون ازدواج میکنی تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام خواب به معنای احساسات درونی و خوش شانسی شما در روابط احساسی و عاشقانه است.

 2. یلدایلداsays:

  سلام،خواب دیدم خونه پدربزرگم اینا یه حوض خالی هس بعد بابام اون حوضرو پر اب کرد توشم یه عالمه ماهی قرمز بزرگ بود،این خواب تعبیری داره

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   خواب شما میتواند نشانه خبرهای خوب باشد

 3. امينامينsays:

  سلام ؛استادچندشب پيش براي شماپيام دادم امانتونستم جواب وتعبيرخوابم روبگيرم ببخشيداگه براتون تكراريه؛براتون نوشتم صبح ساعت ده صبح بودبيدارشدم قبل ازبيدارشدنم بودكه خواب ديدم يه جايي بيرون شهربودكه چندحوض ويك جوب بركه روديدم كه آبشون صاف بودودرخواب كسئ بهم ميگفت اينهاهيچ وقت كدرنمي شن وگل آلودنميشن احساس ميكردم پدربزرگ مادريم بودكه بهم ميگفت كه چندسالي هست عمرشون رودادن به شما!ممنون اگه تعبيرش كنيد

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بیانگر پاکی و صمیمیت در زندگی است