تعبیر خواب 7 صبح چیست؟

تعبیر خواب 7 صبح برای افرادی است که می‌دانند در این ساعت خواب دیده اند. البته معمولا ما خواب‌هایی که دیده ایم را یادمان نمی‌آید و اگر هم یادمان بیاید، ساعت دقیق خوابی را که دیده ایم، نمی‌دانیم. به طور کلی می‌دانیم که این خواب را ظهر بین اذان ظهر و مغرب، قبل از اذان ظهر، شب و صبح دیده ایم. اما دانستن زمان خواب دیدن چه تاثیری بر روی تعبیر خواب ما دارد. اینکه ما در چه زمان و ساعتی خواب ببینیم تاثیری بر نوع تعبیر خواب ندارد بلکه نشان دهنده‌ی این است که خوابی که دیده ایم ارزش تعبیر دارد یا خیر و اینکه آیا محقق می‌شود یا نه. تعبیر خواب روشی علمی و اصولی است و تنها چند معبر معتبر و شناخته شده وجود دارند که می‌توان به آنها رجوع کرد. یکی از این معبرین معروف که در زمینه تعبیر خواب می‌توان به او رجوع کرد، ابن سیرین است. چرا که به تعبیر خواب نگاه علمی و اصولی دارد.

تعبیر خواب 7 صبح ابن سیرین

تعبیر خواب 7 صبح و به طور کلی بعد از اذان صبح از نظر ابن سیرین و بسیاری از معبرین اسلامی اعتبار چندانی ندارد و معتقدند به اینطور خواب‌ها در این زمان‌ها نباید اعتنایی کرد. به طور کلی از دید ابن سیرین و بسیاری از معبرین اسلامی بحث زمان و مکان در ارزش و اعتبار خواب اهمیت چندانی دارد. البته اطلاعات دقیقی در این زمینه وجود ندارد و چرایی آن بر همگان مشخص نیست. ابن سیرین مانند بسیاری دیگر از معبرین اسلامی خواب‌هایی را که نزدیک اذان صبح دیده شود را جزو خواب‌های صادقه می‌دانند و تعبیر خواب برای آنها را صحیح می‌داند اما خواب‌هایی که در شب و بعد از اذان صبح دیده شود را خواب‌هایی می‌دانند که تعبیر ندارد و تعبیر آن تحقق نمی‌یابد. نوع خوابی که می‌بینیم در اینجا اهمیتی ندارد بلکه زمان خواب دیدن در اینجا به تعبیر خوابی که دیده ایم اعتبار می‌دهد. ممکن است خوابی را نزدیک اذان صبح ببینیم و همان خواب را اول شب و بعد از اذان صبح ببینیم اما آن خوابی تعبیر خواهد شد و در آینده در زندگی واقعی محقق می‌شود که نزدیک اذان صبح دیده ایم.

تعبیر خواب ساعت 7 صبح

تعبیر خواب 7 صبح علامه محمد باقر مجلسی

علامه محمد باقر مجلسی به نقل از شیخ مفید در کتاب بحار الانوار نظرات جالبی در مورد تعبیر خواب دارد. وی خواب‌هایی را که می‌بینیم را بر 4 نوع تقسیم بندی کرده است و خواب‌هایی را دارای ارزش تعبیر کردن می‌بیند که رویای صادقه هستند و نزدیک اذان صبح دیده ایم. برای خواب‌هایی که نتیجه افکار و اعمالی است که روزانه به آن فکر کرده ایم و انجام داده ایم و خواب‌های اول شب اعتباری قائل نیست. به طور کلی علمای علم تعبیر خواب از نمادها و علائمی که خواب‌های ما دارند برای تعبیر استفاده می‌کنند. نوع دین، مذهب، زبان، حرفه و شغل افراد در تعبیر خواب تاثیر دارد و معبر قبل از تعبیر خواب باید اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشد و با علم به این قضیه و توانایی کامل به تعبیر خواب بپردازد.

گردآورنده : توپ تاپ

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...