تعبیر خواب خورشت کرفس

بسیار اتفاق می افتد که در خواب های خود با خوراکی های مختلفی رو به رو می شویم که ممکن است در زندگی بیداری اطلاع چندانی از ماهیت آن ها نداشته باشیم یا حتی علاقه ای به خوردن آن ها نداشته باشیم. غذاها در زندگی بیداری تامین کننده ی نیاز جسمی ما می باشند و در واقع قدرت و سلامت بدنی ما را تضمین می کنند. زمانی که خوراکی ها در خواب ظاهر می شوند، باید بدانید که شما در حال مشاهده ی خوراک فکری خود هستید. خوابی با موضوع خورشت کرفس از شما می خواهد تا با دید منطقی خوراک فکری روزمره ی خود را مورد بازبینی قرار دهید و به سمت داده هایی بروید که به شما کمک می کنند تا از لحاظ فکری رشد کرده و ایده های جدیدی را پیدا کنید.

بسیار اهمیت دارد که در طول این خواب با چه چالش ها یا عناصر دیگری رو به رو می شوید و احساس شما در هنگام خوردن خورشت کرفس چیست. منظور از خوراک فکری نیز تمام داده هایی است که در طول روز و در قالب موسیقی یا کتاب و مدیا های مختلف دریافت می کنید و افکار و ذهنیات شما را به طور مستقیم یا غیر مستقیم تحت تاثیر قرار می دهند.

دیدن خورشت کرفس در خواب صرفا می تواند اشاره به خاطرات یا نوستالژی های شما درباره ی این خورشت باشد. مخصوصا اگر این خورشت در رژیم غذایی شما نقش چندانی ندارد و ممکن است صرفا شما را به یاد یک مهمانی در گذشته یا به یاد فردی در گذشته بیاندازد که یک بار دستپخت او را چشیده اید.

ممکن است در خواب خود مشاهده کنید که فرد خاصی برای شما خورشت کرفس را پخته است. در این حالت باید بدانید که تمام انسان هایی که در خواب مشاهده می کنیم حضور سمبلیک داشته و اشاره به ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودمان دارند. برای این که دلیل حضور دیگران را در خواب خود درک کنید، توجه داشته باشید که آن ها برای شما تداعی کننده ی چه احساسات یا رفتار های مشترکی هستند و چگونه می توانند الهام بخش شما برای پیدا کردن یک راه حل جدید باشند؟

خوابی با موضوع خورش کرفس زمانی که در خواب ظاهر می شود از شما می خواهد تا مساله ای که در زندگی بیداری برای شما چالش آفرین شده یا نوعی فقدان را ایجاد کرده است را بشناسید. ممکن است در روز ها یا ماه های اخیر، برای پیشبرد پروژه ای علمی یا درسی دچار مشکل شده باشید یا احساس کنید که توانایی و استعداد کافی برای پیشبرد این پروژه را ندارید. این خواب از شما می خواهد تا در این زمینه، خوراک فکری و منابعی که در حال استفاده از آن ها هستید را نیز در نظر بگیرید. شاید لازم باشد تا به دنبال منابع ارزشمند تر و مفیدی تری باشید که به شما کمک کند تا جواب پرسش های خود را پیدا کنید یا به عنوان نوعی منبع الهام بخش، مسیر شما را روشن کنند.

گردآورنده : توپ تاپ

مطالب مرتبط...

3 نظر

 1. میم قیمیمیم قیمیsays:

  سلام. خاله ام خواب دیدن مامانبزرگم که فوت شدن اومده بودن خونه شون یه دسته کرفس زرد دستشون بوده گفتن نعنا میخوام،خاله ام گفته مامان برم از خونه برات نعنا خشک بیارم که بیدار می شن،تعبیرش چی هست؟ضمنا خاله ام یه دختر بیمار دارن که نگهداریشون خیلی سخته

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام ممکن است دچار اندوه و نگرانی هایی در زندگی شوید

 2. ف نف نsays:

  سلام و خسته نباشین نزدیک اذان خواب میدیدم تو تختم دارم کرفس پاک میکنم شاخه های پلاسیده داشت ومن داشتم میکندم و بعد دیدیم نامزدم هم اومد تو اتاق کمکم کرد واسه پاک کردن و کندن شاخه های پلاسیده

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام به دنبال یافتن اسایش در زندگیتان است

 3. سایهسایهsays:

  با سلام خواب دیدم با پدر و مادرم خورش کرفس میخوردم و توش هویچ رنده شده بود و من دوست نداشتم با تشکر

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام ممکن است مسیر زندگیتان عوض شود