تعبیر خواب تبریک گفتن

این خواب معمولا به شکل روابط انسان با دیگران ظاهر می شود و زمانی که در خواب با انسان های دیگر رو به رو می شوید، باید بدانید که در حقیقت در حال مشاهده ی بخش های مختلف افکار و شخصیت خودتان هستید. تبریک گفتن غالبا پدیده ای در ظاهر مثبت است که احساسات قلبی دیگران را برای ما روشن می کند. بسیار اهمیت دارد که در خواب از زبان چه کسی تبریک را دریافت می کنید و این تبریک به چه مناسبت است و البته با شنیدن تبریک، چه احساسی در شما ایجاد می شود.

برای این که دلیل حضور سمبلیک دیگران را در خواب خود درک کنید، توجه داشته باشید که فکر کردن به این اشخاص، چه احساسات یا خاطرات یا درس هایی را برای شما زنده می کند. انسان های درونی خواب همچنین می توانند اشاره به برخی عادت های شما در زندگی بیداری باشند که تحت تاثیر شخصیتی که به شکل سمبلیک در خواب شما ظاهر شده است در درون شما ایجاد شده است.

تعبیر خواب تبریک ازدواج

تعبیر خواب تبریک گفتن ازدواج: ازدواج در خواب می تواند اشاره به اشتراکات و پیوند های جدیدی باشد که در زندگی بیداری با آن رو به رو هستید. اگر در خواب احساس کنید که از دیگران به خاطر ازدواج خود تبریک دریافت می کنید در حالی که خودتان از جریان ازدواج بی اطلاع باشید، نشان دهنده ی احساس درونی شما درباره ی موقعیت هایی است که احساس می کنید به شکلی ناخواسته در آن قرار گرفته اید. مثل شرایط جدیدی که در زندگی شما ایجاد شده است.

 این شرایط جدید، صرفا زمینه های عاطفی زندگی شما را شامل نشده و می تواند به انسان ها یا گروه دوستان جدید یا افکار و عقاید جدیدی اشاره داشته باشد که شما را در وضعیت عمل انجام شده قرار داده اند. این خواب از شما می خواهد تا این موقعیت های را شناخته و به شکلی منطقی با آن ها رو به رو شده و درباره ی آن ها قضاوت کنید. در واقع اجازه ندهید که شرایطی که با ارزش ها و افکار شما مطابقت ندارند، به شما تحمیل شده و به جای شما تصمیم گیری کنند.

تعبیر خواب تبریک گفتن مرده: انسان های مرده ای که در خواب مشاهده می کنیم، سمبل بخش هایی از شخصیت و افکار و عادت های ما هستند که احساس می کنیم مدت ها پیش و در زندگی بیداری آن ها را کنار گذاشته ایم. این خواب از شما می خواهد تا این عادت های فراموش شده را شناخته و متوجه تاثیر غیر مستقیم آن ها بر روی روزمره و تصمیم گیری های خود شوید.

برای این که دلیل حضور این شخصیت فوت شده را در خواب خود درک کنید، توجه داشته باشید که فکر کردن به این شخص، چه احساس یا فکری را در شما زنده می کند و شما را به یاد کدام دسته از تجارتان در گذشته می اندازد. این خواب از شما می خواهد تا وقوع تغییرات در افکار و منش انسان را درک کرده و بپذیرید که تغییر، لازمه ی زندگی و رشد می باشد.

زمانی که فرد مرده به خاطر موضوع خاصی به شما تبریک می گوید، نشان دهنده ی این معناست که اتفاقات مهم و مثبتی که هم اکنون در زندگی شما در حال رخ دادن هستند، در واقع نتیجه ی اشتباهات یا عادت های گذشته ی شما بوده اند.

دیگر مطلب های پیشنهادی توپ تاپ:

تعبیر خواب جشن تولد خودم

تعبیر خواب کیک تولد (2)مطالب مرتبط...

9 نظر

 1. ددsays:

  سلام خاب دیدم یه پاکت دریافت کردم که توش نوشته بود در سال جدید رسالت اقتصادی را به شما تبریک میگویم .بقیه واوایل خاب یادم نیست پاکتها بیشتر از یکی بود یکیش مال من بود نمیدونم از کی بود

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اگرچه برای رسیدن به هدف راه پر پیچ و خمی در پیش دارید اما امید خود را از دست ندهید.

 2. ه.علیپوره.علیپورsays:

  سلام .خاب دیدم یکی از بچه های دانشگا شب منو تو محوطه دید و گف مبارکه ایشالا خوشبخت بشین در حالی ک خودم نفهمیدم برا چیه گفتم مرسی

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، نشان دهنده ی آرزوها و یا دعاهای مطلوب و خوشایندی است که برخی از اطرافیان نزدیک در حقتان می کنند.

 3. ناشناسناشناسsays:

  سلام و وقت بخیر خدمت شما، خواب دیدم در کلاس درس زمان دانش آموزیم هستم، همه دانش آموزان سرکلاس روی نیمکتهاشون نشسته بودن من هم یک صندلی دستم میگیرم و میبرم یه گوشه سرکلاس میذارم، بعد با احساس خوبی به تک تک بچه های کلاس سال نو رو تبریک میگم، معلم ریاضی هم سرکلاس نشسته ، و بخاطر حضورمعلم،من سعی میکنم با اشاره ی سَر به بقیه ی بچه ها تبریک بگم تا نظم کلاس به هم نریزه، بعد دنبال جایی برای نشستن میگردم که چشمم به صندلی ای میفته که خودم اونجا قرار داده بودم، ( در واقعیت مشکوک به بارداری هستم که ناخاسته اتفاق افتاده و خیلی مضطربم بطوریکه از فکرش بیرون نمیام، دلیل استرسم اینه که اونشب شب مناسبی برای بارداری نبوده( چون نیمه ی ماه قمری بوده)

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به خداوند متعال توکل کنید و امید خود را از دست ندهید.

 4. پانیذپانیذsays:

  سلام. خواب دیدم یکی از دوستام برای ازدواج بهم تبریک میگه. درواقع من مجردم و فعلا خیال ازدواج ندارم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به دنیای واقعی بازگشته و با به کار گرفتن عقل و اندیشه برای رسیدن به اهداف خود تلاش کنید.

 5. فاطمهفاطمهsays:

  سلام من خواب دیدم دو نفر پشت سر هم بهم زنگ زدن و گفتن پیشاپیش بهت تبریک میگیم و منم نمیدونستم که بخاطر چی تبریک میگن.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان نشانه خبرهای خوش است

 6. ترمهترمهsays:

  سلام خاب دیدم مرده تبریک میگه بهم هرچی گفتم برا چی اون فقط تبریک میگفت تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان نشانه موفقیت در زندگی است

 7. HadisHadissays:

  سلام من خواب دیدم در جشن ازدواجی شرکت کردم ک عروس و داماد رو نمیشناختم وزمانی ک عروس دوماد برای خوشامدگویی اومدن بجای اینکه من بهشون تبریک بگم اونا ب من تبریک گفتن و زمانی ک ب خانه ی عروس رفتیم سجاده ای ک متعلق ب منه ب عنوان سجاده ی عروس پهن بود

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   تعبیر خوابتان نشانه خبرهای خوشی برای شماست

 8. ارزو محمودیارزو محمودیsays:

  سلام من خواب دیدم با یه خانمی که میشناسمش رو بوسی میکنم و میگم عیدتون مبارک ایشون هم من را بوس کرد

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بیانگر روزمرگی است

 9. ناشناسناشناسsays:

  سلام، خواب دیدم دو نفر خانم محجبه مقدس که صورتشون مشخص نیست اومدن سمت من و بهم تبریک میگفتن، یه چیزایی هم دستشون بود که فک کنم انگار شبیه هدیه یا شیرینی بود، لباساشون هم لباس عبای عربی و روی صورتشون انگار پارچه سفید نورانی بود، تعبیرش چیه؟ممنون

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   خوابتان نشانه شنیدن خبرهای خوب و لذت بخش است