تعبیر خواب آغوش (2)

خواب های ما تعابیر مختلفی می توانند داشته باشند که می تواند وابسته به زندگی روزمره باشد. معمولا خواب ها انعکاس زندگی روزمره ما هستند و تعبیر خاصی دارند.از زمانهای گذشته مردم بر این باور بودند که خواب های میتوانند به ما کمک کنند تا دنیای اطرافمان را بهتر درک کنیم.کتابهای بسیاری در زمینه ی تعبیر خواب وجود دارند و مردم بسیاری تلاش میکنند تا تعبیر خواب های خود را از آنها پیدا کنند.خواب در آغوش کشیدن بسیار رایج است و می تواند تعابیر متفاوتی داشته باشد، می تواند به معنای مهربانی و عشق باشد، همینطور احساس امنیت.اگر خوابی درباره ی آغوش دیده اید، این خواب به شما احساس امنیت و صمیمیت می دهد.برخی مواقع این خواب به معنی وجود مشکلات در زندگی است که شما به زودی قادر به حل آنها خواهید بود.

ممکن است زمانی که نیاز به تخلیه انرژی منفی دارید خواب در آغوش کشیدن را ببینید. زمان آن فرا رسیده که افکار مثبت را شروع کنید و عشقتان را به دیگران نشان دهید.خواب در آغوش کشیدن می تواند احساسات متفاوتی مانند بخشش، عشق، شادی و... ایجاد کند.اما برای یافتن تعبیر صحیح خوابتان تمام جزئیاتی که دیده اید باید مد نظر قرار داده شوند. برای مثال ممکن است خواب در آغوش کشیدن عشقتان، به آغوش کشیدن یک دشمن و یا خواب مبادله آغوش را ببینید.

قابل ذکر است که خواب های در مورد آغوش ممکن است مثبت و یا منفی باشند، پس آنها را با تمرکز تجزیه و تحلیل کنید در تعبیر مثبت،  شما در آینده بر همه ی مشکلات و سختی ها غلبه خواهید کرد، همچنین شما مورد احترام واقع خواهید شد.اما همانند همه ی خواب ها این خواب نیز می تواند تعبیر منفی داشته باشد، و تعبیر آن تسلط دشمنان بر شماست، ممکن است در بیداری احساس ناامیدی و ناامنی کنید.

برخی مواقع این خواب های میتوانند به مشکلات بسیار جسمانی و یا کاری در آینده مربوط شوند.

تعبیر خواب آغوش یا در بغل گرفتن در موقعیت های مختلف

اکنون رایج ترین خواب ها درباره آغوش را مشاهده خواهید کرد. خواهید دید که هر کدام از خواب ها تعبیر خاصی دارد و نکته ی مهم، یادآوری جزئیات است.امیدواریم از این مقاله لذت ببرید و بهترین تعبیر را برای خواب خود بیابید. اگر تاکنون خوابی درباره آغوش دیده اید به شما پیشنهاد می دهیم که این مقاله را بخوانید. ما اطمینان داریم که این مقاله برای شما جالب خواهد بود و در درک بهتر خوابتان و یافتن بهترین تعبیر به شما کمک خواهد کرد.

آغوش ، تعبیر خواب و معنی دقیق آن در مکان ها و یا موقعیت های مختلف

تعبیر خواب در آغوش گرفتن : اگر خواب آغوش دیده اید ولی جزئیات را به خاطر ندارید یعنی برای تغییرات جدیدی که در حال ورود به زندگیتان هستند آماده اید.همچنین این خواب می تواند به این معنی باشد که شما آمادگی به آغوش کشیدن جنبه خاصی از شخصیتتان را دارید.

تعبیر خواب در آغوش گرفتن شخصی : چنانچه این خواب را دیده اید یعنی دوست دارید در بیداری به شخصی عشق بورزید.احتمالا احساس تنهایی می کنید و دوست دارید که به شما عشق بورزند. همچنین به شما میگوید نباید احساسات خود را پنهان کنید و با صراحت آنها را بیان کنید. همانطور که قبلا اشاره کردیم تعبیر این خواب می تواند محو شدن تمامی مشکلاتتان در آینده باشد.از زندگی لذت بیشتری خواهید برد و اطرافیانتان از شما سپاسگزار خواهند بود.

تعبیر خواب در آغوش گرفتن عشقتان : چنانچه این خواب را دیده اید نشانه ی خوبی نیست.تعبیر این خواب مشکلات فراوانی است که در آینده برای شما پیش می آید. موانع بسیاری پیش روی شما قرار دارد پس به حمایت و عشق معشوقه ی خود نیاز خواهید داشت.

تعبیر خواب در آغوش گرفتن اقوامتان : اگر در خواب اقوام خود را در آغوش می گرفتید نشانه خوبی نیست. این خواب نشان می دهد یکی از اعضای خانواده شما و یا شخصی از اقوامتان ممکن است به بیماری مبتلا شود. همچنین در آینده احتمال درگیری و اختلاف با اعضای خانواده وجود دارد.

تعبیر خواب شاد بودن به دلیل در آغوش گرفتن شخصی: اگر در خواب دیدید که شخصی را در آغوش گرفتید و همان لحظه احساس شادی کردید، نشانه ی بسیار خوبی است.این خواب به معنی چیزهای خوبی است که در کنار شما قرار دارد.می توانید منتظر دورانی باشید که برایتان رفاه و شادی به همرا بیاورد. شما آرامشی دارید که شما را شاد و راضی نگه میدارد.

تعبیر خواب در آغوش گرفتن یک غریبه : تعبیر این خواب ملاقات با شخصی مهم است که انتظار آن را ندارید. شما از دیدن شخصی که مدتی طولانی ندیده اید شکفت زده خواهید شد.

تعبیر خواب در مبادله آغوش : اگر این خواب را دیده اید تعبیر بدی دارد. در واقع این خواب به معنی روبرو شدن با مشکلات در آینده است.این خواب می تواند تعبیر دیگری نیز داشته باشد. تعبیر این خواب می تواند خیانت فردی از اطرافیانتان باشد،قردی که کمترین انتظار را از او ندارید شما را فریب می دهد.

تعبیر خواب در آغوش گرفته شدن : این خواب نشانه ی بسیار خوبی است و جایی برای نگرانی وحود ندارد. تعبیر این خواب معمولا احترام اطرافیان به شما در آینده است.آنها به دلیل موفقیتتان به شما احترام خواهند گذاشت و در نهایتا عشق و قدردانی خود را به شما نشان خواهند داد.

تعبیر خواب در آغوش گرفته شدن توسط مردی که نمیشناسید : اگر شما یک زن هستید و در خواب دیدید که یک غریبه شما را در آغوش گرفت نشانه ی خوبی نیست. این خواب به شما می گوید در آینده ی نزدیک مشکل سلامتی خواهید داشت.

تعبیر خواب در آغوش گرفتن دوستان : این خواب نشانه  خوبی است. می توان انتظار داشت که در آینده ی نزدیک اتفاقات خوبی برایتان می افتد. احتمالا اتفاقات ویژه ای خواهد افتاد که باعث می شود احساس شادی و رضایت کنید. این امکان وجود دارد که دوستانتان در شرایط دشوار به شما پیشنهاد کمک خواهند داد و شما به خاطر آن خوشحال خواهید بود. این خواب به شما می گوید دوستان واقعی بسیاری دارید و لازم نیست نگران چیزی باشید

تعبیر خواب رد کردن یک آغوش : تعبیر این خواب احساس تنهایی و انزوای شما در بیداریست.احتمالا چالش های بسیاری پیشروی شماست که باید برای غلبه بر آن ها قوی باشید. این خواب بازتاب احساس ناراحتی و تنهایی شماست.

تعبیر خواب در آغوش گرفتن توسط زنی که نمیشناسید: اگر شما یک مرد هستید و در خواب توسط زنی که نمیشناسید در آغوش گرفته شدید. تعبیر این خواب هشدار به شماست که مواظب باشید، شخصی ممکن است فریبتان دهد. این امکان نیز وجود دارد شخصی که عاشقش هستید در جال فریب شماست و از او ناامی خواهید شد.

تعبیر خواب در آغوش گرفتن کسی در تختخواب : این خواب نشانه مثبتی است. تعبیر این خواب ملاقات با فردی مهم در آینده است. این احتمال وجود دارد که با آن شخص وارد رابطه ی عاطفی شوید.

تعبیر خواب در آغوش گرفتن همکارتان : این خواب نشانه خوبی است. تعبیر آن رابطه ی خوب با همکارتان است که روز به روز بهتر خواهد شد.

تعبیر خواب  محکم در آغوش گرفتن کسی : تعبیر این خواب به این صورت است که شما اکنون احساس دلتنگی دارید. احتمالا شما نمیتوانید فردی را که دوست داشته اید فراموش کنید و تمام لحظه های زیبایی را که باهم داشته اید  را به یاد می آورید. هنوز او را دوست دارید  و خواهان رابطه دوباره با او هستید.

تعبیر خواب در آغوش گرفتن آموزگارتان : تعبیر این خواب آمادگی شما برای پذیرفتن مسئولیتهایی است که در زندگی دارید.

تعبیر خواب در آغوش گرفتن دشمنتان : این خواب نشانه ی خوبی است و نشان می دهد شما شخصیت خود را پذیرفته اید و در صلح با خودتان هستید.

تعبیر خواب در آغوش گرفتن عیسی مسیح : تعبیر این خواب آمادگی شما برای وقف خودتان برای خوشحالی دیگران است.این خواب به معنی ایمان شماست؛ شما میدانید که به اهدافتان خواهید رسید.

سایر مطلب های پیشنهادی توپ تاپ:
تعبیر خواب مرده را در آغوش گرفتن

تعبير خواب از پشت بغل كردن

مطالب مرتبط...

16 نظر

 1. طلایهطلایهsays:

  سلام وقتتون بخیر ببخشید من دیشب یه خوابی دیدم که خیلی خوب یادم نیست ولی میدونم که توخواب شرایط روحی خوبی نداشتم بعد شب بود و ماخونه خالم بودیم من چون حالم خوب نبود رفتم که توی اتاق بخوابم بعد یه اقایی اومد که انگارمن میشناختمش(ولی الان اصلا یادم نمیاد کی بود) اومد پیشم نشست و ازم خواهش کرد بهش یه فرصت بدم انگارمیخواست باهاش ازدواج کنم بعدانگار قبلا منو تنهاگذاشته بود میخواست همش کمکم کنه تاحالم خوب شه واینکه انگارواقعا دوستم داشت و میخواست هرجوری شده راضیم کنه که بهش یه فرصت دوباره بدم بعد آغوششو باز کرد که برم تو بغلش منم هم حال روحیم خوب نبود هم واقعا شک داشتم برم یانه یا کلاقبولش کنم یانه. هواهم تاریک بود چون شب بود. بعد من رفتم بغلش واقعا حس آرامش بهم منتقل شد چون فوق العاده هم ادم ارومی بود ولی تارفتم بغلش یهو مامانم سررسید و دستمو گرفت ومنو ازبغلش بیرون کشید وشروع کرد به داد زدن سرپسره که برو پی کارت وحق نداری بهش نزدیک بشی. یادمه توخواب ازاینکه مامانم سررسید ناراحت شدم چون برا چندلحظه حس آرامشو ازش گرفته بودم وهنوزم تو وجودم بود. ممنون میشم تعبیرشو بهم بگید.. درضمن این خوابو قبل از اذان دیدم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود برادر عزیز ، در حالت کلی از موانع و مشکلاتی که احیانا از آنها هراسناک هستید با بردباری و پایداری خود با موفقیت گذر خواهید کرد.

 2. عرشیاعرشیاsays:

  خواب دیدم سر کلاس درس هستم و ی سری دوستانم ٢ ساله که غیر حضوری درس میخوانند و دیدم ان ها در کلاس هستنز و برگشتند سر کلاس بگو بخنک کردیم باهم و خیلی سر صدا کردم معلم منو ار کلاس بهبیرون انداخت و ناظم را دیدم به من گف چرا انقد پیش مدیر میری گفتم من مشکلاتمو ب شما نگم به کی بگم بعد ناظم منو در اغوش گرفت

 3. LLsays:

  سلام چند وقت پیش خواب خانم سیاه پوشی رو دیدم. ایشون منو در آغوش گرفت و گفت اگه چند بار بگی عروه اون میاد و توی حرم امام رضاست. من همینطور که اون خانم رو در آغوش گرفته بودم گفتم عروه بعد از ته دل اسم کسی رو که دوست داشتم گفتم. اون خانم جلوی دهنمو گرفت. فکر کردم منظورش اینه که اسم اونو نیار. بعد فقط گفتم عروه. سپاسگزارم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید که برآورده کردن خواسته ها و آرزو های دیگران، شما را از رسیدن به اهداف و انگیزه های خودتان باز دارد.

 4. نغمهنغمهsays:

  با سلام و احترام.خواب ديدم يه جايي بوديم خيلي بزرگ بود و ديوارهاي سفيد و پرنوري داشت.مادرشوهرم كنارم بود و برادرشوهرم خيلي دورتر از ما وايساده بود كه دخترم دويد تا پيش عموش و رفت بغلش.بعد من جاري ام اومد تو ذهنم كه چرا پس اونم نيست ولي اصلا نبود انگار

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   برای این که دلیل حضور دیگران را در خواب خود درک کنید، توجه داشته باشید که فکر کردن به آن ها، چه احساس، فکر یا خاطره ای را برای شما زنده می کند؟ درسی که از این افراد می گیرید چگونه می تواند الهام بخش شما برای برون رفت از چالش های فعلی در زندگی بیداری باشد؟

 5. فرنازفرنازsays:

  سلام . من خواب دیدم توو خونه خودمون پسرخالم میخاست بیاد ک من گفتم نیا من روسری سرم نیس. اما یهویی اومد و بغلم کرد و گفت منک کاریت ندارم. موهامم نوازش میکرد و کاملا توو بغلش گرفتهبود. منم حس خیلی خوبی داشتم توو بغلش . پسرخالم دوسم داره اما من حس خاصی نسبت بهش ندارم . ممنون میشم تعبیرشوبگین

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید دیگران در مسائل خصوصی زندگی شما دخالت کنند.

 6. ناشناسناشناسsays:

  خواب ديدم رفتم خونه يه نَفَر (پسر)كه قبلا دوستش داشتم و الان نامزد داره با همه خوب رفتار كرديم من تو خونشون داشتم كمك ميكردم و كار ميكردم مثل صاحبخونه نامزدش هم بود ولي اون فقط از كاراي ما ميخنديد يهو من اومدم پتو رو زمين رو جمع كنم همون پسر من رو كشيد تو بغلش و محكم سعي داشت نگهم داره و من بيشتر تلاش ميكردم ازش جدا بشم به سختي ازش جداشدم و بعدش فقط يادم مياد با دوستم تو راه برگشت به خونه بوديم كه به دوستم گفتم يه خار تو گلوم گير كرده كه داره رشد ميكنه و به همه جاي بدنم ميرسه مثل يه درخت و حس ميكردم از دست مادر پسر ناراحتم همه چيز تقصير اون بود

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب نشان دهنده ی اهداف و انگیزه های جدیدی است که موجب ایجاد احساس زنده دلی برای شما خواهد شد و در صورت بهره گیری از این موقعیت ها می توانید به گسترش منافع شخصی خود در زمینه های مالی یا شغلی بپردازید.

 7. رویارویاsays:

  سلام خواب دیدم تو آغوش یه مرد خوابیدم و خیلی احساس آرامش داشتم و آغوش گرمی داشت و مرد گردنم رو بوسید و احساس خوبی داشتم ،غریبه بود ولی انگار تو خواب میشناختمش

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سلام. این خواب از شما می خواهد تا از شرایط و موقعیت های فعلی برای پیگیری تصمیمات و مسئولیت هایی استفاده کنید که موجب رسیدن شما به اهداف مالی تان بشود.

 8. ناهیدناهیدsays:

  سلام خواب دیدم تو بغل دامادمون هستم و داریم باهم بگو بخند می کنیم نامزدمم کنارمونه حس بدی نداشتم حس گناه و لذت نداشتم انگار که برادرمه که نامزدم عصبانی میشه دامادمون میترسه میره بیرون منم میرم بغل نامزدم به دلیل ازش جدا میشم بازم میخوام برم بغلش که نمیزاره منم میگم میام به شوخی میگه نیم ساعت میمونی بازم میرم بغلش

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام ... ممکن است در اینده با کسی برخورد کنید که برای شما جنبه خیر داشته باشد.

 9. نگارنگارsays:

  سلام. امروز صبح دریه حالتی که انگار خواب بود و نبود! احساس کردم با دوستم در حال دویدنیم. از یک چیزی فرار می‌نیم و به شدت سرعت داریم انگار مرواز میونیم. به محل کار قدیم پدربزر.م‌که برام اشنا بود رسیدیم. باران ملایمی در حال باریدن بود. حال خوبی داشتم . یه هو تنها شدم. با وحشت به دورو برم نگاه کردم، همه یک بخش یاتمام صورتشان‌ انگار با واکس سیاه شده باشه‌. لکه بود. انگار میگشتم‌دنبال کسیوه صورتش عادی باشه. یه هو یک سید روحانی که نشسته بود روی زمین کنار محل عبور‌مردم رو دیدم. سرشو لالا اورد. کمی غمگین بود. صورتش تمیز بود و معمولی بود. با خودم گفتم وای این ادم خوبه. صورتش پاکه. بعد گویا در خواب بهم گفتن این روحانی پدر یک فرد بسیار مهم درکشورمونه. و من در آعوشش گرفتم و او هم همینطور گرچه غمگین بود ولی منو در آعوش گرفت. همینطور که نشسته بود. و دراین حال یک عالمه شراره ی آتیش یا جرقه بود که از اسمون میبارید. انگار که دارن اتیش بازی میکنن و بازم من در خواب حالم خوب بود. فکر می‌کردم‌ چیز خوبیه که داره میباره روی سر من. ناراحت نبودم.و از خواب بیدار شدم.

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام اختلافاتی و ناسازگاری ممکن است برایتان رخ دهد که به امید خداوند ختم به خیر خواهد شد

 10. ناهیدناهیدsays:

  سلام خواب دیدم نامزدم داره گوشیمو نگاه میکنه منم رفتم تو بغلش نشستم و سرمو‌گذاشتم رو شونش بعد نامزدم بند لباسم رو باز کرد و....

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دلالت بر شنیدن اخبار خوشایند دارد.

 11. مریممریمsays:

  درود..خسته نباشید من مدت زیادیست که به شخصی علاقه شدید دارم...او خودش هم از این داستان با خبر است و مدتیست که از جانب ایشان پس زده شده ام و احساساتم را لگدمال کرده است....ولی علاقه من کم نشده و با وجود اینکه سعی در فراموشی این مسئله دارم هنوز هم موفق به از یاد بردنش نشده ام و مدام افکارم حول همین شخص میچرخد....دیشب خواب دیدم که با مادرم در یک خانه ای که برایم ناشناخته بود او را دیدیم...اول مادرم با او صحبت میکرد....و در این زمان انگار من خودم را از او قایم کرده بودم و در مقابلش ظاهر نمیشدم...ولی وقتی که میخواستم از ان مکان بروم بیرون مرا دید...به سمتم امد و محکم مرا در اغوش گرفت....حس ارامش عجیبی تو ام با خوشحالی و شعف بسیاری را حس کردم در خواب....الان هم که مینویسم حس خوبی دارد....من نمیتوانستم از ان اغوش بیرون بیایم...یعنی نمیخواستم....بوی تنش را با یک دم عمیق فرو دادم...جوری خودش گفت داری بویم میکنی؟گفتم اره...بوی خیلی خوبی میدی....خیلی حس خوبی داشتم در این لحظه...بعد خودش از اغوش من بیرون امد...علی رغم میل خودم رهایش کردم......تعبیر این خواب چیست؟؟سپاس از وقتی که میگذارید

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام بی وفایی و ناسازگاری ادامه دارد و جالب نیست که البته بیشتر این گونه خواب ها از فکر زیاد است

 12. nafasnafassays:

  سلام من خواب دیدم که من و خواهرم رفتیم پیش کسی ک دوسش دارم خواهرم دوید سمتش منم یکم تند رفتم و بعد ک رسیدیم عشقم خواست خواهرمو بغل کنه ولی بغلش نکرد و بعد من حسودیم شد و اون یکم دیگه دستشو باز کرد و بغلم کرد و صدای تپش قلبشو میشنیدم و یه چیزی دم گوشم گفت.گفت چرا پیام نمیدی یا چرا نوشته برام نمیفرستی

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان نشان از علاقه و محبتتان نسبت به فرد مورد علاقه تان است.

 13. فروغفروغsays:

  سلام وقت بخیر ،خواب من ربطی به این پست نداره،من الان خواب دیدم که انگار مجبور شدم یه جایی به یه کسایی بگم مسیحی هستم و این خانوادم میدونن بقیه نمیدونن بعد رفتیم خونه عموم اینا خونشونم شلوغ بود، داشتم با دختر عموهام صحبت میکردم که یکیشون گفت ببخشید بوی عرق میدی برو لباست عوض کن منم خجالت کشیدم اما بوی عرق حس نکردم فقط عذر خواهی کردم ازشون رفتم که لباس عوض کنم بعدفک کنم بابام بود تیکه مینداخت غیر مستقیم که مسیحی شده منم ناراحت بودم خودم مسیحی نمیدونستم ،به دختر عموم گفتم ساقه دست میخوام چون پیرهنم آستین کوتاهه رفت و برگشت یه لباس آورد سفید بلند مثل لباس عروس بود چون پایینش فنر داشت،بعد بهش گفتم بابا میخوام با این بخوابم این که فنر داره،تو فکرم میگفتم من تازه شروع کرده بودم به نماز اول وقت حالام اینجوری شد،پسر عموم هم اومد باهام صحبت کرد تو صحبتاش گفت تو که به جای بالایی نمیرسی منظورش مقام های غیر ممکن بود ریئس مجلس و...منم انگار به واسطه این که گفته بودم مسیحیم میتونستم تو مجلس باشم ،بعد بهش گفتم اگه رسیدم چی؟ وبعدم لباس سفید برداشتم که ببرم بپوشمش

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام ممکن است دچار بدعت شده باشید و دیدن مسیحیان درخواب بر دشمنان در لباس دوست اشاره دارد

 14. مهلاامهلااsays:

  سلام .من و دوست پسرم 5 ماهه که رابطمون به هم خورده . دیشب خواب دیدم با خانوادم خونه عشقم دعوت هستیم . اونجا عشقم همون رفتار بدی که این چند وقت داشت و حتی نگاهم نمیکرد و مثل غریبه رفتار می کردوحتی رفت سگ پا کوتاهی که تو حیاط داشتن و نزدیک من اورد که من بترسم .سگ یک لحظه به من حمله کرد و انگشت های دستمو گاز گرفت و اون خیلی ترسید و سگ و جا کرد و بعش اومد من و بغل کرد و باهام خوب شد اون لحظه . تعبیرش چیه ؟

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان به معنای شروع روابط جدید و خبرهای خوشحال کننده است.

 15. فاطمه حسنوندفاطمه حسنوندsays:

  سلام من با کسی در ارتباط هستم که با هم خیلی خوب هستیم خواب دیدم هم من و هم اون لباس و کفش سفید و زیبا پوشیده بودیم اون تو بغل من خوابش برده بود و بیدار شد و دوباره اومد بغلم و بازم خوابید مثل یه بچه بغلش کرده بودم که بخوابه

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام بیانگر نزدیکی و محبت بین شماست

 16. احساناحسانsays:

  با سلام من دیشب خواب دیدم که سکس داشتم و ناگهان پسرش دید رفت تو اتاق و با یک قمه اومد سراغم،که بیدار شدم.تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان ناشی از انجام کارهای ناپسندیست که موجب پشیمانی میشوند.