تعبیر خواب آجیل مشکل گشا چیست؟

خواب دیدم همراه با مادربزرگم از بازار مقدار زیادی آجیل مشکل گشا خریدیم ، به خانه بازگشتیم ، و آنها را در بسته های کوچک پلاستیکی ریختیم و بعد از تزیین کردن ، با نیتی که در دلم داشتم ، بین همسایگان و برخی از اقوام نزدیک خودمان پخش کردیم ، آجیل های مشکل گشا را در داخل سینی بزرگ مسی قرار داده بودیم و وقتی مشغول انجام این کار بودم حس و حال خیلی خوبی داشتم ، تعبیرش چیست ؟ استاد طباطبایی آورده اند دیدن چنین رویایی در هر شرایط و زمانی همراه با معناهای خوشایند خوبی است و به طور قابل توجهی می تواند شما را در زندگی واقعی یا بیداری به برخی از اهداف از پیش تعیین شده و مشخصتان نزدیک سازد ، استاد همدانی نوشته اند مرد ، زن ، دختر یا پسری که چنین رویایی را تجربه کرده است بدون تردید دل صاف و پاکی دارد که در آن چند آرزوی بزرگ و کوچک نفهته است ، احتمال دارد او اسرار و رموزی در زندگی خود داشته باشد که فقط میان خودش و خدایش است ، او شخصیتی مهربان دوست داشتنی و البته کمی پیچیده دارد ، او نیت های مهمی در دل دارد و در سر نقشه هایی منظم برای زندگانی آینده ی خود دارد ، او کمی در مورد آینده اش احساس نگرانی دارد و در در بعضی مواقع بخاطر همین موضوع کمی آشفته نیز به نظر می رسد ، او کمی زودرنج و حساس است ، خدانکند که روزی و روزگاری دلش بکشند و کسی را از عمق وجود نفرین کند ! شاید متعجب شوید ولی باید بدانید مورادی که گفته شد از برخی از نشانه های افرادی است که احتمالا صبح یا شبی خواب (آجیل های مشکل گشا ) را دیده اند .!

تعبیر خواب آجیل های ترکیب شده از پستی ، شیرین و یا فندق

سوال : پدر و مادر من چند سال پیش در یک سانحه ی شدید تصادف مردند ، دیشب خواب دیدم هر دوی آنها در خانه ی قبلی مان در حال پخش کردن آجیل های مشکل گشا هستند ،از فاصله ی دور به راحتی پسته ، کشمکش ، فندق ، و شکلات های مختلفی که درون بشقاب بود به چشم میخوردند ، بعد من رفتم کنارشون و پرسیدم دارید نذری میدید ؟ گفت نه عزیزم این خیراتی است که برای آمرزش و شادی روح رفتگان پخش می کنیم بعد بهم گفت اگر تو هم حاجتی داری میتونی در این امر خیر شریک بشی ، آیا تعبیری دارد ؟

پاسخ : بله ، شما به درخواست دو نفر از عزیزانتان تصمیم داشته اید تا در بین مردم آجیل های مشکل گشا را پخش کنید و این خیلی خوب است و بی تردید قول بدست آمدن موفقیت در امور مختلفتان را میدهد ، در ضمن نشان دهنده ی افزایش طول عمر ، دور ماندن یا دور بودن از خطر ، رزق و روزی در خانه و همچنین زیاد شدن برکت و نعمت در زندگی تان است.

تعبیر خواب آجیل گرفتن

استاد مدنی در این باره آورده اند :

اگر ببینی آجیل مشکل گشا را خودت به تنهایی میخوری نشان از سلامت جسمانی شما دارد و باید بدانید که بزودی از برخی از نگرانی ها ، کم و کاستی های و یا مشکلات روحی رهایی خواهید یافت و در نهایت شادمان و راضی خواهید شد ، اگر ببینی که دیگران در حال خوردن هستند به این علامت باشد که جوابی قانع کننده برای برخی از معماهای قدیمی پیدا خواهید کرد.

چنان چه ببینی کسی یا کسانی درب منزلتان را می زنند و به شما آجیل مشکل گشا به عنوان نذر و یا ... میدهند به این نشان است که یک یا چند تا از گرفتاری هایتان با سرعت زیاد از بین می رود در حدی که حتی خودتان نیز از این موضوع متعجب خواهید شد !.

اگر ببینی آن را از معشوق خود دریافت می کنی نشانه ی بسیار خوبی است و جمیع کثیری از معبران آن را نشانه ی شادی ، رضایت ؛ وصلت بدون دردسر ، از میان رفتن موانع ازدواج ، کامروا شدن ؛ رسیدن به مراد دل و همچنین بهبود رابطه ها و از بین رفتن برخی از اختلاف ها و یا مشکلات که احتمالا بین خانواده ی دختر و پسر وجود دارد . 

اگر ببینی از نزدیک آجیل تشکیل شده از پسته را می بینی نشان دهنده ی روزنه های زیاد در زندگی و یافتن راه نجات برای برخی از مشکلات خصی زندگی است و همچنین نشان دهنده ی حل شدن فوری گرفتاری های خرد و بزرگ است ، اگر تشکیل شده از فندق بود خبر از سلامتی و آسایش می دهد ، اگر آجیل را همراه با شیرینی مشاهده کردی بعنی رسیدن به آرزو و برطرف شدم غم و اندوه.

تعبیر خواب آجیل کرم خورده یا خراب چیست ؟ دیدن چنین رویایی متاسفانه در بیشتر موارد نشان دهنده ی ضعف ، ناکامی ، سرخورده و تحقیر شدن در برابر جمع ، از دست دادن اعتبار و مقام ، دلگیر و ناراحت شدن ، کمتر شدن رزق و روزی ، و از راه رسید دسته ای از بدشانسی های تازه در زندگی است ، همچنین استاد طوسی در همین باره آورده اند که چنان چه شخصی خواب دیده باشد در آجیل او چه از نوع مشکل گشا و یا چه از هر نوع دیگری باشد ، خرابی و یا کرم وجود دارد به این معنی است که از یار خود جدا می افتد و به احتمال زیاد روابط آن ها شکر آب می شود ، که رد اثر آن باید مدتی را در تنهایی و حزن به سر ببرد ، اگر ببینی مقدار خیلی زیادی از آجیل های خراب شده و یا بدبو را در خانه و یا در مکانی دیگر پیدا میکنی هشداری است که مشکلات مالی در پیش خواهید داشت از کسی پول قرض نکنید ، پول قرض ندهید ، و حدود سه ماه در مورد مسائل پولی بسیار دقت کنید . به هرکسی به راحتی اطمینان نکنید . در طول این مدت اقدام به سرمایه گذاری چدید نکنید ! ان شاء الله که بلا رفع شود.

تهیه کننده : توپ تاپ

8 نظر

 1. بیلبوبیلبوsays:

  سلام میخواسم بدونم خوابی که قبل از طلوع صبح میبینیم اگر رویای صادقه باشه چن وق بعد اتفاق میافته به طور غیر معمول

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به طور قطع بر یقین ، بر هیچ رویایی نمی توان زمان وقوع تعبیر مشخصی را دارد به جز مواردی که استثنا هستند

 2. زهرازهراsays:

  سلام. من خواب دیدم تو یک ساختمان مجللی قرار دارم همراه مقامات دولتی و حکومتی که جلومون یک در شیشه ای قرار داره و نگهبان کت ک شلواری استاده. ما روی سن هستیم و ازمون با سنجد و آجیل پذیرایی میکنن. اندازه سنجد هام بزرگه. ولی اجبل و سنجد ها رو میریزن روی زمین سهم هر کدوممون رو و ما از روی زمین جمع میکنیم و به طرف خودمون میکشیم. در ضمن در خواب دیگه دیدم مدفوع کردم در خانه و از داخلش یک کرم سبز رنگ بزرگ بیرون امد بعد مثل اینکه کرمه خیلی بزرگتر شد و دقیقا شکل و اندازه یک خیار معمولی شد و من برداشتمش و از پنجره اتاقم انداختمش بیرون. همچنین خواب بازیگر گلشیفته فراهانی رو دیدم که تو حیاتمون نشسته بودیم با زن دایی و پسرش و داشتیم سنجد و اجیل میخوردیم که یکهو این بازیگر در خونمون رو باز کرد اومد داخل ما رو تو حیاط دید لبخند زد بهمون و برگشت رفت.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   چند روز اگر دور از فشارهاي روحي باشي بهتر خواهد بود. فرقي نمي‌كند كه اين فشارها از محل كار باشد يا از خانه و خانواده.

 3. سامیهسامیهsays:

  با سلام خواب دیدم داییم که فوت شده اومده خونه ما و یکی از فامیل من رفتم غذا درست کنم ولی انگار اونا نمیخواستن برا ناهار بمونن بعدش من خورشت درست کردم اومدم برنج درست کنم ولی توی ظرف برنج ی کیسه پر از آجیل مشکل گشا بود که من اونو برداشتم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، به خداوند توکل کنید ، شاید در حال حاضر از زندگی خود رضایت چندانی نداشته باشید ولی ایام روشن تری از راه خواهند رسید.

 4. آزاده همدانیآزاده همدانیsays:

  سلام خدمت شما یکی از همکارام خواب دیدن من به آرزوم رسیدم وایشان که برام نذر آجیل مشکل گشا کردن تو خواب بهم یه کیسه آجیل میدن که پخش کنم و میگه که دیدی گفتم حاجت روا میشی تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، شادمانی و رضایت برایتان بخاطر یک کار و یا یک هدف مشخص در آینده بدست خواهد آمد.

 5. سپیدهسپیدهsays:

  سلام وقتتون به خیر خوابم این بود که دیدم مامان و بابام ک هردوشون فوت شدن، تو خونه مون بودن داشتن آجیل پاک میکردن تو بشقاب، حالا نمیدونم حتما مشکل گشا بود یا نه ولی چون داشتن پاک میکردن میگم احتمالن مشگل گشا بوده ممنون از تعبیرتون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب به نیاز درونی شما برای مطالعه درباره ی موضوعات مورد علاقه تان اشاره دارد.

 6. فاطمهفاطمهsays:

  سلام.من خواب دیدم روز اربعین ما هیئت به سرمزار رفت و پدربزگم که فوت شده داییم شیرینی و مشکل گشا خریده بود و من مشکل گشاهارا پخش کردم میخاسم بببنم تعبیرش چیه مرسی..

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا با پرداختن به کار های مورد علاقه و سرگرمی های کوچک، ناراحتی و اضطراب های روزمره را از خودتان دور کنید.

 7. الهام راستینالهام راستینsays:

  سلام ببخشین من بعد از طلوع آفتاب امروز خواب دیدم خونه آقاج.نم که سالها پیش قبل از فوتشون روزه امام حسین می گرفتند، روزه برپا شده و بسیار هم شلوغ بود و من میخواستم به نیت حضرت ابوالفضل نذر بدم. به بابام گفتم و بابام 10 بسته شکلات گرفتند هشت بسته رو واسه خودشون برداشتند و دو بسته رو به من دادند و من شروع کردم به توزیع (بابام موقع پرداخت در خواب گفتن الان پول پرداختشو ندارن و صاحب بسته ها گفت اصلا اشکالی نداره). پس از اتمام بسته اول وقتی رفتم سر بسته دوم دیدم علاوه بر شکلات چند نوع آجیل که فقط تخمه و شاید بادام آن یادمه و به مقدار زیاد وجود داره و وقتی در ظرف ریختم از آن سرازیر شد و من با این که تعجب کردم رفتم که پخش کنم. درضمن حیاط خونه هم خیس بودم و مهمانان می گفتند باران اومده.ببخشین خواب بعد از طلوع آفتاب تعبیر داره؟ ممنون میشم تعبیر کنید. سپاس فراوان.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما میخواهد تا اجازه ندهید فکر کردن به شکست ها و فقدان های گذشته شما را از پیگیری اهداف و برنامه های جدید در زندگی بیداری باز دارد.

 8. marymarysays:

  سلام .من خواب دیدم شخص که نمیدونم کی بود شاید یکی از دختر عموهام بود، یه پلاستیک جلوم میزاره که فقط دو اجیل توش هست یکیش کشمش بود و یکی دیگه نمیدونم چی بود شاید بادوم یا.... انگار به زحمت همون دوتا دونه رو آورده بود چون ته یه تیکه پلاستیک مچاله شده کوچولو پیچیده شده بود و دوتا دونه بیشتر نبود، بهم گفت برا تو منم یه دونه کشمش رو برداشتم و در همون خواب به یک نیت شغلی خوردم، اون یکی دیگرم فرد دیگری برداشت که نمیدونم کی بود. ممنون میشم تعبیرشو برام بگید. بازم ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سلام. این خواب نشان دهنده ی صحبت ها یا موقعیت های دوستانه ی جدیدی است که موجب زنده دلی و امیدواری شما خواهد شد.