تعبیر خواب سنگ پا کشیدن از دیدگاه 3 معبر

در مورد این مطلب از توپ تاپ سه نفر از معبران ایرانی اظهار نظر کرده اند که باهم بررسی میکنیم ، شیخ طوسی می گوید اگر ببینی مرده ای در حمام مشغول سنگ پا کشیدن است ( فرقی نمی کند به کدام قسمت از بدن یا پا ) نشان دهنده ی این است که از طول عمرتان کاسته می شود و در مسیر اهداف و برنامه ریزی های که برای زندگی کرده اید چند مانع ظاهر می شود که این در نهایت سبب بوجود آمدن غم و یا ناراحتی در زندگی شماست ، اگر ببینی خودت مشغول سنگ پا کشیدن هستی نشان میدهد کسی یا کسانی در بعضی از کارهای شخصی تان دخالت میکنند و انگار دوست دارند تا مانع شوند به آن چه که میخواهید برسید ، اگر ببینی در حین انجام این کار پوست کنده می شود یا از خون جاری می شود خوب نیست و نشان دهنده ی نزدیک شدن زمان مرگ و یا بیماری های طولانی مدت است ، انسان ها در دنیای واقعی یا بیداری اغلب از این وسیله در زمان استحمام و برای تمیز کردن قسممت کف پا استفاده میکنند ولی وجود آن در رویا در بیشتر موارد خوب نیست و باعث می شود تا نتیجه ای منفی یا عکس بگیرید .

سوال : خواب دیدم با سنگ پای خیلی بزرگ و زیبا مشغول پاک کردن ساق و کف پاهایم هستم وقتی مشغول اینکار بودم سنگ از دستم افتاد و تکه تکه شد و بطور کامل شکست ، تعبیرش چیه؟

پاسخ: از بین رفتن ، دور انداختن و یا شکستن سنگ پا نشان دهنده ی رسیدن غصه و یا رنج از جانب معشوق و یا افرادی هستند که به آن ها عشق می ورزیم و علاقمندیم ، بنابراین ممکن است مشاجره و یا دعوایی را در ایام آینده با همسر یا معشوق خود داشته باشید.

تعبیر خواب سنگ پا

تعبیر خواب سنگ پا ، به روایت از احمد طبسی :برای دختران و یا زنان مجرد دیدن چنین رویایی به نشانه ی از دست دادن روحیه ، غمگین شدن ، بوجود آمدن اختلاف در خانواده ، و همچنین جدایی و یا قهر کردن از همسر نامزد و یا معشوق است . و برای زنان یا دختران متاهل نیز نشان دهنده ی حوادث و یا اتفاقاتی هستند که بصورت ناگهانی ظهور میکنند و بیشتر سبب خسارت ها مادی می شوند و به سرعت نیز از زندگی خارج می شوند.و چنان چه ببینی دیگران مشغول انجام این کار هستند باید منتظر شنیدن چند خبر نامطلوب در اطراف خود باشید ، سنگ پا کشیدن مردگان در خواب ، چه آشنا باشند و یا چه بیگانه خوب نیست و سبب ایجاد تغییرات منفی و ناخوشایند در زندگی می شود ، بطور مثال ممکن است از نظر مادی سخت در تنگنا قرار بگیرید و یا در انجام کارهای خیر موانع بسیار زیادی را رو به روی خود مشاهده کنید که در مجموع اینها منجر به افسردگی و یاس خواهد شد.

تعبیر خواب سنگ پا کشیدن دیگران

تعبیر خواب سنگ پا کشیدن از دیدگاه استاد مدنی : اگر شما برای خانم بارداری چنین رویایی دیده باشید نیکوست و نشان دهنده ی این است که بعد از به دنیا آمدن نوزاد فضا و محیط تازه ای ایجاد خواهد شد که سراسر شادمانی برکت و منفعت است و طولی نخواهد کشید که مشکلات و یا دردسرهای مختلف مادی از زندگی آن ها خارج می شود و صفات مثبت و پسندیده ی دیگری جایگزین می شوند ، همچنین نوید دهنده ی سلامتی نوزاد با جنسیت دختر نیز میباشد ، و چنان چه زن حامله ای این رویا را در مورد خودش دیده باشد باز هم نیکوست و بیانگر داشتن زندگی سالم بی خطر و خالی از دغدقه برای خودش و خانواده اش است ، و چنان چه ببینی کودکان ، نوزادان و یا اطفال سنگ پا میکشند ، بیانگر دور شدن بیماری های سخت و خطرات و بلاهای ناگهانی از جانب همان بچه هاست ، چنان چه به رنگ قرمز باشد بد است و خبر دهنده ی آشوب و یا به راه افتادن سروصدای زیاد در جمع خانواده را میدهد ، رنگ سیاه آن بهتر از زرد و رنگ قهوه ای آن بهتر از سایر رنگ هاست.

تهیه کننده : توپ تاپ

4 نظر

 1. سورناسورناsays:

  سلام خواب دیدم با دو تا از همکلاسی های دبستانم رفتیم حمام من داشتم سنگ پا میکشیدم یکیشون گفت اون قسمت کف پاتم بکش نگاه کن هنوز تمیز نشده بعد به جای اونا خواهرم و مادرم اومدن و من داشتم آب میریختم براشون تا خودشونو بشورن و در همون حال صابونم میکشیدم روی سرشون،بعد منتظر بودم کارشون تموم بشه منم آبی بگیرم و تمیز بیام بیرون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خیر برکت و منفعت است.

 2. محمود محمودیمحمود محمودیsays:

  سلام. من خواب دیدم ی جای شلوغ بودم. بعد سر از حموم دروردم بهم سنگ پا دادن. یادمه آشنا بود ولی یادم نمیاد کی بود. تا سنگ پا میکشیدم کلی ازین پوست‌های پام می‌کندو و پام تمیز میشد. خیلی کلفت بودن در حدی که وقتی میکندن پوستم روشن میشد در حدی که انگار داخل پام مشخص بود

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، خوب است و اشاره به این دارد که بتدریج و با گذشت زمان از برخی از مشکلات موجود در زندگی شخصتان کاسته می شود و در عوض منفعت و تغییرات جدیدتری را شاهد هستید.

 3. محمد عزيزيمحمد عزيزيsays:

  سلام خواب ديدم براي آموزش شستن مرده به غسال خانه رفتم و يك مرده را كه پاهاي زردي داشت سنگ پا كشيدم و بعد داشتم كفن پهن ميكردم براي كفن كردن مرده اما از صورت مرده چيزي به ياد نمي اورم وان و سكوس شستن مرده رو را هم به ياد مي اورم محل خروج اب روي سكو بود و سنگ پا رو بر روي سكو گذاشتم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بیانگر آن است كه اخبار خوبى به گوش شما می‌رسد.

 4. سیماسیماsays:

  سلام خواب دیدم توحموم دارم سنگ پامیکشم داداشمم نگاه میکرد اولش باخودم گفتم من لباس ندارم چرااین اینجاست ونگاه میکنه بعدش پشیمون شدم وگفتم بذاریاد بگیره من چه جوری سنگ پامیکشم هوای حمومم تاریک بود خونه که رفتم باشوهرم نشسته بودیم به کف پام که نگاه کردم متوجه شدم فقط یه قسمت پاشنه ی پامو سنگ کشیدمو تمیزه بقیش تمیزنیست بهشون گفتم حمام تاریک بود منم خوب ندیدم. ممنون میشم تعبیرشوبگین

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان نشانه رفع غم و اندوه است