تعبیر خواب بازیگر شدن

ممکن است برای شما هم یکبارپیش آمده باشد که خواب دیده باشید یک بازیگر معروف شده اید و دیگران شما را تشویق میکنند و مورد حمایت اطرافیان قرار میگیرید ، دقت داشته تا جایی که به یاد داریم از زبان معبران مطالب و تعبیر های منفی درباره بازیگران و یا سینما و فیلم ذکر نشده است و بدون شک این موضوع نیز تعبیر نگران کننده ای ندارد که امروز در این بخش از سایت توپ تاپ بیشتر درباره ی آن صحبت خواهیم کرد ، علامه مفید میگویند اگر خواب دیدی بازیگر شده ای و از این حال و هوا و از این پست رضایت داری به این معنی است که در سال های آینده به یک ایده آل و به یک هدف بسیار مهم دست پیدا میکنی که این شادمانی شما را بر خواهد داشت ، اگر دیدی بازیگر معروفی شده ای و دیگران در حال گرفتن امضا و یا ... از شما هستند به این معناست که به پستی مهم گماشته خواهید شد که توانایی دستور دادن و ریاست کردن خواهید داشت

تعبیر خواب بازیگر شدن مرده

تعبیر خواب بازیگر شدن مرده چیست؟ اگر این شخص از خویشان خودتان باشد و به این جایگاه رسیده باشد خوب نیست و بیانگر نزول و یا پسرفت شما در زندگی است و ممکن است به فردی عقب مانده و با افکار و هوس های عجیب غریب تبدیل شوید ، شیخ طوسی میگویند نزیدک شدن به فتنه بلا و خطر معنی این رویاست ، و چنان چه از بیگانگان باشد خوب است و نشان دهنده ی ایام دلپذیر و به یاد ماندنی هستند که برای شما بزودی از راه خواهند رسید ، دکتر مدنی در این باره بیشتر صحبت کرده اند و میگویند اگر ببینی پدر مرده ات بازیگر شده علامت آن است که مقام ارزشمند و معتبری به دست خواهد آورد.اگر مادر بود به این معنا است که فرصتی دوباره به دست می‌آورید، اگر خواهر و برادر باشد علامت آن است که بزودی سرگرمی‌ها و شادی‌های لذتبخشی تجربه خواهید کرد.و چنان چه دوست و یا سایر آشنایان باشد خوب نیست و فقط نمادی از دردسر و گرفتاری های تازه است
سوال
: خواب دیدم خودم و همسرم دو تا بازیگر معروف و بزرگ شدیم که حتی از ما چند تا فیلم سینمایی پخش شده بود و کل ایران ما را به اسم و فامیل می شناختند تعبیرش چیه؟
پاسخ
: چون در این رویا همسرتان در کنار شما بوده نیکوست و نشان میدهد شما و ایشان روزگار خوش و خرمی را در پیش خواهید داشت و اتفاقت جالب و جدیدی را در زمینه های مختلف تجربه میکنید و شادمانی و نشاط وارد زندگیتان خواهد شد

گردآورنده : توپ تاپ

مطالب مرتبط...

7 نظر

 1. همایونهمایونsays:

  سلام خسته نباشید. من در خواب دیدم که قراره در سریال پایتخت بازی کنم.بعد در خواب یه کسی که فک کنم کارگردان یا یه کاره دیگری بود گفت یه نقشی بهم داده بشه که راحت تر باشه و یه چیزسو انتخاب کرد که به تازه شرو کردنم تو بازیگری بیاد و من هم از نقش راضی بودم. درخواب بازیگره مبتدی بودم ولی میدونستم اگه بازی کنم خوب بازی می کنم. چندتا از بازیگران سینما هم در آن لوکیشن دیدم که باهم مشغول تمرین نقششان در همان سریال بودند. تعبیر این خواب چیست؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خبر از آن میدهد که در اجتماع شاهد رشد و موفقیت های بیشتر و جدیدتری خواهید بود که این به شما انگیزه و امید می دهد

 2. سعیدسعیدsays:

  سلام و عرض ارادت. خواب دیدم؛ همسرم که از او جدا شده ام در یک شبکه استانی سکانسی بازی کرده است و در جمع فامیل و آشنایان معروف شده است. تعبیر آن چیست؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سلام این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید قضاوت های سطحی دیگران درباره ی شما، فکر شما را مشغول داشته و آرامش روانی تان را مختل کند.

 3. Zahra.SZahra.Ssays:

  سلام. من چند شبیه خواب معاشرت با بازیگران معروف رو میبینم. در خواب با انها ارتباط های نزدیکی دارم. آیا تعبیر دارد؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سلام. این خواب نشان دهنده ی موقعیت های جدیدی است که در صورت هوشیاری و بروز استعداد ها و مهارت های فردی خود می توانید به گسترش منافع شخصی تان کمک کنید.

 4. نازینازیsays:

  سلام خدا قوت دیشب خواب دیدم توی خواب با یه جمع دختر رفتیم توی یه ساختمان بسیار بزرگ بعد همه به صف وارد یه اتاق می‌شدیم لباس و کفش مجلسی میدادن توی رنگ های مختلف به من کفش پاشنه بلند مشکی و لباس مجلسی ساتن حریر مشکی دادن حتی برا پسرم هم که کوچولو هس لباس دادن بعد رفتیم نشستیم جایی که بریم برا بازی تاتر باید منتظر میموندیم یه قایق بیاد ما رو ببره جایی که بودیم آب بود بعد کنار صندلی که نشسته بودیم یه مقدار مواد خوراکی و مواد ضروری مثل قیچی و ناخن گیر و اینجور چیزها بود با یه روغن خاص برا بدن بدنم هزینه میشد برداری استفاده کنی من ناخن گیر و موچین و روغن برداشتم که از خواب بیدار شدم ممنون از تعبیرتون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خصومت به شادی ختم می‌شود

 5. Sasan partiSasan partisays:

  سلام من خواب دیدم که در فیلمی قرار هست نقش عارف و پیشگو ایل بیگی جاف رو بازی کنم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، توسط یکی از اطرافیاتان هیجان زده خواهید شد

 6. MhtbMhtbsays:

  خواب دیدم کسی که حدود یکسال پیش به من علاق مند شد اما من ب علت های زیادی نتواستم با اون باشم حالا بازیگر شده و رابطه خوبی ب هم داریم در حد گفت و گو و معاشرت و اون حالا فقط منو ی رفیق نیمه راه میبینه و منم کمی شرمسارم؟ ینی چی؟ اصلا نمیفهمم . راستش اون تنها کسیع ک من بهت اصلا فکر نکردم ن ب خودش ن ب بازیگر شدنش ک بخام خوابشو ببینم!!!؟؟؟ پس چرا؟ و چ معنی داره؟ راستی خیلی وقته که ازش بی خبرم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   عیش خوش و زندگی راحت

 7. مريممريمsays:

  سلام خسته نباشيد... دوست قديميم خواب منو ديده كه ( دوستم و من و مامانم و بابام تو يه منظره نشستيم يه دختره بهم پيشنهاد بازيگري ميده منم قبول ميكنم) تعبيرش چه ميشه؟

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام به نظرمیرسد که اوقات خوشی رو پیش رو خواهیدداشت