تعبیر خواب سوختن موی سر

آتش گرفتن موی سر اتفاقی وحشتناکی است شاید شما برای یکبار هم که شده آن را در خواب تجربه کرده باشید و به دنبال تعبیر آن بوده باشید ، علامه طباطبایی میگوید سوختن موی سر در رویاهای ما نمی تواند خطر و یا معنی جدی را در واقعیت بدنبال داشته باشد و بدترین نشانه ی آن از دست دادن بعضی از سرگرمی و لذت های دنیوی است ، بطور مثال وارد شدن شدن ضربه ها یا زیان های ناگهانی مانند به سرقت رفتن خودرو و یا از دست دادن مقداری از پول یا سرمایه ،خالد اصفهانی میگویند اگر ببینی موهای سرت آتش گرفته است و این موضوع برای شما عادی و بدون ترس است به این علامت است که با صبر و پشتکار بسیار زیاد بر تمام بدبیاریها غلبه خواهید کرد و در نهایت به موفقیت خواهید رسید ، اگر ببینی موهایت می سوزد و فرار میکنی به این معناست که بخاطر یک لحظه غفلت و یا کوتاهی کردن در انجام بعضی از کارها زیان آن را می پردازید ، اگر ببینی موهایت بدون دلیل آتش گرفته اند به این نشانه است که کسی که با شما دشمنی دارد ضربه ی خودش را به شما وارد میکند و باعث آزار شما خواهد شد

تعبیر خواب سوختن موهای دیگران

تعبیر خواب سوختن موهای دیگران چیست؟ اگر ببینی این اتفاق برای یکی از دشمنان و یا افرادی که همیشه به شما حسادت می ورزند و ناکامی شما را خواستارند می افنتد  به این معنا است که با افراد نابابی همنشین هستید که باید بیشتر مراقب باشید.، اگر پدرت را در چنین صحنه ای دیدی بطور استثنا خوب است و بنا به نظر استاد مدنی موفق نمی‌شوید کار خلاف بکنید و گناهی مرتکب شوید.اگر ببینی موهای بچه یا نوزادی در آتش می سوزد و از نزدیک شاهد این حادثه هستی نشانه رخ دادن مشکلاتی سخت و تسلیم شدن در برابر این سختی‌هاست.اگر ببینی پدربزرگ و یا مادربزرگت در این حادثه هستند به این معناست که در دوران سالمندی روزگار سختی را میگذارنی و ممکن است رنج زیادی به شما بخاطر از پاافتادگی برسد

تعبیر خواب آتش گرفتن موی سر مرده

تعبیر خواب آتش گرفتن موی مرده چیست؟ معنا و تفسیر این رویا بیشتر در کارهای شخصی انسان تاثیر دارد ، دکتر مدنی میگوید اگر این شخص مرده یکی از اقوام نزدیک و یا از خویشان شما باشد نشانه آن است که بهانه ای به دست دوستان می‌دهید تا بتوانند از زندگی خصوصی شما انتقاد کنند.و اگر از بیگانگان بود نشانه آن است که معامله ای انجام خواهید داد و با شکست روبرو خواهید شد.

سوال : خواب دیدم موهای سر من و مادرم آتیش گرفته و از ترس خودمون را داخل حوضی که در حیاط خانه وجود داشت انداختیم وقتی که خاموش شد کف سرم کچل شده بود و پوستم از بین رفته بود تعبیرش چیه؟

پاسخ: به این معنی است که یک اختلاف بزرگ بین شما و مادرتان رخ خواهد داد که ممکن است به مشاجره ای سنگین بپردازید
گردآورنده: تو پ تاپ

9 نظر

 1. AlirezaAlirezasays:

  با سلام و احترام استاد خواب دیدم از پنجره دو سگ با یکدیگر درگیر شدن و اون یکی سگ سر سگ دیگری را کند و سپس داخل خودرو بودیم یکی از دوستان و اشناها داحل ماشین موهای سر منو پیرایش میکرد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، خب ظاهرا خبری از سوختن مو در این رویا نیست ! دو سگی که در حال نزاع بودند دو نفر از افرادی هستند که احتمال دارد در آینده در برابر بعضی از تصمیمات شما مخالفت یا ایستادگی کنند .

 2. ف.مف.مsays:

  در خواب دیدم موهای سر برادرم آتش گرفت برادر دیگرم خونسرد بود من دویدم آب روی سرش ریختم و آتش را خاموش کردم و اورا بقل کردم تعبیر چیست؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   قبل از انجام هر عملی فکر کنید

 3. SanazSanazsays:

  خواب دیدم خترم یه قسمت از موهاش اتیش گرفته ومن سعی میکردم خاموشش کنم ولی خاموش نمیشد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ثابت قدم باش و از سرزنشهای دیگران مرنج که خدا با توست.

 4. NinaNinasays:

  استاد برادرزادم خواب دیده برادرم میخواسته موهاس منو اتیش بزنه منم خیلی راضی ازین قضیه استقبال کردم ولی برادرزادم بلافاصله اتیش و خاموش کرده

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، هیچ نوع دردسر و گرفتاری در اطراف ایشان وجود ندارد.

 5. مری مریمری مریsays:

  سلام مادرم خواب دید موهای سر پدرم آتیش گرفت هرچی هم خاموشش میکرد آب میریخت رو سرش باز دوباره آتیش روشن میشد تعبیرش چیه؟!

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از بیننده می خواهد تا به کنترل ترس ها و نگرانی های خود بپردازد.

 6. سولماز حملهسولماز حملهsays:

  سلام خواب دیدم موهام کز خورده و دستمو به سرم می زدم انگار که قبلا سوخته باشه و دست رو سرم میزدم و می مالیدم پودر میشد تو دستم و خیلی هم ریلکس بودم واکنشی نداشتم بی تفاوت نگاش می کردم و میریختم زمین.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید احساس عدم اعتماد به نفس باعث شود تا ویژگی های مثبت اخلاقی خود را دست کم بگیرید.

 7. ParastooParastoosays:

  سلام من خواب ديدم دارم سيگار ميكشم حواسم نيست سيگار ميخوره به ريشه ي يه دسته از موهاي جلوي سرم اون يه دسته كاملا ريخت رو زمين و توي يه قسمت جلوي سرم كف سرم به وضوح مشخص بود لطفا تعبيرشو بگيد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید احساس ناراحتی و افسردگی، اعتماد به نفس شما را از بین برده و باعث شود تا نسبت به خودتان احساس بدی داشته باشید.

 8. YeganehYeganehsays:

  خواب دیدم مادرم داره موهام آتیش میزنه مگم مقاومت میکردم .ناراحت بودم ولی نمیترسیدم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید افکار منفی، برای شما احساس انزوا ایجاد کند.

 9. ayhanayhansays:

  خواب دیدم موهای سرمو اتیش میزنند فرار میکنند بعد موهای سرم ک خاموش میشود دست ب سرم میزنم موهام سفت شده وب هم چسبیده

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سلام این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید افکار منفی و درگیری های فکری، موجب بروز رفتار های نسنجیده و ناگهانی از جانب شما شود.