تعبیر خواب گریه برای مردن مادر

بدون هیچ شکی مرگ مادر می تواند برای مدت ها تاثیرات منفی و ناراحت کننده ی بسیاری را روحیه اعضای یک خانواده بگذارد ، یک تجربه تلخ و غم انگیز که جان آدمی را به درد می آورد ، احساس میکنی که همه ی زندگی ات در یک لحظه باختی ، ادامه ی زندگی برای مدتی برای شما سخت و حتی نشدنی می شود و کار به جایی میکشد که آرزوی مرگ داری ، حال اگر کسی خواب ببیند برای مردن مادر گریه میکند چه تعبیری دارد ؟ عده ای از کاربران سوال پرسیده بودند که آیا خدای ناکرده معنای این رویا این است که باید منتظر وقع بلا و یا بیماری سختی برای مادرشان باشند ؟ امروز در وب سایت توپ تاپ به تمامی سوالات کاربران درباره ی این موضوع پاسخ خواهیم داد ، تا انتهای مطلب همراه با ما باشید.

علامه طباطبایی میگویند اگر خواب بخاطر مرگ مادرت با صدای بلند گریه میکنی و آه و ناله ی زیاد سر می دهی به این معنا است که به مقام‌های بالایی دست پیدا خواهید کرد.اگر ببینی کسی یا کسانی مادرت را می کشند و به این دلیل گریه میکنی نیکو نیست و به این معناست که برای رسیدن به بزرگ‌ترین هدف خود با مانع و نومیدی روبرو خواهید شد.اگر دیدی در کنار افراد سرشناخته ای برای مرگ مادرت گریه میکنی علامت آن است که مقام ارزشمند و معتبری به دست خواهد آورد.اگر او را در سنین جوانی از دست دادی نشانه‌ی آن است که همیشه موفق می‌شوید.

تعبیر خواب گریه برای مردن مادر دیگران

تعبیر خواب گریه برای مردن مادر دیگران چیست ؟ اگر ببینی مادر یکی از دوستان همکاران همسایه ها و یا ...مرده است و به این خاطر شروع به گریه کردن میکنی بیانگر آن است که روزهای شادی را خواهید گذراند.به اعتقاد علامه مدنی گریستن برای مرگ مادر دیگران  نشان دهنده‌ی آینده‌ای خوب و آرام است.شخصی به نزد امام جعفر صادق (ع) میرسد و می گوید خواب دیدم مادر همسرم فوت کرده است فرزندان و زنم بشدت در حال گریه کردن بودن که من هم همراه با آنان گریستم آیا تعبیری دارد ؟ حضرت به این مرد پاسخ دادند این رویا علامت آن است که نعمت‌هایی فراوان به شما خواهد رسید و خوشبخت خواهید شد

سوال : خواب دیدم مادرم که سال پیش فوت شدند دوباره زنده شدند و بخاطر بیماری سرطان روی تخت بیمارستان هستند اطرافش خیلی شلوغ بود ولی از میان جمعیت درخواست داشت تا من را ببیند وقتی بالای سرش رفتم از شدت گریه نمی توانستم صحبت کنم چون میدانستم قرار بود بزودی از دنیا برود ، در همین لحظات من را نصیحت کرد و باهام چند کلمه ای حرف زد تعبیرش چیه؟

پاسخ: چون شما در آخرین لحظات مرگ ایشان بالای سرش حاضر بودید و شروع به نصیحت یا صحبت با شما کرده است نیکوست و تعبیرش این است که آنچه را که در پی آن هستی بدست می‌آوری و حاجت و خواسته تو برآورده می‌شود،
تهیه کننده : توپ تاپ

مطالب مرتبط...

1 نظر

  1. سمانهسمانهsays:

    سلام.‌....اگه کسی تو خواب احساس کنه که ناراحته برای از دست دادن مادرش تعبیرش چیه

    • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

      درود ، احساس ناراحتی برای مادری که از دست رفته است معنای بالاعکس دارد یعنی شادمانی وارد زندگانی اش خواهد شد