تعبیر خواب بوسیدن دست امام خمینی (ره)

حضرت امام خمینی (ره) مردی بزرگ مهربان و اسطوره ای بودند که همتا نداشتند ، بدون شک افرادی بسیار زیادی هستند که علاقه ی قلبی زیادی به این شخصیت تکرار نشدنی دارند ، چند باری سوالی از طرف کاربران سایت توپ تاپ مبنی بر تعبیر خواب بوسه زدن بر دست های امام خمینی ، که در این بخش به بررسی آن خواهیم پرداخت ،حضرت امام جعفر صادق فرموده اند بوسیدن دستان فرمانروا و یا حاکم عادل و مهربان در رویاهای ما بیانگر منفعیت یافتن در همین دنیا ، تصمیم گیری جدی برای انجام امور خیر مانند کمک رساندن به دیگران ،یاری رساندن به جوانان برای اعمال خیر، ایمن شدن از دشمنان ،و همچنین خیر و صلا ح است همچنین محمد ابن سیرین نیز دیدن رویاهایی را شبیه با این موضوع از سایت را نشانه ی داشتن زندگی طولانی و پرثمره و همراه با امید و خوشی مبینند
سوال
: خواب دیدم در مجلسی همه جمع شده بودند جایی شبیه به مسجد بود وقرار بود شخصی به بالای منبر برای سخنرانی بروند مدتی را منتظر ایشان بودیم و بنده خبر نداشتم که این شخص کیست و صاحب چه مقامی ست که این همه جمعیت مشتاقانه منتظر هستند بعد از گذشت نیم ساعت ناگهان دیدم حضرت امام خمینی (ره) آهسته آهسته در حال وارد شدن هستند همگی بلند شدیم و صلوات فرستادیم وقتی روی منبر رفتند من دویدم به سمت ایشان و گوشه ای از لباسم را تبرک کردم و دست آقا را بوسیدم تعبیرش چیست؟
پاسخ
: این رویا چون در یک مکان مقدس اتفاق افتاده و شما موفق شده اید از کسی که او را دوست دارید و محبوب شما هستند تبریکی بگیرید و بر دستانش بوسه بزنید دلالت بر طول عمر و رزق و روزی تان در زندگی دارد ، در اغلب موارد تجربه ی چنین رویایی آفات و ستم ها را از سمت انسان دور میکند و مسیر مستقیم موفقیت و پیشرف را رو به روی آدمی میگذارد و در کل نیکوست

تعبیر خواب دیدار با امام خمینی به روایت از شیخ طوسی:ملاقات با ایشان و یا دست رو بوسی کردن بیانگر روشنگری ، ملاقات های تاثیر گذار، روشنی در بینش و تغییرات مختصر در شیوه رفتاری زندگی ست

3 نظر

 1. نسرین ریکینسرین ریکیsays:

  با سلام . یکی از همکاران برای من خواب دیده که باردار هستم ...تعبیر چیست؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شما بسیار خانواده دوست هستید و به خاطر آنها از خیلی چیزها صرف نظر کرده اید ،بدانید که خداوند از این کارتان بسیار خشنود است.

 2. مرضیهمرضیهsays:

  من خواب دیدم بعدازخواندن نماز ازمسجدبیرون رفتم وامام خمینی رادیدم ولی توجه نکردم وبعد نگاهی دوباره انداختم ودیدم امام هست دیدم ودستش وصورتش رابوسیدم وامام هم من رابوسید وتلفنش رابه من دادوعکس هایی رادریک خانه نشانم دادوازجنگ هابرایم میگفت ومیگفت من همه فال هاراگفتم و..... تعبیرش چیست؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بوسیدن دست و صورت امام بزرگوار در این خواب و شنیدن خاطره از ایشان بدون شک اتفاقات پسندیده و زیبایی را در دوران جوانی برای شما رقم خواهد زد که خودتان شگفت زده می شوید!

 3. سمند کمندیسمند کمندیsays:

  من خواب دیدم که در کوچه ای که حضرت امام در آنجا در حال عبور بودند راه می رفتم. ناگهان امام (ره) متوجه بنده شدند و اول ایشان به من سلام کردند و هم رویش را بوسیدم و امام رویش را برگرداند. من هم موقعیت را مناسب دیدم به ایشان از پشت عنایتی کردم. چیز خوب و سفید و نرمی بود. حضرت امام خمینی(ره) بعد از اتمام کار رویم را دوباره بوسید و بسیار خرسند بود. خواستم دستش را ببوسم که فرمودند: کاری که با من کردی از هزار بار بوسیدن دست من برتر است. .... تعبیرش چیست؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خوب است و نشان دهنده برتری یافتن و بدست آمدن توفیق برای انجام کارهای بزرگ و همچنین عزت است