تعبیر خواب عروس در حال گریه

اگر ببینی عروسی بدون دلیل در حال گریه کردن باشد خوب است و بیانگر این است که خبری شاد بدست خودت می رسد ، دقت داشته باشید تمامی مطالب و تعبیر هایی که در مورد عروس یا لباس عروس آورده شده اند منفی یا نحس هستند اما این مطلب و این موضوع بصورت استثنا معنای خیری دارد ، شیخ طوسی میگوید اگر ببینی عروسی که در حال گریه کرده است در حقیقت مرده باشد به این علامت است که جشن نامزدی و یا وصلتت در حال نزدیک شدن است و همه شرایط برای داشتن یک زندگی رویایی و همراه با خوشبختی برای شما مهیا خواهد شد و تمامی گرفتاری ها و مشکلات در این زمینه حل می شوند اگر ببینی کسی که عروس بود خواهرت باشد به این نشانه است که صمیمی ترین دوست شما که با او ارتباط نزدیکی داری در اینده خیلی نزدیک شوهر میکند و زندگی جدیدی را شروع میکند 
سوال
: من دختری 19 ساله هستم که به تازگی با پسری آشنا شدم که بهش علاقه ی زیادی دارم اما خانواده های هر دو طرف راضی به این وصلت نیستند و مدام با بهانه تراشی های بیجا مانع از وصلت ما شده اند دیشب خواب دیدم خودم عروس شدم و بشدت دارم گریه میکنم و چشمام از شدت اشک ریختن قرمز شده بود آیا تعبیری دارد؟
پاسخ
: بله فرزندم در واقع با این رویا یقین داشته باشید همه چیز برای جشن ازدواج شما دو نفر در عرض مدت کوتاهی شما مهیا می شود و روحیه و حال و هوای شما بطور کلی تغییر میکند موانع از میان برداشته می شوند و خبرهای خوب و خوشایند به سمت شما خواهند آمد اما در این زمینه لازم است که صبوری کنید و با دیگران بحث و مشاجره نداشته باشید
پرسش
: خواب دیدم مادرم عروس شده بود اما انگار وضعیت خوبی نداشت و مدام دستش روی چشمانش بود و اشک میریخت و من از دور نگاهش میکردم تعبیرش چیه؟
پاسخ
:هیچ چیزی به جز خوشخبتی و سعادت برای فرزندان در این رویا وجود ندارد و بدانید که آینده ی خوب و روشنی در انتظار خانواده ی شماست

مطالب مرتبط...

27 نظر

 1. م.مم.مsays:

  سلام من عروسیم نزدیکه ۱ماهه دیگس و خواب دیدم عروسیمه ولی فقط گریه میکنم بشدت و لباس عروس نداشتم و پدر و مادرم میگفتن دیگه باید بری و من انقدر گفتم من حتی لباس عروس نپوشیدم و گریه کردم که دیگه زبونم طوری شد که دیگه مثل لال ها حرف میزدم.تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   با انسانی آگاه و باتجربه مشورت کنید و دستوراتش را انجام دهید تا به موفقیت دست یابید

 2. ناشناسناشناسsays:

  سلام من دختري هستم كه مدتي رو با يك پسر اشنا شدم و به هم علاقه داشتيم اما بعد ديگران باعث جدايي ما شدند و به ما اجبار شد كه از هم جدا بشيم چند وقت پيش خواب ديدم عروس شده بودم و داماد يكي از دوستان او بود كه زياد باهم رابطه ندارند و ازما مدام عكس ميگرفتند اما من ناراحت بودم كه چرا عروسي كردم بعد پدرو مادرم رو ديدم كه از رفتن من ناراحت بودند و من گريه ميكردم و همينطور پدرو مادرم گريه ميكردند و مدام زنگ ميزدند كه من ب خانه داماد بروم ... اما ناراحتي من بخاطر پسري بود كه دوسش داشتم خواب پيچيده اي بود بنظر شما تعبيري دارد؟؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   زندگی طولانی گاهی با برخی مشکلات

 3. مريم سادات خمريم سادات خsays:

  سلام. من به مدت ٦ماه با كسي كه خواستگارم بود وارد رابطه اي شده بودم كه همديگه رو بهتر بشناسيم و بعد ازدواج كنيم،توي اون شش ماه خيلي بهم علاقه مند شديم و همه چيز عالي بود،اما درست زماني كه حتي تاريخ عقد رو هم مشخص كرده بوديم فقط بخاطر مهريه،اين وصلت بهم خورد و من واقعا حالم بد بود،الان يك سال از اون تاريخ ميگذره و حال منم تقريباً به حالت عادي برگشته.ولي هميشه به يادشم... چند شب پيش خواب ديدم مراسم عروسي خودم هستش و من در لباس عروس،در حال رقص و شاديم.هنگام رقصيدن متوجه شدم چند خانم اطرافم دارن گريه ميكنن و اشك ميريزن...وقتي به صورتشون نگاه كردم متوجه شدم مادر و خواهر هاي همون آقايي هستن كه ازدواجم باهاشون بهم خورد...واونجا بود كه تو خواب متوجه شدم،داماد،پسر اون خانواده نيست!!!! ميخواستم تعبير اين خواب عجيب رو بدونم.ممنونم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   حادثه ای در میان اقوام رخ میدهد که اگر خبرش بدستتان برسد دلگیر یا غمگین می شوید

 4. NjNjsays:

  سلام من چند ماه پیش ازدواج کردم ولی دیشب خواب دیدم ک مراسم عروسی من و همسرم هست وبغیر از خانواده کسی به مراسم نیامده و من با صدای بلند و فریاد گریه میکردم برای تعبیرش کمکم میکنید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   گریه و زاری شما در مراسم عروسی نشانه ی خوبی است و قول رها شدن از غم و گمراهی را میدهد

 5. ارزو پوریارزو پوریsays:

  من چند وقتی هست با کسی اشنا شدم البته دوست خانوادگی هستند و اشناییت داریم ولی مادر این اقا خیلی راضی به وصلت نیستند و اقدامی هم نمیکنن.دیشب خواب دیدم ازدواج کردم و خیلی خوشحال نیستم و داماد کس دیگری از فامیل بود بعد که مراسم تموم شد داشتم از مادرم جدا میشدم کلی گریه و داد میزدم که مادرم بمونه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، بهتر است از گرفتن تصمیماتی که خود را در آن معذب و یا مجبور می بینید خودداری کنید چرا که در آینده تان مشکل ساز خواهد شد.

 6. پیمانپیمانsays:

  سلام تو خواب دیدم دختر عموم رو دارن میبرن خونه بخت لباس عروس تنش بجز من و پدرم و همسر دختر عموم هیچ کسی نیستش. پدرم داشت دست میزد یکدفع دختر عموم نشست رو زمین و گریه کرد چرا کسی نیومده عروسیم که پدرم دست از دست زدن برداشت. تعبیرش چی میتونه باشه!!! همین دختر عموم حدودا یک ماه پیش ازدواج کرده و رفته خونه بخت. سپاسگزارم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   کاری بزرگ و احیانا مشکل با راه حل های متعدد برای شما پیش می آید که حق انتخاب خواهید داشت.

 7. ShivaShivasays:

  سلام، پسری که دوستش دارم دیشب خواب دیده که من توی لباس عروسم و دارم گریه میکنم و خودش هم کنارم بوده و داشته با گوشی بهم عکس نشون میداده ولی نمیدونه داماد کی بوده، لطف میکنید برام تعبیرش کنید؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، ممکن است هر دو نفرتان بخاطر بعضی از مسائل خصوصی یا خانوادگی غمگین و دلسرد شوید.

 8. اسیاسیsays:

  سلام.. خواستگار من خواب دیده بود که توی مراسم عروسی بعد بله گفتن و در حال رقصیدن عروس، من گریه میکنم و همدیگه رو درآغوش میگیریم و خودش هم همراه با من گریه میکنه.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تعبیر اصلی هر خواب به بیننده ی آن باز میگردد و این خواب نشان دهنده ی احساس ناراحتی فرد رویابین است.

 9. سحرسحرsays:

  سلام من خاب دیدم تو مراسم عروسیمم اما بعد چند دقیقه تو یه اتاق شروع به گریه میکنم و همش میگم اگر بهم دروغ بگه چیکار کنم به مامانمم میگم این چه عروسیه نه لباس عروسی ن فیلمبرداری و مامانم از شاباش هایی که جمع شده میگه و میده بمن اما من بهش برمیگردونم میگم دست خودت باشه

 10. مائده خلیقمائده خلیقsays:

  سلام من ۱۶ سالمه چند وقت پیش خواب دیدم که در لباس عروسم و بخاطر اینکه ارایشگاه من رو بد درست کرده دارم گریه میکنم مادرم هفته پیش خواب دیده که یک نفر اومده خواستگاریم من وهمه خانواده راضی هستیم اما مادرم بخاطر قیافه اون راضی نیس و کلی گریه میکنه تو خواب دیشب هم خودم خواب دیدم که تو لباس عروسم دارم با پسر عمم ازدواج میکنم همه فامیلا اومدن اما من بخاطر اینکه من وداماد هیچ عکسی نگرفتیم و اتلیه نرفتیم کلیی گریه کردم تعبیر این خوابها چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا درباره ی ناراحتی های درونی خود با دیگران صحبت کنید.

 11. نگارنگارsays:

  باسلام و عرض ادب.چندوقتی است جهت ازدواج بااقایی اشناشدم امامتاسفانه مشکلات مختلفی سرراهمون قرارگرفت. دیشب خواب دیدم دارم عروسی من واین اقاست اما من فقط گریه میکردم وجشن بیشترشبیه مهمونی بود که کسی هم‌زیاد نیومده بود.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا با صراحت بیشتری درباره ی ناراحتی های درونی خود با دیگران صحبت کنید.

 12. سحرسحرsays:

  سلام من خاب دیدم تو مراسم عروسیمم اما بعد چند دقیقه تو یه اتاق شروع به گریه میکنم و همش میگم اگر بهم دروغ بگه چیکار کنم به مامانمم میگم این چه عروسیه نه لباس عروسی ن فیلمبرداری . تعبیر این خاب چی میشه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا درباره ی ناراحتی های درونی خود با صراحت بیشتری با دیگران صحبت کنید.

 13. شهینشهینsays:

  من ازدواج کردم پدرم فوت کرده. شب عروسیم پدرم اومد بخابم و بهم گفت ازدواج کردی منم بهش گفتم بله ولی اون بدون هیچ حرفی فقط با انگشتاش عدد 3 رو نشونم داد الان دوباره خواب دیدم که منو بزور به کسی میدن انگار بجای یه چیزی که اتفاق افتاده منو میدن و خانواده داماد بدون خبر یه لباس عروس زشت و قدیمی برام فرستادن.بعدش پدرم کمدم را باز کرد و تمام وسایلم را جمع کرد بعدش منو بغل کرد و ازته دل گریه کرد آنقدر تو خواب از ته دل با پدرم گریه کردم که وقتی بیدار شدم چشام پر از اشک بود. بار اول که خواب پدرم رو دیدم بیماری سرطان گرفتم الان میترسم که تعبیر این چیه. البته خواب را غروب دیدم یعنی از غروب گذشته.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید دیگران از محبت و دلسوزی شما سو استفاده کنند.

 14. ......says:

  با سلام میشه تعبیرخواب منو بگید. خواب دیدم ک دارم با خواستگارم که برادر دوستم هسش جشن نامزدی میگیریم ولی من لباسی که خوب باشه برای مجلس نپوشیده بودم ولی یکی از لباسای قشنگمو اورده بودن که بپوشم و خیلی ناراحت بودم و خیلی میترسیدم که عقد کنم چون هنوز اسمش تو شناسنامم نرفته بود و اصلا به خواستگارم حسی نداشتم و ازش بدم میومد و به مامانم خواهش میکردم که مامان من دوسش ندارم دوستمم تو خواب دیدم که میگفت خوشحال باش و عب نداره و درپیش این خواب... خواب عشقمم میدیدم که دوماهی ازهم جدا شدیم و بیرون از جشن نامردی میدیدمش

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سلام این خواب اشاره به مسئولیت های متعددی دارد که در زندگی بیداری بر عهده ی خود احساس می کنید و در این بازه ی زمانی، نوعی اضطراب و درگیری فکری برای شما ایجاد شده است و لازم است قدرت اراده و مدیریت خود را به دیگران نشان دهید.

 15. BehiBehisays:

  سلام.من خواب دیدم چندتا خواستگار دارم و میخوان ب زور من با یکی از اونا ازدواج کنم.لباس عروس تنم بود و باید یکی از اون پسرارو انتخاب میکردم ولی یادم اومد ک من یکی دیگرو دوست دارم و با لباس عروس داشتم گریه میکردم و با داماد ک نمیشناختمش تو تالار نشسته بودیم ولی من ناراحت بودم و گریه میکردم ک نمیتونم ب اون ک دوس دارم برسم.میخواستم ببینم تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سلام این خواب اشاره به تردید ها و نگرانی هایی دارد که جلوی گرفتن تصمیمات منطقی شما را میگیرد.

 16. SabayiSabayisays:

  سلام خواب دیدم لباس عروسی رو ک انگار مال من بود میبرن و من هرچی میدوام بهش نمیرسم و وقتی میبینم خیلی دور شده دیگه نمیدوام چون میدونم نمیرسم حالت ناامیدی و گریه میکنم و بعد خودمو توی فضای دستشویی عمومی میبینم ک گریه میکنم همش باز تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سلام. این خواب از شما می خواهد تا از معاشرت با انسان های منفی نگر و بدبین خودداری کنید.

 17. RahaMRahaMsays:

  سلام من خواب ديدم پسرى كه در خواب ميشناختم و در واقعيت نميشناختم مجلسى بزرگ براى خواستگارى ترتيب داده و جواب من مثبت بود و در ابتدا من كنار مادر و پدر نشسته بودم و هنوز پسر نيامده بود،من مادرم را بردم تا لباسش را عوض كند و براى آن مراسم لباسش را انتخاب كنم.در حين اين كار از جواب مثبتم پشيمان شدم و در حال بازگشت به مراسم بودم كه بيايم و جواب منفى خود را اعلام كنم كه يكى از دوستان پسرى كه در واقعيت ٢سال پيش با او در رابطه بودم (اين شخص دختر است)به من خبر داد كه پسر معتاد است وقتى به مجلس برگشتم همه از اين موضوع اطلاع داشتند و ناراحت بودند و داماد هم گريه ميكرد و از مراسم رفت ولى من خوشحال بودم كه لازم به آوردن دليل براى جواب منفى نيستم.تعبير اين خواب چيست؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بیانگر آن است که فرد تنهایی هستید.

 18. hh69hh69says:

  سلام منی که قبلا عروسی کردم خواب دیدم دوباره عروسیمونه و تو روز دو نفر بدون دلیل تو عروسی مردن و ماشینم که بابام و پسر همسایمون کنارش بودن تو حیاط منفجر شد و به شدت مصدوم شدن و برای عروس آوردن ماشین نداشتیم و من برا آروم جلوه دادن عروسی کمی رقصیدم و بعدش با خانمم من با صدای بلند و اونم به آرومی زدیم زیر گریه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، ممکن است یک خطر و یا یک نگرانی برخی از اطرافیانتان را در خارج از محیط خانه تهدید کند.

 19. TinaTinasays:

  سلام من دیشب خواب دیدم پدر بزرگم رفته به یکی از استادای مجردم گفته بیا با دختر ما ازدواج کن و مراسم ازدواجی بدون رضایت من ترتیب میدن.بعد من ک میخوام برم مراسم یه لباس عروس میدن بپوشم.همسلیه منو ارایش میکنه ولی خیلی زشت.موهامو با کلیپس میبندن جوری ک همیش شل میشد و باز میشه.اومدم تو خونه ای ک مراسم عروسیم بود دیدم یه خونه ی کلنگی با دو تا اتاق ساده مرد و زن جدا دور تا دور اتاق نشستن و حرف میزنن.مامانمو صدا کردم که اینن چه وضعشه.بردمش تو اتاق و گریه میکردم و گفتم من امشب خونه ی این مرد نمیرم.از گریه تمام ارایشم پاک شد.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   غم روزها را نخورید و شاد باشید که گذشت زمان همه چیز را درست می کند

 20. مینامیناsays:

  سلام من خواب دیدم ک یکی از اقوام ک در واقعیت عروسی کرده دوباره عروس شده و داره تو بغل من گریه میکنه

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   باسلام تعبیر این خواب خوب است و ممکن است خبر خوبی را دریافت کنید.

 21. شکیلالیاقتشکیلالیاقتsays:

  سلام من دوشبه پشت سرهم دارم خواب میبینم که مراسم عقدم هست و لباس عروس میپوشم وهردوشب درحال گریه کردن هستم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ؛ از هر دو رویا به عنوان شعف و امیدهای جدیدتر در زندگی تان یاد کنید.

 22. محمدزادهمحمدزادهsays:

  سلام چند شب پیش خواب دیدم لباس عروس پوشیدم و دارم ولی ناراضی بودمو گریه میکردم . و این که پدر بزرگ و داییم که فوت شده بودن زنده بودن ولی خوشحال نبودن .

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام عروس شدن خواب نشانه بخت بلنداست وگریه کردن هم نشان ازشادی دراینده است

 23. سارا فرهان زادهسارا فرهان زادهsays:

  سلام خواب دیدم لباس عروسی پوشیدم وارد گریه میکنم به خاطر یه توده در گردن در خواب

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   باسلام ممکن است مسائلی برایتان پیش بیاید که موجب ناراحتی و پریشانی خاطرتان شود.

 24. محمدزادهمحمدزادهsays:

  سلام تعبیر خواب های دیگر را هم میگید من دیشب خواب میدیم که کفش داداشم رو به پای خودم میکردم و میخواستم با کفش های دیگر تعویض کنم اما نمیشد آخرش همونو تو پام کردم نمیدونم تعبیر داره یا نه ؟ممنون میشم اینم بگید نو بودن کفش ها و اندازم بود

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان به معنای عجول بودن در کارها و شتاب زده عمل کردن است.

 25. ملیکاغلامیملیکاغلامیsays:

  سلام من یک دختر18ساله ام وهیچ علاقه ای به ازدواج ندارم چندشب قبل خواب دیدم که عروسی من است وکلی مهمان داریم ودارن من را به این ازدواج وادارمیکنن ولی هیچ لباس عروسی تنم نبود وداشتم گریه میکردم باترس ازخواب پریدم وبازهم داشتم گریه میکردم تعبیرش چیست؟

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   باسلام ممکن است خوابتان به رسیدن خبرهای خوشحال کننده و اتفاقات خوشایند در آینده منجر شود.

 26. FatemeFatemesays:

  سلام من ۱۷ سالمه دیشب خواب دیدم که عروسیمه و مهمون های زیادی اومده بودن ولی من تنها روی صندلی عروس و داماد نشسته بودم و گریه میکردم ممکنه برام تعبیرش کنید؟

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان به معنای دریافت خبرهای خوشایند و تغیرات جدید در زندگیتان است.

 27. زینبزینبsays:

  سلام دیشب خواب دیدم ک افراد زیادی در یه محضر عقد نشسته ن و منم اونجا حضور دارم انگار چند نفر میخواستن عقد کنن.این چند نفر چند سالی هست ک ازدواج کردن ولی در خواب انگا میخواستن عقد کنن...توی مراسم چند چهره معروف هم بودند....یهو من بین ادما یاد نامزد سابقم افتادم انگار بهم پیام داده بود شروع ب گریه کردم اونقد گریه کردم ک نمیتونستم اروم بشم..همش توی دلم میگفتم همه ازدواج کردن ب عشق هاشون رسیدن من تنها افتادم و دارم تنهایی میکشم..تعبیر این خواب چی میتونه باشه؟

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام اینده ای روشن و درخشان در انتظارتان است که باعث خشنودیتان خواهدشد