تعبیر خواب عروس در حال گریه

اگر ببینی عروسی بدون دلیل در حال گریه کردن باشد خوب است و بیانگر این است که خبری شاد بدست خودت می رسد ، دقت داشته باشید تمامی مطالب و تعبیر هایی که در مورد عروس یا لباس عروس آورده شده اند منفی یا نحس هستند اما این مطلب و این موضوع بصورت استثنا معنای خیری دارد ، شیخ طوسی میگوید اگر ببینی عروسی که در حال گریه کرده است در حقیقت مرده باشد به این علامت است که جشن نامزدی و یا وصلتت در حال نزدیک شدن است و همه شرایط برای داشتن یک زندگی رویایی و همراه با خوشبختی برای شما مهیا خواهد شد و تمامی گرفتاری ها و مشکلات در این زمینه حل می شوند اگر ببینی کسی که عروس بود خواهرت باشد به این نشانه است که صمیمی ترین دوست شما که با او ارتباط نزدیکی داری در اینده خیلی نزدیک شوهر میکند و زندگی جدیدی را شروع میکند 
سوال
: من دختری 19 ساله هستم که به تازگی با پسری آشنا شدم که بهش علاقه ی زیادی دارم اما خانواده های هر دو طرف راضی به این وصلت نیستند و مدام با بهانه تراشی های بیجا مانع از وصلت ما شده اند دیشب خواب دیدم خودم عروس شدم و بشدت دارم گریه میکنم و چشمام از شدت اشک ریختن قرمز شده بود آیا تعبیری دارد؟
پاسخ
: بله فرزندم در واقع با این رویا یقین داشته باشید همه چیز برای جشن ازدواج شما دو نفر در عرض مدت کوتاهی شما مهیا می شود و روحیه و حال و هوای شما بطور کلی تغییر میکند موانع از میان برداشته می شوند و خبرهای خوب و خوشایند به سمت شما خواهند آمد اما در این زمینه لازم است که صبوری کنید و با دیگران بحث و مشاجره نداشته باشید
پرسش
: خواب دیدم مادرم عروس شده بود اما انگار وضعیت خوبی نداشت و مدام دستش روی چشمانش بود و اشک میریخت و من از دور نگاهش میکردم تعبیرش چیه؟
پاسخ
:هیچ چیزی به جز خوشخبتی و سعادت برای فرزندان در این رویا وجود ندارد و بدانید که آینده ی خوب و روشنی در انتظار خانواده ی شماست

مطالب مرتبط...

15 نظر

 1. م.مم.مsays:

  سلام من عروسیم نزدیکه ۱ماهه دیگس و خواب دیدم عروسیمه ولی فقط گریه میکنم بشدت و لباس عروس نداشتم و پدر و مادرم میگفتن دیگه باید بری و من انقدر گفتم من حتی لباس عروس نپوشیدم و گریه کردم که دیگه زبونم طوری شد که دیگه مثل لال ها حرف میزدم.تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   با انسانی آگاه و باتجربه مشورت کنید و دستوراتش را انجام دهید تا به موفقیت دست یابید

 2. ناشناسناشناسsays:

  سلام من دختري هستم كه مدتي رو با يك پسر اشنا شدم و به هم علاقه داشتيم اما بعد ديگران باعث جدايي ما شدند و به ما اجبار شد كه از هم جدا بشيم چند وقت پيش خواب ديدم عروس شده بودم و داماد يكي از دوستان او بود كه زياد باهم رابطه ندارند و ازما مدام عكس ميگرفتند اما من ناراحت بودم كه چرا عروسي كردم بعد پدرو مادرم رو ديدم كه از رفتن من ناراحت بودند و من گريه ميكردم و همينطور پدرو مادرم گريه ميكردند و مدام زنگ ميزدند كه من ب خانه داماد بروم ... اما ناراحتي من بخاطر پسري بود كه دوسش داشتم خواب پيچيده اي بود بنظر شما تعبيري دارد؟؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   زندگی طولانی گاهی با برخی مشکلات

 3. مريم سادات خمريم سادات خsays:

  سلام. من به مدت ٦ماه با كسي كه خواستگارم بود وارد رابطه اي شده بودم كه همديگه رو بهتر بشناسيم و بعد ازدواج كنيم،توي اون شش ماه خيلي بهم علاقه مند شديم و همه چيز عالي بود،اما درست زماني كه حتي تاريخ عقد رو هم مشخص كرده بوديم فقط بخاطر مهريه،اين وصلت بهم خورد و من واقعا حالم بد بود،الان يك سال از اون تاريخ ميگذره و حال منم تقريباً به حالت عادي برگشته.ولي هميشه به يادشم... چند شب پيش خواب ديدم مراسم عروسي خودم هستش و من در لباس عروس،در حال رقص و شاديم.هنگام رقصيدن متوجه شدم چند خانم اطرافم دارن گريه ميكنن و اشك ميريزن...وقتي به صورتشون نگاه كردم متوجه شدم مادر و خواهر هاي همون آقايي هستن كه ازدواجم باهاشون بهم خورد...واونجا بود كه تو خواب متوجه شدم،داماد،پسر اون خانواده نيست!!!! ميخواستم تعبير اين خواب عجيب رو بدونم.ممنونم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   حادثه ای در میان اقوام رخ میدهد که اگر خبرش بدستتان برسد دلگیر یا غمگین می شوید

 4. NjNjsays:

  سلام من چند ماه پیش ازدواج کردم ولی دیشب خواب دیدم ک مراسم عروسی من و همسرم هست وبغیر از خانواده کسی به مراسم نیامده و من با صدای بلند و فریاد گریه میکردم برای تعبیرش کمکم میکنید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   گریه و زاری شما در مراسم عروسی نشانه ی خوبی است و قول رها شدن از غم و گمراهی را میدهد

 5. ارزو پوریارزو پوریsays:

  من چند وقتی هست با کسی اشنا شدم البته دوست خانوادگی هستند و اشناییت داریم ولی مادر این اقا خیلی راضی به وصلت نیستند و اقدامی هم نمیکنن.دیشب خواب دیدم ازدواج کردم و خیلی خوشحال نیستم و داماد کس دیگری از فامیل بود بعد که مراسم تموم شد داشتم از مادرم جدا میشدم کلی گریه و داد میزدم که مادرم بمونه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، بهتر است از گرفتن تصمیماتی که خود را در آن معذب و یا مجبور می بینید خودداری کنید چرا که در آینده تان مشکل ساز خواهد شد.

 6. پیمانپیمانsays:

  سلام تو خواب دیدم دختر عموم رو دارن میبرن خونه بخت لباس عروس تنش بجز من و پدرم و همسر دختر عموم هیچ کسی نیستش. پدرم داشت دست میزد یکدفع دختر عموم نشست رو زمین و گریه کرد چرا کسی نیومده عروسیم که پدرم دست از دست زدن برداشت. تعبیرش چی میتونه باشه!!! همین دختر عموم حدودا یک ماه پیش ازدواج کرده و رفته خونه بخت. سپاسگزارم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   کاری بزرگ و احیانا مشکل با راه حل های متعدد برای شما پیش می آید که حق انتخاب خواهید داشت.

 7. ShivaShivasays:

  سلام، پسری که دوستش دارم دیشب خواب دیده که من توی لباس عروسم و دارم گریه میکنم و خودش هم کنارم بوده و داشته با گوشی بهم عکس نشون میداده ولی نمیدونه داماد کی بوده، لطف میکنید برام تعبیرش کنید؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، ممکن است هر دو نفرتان بخاطر بعضی از مسائل خصوصی یا خانوادگی غمگین و دلسرد شوید.

 8. اسیاسیsays:

  سلام.. خواستگار من خواب دیده بود که توی مراسم عروسی بعد بله گفتن و در حال رقصیدن عروس، من گریه میکنم و همدیگه رو درآغوش میگیریم و خودش هم همراه با من گریه میکنه.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تعبیر اصلی هر خواب به بیننده ی آن باز میگردد و این خواب نشان دهنده ی احساس ناراحتی فرد رویابین است.

 9. سحرسحرsays:

  سلام من خاب دیدم تو مراسم عروسیمم اما بعد چند دقیقه تو یه اتاق شروع به گریه میکنم و همش میگم اگر بهم دروغ بگه چیکار کنم به مامانمم میگم این چه عروسیه نه لباس عروسی ن فیلمبرداری و مامانم از شاباش هایی که جمع شده میگه و میده بمن اما من بهش برمیگردونم میگم دست خودت باشه

 10. مائده خلیقمائده خلیقsays:

  سلام من ۱۶ سالمه چند وقت پیش خواب دیدم که در لباس عروسم و بخاطر اینکه ارایشگاه من رو بد درست کرده دارم گریه میکنم مادرم هفته پیش خواب دیده که یک نفر اومده خواستگاریم من وهمه خانواده راضی هستیم اما مادرم بخاطر قیافه اون راضی نیس و کلی گریه میکنه تو خواب دیشب هم خودم خواب دیدم که تو لباس عروسم دارم با پسر عمم ازدواج میکنم همه فامیلا اومدن اما من بخاطر اینکه من وداماد هیچ عکسی نگرفتیم و اتلیه نرفتیم کلیی گریه کردم تعبیر این خوابها چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا درباره ی ناراحتی های درونی خود با دیگران صحبت کنید.

 11. نگارنگارsays:

  باسلام و عرض ادب.چندوقتی است جهت ازدواج بااقایی اشناشدم امامتاسفانه مشکلات مختلفی سرراهمون قرارگرفت. دیشب خواب دیدم دارم عروسی من واین اقاست اما من فقط گریه میکردم وجشن بیشترشبیه مهمونی بود که کسی هم‌زیاد نیومده بود.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا با صراحت بیشتری درباره ی ناراحتی های درونی خود با دیگران صحبت کنید.

 12. سحرسحرsays:

  سلام من خاب دیدم تو مراسم عروسیمم اما بعد چند دقیقه تو یه اتاق شروع به گریه میکنم و همش میگم اگر بهم دروغ بگه چیکار کنم به مامانمم میگم این چه عروسیه نه لباس عروسی ن فیلمبرداری . تعبیر این خاب چی میشه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا درباره ی ناراحتی های درونی خود با صراحت بیشتری با دیگران صحبت کنید.

 13. شهینشهینsays:

  من ازدواج کردم پدرم فوت کرده. شب عروسیم پدرم اومد بخابم و بهم گفت ازدواج کردی منم بهش گفتم بله ولی اون بدون هیچ حرفی فقط با انگشتاش عدد 3 رو نشونم داد الان دوباره خواب دیدم که منو بزور به کسی میدن انگار بجای یه چیزی که اتفاق افتاده منو میدن و خانواده داماد بدون خبر یه لباس عروس زشت و قدیمی برام فرستادن.بعدش پدرم کمدم را باز کرد و تمام وسایلم را جمع کرد بعدش منو بغل کرد و ازته دل گریه کرد آنقدر تو خواب از ته دل با پدرم گریه کردم که وقتی بیدار شدم چشام پر از اشک بود. بار اول که خواب پدرم رو دیدم بیماری سرطان گرفتم الان میترسم که تعبیر این چیه. البته خواب را غروب دیدم یعنی از غروب گذشته.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید دیگران از محبت و دلسوزی شما سو استفاده کنند.

 14. ......says:

  با سلام میشه تعبیرخواب منو بگید. خواب دیدم ک دارم با خواستگارم که برادر دوستم هسش جشن نامزدی میگیریم ولی من لباسی که خوب باشه برای مجلس نپوشیده بودم ولی یکی از لباسای قشنگمو اورده بودن که بپوشم و خیلی ناراحت بودم و خیلی میترسیدم که عقد کنم چون هنوز اسمش تو شناسنامم نرفته بود و اصلا به خواستگارم حسی نداشتم و ازش بدم میومد و به مامانم خواهش میکردم که مامان من دوسش ندارم دوستمم تو خواب دیدم که میگفت خوشحال باش و عب نداره و درپیش این خواب... خواب عشقمم میدیدم که دوماهی ازهم جدا شدیم و بیرون از جشن نامردی میدیدمش

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سلام این خواب اشاره به مسئولیت های متعددی دارد که در زندگی بیداری بر عهده ی خود احساس می کنید و در این بازه ی زمانی، نوعی اضطراب و درگیری فکری برای شما ایجاد شده است و لازم است قدرت اراده و مدیریت خود را به دیگران نشان دهید.

 15. BehiBehisays:

  سلام.من خواب دیدم چندتا خواستگار دارم و میخوان ب زور من با یکی از اونا ازدواج کنم.لباس عروس تنم بود و باید یکی از اون پسرارو انتخاب میکردم ولی یادم اومد ک من یکی دیگرو دوست دارم و با لباس عروس داشتم گریه میکردم و با داماد ک نمیشناختمش تو تالار نشسته بودیم ولی من ناراحت بودم و گریه میکردم ک نمیتونم ب اون ک دوس دارم برسم.میخواستم ببینم تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سلام این خواب اشاره به تردید ها و نگرانی هایی دارد که جلوی گرفتن تصمیمات منطقی شما را میگیرد.