تعبیر خواب شکستن بینی | توپ تاپ

خواب دیدم مشغول بازی با بچه خواهرم بودم که ناگهان دستش محکم خورد توی سورتم و بینی ام شکست و خون زیادی ازش جاری شد تعبیرش چیست؟ اگر ببینی بینی ات را خودت می شکنی به این علامت است که در کارهایی که قرار است به تازگی به انجام برسانی دچار شک و تردید شده ای و از اینده ی آن اطمینانی نداری برخی از معبران خارجی این رویا را به نشانه ی ریسک میدانند ، و چنان چه بی دلیل بینی شما شکسته شود تعبیرش دست زدن به کارهای بی هدف و بی نتیجه و همراه با نومیدی ست ، چنان چه زن حامله ای خواب شکسته شدن بینی را تجربه کند خوب است و بیانگر خوشبختی در کارهاست اگر دیدی دماغ دشمنت شکسته شده به علامت درامد بالا و موفقیت های زیاد برای شماست و چنان چه دیدی دماغ فرد مرده ای می شکند نامزدی شما نزدیک است و این یک حقیقت است !
پرسش
: خواب دیدم بینی دوست پسرم که تازه عملش کرده بود شکسته شده بود و چهرش خیلی زشت شده بود بعد به خاطر همین موضوع با هم دعوامون شد آیا تعبیری دارد؟
پاسخ
: بله بیانگر این است که برای مدتی کوتاه از ایشان بطور کامل ناامید می شوید و شاید از او خسته شوید اما موقتی است
تعبیر خواب شکسته شدن بینی به روایت جابر مغربی
: بطور کلی میتواند برای هرکسی یک هشدار باشد و می باید افکار و اعمالتان را بیشتر از قبل تحت کنترل داشته باشید اگر دیدی بینی پدر یا مادرت شکسته می شود خیر است و به این معنی ست که جای امید برایتان باقی ست که زندگیتان رو به رواه می شود و از این خستگی روح و کسالت جسم نجات پیدا میکنید اگر ببینی بینی برادر و یا خواهرت شکسته است نشانه ی آن است که بواسطه ی یکی از اقوامتان از حال بد یکی از نزدیکانتان خبر بدی خواهید شنید که این شما را ناامید و افسرده میکند

پرسش: خواب دیدم در یک سانحه ی تصادف بینی ام به طرز فجیعی می شکند و برای عمل جراحی قرار بود خارج از کشور بروم و بخاطر این قضیه خیلی ناراحت بودم چون میدونستم دیگه ظاهرم اون زیبایی سابق را نداره و همگی من را مسخره میکنند تعبیرش چیست؟

پاسخ: همین که در این خواب شما قصد سفر خارج از کشور را داشته اید خوب است و نوید بخش این موضوع است که  ظرف مدت زمان کوتاهی به موفقیت میرسید و در این جشن شادی دیگران نیز حضور پیدا خواهند کرد

13 نظر

 1. Erfan dadashiErfan dadashisays:

  سلام من خواب دیدم دماغمو مادرم دست بهش زد سکشت و روش کبود شده بود میخواستم ببینم تعبیر چی میشه ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، این رویا هشدار میدهد تا رابطه ی شما با سایر اعضای خانواده بدلیل پرخاشگری و یا عصبانیت خراب نشود.

 2. ساراساراsays:

  سلام خواب دیدم از دست همسرم عصبانی شدم نمدونم چی شد یا با چی زدم نوک بینیش کنده شد افتاد رو زمین منم خیلی ناراحت بودم و همش گریه میکردم برش داره ببره پزشک اما همزمان دیدم انگشت شصت پاش هم کنده شد و لنگ لنگان راه میره و از هیچکدوم خون نیومد و اونم من زده بودم و شرمنده بودم و گریه میکردم،انگار تو خواب اینم میدیدم رفتم سر صندوق طلاهام و دراوردمشون دیدم یه دستنبندی که چند سال پیش تو واقعبت پاره شده بود و پیداش کرده بودم الان یه تیکش داخل بقیه طلاهام.،ممنون بابت تعبیراتتون .

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب اشاره به مسائلی دارد که در طول روز ها و ماه های اخیر برای شما نوعی درگیری فکری را ایجاد کرده اند.

 3. امیر حسین ازادیامیر حسین ازادیsays:

  در خواب دیدم که یکی از دوستانم بهم گفت با موتور برو جای من قبول نکردم و با کله زد تو صورتم از سرم خون می آمد ولی رفتم جلو آیه دیدم دماغم شکسته هی دست میزدم درستش کنم هی بدتر میشد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید درگیری های فکری، آرامش روانی شما را مختل کند.

 4. ترانهترانهsays:

  سلام . خواب دیدم دستم روی دماعم بود که صدای تق داد و گفتم دماغم شکست وقتی در آیینه نگاه کردم دماغ نداشتم و جای ان خالی بود زشت بودم. خیلی ترسیدم بعد چند دقیقه دماع از صورتم بیرون زد و استخوان شکسته اش معلوم بود هر بیمارستانی میرفتم میگفتن تعطیل است عکس میگیریم و فردا درمان میکنیم همش دستم روی صورتم بود که کسی نبیند . خیلی نگرانم لطفا تعبیر کنید .

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، اشاره به برخی از ناراحتی های روحی در بیننده ی خواب دارد ؛ همچنین دغدقه ، استرس یا نگرانی نیز از معانی همین رویاست.

 5. هاناهاناsays:

  سلام خواب دیدم کسی(نمیدونم چه کسی بود)با چند ضربه پی در پی بینی من رو شکست.خون نیومده بود اما خیلی زشت شده بودم و داخلش معلوم بود.دردش رو توی خواب هم احساس میکردم.خواستم برم درستش کنم اما هر دکتری که میرفتم میگفتند اگر بیهوش بشی به هوش نمیایی..مونده بودم چیکار کنم.ممنون میشم تعبیرش رو بگید..

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام به جاه و منزلت در اینده خواهیدرسید وخون امدن مال زیاد دست پیدا خواهید کرد

 6. کمیلکمیلsays:

  سلام در خواب دیدم نوزادم بینی اش از جا کنده شده بود من با دستم درستش کردم ممنون میشم تعبیرشو بگین

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام صدقه ای دهید ممکن است اتفاقات ناگواری بیوفتد

 7. لارالاراsays:

  سلام.امروز یکی از دوستام بهم گفت مادرش خواب منو دیده که بینیم کبود شده بعد میگن چی شده من میگم با یکی دعوام شده.ممنون میشم تعبیرشو بهم بگید.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابشان نشانه سلامتی شماست

 8. امیر عبدیامیر عبدیsays:

  سلام خواب دیدم سرم به گوشه تخت خورده و شکسته که من متوجه نشدم و پس از بیدار شدن در خواب اطرافیانم به من خبر دادن ومن پس از اطلاع از خواب بیدار شدم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان نشانه روبرویی با اتفاقاتی است که موجب ناراحتی میشوند

 9. ساراساراsays:

  سلام.. خسته نباشید.. من دیشب خواب دیدم با کسی که مشکل دارم دعوام شده و به سمت من حمله کرد من به دماغش مشت چنتا زدم.. دماغش بدشکل شد اما خون نیومد.استخوان. دنده اش هم شکست.. تعبیرش چی می تونه باشه. سپاس

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان نشانه بحث ها و اختلافات روزمره تان است

 10. امیر شمسامیر شمسsays:

  سلام خواب دیدم بینیمو با چاقو از ته بریدم دلیلشم اصلا یادم نمیومد، خونم نیومد یه مدت همینجوری میچسبوندم سر جاش حتی حسم داشت تا اینکه به مادرم نشون دادم اونم بینیمو کند گفت زیرش چرکی شده بعد صورتمو با آبو صابون شست بینیمم همینطور بعد هی به بابام میگفت واسم نوبت دکتر بگیره بابام بهونه میاورد بعد مامانم بهم گفت دکتر میتونه از پوست پیشونیت برداره برات بینی درست کنه بعد تو آینه نگاه کردم دیدم یه بینی خوشگل دارم، آخه بینی خودم خیلی درازه ولی تو آینه قشنگ شده بود

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان نشانه انجام کارهای اشتباه است

 11. فروهفروهsays:

  سلام و خسته نباشید خواب دیدم دوست پسر سابقم داخل دماغم رو نگاه می کنه و می گه موهای دماغت چرا اینقدر بلند شده انگار در حال رشد بودن آیا تعبیری داره؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   ممکن است تغیرات جدیدی در زندگیتان رخ دهد

 12. حسین شریفحسین شریفsays:

  سلام وقت بخیر خواب دیدم یه نفر چون دارم بهش نگاه میکنم از ناراحتی دماغم رو فشار میده و از درد هیچ راه فرار نداشتم.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   ممکن است کسی ناراحتتان کند

 13. NiloNilosays:

  سلام من خواب دیدم که دوستم که تازه ازدواج کرده دو تا بینی بزرگ زشت و دو تا فک زشت داشت و صورتشم زشت و سیاه شده بود برهش نگرانم اخه گفتن که با شوهرش رابطه خوبی نداره تو رو خدا از رو روانشناسی جواب ندین رک و پوس کنده بگین تعبیرش چی میتونه باشه اصلا هم درموردش فکر نکردم و حرفم نزدم لطفا بگین تعبیرش چی هستش در صمن شوهرشم ادم خوبی نیست. ممنون که برای ما وقت می گذارین.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام نشان دهنده به وجود امدن موفقیت در زندگیتان است