متن خوش آمد گویی به گروه واتساپ

اگر گروهی در واتساپ یا هر اپ دیگری دارید، می توانید برای خوش آمد گویی به اعضای جدید از متن ها و جملاتی خاص استفاده کنید. این متن باعث تاثیرگذاری بیشتر در طرف مقابل می شود و همچنین باعث خواهد شد که او حس بهتری نسبت به گروه تان پیدا کرده و از آن خارج نشود.

در این گروه جملات و متن هایی برای خوش آمدگویی به گروه واتساپ مدرسه، خانوادگی، کاری و دوستانه آورده ایم که شما می توانید از آنها برای خوش آمد گفتن به اعضای جدید گروه تان استفاده کنید. اگر متنی که میخواستید در بین متن های موجود در این مطلب نبود، می توانید با الهام گرفتن از آنها، خودتان متن جدیدی بنویسید. همراه ما باشید.

جملات مختلف و زیبا برای خوش آمد گویی به گروه واتساپ

متن خوش آمد گویی به گروه واتساپ مدرسه

به گروه ..... خوش آمدید. ما در این گروه نکات مربوط به ..... را مورد بررسی قرار می دهیم و همچنین در مورد نکات درسی پیرامون ..... صحبت می کنیم. خوشحال می شویم که در بحث های گروهی ما شرکت نمایید تا بتوانیم با هم بیشترین استفاده را از این دورهمی ببریم.

********************

به گروه مدرسه ..... خوش آمدید. در این گروه سعی میکنیم که در مورد ..... بحث کنیم تا به این واسطه بتوانیم علم و دانش خود را بیشتر کنیم. یقیناً اگر شما هم از تجربیات خود، علمی که دارید و همچنین دانسته هایتان با ما صحبت کنید، بیشتر می توانیم به سوی هدفی که برایش این گروه را ساختیم قدم برداریم.

********************

با سلام و عرض خدا قوت خدمت شما دانش آموز محترم. به گروه ما خوش آمدید. از شما خواهشمندم که به قوانین گروه احترام گذاشته و آن ها را رعایت نمایید. همچنین از شما درخواست میکنم که با شرکت در فعالیت های گروهی، به ما کمک کنید تا این گروه را فعال تر و پویاتر کنیم. فعالیت هر چه بیشتر شما برابر است با افزایش آگاهی و دانش هم خودتان و هم دیگر دانش آموزان. با آرزوی موفقیت.

********************

دانش آموز محترم، به گروه واتساپ ما خوش آمدی. در این گروه مطالب مربوط به ..... را مورد بررسی قرار می دهیم و سعی میکنی که نکات درسی پیرامون آن را بیان نماییم. حتما در فعالیت های گروهی شرکت کنید تا به این واسطه بتوانید مطالبی که در اختیارتان قرار می دهیم را به بهترین شکل فرا بگیرید. با آرزوی موفقیت.

********************

ضمن عرض سلام و خوش آمد گویی، از شما دانش آموز محترم درخواست می گردد تا علاوه بر توجه به قوانین گروه، از چت بی مورد خودداری کنید. این گروه مربوط به ..... است پس هر گونه مطبی که پیرامون آن برای ارائه داشتید، خوش حال می شویم که آن را با ما در میان بگذارید.

********************

دانش آموز عزیز، به گروه واتساپ ما خوش آمدید. همانطور که می دانید به دلیل شیوع ویروس کرونا، برگزاری کلاس های درسی غیر ممکن شده و به همین دلیل این گروه را ایجاد کرده ایم تا بتوانیم به مسیر علم و دانش حتی در این روزهای کرونایی ادامه دهیم. از شما درخواست میکنم تا مطالب بیان شده در گروه را جدی گرفته و به آنها اهمیت دهید تا به این واسطه بتوانید درس های مربوط به مقطع تحصیلی تان را به خوبی فرا بگیرید. با آرزوی موفقیت.

********************

ضمن عرض خوش آمد گویی، موضوع این گروه ..... می باشد و خوشحالیم از اینکه خواستید در این گروه کنار ما باشید و در فعالیت های درسی ما شرکت نمایید. یقیناً این مسئله باعث می شود تا نکات درسی را بهتر فرا گرفته و در ذهن بسپارید. موفق باشید.

********************

ضمن عرض درود به همه دانش آموزان محترم مدرسه .....، شما در این گروه عضو شده اید تا نکات درسی تان را با معلم تان تکرار و تمرین نمایید. از شما خواهشمندیم که به قوانین گروه احترام گذاشته و از چت بی مورد بپرهیزید. این گروه محلی برای به اشتراک گذاشتن نکاتی درسی و آموزشی شماست پس پیرامون همین موضوع، فعالیت تان را در گروه ادامه دهید.

متن خوش آمد گویی به گروه واتساپ خانوادگی

..... عزیز، به گروه ما خوش آمدی. هدف از ایجاد این گروه این بود که افراد خانواده بیشتر دور هم جمع شوند و در این ایام کرونا که کسی نمی تواند به دید و بازدید کسی برود، ما در اینجا دورهمی مجازی برگزار کنیم و از صحبت و مصاحبت با یکدیگر لذت ببریم. اوقات خوشی را برایت در این گروه آرزومندم.

********************

ضمن عرض سلام به خانواده محترم، این گروه تشکیل شد تا تمام اعضای خانواده بتوانیم از حال یکدیگر جویا شویم و از صحبت کردن با یکدیگر لذت ببریم. تنها قانون این گروه این است که موجبات ناراحتی دیگر اعضا را فراهم نکنید و تا می توانید شاد باشد و با چت کردن در این گروه لذت ببرید. با آرزوی سلامتی.

********************

ضمن سلام و عرض خوش آمد گویی به خانواده عزیزم. از شما میخوام که از گروه لفت ندید چون این گروه رو ساختم تا بتونیم بیشتر در کنار هم باشیم. قطعاً مشکلات و مشقات زندگی باعث میشه که نتونیم زیاد هم رو ببینم و از کنار هم بودن لذت ببریم اما این گروه میتونه باعث بشه که با چت کردن با هم، حس خوب کنار هم بودن رو دوباره احساس کنیم.

********************

خانواده محترمه، به گروه خوش اومدید. این گروه قانون خاصی نداره چون همه ما همدیگرو میشناسیم و میدونیم که چی ناراحت و چی خوشحالمون میکنه. تنها درخواستم ازتون اینه که به سمت چیزایی که همدیگرو ناراحت میکنه نریم و بیشتر باعث خوشحالی همدیگه بشیم. کلی دوست تون دارم.

********************

..... عزیزم، به گروه خانوادگی ما خوش اومدی. هدف از تشکیل این گروه اینه که بیشتر کنار هم باشیم و با هم صحبت کنیم. تو هم میتونی به عنوان یکی از اعضا در مباحث ما شرکت کنی و از مصاحبت با بقیه خانواده لذت ببری. اوقات خوشی رو برات در گروه آرزومندم.

********************

..... عزیز، به گروه خانوادگی ما خوش اومدی. من سعی کردم که تموم اعضای خانواده رو عضو کنم ولی اگه کسی رو فراموش کردم و تو میدونی که باید عضو این گروه باشه، خوشحال میشم که دعوتش کنی تا تمای اعضای خانواده در کنار هم باشیم و با صحبت کردن با همدیگه لذت خوش دورهمی هامون رو برای هم یادآوری کنیم.

********************

ایام کرونا دورهمی هامون رو هم از ما گرفته و ما نمیتونیم مثل گذشته دور هم جمع بشیم و فارغ از هر چیزی با هم بگیم و بخندیم. اما این در مورد دورهمی های آنلاین فرق میکنه و من برای همین این گروه رو ایجاد کردم تا با ایجاد دورهمی های آنلاین، دوباره لذت اون زمان ها رو برای خودمون یادآوری کنم. میدونم که به اندازه اون موقع ها لذت بخش نیست اما این کاریه که میتونیم در این ایام بیماری انجام بدیم پس خوشحال میشم که از گروه لفت ندید و بمونید.

********************

خانواده محترمه، نمیدونید که چقدر خوشحالم از اینکه عضوی از شما هستم. دوست داشتم که این گروه رو ایجاد کنم تا در اون کنار هم باشیم و از کنار هم بودن لذت ببریم. لفت ندید و بمونید تا با دورهمی های آنلاین مون، لذت های دورهمی های واقعی رو برای هم یادآوری کنیم.

متن خوش آمد گویی به گروه واتساپ کاری

جناب آقای/سرکار خانم .....، به گروه ما خوش آمدید. هدف از ایجاد این گروه این بود که در مورد مباحث کاری مان بیشتر به بحث بپردازیم و به ایده ها و نکات جدیدی دست پیدا کنیم. لطفاً از شرکت در مباحث گروه صرف نظر نکنید و هر نکته یا ایده ای که می دانید به پیشرفت کار ما کمک میکند را با ما در میان بگذارید. با سپاس.

********************

همکار محترم، به گروه کاری ما خوش آمدید. لطفا از چت های غیر مربوط بپرهیزید و فقط در مورد مسائل کاری صحبت به میان آورید. این گروه به این هدف ایجاد شده تا نکات کاری که دیگر همکاران هم باید بدانند را با هم به اشتراک بگذاریم.

********************

همکار عزیز، به گروه کاری ما خوش آمدید. این گروه تشکیل شده تا شما در مورد فعالیت های روزانه و کاری تان گزارش های مربوطه را ارسال کرده و دیگر همکاران را در جریان کارتان بگذارید. حتما به صورت روزمره فعالیت تان را در گروه گزارش دهید تا مبادا اخلالی در فعالیت همکاران دیگر پیش بیاید. سپاس از شما.

********************

ضمن عرض تشکر برای اینکه به گروه ما آمدید، هدف این گروه به اشتراک گذاشتن تجربیات کاری همکاران محترم است. خوشحال می شویم برای فعالیت هر چه بهتر مجموعه ما، تجربیات خودتان را در میان بگذارید تا دیگر همکاران از آنها بهره ببرند. سپاس از شما.

********************

ضمن عرض تشکر برای اینکه در گروه واتساپ ما عضو شدید، این گروه صرفاً برای به اشتراک گذاشتن نکات مربوط به کسب و کارمان است. از شما خواهشمندم که اگر بحث یا نکته ای خارج از این موضوع دارید، در گروه مطرح نفرمایید. از اینکه به قوانین گروه عمل کرده و آنها را جدی می گیرید از شما متشکریم.

********************

همکار محترم، شما به این دلیل در گروه کاری ما عضو شدید چون ..... ! از شما خواهشمندم تا از پس وظیفه ای که بر دوش شما گذاشته شده به خوبی بر بیایید و در حوزه ..... فعالیت خود را به نحو احسنت انجام دهید.

********************

همکار عزیز، به گروه واتساپ ما خوش آمدی. یقیناً نمی توان با همه همکاران در ارتباط بود، برای همین ما این گروه را تشکیل دادیم تا به واسطه آن بتوانید با همکار مورد نظرتان مصاحبت داشته و اگر نکته ای بود، آن را با ایشان در میان بگذارید.

********************

ضمن عرض خسته نباشد به همکار عزیز، این گروهی برای پیشرفت و پیشبرد اهداف کاری ما ساخته شده. ما هر روز پیرامون همین مسئله بحث هایی در گروه داریم که خوشحال می شویم شما هم نکاتی که می دانید به هدف گروه کمک میکند را با ما در میان بگذارید. تجربیات شما یقیناً گام بلندی برای ما خواهد بود تا هر چه سریعتر به اهداف مان برسیم.

متن خوش آمد گویی به گروه واتساپ دوستانه

دوست عزیزم، به گروه خوش اومدی. تنها قانون این گروه اینه که کسی رو از خودت ناراحت نکنی. تا میتونی تو گروهمون بخند و شاد باش چون این گروه به همین هدف ساخته شده.

********************

به گروه دوستانه ما خوش آمدید. قوانین گروه عبارت هستند از ..... . امیدوارم که به این قوانین احترام گذاشته و به ما در مدیریت بهتر گروه یاری فرمایید. این جا را به عنوان یک دورهمی دوستانه فرض کنید و تا می توانید از مصاحبت با دیگر اعضا لذت ببریم. برایتان آرزوی خوشحالی هر چه بیشتر را دارم. شاد باشید.

********************

دوست عزیزم، به گروه ما خوش اومدی. همه ما اینجا جمع شدیم تا اگه قرار بود دورهمی یا مهمونی بگیریم از طریق این گروه از اون با خبر بشیم. جدای از اون چت های متفرقه هم داریم که تو میتونی در مورد موضوعی که در موردش بحث میشه چت کنی و با این کار گروه رو فعال نگه داری. مرسی از اینکه در گروه ما هستی.

********************

دوست خوبم، چقدر خوب شد که به گروه ما اومدی. به قول معروف جمع مون جمع بود، گلمون کم بود که اون هم اضافه شد. ازت میخوام که لفت ندی و بمونی و همچنین چت کنی تا این گروه فعال و پویا باقی بمونه.

********************

از اینکه به گروه مون وارد شدی ازت متشکریم. ما این گروه رو تشکیل دادم تا فارغ از تموم مشکلاتی که داریم، فارغ از تموم ناراحتی هامون، لحظاتی کنار هم باشیم و از کنار هم بودن لذت ببریم. لطفاً تو هم تمام تلاشت رو بکن تا به هدفی که توی گروه داریم برسیم.

********************

دوستان عزیز، به گروه ما خوش آمدید. این گروه یک گروه دوستانه هست پس چند خواهش از شما دارم. اول اینکه جنبه تون رو بالا ببرید، دوم اینکه از دعوا کردن بپرهیزید، سوم اینکه بدون اجازه کسی به پی ویش نرید، چهارم اینکه کسی رو ایستگاه نکنید و پنجم هم اینکه بخندید و شاد باشید چون هدف این گروه همینه.

********************

دوست جونی هام، به گروه خوش اومدین. این گروه رو ساختم تا هر چقدر میتونیم به هم فحش بدیم و یه دلی از عذا برای اینکه نمیتونیم رو در رو مدام به هم بپریم در بیاریم. لوس بازی و بی جنبه بازی رو کنار بذارید و تا میتونید بخندید و شاد باشید.

********************

دوستان عزیزم، به گروه ما خوش آمدید. لطفاً قبل از اینکه در گروه فعالیت کنید، قوانینی که در ادامه ذکر شده را مطالعه نمایید تا مبادا موجبات ناراحتی دیگر اعضا را فراهم کنید. با آرزوی بهترین ها برای شما.

********************

دوست عزیز و محترمه، از اونجایی که خیلی دوستت دارم، دلم نمی خواست هر چند وقت یک بار باهات حرف بزنم، دوست داشتم که همیشه باهات صحبت کنم برای همین توی این گروه عضوت کردم. ازت میخوام که توی بحث های گروهی شرکت کنی و الکی آف نشی. کلی دوستت دارم، بمونی برام.


سایر مطالب پیشنهادی :

اسم زیبا برای گروه

اسم های انگلیسی شیک برای گروه

آلبوم زیباترین عکس نوشته ها برای پروفایل گروه های مختلف

متن های تاثیرگذار برای تبلیغ انواع کانال های تلگرام

در جواب خوش اومدین چی بگیم


هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...