متن سالگرد فوت خواهر + عکس نوشته

خواهر می تواند یک نعمت برای هر خانواده ای تلقی گردد که نبودش آتیش به جان همه اعضای خانواده می زند. در سالگرد وفات خواهر هیچ چیزی بالاتر و برتر از این نیست که برای مرحومه مغفوره طلب آمرزش و برای خانواده وی طلب صبر و آرامش خاطر مسئلت داریم. روحش شاد و یادش برای همیشه در قلب ها جاویدان باد.

متن کوتاه و زیبا درباره سالگرد فوت خواهر

سالگرد فوت خواهر شما را به خانواده محترم تسلیت می گویم. غم از دست دادن خواهر خیلی سخت است. کسی که در هر لحظه و هر مسئله ای نگران شماست و همواره به یاد شماست. اینک او در زیر خاک جای خوش نموده است و شاید منتظر دعای من و شماست. همگی دست ها را به سوی آسمان بلند می کنیم و از خداوند متعال برای این گل شکفته طلب آمرزش می کنیم.

*******************

ضایعه درگذشت خواهر گرامی شما را از صمیم قلب تسلیت عرض می کنم. ان شاء الله خداوند متعال روح پاک و مقدس این بانوی گرامی را با حضرت فاطمه (س) محشور بگرداند. ما را هم در غم از دست دادن خواهر گرامی تان شریک بدانید.

*******************

به خوبی می دانم که غم از دست دادن خواهر چقدر سخت و غیر قابل باور است. به سوگ نشستن عزیزان و نزدیکان بی گمان صبری عظیم می خواهد. تنها کاری که از من حقیر برمی آید؛ طلب صبری مضاعف است که إن شاء الله خداوند باری تعالی آن را ارزانی شما بدارد. سالگرد وفات خواهر عزیزتان را خدمت شما و خانواده عزیز و گرامی تان تسلیت می گویم.

*******************

نمی دانم این احساس نهفته در دل را چگونه در لا به لای واژگان بیان دارم تا غم نهفته در دل شما را تسلی دهد؟!!! سالگرد وفات خواهر گرامی تان را از صمیم دل تسلیت می گویم. از خداوند رضوان برای عزیز از دست رفته طلب غفران و آمرزش دارم. یادش گرامی و روحش جاویدان باد.

*******************

دست تقدیر این بار درب خانه بد کسی را زده است. غم از دست دادن خواهر عزیز، مونس دل و یار همیشگی بد ضربه ای است که داغ آن بر سر ما سنگینی می کند. در برابر تقدیر خداوند باری تعالی هیچ چاره ای نیست. این سوگ وارده را تسلیت می گویم. خواهر جان روحت شاد باد.

متن تسلیت سالگرد فوت خواهرم

از دست دادن خواهر آنقدر غم سنگینی است که نمی توان آن را با این واژگان بیان داشت. تنها می توانم از خداوند متعال برای مرحومه از دست رفته طلب آمرزش و دعای خیر کنم تا بدرقه راهش گردد.

*******************

ضایعه درگذشت خواهر گرامیتان را از جان و دل تسلیت عرض می کنم. برای شما صبر و اجر روز افزون و برای عزیز سفر کرده به درگاه باری تعالی علو درجات می طلبم. امیدوارم مورد لطف و کرم ایزد منان واقع شوند.

*******************

فقدان عزیز از دست رفته را خدمت شما تسلیت می گویم. امیدوارم هر چه زودتر آرامش خاطر به زندگی شما باز گردد و این غم سترگ و سنگین از روی دوش شما کاسته گردد. ما را هم در غم عزیز از دست رفته شریک بدانید.

*******************

بی تردید صبری زیاد می خواهد که یکسال سنگ قبر خواهر عزیز و گرامیتان را به آغوش کشیده باشید و صبورانه و از ته دل در سوگ این عزیز از دست رفته گونه های خویش را خیس نموده اید. سالگرد وفات خواهر گرامیتان را از صمیم قلب تسلیت عرض می کنم.

*******************

یک سال گذشت. یکسال پر از غم و اندوه از دست دادن گلی پر پر شده که دیگر در میان ما نیست ولی بوی عطر خوشش همه جا را آکنده نموده است. سالگرد وفات خواهر گرامی را تسلیت گفته و از خداوند متعال عطای صبر و شکیبایی مسئلت داریم.

*******************

خواهر عزیزم همچون گلی پر پر شده رفتی و بوی خوشت را جا گذاشتی. سالگرد وفاتت را تسلیت می گویم. ان شاءالله که روحت در سرای باقی شاد و یادت گرامی باد.

متن برای سالگرد فوت خواهر + عکس نوشته

غم خواهر به عنوان یکی از اعضای درجه یک و نزدیکترین فرد به شما بی گمان ماتم بزرگی است که خدا کند هیچ کس دچار آن نشود. غم از دست دادن خواهر گرامی تان را از سوز دل با قلبی ماتم زده تسلیت عرض می کنم. ان شاءالله خداوند باری تعالی به شما صبری مضاعف عطا کند و روح مرحومه مغفوره را با حضرت بی بی فاطمه الزهرا محشور گرداند. آمین یا رب العالمین.

*******************

خداوندا بارپروردگارا این چه رسمی است که روزی یک عزیز را از این زمین گرد بر فراز آسمان ها به پرواز در می آوری و سایه آن ها را بر روی سر ما کم می کنی؟!!! خدایا سایه هیچ خانواده ای را از غم خواهرهایش کم نکن. خواهر تنها کسی است که به فکر همه است. خدایا خودت به فکرش باش.

*******************

فقدان هر عزیزی غمی بی انتها در دل شما می گذارد  که سخت می شود روزی آید که بتوان آن ها را برای همیشه فراموش کنی. فقدان خواهر گرامی و معصوم، دختری از جنس مهر و عطوفت را به همه اعضای فامیل تسلیت می گویم. امیدوارم ثمره این همه مهر و عطوفت خویش را از خداوند باری تعالی باز پس ستاند.

*******************

یک سال از غم از دست دادن خواهر گرامی ما می گذرد. خواهری که با رفتنش همه ما را اندوهگین ساخته است. بهای از دست دادن خواهر گرامی و عزیز ما را چه کسی می خواهد پرداخت کند؟ خدایا خودت پشتیبان خواهرم باش.

*******************

در این شب های تنهایی وقتی خواهری کنارم نیست که با او درد و دل کنم؛ بهتر از قبل حسرت از دست دادن او را می خورم. خدایا به ما قلبی عطا کن تا به ما هر روز گوشزد کند که قدر عزیزان خود را تا زنده هستند؛ بدانیم و آن ها را ارج نهیم.

متن با عکس سالگرد فوت خواهر

روزها می آیند و می روند و با خود آدم های پاک و معصوم را برای همیشه در برابر دیدگان ما مخفی و مستور می گردانند. خواهر عزیزم، عزیز دردانه کلبه درویشی ما نمی دانم می بینی یا نه ولی یادت برای همیشه در خاطر ما جاویدان است و امیدوارم که روحت هم برای همیشه شاد باشد.

*******************

خواهر جان بی گمان فرشته ای بود که فرشته های آسمانی تو را به پیش خود بردند. فرشته آسمانی سالگرد وفاتت را از صمیم قلب تسلیت می گویم. امیدوارم که بهشت برین گوارای وجودت بوده باشد و روحت در سرای آخرت برای همیشه جاویدان باشد.

*******************

خواهر جان غم فراقت آن چنان روح و روانم را در طی این یک سال آزار داده است که فقط خدا می داند و خداست که از دل داغون و تکه تکه ام مطلع است. سالگرد وفاتت تسلیت باد. خواهر همیشه مهربونم.

*******************

خواهر گرامی و دوست داشتنی خانواده ما ای کسی که همیشه با بودنت منبع آسایش و آرامش خاطر همگان بوده ای. در این روز که سالگرد وفاتت هست؛ چه دعایی بدرقه راهت کنم بهتر از این که آسایش ابدی و خداوندی در بهشت جاویدان پشتوانه راهت باد؟!!!

*******************

خواهر که داشته باشی؛ هیچ گاه دلت نمی گیرد. چون یکی هست که همیشه پای تمامی دردها و آلام درونی ات بی هیچ گونه چشم داشتی ساعت ها بماند و تو را راهنمایی کند. حالا که یک سال رفته ای و در روز سالگرد وفاتت سر قبرت ناله و شیون می کنیم؛ خوب می دانیم که از این به بعد دلمان برای همیشه گیر است. درست مثل این یک سال در غم دوری تو که هیچ گاه دلمان باز نشد و همیشه تنها و بی کس ماندیم.

متن در مورد سالگرد فوت خواهر + عکس نوشته

خواهر قلب تپنده خانواده است. از دست دادن این گوهر ناب در هر خانه ای هر مادری را پیر می کند و قلب هر پدری را در جای خود در می آورد و خواهر و برادر خود را از نعمت وجودی خویش برای همیشه بی بهره می سازد. خداوندا روح این قلب تپنده هستی بخش را در این روز عزیز محشور بگردان و او را در علو درجاتت در بهشت برین فرود آر.

*******************

خداوندا عزیزی را از دست داده ایم که در زمان زنده بودنش کسی قدر مهربونی های او را نمی دانست. سال ها در این کره خاکی، خاکی و بی ریا زیست و اینک در زیر این خاک آرمیده است. خدایا خودت قلب پاک و معصوم خواهر ما را شاد بگردان و ثمره زندگی پر از درد و رنجش را در سرای آخرت بده.

*******************

إنَّا لله و إنَّا إلیه راجعون. بازگشت همه بی گمان به سوی خداست. بازگشت خواهر گرامی مان به منزلگه اولیه خود در سرای آخرت را خدمت تمامی اعضای فامیل و بستگان و نزدیکان این عزیز از دست رفته با جان و دل تسلیت عرض می کنیم و از خداوند متعال برای پدر و مادر مرحومه مغفوره طلب صبر و آسایش خاطر مسئلت داریم. باشد که خداوند متعال او را جزء رستگان قرار دهد.

*******************

خواهر عزیز و گرامی ما هر چند که بی وفا بودی و ما را خیلی زود تنها گذاشتی و رفتی ولی بدان که یادت هیچ گاه در ذهن و اندیشه ما نمی میرد و تا همیشه خیر و خوبی شما  در این دنیا گستردانده می شود. باشد که ایزد منان این طلب خیر و دعای عاقبت به خیری مادرت را پشتوانه ای برایت قرار داده و تو را به بالاترین درجات خود در دنیای اخروی رهسپار سازد. روحت شاد و یادت در قلب ها ماندگار باد.

*******************

بانوی گرانقدر بازگشت ناگهانی شما را به دیار حق تسلیت گفته و از خداوند متعال برای شما طلب مغفرت و آمرزش داریم. خداوند به پدر و مادر شما عافیت عطا سازد.

سالگرد فوت خواهر عکس با متن

خواهر می تواند خود یک گوشه ای از مهر و صمیمیت باشد که در هر خانه ای لطفش شامل حال همه اعضای خانواده می شود. قدر این گل های زنده را تا زنده هستند باید دانست و به آن ها با لطف و ظرافت آب و نان داد تا پژمرده خاطر نشوند. خداوندا قلب خواهر ما خیلی ضعیف و کوچک است. خودت با بزرگی و لطف و کرمت او را در سرای آخرت جزء مومنان پاک خود قرار ده. آمین.

*******************

دلا خوبی کن تا خوب ها نصیب تو گردد. بی تردید خواهر گرامی ما امروز تمامی خوبی ها را به سمت و سوی خود در سرای اخروی کشانده است. کسی که خیر و خوبی او به کمتر کسی است که در این دنیا نرسیده باشد. خواهر گرامی روحت شاد و یادت گرامی باد.

*******************

گویند بهشت زیر پای مادران است. خواهر عزیز و بزرگتر از ما بی هیچ گونه تردیدی تو برای ما یک خواهر نمونه و برای فرزندانت الگو یک مادر نمونه بوده ای. إن شاءالله خداوند متعال بهشت جاویدان خود را نصیب روح پاک و معصومانه ات کند.

عکس نوشته سالگرد فوت خواهر با متن کوتاه

قلب های پاک دنیوی زندگی جاویدان ابدی نصیبشان خواهد شد. پای نهادن در بهشت برین و نعمت های وافر و سرشار از سرسبزی و خرمی گوارای وجودت باد ای خواهر زیباتر از گل برای گلدسته هایی همچون پدر و مادرت. ان شاءالله در سرای آخرت شادکام و خرسند باشی. روحت شاد باد.

*******************

سالگرد وفات خواهرم فرارسیده است. آی مَردم این همان دخترکی است که با بودنش نعمت و لطف و کرمی برای خانواده ما به همراه خود آورد و با زنده بودنش دل همگی را شاد گرداند و همه را از خود راضی و خرسند ساخت. آیا ریختن اشک به تنهایی می تواند بدرقه راهش گردد و او را روح او را شاد گرداند؟!!! اگر چنین باشد تا سال های بعد هم روز و شب برایش قطره قطره اشک می ریزم تا چراغ دلش در سرای آخرت فروزان باد.

*******************

غم از دست دادن خواهر چیزی کمتر از یک مادر ندارد. خواهر تنها کسی است که شایستگی مادر بودن می تواند روزی نصیب او شود. خداوندا بهترین ها را در سرای آخرت برای وی قرار ده و روحش را با روح حضرت فاطمه الزهرا (ع) محشور بگردان.

*******************

با غم از دست دادن پدر برای اولین بار در زندگی ام کمرم شکست و در فراق مادر چشم هایم از ریزش قطرات اشک کم سو شدند. نمی دانم داغ از دست دادن خواهر را به کجا بزنم؟!!!! خداوندا ما چوب کدامین گناه خود را داریم می خوریم که این گونه یکی یکی ما را از وجود عزیزان خود بی بهره می سازی؟!!!!

جملات کوتاه و زیبای سالگرد فوت خواهر

امروز درست اولین سالگرد وفات خواهرم هست. 365 روز از آن حادثه تلخ و وحشتناک می گذرد ولی انگار همین دیروز بود که فرشته مرگ آمد و دست خواهر ما را گرفت و با خودش به آسمان ها برد. روزهایی که با اشک و ناله به سر شدند و همه ما را پر پر کردند.

*******************

خداوندا بارپروردگار به ما صبری عطا فرما تا بتوانیم غم فراق و از دست دادن عزیزان خود را تحمل کنیم. در این سالگرد وفات خواهرم دیگر تاب و تحملی ندارم. انگار دنیا و مشکلاتش همگی روی سرم آواره شده اند. خدایا روحش را شاد گردان.

*******************

وفات گلدسته شیرین بیان خانواده شما خواهر همگی ما را از صمیم قلب تسلیت عرض می کنم. روحش شاد و یادش گرامی باد.


سایر مطالب پیشنهادی :

مجموعه شعرهای زیبا درباره ی مرگ خواهر

متن کوتاه و غمگین درباره مرگ خواهرزاده

گلچینی از شعرهای زیبا برای چهلم عزیزان

شعر درباره مرگ جوان ناکام

متن تبریک تولد به عزیزانی که فوت شده اند

متن در مورد دوست داشتن خواهر + عکس نوشته (4)


12 نظر

 1. RfvbanilkRfvbanilksays:

  cialis with dapoxetine http://cileve.com/ - buy generic cialis generic cialis cialis with dapoxetine review

 2. FbsfWelryFbsfWelrysays:

  Malegra FXT plus https://uspharmus.com/ Buspar

 3. LhdvanilkLhdvanilksays:

  buy generic cialis canada https://asciled.com/ - cialis made in the usa cialis canada and paypal

 4. LhdvanilkLhdvanilksays:

  paypal cialis payment http://asciled.com/ brand cialis sale

 5. RebfanilkRebfanilksays:

  where to buy cialis https://rcialisgl.com/ cialis in vegas

 6. FmrfWelryFmrfWelrysays:

  cialis online no prescription http://cialisee.com/ generic cialis uk

 7. JebgWelryJebgWelrysays:

  canadian pharmacies-247 https://pharmacylo.com/ board of pharmacy

 8. FmrfWelryFmrfWelrysays:

  cialis dapoxetine australia https://cialisee.com/ brand cialis 20

 9. RebfanilkRebfanilksays:

  10 mg cialis http://rcialisgl.com/ liquid cialis buy

 10. anilklohanilklohsays:

  dosage cialis https://rcialisgl.com/ - tadalafil 20 mg is generic cialis available now?

 11. WelryHtfWelryHtfsays:

  cialis 30 mg dose https://cialishav.com/ - cialis for daily use cialis egypt

 12. WelryAniWelryAnisays:

  canadian pharmacy 1 internet online drugstore https://pharmacyken.com/ - can i be denied employment due to prescription drugs cheap cialis online canadian pharmacy