تعبیر خواب زایمان مادر با جزئیات مختلف

معبران بسیاری در جهان برای تعبیر خواب زایمان مادر، مطالبی را بیان نموده اند. اما هر کدام از این تعابیر، بسته به نوع زایمان و جزئیاتی که در آن وجود دارد، متفاوت است. از این رو نمی توانیم صرفا یک تعبیر کلی برای زایمان مادر به کار ببریم. باید تمامی جزئیات را در این خصوص مد نظر قرار دهیم.

خواب دیدن در زندگی تمام انسان ها رخ می دهد. حتما شما هم بارها در مورد موضوعات مختلفی خواب دیده اید، مثلا خواب زایمان یا مادر شدن. هر خوابی دارای تعبیری است. ما قصد داریم در این مطلب برای شما تعبیر خواب زایمان مادر را تفسیر و بررسی کنیم. زیرا تمامی خواب ها، دارای تعابیر خاص و جالبی هستند.

اصولا افرادی که خود در دنیای واقعی باردار هستند، بسیار خواب زایمان می بینند. اما این که شخص دیگری در خواب ببیند مادرش زایمان میکند، میتواند تعبیر خاصی داشته باشد حتی اگر دیدن به دنیا آمدن بچه در خواب، هیچ ارتباطی با دنیای واقعی شما نداشته باشد، می تواند تعبیر شود.

همیشه تعبیر خواب ها دارای تعابیر نمادین بسیاری بوده اند. گویی رویایی را در بیداری می بینیم. خواب به دنیا آمدن بچه را از زاویه های بسیاری بررسی کرده اند که به آنها خواهیم پرداخت.

آیا میان بارداری در دنیای واقعی خواب زایمان مادر ارتباطی وجود دارد؟

برخی تصور می کنند، که چون مادرشان باردار است، یا خودشان باردار هستند، در خواب زایمان بچه را می بینند. مسلما این خواب دیدن با دنیای واقعی هیچ ارتباطی ندارد. خواب ها معمولا نمادی از نقشه ها و برنامه های پیش رو هستند. از این رو یک تعبیر خواب خوب، می تواند به شما در مورد جزئیات این نقشه و ایده جزئیاتی را بیان کند.

از طرف دیگر در تعبیر خواب زایمان مادر نشان از به وجود آمدن مرحله ای جدیدی در زندگی نیز بیان می شود. مثلا دخترانی که وارد مرحله جدید از زندگی خود می شوند، بسیار با این خواب رو به رو خواهند شد. خواب زایمان می تواند در زندگی شما تغییرات بسیاری ایجاد کند.

از جمله دیگر معانی تعبیر خواب زایمان، روبرو شدن با آینده ای نزدیک و آماده شدن برای آن نیز می باشد. اصولا خواب زایمان مادر در خواب تعابیر و معانی مثبتی دارد. یعنی بیانگر این مطلب است که در آینده ای نه چندان دور، اتفاق خوشایندی قرار است در زندگی شما رخ دهد.

پس اگر خواب زایمان مادرتان یا فرد دیگری را دیدید، به هیچ عنوان نگران نشوید. البته لازم به ذکر است در برخی مواقع تعبیر خواب زایمان می تواند به نشانه ی بد و ناخوشایندی معنا گردد. که این به معنای ترس از بروز مشکلی جدید در زندگی، یا ترس از آغاز زندگی جدید می باشد.

تعابیر مختلف از زاویه های متعدد در مورد تعبیر خواب زایمان مادر

خواب ها تعابیر مختلفی دارند که در این خصوص افراد بسیار زیادی اقدام به تعبیر خواب نموده اند. برای این که بتوانید تعبیر خواب مورد نظرتان را به درستی بدست آورید، باید تمامی جزئیات را در خواب به خاطر داشته باشید. در غیر این صورت تعبیر خواب شما درست نخواهد بود.

ممکن است در خواب به عنوان شاهد زایمان دیگری یا کسی که خود در حال زایمان است، حضور داشته باشید. ممکن است زایمان سخت یا آسان بوده باشد. این موارد از جمله جزئیات و موقعیت های خواب به شمار رفته و در تعبیر خواب شما، تاثیر گذار خواهد بود.

تعبیر خواب کودک نارس در زایمان مادر

اگر در خواب ببینید مادر شما کودکی را به دنیا می آورد، که نارس است، این خواب با شغل و حرفه شما در ارتباط خواهد بود. ممکن است شما کار جدید بدست آورید، کاری که به هیچ عنوان برای ان آمادگی نداشته اید. از این رو پس از این خواب باید از هر نظر خودتان را برای تغییر آماده کنید.

تعبیر خواب شنیدن زایمان مادر

اگر در خواب بشنوید فرزندی را مادرتان به دنیا آورده است، نشان از مبارک بودن و خوش یمنی می باشد. در شنیدن یا صحبت از زایمان، نشانه هایی از موفقیت به چشم می خورد. موفقیت هایی که همگی به آینده مربوط است و در آینده ای نزدیک برایتان رخ خواهد نمود.

تعبیر خواب زایمان کردن مادر

اگر در خواب ببینید به جای شما مادرتان زایمان کرده است، تعبیر این خواب، نشان از تغییرات بزرگی در زندگی آینده مادرتان خواهد بود. برخی از خواب ها تعبیری برای شما دارند و برخی دیگر تعبیری برای شخصی که از او خواب دیده اید. در خواب هایی که شما در مورد مادرتان می بینید، معمولا تعبیر مخصوص به مادر شما خواهد بود.

اگر کسی که در خواب شما زایمان نموده است، مادرتان نباشد ولی شما تصور کنید مادر شماست، آینده زندگی شما تغییر خواهد نمود. زیرا فردی که در حال به دنیا اوردن فرزند می باشد، در تصورات شما مادرتان، ولی در اصل شخص دیگری بوده است.

تعبیر خواب زایمان مادر و دیدن تولد بچه

اگر در خواب شاهد تولد فرزندی باشید، این خواب نشان از اتفاق خوشایندی برای شما دارد. ممکن است در آینده ای نه چندان دور، موفقیت های مالی بسیاری در انتظار شما باشد. در حالت دیگر اگر شما در خواب شاهد زایمان شخصی بودید، در این تعبیر خواب، با فراوانی و صداقت رو به رو خواهید بود.

تعبیر خواب کمک در به دنیا آمدن کودک

ممکن است شما در خواب ببینید مادرتان یا شخص دیگری در حال به دنیا آوردن کودکی است، اگر در این زایمان به ایشان کمک کنید، در آینده ای نزدیک، با انجام کاری در خود احساس غرور خواهید کرد. تعبیر خواب زایمان مادر و کمک کردن به او برای زایمان، نشان از افتخار و خوش نامی برای فرد است.

پس از این خواب بدون شک شما احترام بیشتری را تجربه خواهید کرد، موقعیت مالی و دارایی شما بیشتر شده و موجب خوشحالی در شما می گردد. از طرف دیگر دوره ای پر از موفقیت را پیش رو خواهید داشت.

تعبیر خواب زایمان آسان

اگر شما در خواب ببینید مادر شما زایمان آسانی داشته است، تعبیر این خواب، نمادی از موفقیتی بزرگ و خلاقیت در اینده خواهد بود. شما به فردی خلاق تبدیل خواهید شد، که دارای استعداد و توانایی های ویژه ای هستید. از این رو هر آنچه را در انتظار بدست آوردن آن بوده اید، در اینده بدست خواهید آورد.

تعبیر خواب زایمان سخت

اگر در خواب ببینید مادر شما زایمان سختی را پشت سر میگذارد، نشان از این است که باید برای رسیدن به موفقیت تلاش بسیاری نمایید. مسیر پیشرفت برای شما آسان نبوده و موانع دشواری پیش روی شماست. شما مجبور هستید با این موانع رو به رو شوید تا به نتیجه ای که می خواهید برسید.

هر خوابی بسته به جزئیات آن تعبیر خاصی را به همراه خواهد داشت. پس شما می توانید از تعبیر خواب زایمان مادر خود بسته به جزئیات معانی مختلفی بدست آورید.


چند مطلب پیشنهادی :

تعبیر خواب دختری که زایمان کرده

تعبیر خواب مادر شوهر حامله

تعبیر خواب درد زایمان طبیعی

تعبیر خواب حاملگی

تعبیر خواب بچه دار شدن زنی که مرده

تعبیر خواب بچه دار شدن چیه18 نظر

 1. ثریامثریامsays:

  سلام من خواب دیدم مادرم پسری بدنیا اورده که خیلی ناز هست،البته زایمانش در خواب ندیدم فقط میدیدم که بغلش میکنم و به مادرم میدم که شیر بهش بده و عجیب تو دلم مهرش افتاده بود

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام به خبری خوب اشاره داره

 2. مینامیناsays:

  با سلام دیشب خواب دیدم که حامله ام وبسیار اسان زایمان کردم و اصلا درد نداشتم یه پسر تپل و چشم رنگی بدنیا اوردم تعبیرش چی میشه ممنون

 3. محمدمحمدsays:

  سلام من در خواب دیدم مادرم پچه دار شده که پسره .ب مادرم کمک میکنم بهش شیر بده تعبیرش چی میتونه باشه

 4. زهرازهراsays:

  مادرم دوتا دختر دارع یکی من که ۱۶ سالمه و اون یکی ۳ سالشه دیشب خواب دیدم مادرم دختری به دنیا اورده که بینیش تقریبا عادی و شبیه بینی های معمولی نیس قرار بود من براش اسم انتخاب کنم و به اسم های دخترونه فکر میکردم این خواب رو زمانی دیدم که چند ساعت قبلش پدرم تصادف کرد و پاش اسیب بدی دیدع تعبیرش چیه؟؟؟ تو رو قرآن بم بگین

 5. ManiaManiasays:

  من خواب دیدم مامانم منو بدنیا اورد بعدش یه عالمه میمون دنییا اورد یکی تعبیر شو بگه

 6. زهرا بختیاریزهرا بختیاریsays:

  سلام.من خواب دیدم مادرم ی موکت پهن کرد وسط خونه و طبیعی بصورت خیلی راحت بدون اینک کسی کمکش کنه زایید و بچه رو دراورد تو خواب اول فک میکردم بچه پسره ولی وقتی به جنسیت بچه دست زدم دختر بود خواستم بچه رو بشو رم ک بچه با من حرف زد برا تعجبی بود ک بچه حرف میزنه در عین این مامانم همون لحظه زایمان کرد ولی وقتی بچه دستم بود موقع شستن انگار بچه ۳ الی ۴ ساله بود

 7. MahsaMahsasays:

  سلام خواب دیدم کلی زن دارن زایمان میکنن و تمام اون زایمان ها رو من انجام دادم و کمک کردم بچه ها رو ب دنیا اوردم پشت سرهم یک نوزاد میومد توی دستم یک زن سه قلو داشت همشونو حس کردم توی دستام تعبیر این خوابم چیه لطفا جواب بدین

 8. میناامینااsays:

  سلام خاب دیدم مادرم زایمان میکرد و من پشت در اتاق عمل منتظر بودم بعد از چند ساعت دیدم خبری نیست خودم وارد شدم دیدم یه بچه روی تخته و روی مادرم پارچه ی سفید کشیدن و گریه میکردن بچرو برداشتم و گریه میکردم داشتیم میرفتیم خونه مادر بزرگم برادره بزرگترم از بالای جاده یه چیزی مثل سنگ نرم هل داد افتاد روی گردن و پاهام ک بستی راه میرفتم بعد از چند روز رسیدیم خونه مادر بزرگم مادر و پدرم زنده شده بودن و بچه هم فقط تو بقل من اروم میگرفت میشه بگید تعبیرش چیه

 9. ف مف مsays:

  من خواب دیدم ، مادرم یه دختر به دنیا اورده و خودش تو رختخواب بود ،منم تو خواب قربون صدقه بچه میرفتم و خیلی خوشحال بودم که یه خواهر دیگه دارم ،ولی مادرم الان سه ساله که فوت شدن و در ضمن من و خواهر برادرام همه ازدواج کردیم و بچه هامون از اب و گل دراومدن یعنی اون بچه ، از همه ما خیلی خیلی کوچیکتر بود، خیلی نگرانم، این باره دومه که خواب زایمانه مادرمو میبینم

 10. mzrqmzrqsays:

  سلام من خواب دیدم مادر بارداره و میخواد زایمان کنه وقتی در حال زایمان هست منم بهش کمک میکنم و به راحتی بچه رو به دنیا میاره و بچه هم پسر هست یه نوزاد خیلی خوشگل و تمیز میخواستم بدونم تعبیرش چیه؟

 11. Zeinab ashariZeinab asharisays:

  سلام. من خواب دیدم ک مادرم دختری بدنیا اورده و خیلی خوشحال بودم. بغلش کردم و ب مامانم کمک کردم بهش شیربده. تعبیرش چیه؟

 12. الیاناالیاناsays:

  سلام من خواب دیدم مادرم دخترایی به دنیا آورده من من اون دختر را بزرگ میکنم غذا بهش میدم

 13. AsraAsrasays:

  من خواب دیدم که مادرم پسری به دنیا میاره بهدش اسمش هم علی میذارن

 14. sepideh farahanisepideh farahanisays:

  من خواب دیدم مادرم که ۱۸ سال پیش فوت شده در حال زاییدن ولی بچه ای نبود وآب زیادی بافشار ازش خارج میشد واقعا نگرانم تعبیرش چی میشه؟.

 15. صفاریصفاریsays:

  سلام من خواب دیدم مامانم یه دختر به دنیا اورد و یه پسر دختره اول به دنیا امدن ولی خیلی زود بزرگ شد پسر که به نیا امد همش بغلم بود خاله هام هم امده بودن خونمون فک کنم از مامانم مراقبت کنم تو خواب مامانمو ندیدم ولی انگار بچه ها رو مامانم به دنیا اورده بود یه خواهر بزرگ دارم تازه نامزد کرده نمی دونم تعبیرش چی لطفا جواب بدید

 16. رهارهاsays:

  من دیروز خواب دیدم که یه جایی بود مثل پارک .بعد چند نفر دور هم جمع بودن .همه بچه بقلشون بود .بعد یهو من رفتم سمت یه زنه که فکر میکردم مادرمه و بچه بقلش رو ناز کردم و باهاش بازی کردم .تو خواب فکر میکردم هم اون زنه مادرمه هم بچش داداشمه.زنه تو خواب میگفت همین امروز به دنیا اومده ولی بچه هه انگار ۹ ۱۰ ماهش بود . خیلی چاق و زشت بود ولی خیلی هم خوش خنده بود.میشه بگید تعبیرش چیه؟🙏

 17. زیبا محمدیزیبا محمدیsays:

  سلام ما کلا سه تا دختریم ، من دیشب خواب دیدم که مادرم یه پسر و یه دختر که دوقلو هستن بدنیا اورده و من اصلا از زایمان و بارداری اون باخبر نبودم .ولی من خیلی دوست دارمدوقلو دشاته باشیم . ولی چند هفتس بهش فکر نمیکنم .( مجرد هستم )تعبیر خوابشچیه

 18. هستی ساداتیهستی ساداتیsays:

  سلام. خسته نباشید من خواب دیدم. مادرم. در خانه ودرحمام که در حیاط بود زایمان کرده بچه رو تو بغل برادر دومم دیدم. که داره میاد جنسیت بچه رو ندیدم لطفاً تعبیر دقیق این چیه ممنون. میشم. جواب بدید باتشکر از شما