نمونه متن درخواست وام از شرکت

برای اغلب افراد در زندگی موقعیت هایی پیش می آید که نیاز به دریافت وام پیدا می کنند تا بتوانند مشکلات مالی خود را حل و فصل نمایند.  گاهی اوقات شرکت های دولتی و خصوصی این امکان را برای کارکنان خود فراهم می کنند که در صورت نیاز بتواند از منابع مالی شرکت در قالب وام استفاده نمایند. آن چه در این خصوص می تواند بسیار مهم باشد این است که شما باید بتوانید درخواست خود را به صورت رسمی و کاملا محترمانه برای مدیران ارسال کرده و منتظر پاسخ آن ها بمانید.

درخواست وام رسمی از شرکت

مدیریت محترم شرکت / موسسه

با سلام و احترام

خواهشمند است با توجه به مشکلات مالی به وجود آمده برای اینجانب و با توجه به توضیحاتی که به صورت تلفنی/ حضوری خدمت جنابعالی داده ام. در خصوص مبلغ ... ریال وام به اینجانب دستور بفرمائید اقدام لازم مبذول گردد.

پیشاپیش از لطف جنابعالی سپاسگزارم

مدیریت محترم شرکت / موسسه/کارخانه


با سلام

احتراما اینجانب .... پرسنل این شرکت به دلیل مشکلات مالی نیاز مبرم به دریافت مبلغ .... ریال وام از صندوق وام مجموعه را دارم لذا خواهشمند است در صورت صلاح دید دستور بفرمائید مبلغ مورد نظر به اینجانب تعلق گیرد همچنین شرکت مجاز می باشد بابت وام پرداختی به اینجانب ماهانه اقساط آن را از حقوق و مزایای ماهانه ام کسر نماید.

از لطف شما سپاسگزارم.


ریاست محترم شرکت .....

اینجانب ..... کارمند بخش .... با توجه به مشکلات مالی پیش آمده خواهان مساعدت از سمت شما جهت اختصاص مبلغ ...... ریال وام هستم. لذا خواهشمند است دستور فرمایید اقدام لازم مبذول نمایند. تسریع در واگذاری وام موجب کمال امتنان می باشد. پیشاپیش از آن مقام محترم به دلیل بذل محبتی که می فرمایید کمال تشکر و سپاسگزاری را دارم.

با تقدیم احترام


مدیریت محترم سازمان / شرکت ....

با سلام

نظر به اینکه این جانب برای خرید لوازم خانگی نیاز ضروری به وام با مبلغ ..... ریال را دارم. خواهشمند است ضمن مساعدت با اینجانب دستور فرمایید اقدام مقتضی در این مورد به عمل آید.

با احترام


جناب آقای ......

ریاست محترم شرکت ......

موضوع : تقاضای مساعدت مالی و وام

با سلام و احترام

بدین‌وسیله به استحضار می رساند اینجانب ....... به علت مشکلات عدیده از قبیل : هزینه درمان (طبق مدارک پزشکی پیوست)، تامین هزینه های زندگی و داشتن 2 فرزند دانشجو متقاضی مساعدت و دریافت وام از شرکت  باشم. لذا خواهشمند است در صورت صلاحدید و با استحضار به نیاز مبرم اینجانب دستور فرمایید واحد محترم امور مالی نسبت به پرداخت .... ریال وام به اینجانب اقدام نمایید.

از بذل توجه و مساعدت جنابعالی کمال تشکر و سپاسگزاری را دارم.


رئیس محترم ....

موضوع: درخواست وام مسکن و تعمیرات

با سلام و احترام

بدین‌وسیله به استحضار می رساند اینجانب ....... متقاضی دریافت وام مسکن و تعمیرات می باشم و با توجه به مشکلات عدیده مالی / با توجه به اینکه واجد شرایط دریافت وام می باشم تقاضا دارم در صورت صلاح دید دستور فرمایید درخواست اینجانب مورد بررسی قرار گرفته و اقدام لازم مبذول نمایند.

پیشاپیش از بذل توجه حضرتعالی کمال تشکر را دارم.


رئیس محترم امور کارکنان

موضوع: درخواست وام یا مساعده حقوق

با سلام و احترام

بدین‌وسیله اینجانب  ............. کارمند یا کارگر شماره ........ که در قسمت ....... مشغول بکار می باشم به دلیل مشکلات مالی و شخصی، تقاضای دریافت  مبلغ ..... ریال وام / مساعده حقوق دارم که به اقساط ماهیانه ... ریال یا در مدت .... ماه توسط قسمت حسابداری از اولین حقوق و دستمزد پس از دریافت کسر گردد. خواهشمند است دستور فرمایید اقدام لازم مبذول نمایند.

پیشاپیش از دستور مساعد جنابعالی کمال تشکر را دارم.


جناب آقای .......

مدیر عامل محترم شرکت ..............

موضوع: درخواست وام

با سلام؛

احتراما اینجانب ........ پرسنل شرکت ....... _ واحد ........ به شماره پرسنلی ........ که از ....... سال قبل تاکنون هیچ‌گونه وام و یا مساعده ای از این شرکت دریافت ننموده ام، به علت بروز مشکلاتی نیاز مبرم به وام ضروری دارم، خواهشمندم در این خصوص دستور مقتضی را صادر بفرمائید.

با تشکر


رئیس محترم منابع انسانی

موضوع: درخواست وام ازدواج

با سلام و احترام فراوان

اینجانب …….کارمند بخش ……. با شماره کارمندی ……. تقاضای وام ازدواج به مبلغ ……. را خدمت شما تقدیم می کنم. هم چنین اینجانب توانایی پرداخت اقساط به مبلغ ……. که توسط بخش حسابداری پس از دریافت وام از حقوق ماهیانه کسر شود را دارم. امیدوارم با تقاضای اینجانب موافقت نموده و دستورات لازم برای این امر را مبذول نمایید.

با تقدیم احترام فراوان


رئیس محترم مالی جناب خانم / آقای…………………….

با عرض سلام و خسته نباشید

اینجانب…… کارگر قسمت ……… به دلیل مشکلات اقتصادی که در ذیل درج خواهم نمود تقاضای مساعده و یا وام به مبلغ……… را خدمت شما تقدیم می کنم. بنده می توانم مبلغ ………… را به عنوان قسط وام بپردازم خواهشمند است این مبلغ از حقوق بنده ماهیانه کسر شود.

پیشاپیش از دستور مساعد جنابعالی کمال تشکر را دارم.


نامه درخواست وام از شرکت خصوصی و نمونه متن درخواست مساعده

مدیریت محترم سازمان/ شرکت ….

با سلام و احترام به استحضار می رساند ، اینجانب ….. فرزند ….. به شماره پرسنلی ….. بنا به دلایلی که در ادامه ذکر می گردد تقاضای مساعد هم الی به میزان ….. ریال دارم . ضمن تشکر از جنابعالی خواهشمند است امر فرمایید در صورت موافقت اقدامات لازمه را در این خصوص مبذول دارند .

با تشکر


رئیس محترم ….

موضوع: درخواست وام مسکن و تعمیرات

با سلام و احترام

بدین‌وسیله به استحضار می رساند اینجانب ……………….. درخواست دریافت وام جهت ..... را از حضور محترم جنابعالی دارم و با توجه به مشکلات اقتصادی و همچنین با در نظر گرفتن اینکه بنده شرایط دریافت وام را دارا می باشم. تقاضا دارم در صورت امکان دستور مقتضی را اعلام فرمایید تا درخواست بنده بررسی گردد. پیشاپیش از بذل توجه حضرتعالی کمال تشکر را دارم.

با تشکر


وزیر‌ محترم‌ آموزش‌ و پرورش‌

با‌ سلام

احتراما‌ اینجانب‌ ....... معلم‌ رسمی‌ با ....... سال‌ سابقه‌ با کد پرسنلی ............ مشغول‌ در ......... از استان‌ ......... به‌ دلیل‌ مشکل‌ نیاز ‌مبرم‌ به‌ وام‌ دارم‌ و مبلغ‌ ......... وام‌ نیاز‌ شدید‌ دارم‌. لذا‌ استدعا‌ دارم‌ با‌ بزرگواری‌ با درخواست‌ اینجانب‌‌ موافقت‌ فرمایید.

پیشاپیش از دستور مساعد جنابعالی کمال تشکر را دارم.


ریاست محترم موسسه ....

با سلام

احتراما؛ خواهشمند است پیرو مشکلات اقتصادی که برای اینجانب به وجود آمده است و با توجه به سابقه چند ساله بنده در موسسه .... مساعدت فرموده و در خصوص اختصاص مبلغ ... ریال وام به اینجانب دستورات لازم را مبذول گردد. امید است مرحمت جنابعالی گره گشای مشکلات اینجانب گردد.

پیشاپیش از مساعدت جنابعالی سپاسگزارم


مدیریت گرامی شرکت ....

با سلام و احترام

نظر به اینکه اینجانب برای تهیه جهیزیه دخترم نیاز ضروری به وام با مبلغ ..... ریال را دارم و با توجه به این شرایط مورد نیاز برای دریافت وام به مبلغ درخواستی رل دارا هستم. خواهشمندم ضمن در نظر گرفتن شرایط دشوار بنده، مساعدت نموده و دستور فرمایید اقدام مقتضی در این مورد به عمل آید.

با احترام


مدیر عامل محترم شرکت ..............

با سلام؛

احتراما اینجانب ........ کارمند واحد ........ به علت بروز مشکلاتی در زندگی شخصی نیاز شدیدی به دریافت مبلغ ..... به عنوان وام ضروری دارم، لازم به ذکر است بنده طی سالیانی که در خدمت مجموعه معظم ...... بوده ام از امکان دریافت وام استفاده ننموده و در حال حاضر نیز با توجه به ضرورت پیش آمده ناچار به ارسال درخواست وام گردیده ام. خواهشمندم در صورتی که شرایط برای اختصاص مبلغ مورد نیاز به اینجانب فراهم است در این خصوص دستور مقتضی صادر بفرمائید.

با سپاس از لطف جنابعالی


مدیریت محترم موسسه ....

با سلام

ضمن عرض ارادت به حضور مدیریت محترم، به استحضار می رسانم اینجانب .... که در بخش ...... مشغول به فعالیت می باشم. به سبب بروز پاره ای از مشکلات مالی نیاز مبرم به وام با مبلغ  .... ریال از موسسه .... را دارم.   با توجه که توضیحات ارائه شده در مدارک پیوست خواهشمند است در صورتی که درخواست بنده به تائید هیئت مدیره محترم موسسه رسید، دستور بفرمائید مبلغ ذکر شده به اینجانب تعلق گیرد.

از لطف شما سپاسگزارم.


ریاست محترم مجموعه معظم ...

با سلام و احترام

به استحضار می رساند اینجانب ....... برای تعمیرات و بازسازی منزل مسکونی با مشکلات مالی عدیده ای مواجه گردیده ام. لذا به مساعدت شما نیاز داشته و به همین جهت درخواست خود را مبنی بر دریافت وام ضروری برای تعمیرات مسکن را به حضورتان تقدیم می نمایم. درخواست دارم در صورت مساعد بودن شرایط دستور فرمایید درخواست وام مذکور مورد بررسی قرار گرفته و اقدامات لازم در این خصوص  صورت پذیرد. در صورت نیاز مدارک و مستندات مورد نیاز برای تشکیل پرونده وام تحویل واحد اداری و مالی خواهد گردید.

پیشاپیش از توجه جنابعالی کمال تشکر را دارم.


مدیریت محترم سازمان / شرکت ....

با سلام

احتراما به استحضار می رسانم اینجانب ..... جهت تامین هزینه تحصیل فرزندانم با مشکلات فراوانی مواجه گردیده ام و به همین دلیل نیاز ضروری به وام با مبلغ ..... ریال را دارم. مدارک مربوط به ثبت نام و شهریه فرزندانم به پیوست این نامه تقدیم حضور می گردد. خواهشمند است ضمن مساعدت با اینجانب دستور فرمایید اقدام مقتضی در این مورد به عمل آید. تسریع در انجام روند اداری درخواست پیش رو مزید امتنان خواهد بود.

با احترام

پیشنهاد جدید :

نمونه نامه درخواست مساعدت مالی

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...