تعبیر خواب گوجه فرنگی سرخ شده

اگر زنی خواب ببیند گوجه فرنگی قرمز رنگی را به شکل پخته شده یا سرخ شده می بیند این به نشانه ی غم و رنجی است که بر دل شوهرش می نشیند،داغدار شدن و یا گریه کردن مرد معنی این رویا است،شخصی به نزد یکی از معبران در زمان مصر فرا می رسد و میگوید خواب دیدم که گوجه فرنگی های زیادی را را جلوی من میگذارن و از من درخواست میکنند تا آن ها را میل کنم موقع خوردن متوجه شدم که گوجه ها از قبل کباب شدن و سرخ و له شده هستند که با دیدن این صحنه عصبانی شدم دلیل را جویا شدم و پاسخی نشنیدم تعبیرش چیست؟معبر ب این مرد مصری پاسخ داد خودت را در این روزها آماده کن ممکن است بواسطه ی شنیدن خبری سخت اشفته شوی و چند روزی را گریه کنی !

سوال کاربران: سلام من خواب دیدم که به همراه نامزدم چند تا گوجه فرنگی خیلی قرمز را سرخ میکنیم و با همدیگه میخوریم گوجه ها را داخل نون قاضی میکردیم و بعد از زدن نمک و ادویه مصرف میکردیم که خیلی هم می چسبید تعبیرش چیه:

پاسخ: همانطور که در بالا ذکر شد تعبیر این خواب گریستن ،آزرده شدن و یا آشفتگی روح برای مردان است

اما در بخش پایین نیز به دو موضوع بسیار مهم اشاره خواهیم کرد 

تعبیر خواب گوجه فرنگی کال و نرسیده چیست؟

دیدن گوجه فرنگی کال و یا نرسیده و سبز در خواب به معنای مال و یا اندوخته ای حرام است که ممکن است به هر طریقی وارد زندگی صاحب رویا شده باشد،همچنین شیخ طوسی نیز درباره خوردن و یا دیدن گوجه فرنگی کال و سبز میگوید این رویا به نشانه ی جمع کردن یا جمع شدن ثروت از طرق نادرست و غیرشرعی است،ابن سیرین این حکیم و فیلسوف بزرگ نیز اتفاقا درباره این موضوع از سایت نوشته اند اگر زن و یا دختری مجرد خواب ببیند که گوجه فرنگی کال و یا سبز را میل میگند و یا خریداری میکند از معشوق خود بی خبر میشود و یا قلب و روح او بخاطر شنیدن اخباری از طرف معشوقش به درد می اید،همچنین گریه زیاد و یا بی تابی کردن نیز یکی از دلایل همین خواب است

تعبیر خواب گوجه فرنگی گندیده به روایت علی مدنی :

دیدن چنین خوابی به نشانه ی از آواره شدن و یا کوچ کردن بی موقع است همچنین میتواند نشانه ای بزرگ از ورشکسته شدن در کار و یا خوردن زیان و ضرر مالی باشد،ممکن است با دیدن این رویا منزلت را از دست بدهی و برای مدت ها اجاره نشین باشی بطور کلی در هیچ شرایطی این خواب نمی تواند تفسیرهایی نیکو را در خود گنجانده باشد و در نهایت باعث دردسر خواهد شد  

سوال: سلام من خواب دیدم که تو یه سینی روحی خیلی بزرگ تعداد زیادی گوجه فرنگی گندیده وجود دارد و اتقدر بوی بد میداد که اخرش گلاب به روی شما بالا آوردم و از آن مکان فرار کردم تعبیرش چیست؟

پاسخ: فرار کردن در این رویا به نشانه ی شکست شماست بوی بد به نشانه ی ضرر مالی و سینی بزرگ پر از گوجه سبز گندیده به نشانه ی کوهی از مشکلات و رنج هاست

19 نظر

 1. ببsays:

  سلام خواب دیدم به همراه مادرم خونه نامزد داییم بودیم ویه سینی پر از گوجه فرنگی خام گذاشتن جلومون و ماهم خیلی خوشحال بودیم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   استراحت کردن و گردش در طبیعت برایتان خوب است و میتوانید مدتی از شلوغی دور بمانید و ذهنتان را آرام کنید ،چرا که افکار و درگیری های فکری زیادی دارید نیاز به دقت و تمرکز دارید.

 2. ببsays:

  گوجه فرنگی خام به صورت غاچ کرده.سپاسگذارم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شما گاهی اوقات در زندگی غافل می مانید و ندانسته کارهای اشتباه و گاه ظالمانه ای انجام میدهید ،از خدا بخواهید شما را ببخشد و سعی کنید خودتان را کنترل کنید.

 3. اسرااسراsays:

  با سلام خواب دیدم با برادرم وارد باغی سرسبز شدیم که متعلق به یک فرد خارجی بود و این باغ سر سبز که پر از درختان گوجه سبز بود و من احساس می کردم شیرین هستند حس خیلی خوبی داشتم دوست داشتم برم از گوجه ها بچینم بخورم ولی میوه های اونا همگی کوچولو بودن و من دنبال یه درخت پر از گوجه سبز رسیده بودم که یه دونه دست داداشم دیدم که چیده بود بهش می گفتم ببر به من هم نشون بده از کجا چیدی؟ تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   محبوبیت تو باعث شده تا همه به شما حسودی کنن و هر طوری که شده این اعتبار شما رو زیر سوال ببرند په بهتره که زیاد تو چشمشون نباشی و حس حسادت اونا رو برانگیخته نکنی

 4. bettibettisays:

  خواب ديدم مادرم با عصبانيت گوجه هاي پخته شد رو ميخوره با نون و حس ميكردم گوجه هاي شيريني بودن

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این رویا نشان دهنده ی این است که مادرتان به سلامتی کامل دست پیدا خواهند کرد

 5. فریبا محمدیفریبا محمدیsays:

  سلام من خواب دیدم که ی ماهی تابه گوجه پخته که واسه املت آماده میکنیم رو با نون میخورم، خوش مزه هم بود، تعبییرش چی میتونه باشه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در یک شادی و خنده فراوان قرار خواهید گرفت.

 6. نفیسهنفیسهsays:

  باسلام خواب می دیدم مقداری ران و سینه مرغ رو آب پز کردم و بعد یک ماهی تابه گوجه و ادویه دارم سرخ می کنم تا مرغ ها رو داخل اون مواد سرخ کنم و بذارم بپزه تعبیرش چی می تونه باشه ممنونم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این غذاهای لذیذ تعبیری به جز رفاه برای شما ندارد

 7. ساراساراsays:

  سلام من خواب دیدم درختی داریم که انگار تو شرایط سختی زنده هست مثلا ریشش تو مشمایی از خاکه ولی میوه داده اونم گوجه سبز که باعث تعجب همه ما شده بود خیلی درشت بود و خوشمزه یه عالمه هم بودن.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   گوجه سبزی که طعم خوب داشته باشد بیانگر رسیدن به چیزهای مورد علاقه حتی زودتر است زمانی که خودمان انتظارش را داریم

 8. سروش ۹۷سروش ۹۷says:

  با عرض سلام و خسته نباشید، ببخشید من دیشب خواب دیدم ک از ی زمین گوجه فرنگی بیرون میارم که خیلی هم بزرگ بودن ممنون میشم بدونم تعبیرش چیه ؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بیرون کشیدن گوجه فرنگی بزرگ از زیر خاک بیمارهای بسیار سخت و دردناک را برای همیشه از سمت خانواده ی شما دور می سازد

 9. فاطمهفاطمهsays:

  سلام. من خسته نباشید. من چند وقته با یکی از دوستام که از نظر اخلاقی احساس میکنم مشکل داره قطع رابطه کردم. خواب دیدم دارن گوچه میفروشن دقیق یادم نیست یا رب بود یا گوجه. دیدم این دوستم خیلی رب خریده و بسته پشتش. انقد بارش زیاد بود که کمرش کامل خم شده بود پشتش به من و دوسم بود موقع رفتن یه طور مسخره ای هم راه میرفت. من به دوستم گفتم ازش عکس بگیر بعدا بهش بخندیم وقتی نشونش دادم اونم اعتنایی به حرفم نکرد.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به خودتان بیشتر فکر کنید. اعمال و رفتار و گفتار خود را مورد بررسی قرار دهید. از موقعیتهایی که برایتان بوجود می آید استفاده کنید.

 10. امیر برهانامیر برهانsays:

  با سلام و تشکر.درخواب دیدم مقدار بسیار زیادی گوجه فرنگی را خرد کرده ام شاید به اندازه یک کامیون و مقداری از انرا هم پخته بودم در یک اشپزخانه با چندین اجاق گاز و منتظر بودم تا برای افرادی که قرار بود به ان محل بیایند یا از انجا مثل یک مسافر عبور میکردند املت درست کنم و به انها غذا بدهم. ممنون از اینکه برای جواب وقت میگذارید لطفا تعبیر بفرمایید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از طرف دوستان و اقوام خود مورد حمایت قرار می گیرید و به شما کمک می شود

 11. مریم 97مریم 97says:

  سلام من خواب دیدم کنار دریا دارم گوجه و بادمجان سرخ شده میخورم خیلی هم خوش مزه بود میشه بگید تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   کاسته شدن از گرفتاری‌های خانوادگی و زیادتر شدن تفریحات و سرگرمی ها برای شما

 12. Shah.najShah.najsays:

  سلام خواب دیدم برنج سفید دانه بلند میخورم همراه گوجه کبابی ...اول گوجه های کبابی در بشقابم کمی سفت بودن بعد خواهرم بهم ظرفی با گوجه کبابی له و بسیار خوشمزه داد ک هر چی با برنج میخوردمم سیر نمیشد.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به سعادت و شادمانی دست می‌یابید مشروط بر اینکه بر صبر خود بیفزایید

 13. فتانهفتانهsays:

  سلام،خواب دیدم عروسمون دو تا شیشه رب گوجه آوره برامون،به من گفت بچش،یکیش رو مادرش پخته بود که خیلی خیلی ترش بود ،دومی رو خودش که کمی ترش بود،مادرم هم رب داشت ازش خوردم دیدم برای اون شیرینه،به عروسمون گفتم رب شما خیلی ترشه!

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، خوب است چرا که در کل باعث نشاط و از بین رفتن غم می شود.

 14. فاطمہفاطمہsays:

  سلام من خواب دیده بودم که در جایی سرسبز زیبا که شبیه یه باغ بود من از درختی گوجه می چینم ومیخورم شیرین بود قرمز بزرگ

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   آنچه شما لازم داری کمی تعقل و شکیبایی است

 15. فاطمہفاطمہsays:

  یعنی چی دقیقا تعقل و شکیبایی میشه یکم واضح تر توضیح بدهیدلطفا؟.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، یعنی در مورد فرصت ها یا موقعیت های مختلفی که احتمالا در زندگی با آن ها رو به رو می شوید با صبر ، حوصله و یا همفکری با دیگران عمل کنید و شتاب نکنید .

 16. رضارضاsays:

  سلام خواب دیدم که در یک مراسمی که فکر می کنم متعلق به خانواده خودم باشه هستیم و فامیلهای ما هم هستن و قرار که شام بخوریم ولی یکی از مهمانها دیر میاد و ما هم همش می گیم ساعت دو نصفه شب شده و اون برای شام نیومد و بعد ظرف بسیار بزرگی از گوجه فرنگی قرمز رنگ خام رو دیدم و پیش خودم می گفتم اینهمه گوجه ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از ظاهربینی حذر کنید. نیتی در دل دارید که با تلاش و ثبات قدم انشالله به آن خواهید رسید.

 17. سولماز احدي اروميهسولماز احدي اروميهsays:

  با عرض سلام من خواب ديدم تو يك ماهيتابه گوجه فرنگيهاي قرمز رو سرخ كردم و پختم تعبيرش رو ميخواستم لطفا

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، خبر از کمرنگ تر شدن ناراحتی ، سردی ، کسالت و یا بی حوصلگی از زندگی تان میدهد.

 18. پارساپارساsays:

  سلام .. خواب دیدم خونه مادرزنم هستم و و تمام حیاط پر از صندوق گوجه فرنگی قرمز هستش ؛ حتی رو پشت بومشون شاید 200 صندوق گوجه بود . و من زیر آب داشتم ذرت کوچیکی به اندازه 5-6 سانتیمتر رو میشستم . ممنونم از مدیر .

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب اشاره به تجربه و درک بالای شما از احساسات رمانتیک دارد که ممکن است در زندگی بیداری این قدرت درونی را دست کم گرفته باشید.

 19. سیدمحمد ضیاسیدمحمد ضیاsays:

  سلام‌من خواب دیدم دارم گوجه فرنگی میچینم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، خبردهنده از نشاط و یا تحولات جدیدتر در زندگی بیننده ی رویا خواهد بود.