تعبیر خواب پاکت نامه عروسی

اگر کسی خواب ببیند پاکت نامه عروسی را باز میکند این به نشانه ی گشایش بخت و دور شدن مشکلات و گرفتاری هاییست که اخیرا برای او پیش امده است،ابراهیم کرمانی میگوید دیدن پاکت و یا بسته ی نامه در خواب به نشانه ی بهبود بیماری هایی است که روح انسان به آن دچار شده است مانند افسردگی شکست در کار غم یا رنج،اگرببینی برای تو پاکت نامه عروسی ارسال کرده اند و صاحب فرزند باشی تعبیر این است که بزودی یکی از فرزندانت ازدواج میکند و به خانه ی بخت می رود،اگر ببینی با باز کردن پاک نامه گریه کردی و یا ناراحت شد این به نشانه ی مشکلاتی است که برای فرزندانت بوجود می آید مانند به بند افتادن کار خلاف کردن و ...علی مدنی نوشته است اگر کسی ببیند تعداد زیادی پاکت نامه عروسی را پیدا میکند و یا برای او ارسال میکنند به نشانه ی انبوهی از اخبار خوش و غافلگیر کننده است که بدست او خانواده اش میرسد بطور کلی بیشتر مفسران این رویا را نیکو میدانند

تعبیر پاره کردن پاکت نامه در خواب به روایت شیخ طوسی:

اهداف شغلی شما دچار آشفتگی شده است، چون قصد دارید محدودیت های قدیمی را کنار بزنید. احساس می کنید که نمی توانید عجله به خرج دهید، به همین خاطر نگران این هستید که شاید کارهای تان سر موقع تمام نشوند. حتی ممکن است تا جایی پیش بروید که کارآمدی شما تحت تاثیر قرار بگیرد. لزومی ندارد که خودتان را قضاوت کنید. انتظارات تان را از احساسات تان جدا کنید تا بهتر بفهمید که در دنیای اطراف تان چه می گذرد. نترسید، بال های تان را بگسترانید و پرواز کنید.

تعبیر خواب دادن پاکت نامه به کسی که مرده است:

شاید این روزها اوضاع طبق برنامه های شما پیش نرود، اما یادتان باشد که اگر این طور شد سعی نکنید چیزی را تغییر دهید. به جای این که خواسته های تان را تحمیل کنید، بهتر است کمی آسان تر بگیرید. از این فرصت استفاده کنید تا دوباره اهداف تان را بسنجید و ببینید چه چیزی از همه بیشتر برای تان مهم است.

 

 

2 نظر

 1. سمانهسمانهsays:

  سلام خواب دیدم دوست کسیکه دوستش دارم بمن یک نامه سربسته مقداری پول خرد داد ولی من نه خوشحال ونه ناراحت بودم .ولی در نامه اخبار خوشی نوشته بود.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اخبار را از طریق یک تماس،پیام و یا ایمیل دریافت خواهید کرد و به احتمال زیاد از طرف یکی از افراد نزدیکتان است

 2. محمدمحمدsays:

  خواب دیدم یک پاکت نامه دستم رسیده روی پاکت بصورت مخفف نوشته بود عسطه و خط پائین تر اون نوشته بود بخواه تا بدیم حس ام تو خواب بهم میگفت این نامه واسه اداره بهزیستی یا کمیته امداد هستش که دستم رسیده و گفتن اگه کمک میخوای بگو تا کمکت کنیم. لطفا زحمت تعبیر این خواب بکشید صبح که بیدار شدم از این خواب بسیار ناراحت شدم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   روشن بینی و قضاوت صحیح و درست.