تعبیر خواب کوتاه کردن موی سر زن

دختر خانم ها عجله زیادی برای ارسال تعبیر خواب کوتاه شدن و یا کوتاه کردن مو برای زن و یا دختر داشتند که به درخواست شما عزیزان در این مطلب از توپ تاپ مطلبی جامع و کامل را در همین باره تهیه و تنظیم کرده ایم در واقع بطور کلی دیدن چنین خوابی نمیتواند خیر و خوب باشد مگر در شرایطی خاص ! اگر دیدی که موی سرت را به اجبار کوتاه میکنن و تو ناراضی هستی دلیل بر اینکه عشقت را از دست خواهی داد یا فردی را که برای تو عزیز است از خودت میرنجانی همچنین شکست خوردن در روابط احساسی بین دختر و پسر نیز از دیگر معانی این خواب است اگر موی کوتاه شده ای را در کف خیابان پیدا کردی و به آن دست زدی مختصر کسالتی پیدا می‌کنید که زود زائل می‌شود یا اینکه غم و اندوهی است که زدوده می‌شود و از بین می‌رود.

تعبیر خواب کوتاه کردن موی دختر از نظر تعبیر خواب منوچهر مطیعی تهرانی: خوب نیست و نشان از این است که در ماجرائی شکست می‌خورید و تنزل می‌یابید اگر دیدی مو را میخوری دلیلی آن است که به مردم آفت می‌رسد و در آن دیار بیماری اتفاق می‌افتد. اگر کسی خواب ببیند که روی موهایش ادرار و یا مدفوع چسبیده است و بخاطر همین با قیچی شروع به کوتاه کردن آن میکند و حال خودش از این کار برهم میخورد و احساس تهوع دارد خواب شما می‌گوید که آن بی‌ثباتی خانوادگی است و در محیط خانواده شما اتفاقی می‌افتد که سبب نگرانی و تشویش می‌شود. همچنین ادوارد در کتاب سرزمین رویاها در باره این موضوع گفته است حادثه‌ای عمومی اتفاق می‌افتد اما شما و اطرافیانتان از گزند مصون می‌مانید

سوال: سلام خواب دیدم که من به مهمانی دعوت شده ام و همه از من میخواهند که برقصم و بعد برای رقصیدن بلند میشوم وقتی روسری خودم را برمیدارم میبینم که موهام مدل پسرونه کوتاه شده و همه بهم میخدن و مسخرم میکنن دویم جلوی اینه وقتی خودم را در چنین وضعیتی دیدم از تعجب شاخ دراوردم و شروع به گریه کردن کردم تعبیرش چیه:

پاسخ:خبر بد می‌شنوید و دچار ناامنی می‌شوید.

محب مدنی راجب تعبیر خواب کوتاه کردن موی سر زن گفته انسان ضعیف و نادانی است که در غایت امر از جانب او سود عاید بیننده خواب می‌شود.اگر دیدی که آرایشگر شدی و قصد کوتاه کردن موی عده ای از دختران را داری کسی در خانه شما هست که صداقت ندارد یا این که از عدم صداقت آگاهی دارید نمی‌توانید کاری بکنید.

متاسفانه درمورد این خواب اکثر معبران نظرات منفی داده اند و یعنی هیچ خیر و سودی در ان نیست به جز چندین موارد استثنا یکی از معبران نوشته دلیل بر مضرت و زیان کند و دیگری نوشته دلیل بر خصومت و گفتگو کند و در هر دو حال شیرین‌کامی نمی‌آورد و نشانی از غم و اندوه همراه دارد

ابن‌سیرین نوشته کوتاه کردن مو دختر در خواب شادی و مقصود مرد است و گرفتاری‌های آن مرد . معبران دیگر نیز تقریباً همین نظر را ابراز داشته‌اند.خانم آیتانوس می‌گفت موی اصلاح شده یا کوتاه کرده زن در خواب برای مرد هدف است و برای زن دشمن و رقیب نکته جالب اینکه دیدن موهای زن شناخته‌شده و معروف در خواب هیچ تعبیری ندارد.و فقط در صورتی دارای معنی است که چهره او را نشناسید

به تعبیر کلی دیدن موهایی کوتاه شده از زنان و دختران چه برای مردان و چه برای دختران شرمساری و ننگ و گناه بزرگ است.

  

79 نظر

 1. S.BS.Bsays:

  یکی از دوستام خوابه منو دیده که موهامو کناراشو تراشیدم و بی رنگش کردم تعبیرش چی میشه؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بايد با هشياري و توجه بيشتر بداني پشت هر ظاهر و رفتاري چه نيتي نهفته است. با كشف اين حقايق مي‌تواني زندگي عاطفي‌ات را بهبود بخشي و منتظر آينده روشني باشي.

 2. رویارویاsays:

  سلام. خواب دیدم ک خواهرم وقتی من خواب هستم مو های من را کوتاه میکند و بعد از اینکه متوجه شدم کار اوست ب تندی با او رفتار کردم و خیلی ناراحت بودم وقتی دلیل این کار را از او پرسیدم او گفت من به موی بلند تو حسادت میکردم. تعبیرش چیه؟؟ ایا به دست خواهرم دچار شکست غم و ناامیدی میشم یا تعبیر دیگری دارد... درضمن در عالم بیداری به من گفته بود ک برای کوتاهی مو ارایشگاه بریم ولی من درگیر گرفتن تصمیم مهم و انتخاب برای تحصیل و حرفه ی اینده بودم ک راهنماییم کرد.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مراقب سلامتي‌ات باش و با انجام كارهاي نسجيده خود را در معرض بيماري قرار نده. بايد چيزهاي زيان‌آور و مضر را آنچنان در نظر خود بزرگ جلوه دهي كه هرگز نتواني به آنها نزديك شوي.

 3. بهاربهارsays:

  سلام من خواب دیدم موهام موخوره داشته وهمچنین کم پشت بوده واسه همین مادرم موهامو کوتاه کرده همچنین رنگ موهای طبیعی خودم نبودم موهام خرمایی هست ولی تقریبا مثل حنا شده بود خودم داشتم موهای کوتاه شدم رو شانه میزدم ومرتب میکردم ممنون میشم جواب بدید.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   عشق و نامزدی - ازدواج - با همسری خوش سیما و صاحب مقام، ازدواج میکنید - گاهی ناراحتی روحی و روانی

 4. رویارویاsays:

  مادرشوهرم خواب دیده ک من دارم موهاشو کوتاه میکنم تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دوستی و مهربانی، آن را با مهربانی بپذیرید - توانمندی در عمل - قدرت

 5. سحرسحرsays:

  خواب دیدم که موهامو خودم با خواسته ی خودم کوتاه کردم و اما تو خواب پشیمون شدم و با خودم میگفتم مگه من قرار نبود ک موهامو بلند نگه دارم ...وقتی بیدارشدم خیلی خوشحال شدم که خواب بود .اما تعبیرشو میخوام بدونم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اتفاقاتی می‌افتد که تو را دوباره تو را امیدوار و خوش‌بین خواهد کرد. تو دوستدار زندگی هستی اما نباید خود را به رویاهای دور و دراز سرگرم سازی. زندگی را از هم اکنون باید شروع کرد و غم فرداها را نخورد.

 6. محدثهمحدثهsays:

  یکی از دوستام خواب دیده ک من موهامو کوتاه کردمو باهاش قهر هستم و هرچی صدام میزنه جوابشو نمیدم میخوام ببینم تعبیرش چی میشه بین این مطالب چیزی پیدا نکردم انچنان!!!!

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در موضوعی که شما را در تنگنا قرار داده، با تلاش و کوشش، گشایشی رخ می دهد و به شما کمک می رسد.

 7. MaryamMaryamsays:

  سلام،خواب ديدم كه خواهرم داره با قيچي موهاشو كوتاه ميكنه،من بهش گفتم بزار من برات كوتاه كنم كه مرتب تر باشه،و قيچيو ازش گرفتم و موهاشو كوتاه كردم،مدل موي بچگي هاش كه خيلي بهش ميومد،ميخواستم تعبيرشو بدونم🙏

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشان دهنده ی رابطه ای جدی و آینده دار است.

 8. ترانهترانهsays:

  سلام خواب دیدم خواهر کوچیکم بدون اطلاع رفته بیرون نوقع برگشت به خانه مادرم موهای اورا کوتاه کرد ونصفش داد من کوتاه کنم.اوهم بسیار ناراحت بود ازکوتاه شدن

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشان دهنده ی لحظات و دوره های سخت و‌دشوار در زندگیتان است، اما نگران نباشید چرا که همه ی آنها حل خواهند شد.همچنین به آرزوهایی بزرگ دلالت دارد.

 9. سارا شوریسارا شوریsays:

  سلام من خواب دیدم یکی از دوستام موهای جلو سرمو به مدل قشنگ کوتاه کرد من خیلی خوشحال بودم.تعبیرش چیه؟؟البته ناگفته نماند چند وقت پیش اون دوستم موهاشو اون مدلی کوتاه کرده.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در عشق بی نظیر است. جذاب و پر نشاط است. احساساتی و رویایی است

 10. ناديانادياsays:

  سلام.من خواب ديدم موهام كوتاه كردم واز اين بابت خوشحال بودم ك كوتاه شده تعبيرش چيه؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   چند روز اگر دور از فشارهای روحی باشی بهتر خواهد بود. فرقی نمی‌کند که این فشارها از محل کار باشد یا از خانه و خانواده. باید خلوتی پیدا کنی و در آرامش بتوانی سلامتی روحی‌ات را بازگردانی.

 11. پریساپریساsays:

  سلام من خواب دیدم موهای مادرمو از ی موضویی که ناراحتم کرد کوتاه کردم با قیچی خیلی درهم و بدبعد که به خودم اومدم پشیمون شدم نگاه ک کردم دیدم چه موهاش خوشکل و مرتب کوتاه کردم تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   گاهی دشمنان بر شما چیره می شوند و گاهی شما بر آنان تسلط می یابید . با مسافرت و زندگی در کشورهای مختلف دانشی کسب می کنید .

 12. علی اصغر زادهعلی اصغر زادهsays:

  من عاشق یه دختری هستم که منو دوست نداره یا شایدم برای امتحان کردنم با من سرد رفتار میکنه. خواب دیدم که موهاش کوتاه شده بود و رنگش به حنایی تغییر پیدا کرده . تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تو رابطه خاصی با حیوانات داری. حیوانات تو در زمین و آسمان توسط فرشتگان محافظت می شوند.

 13. مریممریمsays:

  سلام.من خواب دیدم که مامانم داره موهامو کوتاه میکنه.و وقتی تموم شد من خیلی گریه کردم و ناراحت بودم که چرا موهامو کوتاه کرده.تعبیرش چیه؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سخنان نیکو و سودمند شنیدن - دلالت بر خوشی زندگی است - گفتگو – بازگو شدن ناگفته ها

 14. زهرازهراsays:

  سلام من خواب دیدم ک خودم با قیچی موهامو کوتاه کردم که البته نامرتب و کوتاه بلند شد و بعدش هم خیلی پشیمون شدم و گفتم من که قرار بود موهامو بلند کنم چرا کوتاهشون کردم. و خواهرم هم خواب دیده بود که من دارم موهامو کوتاه میکنم تعبیرش چی میشه? با تشکر

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   احترام بزرگترهايت را بسیار حفظ کن تا دعای خیر آنها همواره بدرقه راهتان باشد.

 15. شیماشیماsays:

  سلام من خواب دیدم که موهامو بافته بودم و باخواهرم بیرون بودیم نمیدونم دقیقا چی شد ولی خواهرم باقیچی موهامو از بالا برید و منم خیلی گریه کردم تو خواب خواهرم میگفت که عمدی این کارو نکرده این خواب تعبیری داره چیه؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خداوند فرزند خوش سیما و پر برکتی به تو عطا میکند و زندگیت را سراسر غرق نور میکند پس بسیار شکرگذار او باش که هرچه داری از اوست.

 16. الههالههsays:

  سلام... من خواب دیدم عروس شدم و لباس عروس پوشیدم و رفتم ارایشگاه . ارایشگر یک اقا بود که شروع کرد به درست کردن موهام یهویی دیدم قیچی رو گذاشت و نصف موهامو یه جا کوتاه کرد . من هم ناراضی بودم و ناراحت شدم و مراسم عروسی کنسل شد و مهمونا برگشتن . لطفا تعبیر خوابمو بگید که چیه ؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دوستداران را باید با جان و دل پذیرفت و قدر آنها را دانست کامروایی را نصیبشان کرد که سزای پاکباختگی و عشق فراگیر و بی حدشان جز کامرانی نیست.

 17. سحرسحرsays:

  سلام . من موهای بلندی دارم یه مدت بود میخاستم کوتاه کنم اما پشیمون شدم و کلا از فکرش اومدم بیرون. دیشب خواب دیدم خیلی کوتاهش کردم و خیلی خوشحالم ازینکه موهام کوتاه شده به همه هم نشون میدم تعبیری که خوندم منو نگران کرده. ممکنه تعبیرشو شما به من بگین

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اخبار مسرت آمیزی در رابطه با از دواج یکی از افراد نزديکتان به شما خواهد رسید و این موضوع باعث خوشحالی های فراوان شما خواهد شد.

 18. Niloofar.zNiloofar.zsays:

  سلام خواب دیدم یکی از اعضای فامیل موهاشو کوناه کرده منم قیچی برداشتم خورد کوتا کردمتا سرشونم رسید خوشحال بودم اونجوری کوتا شده میخوام بدونم تعبیرش چیه هرجا خوندم گفتن کوتا کردم موی سر دخترا خوب نیست میشه شما بگین تعبیرشو نگرانم کرده

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   : رسیدن به آرزوی دیرینه - پیدا کردن دوستان خوب و صمیمی - رسیدن به معشوق.

 19. ماندانامانداناsays:

  خواب ديدم مادرم موهامو كوتاه كرده و من ناراحت شدم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   امکان دارد در مسیر دسترسی به اهدافتان سدی وجود داشته باشد اما نباید نگران باشید چراکه شما بواسطه هوش و درايتتان از آن براحتی گذر میکنید.

 20. آمنهآمنهsays:

  سلام خواب دیدم یکی از دوستای دوران مدرسه که همسایه مامانم اینا هم هست آرایشگاه زده بود رفتم موهامو پیشش با مدل کوتاه کردم ولی همچنان بلند هم بودن بعد راصی بودم فقط پول زیادی بابتش ازم گرفت تعجب کردم اما بعد کوتاه اوموم گفتم چه کنم دیگه ... تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شما بصورت تدریجی در گذر زمان شکست های شختی را در زمینه های کاری و یا زندگی تجربه خواهید کرد

 21. ناهیدناهیدsays:

  سلام . من خواب دیدم به ارایشگاهی ک قبلا میرفتم و خانمی ک مسئول خود ارایشگاه هست موهای من و کوتاه کردن وهمزمان ابرو و اصلاح صورت هم انجام دادم تعبیرش چیه لطفا زودتر بگین ممنون میشم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به نشانه ی ناکام ماندن تلاش بیهوده نونیدی و دلسردی است که بتدریج به شدت ان افزوده می شود

 22. ساراساراsays:

  سلام خواب دیدم زنی نا شناس مو هایم را کوتاه میکند و در اخر مادرم موی کوتاه شده ام را پسندید خودم نیز پسندیدم اگر لطف کنید تعبیرش کنید ممنون میشم امسال کنکور میدم و نظرات را و متنی که نوشته بودین رو خواندم نگران شدم. ممنون میشم تعبیر کنین 🌷

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   کوتاه شدن مو توسط زن ناشناس به نشانه ی آن است که یه نفر بدخواه شما قصد دارد تا امیدتان را نسبت به اموری که تصور دارید در آن موفق خواهید شد از دست بدهد باید به حرفهای این افراد هیچ توجهی نکنید

 23. الهامالهامsays:

  سلام ,و عرض ادب:بنده آرايشگر هستم و يكي از دوستانم كه مشتري ويكي از دوستان صميمي دوران كودكي من هست خواب ديد من موهاشو كوتاه كردم چه برداشتي هايي ميشه از اين خواب داشت ؟متشكرم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اگر سالها با ایشان دوست هستید معنای بدی ندارد و به نشانه ی ارادت قلبی و احترامی می باشد که برای این شخص قائل هستید که البته دوطرفه می باشد

 24. مژگان 70مژگان 70says:

  سلام من خواب دیدم دارم موهای خواهرمو کوتاه میکنم بعد قیچی رو دادم دست خواهر دیگم ازش خواستم موهامو کوتاه کنه دقیقا یادم نیست کوتاه کرد یانه تعبیرش چی میتونه باشه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به نشانه ی این است که این روزها یکی از نزدیکانتان در خانواده راز مهمی را از شما مخفی نگاه داشته است و دوست ندارد کسی از آن با خبر شود بهتر است در زندگی اش کمتر سرک بکشید و بگذارید راحت باشد

 25. MobinaMobinasays:

  سلام من خواب دیدم موهامو بستم اما یک دفعه همون موی بسته رو دارم با قیچی کوتاه میکنم بعد که کوتاه کردم فکر کردم خیلی نامرتب شده باشه اما دیدم خوب شده و خوشحال شدم بعد موهام تا بالای گردن کوتاه شده بود به پدرم گفتم بقیه اش رو برام کوتاه کنه.. تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   قیچی زدن موی بسته شده به معنی قطع شدن و یا برطرف شدن پاره ی زیادی از مشکلات شما در مدت زمان کوتاه و خوشحالی پس از آن نیز به معنی عاقبت بخیری و احساس رضایت در زندگی ست

 26. زهرازهراsays:

  سلام , من خواب دیدم که به طور ناگهانی متوحه شدم موهای سرم به طور قابل توجهی کوتاه شده و توی خواب با نگرانی میپرسم مامان موهای من چرا کوتاه شده و اون جواب میده که پدرت وقتی خواب بودی موهات رو کوتاه کرده به دلیل اینکه تو کارهای بدی انجام دادی. ممنون میشم بگین تغییرش چی میتونه باشه.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به نشانه ی گناهان کوچکی است که از شما در این روزها سر میزند و اما شما این اعمال را سبک می شمارید، کمی بیشتر احتیاط کنید و بیشتر به سمت خدا نزدیک شوید

 27. پارمیداپارمیداsays:

  سلام من خواب دیدم ک موهای بلند داشتم ولی یک دفع رنگش بلوطی مایل به قرمز ک لابه لاش مش قرمز یاقوتی بود شد بد یک اقایی ک من نمیشناختمش اومد و مو های من رو با قیچی کوتاه کرد تقریبا مدل پسرانه بود اول من زیاد از این مدل مو خووشم نیومد و ناراضی بودم بعد چند دقیقه ازش تشکر کردم و موهامو دوست داشتم ... در اصل موهای خودم خرمایی روشن مجعد و پر پشت هست و در خواب موهام صاف بلوطی با لاخ لاخ قرمز و کوتاه شده بود لطفا تعبیرشو بگید ک دارم از استرس می میرم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   کوتاه کردن موهای شما توسط مردی ناشناس به نشانه ی نقشه های شیطانی و فریبنده است که کسی یا کسانی برای سواستفاده از احساسات شما در سر دارند اما به حمد خدا موفق نخواهند شد

 28. ....says:

  من خواب دیدم موهام کامل قرمز شده و با قیچی خودم یک دفع کوتاه کردم بد پشیمون شدم تعبیرش چیه؟لطفا زود جواب بدید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   احساس ندامت برای قیچی شدن مو به نشانه ی رها شدن از بند گناه و پذیرفته شدن توبه و یا اجابت دعاست

 29. رعنارعناsays:

  سلام من خواب دیدم ک ی خانومی از دوستای خالمه داره موهامو کوتاه می‌کنه بعد بهش گفتم فقط دردی کوتاه کنه ک مو خوره هاش بره ولی اون بیشتر کوتاه کرد و صاف کوتاه کرد ینی مدل موهام صاف شد خورد بود قبلش و من از اینکه بیشتر کوتاه کرد ناراحت شدم از دستش

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ناراحت شدن شما برای این قضیه به معنای خوشحالی و لذت بردنتان از کاری است که یکی از دوستان نزدیکتان برایتان انجام خواهد داد

 30. تبسمتبسمsays:

  سلام.چند شب پيش خواب ديدم تو يه جمع سي،چهل نفره م.انگار قراره هر کسي که اونجاست از يه چيزي تو زندگيش بگذره.من هم خودم رو درحالي ديدم که کسي که همه کاره ي اونجا بود وجنسيتش رو هم نميدونم،داشت موهام رو کوتاه ميکرد اما ناميزون،کوتاه بلند و حتي يه قسمت جزئي از موهاي سرم رو از ته تراشيد.من خوشحال و کاملاً راضي بودم که بلاخره من هم براي خدا از يه چيزي گذشتم.تو خوابم فکر ميکردم اين ناميزان کوتاه شدن مو يه جور قرباني دادن براي خداست.تو خواب ميدونستم که بعدها مورد تمسخر مردم قرار ميگيرم اما با همه اين اوصاف کاملا راضي بودم و اينکه سرآمد اون جمع بودم همينطور به شدت موردتوجه اون آرايشگر.باتوجه به چيزهايي که خوندم و شنيدم کمي بدبين شدم.. لطفا بفرماييد تعبيرخوابم چيه.ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خوشحال و راضی بودنتان از این اتفاق بیانگر رسیدن غم غصه و فکر زیاد برای شما در ماه پیش روست

 31. روشاملکیروشاملکیsays:

  سلام دیشب خواب دیدم برای عروسی پسرم عمم خودم موهایم را رنگ کردم و ان رنگی ک به موهایم زده بودم را خودم کوتاه کردم در صورتی ک فقط پایین موهای من رنگ داشت و من قصد داشتم ک پایین موهامو کوتاه کنم ولی کل موهام کوتاه شد و کلی هم پشیمون شدم که چرا موهایم را زدم تعبیرش چیست؟ ممنونم💸❤

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خداوند شما را بسیار دوست میدارد و میخواهد که او را زیاد عبادت کنید از صحبت با نامحرمان پرهیز کنید امیدوار باش که به حاجات خودتان می رسید

 32. نسریننسرینsays:

  سلام من خواب دیدم ماشین موزر توی دستمه دارم باهاش بازی میکنم خاموش روشنش میکنم یهومیزنم توموهام و کلاموهامومیزنم یه جوری حالت پسرونه درشون میارم ناراحت نبودم ازکوتاه کردن موهام امادورم شلوغ بودهمه میگفتن وای چکارکردی ازبس خاموش روشنش کردی زدی موهاتوخراب کردی تعبیرش چی میشه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به این نشانه است که کسی از نزدیکانتان با زدن حرفهای ناراحت کننده سبب شکستن دل شما می شود

 33. مونا بامدادمونا بامدادsays:

  سلام من خواب ديدم دوست صميمي ام كه موهاش بلند و مشكيه موهاش بور شده و داره كوتاهشون ميكنه، اما داشت خراب ميزد كه من قيچي رو ازش گرفتم و مرتب كردم موهاشو، دعواشم كردم كه چرا اينقدر كوتاه كردي! تعبيرش چي مي تونه باشه؟ ممنون ميشم جواب بديد🙏🏻

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   پس از يك دوره تلاش و كوشش به موفقيت خوبي دست خواهي يافت. همين مساله تو را در جايگاه برتري مي‌نشاند كه مورد تحسين و پاداش از سوي ديگران قرار خواهي گرفت. بايد دستاوردهاي خود را حفظ و تكميل كرد.

 34. مریممریمsays:

  سلام من خواب دیدم که موهام مو خوره داشته و با مامانم رفتیم آرایشگاه و موهام خیلی قشنگ برام کوتا کردن و من خیلی خوشحال بودم که یک نواخت شده و از آرایشگر میخواستم جلو موهام مدل دار تر کوتاه کند.تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اگر قصد سفر يا معامله اي داري به آن عمل كن به نفع تو خواهد بود به ديگران اعتماد كني اما رازت را به هر كس مگو به زودي خبر خوشي به تو ميرسد

 35. Sh.beSh.besays:

  سلام.من دیشب خواب دیدم ‌داخل ارایشگاه یکی ازاشناهاهستم واون داره موهاموکوتاه میکنه وبهشون مدل میده.اول تواینه نگاه نکردم بعدکه دیدم گفتم وای چقدرکوتاه شدن.ولی بعدخوشم اومدازمدلشون .بعد که اومدم بستمشون.دیدم موهام که بستم اول یکمین ولی بعدتواینه دیدم نه بلندن وقتی بستمشون اماطولشون کمترازقبله...خیلی نگرانم لطفا جواب بدید

 36. HaniHanisays:

  من خواب ديدم كه دارم موهامو كوتاه ميكنم بعد مامانم ديد دارم بد كوتاه ميكنم قيچيو ازم گرفت خودش بقيه اشو كوتاه كرد رنگ موهام تو خواب مشكي بود و من بعد از كوتاه شدن خيلي ناراحت بودم و گريه ميكردم ولي به خواسته ي مامانم موهامو شانه كردم بعد از شانه كردن موهام قرمز شد و قشنگ ولي باز هم من از كوتاهيش گريه ميكردم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   قیچی کردن مو توسط مادر به نشانه ی این است که در یک اتفاق سخت باعث دلخوری و غمگین شدن مادرتان خواهید شد که البته گذراست

 37. شکیباشکیباsays:

  سلام من چندماهی میشه تو یه ارایشگاهی کار میکنم صابکارم پریشب خواب دیده بوده من میخوام از ارایشگاهش برم و ازش جدا بشم و اون منو خیلی دعوا کرده بوده و موهام ک بلنده پسرونه زده دورشم تراشیده میشه تعبیرشو بدونم ممنونم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این به نشانه ی آن است که در آینده ای نزدیک با صاحبکار خود وارد یک مشاجره لفظی و تقریبا شدید خواهید شد

 38. سارا محمدیسارا محمدیsays:

  خواب دیدم موهامو تو ارایشگاه شرابی کردم و تهشو کوتاه کردم کمی بعد از ارایشگر خواستم ک روی موهامو مش کنه،ولی اصلا قبول نمی کرد تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   رنگ مش در رویایی شما معنی دو رو بودن و یا دوشخصیتی بودن شماست که اگر این رفتار را اصلاح نکنید روزی برایتان دردسر ساز خواهد شد و سبب میشود شخصی که برایتان عزیز است ترکتان کند

 39. هانیههانیهsays:

  خواب دیدم که موهای سرم رو خودم با قیچی کوتاه کردم و بعدش خیلی ناراحت شده بودم و توی خواب هم یادم اومد همسرم دوست نداشت موهام رو کوتاه کنم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دلخوري بين شما و عضوي از خانواده پيش مي آيد

 40. صادق قربانیصادق قربانیsays:

  سلام.خواب دیدم نامزدم نشسته رو زمین و موهاش کوتاه شده.وقتی ازش پرسیدم با خنده موهاشو تکون داد و گفت بالاخره کوتاهش کردم.خوب شده؟تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اگر تو خوب مراقب خودت باشی برای همه چیز اکتفا می کند . امروز برای تو اتفاقی که اعصابت را راحت می کند مقدر شده است مانند یک پیام یا یک آبتنی در دریا.

 41. ریماریماsays:

  سلام من خواب دیدم برا کوتاه کردن موهام رفتم آرایشگاه، موهام تقریبا بلند بود ولی بیشتر از اون چیزی که میخواستم کوتاه کرد، یه دفعه قیچی زد و تا کنار گوشام گرد کوتاه شد، ولی بعد موهامو شونه زد و فرق کنار، و خیلی بهم میومد مشتریا هم تعریف کردن، خودمم قبول کردم و خندیدم ولی هنوز ناراضی بودم... تو واقعیت هم به گرد کوتاه کردن موهام فکر میکردم ولی دوستم منصرفم کرد... ممنون میشم جواب بدین

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تو آشفته و سردرگم هستی چراکه به اندازه کافی آگاهی و اطلاعات نداری. قبل از آنکه تصمیم بگیری بهتر است بیشتر خبر کسب کنی و از آگاهان و مطلعان کمک بگیر.

 42. نازنین عاجلونازنین عاجلوsays:

  من خواب دیدم مادر بزرگم ماهامو کوتا می کند و من خیلی ناراحتم و نمیزارم کوتاه کند تعبیر چیست لطفا می گید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بهترين روش اين است كه با شادي و لبخند به جنگ بحران ماليت بروي و با انرژي زياد آن را برطرف سازي. اين بحران زودگذر است و كمتر از آن است كه تو تسليم شوي

 43. ملیحه نجفیملیحه نجفیsays:

  خواب دیدم رفتم ی ارایشگاه ناشناس موهامو کوتاه کرده. خیلی کم بیشتر مرتب کرده بود موهامو و حالت داده بود... ابروهامم همینطور خیلی کم زیرشو برام با موچین تمیز کرد. ولی از تیغ استفاده نکرد. چندتا دونه از زیر ابروم برداشت فقط مرتب شد... ممنون میشم تعبیر کنید برام

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   قهرکردن - جدایی و فاصله های عاطفی با فرد یا افرادی از دوستان ، بستگان ، اعضای خانواده به علت مشاجره یا دخالتهای نابجا و بی مورد آن افراد در امور شخصی و زندگی شما.

 44. NeginNeginsays:

  سلام من خواب دیدم ابجیم با اجبار داره جلویی موهامو کوتاه میکنه و منم گریه میکنم تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   زرنگی کردن در کاری که هیچ نتیجه ای برای شما نخواهد داشت

 45. الیالیsays:

  سلام. من خواب دیدم موهای دختر عموم و عمه ام رو کوتاه میکنم اونم با یه قیچی که تیز نیس و خیلی اذیت شدم سر کوتاه کردنشون. دو نفر دیگه موهاشونو کوتاه کردم اما یادم نیس کی بودن. ممنون میشم تعبیرشو بگید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   موجی از نگرانی ها و استرس ها در همین روزها دختر عمه شما را احاطه خواهد کرد که باعث کلافه شدن و سردرگمی ایشان می شود

 46. sajadsajadsays:

  سلام من خواب دیدم خواهرم توی خونه روی زمین نشسته و بعد من رفتم پیشش شونه رو برداشتم موهای جلوی سرشو قشنگ شونه کردم و بعد شونه رو ته موی جلوی سرش گذاشتم و بعد به اندازه 4سانت کشیدم بالا و بعد قیچی رو گذاشتم روی شونه و موهای جلوی سرشو بین قیچی گذاشتم و قیچیش کردم و بعد دیدم که همه موهای جلوی سرش قیچی شده هیچی از موهای جلوی سرش نمونده موهای جلوی سر خواهرم هم 10سانت بود

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   زمان مرارت و غم شما به پایان رسیده است و ناگواریهای زندگی به آخر رسیده است و از این به بعد سالهای فرخنده ای پیش رو دارید.

 47. اتنا مفيداتنا مفيدsays:

  سلام من خوابم به خوبی یادم نمیاد دراین حد که توی خواب دیدم موهامو کوتاه کردم خیلیم نامرتب کوتاه شده بود مدل پسرونه بعدش واقعا پشیمون و کلافه بودم میگفتم چرااینکارو کردم و اسرار داشتم برای اینکه مادرم اعصبانی نشه بگم مریض شدم کوتاه کردم خیلی استرس گرفتم رفتم یه جا خوندم نوشته بی ابرو میشی وبدنام اینا زبونم لال ولی توی خواب به شدت پشیمون بودم طوری که حس میکردم بغض دارم خواهش میکنم بگید تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در مسئله یا موضوعی با شخصی خردمند به مشورت خواهید پرداخت که نتیجه امیدوارکننده و مثبتی برای شما به دنبال دارد.

 48. مهیامهیاsays:

  سلام من خواب دیدم موهامو کوتاه کردم خودم از پشت البته فک کنم چون موخره داشت این کارو کردم و قسمتی ک کوتاه کردم موهاش تو دستم نگه داشتم و غصه میخوردم ک موهام خیلی کوتاه شدن

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   چون بخاطر داشتن موخره اقدام به کوتاه کردن موی خودتان کرده اید تعبیر بدی ندارد و خطری شما را در زندگی تهدید نخواهد کرد

 49. عاطفهعاطفهsays:

  سلام من خواب دیدم موهای پسری رو کوتاه کردم و سپس شانه زدم! ممنون میشم تعبیرش رو برام بگید چون خیلی خیلی برام مهمه، سپاس از لطفتون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به نشانه ی این است که با رفتار و اخلاق خود موجب می شوید دل کسی بشکند این فرد جنس مخالف شماست

 50. malikataji2malikataji2says:

  باسلام خواب انگار موهای تقریبا زیرکمر دارم دختر داییم بدون اجازه کوتاهشون کرد داد دستم یه تیکه ازمو کوتاه شده گیس بود خیلی قشنگ من مجردم دخترداییمـ متاهله

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   جدایی. متلاشی شدن یک رابطه. سرخوردگی در عشق.حسادت. بی اعتمادی. بی وفایی

 51. ففففsays:

  خواب دیدم مو خوره داشتم و مو هامو آرایشگر کوتاه کرد برام

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به معنی وجود یک دوست دور در کنار شماست

 52. ندانداsays:

  سلام خواب دیدم عشقم داره موهامو کوتاه میکنه اولش از پشت که کوتاه میکرد که من کاملا راضی نبودم اولش که داشت پشتشو کوتاه میکرد احساس کردم داره با ماشین از ته میزنه بهش گفتم چیکار میکنی با لبخند گفت نگران نباش منم اعتراض نکردم بعد که تموم شد تو آینه دیدم موهام تقریبا مثل موهای چند ماه پیشم شده که تازه کوتاه کرده بودم ولی یکم جلو هاش نامرتب بود ولی اون دوست داشت تو دلم گفتم این که میگفت موهاتو بلند کن حتما از حسادت این کار و کرد که من خیلی قشنگ نباشم بعد گفتم دفعه بعد دیگه نباید بزارم این کوتاه کنه موهامو

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این رویا به علامت ظلمی است که معشوق شما در اینده در حق شما خواهد کرد و باعث غصه و رنج شما می شود

 53. بانوبانوsays:

  خواب دیدم خودم با قیچی دارم موهامو کوتاه میکنم حدود پنج سانت مثلا.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در چند روز آینده بخاطر اتفاقی که از یکی از آشنایانتان سر می زند غمگین و غصه دار خواهید شد

 54. فاطمه ابراهیمیفاطمه ابراهیمیsays:

  سلام من خواب دیدم موهام خیلی بلند شده ولی تو ارایشگاه رفتم ک برام یکم مرتبش کنن ولی کوتاه وردن.خیلی ناراحت بودم و گریه کردم گریم خیلی واقعی بود جوری ک صبح بیدار شدم موهامو چک کردم ک کوتاه نشده باشه.تعبیرو خوندم خیلی نگران شدم.میشه بگید تعبیر خواب من چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   گریه و زاری و ناراحتی شما در این رویا معنا و تعبیر نحس آن را خنثی میکند و جای هیچ نگرانی وجود ندارد

 55. نفیسهنفیسهsays:

  با سلام من دیشب خواب دیدم همسرم موهام رو بسیار نا مرتب مدلی پسرونه کوتاه کرد و من بسیار ناراحت شدم. تعبیرش بده؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به معنی غم و رنجی است که از همسرتان به شما می رسد اما زودگذر و موقت است

 56. yekta omidvaryekta omidvarsays:

  خواب دیدم دوستم موهامو با قیچی کوتاه کردو میخندید منم ازش خیلی عصبانی شدم و دنبالش میدوییدم و میزدمش و بهش گفتم به مامانت بگو ببرتم برام اکستنشن کنه😐😐😐تعبیرش چی میشه؟؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به نشانه ی این است که دوستی که نامبردید بزودی دچار غم و افسردگی خواهند شد و شما نیز از این موضوع آگاهی پیدا میکنید

 57. سارا زمانیسارا زمانیsays:

  نامزدم چند وقت پیش دوس داشت موهای بلندمو کوتاه تر کنم.در خواب دیدم که موهام یه مدل خ زیبا کوتاه شده و اراسته است. و خود نانزدم موهامو کوتاه کرده و خ زیبا..در خواب خوشحال بودم و به همه نشان می دادم.تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   موفقیت. بدست اوردن. رضایت. خوشبختی. عشق. لذت.ازدواج

 58. الهامالهامsays:

  سلام من دیشب در خوابی دیدم ک خواب هستم و برادرم جلوی موهای سرم را کوتاه میکند و وقتی از خواب بیدار شدم دیدم اینطور است ان تکه ای ک جدا شده را پیش او بردم وبا عصبانیت برخورد کردم و بعد قیچی را برداشتم کمی از موهای اورا قیچی کردم.تعبیرش چیه؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اینکه شما دونفر موهای همدیگر را با خشم قیچی کرده اید نشانگر دعوا و بحث لفظی است که باهم خواهید داشت

 59. FatemeFatemesays:

  سلام من خواب دیدم واسه مو خوره هام میرم آرایشگاه و به آرایشگر میگم فقط یه ذره کوتاه کنه اما اون موهامو تا ته زد و من تو خواب بشدت عصبانی شدم و بعد از خواب بیدار شدم تعبیرش چیه لطفا کمکم کنید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اطرافیان شما به بعضی از کارهایی که در ان موفق بوده اید حسادت میکنند و چشم دیدن شادی شما را ندارند اما خوشبختانه این افراد همیشه در پشت صحنه هستند و هیچوقت بر شما پیروز نخواهند شد

 60. رضا74رضا74says:

  سلام . دیشب خواب دیدیم کسی رو که اخیرا دوستش دارم اومده بهم میگه خودم موهامو کوتاه کردم (خود دختره موهای خودش رو کوتاه کرده) این حرف رو با ناراحتی نمیگفت و خنده روی لباش بود . خیلی هم موهاشو کوتاه کرده بود مثل مدل دانش آموزای پسر که برای مدرسه کوتاه میکنن . لطفا تعبیرش رو بهم بگید . ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   غصه و ناراحتی تقریبا بزرگی برای این فرد پیش خواهد آمد سعی کنید او را در این دوران دلداری و تسکین بدهید تا احساس تنهایی نکند

 61. مریممریمsays:

  دیشب خواب دیدم یکی از همکارای مرد من پشت سر م وایساده وآماده است که موهای مرا کوتاه کنه.لطف می کتید تعبیرش را برام‌بگید.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از طرف فردی آشنا دلشکسته و غمگین خواهید شد و تا چند مدت ذهنتان درگیر این مسئله خواهد شد

 62. ثمینثمینsays:

  سلام من خواب دیدم تو جمع دوستان همینجوری بی دلیل دارم موهامو تیکه تیکه جدامیکنم و قیچی میکنم ولی قیچی کنده و موهامو نمیزنه.حالتی بود که این کار نه برای خودم اهمیتی داشت نه دوستام.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مشکلات و سختیهایی در پیش دارید که نباید ترسید و تسلیم می‌شوید های آنها مبارزه کنید تا بتوانید آنها را پشت سر بگذارید.

 63. هانیههانیهsays:

  سلام من خواب دیدم که رفتم ارایشگاه و از ارایشگر ( ارایشگر مرد بود)خواستم که مقدار کمی موهامو کوتاه کنه که مو خوره های پایین موهام بر طرف شه. اما بعدش یه ارایشگر دیگه اومد و یکدفعه موهای منو خیلی کوتاه کرد. منم شوکه شدم و شروع به دادو بیداد کردم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مداخله ی آرایشگر دوم برای کوتاه کردن موی شما به نشانه ی مردی بدجنس است که با شکستن دل شما باعث رنج و غصه ی زیاد شما می شود هیچگاه اجازه ندهید کسی در حریم شخصی شما سرک بکشد

 64. اهاراهارsays:

  سلام من خواب دیدم بخاطر اینکه کت داییم رو غیر عمد لک کردم اونم با قیچی موهای بلندمو کوتاه کرد خیلی شوکه و ناراحت بودم توی خواب

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بدون دلیل برای خود مانع و مشکل می‌تراشی. یک اشتباه کوچک، یک تاخیر غیرموجه و یک سهل‌انگاری بیهوده می‌تواند تو را دچار دردسرهای متعددی کند که اصلا لزومی نداشت.

 65. فريبافريباsays:

  سلام.من خواب ديدم موخوره داشتم فك كنم بعد مامانم باقيچي موهاموكوتاه كرد ولي خيلي موتاه شد و همش ميترسيدم شوهرم ناراحت شه ك موهتموكوتاه كردم.تعبيرش چيه؟؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ورود غم و غصه به زندگی شماست که خوشبختانه با حمایت و همراهی اعضای خانواده مرتفع خواهد شد

 66. امیر حسین‌امیر حسین‌says:

  خواب دیدم دوستی که شب قبل باهاش بحث جدی کرده بودم بهم‌پیشنهاد کوتاه کردن موهای سرم رو داد و با اخم و ناراحتی جوابی بهش ندادم ‌. اما حس میکنم‌ته دل راضی بودم از مرتب شدن موهام و اراسته شدن بعد این اصلاح‌ ولی غرور نذاشت بهش اوکی بدم واسه کوتاه کردن ، چی میشه تعبیر این خواب ؟؟ سپاس

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خبر ازدواج یکی از نزدیکانتان به شما خواهد رسید.

 67. امارداماردsays:

  سلام.. خواب دیدم که ته موهامو میخوام کوتاه کنم جوری که موخوره هاش بره فقط اصلا قصد کوتاه کردن نداشتم انگار یکم از بالاترش دستم رفت و جلوی موهام یکم بیشتر کوتاه شد ..

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   کوتاه شدن مقدار زیادتر از موخره در این رویا به معنی وارد شدن موجی از مشکلات و گرفتاری های فکری برای شماست که خوشبختانه دوام زیادی ندارند و به سرعت محو می شوند

 68. ساراساراsays:

  من موهام تقریبا بلنده اما دیشب خواب دیدم ک موهامو خوشگل و دخترونه کوتاه کردن و من خیلی این مدل رو دوس دارم همه هم از مدل موی جدیدم تعریف میکنن تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نگران اینده تان هستید اما امروز بسیار روز خوبی برایتان است،بدانید هرکاری کنید عواقبش به خدتان برمیگردد،پس با محبت و عالم باشی.

 69. احمدسوداگریاحمدسوداگریsays:

  خواب دیدم تویه مهمونی هستم خانوادگی مادر موهاشو خیلی کوتاه کرده بصورت پسرونه ای گفتم واسه چی اینجوری کردی گفت واسه مو خوره هام..

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شما میخواهید از همه چیز سر در بیاورید،کمی با عواطف و احساسات خود درگیر هستید و ممکن است از دیگران دور شوید.

 70. لیلا زملنیلیلا زملنیsays:

  سلام من خواب دیدم موی مادرم را کوتاه میکنم با قیچی ومادر راضی به این کارنبود

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به نشانه ی این است که بخاطر ندانم کاری و یا یک اشتباه ساده باعث غم و غصه ی مادر خود می شوید

 71. فاطمه رضاییفاطمه رضاییsays:

  سلام من بعد از طلوع افتاب خواب دیدم خودم قیچی رو برداشتم میخوام یکم کنار موهام رو کوتاه کنم ولی بفد قیچی کردن دیدم پشت موهام رو کوتاه کردم ناراحت بودم چرا پشت موهام کوتاه شده ولی یکم مرتب کردم دیدم خیلی زیاد هم کوتاه نکردم یکم از ناراحتیم کم شد میشه تعبیرش رو بفرمایید یا اصلا چون بعد طلوع افتاب بوده تعبیر داره اصلا ؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   با سلام از انجا که زمان این رویا مناسب نبوده دارانی تعبیر یا معنای خاصی نیست

 72. سانازسانازsays:

  سلام من دیشب خواب دیدم که جلوی آینه رفتم و دیدم موهام کوتاه هستن ورنگشون بلوندهست که ریشه هاش مشکی شده.ولی ازکوتاه شدنش ناراحت نبودم ومیگفتم ایندفعه موی کوتاه بهم میاد!البته چندوقتی هست که دلم میخوادموهاموکوتاه کنم.ممنون میشم تعبیرشوبگید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشان دهنده ی محبت و عشق است،با دیگران خوش رفتاری کنید و اعتماد آنها را جلب کنید و بدانید که این روابط به قدرت شما هم کمک میکند.

 73. نگارنگارsays:

  سلام خواب دیدم دارم به چیز حقیقی اعتراض میکنم . یعنی اعتراض به حق . بعد تا رو برمیگردونم اون زن موهامو کوتاه میکنه. البته من خودم موهام خیلی کوتاه هست. ولی موهامو‌ قیچی میکنه. و من میرم پیش یک‌مدیری و‌موهامو که قیچی‌کرده میذارم روی میزش ... و‌ گریه کنان میگم من حق اعتراض کردم و ولی اون خانوم موهای من و با قیچی زد!

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از جانب همسر و یا معشوقتان خبرهای مسرت آمیزی به شما خواهد رسید و امکان دارد سوپرايز شويد. فردا مشکل بزرگی ار سرت رفع خواهد شد و آرامش نسبی خواهی یافت.

 74. TaghTaghsays:

  سلا یکی از اشناها که خانم است در خواب دیده است که موهای سرش را میتراشد ممکنه تعبیرش کنید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بلا غم و گرفتاری های فکری برای این خانم دیر یا زود آغاز خواهد شد

 75. سعیدهسعیدهsays:

  سلام.من خواب دیدم رفتم آرایشگاه توی یه خونه بود.شروع کرد به کوتاه کردن موهام با یه وسیله ی دیگه بجز قیچی.ولی هرچی نگاه می کردم هیچی از موهام روی زمین ریخته نمیشد.اصلا مو روی زمین نبود.منم روی زمین نشسته بودم تا موهامو کوتاه میکرد.

 76. سعیدهسعیدهsays:

  سلام.من خواب دیدم رفتم آرایشگاه توی یه خونه بود.شروع کرد به کوتاه کردن موهام با یه وسیله ی دیگه بجز قیچی.ولی هرچی نگاه می کردم هیچی از موهام روی زمین ریخته نمیشد.اصلا مو روی زمین نبود.منم روی زمین نشسته بودم تا موهامو کوتاه میکرد.ضمنا آرایشگرم اول یه آقا پسر جوون بود بود.بعد که داشت کوتاه می کرد نگاه کردم دیدم یه دختره ست

 77. موناشاهوردیموناشاهوردیsays:

  سلام من موهای خیلی بلندی دارم که دیشب خواب دیدم یه نفر که حس میکردم داییمه موهامو از نصف کوتاه کرده و من به طرز وحشتناکی گریه میکردمو میخواستم کسیکه اینکارو کرده پیدا کنمو باهاش درگیر بشم.مادرم از ترسش به من نمیگفت چرا این مشکل برای من پیش اومده .من توی خوابم به جنون رسیده بودم انگار و میخواستم همه رو بکشم و اینکه اختیار موی خودم رو نداشتم بشدت افسرده بودم

 78. زهرا دهستانیزهرا دهستانیsays:

  سلام خسته نباشید من نزدیک صبح بود که خواب دیدم چهره ام بسیار زیباشده وتوجمع هستم انگار یک مراسم بود ومن خوشحال بودم موهای جلو صورتم رودوست نداشتم البته کوتاه بود بعدمنم خودم قیچی برداشتم ویکم کوتاه کردم ومثل چتری روپیشونیم ریخت وزیباترشدن ومیخندیدم موهایم به طور زیبایی درست شده بود ومشکی بود

 79. زهرا دهستانیزهرا دهستانیsays:

  سلام خسته نباشید من نزدیک صبح بود که خواب دیدم چهره ام بسیار زیباشده وتوجمع هستم انگار یک مراسم بود ومن خوشحال بودم موهای جلو صورتم رودوست نداشتم البته کوتاه بود بعدمنم خودم قیچی برداشتم ویکم کوتاه کردم ومثل چتری روپیشونیم ریخت وزیباترشدن ومیخندیدم موهایم به طور زیبایی درست شده بود ومشکی بود