تعبیر خواب کوتاه کردن موی سر زن

دختر خانم ها عجله زیادی برای ارسال تعبیر خواب کوتاه شدن و یا کوتاه کردن مو برای زن و یا دختر داشتند که به درخواست شما عزیزان در این مطلب از توپ تاپ مطلبی جامع و کامل را در همین باره تهیه و تنظیم کرده ایم در واقع بطور کلی دیدن چنین خوابی نمیتواند خیر و خوب باشد مگر در شرایطی خاص ! اگر دیدی که موی سرت را به اجبار کوتاه میکنن و تو ناراضی هستی دلیل بر اینکه عشقت را از دست خواهی داد یا فردی را که برای تو عزیز است از خودت میرنجانی همچنین شکست خوردن در روابط احساسی بین دختر و پسر نیز از دیگر معانی این خواب است اگر موی کوتاه شده ای را در کف خیابان پیدا کردی و به آن دست زدی مختصر کسالتی پیدا می‌کنید که زود زائل می‌شود یا اینکه غم و اندوهی است که زدوده می‌شود و از بین می‌رود.

تعبیر خواب کوتاه کردن موی دختر از نظر تعبیر خواب منوچهر مطیعی تهرانی: خوب نیست و نشان از این است که در ماجرائی شکست می‌خورید و تنزل می‌یابید اگر دیدی مو را میخوری دلیلی آن است که به مردم آفت می‌رسد و در آن دیار بیماری اتفاق می‌افتد. اگر کسی خواب ببیند که روی موهایش ادرار و یا مدفوع چسبیده است و بخاطر همین با قیچی شروع به کوتاه کردن آن میکند و حال خودش از این کار برهم میخورد و احساس تهوع دارد خواب شما می‌گوید که آن بی‌ثباتی خانوادگی است و در محیط خانواده شما اتفاقی می‌افتد که سبب نگرانی و تشویش می‌شود. همچنین ادوارد در کتاب سرزمین رویاها در باره این موضوع گفته است حادثه‌ای عمومی اتفاق می‌افتد اما شما و اطرافیانتان از گزند مصون می‌مانید

سوال: سلام خواب دیدم که من به مهمانی دعوت شده ام و همه از من میخواهند که برقصم و بعد برای رقصیدن بلند میشوم وقتی روسری خودم را برمیدارم میبینم که موهام مدل پسرونه کوتاه شده و همه بهم میخدن و مسخرم میکنن دویم جلوی اینه وقتی خودم را در چنین وضعیتی دیدم از تعجب شاخ دراوردم و شروع به گریه کردن کردم تعبیرش چیه:

پاسخ:خبر بد می‌شنوید و دچار ناامنی می‌شوید.

محب مدنی راجب تعبیر خواب کوتاه کردن موی سر زن گفته انسان ضعیف و نادانی است که در غایت امر از جانب او سود عاید بیننده خواب می‌شود.اگر دیدی که آرایشگر شدی و قصد کوتاه کردن موی عده ای از دختران را داری کسی در خانه شما هست که صداقت ندارد یا این که از عدم صداقت آگاهی دارید نمی‌توانید کاری بکنید.

متاسفانه درمورد این خواب اکثر معبران نظرات منفی داده اند و یعنی هیچ خیر و سودی در ان نیست به جز چندین موارد استثنا یکی از معبران نوشته دلیل بر مضرت و زیان کند و دیگری نوشته دلیل بر خصومت و گفتگو کند و در هر دو حال شیرین‌کامی نمی‌آورد و نشانی از غم و اندوه همراه دارد

ابن‌سیرین نوشته کوتاه کردن مو دختر در خواب شادی و مقصود مرد است و گرفتاری‌های آن مرد . معبران دیگر نیز تقریباً همین نظر را ابراز داشته‌اند.خانم آیتانوس می‌گفت موی اصلاح شده یا کوتاه کرده زن در خواب برای مرد هدف است و برای زن دشمن و رقیب نکته جالب اینکه دیدن موهای زن شناخته‌شده و معروف در خواب هیچ تعبیری ندارد.و فقط در صورتی دارای معنی است که چهره او را نشناسید

به تعبیر کلی دیدن موهایی کوتاه شده از زنان و دختران چه برای مردان و چه برای دختران شرمساری و ننگ و گناه بزرگ است.

  

212 نظر

 1. S.BS.Bsays:

  یکی از دوستام خوابه منو دیده که موهامو کناراشو تراشیدم و بی رنگش کردم تعبیرش چی میشه؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بايد با هشياري و توجه بيشتر بداني پشت هر ظاهر و رفتاري چه نيتي نهفته است. با كشف اين حقايق مي‌تواني زندگي عاطفي‌ات را بهبود بخشي و منتظر آينده روشني باشي.

 2. رویارویاsays:

  سلام. خواب دیدم ک خواهرم وقتی من خواب هستم مو های من را کوتاه میکند و بعد از اینکه متوجه شدم کار اوست ب تندی با او رفتار کردم و خیلی ناراحت بودم وقتی دلیل این کار را از او پرسیدم او گفت من به موی بلند تو حسادت میکردم. تعبیرش چیه؟؟ ایا به دست خواهرم دچار شکست غم و ناامیدی میشم یا تعبیر دیگری دارد... درضمن در عالم بیداری به من گفته بود ک برای کوتاهی مو ارایشگاه بریم ولی من درگیر گرفتن تصمیم مهم و انتخاب برای تحصیل و حرفه ی اینده بودم ک راهنماییم کرد.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مراقب سلامتي‌ات باش و با انجام كارهاي نسجيده خود را در معرض بيماري قرار نده. بايد چيزهاي زيان‌آور و مضر را آنچنان در نظر خود بزرگ جلوه دهي كه هرگز نتواني به آنها نزديك شوي.

 3. بهاربهارsays:

  سلام من خواب دیدم موهام موخوره داشته وهمچنین کم پشت بوده واسه همین مادرم موهامو کوتاه کرده همچنین رنگ موهای طبیعی خودم نبودم موهام خرمایی هست ولی تقریبا مثل حنا شده بود خودم داشتم موهای کوتاه شدم رو شانه میزدم ومرتب میکردم ممنون میشم جواب بدید.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   عشق و نامزدی - ازدواج - با همسری خوش سیما و صاحب مقام، ازدواج میکنید - گاهی ناراحتی روحی و روانی

 4. رویارویاsays:

  مادرشوهرم خواب دیده ک من دارم موهاشو کوتاه میکنم تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دوستی و مهربانی، آن را با مهربانی بپذیرید - توانمندی در عمل - قدرت

 5. سحرسحرsays:

  خواب دیدم که موهامو خودم با خواسته ی خودم کوتاه کردم و اما تو خواب پشیمون شدم و با خودم میگفتم مگه من قرار نبود ک موهامو بلند نگه دارم ...وقتی بیدارشدم خیلی خوشحال شدم که خواب بود .اما تعبیرشو میخوام بدونم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اتفاقاتی می‌افتد که تو را دوباره تو را امیدوار و خوش‌بین خواهد کرد. تو دوستدار زندگی هستی اما نباید خود را به رویاهای دور و دراز سرگرم سازی. زندگی را از هم اکنون باید شروع کرد و غم فرداها را نخورد.

 6. محدثهمحدثهsays:

  یکی از دوستام خواب دیده ک من موهامو کوتاه کردمو باهاش قهر هستم و هرچی صدام میزنه جوابشو نمیدم میخوام ببینم تعبیرش چی میشه بین این مطالب چیزی پیدا نکردم انچنان!!!!

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در موضوعی که شما را در تنگنا قرار داده، با تلاش و کوشش، گشایشی رخ می دهد و به شما کمک می رسد.

 7. MaryamMaryamsays:

  سلام،خواب ديدم كه خواهرم داره با قيچي موهاشو كوتاه ميكنه،من بهش گفتم بزار من برات كوتاه كنم كه مرتب تر باشه،و قيچيو ازش گرفتم و موهاشو كوتاه كردم،مدل موي بچگي هاش كه خيلي بهش ميومد،ميخواستم تعبيرشو بدونم?

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشان دهنده ی رابطه ای جدی و آینده دار است.

 8. ترانهترانهsays:

  سلام خواب دیدم خواهر کوچیکم بدون اطلاع رفته بیرون نوقع برگشت به خانه مادرم موهای اورا کوتاه کرد ونصفش داد من کوتاه کنم.اوهم بسیار ناراحت بود ازکوتاه شدن

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشان دهنده ی لحظات و دوره های سخت و‌دشوار در زندگیتان است، اما نگران نباشید چرا که همه ی آنها حل خواهند شد.همچنین به آرزوهایی بزرگ دلالت دارد.

 9. سارا شوریسارا شوریsays:

  سلام من خواب دیدم یکی از دوستام موهای جلو سرمو به مدل قشنگ کوتاه کرد من خیلی خوشحال بودم.تعبیرش چیه؟؟البته ناگفته نماند چند وقت پیش اون دوستم موهاشو اون مدلی کوتاه کرده.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در عشق بی نظیر است. جذاب و پر نشاط است. احساساتی و رویایی است

 10. ناديانادياsays:

  سلام.من خواب ديدم موهام كوتاه كردم واز اين بابت خوشحال بودم ك كوتاه شده تعبيرش چيه؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   چند روز اگر دور از فشارهای روحی باشی بهتر خواهد بود. فرقی نمی‌کند که این فشارها از محل کار باشد یا از خانه و خانواده. باید خلوتی پیدا کنی و در آرامش بتوانی سلامتی روحی‌ات را بازگردانی.

 11. پریساپریساsays:

  سلام من خواب دیدم موهای مادرمو از ی موضویی که ناراحتم کرد کوتاه کردم با قیچی خیلی درهم و بدبعد که به خودم اومدم پشیمون شدم نگاه ک کردم دیدم چه موهاش خوشکل و مرتب کوتاه کردم تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   گاهی دشمنان بر شما چیره می شوند و گاهی شما بر آنان تسلط می یابید . با مسافرت و زندگی در کشورهای مختلف دانشی کسب می کنید .

 12. علی اصغر زادهعلی اصغر زادهsays:

  من عاشق یه دختری هستم که منو دوست نداره یا شایدم برای امتحان کردنم با من سرد رفتار میکنه. خواب دیدم که موهاش کوتاه شده بود و رنگش به حنایی تغییر پیدا کرده . تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تو رابطه خاصی با حیوانات داری. حیوانات تو در زمین و آسمان توسط فرشتگان محافظت می شوند.

 13. مریممریمsays:

  سلام.من خواب دیدم که مامانم داره موهامو کوتاه میکنه.و وقتی تموم شد من خیلی گریه کردم و ناراحت بودم که چرا موهامو کوتاه کرده.تعبیرش چیه؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سخنان نیکو و سودمند شنیدن - دلالت بر خوشی زندگی است - گفتگو – بازگو شدن ناگفته ها

 14. زهرازهراsays:

  سلام من خواب دیدم ک خودم با قیچی موهامو کوتاه کردم که البته نامرتب و کوتاه بلند شد و بعدش هم خیلی پشیمون شدم و گفتم من که قرار بود موهامو بلند کنم چرا کوتاهشون کردم. و خواهرم هم خواب دیده بود که من دارم موهامو کوتاه میکنم تعبیرش چی میشه? با تشکر

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   احترام بزرگترهايت را بسیار حفظ کن تا دعای خیر آنها همواره بدرقه راهتان باشد.

 15. شیماشیماsays:

  سلام من خواب دیدم که موهامو بافته بودم و باخواهرم بیرون بودیم نمیدونم دقیقا چی شد ولی خواهرم باقیچی موهامو از بالا برید و منم خیلی گریه کردم تو خواب خواهرم میگفت که عمدی این کارو نکرده این خواب تعبیری داره چیه؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خداوند فرزند خوش سیما و پر برکتی به تو عطا میکند و زندگیت را سراسر غرق نور میکند پس بسیار شکرگذار او باش که هرچه داری از اوست.

 16. الههالههsays:

  سلام... من خواب دیدم عروس شدم و لباس عروس پوشیدم و رفتم ارایشگاه . ارایشگر یک اقا بود که شروع کرد به درست کردن موهام یهویی دیدم قیچی رو گذاشت و نصف موهامو یه جا کوتاه کرد . من هم ناراضی بودم و ناراحت شدم و مراسم عروسی کنسل شد و مهمونا برگشتن . لطفا تعبیر خوابمو بگید که چیه ؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دوستداران را باید با جان و دل پذیرفت و قدر آنها را دانست کامروایی را نصیبشان کرد که سزای پاکباختگی و عشق فراگیر و بی حدشان جز کامرانی نیست.

 17. سحرسحرsays:

  سلام . من موهای بلندی دارم یه مدت بود میخاستم کوتاه کنم اما پشیمون شدم و کلا از فکرش اومدم بیرون. دیشب خواب دیدم خیلی کوتاهش کردم و خیلی خوشحالم ازینکه موهام کوتاه شده به همه هم نشون میدم تعبیری که خوندم منو نگران کرده. ممکنه تعبیرشو شما به من بگین

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اخبار مسرت آمیزی در رابطه با از دواج یکی از افراد نزديکتان به شما خواهد رسید و این موضوع باعث خوشحالی های فراوان شما خواهد شد.

 18. Niloofar.zNiloofar.zsays:

  سلام خواب دیدم یکی از اعضای فامیل موهاشو کوناه کرده منم قیچی برداشتم خورد کوتا کردمتا سرشونم رسید خوشحال بودم اونجوری کوتا شده میخوام بدونم تعبیرش چیه هرجا خوندم گفتن کوتا کردم موی سر دخترا خوب نیست میشه شما بگین تعبیرشو نگرانم کرده

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   : رسیدن به آرزوی دیرینه - پیدا کردن دوستان خوب و صمیمی - رسیدن به معشوق.

 19. ماندانامانداناsays:

  خواب ديدم مادرم موهامو كوتاه كرده و من ناراحت شدم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   امکان دارد در مسیر دسترسی به اهدافتان سدی وجود داشته باشد اما نباید نگران باشید چراکه شما بواسطه هوش و درايتتان از آن براحتی گذر میکنید.

 20. آمنهآمنهsays:

  سلام خواب دیدم یکی از دوستای دوران مدرسه که همسایه مامانم اینا هم هست آرایشگاه زده بود رفتم موهامو پیشش با مدل کوتاه کردم ولی همچنان بلند هم بودن بعد راصی بودم فقط پول زیادی بابتش ازم گرفت تعجب کردم اما بعد کوتاه اوموم گفتم چه کنم دیگه ... تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شما بصورت تدریجی در گذر زمان شکست های شختی را در زمینه های کاری و یا زندگی تجربه خواهید کرد

 21. ناهیدناهیدsays:

  سلام . من خواب دیدم به ارایشگاهی ک قبلا میرفتم و خانمی ک مسئول خود ارایشگاه هست موهای من و کوتاه کردن وهمزمان ابرو و اصلاح صورت هم انجام دادم تعبیرش چیه لطفا زودتر بگین ممنون میشم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به نشانه ی ناکام ماندن تلاش بیهوده نونیدی و دلسردی است که بتدریج به شدت ان افزوده می شود

 22. ساراساراsays:

  سلام خواب دیدم زنی نا شناس مو هایم را کوتاه میکند و در اخر مادرم موی کوتاه شده ام را پسندید خودم نیز پسندیدم اگر لطف کنید تعبیرش کنید ممنون میشم امسال کنکور میدم و نظرات را و متنی که نوشته بودین رو خواندم نگران شدم. ممنون میشم تعبیر کنین ?

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   کوتاه شدن مو توسط زن ناشناس به نشانه ی آن است که یه نفر بدخواه شما قصد دارد تا امیدتان را نسبت به اموری که تصور دارید در آن موفق خواهید شد از دست بدهد باید به حرفهای این افراد هیچ توجهی نکنید

 23. الهامالهامsays:

  سلام ,و عرض ادب:بنده آرايشگر هستم و يكي از دوستانم كه مشتري ويكي از دوستان صميمي دوران كودكي من هست خواب ديد من موهاشو كوتاه كردم چه برداشتي هايي ميشه از اين خواب داشت ؟متشكرم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اگر سالها با ایشان دوست هستید معنای بدی ندارد و به نشانه ی ارادت قلبی و احترامی می باشد که برای این شخص قائل هستید که البته دوطرفه می باشد

 24. مژگان 70مژگان 70says:

  سلام من خواب دیدم دارم موهای خواهرمو کوتاه میکنم بعد قیچی رو دادم دست خواهر دیگم ازش خواستم موهامو کوتاه کنه دقیقا یادم نیست کوتاه کرد یانه تعبیرش چی میتونه باشه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به نشانه ی این است که این روزها یکی از نزدیکانتان در خانواده راز مهمی را از شما مخفی نگاه داشته است و دوست ندارد کسی از آن با خبر شود بهتر است در زندگی اش کمتر سرک بکشید و بگذارید راحت باشد

 25. MobinaMobinasays:

  سلام من خواب دیدم موهامو بستم اما یک دفعه همون موی بسته رو دارم با قیچی کوتاه میکنم بعد که کوتاه کردم فکر کردم خیلی نامرتب شده باشه اما دیدم خوب شده و خوشحال شدم بعد موهام تا بالای گردن کوتاه شده بود به پدرم گفتم بقیه اش رو برام کوتاه کنه.. تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   قیچی زدن موی بسته شده به معنی قطع شدن و یا برطرف شدن پاره ی زیادی از مشکلات شما در مدت زمان کوتاه و خوشحالی پس از آن نیز به معنی عاقبت بخیری و احساس رضایت در زندگی ست

 26. زهرازهراsays:

  سلام , من خواب دیدم که به طور ناگهانی متوحه شدم موهای سرم به طور قابل توجهی کوتاه شده و توی خواب با نگرانی میپرسم مامان موهای من چرا کوتاه شده و اون جواب میده که پدرت وقتی خواب بودی موهات رو کوتاه کرده به دلیل اینکه تو کارهای بدی انجام دادی. ممنون میشم بگین تغییرش چی میتونه باشه.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به نشانه ی گناهان کوچکی است که از شما در این روزها سر میزند و اما شما این اعمال را سبک می شمارید، کمی بیشتر احتیاط کنید و بیشتر به سمت خدا نزدیک شوید

 27. پارمیداپارمیداsays:

  سلام من خواب دیدم ک موهای بلند داشتم ولی یک دفع رنگش بلوطی مایل به قرمز ک لابه لاش مش قرمز یاقوتی بود شد بد یک اقایی ک من نمیشناختمش اومد و مو های من رو با قیچی کوتاه کرد تقریبا مدل پسرانه بود اول من زیاد از این مدل مو خووشم نیومد و ناراضی بودم بعد چند دقیقه ازش تشکر کردم و موهامو دوست داشتم ... در اصل موهای خودم خرمایی روشن مجعد و پر پشت هست و در خواب موهام صاف بلوطی با لاخ لاخ قرمز و کوتاه شده بود لطفا تعبیرشو بگید ک دارم از استرس می میرم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   کوتاه کردن موهای شما توسط مردی ناشناس به نشانه ی نقشه های شیطانی و فریبنده است که کسی یا کسانی برای سواستفاده از احساسات شما در سر دارند اما به حمد خدا موفق نخواهند شد

 28. ....says:

  من خواب دیدم موهام کامل قرمز شده و با قیچی خودم یک دفع کوتاه کردم بد پشیمون شدم تعبیرش چیه؟لطفا زود جواب بدید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   احساس ندامت برای قیچی شدن مو به نشانه ی رها شدن از بند گناه و پذیرفته شدن توبه و یا اجابت دعاست

 29. رعنارعناsays:

  سلام من خواب دیدم ک ی خانومی از دوستای خالمه داره موهامو کوتاه می‌کنه بعد بهش گفتم فقط دردی کوتاه کنه ک مو خوره هاش بره ولی اون بیشتر کوتاه کرد و صاف کوتاه کرد ینی مدل موهام صاف شد خورد بود قبلش و من از اینکه بیشتر کوتاه کرد ناراحت شدم از دستش

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ناراحت شدن شما برای این قضیه به معنای خوشحالی و لذت بردنتان از کاری است که یکی از دوستان نزدیکتان برایتان انجام خواهد داد

 30. تبسمتبسمsays:

  سلام.چند شب پيش خواب ديدم تو يه جمع سي،چهل نفره م.انگار قراره هر کسي که اونجاست از يه چيزي تو زندگيش بگذره.من هم خودم رو درحالي ديدم که کسي که همه کاره ي اونجا بود وجنسيتش رو هم نميدونم،داشت موهام رو کوتاه ميکرد اما ناميزون،کوتاه بلند و حتي يه قسمت جزئي از موهاي سرم رو از ته تراشيد.من خوشحال و کاملاً راضي بودم که بلاخره من هم براي خدا از يه چيزي گذشتم.تو خوابم فکر ميکردم اين ناميزان کوتاه شدن مو يه جور قرباني دادن براي خداست.تو خواب ميدونستم که بعدها مورد تمسخر مردم قرار ميگيرم اما با همه اين اوصاف کاملا راضي بودم و اينکه سرآمد اون جمع بودم همينطور به شدت موردتوجه اون آرايشگر.باتوجه به چيزهايي که خوندم و شنيدم کمي بدبين شدم.. لطفا بفرماييد تعبيرخوابم چيه.ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خوشحال و راضی بودنتان از این اتفاق بیانگر رسیدن غم غصه و فکر زیاد برای شما در ماه پیش روست

 31. روشاملکیروشاملکیsays:

  سلام دیشب خواب دیدم برای عروسی پسرم عمم خودم موهایم را رنگ کردم و ان رنگی ک به موهایم زده بودم را خودم کوتاه کردم در صورتی ک فقط پایین موهای من رنگ داشت و من قصد داشتم ک پایین موهامو کوتاه کنم ولی کل موهام کوتاه شد و کلی هم پشیمون شدم که چرا موهایم را زدم تعبیرش چیست؟ ممنونم?❤

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خداوند شما را بسیار دوست میدارد و میخواهد که او را زیاد عبادت کنید از صحبت با نامحرمان پرهیز کنید امیدوار باش که به حاجات خودتان می رسید

 32. نسریننسرینsays:

  سلام من خواب دیدم ماشین موزر توی دستمه دارم باهاش بازی میکنم خاموش روشنش میکنم یهومیزنم توموهام و کلاموهامومیزنم یه جوری حالت پسرونه درشون میارم ناراحت نبودم ازکوتاه کردن موهام امادورم شلوغ بودهمه میگفتن وای چکارکردی ازبس خاموش روشنش کردی زدی موهاتوخراب کردی تعبیرش چی میشه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به این نشانه است که کسی از نزدیکانتان با زدن حرفهای ناراحت کننده سبب شکستن دل شما می شود

 33. مونا بامدادمونا بامدادsays:

  سلام من خواب ديدم دوست صميمي ام كه موهاش بلند و مشكيه موهاش بور شده و داره كوتاهشون ميكنه، اما داشت خراب ميزد كه من قيچي رو ازش گرفتم و مرتب كردم موهاشو، دعواشم كردم كه چرا اينقدر كوتاه كردي! تعبيرش چي مي تونه باشه؟ ممنون ميشم جواب بديد??

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   پس از يك دوره تلاش و كوشش به موفقيت خوبي دست خواهي يافت. همين مساله تو را در جايگاه برتري مي‌نشاند كه مورد تحسين و پاداش از سوي ديگران قرار خواهي گرفت. بايد دستاوردهاي خود را حفظ و تكميل كرد.

 34. مریممریمsays:

  سلام من خواب دیدم که موهام مو خوره داشته و با مامانم رفتیم آرایشگاه و موهام خیلی قشنگ برام کوتا کردن و من خیلی خوشحال بودم که یک نواخت شده و از آرایشگر میخواستم جلو موهام مدل دار تر کوتاه کند.تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اگر قصد سفر يا معامله اي داري به آن عمل كن به نفع تو خواهد بود به ديگران اعتماد كني اما رازت را به هر كس مگو به زودي خبر خوشي به تو ميرسد

 35. Sh.beSh.besays:

  سلام.من دیشب خواب دیدم ‌داخل ارایشگاه یکی ازاشناهاهستم واون داره موهاموکوتاه میکنه وبهشون مدل میده.اول تواینه نگاه نکردم بعدکه دیدم گفتم وای چقدرکوتاه شدن.ولی بعدخوشم اومدازمدلشون .بعد که اومدم بستمشون.دیدم موهام که بستم اول یکمین ولی بعدتواینه دیدم نه بلندن وقتی بستمشون اماطولشون کمترازقبله...خیلی نگرانم لطفا جواب بدید

 36. HaniHanisays:

  من خواب ديدم كه دارم موهامو كوتاه ميكنم بعد مامانم ديد دارم بد كوتاه ميكنم قيچيو ازم گرفت خودش بقيه اشو كوتاه كرد رنگ موهام تو خواب مشكي بود و من بعد از كوتاه شدن خيلي ناراحت بودم و گريه ميكردم ولي به خواسته ي مامانم موهامو شانه كردم بعد از شانه كردن موهام قرمز شد و قشنگ ولي باز هم من از كوتاهيش گريه ميكردم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   قیچی کردن مو توسط مادر به نشانه ی این است که در یک اتفاق سخت باعث دلخوری و غمگین شدن مادرتان خواهید شد که البته گذراست

 37. شکیباشکیباsays:

  سلام من چندماهی میشه تو یه ارایشگاهی کار میکنم صابکارم پریشب خواب دیده بوده من میخوام از ارایشگاهش برم و ازش جدا بشم و اون منو خیلی دعوا کرده بوده و موهام ک بلنده پسرونه زده دورشم تراشیده میشه تعبیرشو بدونم ممنونم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این به نشانه ی آن است که در آینده ای نزدیک با صاحبکار خود وارد یک مشاجره لفظی و تقریبا شدید خواهید شد

 38. سارا محمدیسارا محمدیsays:

  خواب دیدم موهامو تو ارایشگاه شرابی کردم و تهشو کوتاه کردم کمی بعد از ارایشگر خواستم ک روی موهامو مش کنه،ولی اصلا قبول نمی کرد تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   رنگ مش در رویایی شما معنی دو رو بودن و یا دوشخصیتی بودن شماست که اگر این رفتار را اصلاح نکنید روزی برایتان دردسر ساز خواهد شد و سبب میشود شخصی که برایتان عزیز است ترکتان کند

 39. هانیههانیهsays:

  خواب دیدم که موهای سرم رو خودم با قیچی کوتاه کردم و بعدش خیلی ناراحت شده بودم و توی خواب هم یادم اومد همسرم دوست نداشت موهام رو کوتاه کنم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دلخوري بين شما و عضوي از خانواده پيش مي آيد

 40. صادق قربانیصادق قربانیsays:

  سلام.خواب دیدم نامزدم نشسته رو زمین و موهاش کوتاه شده.وقتی ازش پرسیدم با خنده موهاشو تکون داد و گفت بالاخره کوتاهش کردم.خوب شده؟تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اگر تو خوب مراقب خودت باشی برای همه چیز اکتفا می کند . امروز برای تو اتفاقی که اعصابت را راحت می کند مقدر شده است مانند یک پیام یا یک آبتنی در دریا.

 41. ریماریماsays:

  سلام من خواب دیدم برا کوتاه کردن موهام رفتم آرایشگاه، موهام تقریبا بلند بود ولی بیشتر از اون چیزی که میخواستم کوتاه کرد، یه دفعه قیچی زد و تا کنار گوشام گرد کوتاه شد، ولی بعد موهامو شونه زد و فرق کنار، و خیلی بهم میومد مشتریا هم تعریف کردن، خودمم قبول کردم و خندیدم ولی هنوز ناراضی بودم... تو واقعیت هم به گرد کوتاه کردن موهام فکر میکردم ولی دوستم منصرفم کرد... ممنون میشم جواب بدین

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تو آشفته و سردرگم هستی چراکه به اندازه کافی آگاهی و اطلاعات نداری. قبل از آنکه تصمیم بگیری بهتر است بیشتر خبر کسب کنی و از آگاهان و مطلعان کمک بگیر.

 42. نازنین عاجلونازنین عاجلوsays:

  من خواب دیدم مادر بزرگم ماهامو کوتا می کند و من خیلی ناراحتم و نمیزارم کوتاه کند تعبیر چیست لطفا می گید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بهترين روش اين است كه با شادي و لبخند به جنگ بحران ماليت بروي و با انرژي زياد آن را برطرف سازي. اين بحران زودگذر است و كمتر از آن است كه تو تسليم شوي

 43. ملیحه نجفیملیحه نجفیsays:

  خواب دیدم رفتم ی ارایشگاه ناشناس موهامو کوتاه کرده. خیلی کم بیشتر مرتب کرده بود موهامو و حالت داده بود... ابروهامم همینطور خیلی کم زیرشو برام با موچین تمیز کرد. ولی از تیغ استفاده نکرد. چندتا دونه از زیر ابروم برداشت فقط مرتب شد... ممنون میشم تعبیر کنید برام

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   قهرکردن - جدایی و فاصله های عاطفی با فرد یا افرادی از دوستان ، بستگان ، اعضای خانواده به علت مشاجره یا دخالتهای نابجا و بی مورد آن افراد در امور شخصی و زندگی شما.

 44. NeginNeginsays:

  سلام من خواب دیدم ابجیم با اجبار داره جلویی موهامو کوتاه میکنه و منم گریه میکنم تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   زرنگی کردن در کاری که هیچ نتیجه ای برای شما نخواهد داشت

 45. الیالیsays:

  سلام. من خواب دیدم موهای دختر عموم و عمه ام رو کوتاه میکنم اونم با یه قیچی که تیز نیس و خیلی اذیت شدم سر کوتاه کردنشون. دو نفر دیگه موهاشونو کوتاه کردم اما یادم نیس کی بودن. ممنون میشم تعبیرشو بگید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   موجی از نگرانی ها و استرس ها در همین روزها دختر عمه شما را احاطه خواهد کرد که باعث کلافه شدن و سردرگمی ایشان می شود

 46. sajadsajadsays:

  سلام من خواب دیدم خواهرم توی خونه روی زمین نشسته و بعد من رفتم پیشش شونه رو برداشتم موهای جلوی سرشو قشنگ شونه کردم و بعد شونه رو ته موی جلوی سرش گذاشتم و بعد به اندازه 4سانت کشیدم بالا و بعد قیچی رو گذاشتم روی شونه و موهای جلوی سرشو بین قیچی گذاشتم و قیچیش کردم و بعد دیدم که همه موهای جلوی سرش قیچی شده هیچی از موهای جلوی سرش نمونده موهای جلوی سر خواهرم هم 10سانت بود

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   زمان مرارت و غم شما به پایان رسیده است و ناگواریهای زندگی به آخر رسیده است و از این به بعد سالهای فرخنده ای پیش رو دارید.

 47. اتنا مفيداتنا مفيدsays:

  سلام من خوابم به خوبی یادم نمیاد دراین حد که توی خواب دیدم موهامو کوتاه کردم خیلیم نامرتب کوتاه شده بود مدل پسرونه بعدش واقعا پشیمون و کلافه بودم میگفتم چرااینکارو کردم و اسرار داشتم برای اینکه مادرم اعصبانی نشه بگم مریض شدم کوتاه کردم خیلی استرس گرفتم رفتم یه جا خوندم نوشته بی ابرو میشی وبدنام اینا زبونم لال ولی توی خواب به شدت پشیمون بودم طوری که حس میکردم بغض دارم خواهش میکنم بگید تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در مسئله یا موضوعی با شخصی خردمند به مشورت خواهید پرداخت که نتیجه امیدوارکننده و مثبتی برای شما به دنبال دارد.

 48. مهیامهیاsays:

  سلام من خواب دیدم موهامو کوتاه کردم خودم از پشت البته فک کنم چون موخره داشت این کارو کردم و قسمتی ک کوتاه کردم موهاش تو دستم نگه داشتم و غصه میخوردم ک موهام خیلی کوتاه شدن

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   چون بخاطر داشتن موخره اقدام به کوتاه کردن موی خودتان کرده اید تعبیر بدی ندارد و خطری شما را در زندگی تهدید نخواهد کرد

 49. عاطفهعاطفهsays:

  سلام من خواب دیدم موهای پسری رو کوتاه کردم و سپس شانه زدم! ممنون میشم تعبیرش رو برام بگید چون خیلی خیلی برام مهمه، سپاس از لطفتون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به نشانه ی این است که با رفتار و اخلاق خود موجب می شوید دل کسی بشکند این فرد جنس مخالف شماست

 50. malikataji2malikataji2says:

  باسلام خواب انگار موهای تقریبا زیرکمر دارم دختر داییم بدون اجازه کوتاهشون کرد داد دستم یه تیکه ازمو کوتاه شده گیس بود خیلی قشنگ من مجردم دخترداییمـ متاهله

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   جدایی. متلاشی شدن یک رابطه. سرخوردگی در عشق.حسادت. بی اعتمادی. بی وفایی

 51. ففففsays:

  خواب دیدم مو خوره داشتم و مو هامو آرایشگر کوتاه کرد برام

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به معنی وجود یک دوست دور در کنار شماست

 52. ندانداsays:

  سلام خواب دیدم عشقم داره موهامو کوتاه میکنه اولش از پشت که کوتاه میکرد که من کاملا راضی نبودم اولش که داشت پشتشو کوتاه میکرد احساس کردم داره با ماشین از ته میزنه بهش گفتم چیکار میکنی با لبخند گفت نگران نباش منم اعتراض نکردم بعد که تموم شد تو آینه دیدم موهام تقریبا مثل موهای چند ماه پیشم شده که تازه کوتاه کرده بودم ولی یکم جلو هاش نامرتب بود ولی اون دوست داشت تو دلم گفتم این که میگفت موهاتو بلند کن حتما از حسادت این کار و کرد که من خیلی قشنگ نباشم بعد گفتم دفعه بعد دیگه نباید بزارم این کوتاه کنه موهامو

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این رویا به علامت ظلمی است که معشوق شما در اینده در حق شما خواهد کرد و باعث غصه و رنج شما می شود

 53. بانوبانوsays:

  خواب دیدم خودم با قیچی دارم موهامو کوتاه میکنم حدود پنج سانت مثلا.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در چند روز آینده بخاطر اتفاقی که از یکی از آشنایانتان سر می زند غمگین و غصه دار خواهید شد

 54. فاطمه ابراهیمیفاطمه ابراهیمیsays:

  سلام من خواب دیدم موهام خیلی بلند شده ولی تو ارایشگاه رفتم ک برام یکم مرتبش کنن ولی کوتاه وردن.خیلی ناراحت بودم و گریه کردم گریم خیلی واقعی بود جوری ک صبح بیدار شدم موهامو چک کردم ک کوتاه نشده باشه.تعبیرو خوندم خیلی نگران شدم.میشه بگید تعبیر خواب من چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   گریه و زاری و ناراحتی شما در این رویا معنا و تعبیر نحس آن را خنثی میکند و جای هیچ نگرانی وجود ندارد

 55. نفیسهنفیسهsays:

  با سلام من دیشب خواب دیدم همسرم موهام رو بسیار نا مرتب مدلی پسرونه کوتاه کرد و من بسیار ناراحت شدم. تعبیرش بده؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به معنی غم و رنجی است که از همسرتان به شما می رسد اما زودگذر و موقت است

 56. yekta omidvaryekta omidvarsays:

  خواب دیدم دوستم موهامو با قیچی کوتاه کردو میخندید منم ازش خیلی عصبانی شدم و دنبالش میدوییدم و میزدمش و بهش گفتم به مامانت بگو ببرتم برام اکستنشن کنه???تعبیرش چی میشه؟؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به نشانه ی این است که دوستی که نامبردید بزودی دچار غم و افسردگی خواهند شد و شما نیز از این موضوع آگاهی پیدا میکنید

 57. سارا زمانیسارا زمانیsays:

  نامزدم چند وقت پیش دوس داشت موهای بلندمو کوتاه تر کنم.در خواب دیدم که موهام یه مدل خ زیبا کوتاه شده و اراسته است. و خود نانزدم موهامو کوتاه کرده و خ زیبا..در خواب خوشحال بودم و به همه نشان می دادم.تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   موفقیت. بدست اوردن. رضایت. خوشبختی. عشق. لذت.ازدواج

 58. الهامالهامsays:

  سلام من دیشب در خوابی دیدم ک خواب هستم و برادرم جلوی موهای سرم را کوتاه میکند و وقتی از خواب بیدار شدم دیدم اینطور است ان تکه ای ک جدا شده را پیش او بردم وبا عصبانیت برخورد کردم و بعد قیچی را برداشتم کمی از موهای اورا قیچی کردم.تعبیرش چیه؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اینکه شما دونفر موهای همدیگر را با خشم قیچی کرده اید نشانگر دعوا و بحث لفظی است که باهم خواهید داشت

 59. FatemeFatemesays:

  سلام من خواب دیدم واسه مو خوره هام میرم آرایشگاه و به آرایشگر میگم فقط یه ذره کوتاه کنه اما اون موهامو تا ته زد و من تو خواب بشدت عصبانی شدم و بعد از خواب بیدار شدم تعبیرش چیه لطفا کمکم کنید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اطرافیان شما به بعضی از کارهایی که در ان موفق بوده اید حسادت میکنند و چشم دیدن شادی شما را ندارند اما خوشبختانه این افراد همیشه در پشت صحنه هستند و هیچوقت بر شما پیروز نخواهند شد

 60. رضا74رضا74says:

  سلام . دیشب خواب دیدیم کسی رو که اخیرا دوستش دارم اومده بهم میگه خودم موهامو کوتاه کردم (خود دختره موهای خودش رو کوتاه کرده) این حرف رو با ناراحتی نمیگفت و خنده روی لباش بود . خیلی هم موهاشو کوتاه کرده بود مثل مدل دانش آموزای پسر که برای مدرسه کوتاه میکنن . لطفا تعبیرش رو بهم بگید . ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   غصه و ناراحتی تقریبا بزرگی برای این فرد پیش خواهد آمد سعی کنید او را در این دوران دلداری و تسکین بدهید تا احساس تنهایی نکند

 61. مریممریمsays:

  دیشب خواب دیدم یکی از همکارای مرد من پشت سر م وایساده وآماده است که موهای مرا کوتاه کنه.لطف می کتید تعبیرش را برام‌بگید.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از طرف فردی آشنا دلشکسته و غمگین خواهید شد و تا چند مدت ذهنتان درگیر این مسئله خواهد شد

 62. ثمینثمینsays:

  سلام من خواب دیدم تو جمع دوستان همینجوری بی دلیل دارم موهامو تیکه تیکه جدامیکنم و قیچی میکنم ولی قیچی کنده و موهامو نمیزنه.حالتی بود که این کار نه برای خودم اهمیتی داشت نه دوستام.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مشکلات و سختیهایی در پیش دارید که نباید ترسید و تسلیم می‌شوید های آنها مبارزه کنید تا بتوانید آنها را پشت سر بگذارید.

 63. هانیههانیهsays:

  سلام من خواب دیدم که رفتم ارایشگاه و از ارایشگر ( ارایشگر مرد بود)خواستم که مقدار کمی موهامو کوتاه کنه که مو خوره های پایین موهام بر طرف شه. اما بعدش یه ارایشگر دیگه اومد و یکدفعه موهای منو خیلی کوتاه کرد. منم شوکه شدم و شروع به دادو بیداد کردم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مداخله ی آرایشگر دوم برای کوتاه کردن موی شما به نشانه ی مردی بدجنس است که با شکستن دل شما باعث رنج و غصه ی زیاد شما می شود هیچگاه اجازه ندهید کسی در حریم شخصی شما سرک بکشد

 64. اهاراهارsays:

  سلام من خواب دیدم بخاطر اینکه کت داییم رو غیر عمد لک کردم اونم با قیچی موهای بلندمو کوتاه کرد خیلی شوکه و ناراحت بودم توی خواب

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بدون دلیل برای خود مانع و مشکل می‌تراشی. یک اشتباه کوچک، یک تاخیر غیرموجه و یک سهل‌انگاری بیهوده می‌تواند تو را دچار دردسرهای متعددی کند که اصلا لزومی نداشت.

 65. فريبافريباsays:

  سلام.من خواب ديدم موخوره داشتم فك كنم بعد مامانم باقيچي موهاموكوتاه كرد ولي خيلي موتاه شد و همش ميترسيدم شوهرم ناراحت شه ك موهتموكوتاه كردم.تعبيرش چيه؟؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ورود غم و غصه به زندگی شماست که خوشبختانه با حمایت و همراهی اعضای خانواده مرتفع خواهد شد

 66. امیر حسین‌امیر حسین‌says:

  خواب دیدم دوستی که شب قبل باهاش بحث جدی کرده بودم بهم‌پیشنهاد کوتاه کردن موهای سرم رو داد و با اخم و ناراحتی جوابی بهش ندادم ‌. اما حس میکنم‌ته دل راضی بودم از مرتب شدن موهام و اراسته شدن بعد این اصلاح‌ ولی غرور نذاشت بهش اوکی بدم واسه کوتاه کردن ، چی میشه تعبیر این خواب ؟؟ سپاس

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خبر ازدواج یکی از نزدیکانتان به شما خواهد رسید.

 67. امارداماردsays:

  سلام.. خواب دیدم که ته موهامو میخوام کوتاه کنم جوری که موخوره هاش بره فقط اصلا قصد کوتاه کردن نداشتم انگار یکم از بالاترش دستم رفت و جلوی موهام یکم بیشتر کوتاه شد ..

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   کوتاه شدن مقدار زیادتر از موخره در این رویا به معنی وارد شدن موجی از مشکلات و گرفتاری های فکری برای شماست که خوشبختانه دوام زیادی ندارند و به سرعت محو می شوند

 68. ساراساراsays:

  من موهام تقریبا بلنده اما دیشب خواب دیدم ک موهامو خوشگل و دخترونه کوتاه کردن و من خیلی این مدل رو دوس دارم همه هم از مدل موی جدیدم تعریف میکنن تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نگران اینده تان هستید اما امروز بسیار روز خوبی برایتان است،بدانید هرکاری کنید عواقبش به خدتان برمیگردد،پس با محبت و عالم باشی.

 69. احمدسوداگریاحمدسوداگریsays:

  خواب دیدم تویه مهمونی هستم خانوادگی مادر موهاشو خیلی کوتاه کرده بصورت پسرونه ای گفتم واسه چی اینجوری کردی گفت واسه مو خوره هام..

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شما میخواهید از همه چیز سر در بیاورید،کمی با عواطف و احساسات خود درگیر هستید و ممکن است از دیگران دور شوید.

 70. لیلا زملنیلیلا زملنیsays:

  سلام من خواب دیدم موی مادرم را کوتاه میکنم با قیچی ومادر راضی به این کارنبود

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به نشانه ی این است که بخاطر ندانم کاری و یا یک اشتباه ساده باعث غم و غصه ی مادر خود می شوید

 71. فاطمه رضاییفاطمه رضاییsays:

  سلام من بعد از طلوع افتاب خواب دیدم خودم قیچی رو برداشتم میخوام یکم کنار موهام رو کوتاه کنم ولی بفد قیچی کردن دیدم پشت موهام رو کوتاه کردم ناراحت بودم چرا پشت موهام کوتاه شده ولی یکم مرتب کردم دیدم خیلی زیاد هم کوتاه نکردم یکم از ناراحتیم کم شد میشه تعبیرش رو بفرمایید یا اصلا چون بعد طلوع افتاب بوده تعبیر داره اصلا ؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   با سلام از انجا که زمان این رویا مناسب نبوده دارانی تعبیر یا معنای خاصی نیست

 72. سانازسانازsays:

  سلام من دیشب خواب دیدم که جلوی آینه رفتم و دیدم موهام کوتاه هستن ورنگشون بلوندهست که ریشه هاش مشکی شده.ولی ازکوتاه شدنش ناراحت نبودم ومیگفتم ایندفعه موی کوتاه بهم میاد!البته چندوقتی هست که دلم میخوادموهاموکوتاه کنم.ممنون میشم تعبیرشوبگید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشان دهنده ی محبت و عشق است،با دیگران خوش رفتاری کنید و اعتماد آنها را جلب کنید و بدانید که این روابط به قدرت شما هم کمک میکند.

 73. نگارنگارsays:

  سلام خواب دیدم دارم به چیز حقیقی اعتراض میکنم . یعنی اعتراض به حق . بعد تا رو برمیگردونم اون زن موهامو کوتاه میکنه. البته من خودم موهام خیلی کوتاه هست. ولی موهامو‌ قیچی میکنه. و من میرم پیش یک‌مدیری و‌موهامو که قیچی‌کرده میذارم روی میزش ... و‌ گریه کنان میگم من حق اعتراض کردم و ولی اون خانوم موهای من و با قیچی زد!

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از جانب همسر و یا معشوقتان خبرهای مسرت آمیزی به شما خواهد رسید و امکان دارد سوپرايز شويد. فردا مشکل بزرگی ار سرت رفع خواهد شد و آرامش نسبی خواهی یافت.

 74. TaghTaghsays:

  سلا یکی از اشناها که خانم است در خواب دیده است که موهای سرش را میتراشد ممکنه تعبیرش کنید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بلا غم و گرفتاری های فکری برای این خانم دیر یا زود آغاز خواهد شد

 75. سعیدهسعیدهsays:

  سلام.من خواب دیدم رفتم آرایشگاه توی یه خونه بود.شروع کرد به کوتاه کردن موهام با یه وسیله ی دیگه بجز قیچی.ولی هرچی نگاه می کردم هیچی از موهام روی زمین ریخته نمیشد.اصلا مو روی زمین نبود.منم روی زمین نشسته بودم تا موهامو کوتاه میکرد.ضمنا آرایشگرم اول یه آقا پسر جوون بود بود.بعد که داشت کوتاه می کرد نگاه کردم دیدم یه دختره ست

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شادی و برکت و نعمت و انرژی به زندگیتان وارد میشود، با برنامه‌ریزی و سنجیدن همه چیز می توانید در کارهای موفق شوید.

 76. موناشاهوردیموناشاهوردیsays:

  سلام من موهای خیلی بلندی دارم که دیشب خواب دیدم یه نفر که حس میکردم داییمه موهامو از نصف کوتاه کرده و من به طرز وحشتناکی گریه میکردمو میخواستم کسیکه اینکارو کرده پیدا کنمو باهاش درگیر بشم.مادرم از ترسش به من نمیگفت چرا این مشکل برای من پیش اومده .من توی خوابم به جنون رسیده بودم انگار و میخواستم همه رو بکشم و اینکه اختیار موی خودم رو نداشتم بشدت افسرده بودم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به زودی ممکن است مشکلات و سختی‌هایی در زندگیتان به شوید که بهتر از قبل از روبرو شدن با آنها راه حل مناسب را پیدا کنید.

 77. زهرا دهستانیزهرا دهستانیsays:

  سلام خسته نباشید من نزدیک صبح بود که خواب دیدم چهره ام بسیار زیباشده وتوجمع هستم انگار یک مراسم بود ومن خوشحال بودم موهای جلو صورتم رودوست نداشتم البته کوتاه بود بعدمنم خودم قیچی برداشتم ویکم کوتاه کردم ومثل چتری روپیشونیم ریخت وزیباترشدن ومیخندیدم موهایم به طور زیبایی درست شده بود ومشکی بود

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اگر به کمک نیاز دارید خجالت نکشید و آن را بیان کنید .دشمنانتان را شکست خواهید و به اهدافتان می‌رسید.

 78. مهتا نظریمهتا نظریsays:

  سلام من خواب دیدم تو آرایشگاهی رفتم و موهامو دم اسبی بسته بودم . جلوی آیینه که نگاه کردم و دستمو بردم سمت کش موهام ،موهام از همونجا کنده شد و افتاد رو زمین و کلی گریه کردم که موهام کوتاه شده و دیگه بلند نمیشه ولی آرایشگر میگفت بلند میشه و من میدونستم که نمیشه ممنون میشم تعبیرشو بگین

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   با خواب و خیال به جایی نخواهید رسید. با نشستن و فکر کردن کاری از پیش نخواهید برد اگر می خواهید به مراد و کام دلتان دست پیدا کنید یا علی بگویید و خیالپردازی را کنار بگذارید و توکل به خدا کنید.

 79. آیدا ساغریآیدا ساغریsays:

  سلام من دیشب خواب دیدم که موهامو کوتاه کردم کاملا...چون در واقعیت موهای بلندی دارم...خیلی ناراحت بودم که چرا اینکارو کردم ..روح پدرم هم میدیدم که فقط ساکت بود و نگام میکرد و من بهش میگفتم که خیلی پشیمونم موهامو کوتاه کردم..ولی آخرای خوابم با این موضوع کنار اومدم و میگفتم دوباره بلند میشه مهم نیست.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مردی جوان با وقار وشاید کمی تنبل .

 80. تمناتمناsays:

  سلام دوستم تو خوابش دیده که من موهامو کوتاه کردم و خیلی بهم می اومده...ممنون میشم تعبیرشو بگین

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ممکن است در روزهای آینده یکی از دوستان شما رفتاری از خود نشان دهند که باعث کدورت و یا دلخوری شما شود

 81. مريممريمsays:

  سلام من ديشب خاب ديدم ك نشستم دختر عموم ميخاد اروم اروم شرو ب كوتا كردن موهاي من بكنه تو خابم من خيلي ناراحت بودم ،ولي وقتي بيدار شدم خيلي خوشال بودم ك خاب ديدم در كل خود خابه ي حس بدي داشت لطف ميكنين نظرتونو بگين

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این رویا به علامت این است که در اینده نزدیک کار و رفتاری از دخترعموی شما سر میزند که باعث ناراحتی شما می شود

 82. نسترننسترنsays:

  سلام.خواب دیدم: توی خواب یه نفر موهامو قیچی کرده و ریخته کنارم بعد که بیدار میشم از مامان و بابام که میپرسم کار شما بوده میگن نه و همه ی ما وحشت میکنیم و گوشه ی از موی مامانم هم طلایی میشه که به واسطه ی خودم بریده میشه و میگم اینا نحسه بزا ببرم و پدری که در واقعیت سواد نداشتن در خواب قرآن میخونن و از ما نطر میخوان راجبع خوندشون و یهو بیدار میشم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اگر در تصمیمی تردید و دودلی دارید، در انجام آن کمی تاخیر و درنگ نمایید و در زمانی مناسبتر و در شرایطی آرامتر تصمیم خود را بگیرید.

 83. اتنااتناsays:

  سلام خواب دیدم یک نفر که احساس میکنم اشتا بود موهامو با قیچی کوتاه کرد چون موهای بلندی دارم ناراحت شدم ولی از مدل کوتاهی موهام خوشم اومده بود اما از اینکه کوتاه شده بودن ناراحت بودم تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   راه دوری را برای انجام یک هدف یا یک کار باید بروید.

 84. علیرضاعلیرضاsays:

  با سلام، ممنون میشم خواب من را هم تعبییر منید: تعبير خواب رنگ كردن مشکی موی سر توسط شخص دیگر سپاس

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اگر شما آقا باشید به علامت ضرر و یا رنج بزرگی است که از دوستتان به شما می رسد

 85. AsalAsalsays:

  سلام ممنون میشم خواب منم تعبیر کنید من خواب دیدم موهای بافته شدمو مادرم باقیچی از ته برید بدون رضایت خودم و اتفاقی?

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به علامت این است که یک دلخوری و یا کدورت بین شما و مادرتان شکل میگیرد که البته بزودی برطرف می شود

 86. عاطفه دررودیعاطفه دررودیsays:

  سلام. من خواب دیدم موهامو که پایینش موخوره شده خودم با قیچی کوتاه کردم و خیلی خوب شدن! ولی باخودم گفتم اگه مراسم داشته باشیم چی! در کل از موهام راضی بودم و به اندازه هم کوتاه شدن و مرتب و نرم بودن

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اگر مشکلات و گرفتاریهایی را با عشقتان دارید همه اینها به دلیل اهمیت ندادن شما به او است پس او را خوشحال کنید و دوباره همه چیز را درست کنید

 87. پریسا لطف آورپریسا لطف آورsays:

  با سلام مادر خواب دیده که من موهامو کوتاه کردم و آرایش کردم چه تعبیری دارد؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خودتان را درگیر نکنید و کمی به خودتان استراحت بدهید،و بدانید که با تغییراتی که در زندگیتان رخ میدهد همه چیز روبراه میشود.

 88. راحیل مرادیراحیل مرادیsays:

  خواب دیدم جلوی موهامو کوتاه کردن . نمیدونم کی. اولش خیلی ناراحت شدم چون خیلی طول کشیده بود تا یه کم بلند شده بود. بعدش که دیدم خیلی بهم میاد خوشحال شدم و می خندیدم. میشه لطفا تعبیرش رو بهم بگین؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بیانگر شروع دو دوران برای شماست اولی روزهای کسالت بار و غم انگیز است که زیاد دوامی ندارد و دومی شروع روزهای خوش و لذت بخش برای شماست

 89. مونا خمونا خsays:

  باسلام ممنون میشم تعبیرکنید.. من خواب دیدم موهای بلندمو میخواستم برم مهمونی جایی یادم نیست کی قیچی کرد ولی کوتاه وخوشگل شده بود و رنگ هم کردم موهامو وفکرکنم همه میگفتن چقدر خوب شدی

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به مسافرت پیش بینی نشده اي ميروي

 90. نجمهنجمهsays:

  من خواب دیدم مو هام مشکی و کوتاه شده و خودم دست گذاشتم پشت مو هام گفتم من نمیخواستم کوتاه بشه بعد مو هام در واقع بلند هستند بعد تو خواب مو هام روی زمین بود گفتم بدین میخوام بچسبونم بهشون یعنی خیلی ناراحت شدم بودم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بیانگر اختلاف و درگیری با همسر است که در اینده نزدیک تمام می شود و منجر به صلح و آشتی می شود

 91. شقایقشقایقsays:

  سلام .من خواب دیدم مدرسه هستم یادم نیس دقیق ولی من دست زدم ب موی سرم ک دیدم قسمتی از جلوی موهام و ی قسمتی از پشت موهام کاملا کوتاه شده بود و وکسی که موهامو کوتاه کرد ندیدم ولی با دوستانم در مدرسه بودیم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   چون متوجه نشده اید که چه کسی اقدام به کوتاه کردن موی شما کرده است خوب است و تعبیر ان هیجان های زیاد در سال جاری برای شماست

 92. مژگانمژگانsays:

  من چند وقت پیش برادر و شوهر خود را در فاصله ی زمانی کوتاهی از دست دادم. بعد از ظهر امروز خواب دیدم که دارم مو های مادربزرگ شوهرم را که سال ها پیش از دنیا رفته است با قیچی کوتاه می کنم. لطفا این خواب را تعبیر کنید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خب این رویا بیانگر گذشته ی ناآرام و همراه درد و رنج بسیا زیاد برای شما بوده اما بتدریج روزهای آرامتری در انتظار شما و خانواده تان است

 93. MMsays:

  من خواب دیدم که چون موهام موخوره داره کمی از اون رو میخوام کوتاه کنم اما مقدار زیادی رو خودم کوتاه میکنم و در خواب اول ناراحت میشم اما بعد میگویم که مهم نیست و بلند میشود،در بیداری موهام بلند است ودرخواب موهام رو تا سر شونم کوتاه میکنم تعبیر خواب من چیست؟نامزدم دوست ندارد موهایم کوتاه باشد و درخواب نیز به همین دلیل ناراحت بودم که موهایم راکوتاه کردم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ممکن است مقداری ناراحتی و یا تنش و اضطراب در همین روزها به سراغتان بیاید که خوشبختانه بزودی نیز رفعه می شود

 94. صبا منوچهريصبا منوچهريsays:

  سلام.من خواب ديدم كه خودم داشتم موهامو كوتاه ميكردم وقتي ديدم جلوي موهام خيلي به ريخته و بد شده ديگه دست از كوتاه كردنش كشيدم و خيلي پريشان و ناراحت بودم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   همیشه امید و توکلتان به خداوند باشد و به دنبال رضایت و خشنودی او باشید و همیشه به یادش باشید و از او کمک بخواهید.

 95. reza sreza ssays:

  سلام من خواب دختری را که مدتی است دوستش دارم جلوی من کاملا لباسش را در آورده و کاملا لخت شده در حالی که انگار سینه هایش را برداشته بود . نمیدانم عمل جراحی کرده بود یا هر طور دیگر . اصلا هیچ سینه ای نداشت . این در حالی بود که من با دیدم این صحنه در خواب بسیار گریه کردم . لطفا دقیق پاسخ من رو بدید . خواهش میکنم . این در حالی بود که کمتر از یه ماه پیش خواب ایشون رو دیدم که موهای سرش را به اندازه مدل موی کوتاه دانش آموزی کوتاه کرده بود به من در خواب میگفت خودم موهای خودمو کوتاه کردم . لطفا تعبیر دقیق رو در مورد خواب سینه و مو بفرمایید . متشکرم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   گفتگو – بازگو شدن ناگفته ها

 96. مهشید نداییمهشید نداییsays:

  سلام وقت بخیر. من دیشب خواب دیدم خانمی که شش ماه پیش با نامزدم رابطه برقرار کرد و نامزدم بامن بهم زد و خیانت کرد و رفت با ایشون، داره موهامو کوتاه میکنه. توی خواب خیلی من و اون خانم باهم دوست بودیم و نامزدهم شاهد کوتاه کردن موهام بود، منزل ما بودن هردو و خیلی شلوغ بود.ببخشید تعبیرش چی میتونه باشه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به علامت مصیبت گرفتاری و غم بزرگ برای خانمی است که مسبب از هم پاشیدن زندگی شما شده است که این بلا دامن نامزد سابق شما را نیز خواهد گرفت

 97. AyatayAyataysays:

  سلام خسته نباشین من خواب دیدم رفتم ارایشگاه موهامو مرتب کنه ولی ارایشگر موهامو کامل کوتاه کرد منم گریه میکردم در ضمن موهام کمه تو آینه نگا کردم دیدم موهام هم بوره و هم پوژ داده پرپشت شده ولی در کل موهام خوشگل کوتاه شده بود با این حال دوست نداشتم و گریه میکردم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نارضایتی و اشک شما در این رویا میتواند شما را از معنای بد آن نجات دهد و از یک دردسر بزرگ رهایی پیدا کنید

 98. SetiSetisays:

  سلام.دیشب خواب دیدم یه خانومی که نمیشناختمش موهای سرموکوتاه میکردن که خیلی ازاین بابت ناراحت بودم. قراربود خیلی کم کوتاه کنه ولی وقتی خودمودیدم متوجه شدم بیشترازاونچیزی که تصورشومیکردم موهاموکوتاه کرده.توخواب باخودم میگفتم من که قراربود موهامودیگه کوتاه نکنم.ازاین بابت پشیمون بودم.تعبیرش چی میتونه باشه؟?

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   چون زنی را که در حال کوتاه کردن مویتان بوده به جا نیاورده اید تعبیر بدی ندارد و به نوعی دفع بلا از شماست

 99. reyhane kadkhidayireyhane kadkhidayisays:

  سلام خواب دیدم موهامو مدل پسرونه کوتاه کردم و خیلیم خوشحال بودم (بعد داشتم کنار گوشامو جایی ک میگن بش خط ریش)،داشتم اونجارو با تیغ میزدم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تعبیر آن رسیدن غم و اندوه کوتاه مدت به شماست

 100. nemesisnemesissays:

  سلام من‌خواب دیدم موهام رو درخواب دخترعموم میخواست برام کوتاه کنه وبد کوتاه شد بهش میگفتم اینک بدشد میکفت درستش میکنم وهی کوتاه ترش میکرد خواستم بدونم تعبیرش چیه با تشکر

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   رنج و اندوه در برابر عشق

 101. زینبزینبsays:

  سلام خواب دیدم جاری ک باهاش خوب نیستم موهای سرم را با قیچی تو آرایشگاه خودش کوتاه کرده

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دلخوری از موضوعی - رنجبده خاطر شدن.

 102. زینبزینبsays:

  خواب دیدم با میل خود به آرایشگاه رفتم و آرایشگرموهایم راکوتاه کرد وبعد از کوتاه کردن موهایم ناراحت شدم از اینکه موهایم کوتاه کرد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ذهنتان را درگیر نکنید و از استرس و آشفتگی هم دوری کنید،چرا که شما شخصی بسیار حساس و احساساتی هستید.

 103. nemesisnemesissays:

  سلام‌ ببخشید خواب دیدم کسی که قبلا توی زندگیم‌بود ودرحقم خ بدی کرد ،یه پیراهن مشکی تنش بود‌ویه گوشه وایساده بود وهمینجور نگاه ام میکرد تعبیرش چیه؟با تشکرازسایت خوبتون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به علامت بلا و آسیب روحی جدی است که وارد زندگی این شخص شده است

 104. maryammaryamsays:

  سلام من دیشب خواب دیدم ک جلوی پدرم‌نشستم و قیچی رو برداشته بودم و جلوی موهامو میخاستم کوتاه کنم پدرم ک از من دلیلشو پرسید گفتم میخام کبابشون‌کنم وقتی قیچی ب موهام خورد و تکه ای ازش جدا شد ب گوشت تبدیل شد و من اصلا تو خواب تعجب نکردم و اون تیکه گوشت رو خورد کردم و ب همین منوال یادم نیس چند تکه از موهامو قیچی کردم و توی فکر خودم میگفتم ک من ک خوب بلد نیستم موهامو کوتاه کنم برم پیش بابام تا اون موهامو مرتب کوتاه کنه اما نرفتم من رفتم جلو آیینه و جلو موهامو شونه کردم و از اینک کوتاهشون کردم احساس رضایت میکردم( زیاد کوتاه نبودن یعنی مثل چتری نبودن) من تو عالم واقعی جلو موهام بلنده و کوتاهشون نکردم میشه راهنماییم کنید ؟ممنون میشم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   کباب کردن مو و یا تبدیل شدن مو به گوشت فقط یک معنا دارد روزی و رزق برای اهل منزلتان

 105. زهرازهراsays:

  با عرض سلام و خسته نباشید. ببخشید من خواب دیدم برادرم موهایم را کوتاه کرده است. (عمل کوتاه کردن مو را یادم نیست که در خواب دیدم یا نه) خیلی ناراحت شدم و بسیار عصبانی شدم که خیلی کوتاه شده است. آخه من از موی کوتاه خیلی بدم می آید. برادرم موهای خواهرم را هم کوتاه نموده بود. ولی مال خواهرم را بسیار کوتاه تر کرده بود. ولی در پایان خواب یادم هست که موهایم مرتب بود و دیدم که خیلی هم کوتاه نشده و بهم هم خیلی می آمد و ناراحتی ام برطرف شد. می خواستم بدانم تعبیرش چیست. با سپاس فراوان

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   فردی کاردان کمکت می کند تا تو به کمال و جمال برسی. هیچ کس از آینده ی خود خبر ندارد ولی تو آینده ای روشن داری که به تمام نیات دل خود می رسی

 106. alialisays:

  سلام ببخشید من خواب دیدم ک‌موهام‌بلندشده و‌ازاینکه بلند شده خیلی خوشحالم ،تعبیرخوابم خواستم بدونم چی هست؟باتشکر.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   غم ناراحتی دردسر و مشاجره هایی که عمر کوتاه دارند

 107. مریممریمsays:

  سلام .من خواب دیدم که دو مرد در خوانه ی ما هستن(که در بیداری انها رو نمی شناسم ولی درخواب انهارا میشناختم )بعد یکی از اونها گفت که موهای مرد دیگر را کوتاه کنم ولی ان مرد نمی خواست موهاش رو کنه بعد باهاش حرف زدم که بهتره کوتاه کنی اونم قانع شد بعد نشست رو صندلی و منم وسایل کوتاه کردن رو اوردم و اول خوب شونه ش کردم و لی هر دفعه که میخواستم موهاشو کوتاه کنم یه اتفاقی می افتاد و اخرشم نتونستم موهاشو کوتاه کنم لطفا بگید تعبیرش چیه؟ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خبری از جانب شخصی که موجب ناراحتی خواهد شد

 108. NasiNasisays:

  سلام من خواب دیدم که موهام رو کوتاه میکنند و بعدش اولش مرتب بود ولی کم کم بهم ریخته شد و از هرکسی هم میپرسیدم مدل موی من بهم میاد یا نه ؟! میگفتن بله و یا خودشون میگفتن چه خوشگل شدی ولی تعبیر کوتاهی مو خوب نیست و نگرانم کرده میشه شما نظر خودتون رو بگید متشکرم‌.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شادی زیاد پس از صحبت کردن با شخصی دارید کره از کارتان باز میکند دلسردی و ناراحتی از کسی دارید ک ب پایان میرسد

 109. آرش.مآرش.مsays:

  سلام .دیشب تو خواب دیدم کسی که دوسش دارم دیدم‌که موهاشو کوتاه کرده بود تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در ایام آینده معشوقتان غصه دار و دلگیر می شود

 110. سحر.مسحر.مsays:

  سلام من خواب دیدم که برای رفتن به مهمونی با جمعی از دوستان در حال آماده شدن بودیم دوستم موهای من رو میخواست درست کنه اما یهو دیدم که موهای بلندم رو کوتاه کرده ، خیلی از اینکه موهایم کوتاه شده ناراحت شدم و از اون دوستم پرسیدم قرار بود موهام درست کنی نه اینکه کوتاه کنی اونم اینقدر ، در جواب گفت نمیدونم چی شد کوتاهش کردم ، توی خواب از کوتاهی موهام ناراحت و ناراضی بودم و وقتی بیدار شدم از اینکه موهام کوتاه نشده خوشحال شدم .

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   با یکی از دوستان نزدیک خودتان بخاطر موضوعی کمی دچار اختلاف خواهید شد و شاید از دست ایشان نیز برنجید

 111. mehdimehdisays:

  با سلام من خواب دیدم که نامزدم موهاشو کوتاه کرده و من ناراحت شدم (البته خیلی زیاد ناراحت نشدم). خوابم بسیار کوتا بود. سپاس

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   غم و مختصر ناراحتی همین روزها به سمت ایشان حرکت میکند

 112. الههالههsays:

  سلام من خواب دیدم در حین شانه کردن موهایم نصف شد و ریخت روی زمین و موهام کوتاه شد.ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تعبیر آن کمتر شدن لذت ها و سرگرمی های شماست

 113. آتناآتناsays:

  سلام من خواب دیدم که موهای جلوم که کوتاهن توسط یه مرد (ناشناس)با قیچی کوتاه تر میشن و موهای پشت سرم پر پشت تر و صاف تر و بلند تر میشن منم خیلی راضی بودم میشه تعبیرشو بهم بگید لطفا؟?

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تعبیر این خواب آشکار است ممکن است فردی که جنس مذکر است دل شما را بشکند و موجب آزارتان شود ولی به این موضوع اهمیتی ندهید

 114. آتلین.لآتلین.لsays:

  من خواب دیدم یک تیکه کوچک از موهام رو دختر خالم کوتاه میکنه،بعد قیچی که تو دستش بود انگار تیز نبود چند باز قیچی رو باز و بسته میکنه تا بالاخره یه تیکه کوچک از موهامو کوتاه میکنه.بعدشم دیگه بهش گفتم نمیخوام موهامو کوتاه کنم...میشه تعبیرشو بگید لطفا

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تعصب یا قهر و کینه توزی نسبت به شخصی پیدا کرده یا می کنید اما این موضوع به خوبی برطرف خواهدشد

 115. نوروزينوروزيsays:

  سلام من خواب ديدم با شخصي كه قبلا در زندگي ام بوده پسر كه خيلي وقته كات كردم داره جلو موهامو كوتاه ميكنه من ازين قضيه نه خوشحال بودم نه ناراحت ممنون ميشم جواب بدين

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانگر محاصره دوستان به ظاهر دوست می باشد، راه نجات برایتان باز است

 116. سجادسجادsays:

  خواب دیدم موی یکی از دوستانم رو که اسمش صادق هست رو از ته تراشیدم با ماشین و مو های رو شانه اش رو همینطور تعبیرش چی میشه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   آغازی جدید. ماجرا های تازه همراه با دردسر و غصه

 117. لیلا توانگرلیلا توانگرsays:

  سلام و خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز ـمن دیشب خواب دیدم خونه مادرم هستم و یک دفعه میبینم موهام تا گردنم کوتاه شده یعنی یه دسته مو اومده تو دستم می ترسم به مادرم بگم ولی وقتی به موها نگاه می کنم خیلی خراب و سوخته بودند به خودم گفتم خوب شد کوتاه شد وگرنه خیلی بد و زشت شده بودند میشه خواهش کنم بهم بگید تعبیرش چیه ؟باتشکر

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   رابطه ای پر از آرامش و تمرکز در انتظارتان است.

 118. شقايق ضياييشقايق ضياييsays:

  سلام من خواب ديدم داشتم با يكي از دوستام بازي ميكردم يهو ي اتفاقي افتاد كه من موهاي بلندشو يكم كوتاه كردم بعد از دستم خيلي ناراحت شد منم بخاطره اينكه ناراحت نشه يه تيكه از موهاي خودمم كوتاه كردم و بعد كه به موهام نگاه كردم ديدم خيلي كوتاه شده

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در زندگی برایتان مشکلاتی پدید می آید. آماده باشید و از آنها نهراسید.

 119. یه دختریه دخترsays:

  خواب دیدم یه تیکه از موهامو چیدم.فکر میکردم تو خواب میشه دوباره برگردونمش.اما هر کاری کردم نشد.بعد تو ایینه که نگاه کردم در کمال تعجب موهام نصف شده بود.و اینکه من امروز میخوام برم آرایشگاه.امکان داره به خاطر فکر کردن به مدل مو برای آرایشگاه این خوابو دیدم و تعبیری نداشته باشه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خبر یک تولد خواهی شنید

 120. GhzlGhzlsays:

  سلام من خواب ديدم كه موهايم را ارايشگر خيلي كم كوتاه كرده است و ميگويد كه اينجوري موهات رشد بيشتري ميكني و جون ميگيره و منم خوشحال بودم بعد كه از صندلي بلند شدم به مادرم گفتم خيلي كم كوتاه كردم و زمين رو نگاه كردم موهاي خودم ك كوتاه شده بود رو زمين گفتم كاشكي همين قدرم كوتاه نميكردم ببخشيد كه زياد شد اما دوس دارم تعبيرش رو بدونم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درگیری و دعوا - دعوای غیر منطقی _ خشونت

 121. مریممریمsays:

  سلام.اگه میشه واسم تعبیر کنید ممنون میشم.من موهام بلند هستش ..موهای من بلند است.خواب دیدم یه آرایشگر پایین موهام در حد ۴ سانت که نامرتب بود و موخوره داشت کوتاه کرد که اولش ناراضی بودم که موهایم کوتاه نشود بعد از کوتاهی از اندازه موهایم راضی ..موهام خیلی مرتب و زیبا شد که خیلی دوستش داشتم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به نشانه ی این است که رفتار یکی از دوستانتان سبب دلخوری شما می شود اما این ناراحتی به سرعت برطرف خواهد شد

 122. مهتابمهتابsays:

  سلام.من خواب دیدم تو یه جمعی هستم نمیدونم کجاست و من برای چی انجا بودم نمیدونم داشتم پذیرایی میکردم یا مهمان بودم.پایین موهای من بلوند وقتی پشتم به میز یا اپن بود یک دفعه یک مرد که نمیشناختمش به همراه یک خانم بود قسمت بالای موهای پشت سرم را از نصفه کوتاه کرد وگفت موهات خوشرنگه میخوام بدم به همسرم خیلی خوشش میاد منم قصه میخوردم که موهام ناقص شده حالا که میخوام برم جایی عروسی چیکار باید بکنم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   فرزندم مهتاب خواب شما به من گفت یکی از دوستان شما در روزهای آینده برای گرفتن تصمیمی دو دل می شوند و ممکن است با شما در همین زمینه صحبت هایی داشته باشند ، او را راهنمایی کنید

 123. نوید اسماعیلینوید اسماعیلیsays:

  سلام خواب دیدم رفتم مغازه نان فانتزی با چند تا از بچه های کلاس مدرسه بعدش فروشنده برای اینکه بهم نون بده به زور گرفت با قیچی یه مقدار از جلوی موهام کوتاه کرد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   کسانی در محله و یا در اطراف شما در روزهای آتی سبب عصبانیت و یا خشم شما خواهند شد سعی کنید در این موقعیت خونسردی خود را حفظ کنید

 124. NazaninNazaninsays:

  سلام.صبح خواب دیدم که موهام پسرونه زده شده، موهای خودم بلند هستش.خانمی هستم چادری اما تو خواب ميديدم که یک باروني کوتاه تنمه به رنگ سبز یشمی و کلاهش و گذاشتم رو سرم و بدون روسری و چادر دارم تو خيابون خیلی ناراحت راه میرم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   پسرونه شدن موها به علامت قدرت صلابت و شجاعت شماست نشانگر قوی بودن شما در برابر سختی ها و گرفتاری هاست

 125. فرشتهفرشتهsays:

  سلام.من یه شب خواب دیدم موهام کوتاه تر از واقعیته موهام کوتاهه ولی تو خواب کوتاه تر بود ...و واسه همه عادی بود ولی من میدونستم کوتاهتر شده...دوستمم همون شب خواب دیده موهای من کوتاهه و مدل خاصی داره و تو خوابش هم موهام رنگ شده بود...راستی تو خوابش حجاب داشتمو وقتی روسریمو زده کنتر متوجه شده...

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   كسی پیدا می‌شود كه تو را خواهد فهمید. در آغوش مهر و محبت او میتوانی خیالی آسوده داشته باشی و به آرامش برسی. برای رسیدن به این هدف باید انتظار كشید و بسیار صبور بود.

 126. فاطمهفاطمهsays:

  سلام من خواب دیدم موهامو کوتاه کردم ولی یادم نمیومد کی کوتاشون کردم و ناراحت بودم از اینکه کوتاشون کردم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بیماری یا ناراحتی خیلی مختصری در روزهای آینده متوجه تان خواهد شد

 127. EliElisays:

  روز بخير من ديشب خواب ديدم كه موهام رو كوتاه كردم خيلي جزئيات خواب يادم نيست ولي گويا مدل دار كوتاه كرده بودم و داشتم خودم رو دلداري ميدادم كه درست كوتاه كردم ولي زيباتر شده. ممنون ميشم تعبير بفرماييد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   کسی یا کسانی با رفتار و برخورد ناصحیح ممکن است دل شما را بشکنند و یا از آن ها رنجیده خاطر شوید اگر در ایام پیش رو چنین شد بدانید این خواب تعبیر شده ست

 128. زهرازهراsays:

  سلام میشه این خوابمو زود برام تعبیر کنید...من خواب دیدم که موهام خیلی صافه و یکی از دوستام که از اقوام من هم بود قسمتی از موهایم را کوتاه کرد و من تقریبا خوشحال بودم...

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این رویا نشان دهنده ی آن است که در روزهای اخیر در جمعی پشت سر شما توسط یکی از اقوامتان بدگویی و یا غیبت شده است ، به این موارد در زندگی اهمیتی ندهید

 129. سالارسالارsays:

  سلام . همسرم و خواهرم خواب دیده اند که موهای دخترم خیلی کوتاه شده و مادر همسرم این کار رو کرده که اصلا با ما زندگی نمیکنن تعبیرش چی میشه ؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از تصمیم گیری عجولانه بپرهیزید، مرور زمان به نفع شما خواهد بود.

 130. زهرهزهرهsays:

  سلام من به تازگی موهامو یکم کوتاه کردم دیشب خواب دیدم که از کوتاهی موم ناراضیم و خودم موهام رو خیس کردم و شونه کردم رفتم تو پذیرایی پیش خانواده ام نشستم و با قیچی تو دستم شروع کردم به کوتاهی جاهایی که نامرتب بود ولی هر چی کوتاه میکردم موهام بیشتر کوتاه بلند میشد ولی جالب این بود که اصلا از قد موهام کم نمیشد یعنی یه جورایی هر چی موهامو قیچی میکردم کوتاه نمیشد و واقعا تو خواب عصبی و کلافه شده بودم تعبیر خوابم رو میدونین چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مانعی سر راه شماست که با بردباری موفق خواهید شد آن را از سر راهتان بردارید و به مقصود خود نائل شوید

 131. مریممریمsays:

  سلام . من موهام خیلیییبی بلنده . خواب دیذم ک رفتم ارایشگاه حدود یک وجب کوتاهش کنم . اول خانمه گفت کار من نیست ولی یکی دیگشون خودم رفتم بهش گفتم گفت ک کوتاه میکنه برام .

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بخاطر گرفتن یک تصمیم مهم در زندگی کمی دو دل می شوید و برای این کار با افرادی که صاحب تجربه هستند مشورت خواهید کرد

 132. hadishadissays:

  سلام خسته نباشين من موهاي خيلي بلندي دارم كه چون وقت ندارم خوب بهشون رسيدگي كنم چند بار خواستم كوتاهشون كنم ولي دلم نيومد. خواب ديدم كه موهامو كوتاه كردم و با خودم ميگفتم خوب شد كوتاهشون كردم راحت شدم از دستشون!!و در خواب بنظر راضي ميومدم!!! ميشه لطفا تعبيرش كنيد?

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   غم و غصه ای وارد زندگی شما می شود که مدت آن کم است ، در برابرش صبور باشید

 133. عسلعسلsays:

  خواب دیدم دایی اولم موهامو وقتی خواب بودم کوتاه کرده تعبیرش چی هست؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   حسادت و چشم خوردن

 134. پريپريsays:

  سلام خسته نباشيد من زياد خواب نميبينم ولي وقتايي كه غمگينم جمعه شب ها خواب هاي مختلف ميبينم بيشتر ناراحت كننده ديشب خواب ديديم رفتم ارايشگاه به خانومه گفتم موهامو نوك شو يكم بزن و بعد اون خانم كلي بيشتر كوتاه كرد من خيلي ناراحت شدم و موهامو از خانم گرفتم بردم خونه به همه ميگفتم نگاه كنيد چه بده موهامو كوتاه كرد انقدر

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ملاقاتهای سودمند و شادی بخش - ارمقان خوبی در راه دارید

 135. سمانهسمانهsays:

  سلام من خواب دیدم دارم تل برا خودم میزنم اول درهم بر هم قیچی میکردم به اینه که نگا کردم دیدم خوب مدلی در اومده یکم یطرفش بیشتر مونده اون رو هم قیچی کردم تل سر خیلی خوشگل در اومد حتی خواهرم گفت خیلی بهت اومد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   زندگی خانوادگی خوشحال و خوشبخت

 136. مریممریمsays:

  سلام وقت بخیر. من موهای بلندی دارم. چند وقتی است که درگیر مسایل عاطفی و مالی شدید هستم. دیشب خواب دیدم که زنی که در خواب انگار او را می شناختم ولی در بیداری هر چی فکر میکنم به خاطر نمیارم که کی بود، به خاطر مرتب کردن یاموخوره ( دقیق یادم نیست) میخواست موهام رو کمی نوک زنی کنه اما تو یه ثانیه وقتی سرم رو بلند کردم دیدم جلوی موهام رو کاملا پسرونه کوتاه کرده اما پشت موهام رو کوتاه نکرده و همون جور بلند باقی مونده‌. بقدری از کارش ناراحت و شوکه شدم که شروع به داد و بیداد کردم اونم یکسره میگفت فکر کرده میخوام همین قدر موهام کوتاه بشه. فقط وقتی دست زدم پشت سرم و دیدم پشت موهام کوتاه نشده تو دلم گفتم خوبه اقلا پشت موهام رو کوتاه نکرده‌. مدل جلوی موهام حوری بود که خودم وقتی توی اینه نکاه کردم یاد مدل های دهه پنجاه افتادم که عجیب غریب جلوی موها کوتاه و پشت مو بلند بود. خواهش میکنم تعبیر خوابم رو بگین. ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از شما چیزی خواسته شده است که به آن دسترسی ندارید یا توانایی انجام آنرا ندارید ،در این مورد با بزرگان ودنیا دیدگان مشورت کن تا مشکلاتت حل شود.

 137. مژده نصرالهیمژده نصرالهیsays:

  سلام ممنون از حوصلتون بابت جوابگویی به سوالات.من ساعت 10-11صبح خواب دیدم اصلا نمیدونم تعبیر داره یانه ولی درکل خواب دیدم که موهام کلی موخوره داره جولوی موهامو خودم کوتاه کردم چتری پشتشو دادم به دوستم کوتاه کرد بعداز کوتاه شدن کلی خوشحال بودم و راضی خیلی هم بهم میومد.ولی در واقعیت هم موهام موخوره داره و چند روزه که تصمیم دارم برم اراشگاه?و

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بله تعبیر دارد بطور کلی کوتاه کردن موخره و یا موهایی که مورد پسند نیستند بطور استثنا تعبیر خوبی دارد و بیانگر دفع شدن بلا یا فکرهای بیمار از سمت شماست

 138. eliselissays:

  سلام خسته نباشید من دیشب خواب دیدم که موهام مدل پسرونه خیلی کوتاه شده و رنگشو سفید کردم با های لایتهای ابی کمرنگ، موهای الان خودم زیاد بلند نیست حتی روی شونه هامم نمیرسه،توی فکر بودم کوتاهشون کنم ولی مردد بودم... توی خواب راضی بودم اولش بعد دیدم داره موهام خشک میشه و فر میخوره، به دوستم گفتم وای من موهامو سشوار نکردم الان خراب میشه اونم با تاسف سر تکون داد برام ،توی اتوبوسم بودیم و سرم باز بود،قبلش داییمو دیدم توی همون اتوبوس براش دست تکون دادم ولی نمیخواست ارتباطی باهام برقرار کنه منم نمیخواستم،فقط محض در اوردن حرص و پررویی این کارو کردم که ظاهر جدیدمم ببینند ......

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   موهای پسرونه کوتاه شده در خواب شما میتواند نشانگر این باشد که در روزهای اخیر موجی از ناآرامی های فکری به سراغ شما خواهد آمد که باعث ناراحتیتان می شود

 139. مریممریمsays:

  سلام من خواب دیدم دارم نماز میخونم و خواهرم از پشت موهامو (که الان بلند هست) یکدفعه تا پس گردنم با یکضربه کوتاه کرد و خیلی عصبانی شدم و مدل موهام مصری شده بود تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نا امیدی در عشق

 140. صادقصادقsays:

  خواب دیدم که نامزد من از من حامله شده بود و مو هایش بسیار بسیار کوتاه بودند

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به زودی مشکلات برطرف شده و در کارهایتان پیشرفت می کنید.

 141. آزادهآزادهsays:

  سلام من یه شب خواب دیدم پدرم موهامو با قیچی کوتاه کرد و من کلی گریه کردم اما بقیه خانواده ناراحت نبودن و چند شب بعدش خواب دیدم موها کوتاهه و بهش آب رسان خوشبو زدم و تو اینه خودمو نگاه میکنم خاله م میگفت موهات چربه؟ من دست کشیدم و مرتب کردم موهاموگفتم نه آب رسانه موهامو نرم میکنه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به نصیحت ها و یا دستورات پدرتان حتما توجه داشته باشید ایشان چیزی جز صلاح شما نمیخواهد چرا که خدای ناکرده در صورت نافرمانی ممکن است درگیری و یا اختلاف و ناراحتی پیش بیاید

 142. 乙i乙i乙i乙isays:

  سلام. چند شب پیش خواب دیدم مامانم بخاطر موخوره موهامو که خیلی بلنده حدود ده پونزده سانت کوتاه میکنه. وقتی تکه موی بریده شده رو دیدم خیلی ناراحت شدم و میگفتم چرا انقد زیاد بریدی. تو حواب من همش گریه میکردمو مامانم بخاطر کوتاه کردنش خیلی خوشحال بود تا با گریه ی خودم بیدار شدم از خواب ? تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تعبیرش ایجاد برخی از مشاجرات لفظی کوتاه بین شما و مادرتان است و ممکن است به عصبانیت شما نیز منجر شود ولی نگران کننده نیست

 143. ZahraZahrasays:

  سلام . دیشب خواب دیدم روبه روی آینه ایستادم و دارم با عصبانیت ، با قیچی ، موهامو نامنظم کوتاه میکنم ، بعد مامانم میاد و قیچی و میگیره و موهامو کوتاه میکنه ، منم از دستش ناراحت میشم، متوجه میشم کنار موهامو خیلی نامنظم و بد زده وازش خواستم دوباره برام کوتاهش کنه ولی مرتب تر ،با نارضایتی قیچی و گرفت ، بعد موهای منو مرتب شانه کرد و ازپشت کاملا کوتاه کرد ! تا مرز کچلی ! خیلی ناراحت شدم . ولی جلوی موهام چتری و تقریبا بلند و رنگ روشن تر مونده بود ، میخوام تعبیرش و بدونم ، ممنون میشم از لطفتون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در مشکلات زندگی پیروز و موفق می شوید نگران نباشید.

 144. ساناز علی زادهساناز علی زادهsays:

  سلام دیشب خواب دیدم موهام گیس شده و خیلی بلند هستش؛ به اندازه ای که گیس شدش یک متر میشه ولی از وسطش مثل طنابی که داره پاره میشه، پاره شده، به مامانم گفتم از همین جا موهامو کوتاه کن، اون هم با قیچی موهامو از همون جا قیچی کرد، بعدش تو خواب بهش گفتم چرا اینجوری موهامو کوتاه کردی زیرش بد شده، زنگ زدم به آرایشگرم که بیاد موهامو مرتب کنه و موهامو اضافه کنه، موی اضافه ایو هم که انتخاب کردم بلوند بود، موی خودم تو خواب مشکی بود، میخواستم تعبیرشو بدونم ممنونم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   یاس و نا امیدی موقت - از بین رفتن بخت و اقبال

 145. پريساپريساsays:

  سلام من خواب ديدم با اجازه مامانم موهام كوناه شده چون تو واقعيتم دوست دارم اما مامانم اجازه نميده ميگه دختر موهاش نبايد خيلي كوتاه باشه خلاصه يع مدل خيلي خوشگل بعد تازه رنگشم مشكي شده به خودم ميگفتم چقدرهم بهم مياد يعني انگاري بقيه هم ميگفتن حتي مامانم ..بعدشم انگار مراسم عروسي كسي بود به همه ميگفتم مدل فلاني ميخوام درستش كنم بريم عروسي لطفا بگيد تعبيرش چيه ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خب چون در این رویا از طرف مادرتان اجازه برای کوتاه کردن مو داشته اید خوشبختانه هیچ خطر و یا بلایی شما را تهدید نمی سازد و تعبیر خنثی است

 146. محیامحیاsays:

  سلام من خواب دیدم اول موهامو خیلی مرتب شونه کردم مدل خرگوشی اما شل بستم از پایین کش با قیچی کوتاهش کردم اما راضی بودم و شاد تعبیرش چیه!

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ترس از مسئله ای که اصلا وجود ندارد

 147. ندانداsays:

  سلام من امروز ظهر خواب ديدم موهام بلند تر از واقعيت هست (توي خواب تا ران هايم بود ولي در واقعيت تا پايين كتفم هست) ولي مثل واقعيت مشكي هست، بعد خيلي جاها رو ميبينم كه موهام ريخته،مادرم مقنعه ام رو كه در آوردم نگاه ميكنه و ميگه وااي ببين چقدر از موهات ريخته و بعد ميبينم يك دسته ي بسياااار بزرگ از موهام توي مقنعه ام ريخته و وقتي از مقنعه درش ميارم ميبينم بالاي موهاي جداشده از سرم كه توي مقنعه است پر از حشرات ريزي هست خودم ميگم واي اين موها از كي توي مقنعه بوده و من متوجه نشدم كه شپش زده؟ بعد دستم رو كه شپش ها از موها رفتن روي دستم و دارن حركت ميكنن رو زير آب ميگيرم و از دستم پاكشون ميكنم، البته توي خواب سرم از مو نتنها خالي نبود بلكه توي خواب موهايي پرپشت تر و بلندتر از توي واقعيت داشتم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   همه چیز به نفع شماست ولی تنها چیزی که می تواند همه پلهای پیش رویتان را خراب کند بی احتیاطی است. بچگی نکنید و زیرک باشید.

 148. حنانهحنانهsays:

  سلام خسته نباشید من خواب دیدم حواسم نیس موهامو باقیچی کوتاه کردم اندازه اش تا روی گردنم شده بود چون ب نامزدم قول دادم موهامو کوتاه نکم هی تو خواب میگفتم وای من قول دادم موهامو کوتاه نکنم موهامو بعد کوتاه کردن شونه میزدم ک دیدم بازم بلندن ب اندازه قبل میگفتم خوبه بازم بلند شدن دیگه ازم ناراحت نمیشه لطفا تعبیر کنید واسم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شخصی هست که شما را در رفتار و گفتار مثبتی که دارید الگو و نمونه قرار داده است، این شخص از نزدیکان و یا دوستان شما می باشد.

 149. پرنیانپرنیانsays:

  سلام مامان من خواب دید بوده که من موهامو کوتاه کردم و از این موضوع ناراحت نیستم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   چون مادرتان برای شما این خواب را دیده تعبیر خوشی دارد و معنای بد آن دفع می گردد

 150. ثناثناsays:

  سلام روزتون بخیر من خواب دیدم توی ی سالنی یا ی جمعی که مثل خوابگاه هست هسیم ولی دختر پسر قاطی بودن من دیدم دوستم داره جلو موهاشو خودش قیچی میکنه رفتم بهش گفتم خودت نمیتونی بده ب من بعد من همه موهاشو کوتاه کردم ی قسمتایی از پشت سرش ب سختی قیچی میشد مثل اینکه قیچی کند باشه یکی از دخترای اونجا ک اینو دید گفتش که منم میخام موهامو برام کوتاه کنی گفتم ن من ارایشگر نیسم من این خوابو ساعت ۴ و ۵ عصر دیدم تعبیر داره؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اتفاقی ناراحت کننده و یا تلخ در زمینه ی عشق یکی از دوستان شما را آزارده و غمگین می سازد که در این باره با شما نیز صحبت هایی خواهند داشت

 151. سح.عسح.عsays:

  سلام من خواب دیدم رفتم با مادرم یه ارایشگاهی بعد موهامو کوتاه کردم تا گردنم و رنگ موهامم تو واقعیت تیره تره اما تو خواب بدون اینکه رنگ کنم روشنتره خیلی خوشکل شده و بودم و راضی بودم اما بعد پشیمون شدم یادم افتاد شوهرم اصلا موی کوتاه دوس نداره و میگفتم حالا چجوری بهش بگم و همش میگفتم کاش این یه خواب باشه درضمن بگم من ادم حسود دورم زیاد هس و اینکه من و شوهرم عاشق هم دیگه اییم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در آینده دچار برخی از گرفتاری و دردسرها می شوید ولی نگران نباشید افراد زیادی در کنار شما هستند که اجازه نخواهند داد شما غصه بخورید و یا نگران بمانید

 152. شیواشیواsays:

  سلام. دیشب خواب دیدم خواهرم که ازدواج کرده موهاش با قیچی کوتاه شده (نامنظم بود) و یک دسته از موهاش فقط بلنده... و ناراحت بود و به همه میگفت شوهرش با قیچی کوتاه کرده...

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ممکن است در روزهایی که پیش رو خواهید داشت مشکلی باعث آزار و اذیت خواهرتان شود

 153. مرجانمرجانsays:

  سلام وقتتون بخیر چندباره خواب میبینم موهام پسرانه کوتاه میکنم سری قبل خواب دیدم یکی از دوستان موهام کوتاه میکرد اما اینبار خواب دیدم خودم قیچی دست گرفتم و موهام کوتاه تر از اینی که هست میکنم با اینکه خودم دوسداشتم کوتاهش کنم اما انگار خوب کوتاهش نمیکردم، در واقعیت من مو سرم پسرانه س ممنون میشم تعبیرش بگید؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   چون در دنیای بیداری و یا واقعیت نیز شما این مدل مو را دوستدارید تعبیر بدی ندارد و در واقع معنی این خواب خنثی می شود

 154. shqyqshqyqsays:

  سلام خسته نباشین من دیشب خواب دیدم عمه ی سومم جلوی موهامو چتری کوتاه کرد و پشتشم مرتب کرد که خیلی بهم میومد و تو خواب هردومون راضی بودیم فقط تو واقعیت من چن ماه پیش موهامو ارایشگر نامرتب کوتاه کرده بود که بهم نمیومد میشه بگین تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ظم و نظام در کارها داشتن، راستی و درستی با مردم است

 155. زهرا شهپرزهرا شهپرsays:

  من خواب دیدم زن داداشم موهامو کوتاه کرد وموهام دوتیکه وزشت شد.منم چندجفت کفش خریده بودم که اون هارو از موهام آویزون کنم.وقتی دیدم موهام رو زن داداشم دو تیکه کرده ناراحت شدم و گفتم حالا مجبورم کفش ها رو یک لنگه به موهام آویزون کنم.خواب عجیبی بود ممنون میشم تعبیرش رو بم بگید.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   كدورت‌هايي در زندگي خصوصي‌ات وجود دارد كه بايد هرچه سريع‌تر آنها را رفع كني. بي‌توجهي تو به برخي مسائل عاطفي دوست يا اطرافیانت را مي‌رنجاند.

 156. حمیده سلطانیحمیده سلطانیsays:

  با سلام و وقت بخیر، من خواب دیدم موهام رو دم اسبی بسته بودم و یکهو با قیچی تصمیم گرفتم و موهامو تا دم گردنم بریدم،وقتی موهام تو دستم بود پشیمون شدم ولی دیگه چاره ای نبود،خیلی خیلی غصه خوردم از کاری که کردم...بیدار شدم خوشحال بودم ازینکه موهام رو نبریدم. تعبیر چیست

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   چند روز اگر دور از فشارهاي روحي باشي بهتر خواهد بود. فرقي نمي‌كند كه اين فشارها از محل كار باشد يا از خانه و خانواده. بايد خلوتي پيدا كني و در آرامش بتواني سلامتي روحي‌ات را بازگرداني.

 157. نيكينيكيsays:

  سلام من خواب ديدم كه موهامو كوتاه كردم اما اصلا يادم نميومد كي ارايشگاه رفته بودم اما از مدل موهام بدم نميومد و دوستش دادم اما بعد كه رفتم شونش كنم ديدم از لابه لاي موهام يه چيزايي مثل شكلات يا شيريني از لاي موهام بيرون اومد هم از لاي موهاي خودم هم مامانم وما خيلي تعجب كرده بوديم تعبيرش چيه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بر جدایی و فاصله های عاطفی با فرد یا افرادی از دوستان، بستگان، یا اعضای خانواده به علت مشاجره یا دخالتهای نابجا و بی مورد آنان در امور شخصی و زندگی شما دلالت دارد.

 158. ملیساملیساsays:

  سلام وققتتون بخیر خواهر سه سال ازم کوچیکنر خواب دیده من موهامو درخواب وکوتاه کردم فقط یه سمتش یکم دراز بوده سمت دیگرش هم کوتاه بوده خودشم خیلی خوشحال بودم میشه تعبیرشو بگید؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از آمدن یک اندوه و غصه خبر می‌دهد

 159. بانوی سرخبانوی سرخsays:

  سلام من خواب دیدم که داییم یواشکی موهام رو کوتاه کرده منم وقتی سرمو بلند کردم دیدم که موهام کوتاهه باهاش دعوا کردم و گفتم چرا موهام رو کوتاه کردی من همدی ندارم تنها همدم من این موهام بود و گریه کردم و به اتاقم رفتم تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه آن است که مشکلات خانواده و فرزندان، شما را نگران و مضطرب خواهد ساخت.

 160. فاطمه الففاطمه الفsays:

  سلام من زن بارداری هستم،دیشب خواب دیدم زن همسایه خانه پدرم موهای دخترم رو کوتاه میکرد ،بعدش شوهرم به من گفت اگه دوست داری بده مهاتو برات کوتاه کنه ،من هم به میل و خواست خودم دادم موهامو برام کوتاه کرد،خواستم ببینم تعبیرش چیه؟ممنوم از صبر و پاسخگویی شما

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه آن است که عدم موفقیت، شما را غرق در نومیدی خواهد ساخت.

 161. سارا الفسارا الفsays:

  سلام من خواب دیدم که تو اینه به خودم نگاه کردم و دیدم موهام کوتاه شده و مرتب و قشنگ شده و هم روشنتر از رنگ فعلی خودش شده..بعدش انگار متوجه شدم که خودم کوتاه کردم و خیلی پشیمون شدم و با خودم میگفتم من چرا کوتاه کردم موهامو حالا چقد طول میکشه تا بلند بشه بازم و خیلی ناراحت بودم..تعبیرشو لطفا بگید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   علامت آن است که بزودی وظایف جدیدی به دوش خواهید گرفت.

 162. فاطمهفاطمهsays:

  من دیشب خواب دیدم موهای بلندمو با دست کوتاه کردم .براحتی هم‌کوتاه شد.تعبیرش چیه ؟بعد از کوتاه کردن هم‌میگفتم‌ اینکارو کردم که موهام پرپشت بشه .و موهای کوتاه شده رو توی دستم داشتم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه یافتن سرگرمی‌ها و انجام دادن کارهایی دلپذیر است.

 163. سپیدهسپیدهsays:

  سلام خسته نباشیید من دیشب خواب دیدم داداشم موهامو کوتاه کرده اول راضی بودم تا اینکه خواهرم اومد دید گفت چن وقت دیگه عروسیشه چرا کوتاه کردی منم تو دلم پشیمون بودم ولی گفتم اشکال نداره تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بدانید آینده‌ی یکی از دوستان نزدیک شما بسیار مبهم و تاریک خواهد بود.

 164. كائناكائناsays:

  سلام من خواب ديدم براي سشوار كشيدن موهام به آرايشگاهي رفتم ولي آرايشگر موهامو سه قسمت كرد و فقط قسمت وسط موهام رو كوتاه كرد و من مدام گريه ميكردم كه چرا موهام و كوتاه كرده ، حداقل كلشو كوتاه ميكرد نه وسط موهامو.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه آن است که به نومیدی و بیماری دچار خواهید شد.

 165. زهرازهراsays:

  با سلام.دوستم که خیلی دوست داره من موهامو بلند بزارم و کوتاه نکنم خواب دیده که موهام بلوند هست و پسرونه کوتاه شده،من داشتم با یه خانم حرف میزدم و میخندیدم و اون منو نگاه میکرده و ازین بابت ناراحت بوده.ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تعبیرش خوب بوده و ضرر و زیانی به شما یا ایشان نمی‌رسد

 166. مینو علی زادهمینو علی زادهsays:

  من خواب دیدم که خواب هستم و دختر داییم که با ما زندگی میکند مو های من که تا پایین کمرم می اید را تا بالای گوش هایم کوتاه می کند و وقتی بلند میشوم مو هایم را روی بالشت میبینم تعبیر ان چیست

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   کاری سرگرم کننده سر راهتان قرار می گیرد که در پایان بی ضرر یا کم ضرر است

 167. D mD msays:

  سلام من دیشب خواب دیدم موهام کوتاهه ولی دوستم بدون اجازه ی من چتریهامو کوتاه کرد منم ناراحت شدم دنبالش کردم یکم ک گذشت گفتم نامیزونه باید برم پسرونه باماشین بزنم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   علامت پیشرفتن مطلوب کارهاست

 168. پانته آپانته آsays:

  سلام و خسته نباشید: من چند وقتی هست که چندتا خواب دیدم و خیلی نگرانم کرده!حس میکنم بهم مرتبط هستند.اما خوابی که به این موضوع ربط داره اینکه من و همسرم توی خواب باهم مسافرت بودیم،توی راه برای استراحت به جایی رفتیم که من روسری از سرم برداشته بودم.در حین صحبت با همسرم یک آقایی با ماشین اصلاح موهای منو که تا روی باسنم هست رو تا بغل گوشم یکدفعه میبره و من موهامو میبینم که روی زمین ریخته.با چند نفر صحبت کردم فقط گفتند صدقه بده خوب نیست اما دقیق نگفتن که تعبیر چی هست میشه شما کمکم کنید؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   کمبودهایی است که در زندگی احساس می‌کنید

 169. L.AL.Asays:

  سلام و خسته نباشید شب خواب دیدم رفتم آرایشگاه و آرایشگر موهامو شیت و ویتامینه کرد و گفت ساقه موهات سالمه اما باید به ریشه موهات هم برسی. بعد به اندازه پنج انگشت از سر موهامو کوتاه کرد وقتی تو آینه نگاه کردم دیدم موهام خیلی خوشرنگ و براق هست و خیلی قشنگه اما موهامو که روی زمین بود برداشتم نگاه کردم به آرایشگر گفتم موهام که موخوره نداشت و سالم بود چرا کوتاه کردی اونم گفت مدلش الان قشنگتره اما من خیلی ناراحت شدم بعد که فهمیدم خوابه خیلی خوشحال شدم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خبرهای ناخوشایند، اتفاقات شوم

 170. Maryam safaiMaryam safaisays:

  سلام خسته نباشید.من دیشب خواب دیدم که با دوستم رفتم ارایشگاه دوست مامانم دوستم می خواست موها شو کوتاه کنه من از خواب بیدار شدم گفتم خدای شکر که من موهامو کوتاه نکردم چون میدونم کوتاهی مو تو خواب خوب نیست.بعد دوباره خوابیدم دیدم من دارم موهامو کوتاه می کنم همون مدلی که می خوام کوتاه کنم می شه لطفا برام تعبیر کنید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بر مشکلات شما اضافه می‌شود

 171. ستيا مرادىستيا مرادىsays:

  سلام من موهاى بلندى دارم خواب ديدم تو ارايشگاه مردانه بودم يه دفعه خودمو تو اينه ديدم كه موهام مشكى شده و جلو موهام كوتا چترى و پشت موهام مدل فارا هنوز بلندبود زياد كوتاه نشود بود وقتى ديدم راضى شودم سرى رفتم خونه دوباره خودمو جلو اينه نگاه كردم خوشحال شدم به خواهرم كه در حال جارو زدن بود نشون دادم گفت موهاتو كوتاه كردى كفتم اره اونم گفت خوبه منم خوشحال بودم حتى اين سوال و از مامانم هم پرسيدم همه گفتن خوبه. لطفاً جواب منم بديد ممنون ميشم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مشکل کوچکی پیدا می‌کنید که بعداً موجب نگرانی شما می‌شود.

 172. فاطمهفاطمهsays:

  سلام من موهای بلندی دارم و خواب دیدم برادرم یواشکی از پس سرم تکه ای کوچیک از موهامو کوتاه کرد و بعدش خیلی عصبی شدم و گریه کردم میشه لطفا تعبیرش رو بگید ممنون میشم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ممکن است شخصی در نزدیکی شما به تازگی موجب آزار و یا ناراحتی شما شوند اگر چنین شد نسبت به موضوع بی اهمیت رفتار کنید

 173. سارا.مسارا.مsays:

  سلام دوست صمیمیم دیشب خواب دیده موهامو از ته تراشیدم. و دو طرف صورتم رفته تو. خصوصا سمت چپ. ازم پرسیده چی شده؟گفتم عمل کردم. بعد حرکات موزون انجام میدادم. ممنون میشم تعبیرشو بگید. اینم بگم موهام بلنده تقریبا

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نقصانی در کامروای شما پدید می‌آید

 174. شراره.مشراره.مsays:

  سلام خسته نباشید من موهام خیلی بلنده. دیشب خواب دیدم خودم با وسیله برقی بیشتر موهامو کوتاه کردم البته تا سرشونه کوتاه کردم و کمتر از یک مقدار از پشت سرم هنوز بلند هست. تو خواب خیلی ناراحت بودم و حتی گریه هم کردم و به خودم گفتم چرا کوتاه کردی مگه قرار نبود برای عروسیم موهام بلند باشه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   کوتاه کردن عمدی مو و سپس گریه کردن خوب نیست و بیانگر این است که در ایام پیش رو شخصی شما را آزار میدهد یا از او غمگین می شوید

 175. MahsaMahsasays:

  سلام . من خواب دیدم که موهای خواهرم قهوه ای تیره شده و موهاش بلند بود .در حالیکه موهاش در اصل کوتاه. و من موهاشو با قیچی کوتاه کردم و اون خیلی خوشحال شد.تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ممکن است بخاطر موضوعی اوقات شما دو نفر تلخ شود و به یکدیگر بی احترامی کنید و باید محتاط باشید

 176. ساغرساغرsays:

  سلام خواب دیدن برام یکی از اقوام فوت شده مون موهای منو با قیچی کوتاه کرده...تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در اینده از جانب همان شخصی که موهایتان را کوتاه کرده زیان می بینید و یا از دست او دلخور می شوید

 177. AsiehAsiehsays:

  سلام من خواب دیدم موهای سرم رو کوتاه کردند با رضایت خودم و خیلی هم قشنگ‌ شده بود ولی مدام گریه میکردم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از جانب کسی که نزد شما محترم و عزیز می باشد مختصر رنج و غمی به شما خواهد رسید

 178. مهسامهساsays:

  سلام من در خواب ديدم كه موهايم كوتاه شده و در خانه مادرم هستم خيلي از بابا موهام ناراحت هستم، موهاي كوتاه شده رو روي سرم گذاشتم و مثل قبل شدم و دلهره دارم نمنه از سرم كنده بشه و كسي ببينه، تعبيرش چيه؟ خيلي خيلي ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خیر و صلاح تو در کارهایی است که در نظرت شکست و ناکامی محسوب می شود.

 179. AsiehAsiehsays:

  سلام خسته نباشید دوستم خواب دید ک با هم بیرون بودیم سگ بزرگی به من خیره میشه دوستم سعی میکنه بهش غذا بده تا از من دورش کنه ولی اون به من حمله میکنه ولی هر چی تلاش میکنه نمیتونه منو بگیره ممنون از پاسخ گویی خوبتون?

 180. پگیپگیsays:

  سلام، خواب دیدم که خاله ام که قبلا آرایشگر بود میخواد نوک موهامو تو خونه ی یکی از فامیل که نمیدونم کجا بود بزنه ولی من متوجه نشدم که جلوی موهامو کوتاه کرده بعد از اینکه پاشدم تو آینه دیدم جلوی موهامو چتری زده اولش از اینکه بدون اینکه خبر داشته باشم موهامو زده بود ناراحت شدم و داییم گفت که چرا اینجوری کردی بهت نمیاد ولی دیدم جلوی موهام که یکم مجعده و من واسه همین هیچوقت زیاد کوتاش نمیکنم خیلی صاف و خوش حالت شده و پشت موهامم دست نزده بود و بهم میگه که پشت موهات خوبه به نظرتون خوابم بده یا خوب؟جاهای مختلف خوندم ولی به نتیجه نرسیدم!!

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشان آنست که خود را با موردی سرگرم می‌نمایید که مطلوب و پسندیده نیست

 181. مریم احمدیمریم احمدیsays:

  سلام من دیشب خواب دیدم دختر عمم یه دفعه موهامو با قیچی کوتاه کرد هرچی من فرار میکردم اونم دنبالم میدوید و میخندید منم فقط گریه میکردم تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   رفتار نادرست دیگران شما را ناراحت و مأیوس می‌سازد.

 182. پريپريsays:

  سلام من موهام موخوره داره و مدتي قصد كوتاه كردن دارم ديدم شخص نا معلومي داره موهامو كوتاه ميكنه و تو خواب ميگفتم بهتر بزار كوتاه بشه ولي نگران زياد كوتاه كردن بودم و دلشوره داشتم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   چون احساس کرده اید فردی غریبه مشغول اصلاح موی شما بوده خوب است و تعبیر کسب منفعت از فردی است که در آینده به زندگی شما اضافه می شود

 183. مریم خسروانیمریم خسروانیsays:

  سلام بعد از اذان صبح خواب دیدم دخترم موهاش توسط خواهرم کوتاه شده و من خیلی عصبانی شدم و به خاطر کوتاهی موی دخترم با خواهرم دعوا کردم و او فقط می خندید تعبیرش چی هست ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دلالت بر بیماری یکی از اقوام دارد

 184. مریممریمsays:

  خواب دیدم مامانم یه کاسه شیشه ای توش اب زلال بود داد دستم ولی بعد از مدتی که به اب نگاه کردم رو به تیرگی و کثیفی رفت و به مامانم گفتم اون جواب داد معلوم نیست چه ابی میدن بخوریم مثلا تصفیه شده اینه ممنون میشم تعبیرش رو بگید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ممکن است به شما بی احترامی شود.

 185. فریبافریباsays:

  سلام من خواب دیدم که مادر بزرگ مرحومم موهانو توی خواب کوتاه میکنه و شانه میکنه و مرتب میکنه و من از ظاهر زیباشون خوشحال بودم اما هیچ قیچی و ابزار کوتاهی و در خواب ندیدم و فقط حس کوتاه کردن موهام بود تعبیرش چیه ؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   کوتاه شدن موی شما توسط این شخص برای شما شانس و فرصت را در بر خواهد داشت

 186. فروزانفروزانsays:

  سلام.خسته نباشید. خواب دیدم رفتم آرایشگاه. تو آرایشگاه خواهرام و زن دائی و خواهر زاده هامم دیدم. انگار موهام موخره داره رفتم به نیت کوتاهی و مدل دادن موهام(. من در واقعیت مانتویی هستم ولی همیشه تو خواب چادر مشکی و براق سرم می بینم) با چادر نشسته بودم و دختره موهامو مدل خرد خرد کوتاه کرد اول فکردم خیلی کوتاه کرده بعدش دیدم نه تا زیر شونم کوتاه کرده و موخره هامو چیده و مدل داده به موهام خیلی خوشحال شدم و راضی بودم. بهش گفتم موهامو بابلیس بکش و دیزاین کن. اینکارو کرد. چادرم از روی شونم کنار کشیدم بازوهامو دیدم توجهمو جلب کرد سفید و تپل و براق بودن از بازوهام خیلی خوشم اومد و خوشحال شدم. تعبیر خوابم چیه ممنون میشم بگید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ممکن است برخی از دوستان با زدن حرف های سرد تند و یا غیر منطقی سبب آزار شما شوند باید به چنین موضوعات پیش و پا افتاده ای بها ندهید

 187. سایداسایداsays:

  سلام من همیشه موهامو پسرونه میزنم دیشب خواب دیدم رفتم آرایشگاه که موهامو مرتب کنم اما آرایشگاه با یه قیچی بزرگ موهامو خراب کرد ناقص شده بود رنگ موهامم شاید قهوه ای روشن بود ازرنگ موخام روشن تر خواهش میکنم میدونم تعبیر خوبی نداره جواب بدید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خراب شدن و یا کوتاه شدن مویتان توسط آرایشگر غصه ای است که در آینده ی نزدیک به شما وارد می شود ولی از آن بسلامت عبور میکنید

 188. یاسییاسیsays:

  سلام وقت بخیر من دم صبح خواب دیدم موهام که خودش کوتاه است میخواستم درست کنم اشتباهی با قیچی مقدار بیشتری چیدم با گریه رفتم پیش شوهرم گفتم ببین موهام چی شد اونم گفت عیبی نداره ولی من با گریه رفتم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اگر در روزهای آینده اتفاقی پیش آمد که شما را اندوهگین یا آشفته ساخت ، بدانید که این رویا تعبیر شده

 189. elnazelnazsays:

  سلام خواب دیدم موهاموجلوآینه دارم شونه میکنم موهام توخواب رنگش مشکی بوددرحالی که درواقعیت خرماییه بعدش باقیچی قسمت زیادیشومیبرم که کوتاه بشه بعدکه توآینه نگاه میکنم میبینم موهام زیادکوتاه نشده وهنوزبلنده

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ممکن است در همین روزها بخاطر موضوعی کلافه کننده اوقات شما برهم بریزد

 190. رهارهاsays:

  سلام, خواب ديدم بخش زيادى از موهامو چيدم و به يه پيرزنى كه موهاى كوتاهى داشت دادم, اون موهامو كه قهوه اى رنگن به موهاش وصل كرد بعد از چند وقت كه به ديدنش رفتم با مامانم كه موهامو پس بگيرم(پشيمون شده بودم) ولى موهاش كامل سفيد بود, يعنى موهايي كه من بهش داده بودم رو سفيد كرده بود و هيچ جوره راضى نميشد موهامو پس بده, كار به دعوا كشيد و مامانم رو تو آشپزخونشون زندانى كرد ,من داشتم ميرفتم به پليس زنگ بزنم كه از خواب پريدم ميشه تعبيرش رو با جزئيات بگين لطفا ?

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شما در این رویا بخشی از موهای خود را بهفردی بخشیده اید ، مو در اینجا غم و بلا معنی می شود اینکه شما آن را به کس دیگر داده اید یعنی دور شدن خطر مصیبت و پریشانی از سمت شما

 191. فاطمهفاطمهsays:

  سلام من خواب دیدم در خانه مادر بزرگم خاله ام موهایم را کوتاه کرد موقع کوتاه کردن موهای بلندم بسته بود و وقتی بازش کردم نیمی از سرم به مقدار کمی کوتاه ونیمی بلند بود من در جلوی آینه رفتم وگریه کردم که چرا موهایم را کوتاه کردن زیرا ممکن است پدرم مرا دعوا کند و من نزاشتم بقیه موهای بلندم را کوتاه کنند

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ممکن است به شما از طرف شخصی توهین شود و غصه دار شوید

 192. مهتابمهتابsays:

  سلام من خواب دیدم رفتم یه اتو مو بخرم موقعی که فروشنده می خواست اون رو روی موهام تست کنه جای که اتو مو رو گذاشت ینی(یه تیکه از موهای قسمت جلو سرم) چیده شد و روزی زمین افتاد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خبر از برخی اختلافات جزئی میدهد

 193. ثناثناsays:

  با سلام من موهای بلندی دارم خرمایی رنگ تقریبا بور بعد مامان چند وقتیه که موهاشو کوتاه کرده من خواب دیدم که مامانم موهامو نامنظم کوتاه کرده و من خیلی خیلی ناراحتم و به شدت گریه میکنم موهامم توخواب تقریبا تیره تر از حالت عادیه بعد میرم پیش بابام با گریه میگم حالا دیگه به چشم اونی که دوستش دارم نمیام بعد بابام با لبخند نگام میکنه میگه دقیق یادم نیس چی میگه ولی فک کنم میگه نگرام نباش یه همچین چیزی به هم میرسین

 194. دریادریاsays:

  سلام خسته نباشید من خواب دیدم که خانمم یکم از مواهش را کوتاه کرده و تو خواب خیلی ناراحت میشم و دعواش میکنم این خواب تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خبر از کشمکش های بی فایده و یا بدون نتیجه میدهد که مسئله مهمی هم نیست

 195. الناالناsays:

  سلام، روز بخير خواب ديدم خواهرم خودش موهاي بلند خودش را كوتاه كرده و من خيلي ناراحت و متعجب شده بودم. خواهرم در واقعيت درگير تموم كردن يك رابطه احساسي است، تشكر از شما

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دقیقا دیدن این خواب توسط خواهرتان ارتباطی مستقم با مسئله ای عاطفی دارد که اخیرا با آن سر و کار دارند، ممکن است ناراحتی هایش رو به افزایش باشد

 196. نازینازیsays:

  سلام خدا قوت دیشب خواب دیدم موهام اصلاح کردن ازشون کم نشده بود فقط مدل دار شده بودن و یه دست مشکی خیلی زیبا بود تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اگر متوجه شده اید که تغییر نکرده خوب است و نشان دهنده ی اتفاقاتی ست که مطابق با میل شما رخ خواهند داد

 197. اکبر قره داغیاکبر قره داغیsays:

  سلام خسته نباشید من خانومم خواب دیده که من موهاش رو شونه کردم و بعد کمی کوتاه کردم خواهر همسرم با دیدن موهاش گفته واقعا زیباست

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ممکن است اختلاف نظر جزئی بین شما و ایشان شکل بگیرد ولی اهمیت چندانی ندارد

 198. پريپريsays:

  سلام من ديشب خواب ديدم در خانه يكي از دوستاي مامانم اومده من بهش گفتم موهامو كوتاه ميكني اين خانم وقتي كوتاه كرد بسيار كوتاه شد كه من گريه ميكردم داد ميزدم خيلي گريه ميكردم ميگفتم چقدر كوتاه شد در همين موقع اون كسي كه دوستش دارم و الان رابطه خوبي نداريم ديدم زنگ خونه مارو زد انگار امده بود عيادت كسي بعد من سريع رفتم موهامو سشوار كشيدم خودمو درست كردم و اين اقارو نگاه ميكردم به همه اعضا خانواده ميگفتم نماش كنيد چقدر خوبه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه‌ی شنیدن خبر ناگوار است که برای بعضی از دوستان شما رخ میدهد

 199. sabasabasays:

  سلام من دیشب خواب دیدم که خواهرم موهاش کوتاه بود( در صورتی که تو واقعیت موهاش خیلی بلنده )هر چی ازش پرسیدم چرا کوتاه کردی هیچی نمیگفت... میشه بگید تعبیرش چیه؟؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ایشان دغدقه های تازه ای دارند که زیاد دوست ندارند کسی از آن ها اطلاعی داشته باشد

 200. لیلیلیلیsays:

  سلام،وقتتون بخیر،من بعد نماز صبح خواب دیدم عقد دوتا از دختر دایی هام که متاهل هستند دعوت شدیم و برای اون به آرایشگاه رفتم وقتی موهامو درست کردن خوشم نیومد به مسئول اونجا گفتم من ناراضی هستم خودت درست کن ایشون برای موهایم یه پاپیون از جنس حریر به موهام وصل کرد و بسیار زیبا شد موهام اما وقتی داخل آینه خودمو دیدم از قد موهام کوتاه شده بود با اینکه ناراضی بودم اما حرفی به مسئول آرایشگاه نزدم.ممنون میشم تعبیرشو بگین.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از آمدن یک اندوه و غصه زودگذر خبر می‌دهد

 201. سونیاسونیاsays:

  سلام. خسته نباشید . من خواب دیدم با وسیله ای تخته چوب های کهنه ای رو مشکنم بعد مردی ناشناس که در خواب گویا همسرم بود میاد و میگه سینه هاتو بپوشون منم یه چادر میپیچم دورم ولی وقتی به موهام دست کشیدم خیلی صاف اما کوتاه بود ( در واقعیت موهام بلنده ) بعد اون اقا گفتن زنگ میزنم بیان این چوبارو جمع کنن و منو در آغوش گرفت ... تعبیر منفی داره؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خیر با توجه به توضیحات ابتدایی تان معنای بدی ندارد و نیکوست

 202. زهرازهراsays:

  سلام. من موهام بلنده. خواب دیدم کوتاهشون کردم خیلی درست مثل عکسی که گذاشتید بالا صفحه. و از این کارم عصبانیم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   چون بعد از کوتاه شدن مو حالت عصبی بهتان دست داده خوب نیست و نشان از برخی رفتارها در اطرفتان را میدهد که موجب خشم شما می شود

 203. ندااندااsays:

  سلام . خسته نباشید . دیشب خواب دیدم که رفتم آرایشگاه مردونه و قرار بود یه اقای جوونی موهامو کوتاه کنه تا نشستم رو صندلی همکارش اومد گف تو برو کنار من کوتاه میکنم خودم موهامو شروع کرد ب شانه کردن و کوتاه کردن و ازموهام تعریف میکرد میگف چ مو های پری داری(تو بیداری ب موهام خیلی حساسم و پره ولی دلم میخواد پرترشه)کوتاه کرد خیلی خوشگل ولی من اولش خوشم نیومد و هی با دستم ب موهام حالت میدادم و اون اقاهی خودشو میچسبوند ب من من بدم اومد از کاری میکرد ولی بعدش خواب دیدم ک ما باهم عروسی کردیم خودش موهامو دکلره کرد ی جاتنها خودم بااون فقط بودم لباس عروس پوشونده بودم و اون کارای موهامو میکرد حالا چون ارایشگر بود . ممنون میشم تفسیر کنید

 204. AtiyeAtiyesays:

  ببخشید من بعدش هم ی خواب دیگه دیدم که یادم رفته بود.دیدم با مادرم تو ماشین خواستگار قبلیم که خواهر و خواهرزادشهم بودن هستیم و ایشون مارو میخوان به خونمون برسونن ولی نزدیک خونمون پیاده شدیم و ایشون گفتن میرن دم منزل ما منتظر میمونن ولی ما اون خونه رو عوض کردیم و ایشون نمیدونن بعد مادرم برای دخترخواهرش ی کیک خرید بعد هم ی کیک صبحانه بزرگ که شیرین هم بود براب خودمون خریدیم و من ی قسمت از اون کیکو بریدم به خواهرش تعارف کردم که چون کیکمن سنگین بود شالم افتاد و گفت درستش کنم بعدش ایشون با همسایه ما صحبت میکردن که مامانم رفت پیششون و گفت خونه رو عوض کردیم.خواهرشم به داداشش زنگ زد که بیاد جلوی در ما ولی ایشون گفتن که از اونجا رفتن اونم گفت که تاکسی میگیره میره بعد هم از من شماره خواهرمو گرفت که منم دادم درضمن شماره مادرمو هم به اون همسایمون یادداشت کردم و دادم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به طور ناگهانی از نگرانی خواهید جست.

 205. مریممریمsays:

  سلام.دختری هستم خواب دیدم خودم با قیچی موهام رو کوتاه میکنم یک طرف موهام بلندتر بود ولی راضی بودم از مدل موهام.. البته در بیداری روز قبلش قصد داشتم موهام رو کوتاه کنم.. همون شب هم مادرم خواب دیده آدم معروفی شدم و شخصیت های مهم اومده بودن که یک دریاچه بنام من بزنن و همه خوشحال بودن..با توجه به خبر مهمی که در انتظارش هستم تعبیر کنین لطفا ممنون میشم..

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این ارتباط با آینده دارد و ممکن است افرادی در مورد مسائل تازه ای با شما صحبت کنند که خوش یمن بودن یا نبودن آن مشخص نیست

 206. الیناالیناsays:

  سلام من دیشب خواب دیدم داشتم موهامو کوتاه میکردم وقتی زمینو نگاه کردم دیدم به اندازه ۲۰ سانت از موهام کوتاه شده ولی وقتی به موهام نگاه میکردم دیدم اصلا کوتاه نشده تعبیرش چی میتونه باشه ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، برخی از مسئولیت های شما بتدریج بیشتر یا سنگین تر از قبل خواهد شد

 207. IsanIsansays:

  سلام. وقتتون بخیر. خداقوت من دیشب خواب دیدم که موهام از جایی که بعد از گیس با کش سر بسته بودم خود به خود از موهام جدا شده بطوریکه وقتی که قسمت بریده شده رو گرفتم دستم با گریه و ناراحتی خیلی زیاد به خواهرام نشون میدادم و بی تابی میکردم که چرت این اتفاق افتاده و میترسیدم که دیگه موهام رشد نکنه .... لطفا بفرمایید تعبیر ای حواب چیه؟ ممنونم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ؛ احتمال دارد در همین ایام فکر و خیال شما متوجه برخی از موضوعات حاشیه ساز شود.

 208. ترانهترانهsays:

  سلام من خواب دیدم با برادرم به ارایشگاهی رفتم و موهامو یک مرد کوتاه کرد اول خیلی خوشحال بودم چون خیلی بهم میومد اما وقتی به این فکر کردم که حالا حالا بلند نمیشه اینقدر گریه کردم که وقتی صبح بیدار شدم‌با دیدن موهام خیلی خوشحال شدم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، نشانه ی شادکامی و شادی شخصی از نزدیکان شماست و ارتباطی با خودتان ندارد.

 209. غزالغزالsays:

  سلام من خواب ديدم يك دفعه و بدون كنترل قيچي را براداشتم و موهامو از پشت كوتاه كردم جلوي ايينه و بعد استرس گرفتم و ديگه كوتاه نكردم اما خودمو تو ايينه ديدم كه پشت موهام كامل كوتاه شد و جلوي موهام بلند موند كه زدم عقب كه معلوم نشه ولي خيلي ترسيدم و ناراحت بودم تعبيرش چيه ؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، یک سری مشکلات و یا ناراحتی های احساسی را پیش رو خواهید داشت.

 210. مهسامهساsays:

  سلام ببخشید خواهرم خواب دیده من موهامو مسری کوتاه کردم مثل بچگیهام.تعبیرش چی میش

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، خوب است و بیشتر خبر از پیدا شدن انگیزه ها و یا دلخوشی های تازه در زندگی خواب بیننده میدهد

 211. سsسssays:

  سلام...‌ دیدم احتمالا بعد اذان صبح...خواهر بزرگترم بی خبر موهای پشت سرمو با قیچی یهو دسته ای همه رو کوتاه کرد منم غافلگیر شدم و بدون عصبا نیت چون دیگه موخره هارو حس میکنم چیده بود...بهش یه جورای گفتم بیاد دیگه مرتبش کنه (بحرحال چیده شده بود)نه خیلی کوتاه بودوحداقل تا گردنم بود....خودم تو بیداری قبلا قصد داشتم که کوتاه کنم موخوره هامو یا ایکه برم آرایشگاه موهای کوتاهمو ....ولی خب به هیچ وجه حتمی نبودانجامش .

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، نیست خواهرتان در مورد شما خیر است و حتما صلاح و سعادتتان را خواستار است ولی با این حال ممکن است اختلافات یا بحث هایی را نیز با ایشان داشته باشید.

 212. محمدمحمدsays:

  سلام من مرد هستم و خواب دیدم موهای سر دختر چهار ساله ام با ماشین تراشیده شده و شاید مادرم یا پدرم این کار رو کرده و من خیلی ناراحت بودم که این کار رو کردن (من و دخترم به همراه پدر و مادرم زندگی میکنیم و مادرم حکم مادری براش داره) ممنون میشم اگه تعبیری داره لطف کنید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سعي كن تا جايي كه مي‌تواني از بحث‌هاي بيهوده و دردسرآفرين دوري كني چون تو را در شرايط تشنج و آشفتگي قرار مي‌دهد.