تعبیر خواب دیدن رقص دیگران

تعبیر خواب دیدن رقص دیگران چیه؟خواب دیدم که گروهی در یک جشن شبانه در حال رقص هستند و من در گوشه ای ایستادم و فقط به رقص آن ها نگاه میکنم چه تعبیری دارد؟ابن سیرین و سایر معبرین بنام تاریخ رقص و شادمانی کردن در خواب را به نشانه اشک غم و غصه و اندوه تعبیر کرده اند اگر کسی در خواب ببیند که عده ای در حال رقص هستند و خودش از رقصیدن در خواب امتناع میکند به نشانه ی وعده و خبری خوش است اگر کسی در خواب ببیند که جمعی در حال رقص گروهی هستند و به دعوت دیگران خود شخص هم شروع به رقصیدن میکند به نشانه ی بدبختی گرفتاری در زندگی دنیوی میباشد با نگاهی مختصر به تعابیر بالا که برای رقص و خوشحالی کردن آمده است میتوان فهمید که تعبیر چندان مناسب و خوبی برای این خواب وجود ندارد پیشنهاد میشود که اگر این خواب را هر زمانی که دیدید پس از برخاستن صد مرتبه صلوات بفرستید خب سوالی را یکی از کاربران در همین زمینه و در انجمن های قبلی توپ تاپ مطرح کرده بودند با موضوع تعبیر خواب رقصیدن در عروسی دیگران دقت داشته باشید اگر شما شاهد شادمانی و رقص دیگران باشید تعبیر اول شامل شما میشود ولی اگر خودتان رقاصی کرده باشید تعابیر بعدی بیشتر نزدیک به تعبیر خوابتان خواهد بود

15 نظر

 1. ناهید رجبیناهید رجبیsays:

  خواب ديدم كه تو يكي از چهارراه هاي معروف شهرمون هستم و دختر عموم با چند پسر غريبه دارن ميرقصن و يك مرد غريبه هم دهل ميزنه. بعد دختر عموم دست منو ميگيره به يه لوازم آرايش فروشي ميبره. دختر عموم چند تا رژ قرمز زننده رو تو جمع امتحان ميكنه و ميخره و ميره. فروشنده به من بدون اين كه قصد خريد داشته باشه يه مداد چشم مشكي ميده. یه بار ديگه خواب دیدم دختر عموم در حال رقصه و شلوارشو در مياره و ميده به بابام

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نامه یا خبری می‌رسد که جالب و شنیدنی خواهد بود. گرچه این خبر، همان چیزی نیست که تو انتظارش را داشتی و برای آن لحظه‌شماری می‌کردی، اما در مجموع دل تو را راضی خواهد کرد و نوید خوبی است.

 2. ١٢٢١٢٢says:

  تعبير رقص در آب شفاف چيه ؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   با كمي ورزش و توجه به خوردن و نوشيدنت مي‌تواني سلامتي‌ات را تضمين كني.

 3. سمیراسمیراsays:

  سلام من خواب دیدم بدون هیچ اهنگ و سازی دارم میرقصم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   رقصیدن بدون نواخته شدن آهنگ به معنای نزدیک شدن اجل و یا غرق شدن در غم و مشکلات است

 4. اکرماکرمsays:

  سلام.. وقت بخیر.. خواب دیدم که در یک فضای بازی افراد زیادی از دوستان و آشنایان هستند.. همگی لباس های سفید و زری و روشن با دامن های چین دار بلند به تن دارند و میرقصند.. البته رقص و پایکوبی نبود فقط میچرخیدند.. از من دعوت کردند که برقصک ولی من چون لباس اون شکل نداشتم امتناع کردم ایستاده بودم و فقط نگاه میکردم.. اخر ش هم کنار دیگ بزرگ که توش اب برنج بود انگار ایستاده بودم و یک بار کفگیر بزرگ داخلش رو تکون دادم !! این تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بعضي فرصتهاي به اصطلاح باد آورده را دست کم نگير و قبل از اينکه آنها را از دست بدهي قدرشان را بدان. هنوز وقت براي جبران داري.

 5. MinaMinasays:

  سلام من خواب دیدم عروسی دخترعموم هستش واز شوهر اولش جدا شده دوباره جشن گرفته که ازدواج مجدد کنه اما شوهر دومش همون اولی بود...همه میرقصیدن و اما من تو رقصشون شرکت نکردم البته باخانواده شوهر دخترعموم که عمه ی خودم میشه اختلاف داریم ...و توی خوابم فقط بخاطر دختر عموم رفتیم ولی به خانواده داماد بی اعتنا بودیم میخواستم بدون تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اگر در این رویا رقصیده بودید به این علامت بود که اجلتان نزدیک شده ولی از آن جایی که امتناع کردید هیچ خطری شما را تهدید نمیکند

 6. محسن شرفیمحسن شرفیsays:

  با سلام، من خواب دیدم که من و مادرم در یک محله ی قدیمی مشغول دیدن پایکوبی محلی با لباس محلی هستیم، هر چند قدم یه بار جلوتر میرفتیم که جای بهتری برای دیدن پیدا کنیم، غیر از ما افراد دیگه ای هم بودن که نگاه میکردن، اما ناشناس، ممنون م

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   گاهی بهتر است از دیگران برای مدت کمی فاصله بگیرید تا همه چیز را بهتر ببینید،گاهی میتوانید نسبت به همه چیز بی اهمیت باشید و رها و آزاد باشید و لذت ببرید

 7. محمدمحمدsays:

  خواب دیدم خونه یکی از اقوام مهمانی همراه با شام بود.من داخل اشپزخانه داشتم از یخچال خوراکی برمیداشتم که داییم اومد و من به زور دستشو گرفتم و گفتم باهم برقصیم و بعد باهم رقصیدیم . هردومون به شدت شاد بودیم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این رویا به علامت اتفاقی است که باعث ناراحتی و یا رنج برای خانواده ی دایی شما می شود اما خوشبختانه زودگذر است

 8. زهرا موحدزهرا موحدsays:

  سلام من خواب دیدم یکی از آشناهامون بدون آهنگ و موزیکی و به حالت لخت جلوی زنش میرقصید و خوشحالی میکرد.ممنون میشم تعبیرشو بگید.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خستگی ناشی از تنش های روحی و فشار های عصبی

 9. مهرانمهرانsays:

  سلام خواب ديدم داخل طبقه همكف يك شركت يا يك كارگاه هستم كه پنجره به بيرون نداشت ولي درب داشت سقف پر از مهتابي بود چند تا ميزكار بود كه من پشت يك ميز ايستاده بودم كار ميكردم چند تا دوربين هم نصب بود من فقط با دو دستم يك رقص كوتاه لحظه اي انجام دادم .

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شکایت و غصه را کنار بگذار. بدون زحمت و تلاش به جایی نمی رسی. به وضیفه ات عمل کن در این صورت است که مژده ی رسیدن به مراد را به تو می دهند

 10. مرمرمرمرsays:

  سلام. من دختری مجردم دیشب خواب دیدم ک در خانه ای هستم با خانوادم بعد دیدم ک لباس عروس سفیدی بر تن دارم و به تنهایی دارم میرقصم بعد مادرم آمد و باهام صحبت کرد انگار میگفت ک داماد رفته و نمیاد.من همش لباسم رو نگاه میکردم و مرتبش میکردم ومیگفتم میاد ولی خیلی ناراحت و غمگین بودمو لباسمو نگاه میکردم بعد دیدم که داماد اومد ولی چهره داماد رو یادم نمیاد. حسی هم بهش نداشتم. درعین حال درحال خوردن نان بودم. تعبیر خوابم چی میشه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   رویایی که دیده اید خوب نیست ممکن است با دریافت خبری در ایام آینده خودتان و خانواده تان تحت تاثیر قرار بگیرید ، برای دفع بلا بعد از دریافت پاسخ هفت مرتبه سوره حمد را زمزمه کنید اسپند دود نمایید

 11. علیعلیsays:

  سلام بعد از خواندن نماز صبح و بیدار موندن یک ساعته خوابم برد و خواب دیدم عده ای دارن میرقصن اما خودم نمیرقصیدم.در خواست رقص هم از طرف اونها نداشتم و فقط نگاه میکردم. تعبیرش چی میشه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   همینکه شروع به رقصیدن نکرده اید خوب است و رنج و ناراحتی از شما دور می شود

 12. elielisays:

  سلام خواب دیدم در یک جمعی هستم که اهل هنر و موسیقی هستن و من هم گویا دعوت شده بودم برای نواختن، به عنوان اولین نفر شروع کردم و روی پای چپ خودم ضرب گرفتم و قطعه ای رو میزدم (یعنی هیچ سازی نداشتم) و همه خیلی زیاد خوششون اومده بود و ارم خواستن که مجددا بزنم تا بقیه همزمان بخونن و من هم این کار رو کردم و خیلی ازم تعریف کردن. بعد نوبت گروه بعدی بود که اونا با چادر میرقصیدن و من هم در حال تماشا بودم. در واقعیت بنده شروع به یادگیری ویولون کردم ولی مدتی هست که گذاشتمش کنار.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   گذشت و بخشش تو موجب می‌شود که روحیه‌ای آرام و وجدانی آسوده داشته باشی. بگذار او مدیون تو باشند و احساس کند که تو در حق او لطف کرده‌ای.

 13. SadafSadafsays:

  سلام وقت بخیر.من خواب دیدم که با دوستام برای معلمم ک البته مرد هست و یکی از عزیزترین افراد زندگیم هست جشن تولد گرفتیم اون در جشن خیلی کوتاه ب حالتی خاص رقصید.برای اولین بار!!!!

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   یک مشکل جسمی پیش آمده است که باید با مراجعه به پزشک آن را برطرف کرد.

 14. پرنیاپرنیاsays:

  سلام.خواب دیدم دکتر رفتم و با ناراحتی از مطب اومدم دکتر و همکاراش ارام میرقصیدند ولی من ناراحت بودم خواهرم میخواست برقصه اما من نزاشتم رقص در حال تکان دادن دست بود نه پایکوبی...تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   علامت آن است در دوره ای معین با مشکلات فراوانی روبرو خواهید شد

 15. mohamadmohamadsays:

  خواب دیدم با اقوام داخل یک امام زاده بسیار زیبا بودیم ومن با پسر عموم و یکی از اقواممون که هم اکنون در زندان به سر میبرد در حال رقص هستیم .بعد یکی از دختر عموهام با بچه هاش از قسمت زنانه اومدن پیش ما و خیلی خوشحال بودن.وقتی که میرقصیدم مادرم بهم گفت تو که هیچ وقت اینجوری نمیرقصیدی.لطفا تعبیرشو بگین.سپاس.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   رنج گرفتاری و مشکلی تازه وارد زندگیتان خواهد شد