تعبیر خواب دوست شدن دختر با پسر

بنظر میاد ابن سیرین در سالیان پیش دوست شدن دختر با پسر و فرقی نمیکند بصورت بالاعکس یعنی دوستی کردن پسر با دختر را نماد و اتفاقی نزدیک بر ازدواج بداند چرا که یکی از اهالی یمنه که جوانی زیبارویی هم بوده به به نزد ابن سیرین میرسد شرح خواب این پسر این بود:خواب دیدم که در باغی مشغول به تفریح و خوردن میوه بودم ناگهان چشمم به دختر زیبایی خورد که در همان نزدیکی کوزه ای بر دوش دارد و در حال عبور است پارچه ای سفید در جیب داشتم که پارچه را با دست راست خود هنگامی که از مقابلم رد شد به طرف بالا بردم دختر در ابتدا نسبت به این کار من ی تفاوت بود ولی بعد از زمانی کوتاه به عقب برگشت و پارچه ی سفید را از من گرفت (بالا بردن پارچه ی سفید در آن زمان به معنی اظهار علاقه و عشق و یا همان  پیشنهاد دوستی میباشد) تعبیر این خواب چیست:ابن سرین به جوان گفتند مژدگانی بده که در اینده نه چندان دور با دختری زیبا رو ازدواج خواهی نمود پس میتوانید تعبیر خواب دوست شدن با پسر و یا دختر را مبنی بر ازدواج زود هنگام دانست

تهیه و تنظیم:توپ تاپ

73 نظر

 1. vahidvahidsays:

  من خواب دیدم با دختری به اسم نادیا دوست شدم تعبیرش چیه؟؟؟

 2. آرمیتاآرمیتاsays:

  من خواب دیدم با یه پسری دوست شدم که بهش پیشنهاد دوستی داد و منم سوار ماشینش شدم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این رویا قول یک رویداد خوشایند و پرمنفعت را می دهد

 3. seyedseyedsays:

  من دیدم به دختری زیبایی خواستم شمارمو بدم ولی شمارمو نداشتم بهش گفتم اونم خودش نوشت بعد باهم میرفتیم بیرون من هنوز 16 سالمه من کجا ازدواج کجا هنوز از دهنم بوی شیر میاد در ضمن من تا به حال به هیج دختری شماره ندادم و نخواهم داد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اگر دلسرد نشوی و دوباره شروع کنی هر چند که دیگر آن موقعیت او ل را نداری ولی باز مطمئن باش که به خوشبختی می رسی.

 4. الساالساsays:

  من خواب دیدم که دوتا دختر با پسر عموم دوست بودن و من از این خواب ناراحت شدم تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خیلی عاشق هستی و از غم و دوری شب و روز نداری ولی بدان که اگر اینطور پیش بروی همه چیز را از دست می دهی پس سعی کن کمی واقعی تر فکر کنی.

 5. ابووووووابووووووsays:

  با سلام من خواب دیدم که دختری بهم علاقه مند شده و با هم دوست شدیم و بعدش با هم قرار های کوتاه مدت میگذاشتیم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شما به زودی کار و هدف خود را تغییر خواهید داد و دست به کاری می زنید که کاملا با قبل فرق می کند. بدانید که بسیار خوب است و باعث پیشرفت شما خواهد شد.

 6. باران پارسامهرباران پارسامهرsays:

  من خواب دیدم دوستم بهم میگه یه مهمونی دعوتی که توش دوتا پسرهست و مامان یکی از پسرها ازت میخواد با پسرش دوست بشی اتفاقا من اون پسر رو میشناختم پسر همسایمونه این ینی چی؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   وجود دو پسر در این مهمانی در رویای شما به نشانه ی دام است در این روزها و در آینده خیلی بیشتر مراقب اطرافیانت باش ممکن است لطمه ای روحی از جانب جنس مخالفت به شما وارد شود

 7. نا شناسنا شناسsays:

  من خواب دیدم از دختری خوشم میاد بهش پیشنهاد دوستی دادم ولی قبول نکرد بعد از یه ساعت یکی از دوستاش اومد و اون بهم پیشنهاد داد منم قبول کردم بعد باهاش رفتم بیرون و بهم گفت باید برام پول خرج کنی، تعبیرش چیه؟!

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   يكي از بدي‌هاي تو اين است كه زبانت زودتر از عقل و فكرت دست به كار مي‌شود و بند را آب مي‌دهد بايد كمي خوددار باشي تا در زمان مناسبي كارها روبه‌راه شود.

 8. مهدیمهدیsays:

  سلام من در خواب دیدم که دوست دختر دوست پسرم با من دست داد و سلام کرد و تازگیا دوستم ازش جدا شده تعبیرش چیه لطفا جواب بدید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به دلیل محبوبیت و مهربانیتان دیگران جذبتان میشوند پس از این فرصت و‌ محبوبیت بخوبی و درست استفاده کنید

 9. MMsays:

  من دوتا خواب بایه موضوع دیدم که یه دختر که خیی دوسش دارم به من یه نامه میخواد بده و خیلی هم مشتاقه بامن اشتی کنه از قضا منم دوست دارم بازم اشتی کنیم اخرین بار تو خوابم دست گزاشت رو شونم و نامه رو داد اما من نخوندمش یه بارم خودکشی کرد و من برای نجاتش سعی کردم ولی کس دیگه ای نجاتش داد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تعبیر این است که بخاطر بدشانسی ممکن است به مراد خود هیچگاه نرسید

 10. نسترننسترنsays:

  باسلام..من خواب دیدم که جایی نشستم یه پسر با پدرو مادرش میان کنارم میشینن من زیاداز لهجه پدرو مادرش خوشم نمیومد..اما پسره کت و شلوار پوشیده بود و برازنده بودپسره اومد جلوبه من یه کاغذ داد که روش شمارش نوشته بود با یه متنی که درست نفهمیدم چیه فقط میدونم درمورد عشق و دوست داشتنش بود که من خیلی تو خواب آروم شدم..

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بايد جدا از استرس و آشفتگي روحي جلوگيري كني. در حال حاضر نياز داري كه استراحت كني و آرامش داشته باشي.

 11. علعلsays:

  من خواب دیدم که یه دختر زیبا از من در خواست شماره کرد و من بهش دادم بعدمن را به خوانه دعوت کرد من رفتم بعدش از خواب بیدار شدم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نماد فضولی و کنجکاوی بیش از حد. مراقب حرف زدن خود باشید و سفره دل خود را پیش هر کس باز نکنید چون ممکن است به ضرر شما تمام شود. کمی رازدار باشید.

 12. kksays:

  شوهرم خواب دیده من دوست پسر دارم و دعوا کردن تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   همه چیز‌درست خواهد شد‌ فقط امیدت به خداوند باشد و بر او‌تکیه کن.

 13. مهرنازمهرنازsays:

  با سلام من خواب دیدم خواهرم که سیزده سال دارد با پسری دوست است و من در خواب متوجه میشوم و با اون صحبت میکنم و سعی در هدایت او دارم .مادرم مدام خواهرم را چک میکند و او را تنها نمیگذارد . در همین حین پسر بی دلیل از خواهرم جدا میشود و خواهرم برای پیدا کردن او تلاش میکند و من هم به دنبال خواهرم برای حفظ و حمایت از او هستم ولی خوتهرم مدام فرار میکند .

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به نشانه ی رنج و سختی هاست که شما بی هیچ شکایتی آن ها را می پذیرید

 14. ناشناسناشناسsays:

  من خواب دیدم با دختری که عاشقشم دوست شدم و باهم قرار های زیادی میرفتیم و همدیگر رو بغل میکردیم تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تصمیم به کاری گرفته ای درانجامش شک نکن و دل به خدا بسپار ،برای کاری که می خواهی بکنی همت داشته باش و اگر ناامید شوی موفق نخواهی بود.

 15. کیوانکیوانsays:

  خواب دیدم چن روز با یکی از دوستام میرم یه جایی میشینیم دختریی که مورد علاقه ام هستش هم اونجاس به یک جا خیره میشد ناراحت بود حرف نمیزد لک صورتش افتاده بود رو شقیقه راستش که سمت من بود یه خال برجسته آبی رنگی بود ! انگار دو سه روزی تو خواب اونجا میرفتیم دوستمم بغل دستم بود حرفی نمیزد یهویی دختر مورد علاقه میاد جلو دوستام رو مخاطب قرار میده به من توجه ای نمیکنه وقتی که میخواد اونجا رو ترک کنه من باهاش میرم منو میبینه شرمنده میشه و بغل میکنیم همو از پایین لباش میبوسمش. تعبیرش رو نمیدونم ؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   حادثه عجیبی رخ می‌دهد که کمتر از معجزه نیست و این مسئله باعث می‌شود کمالات تو بیشتر شود. همیشه از بلایا ایمن هستی اما خود را از ایمان و دین جدا نکن.

 16. آناآناsays:

  سلام من خواب دیدم پسری بهم پول داد و من بعد چند دقیقه اون پول رو بهش برگردوندم و اون هم همان موقع بهم پیشنهاد دوستی داد و من هم قبول کردم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به فردی که مدت ها به فکر او بودی خواهی رسید و روز عاشقانه ای را خواهید ساخت.

 17. کوروشکوروشsays:

  درود بر شما خواب دیدم با یک دختر زیبارو ولی خارجی آشنا شدم که از من به بهانه دوستی تقاضای کمک کرد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   باید مسائل اقتصادیت را جدی بگیری و به فکر چاره‌ای باشی چون به زودی با مشکل روبرو می‌شوی. نباید بر اثر سهل‌انگاری دوباره ضرر و زیان ببینی پس هوشیار باش و منافع بلندمدت خود را در نظر داشته باش.

 18. علی بهرامیعلی بهرامیsays:

  خواب دیدم دختری از پشت برف رو شانه ام ریخت و برفها از شانه ام ریخت پایین من با او بد رفتاری کردم و بی محلی ولی دختر خوشرو و شوخ ومهربان بود من هم از او خوشم اومد و بهش گفتم شمامو بزنه تو گوشیش او هم اینکارو کرد وهمون موقع زنگ زد و شمارش افتاد تو گوشیم ماشین داشت و با ماشین رفتیم املاکی که خودم کار میکردم برای خرید خونه ولی در عصر من الان بیکارم تعبیر خواب چیست هر چه سریعتر جواب بدید‌ممنون میشم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دیدن دختر مهربان و شوخ طبع در این رویا به معنی این است که در اینده ای نزدیک با فردی ملاقات یا اشنا خواهید شد که میتواند به عنوان یک حامی در کنار شما باشد

 19. seyfiseyfisays:

  سلام من خواب دیدم مردی که مغازه گوشی فروشی داره به مادرم تو کاغذ شمارشو نوشته و به من ابراز عشق کرده ،ولی من در حقیقت ازش خوشم نمیاد این تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در شرایط سخت انسانهای شجاع و وفادار را محک بزنید نه اینکه از ترس همه چیز را رها و فراموش کنید. اراده شما فرشته نجات شماست.

 20. سمیراسمیراsays:

  سلام من خواب دیدم پسری که عاشقش بودم و چند ماهه ارتباطم باهاش تموم شده منو برای ناهار دعوت میکنه و بهم پیشنهاد دوستی میده

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از عشق های مجازی و شرارتهای آن برحذر باشید.

 21. ..............says:

  من خواب دیدم یه دختری که خیلی دوسش دارم تو مجلس ترحیم پسر عموم هست دوست دخترم منو جلو در صدا زد منم رفتم منو بغل کردو بوسید بعد گفت خیلی دوست دارم ‌ ‌ ممنون میشو اگه تعبیرش کنین.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اگر این رویا را در روز دیده باشید به نشانه ی این است که شانس ضد شما خواهد بود و اگر شب هنگام بوده است به نشانه ی خطر می باشد

 22. saeedsaeedsays:

  من خواب دیدم میخواهم به یک دختر شماره بدم ولی وقتی اومدم شماررو بنویسم خودکار نمینوشت تعبیرش چیه؟؟؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این به نشانه ی این است که در سرنوشت و تقدیر شما تغییراتی مختصر اتفاق خواهد افتاد که از نوع مثبت می باشد

 23. حامد حامدیحامد حامدیsays:

  من تو خواب دیدم با یه دختری دوستم بعد چون منو داداشم ابجیم با دختره میرم شمال من اولش با دختره دعوا میکنم بعد منت شو میکشم دختره هم قیافش یکم اشنا بود من با هر دختری رفیق میشم یک ماه نرسیده کات میکنم هیچ جا هم دخترا رو نمیبرم زیاد اهمیت نمیزارم فقط هفته اول دوستی باهشون خوبم معنی این خواب نفهمیدم هی دختر رو تو خواب ناز میکنم ازش عذر خواهی میکنم سنیم ندارم 16هستم هی تو خواب میگم عشقم عشقم از این سوسول بازی ها دستمو میکشم لای موهاش من کم خواب میبینم ببینم خوابام عجیب غریبه ممنون میشم تعبیر خواب رو بگید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   آماده باش چون يکي از آرزوهاي قديمي‌ات برآورده خواهد شد. به زودي دوستي را كه مدتها از او دور بودي خواهي ديد و لحظات خوش گذشته را با هم مرور مي‌كنيد.

 24. حسین یزدانیحسین یزدانیsays:

  سلام...من نزدیک به منطقه کارم ی دختر خانمی هست که خیلی ازش خوشم میاد اما هیچ رابطه ای باهم نداریم ...یک شب خواب دیدم با همون دختر در پارک بودیم تاب بازی میکردیم با هم خوش میگذروندیم من سیگاری نیستم اما سیگار هم گرفتم تا بکشم....بعد یکی بهم گفت مادرت تو همین پارکه....صبح که پاشدم از خواب ی ارامش خاصی داشتم...تعبیر خواب منو لطف کنید خیلی ممنون میشم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   پيغامي مي‌رسد كه دوباره احساسات خفته تو را بيدار مي‌كند. اين موضوع اين روزها فكر تو را به خود مشغول كرده. از خير اين قضيه بگذر چون اگر وارد اين ماجرا شوي دچار ضرر و زيان مي‌شوي.

 25. PPsays:

  خواب دیدم بایه پسر ک یکی ازاشناهامونه دوست شدم خودم مشتاق نبودم ولی اون بزور باهام دوست شد.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سعي مي‌كني پيچيده و رازآلود باشي در حالي كه لزومي به اينكار نيست. در دوستي‌ها، آسان مي‌توان ديگران را فريب داد اما قبل از آن، تو خود امتياز مهمتري را از دست داده‌اي.

 26. حمیدحمیدsays:

  من چندی پیش خواب دیدم که یکی از دخترای فامیل بهم پیشنهاد دوستی داد. گفت دوست دارم و منم قبول نکردم تعبیرش چیه!؟ طول این یه هفته هم خوابی دیدم که یکی بهم گفت تو دیر ازدواج میکنی پری روز هم یه خوابی دیدم که دارم فرم استخدام پر میکنم.وقتی امضا کردم مدیرش گفت که باید متاهل باشی و.... تعببرشون چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   عبور از یک دوره زندگی به دوره ای دیگر - موفقیت در زندگی - رفع غم و غصه ها - حل مسئله ای طولانی

 27. RezaRezasays:

  سلام خدمت شما . من خواب دیدم دو دختر هستند یکی از این دخترا با رفیقم دوست شد و دیگریی با من دوست نمیشد تا خودم با اولین موقعیت رفتم پیشش و بهش گفتم دوستت دارم بعد اون دختر با من دوست شد و همیشه دست راستم داخل دستش بود و داخل خیابان میگشتیم . تعبیر ایم خواب چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   امیدواری شما نسبت به زندگی خود و مسائل اطرافتان بیشتر خواهد شد.

 28. کاضم دلف لویمیکاضم دلف لویمیsays:

  من یک خواب دیدم که یک دختر شماره من ذخیره کرد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نگرانی درمورد مشکل کوچکی که دارید بزودی برطرف خواهد شد.

 29. مبینمبینsays:

  با سلام خدمت شما. من دیشب خواب دیدم در جشن عروسی شرکت کردم و ته خانه روی صندلی پشت یک دختر حدودا ۲۰ ساله نشسته ام پاهای منو لمس کرد و به من توی کاغذی اسمش رو نوشت اسمش رو به انگلیسی نوشته بود:(Ayla آیلا) و به من گفت ازت خوشم اومده منم گفتم منم همینطور یک دقیقه بعد آمد و عروس رقصید.جالب اینجاست که من ۱۶ سالمه و فقط من و یک آدمی که نمشناختمش با لباس سیاه و قرمز (لباس های امروزی) روی دوتا صندلی به فاصله ی ۱ متر کنار هم نشسته بودیم و فقط منم و همون آدم روی صندلی نشسته بودیم و قبل از اینکه میخواستم به عروسی شرکت کنم با آشناهایم (دایی و برادرم) بودم ولی وقتی رفتم هیچ یک از آنها همراهم نبود.

 30. مبینمبینsays:

  با سلام خدمت شما. من دیشب خواب دیدم در جشن عروسی شرکت کردم و ته خانه روی صندلی پشت یک دختر حدودا ۲۰ ساله نشسته ام پاهای منو لمس کرد و به من توی کاغذی اسمش رو نوشت اسمش رو به انگلیسی نوشته بود:(Ayla آیلا) و به من گفت ازت خوشم اومده منم گفتم منم همینطور یک دقیقه بعد عروس آمد و رقصید.جالب اینجاست که من ۱۶ سالمه و فقط من و یک آدمی که نمشناختمش با لباس سیاه و قرمز (لباس های امروزی) روی دوتا صندلی به فاصله ی ۱ متر کنار هم نشسته بودیم و فقط منم و همون آدم روی صندلی نشسته بودیم و قبل از اینکه میخواستم به عروسی شرکت کنم با آشناهایم (دایی و برادرم) بودم ولی وقتی رفتم هیچ یک از آنها همراهم نبود.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بیانگر شروع یک دوران و یا تجارب جدید برای شماست که بواسطه آشنایی با یک فرد جدید در زندگی شماست

 31. مهدی آبتینمهدی آبتینsays:

  سلام من دیشب خواب دیدم که پسر خاله ی من عاشق یک دختر شده بعد باهاش دوشت شد و بعد باهم دعوا میکردن که یکدفعه من میخواستم برم بیرون اومدیکدفعه گفت من دوست دارم تعبیر این خواب چی میشه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به معنای این است که پسر خاله شما در روابط عاشقانه اش بد شانسی بزرگی خواهد آورد که باعث غصه و رنج ایشان می شود

 32. معین کریمیمعین کریمیsays:

  من خواب دیدم با یکی از دخترای هم کلاسیم که بهش علاقه دارم باهم سوار موتور بودیم و میرفتیم کار اموزی توی راهم دستشو میگرفتم و خوشحال بودم آیا این خواب تعبیری داره؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بله موتور سواری با دختر مورد علاقه بیانگر اوج هیجان و لذت برای شما در آینده ی نزدیک هست اتفاقی شاد شما را به وجد خواهد آورد

 33. girlgirlsays:

  من خواب دیدم توی یه اوتوبوس پر از شاگرد های مدرسه که اوتوبوس داشت میرفت به یک اردو با یک دختری با موهای کوتاه سیاه و شجاع دوست شدم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   فردی سرزنده و شاد و پرنشاط هستید که دائم در رویا و خیال غوطه می خورید. برکت و سعادت در انتظارتان است.

 34. امیرامیرsays:

  سلام ۳ دفعه خواب یک دختر را دیدم که مورد علاقه ام هست و با هم دوستیم و به هم علاقه شدیدی داریم خواب اول با هم تو پارک بودیم و خواب دوم تولد بودیم خواب سوم هم اتفاقی تو خیابون دیدمش تعبیرش به نظر شما چیست ؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این رویا بیشتر به دلیل تفکرات زیاد شما قبل از خواب به این شخص است و در واقع تعبیر مشخصی ندارد

 35. Hamideh banooHamideh banoosays:

  باعشقم لب میگرفتیم یه عااالمه لب گرفتیم کادوشو دادم گفتم اصلی رو بیا دفتر میدم گفت بزار باشه فردا میام بگیرم گفتم فردا نیستم عازم کربلام گفت اووه کربلا ماشین رو نمیدونم چی کار گفت کنم بیام کویر اونجا رم بریم با هم بعد گفتم راستی فردا دوشنبه است فردا هستم فردا بیا گفت باشه اینقدرررر لب گرفتیم که نگو هی میپریدم بغلش میکردم قدش ازم بلندتر بود میگفت شیطون شدیا میگفتم بودم گفت پس سری پیش چرا چون دفعه اول بود گفتم اره دیگه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   لب گرفتن از معشوق اگر با لذت جنسی نباشد نشانه ای از برآورده شدن حاجات (آرزو) شماست همچنین علامه طباطبایی دیدن چنین رویایی را برای دختران مجرد دست یافتن به اهداف مهم زندگی می دانند

 36. ثمین پرتویثمین پرتویsays:

  سلام من تو خواب دیدم که پسر دوست همسایمون که خیلی بهم نزدیکیم پیشنهاد دوستی داد خودشم میگفت که مامانش از پیشنهاد دادنش اطلاع داره و کاملا جدی هست

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   با شخصی گفتگو و مکالمه ای در رابط با کارتان خواهید داشت و امید و انگیزه‌تان دو برابر می شود و بسیار شاد و خوشحال میشوید.

 37. سحرسحرsays:

  من خواب دیدم با برادر پسری که بهم علاقه داشته و فامیلمونم هست دوست شدم ,,, خیلی خواب در موردش میبینم که هر بار هم برادرش و هم خودش تو خوابم هستن و کبوتر سفیدی بهم داد,,, تعبیرش چیه ؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ديدارهاي غيرمترقبه و پيش‌بيني نشده‌اي داري که نتیجه آنها شانس و موفقیت هایی مفید و موثر خواهد بود.

 38. †zilan†zilansays:

  من خواب دیدم یه پسر دنبالم میومد و حلو درمون بهم پیش داد منم با داد و فریاد ردش کردم ولی اون همراهم اومد و دستمو گرفت اما پس زدم با خشم تعبیر؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانگر حس لذت طلب و پر حرارت است.

 39. عاطفیعاطفیsays:

  سلام من در آستانه طلاقم خواب دیدم با همسرم قهرم خواهرمم ک تو بیداری مجرده ايشونم با همسرش قهره بعد دیدم شوهر خواهرم ميخواد بره بیرون دختر بازی منم ی باشگاهی میرفتم ک ی پسری ک تو اژانس کار میکرد منو دوستمو میبرد اون پسر ازمن خوشش میومد چهره پسره برام اشنا بود منم ازش خوشم اومد یبار ک مارو رسوند بعد پیاده شدن چشم تو چشم شدیم بعد ايشون دور زدن ماشینو دوباره بیان طرف من من رفتم تو باشگاه بعد یه جایی بودم همه فامیل بودن یکی یه خروس تو دستش بود بااون حرکتای عجیب و خنده داری انجام میداد منم پیشش بودم خیلی میخندیدم به حرکتاش

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به علامت تهمت و بدگویی ها نادرست می باشد

 40. amiramirsays:

  سلام وخسته نباشید: من توی خواب دختر موردعلاقه خودمو دیدم که من بهش پیشنهاد دوستی دادم و باهاش صحبت کردم بعدش اونم قبول کرد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خود را از اين تخيلات رها كن و واقع‌بين باش. كسي را كه دوست داري، دچار توهم نكن. با او شفاف و روراست باش.

 41. Al jaliliAl jalilisays:

  سلام سال نو مبارک ببخشید من خواب دیدم به دوتا دختر که باهم دوست بودن کمک کردم بعد با یکیش دوست شدیم و اون مشتاق بود ولی من از اون یکی دوستش خوشم اومد گفتم تو دوست دخترم میشی و قبول نکرد و با امون دوست شدیم و باهم بودیم و منتظر یه فرصت بودیم قرار بزاریم ولی تو خواب میخواستیم کسی نفهمه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود همچنین ، این رویا به این نشانه است که در سال جاری دیدارهایی با جنس مخالف خود خواهید داشت که ممکن است تبدیل به روابط عاشقانه شود

 42. AbolfazlAbolfazlsays:

  سلام من خواب دیدم تو خیابون در کنار دو تا دختر صد تومن پول افتاده دخترا هم برای اینکه پول وردارن اومدن منو دیدن و خندیدند من بهشون شماره دادم ولی هرچی منتظر بودم زنگی نزدند

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   کاری انجام خواهید داد که باعث شادی دیگران می شود

 43. amiramirsays:

  سلام من خواب دیدم دم خونه دختر همسایمونو دیدم و باهاش دوست شدم که در واقعیت هم خیلی میخوامش

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دیدن چنین رویایی فقط به دلیل علاقه و تفکرات زیاد شما به این شخض قبل از خوابیدن است

 44. :/:/says:

  من خواب دیدم که رفتم با خانواده مهمونی خانوادشون 2 تا پسر داشتن یکیشون کوچک بود بعد اون سعی میکرد باهام دوست شه نمیزاشتم هی دست منو میگرفت من هی سعی میکردم ولش کنم ولی هی دستمو میگرف بعد بهش پیام میدادم جواب نمیداد بعد دیدمش باهاش حرف زدم باهام سرد شده بود

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به این علامت است که شخصی شما را بصورت مخفیانه دوست دارد و این موضوع را با احدی مطرح نکرده اند

 45. کاربرکاربرsays:

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما مدیرسایت،،،،، بنده دختری رو از بچگی که خیلی بهش علاقه دارم و تا بحال این عاشق بودنم و بهش نگفتم،،، چند وقت پیش خواب دیدم که همین دختر با باز کردن یک در از لبم یه بوسه زد و به چشام نگاه کرد،، و تمام،،، ایا تعبیرش احتمال داره اونم من و دوسم داشته باشه، یا خیر ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   عشق پاک و صادق ،یکنواختی و هماهنگی، اعتماد و اطمینان، خوش بینی

 46. HiHisays:

  سلام خداقوت من خواب دیدم تو هواپیما بودم و گفت باید تو دونفره ها کنار یه پسر بشینم که یه پسر دیگه اومد تا اون بغل دستیم رفت کنارم نشست و وسایلای اونم برد و گذاشت جای خودش و تا اخر سفر با هم لب گرفتیم و عشق بازی کردیم بعدش بیدار شدم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ملامت و ناراحتی تان دیگر تمام شده است. خودتان اراده کرده اید و غم را از دلتان بیرون نهاده اید.

 47. پاییزی امپاییزی امsays:

  سلام من خییییلی خواب پسر عموم رو میبینم اصلا هم بهش فکر نمیکنم ک بگم بخاطر فکر زیاد خوابشو میبینم. زیاد هم باهم رفت و امد نداریم. اما ب من علاقه داشت و خاستگاری هم کرد. توی همه ی خوابایی هم ک در موردش میبینم منو دوست داره و ابراز علاقه میکنه و هوامو داره. میخاستم بدونم تعبیری داره؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   برای افراد مجرد پیشنهاد ازدواج دارند.ب یک مهمانی دعوت میشوید ک خوب است.از نظر کاری و مالی رو ب بهبود میروید

 48. ARASH.NARASH.Nsays:

  سلام ممنون میشم تعبیر خوابم رو بگی مدیر من چند وقته که خیلی عاشق ی دختر شدم و هرشب میاد خوابم یشب خواب دیدم که مادرم داشت پیش فامیلامون میگفن که اون دختر منو دوست داره البته دختره فامیلمونم هست ممنون میشم تعبیرش کنی

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   حضور یک فرد چاپلوس كه به ظاهر دوست شماست

 49. مستر علیمستر علیsays:

  سلام من خواب دیدم با دختر همسایمون دوست شدم یعنی اون دوست دخترم شده بود بعد اون با لباس قرمز بود میشه بگید معنیش چی میشه ممنون میشم و البته اینو بگم من اون دخترو دوست دارم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به وصال رسیدن - همبستر شدن - نزدیکی

 50. ali amiriali amirisays:

  با سلام و احترام مجدد استاد من در سن 17 سالگی یه دختر رو دوست داشتم و اقدام کردم خودش و خانوادش قبول نکردن یعنی کس دیگه رو دوست داشت و منم ندارم ........... خواب دیدم یبار اومدن خانوادگی رفتیم مسافرت ولی تو خواب قهر بودیم(ناراحت از هم) بعد که از گردش یا مسافرت اومدیم خونه پدرش زنگ زد پدرم گفت من دوست داشتم با شما بیایم بیرون ولی اونا میگفتن جای دیگر بریم بار دوم که اومدن خونمون همشون اومدن جز اون دختره که یه زمانی دوستش داشتم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به سوی روشنی و خوشبختی گام بر میدارید

 51. sahar boostanisahar boostanisays:

  سلام من خواب دیدم پسری به دوستم پیام داده و بهش گفته که به من بگن که میخوام باهاش دوست بشم جواب من چیه اتفاقا من تو دنیای واقعی اون پسر رو میشناسم و ازش خوشمم میاد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خوشحالی و هیجان فوق العاده از موضوعی که شما را غافلگیر خواهد ساخت

 52. آواآواsays:

  سلام ...من خواب دیدم تو خیابون نزدیک خونمون دارم میرم خونه که یه پسر موتور سوار خییلی خوشتیپ دنبالم میاد و بهم شماره میده و من حفظ میکنم شمارشو چندین بار بهم گفت ولی تو خیابون روم نشد گوشیو در بیارم و بنویسم ولی حفظ کردم تو کوچمون انگار ک دنبالم میاد به یه خانم میگه که این دخترم میخوام ولی من بهش میگم ابرومو نبره ...ولی انگار بهم پی ام داده پسره ...

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بی علاقگی. ازادی بیش از حد یکی از دوستان شما

 53. وحید هاشمیوحید هاشمیsays:

  سلام. خواب دیدم دارم پیاده روی میکنم و بادست راستم با تسبیح ذکر میگفتم که یه دختر میاد کنارم دستم و می گیره پیشنهاد دوستی میده اولش میگم نه بعدش با اسرار میگم باشه. میریم خونشون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اقدام به عقد قرارداد های جدید و مفید در اینده

 54. زينبزينبsays:

  سلام من خواب ديدم كه برادرم با يه دختر دوست شده و ازشش خوشش مياد يه روزي دختره به خونه زنك ميزنه خواهرم كوشيو برداشت باهاش برخورد بد داشت و بعد من ورداشتم احساس خوبي نكردم فك كنم قطع كردم روز بعدش ديدم دختره يه بسر بجه رو فرستاده كه هديه بياره برامون بعد يهو مثه جن جلومون ظاهر شد جشم هاي دختره روديدم تقريبا سبز اينا بود ولي يهو ظاهر شدترسيديم بعد خواهرم نگاش كرد فهميد دوستشه باهاش خوب شد ولي من يه احساسي بهم دست داده بود احساسم خوب نبود نسبت به اين قضيه ميتونم ببرسم تعبيرش جي ميشه ؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   افتخار. در میان دو جریان یا مسئله مختلف قرار گرفتن.تصمیم های مشکل

 55. محمد حسینمحمد حسینsays:

  سلام من خواب دیدم که دختر خالم با یک پسری ارتباط داره از این اتفاق خیلی ناراحت شدم تعبیرش چه میشه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   پشت سر گذاشتن یک دوره فشار و ناراحتی

 56. مهدیمهدیsays:

  سلام من خواب نوه عموم رو دیدم فوق العاده زیباست ،بهش ابراز علاقه کردم پذیرفت بعد بهم میگفتی من برام اخلاقو شعورو .. این چیزا مهمه نه قیافه و ...(من پیش اون هیچی نیستم یه پسر ۱۷ساله که سنش بهش میخوره بیست و خورده ای کمی چاق پوست کمی تیره)یعنی با این حساب تو واقعیت اصلا جذاب نیستم اخیرا هم چند دفعه بهم بی محلی کرده و حتی نگاهمم نکرده خارج از خوابن بهش علاقه داشتم خیییلی کامله اخلاقو کامل نمی‌دونم ،تو خواب خالمو دختر خالمم دیدم تو رو خدا کمک کنید گیج شدم میترسم که چیزی بهش بگم چون این سری یه بلایی سر خودم میارم تحمل شکست ندارم ولی اگه چیزیم نگم ممکنه از دستش بدم بنظرم بعیده که قیافه و... تو واقعیت واسش مهم نباشه من حتی به چشم همسر آینده بهش نگاه میکردم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   یا یک فرد جدید دوست و آشنا می شوید و روابط دوستانه خود را گسترده خواهید ساخت

 57. علیعلیsays:

  من خواب دیدم دختری به من پیام میده و پیشنهاد دوستی بعد باهم قرار میذاریم بریم پارک بعد چندتا پسر اونجا بودند که انگار آشنای اون دختر هستند و به من میگن خوش باشید دختر هم سیاه است

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   رسیدن به مراد و یافتن مال

 58. رضارضاsays:

  من خواب دیدم با یک دختر دوست شدم و باهاش توی کوچه ها می دوم و میخندم و توی عمرم اینقدر لذت احساسی نداشتم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از دوستان ناباب و ریاکار خود دوری کنید

 59. پریپریsays:

  سلام.من خواب دیدم ی پسری که میشناسم دوتا شماره تلفن بهم داد و من با خودم فکر کردم که دردسر نشه و گذاشتم کنار وسایلام تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در آینده ای نزدیک از توجه شخصی نسبت به خودتان احساس خوشبختی بسیاری خواهید نمود.

 60. تاراتاراsays:

  خواب دیدم که با یک پسر که زیاد هم ازش خوشم نمیاد رفته بودم بیرون و با هم دوست شده بودیم:|

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تعبیر برعکس دارد یعنی نفرت شما از این شخص ممکن است بیشتر از قبل شود

 61. SepehrSepehrsays:

  سلام من در خواب دیدم در یک قلعه مانند زندانی بودم که از انجا ازاد میشوم بعد میروم خانواده ام را میبینم بعد ساعت ۱۲ شب باید برگردم همان زندان یا قلعه که من ساعت ۹ برگشته بودم نگهبان قلعه یه اتاقی نشان داد بعد گفت میتونی بری اونجا بعد رفتم دیدم یه دختر بود با او رفتیم بیرون بعد او رفت خانه خود منم از دیوار قلعه رفتم بالا بعد دیدم با ادم هایی با اسب ها می ایند من از دیوار افتادم پایین اسب مرده ای دیدم و...

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   قلعه و یا زندان در خواب شما تعبیر برعکس دارد یعنی به معنی رهایی ، رضایت ، و دور شدن از خطرات و تاریکی ها است

 62. ساوریناساوریناsays:

  سلام‌.من‌عاشق‌معلمم‌شدم‌البته‌ ایشونم‌انگاری‌یخورده‌توجه‌داره. دیشب‌‌توخواب‌‌میدیدم‌ک‌توکلاس‌ درسیم‌ومن‌منتظر‌‌وبی‌تاب‌بودم‌استاد عکس‌العملی‌نشون‌بده‌وقتی‌بچه‌ها‌رفتن‌ شمارشو‌رو‌تخته‌برام‌نوشت‌گفت‌منتظرتم‌ به‌این‌شماره‌بزنگ.ما‌دیگه‌باهم‌ارتباط‌ برقرارکرده‌‌بودیم‌چن‌روزی‌ک‌کلاس‌بعدی‌ ک‌شد‌اومدمنوبغلش‌گرفت‌خیلی‌حس‌ خوبی‌بود...تعبیرخوابم‌چی میشهههه؟؟؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تغییرات – نزول برکت – گذشتن و عبور از سختیها

 63. هاناساداتهاناساداتsays:

  سلام من دختری ام که اصلن اهل این حرفا نیستم اما خواب دیدم که مامانمو پیچوندیم و باابجیم که از خودم کوچیکتره رفتیم خونه ی دوست پسر من خیلی پسر شوخ و باحالی بود وکلی خوش گذشت بهم اما من توخواب هم از کارم متعجب بودم آیااین خواب تعبیری هم داره؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   با احتیاط رفتار کنید تا با مخالفت دیگران مواجه نشوید. مخالفتها نشانه بی علاقگی اطرافیانتان نیست. با آرامش پیش روی کنید. کامروایی در پیش است.

 64. تاراتاراsays:

  من خواب دیدم که از یک پسری که ازش هم خوشم میاد بچه دار شدم..فکر کنم هم پسر بود..ولی زیاد خوشحال نبودم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اوضاعی که به دلیل شایعه پراکنی و خیالپردازی مشکل و پیچیده شده است

 65. RominaRominasays:

  من خواب دیدم با یکی از همکلاسیام که باهم خوبم هستیم و از من 6ماه کوچیکتر دوست شدم و باهم خیلی خوبیم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به این علامت است که هر دوی شما در زندگی دنیا به یکدیگر علاقمند هستید و روح وجسم نیز مجبور به دیدن چنین رویایی خواهد شد

 66. ستارهستارهsays:

  خواب یک عقرب رو دیدم که وقتی بهش نزدیک شدم تبیدل به طلا شد!

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این تغییر فوری نیکوست و دلالت بر پیدا شدن پول زیاد برای شما در آینده ست

 67. پریپریsays:

  سلام.خواب دیدم ی پسر غریبه همش دنبالم بود و بهم زنگ میزد و من رد تماس میکردم و اون پسر رو نمیخواستم‌ اما همش دنبالم بودول کن نبود صورتش هم متوسط بودودنبالم بود کسی که واسطه شده بود رو تو اتاق درش رو قفل کردم بعد باز کردم ناراحت شدکه رفیقش رو قبول نکردم ولی همچنان به گوشیم رنگ میزد تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در فکر خانواده بودن – گرفتاری خانواده

 68. اسمااسماsays:

  سلام من خواب دیدم کسی که دوسش دارم ولی هیچ رابطه ای در واقعیت باهاش ندارم کنارم بود و بهم شمارشو داشت میداد یا شمارمو میگرفت ،دقیق یادم نمیاد شماره از طرف خودم بود یا اون ولی بینمون شماره رد و بدل شد.تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   یک آرزوی بزرگ و از نظر خودت دور از دسترس، محقق می‌شود

 69. TaaraTaarasays:

  سلام من از يه اقا پسري كه باهم فاميل هستيم مدتي هست خوشم ميايد و نتونستم فراموشش كنم و شخص ديگري جايگزين كنم . ايشان از علاقه من بي خبر است. خواب ديدم من از طريق مادربزرگ اين اقا به اين اقا زنگ زدم و همون زنگ من باعث ميشه به من پيشنهاد بدن . بعد از شروع رابطه خيلي به من ابراز علاقه ميكرد و جفتمون خوشحال بوديم . تعبيرش چيست؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   زندگی خوش و راحتی داشتن - آسایش

 70. زينبزينبsays:

  سلام خوبين ، دوستم خواب ديده من دوست بسر داشت به اسم سعيد فاميلش هم ميكه يادم نيست ولي ميكفت يه بار ميخواستيم با بجه ها بريم بيرون و من به دوستم كفتم بجه ها رو سر گرم كني كه من برم دوست بسرمو ببينم ولي ميكفت من وقتي با بجه ها نشسته بودم ديده بود دسته بسره رو كرفته بودم و جلوشون رد ميشدم و همه بجه ها متعجب بودند ميشه بكين تعبيرش جي ميشه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   فردی که دوست شما در این رویا به عنوان دوست پسر در کنار شما دیده اند ، در واقع شخصی است که در اینده به زندگی شما از طریق شرعی اضافه می شوند و سبب آرامشتان می شوند

 71. شادیشادیsays:

  سلام من دختر مجردم خواب دیدم ی پسر که آشنای دور است ازم شماره میخواست.منم شمارمو براش خوندم اونم یادداشت کرد.بعدا بهم زنگ زده بود منم نفهمیده بودم زنگ زده لطفا تعبیر کنید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دست به کار تجارت و معاملات خواهید زد و در این امر بسیار برجسته و دارای ثروت زیادی خواهید شد.

 72. مهم نيستمهم نيستsays:

  من خواب ديدم كه پسر عاشقه منه و منم اون رو دوست داشتم ولي من تا اونموقع كسي رو اونشكلي نديده بود و كاملا چهره اش غريبه بود ولي وقتى بيدار شدم دوستم آيدي كسى رو برام فرستاده بود كه دقيقا همون پسر توي خوابم بود و من اونو قبلا هرگز نديده بودم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   گرفتاری - مشکلات - سختی

 73. نسترننسترنsays:

  سلام من دیشب خواب دیدم با یکی از پسرهای فامیل دوست شدم اول خوشحال بودم بعد پشیمون شدم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   موفقیت در مشکلات