تعبیر خواب دوست شدن دختر با پسر

بنظر میاد ابن سیرین در سالیان پیش دوست شدن دختر با پسر و فرقی نمیکند بصورت بالاعکس یعنی دوستی کردن پسر با دختر را نماد و اتفاقی نزدیک بر ازدواج بداند چرا که یکی از اهالی یمنه که جوانی زیبارویی هم بوده به به نزد ابن سیرین میرسد شرح خواب این پسر این بود:خواب دیدم که در باغی مشغول به تفریح و خوردن میوه بودم ناگهان چشمم به دختر زیبایی خورد که در همان نزدیکی کوزه ای بر دوش دارد و در حال عبور است پارچه ای سفید در جیب داشتم که پارچه را با دست راست خود هنگامی که از مقابلم رد شد به طرف بالا بردم دختر در ابتدا نسبت به این کار من ی تفاوت بود ولی بعد از زمانی کوتاه به عقب برگشت و پارچه ی سفید را از من گرفت (بالا بردن پارچه ی سفید در آن زمان به معنی اظهار علاقه و عشق و یا همان  پیشنهاد دوستی میباشد) تعبیر این خواب چیست:ابن سرین به جوان گفتند مژدگانی بده که در اینده نه چندان دور با دختری زیبا رو ازدواج خواهی نمود پس میتوانید تعبیر خواب دوست شدن با پسر و یا دختر را مبنی بر ازدواج زود هنگام دانست

تهیه و تنظیم:توپ تاپ

153 نظر

 1. vahidvahidsays:

  من خواب دیدم با دختری به اسم نادیا دوست شدم تعبیرش چیه؟؟؟

 2. آرمیتاآرمیتاsays:

  من خواب دیدم با یه پسری دوست شدم که بهش پیشنهاد دوستی داد و منم سوار ماشینش شدم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این رویا قول یک رویداد خوشایند و پرمنفعت را می دهد

 3. seyedseyedsays:

  من دیدم به دختری زیبایی خواستم شمارمو بدم ولی شمارمو نداشتم بهش گفتم اونم خودش نوشت بعد باهم میرفتیم بیرون من هنوز 16 سالمه من کجا ازدواج کجا هنوز از دهنم بوی شیر میاد در ضمن من تا به حال به هیج دختری شماره ندادم و نخواهم داد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اگر دلسرد نشوی و دوباره شروع کنی هر چند که دیگر آن موقعیت او ل را نداری ولی باز مطمئن باش که به خوشبختی می رسی.

 4. الساالساsays:

  من خواب دیدم که دوتا دختر با پسر عموم دوست بودن و من از این خواب ناراحت شدم تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خیلی عاشق هستی و از غم و دوری شب و روز نداری ولی بدان که اگر اینطور پیش بروی همه چیز را از دست می دهی پس سعی کن کمی واقعی تر فکر کنی.

 5. ابووووووابووووووsays:

  با سلام من خواب دیدم که دختری بهم علاقه مند شده و با هم دوست شدیم و بعدش با هم قرار های کوتاه مدت میگذاشتیم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شما به زودی کار و هدف خود را تغییر خواهید داد و دست به کاری می زنید که کاملا با قبل فرق می کند. بدانید که بسیار خوب است و باعث پیشرفت شما خواهد شد.

 6. باران پارسامهرباران پارسامهرsays:

  من خواب دیدم دوستم بهم میگه یه مهمونی دعوتی که توش دوتا پسرهست و مامان یکی از پسرها ازت میخواد با پسرش دوست بشی اتفاقا من اون پسر رو میشناختم پسر همسایمونه این ینی چی؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   وجود دو پسر در این مهمانی در رویای شما به نشانه ی دام است در این روزها و در آینده خیلی بیشتر مراقب اطرافیانت باش ممکن است لطمه ای روحی از جانب جنس مخالفت به شما وارد شود

 7. نا شناسنا شناسsays:

  من خواب دیدم از دختری خوشم میاد بهش پیشنهاد دوستی دادم ولی قبول نکرد بعد از یه ساعت یکی از دوستاش اومد و اون بهم پیشنهاد داد منم قبول کردم بعد باهاش رفتم بیرون و بهم گفت باید برام پول خرج کنی، تعبیرش چیه؟!

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   يكي از بدي‌هاي تو اين است كه زبانت زودتر از عقل و فكرت دست به كار مي‌شود و بند را آب مي‌دهد بايد كمي خوددار باشي تا در زمان مناسبي كارها روبه‌راه شود.

 8. مهدیمهدیsays:

  سلام من در خواب دیدم که دوست دختر دوست پسرم با من دست داد و سلام کرد و تازگیا دوستم ازش جدا شده تعبیرش چیه لطفا جواب بدید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به دلیل محبوبیت و مهربانیتان دیگران جذبتان میشوند پس از این فرصت و‌ محبوبیت بخوبی و درست استفاده کنید

 9. MMsays:

  من دوتا خواب بایه موضوع دیدم که یه دختر که خیی دوسش دارم به من یه نامه میخواد بده و خیلی هم مشتاقه بامن اشتی کنه از قضا منم دوست دارم بازم اشتی کنیم اخرین بار تو خوابم دست گزاشت رو شونم و نامه رو داد اما من نخوندمش یه بارم خودکشی کرد و من برای نجاتش سعی کردم ولی کس دیگه ای نجاتش داد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تعبیر این است که بخاطر بدشانسی ممکن است به مراد خود هیچگاه نرسید

 10. نسترننسترنsays:

  باسلام..من خواب دیدم که جایی نشستم یه پسر با پدرو مادرش میان کنارم میشینن من زیاداز لهجه پدرو مادرش خوشم نمیومد..اما پسره کت و شلوار پوشیده بود و برازنده بودپسره اومد جلوبه من یه کاغذ داد که روش شمارش نوشته بود با یه متنی که درست نفهمیدم چیه فقط میدونم درمورد عشق و دوست داشتنش بود که من خیلی تو خواب آروم شدم..

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بايد جدا از استرس و آشفتگي روحي جلوگيري كني. در حال حاضر نياز داري كه استراحت كني و آرامش داشته باشي.

 11. علعلsays:

  من خواب دیدم که یه دختر زیبا از من در خواست شماره کرد و من بهش دادم بعدمن را به خوانه دعوت کرد من رفتم بعدش از خواب بیدار شدم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نماد فضولی و کنجکاوی بیش از حد. مراقب حرف زدن خود باشید و سفره دل خود را پیش هر کس باز نکنید چون ممکن است به ضرر شما تمام شود. کمی رازدار باشید.

 12. kksays:

  شوهرم خواب دیده من دوست پسر دارم و دعوا کردن تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   همه چیز‌درست خواهد شد‌ فقط امیدت به خداوند باشد و بر او‌تکیه کن.

 13. مهرنازمهرنازsays:

  با سلام من خواب دیدم خواهرم که سیزده سال دارد با پسری دوست است و من در خواب متوجه میشوم و با اون صحبت میکنم و سعی در هدایت او دارم .مادرم مدام خواهرم را چک میکند و او را تنها نمیگذارد . در همین حین پسر بی دلیل از خواهرم جدا میشود و خواهرم برای پیدا کردن او تلاش میکند و من هم به دنبال خواهرم برای حفظ و حمایت از او هستم ولی خوتهرم مدام فرار میکند .

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به نشانه ی رنج و سختی هاست که شما بی هیچ شکایتی آن ها را می پذیرید

 14. ناشناسناشناسsays:

  من خواب دیدم با دختری که عاشقشم دوست شدم و باهم قرار های زیادی میرفتیم و همدیگر رو بغل میکردیم تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تصمیم به کاری گرفته ای درانجامش شک نکن و دل به خدا بسپار ،برای کاری که می خواهی بکنی همت داشته باش و اگر ناامید شوی موفق نخواهی بود.

 15. کیوانکیوانsays:

  خواب دیدم چن روز با یکی از دوستام میرم یه جایی میشینیم دختریی که مورد علاقه ام هستش هم اونجاس به یک جا خیره میشد ناراحت بود حرف نمیزد لک صورتش افتاده بود رو شقیقه راستش که سمت من بود یه خال برجسته آبی رنگی بود ! انگار دو سه روزی تو خواب اونجا میرفتیم دوستمم بغل دستم بود حرفی نمیزد یهویی دختر مورد علاقه میاد جلو دوستام رو مخاطب قرار میده به من توجه ای نمیکنه وقتی که میخواد اونجا رو ترک کنه من باهاش میرم منو میبینه شرمنده میشه و بغل میکنیم همو از پایین لباش میبوسمش. تعبیرش رو نمیدونم ؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   حادثه عجیبی رخ می‌دهد که کمتر از معجزه نیست و این مسئله باعث می‌شود کمالات تو بیشتر شود. همیشه از بلایا ایمن هستی اما خود را از ایمان و دین جدا نکن.

 16. آناآناsays:

  سلام من خواب دیدم پسری بهم پول داد و من بعد چند دقیقه اون پول رو بهش برگردوندم و اون هم همان موقع بهم پیشنهاد دوستی داد و من هم قبول کردم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به فردی که مدت ها به فکر او بودی خواهی رسید و روز عاشقانه ای را خواهید ساخت.

 17. کوروشکوروشsays:

  درود بر شما خواب دیدم با یک دختر زیبارو ولی خارجی آشنا شدم که از من به بهانه دوستی تقاضای کمک کرد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   باید مسائل اقتصادیت را جدی بگیری و به فکر چاره‌ای باشی چون به زودی با مشکل روبرو می‌شوی. نباید بر اثر سهل‌انگاری دوباره ضرر و زیان ببینی پس هوشیار باش و منافع بلندمدت خود را در نظر داشته باش.

 18. علی بهرامیعلی بهرامیsays:

  خواب دیدم دختری از پشت برف رو شانه ام ریخت و برفها از شانه ام ریخت پایین من با او بد رفتاری کردم و بی محلی ولی دختر خوشرو و شوخ ومهربان بود من هم از او خوشم اومد و بهش گفتم شمامو بزنه تو گوشیش او هم اینکارو کرد وهمون موقع زنگ زد و شمارش افتاد تو گوشیم ماشین داشت و با ماشین رفتیم املاکی که خودم کار میکردم برای خرید خونه ولی در عصر من الان بیکارم تعبیر خواب چیست هر چه سریعتر جواب بدید‌ممنون میشم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دیدن دختر مهربان و شوخ طبع در این رویا به معنی این است که در اینده ای نزدیک با فردی ملاقات یا اشنا خواهید شد که میتواند به عنوان یک حامی در کنار شما باشد

 19. seyfiseyfisays:

  سلام من خواب دیدم مردی که مغازه گوشی فروشی داره به مادرم تو کاغذ شمارشو نوشته و به من ابراز عشق کرده ،ولی من در حقیقت ازش خوشم نمیاد این تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در شرایط سخت انسانهای شجاع و وفادار را محک بزنید نه اینکه از ترس همه چیز را رها و فراموش کنید. اراده شما فرشته نجات شماست.

 20. سمیراسمیراsays:

  سلام من خواب دیدم پسری که عاشقش بودم و چند ماهه ارتباطم باهاش تموم شده منو برای ناهار دعوت میکنه و بهم پیشنهاد دوستی میده

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از عشق های مجازی و شرارتهای آن برحذر باشید.

 21. ..............says:

  من خواب دیدم یه دختری که خیلی دوسش دارم تو مجلس ترحیم پسر عموم هست دوست دخترم منو جلو در صدا زد منم رفتم منو بغل کردو بوسید بعد گفت خیلی دوست دارم ‌ ‌ ممنون میشو اگه تعبیرش کنین.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اگر این رویا را در روز دیده باشید به نشانه ی این است که شانس ضد شما خواهد بود و اگر شب هنگام بوده است به نشانه ی خطر می باشد

 22. saeedsaeedsays:

  من خواب دیدم میخواهم به یک دختر شماره بدم ولی وقتی اومدم شماررو بنویسم خودکار نمینوشت تعبیرش چیه؟؟؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این به نشانه ی این است که در سرنوشت و تقدیر شما تغییراتی مختصر اتفاق خواهد افتاد که از نوع مثبت می باشد

 23. حامد حامدیحامد حامدیsays:

  من تو خواب دیدم با یه دختری دوستم بعد چون منو داداشم ابجیم با دختره میرم شمال من اولش با دختره دعوا میکنم بعد منت شو میکشم دختره هم قیافش یکم اشنا بود من با هر دختری رفیق میشم یک ماه نرسیده کات میکنم هیچ جا هم دخترا رو نمیبرم زیاد اهمیت نمیزارم فقط هفته اول دوستی باهشون خوبم معنی این خواب نفهمیدم هی دختر رو تو خواب ناز میکنم ازش عذر خواهی میکنم سنیم ندارم 16هستم هی تو خواب میگم عشقم عشقم از این سوسول بازی ها دستمو میکشم لای موهاش من کم خواب میبینم ببینم خوابام عجیب غریبه ممنون میشم تعبیر خواب رو بگید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   آماده باش چون يکي از آرزوهاي قديمي‌ات برآورده خواهد شد. به زودي دوستي را كه مدتها از او دور بودي خواهي ديد و لحظات خوش گذشته را با هم مرور مي‌كنيد.

 24. حسین یزدانیحسین یزدانیsays:

  سلام...من نزدیک به منطقه کارم ی دختر خانمی هست که خیلی ازش خوشم میاد اما هیچ رابطه ای باهم نداریم ...یک شب خواب دیدم با همون دختر در پارک بودیم تاب بازی میکردیم با هم خوش میگذروندیم من سیگاری نیستم اما سیگار هم گرفتم تا بکشم....بعد یکی بهم گفت مادرت تو همین پارکه....صبح که پاشدم از خواب ی ارامش خاصی داشتم...تعبیر خواب منو لطف کنید خیلی ممنون میشم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   پيغامي مي‌رسد كه دوباره احساسات خفته تو را بيدار مي‌كند. اين موضوع اين روزها فكر تو را به خود مشغول كرده. از خير اين قضيه بگذر چون اگر وارد اين ماجرا شوي دچار ضرر و زيان مي‌شوي.

 25. PPsays:

  خواب دیدم بایه پسر ک یکی ازاشناهامونه دوست شدم خودم مشتاق نبودم ولی اون بزور باهام دوست شد.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سعي مي‌كني پيچيده و رازآلود باشي در حالي كه لزومي به اينكار نيست. در دوستي‌ها، آسان مي‌توان ديگران را فريب داد اما قبل از آن، تو خود امتياز مهمتري را از دست داده‌اي.

 26. حمیدحمیدsays:

  من چندی پیش خواب دیدم که یکی از دخترای فامیل بهم پیشنهاد دوستی داد. گفت دوست دارم و منم قبول نکردم تعبیرش چیه!؟ طول این یه هفته هم خوابی دیدم که یکی بهم گفت تو دیر ازدواج میکنی پری روز هم یه خوابی دیدم که دارم فرم استخدام پر میکنم.وقتی امضا کردم مدیرش گفت که باید متاهل باشی و.... تعببرشون چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   عبور از یک دوره زندگی به دوره ای دیگر - موفقیت در زندگی - رفع غم و غصه ها - حل مسئله ای طولانی

 27. RezaRezasays:

  سلام خدمت شما . من خواب دیدم دو دختر هستند یکی از این دخترا با رفیقم دوست شد و دیگریی با من دوست نمیشد تا خودم با اولین موقعیت رفتم پیشش و بهش گفتم دوستت دارم بعد اون دختر با من دوست شد و همیشه دست راستم داخل دستش بود و داخل خیابان میگشتیم . تعبیر ایم خواب چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   امیدواری شما نسبت به زندگی خود و مسائل اطرافتان بیشتر خواهد شد.

 28. کاضم دلف لویمیکاضم دلف لویمیsays:

  من یک خواب دیدم که یک دختر شماره من ذخیره کرد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نگرانی درمورد مشکل کوچکی که دارید بزودی برطرف خواهد شد.

 29. مبینمبینsays:

  با سلام خدمت شما. من دیشب خواب دیدم در جشن عروسی شرکت کردم و ته خانه روی صندلی پشت یک دختر حدودا ۲۰ ساله نشسته ام پاهای منو لمس کرد و به من توی کاغذی اسمش رو نوشت اسمش رو به انگلیسی نوشته بود:(Ayla آیلا) و به من گفت ازت خوشم اومده منم گفتم منم همینطور یک دقیقه بعد آمد و عروس رقصید.جالب اینجاست که من ۱۶ سالمه و فقط من و یک آدمی که نمشناختمش با لباس سیاه و قرمز (لباس های امروزی) روی دوتا صندلی به فاصله ی ۱ متر کنار هم نشسته بودیم و فقط منم و همون آدم روی صندلی نشسته بودیم و قبل از اینکه میخواستم به عروسی شرکت کنم با آشناهایم (دایی و برادرم) بودم ولی وقتی رفتم هیچ یک از آنها همراهم نبود.

 30. مبینمبینsays:

  با سلام خدمت شما. من دیشب خواب دیدم در جشن عروسی شرکت کردم و ته خانه روی صندلی پشت یک دختر حدودا ۲۰ ساله نشسته ام پاهای منو لمس کرد و به من توی کاغذی اسمش رو نوشت اسمش رو به انگلیسی نوشته بود:(Ayla آیلا) و به من گفت ازت خوشم اومده منم گفتم منم همینطور یک دقیقه بعد عروس آمد و رقصید.جالب اینجاست که من ۱۶ سالمه و فقط من و یک آدمی که نمشناختمش با لباس سیاه و قرمز (لباس های امروزی) روی دوتا صندلی به فاصله ی ۱ متر کنار هم نشسته بودیم و فقط منم و همون آدم روی صندلی نشسته بودیم و قبل از اینکه میخواستم به عروسی شرکت کنم با آشناهایم (دایی و برادرم) بودم ولی وقتی رفتم هیچ یک از آنها همراهم نبود.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بیانگر شروع یک دوران و یا تجارب جدید برای شماست که بواسطه آشنایی با یک فرد جدید در زندگی شماست

 31. مهدی آبتینمهدی آبتینsays:

  سلام من دیشب خواب دیدم که پسر خاله ی من عاشق یک دختر شده بعد باهاش دوشت شد و بعد باهم دعوا میکردن که یکدفعه من میخواستم برم بیرون اومدیکدفعه گفت من دوست دارم تعبیر این خواب چی میشه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به معنای این است که پسر خاله شما در روابط عاشقانه اش بد شانسی بزرگی خواهد آورد که باعث غصه و رنج ایشان می شود

 32. معین کریمیمعین کریمیsays:

  من خواب دیدم با یکی از دخترای هم کلاسیم که بهش علاقه دارم باهم سوار موتور بودیم و میرفتیم کار اموزی توی راهم دستشو میگرفتم و خوشحال بودم آیا این خواب تعبیری داره؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بله موتور سواری با دختر مورد علاقه بیانگر اوج هیجان و لذت برای شما در آینده ی نزدیک هست اتفاقی شاد شما را به وجد خواهد آورد

 33. girlgirlsays:

  من خواب دیدم توی یه اوتوبوس پر از شاگرد های مدرسه که اوتوبوس داشت میرفت به یک اردو با یک دختری با موهای کوتاه سیاه و شجاع دوست شدم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   فردی سرزنده و شاد و پرنشاط هستید که دائم در رویا و خیال غوطه می خورید. برکت و سعادت در انتظارتان است.

 34. امیرامیرsays:

  سلام ۳ دفعه خواب یک دختر را دیدم که مورد علاقه ام هست و با هم دوستیم و به هم علاقه شدیدی داریم خواب اول با هم تو پارک بودیم و خواب دوم تولد بودیم خواب سوم هم اتفاقی تو خیابون دیدمش تعبیرش به نظر شما چیست ؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این رویا بیشتر به دلیل تفکرات زیاد شما قبل از خواب به این شخص است و در واقع تعبیر مشخصی ندارد

 35. Hamideh banooHamideh banoosays:

  باعشقم لب میگرفتیم یه عااالمه لب گرفتیم کادوشو دادم گفتم اصلی رو بیا دفتر میدم گفت بزار باشه فردا میام بگیرم گفتم فردا نیستم عازم کربلام گفت اووه کربلا ماشین رو نمیدونم چی کار گفت کنم بیام کویر اونجا رم بریم با هم بعد گفتم راستی فردا دوشنبه است فردا هستم فردا بیا گفت باشه اینقدرررر لب گرفتیم که نگو هی میپریدم بغلش میکردم قدش ازم بلندتر بود میگفت شیطون شدیا میگفتم بودم گفت پس سری پیش چرا چون دفعه اول بود گفتم اره دیگه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   لب گرفتن از معشوق اگر با لذت جنسی نباشد نشانه ای از برآورده شدن حاجات (آرزو) شماست همچنین علامه طباطبایی دیدن چنین رویایی را برای دختران مجرد دست یافتن به اهداف مهم زندگی می دانند

 36. ثمین پرتویثمین پرتویsays:

  سلام من تو خواب دیدم که پسر دوست همسایمون که خیلی بهم نزدیکیم پیشنهاد دوستی داد خودشم میگفت که مامانش از پیشنهاد دادنش اطلاع داره و کاملا جدی هست

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   با شخصی گفتگو و مکالمه ای در رابط با کارتان خواهید داشت و امید و انگیزه‌تان دو برابر می شود و بسیار شاد و خوشحال میشوید.

 37. سحرسحرsays:

  من خواب دیدم با برادر پسری که بهم علاقه داشته و فامیلمونم هست دوست شدم ,,, خیلی خواب در موردش میبینم که هر بار هم برادرش و هم خودش تو خوابم هستن و کبوتر سفیدی بهم داد,,, تعبیرش چیه ؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ديدارهاي غيرمترقبه و پيش‌بيني نشده‌اي داري که نتیجه آنها شانس و موفقیت هایی مفید و موثر خواهد بود.

 38. †zilan†zilansays:

  من خواب دیدم یه پسر دنبالم میومد و حلو درمون بهم پیش داد منم با داد و فریاد ردش کردم ولی اون همراهم اومد و دستمو گرفت اما پس زدم با خشم تعبیر؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانگر حس لذت طلب و پر حرارت است.

 39. عاطفیعاطفیsays:

  سلام من در آستانه طلاقم خواب دیدم با همسرم قهرم خواهرمم ک تو بیداری مجرده ايشونم با همسرش قهره بعد دیدم شوهر خواهرم ميخواد بره بیرون دختر بازی منم ی باشگاهی میرفتم ک ی پسری ک تو اژانس کار میکرد منو دوستمو میبرد اون پسر ازمن خوشش میومد چهره پسره برام اشنا بود منم ازش خوشم اومد یبار ک مارو رسوند بعد پیاده شدن چشم تو چشم شدیم بعد ايشون دور زدن ماشینو دوباره بیان طرف من من رفتم تو باشگاه بعد یه جایی بودم همه فامیل بودن یکی یه خروس تو دستش بود بااون حرکتای عجیب و خنده داری انجام میداد منم پیشش بودم خیلی میخندیدم به حرکتاش

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به علامت تهمت و بدگویی ها نادرست می باشد

 40. amiramirsays:

  سلام وخسته نباشید: من توی خواب دختر موردعلاقه خودمو دیدم که من بهش پیشنهاد دوستی دادم و باهاش صحبت کردم بعدش اونم قبول کرد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خود را از اين تخيلات رها كن و واقع‌بين باش. كسي را كه دوست داري، دچار توهم نكن. با او شفاف و روراست باش.

 41. Al jaliliAl jalilisays:

  سلام سال نو مبارک ببخشید من خواب دیدم به دوتا دختر که باهم دوست بودن کمک کردم بعد با یکیش دوست شدیم و اون مشتاق بود ولی من از اون یکی دوستش خوشم اومد گفتم تو دوست دخترم میشی و قبول نکرد و با امون دوست شدیم و باهم بودیم و منتظر یه فرصت بودیم قرار بزاریم ولی تو خواب میخواستیم کسی نفهمه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود همچنین ، این رویا به این نشانه است که در سال جاری دیدارهایی با جنس مخالف خود خواهید داشت که ممکن است تبدیل به روابط عاشقانه شود

 42. AbolfazlAbolfazlsays:

  سلام من خواب دیدم تو خیابون در کنار دو تا دختر صد تومن پول افتاده دخترا هم برای اینکه پول وردارن اومدن منو دیدن و خندیدند من بهشون شماره دادم ولی هرچی منتظر بودم زنگی نزدند

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   کاری انجام خواهید داد که باعث شادی دیگران می شود

 43. amiramirsays:

  سلام من خواب دیدم دم خونه دختر همسایمونو دیدم و باهاش دوست شدم که در واقعیت هم خیلی میخوامش

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دیدن چنین رویایی فقط به دلیل علاقه و تفکرات زیاد شما به این شخض قبل از خوابیدن است

 44. :/:/says:

  من خواب دیدم که رفتم با خانواده مهمونی خانوادشون 2 تا پسر داشتن یکیشون کوچک بود بعد اون سعی میکرد باهام دوست شه نمیزاشتم هی دست منو میگرفت من هی سعی میکردم ولش کنم ولی هی دستمو میگرف بعد بهش پیام میدادم جواب نمیداد بعد دیدمش باهاش حرف زدم باهام سرد شده بود

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به این علامت است که شخصی شما را بصورت مخفیانه دوست دارد و این موضوع را با احدی مطرح نکرده اند

 45. کاربرکاربرsays:

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما مدیرسایت،،،،، بنده دختری رو از بچگی که خیلی بهش علاقه دارم و تا بحال این عاشق بودنم و بهش نگفتم،،، چند وقت پیش خواب دیدم که همین دختر با باز کردن یک در از لبم یه بوسه زد و به چشام نگاه کرد،، و تمام،،، ایا تعبیرش احتمال داره اونم من و دوسم داشته باشه، یا خیر ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   عشق پاک و صادق ،یکنواختی و هماهنگی، اعتماد و اطمینان، خوش بینی

 46. HiHisays:

  سلام خداقوت من خواب دیدم تو هواپیما بودم و گفت باید تو دونفره ها کنار یه پسر بشینم که یه پسر دیگه اومد تا اون بغل دستیم رفت کنارم نشست و وسایلای اونم برد و گذاشت جای خودش و تا اخر سفر با هم لب گرفتیم و عشق بازی کردیم بعدش بیدار شدم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ملامت و ناراحتی تان دیگر تمام شده است. خودتان اراده کرده اید و غم را از دلتان بیرون نهاده اید.

 47. پاییزی امپاییزی امsays:

  سلام من خییییلی خواب پسر عموم رو میبینم اصلا هم بهش فکر نمیکنم ک بگم بخاطر فکر زیاد خوابشو میبینم. زیاد هم باهم رفت و امد نداریم. اما ب من علاقه داشت و خاستگاری هم کرد. توی همه ی خوابایی هم ک در موردش میبینم منو دوست داره و ابراز علاقه میکنه و هوامو داره. میخاستم بدونم تعبیری داره؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   برای افراد مجرد پیشنهاد ازدواج دارند.ب یک مهمانی دعوت میشوید ک خوب است.از نظر کاری و مالی رو ب بهبود میروید

 48. ARASH.NARASH.Nsays:

  سلام ممنون میشم تعبیر خوابم رو بگی مدیر من چند وقته که خیلی عاشق ی دختر شدم و هرشب میاد خوابم یشب خواب دیدم که مادرم داشت پیش فامیلامون میگفن که اون دختر منو دوست داره البته دختره فامیلمونم هست ممنون میشم تعبیرش کنی

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   حضور یک فرد چاپلوس كه به ظاهر دوست شماست

 49. مستر علیمستر علیsays:

  سلام من خواب دیدم با دختر همسایمون دوست شدم یعنی اون دوست دخترم شده بود بعد اون با لباس قرمز بود میشه بگید معنیش چی میشه ممنون میشم و البته اینو بگم من اون دخترو دوست دارم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به وصال رسیدن - همبستر شدن - نزدیکی

 50. ali amiriali amirisays:

  با سلام و احترام مجدد استاد من در سن 17 سالگی یه دختر رو دوست داشتم و اقدام کردم خودش و خانوادش قبول نکردن یعنی کس دیگه رو دوست داشت و منم ندارم ........... خواب دیدم یبار اومدن خانوادگی رفتیم مسافرت ولی تو خواب قهر بودیم(ناراحت از هم) بعد که از گردش یا مسافرت اومدیم خونه پدرش زنگ زد پدرم گفت من دوست داشتم با شما بیایم بیرون ولی اونا میگفتن جای دیگر بریم بار دوم که اومدن خونمون همشون اومدن جز اون دختره که یه زمانی دوستش داشتم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به سوی روشنی و خوشبختی گام بر میدارید

 51. sahar boostanisahar boostanisays:

  سلام من خواب دیدم پسری به دوستم پیام داده و بهش گفته که به من بگن که میخوام باهاش دوست بشم جواب من چیه اتفاقا من تو دنیای واقعی اون پسر رو میشناسم و ازش خوشمم میاد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خوشحالی و هیجان فوق العاده از موضوعی که شما را غافلگیر خواهد ساخت

 52. آواآواsays:

  سلام ...من خواب دیدم تو خیابون نزدیک خونمون دارم میرم خونه که یه پسر موتور سوار خییلی خوشتیپ دنبالم میاد و بهم شماره میده و من حفظ میکنم شمارشو چندین بار بهم گفت ولی تو خیابون روم نشد گوشیو در بیارم و بنویسم ولی حفظ کردم تو کوچمون انگار ک دنبالم میاد به یه خانم میگه که این دخترم میخوام ولی من بهش میگم ابرومو نبره ...ولی انگار بهم پی ام داده پسره ...

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بی علاقگی. ازادی بیش از حد یکی از دوستان شما

 53. وحید هاشمیوحید هاشمیsays:

  سلام. خواب دیدم دارم پیاده روی میکنم و بادست راستم با تسبیح ذکر میگفتم که یه دختر میاد کنارم دستم و می گیره پیشنهاد دوستی میده اولش میگم نه بعدش با اسرار میگم باشه. میریم خونشون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اقدام به عقد قرارداد های جدید و مفید در اینده

 54. زينبزينبsays:

  سلام من خواب ديدم كه برادرم با يه دختر دوست شده و ازشش خوشش مياد يه روزي دختره به خونه زنك ميزنه خواهرم كوشيو برداشت باهاش برخورد بد داشت و بعد من ورداشتم احساس خوبي نكردم فك كنم قطع كردم روز بعدش ديدم دختره يه بسر بجه رو فرستاده كه هديه بياره برامون بعد يهو مثه جن جلومون ظاهر شد جشم هاي دختره روديدم تقريبا سبز اينا بود ولي يهو ظاهر شدترسيديم بعد خواهرم نگاش كرد فهميد دوستشه باهاش خوب شد ولي من يه احساسي بهم دست داده بود احساسم خوب نبود نسبت به اين قضيه ميتونم ببرسم تعبيرش جي ميشه ؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   افتخار. در میان دو جریان یا مسئله مختلف قرار گرفتن.تصمیم های مشکل

 55. محمد حسینمحمد حسینsays:

  سلام من خواب دیدم که دختر خالم با یک پسری ارتباط داره از این اتفاق خیلی ناراحت شدم تعبیرش چه میشه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   پشت سر گذاشتن یک دوره فشار و ناراحتی

 56. مهدیمهدیsays:

  سلام من خواب نوه عموم رو دیدم فوق العاده زیباست ،بهش ابراز علاقه کردم پذیرفت بعد بهم میگفتی من برام اخلاقو شعورو .. این چیزا مهمه نه قیافه و ...(من پیش اون هیچی نیستم یه پسر ۱۷ساله که سنش بهش میخوره بیست و خورده ای کمی چاق پوست کمی تیره)یعنی با این حساب تو واقعیت اصلا جذاب نیستم اخیرا هم چند دفعه بهم بی محلی کرده و حتی نگاهمم نکرده خارج از خوابن بهش علاقه داشتم خیییلی کامله اخلاقو کامل نمی‌دونم ،تو خواب خالمو دختر خالمم دیدم تو رو خدا کمک کنید گیج شدم میترسم که چیزی بهش بگم چون این سری یه بلایی سر خودم میارم تحمل شکست ندارم ولی اگه چیزیم نگم ممکنه از دستش بدم بنظرم بعیده که قیافه و... تو واقعیت واسش مهم نباشه من حتی به چشم همسر آینده بهش نگاه میکردم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   یا یک فرد جدید دوست و آشنا می شوید و روابط دوستانه خود را گسترده خواهید ساخت

 57. علیعلیsays:

  من خواب دیدم دختری به من پیام میده و پیشنهاد دوستی بعد باهم قرار میذاریم بریم پارک بعد چندتا پسر اونجا بودند که انگار آشنای اون دختر هستند و به من میگن خوش باشید دختر هم سیاه است

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   رسیدن به مراد و یافتن مال

 58. رضارضاsays:

  من خواب دیدم با یک دختر دوست شدم و باهاش توی کوچه ها می دوم و میخندم و توی عمرم اینقدر لذت احساسی نداشتم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از دوستان ناباب و ریاکار خود دوری کنید

 59. پریپریsays:

  سلام.من خواب دیدم ی پسری که میشناسم دوتا شماره تلفن بهم داد و من با خودم فکر کردم که دردسر نشه و گذاشتم کنار وسایلام تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در آینده ای نزدیک از توجه شخصی نسبت به خودتان احساس خوشبختی بسیاری خواهید نمود.

 60. تاراتاراsays:

  خواب دیدم که با یک پسر که زیاد هم ازش خوشم نمیاد رفته بودم بیرون و با هم دوست شده بودیم:|

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تعبیر برعکس دارد یعنی نفرت شما از این شخص ممکن است بیشتر از قبل شود

 61. SepehrSepehrsays:

  سلام من در خواب دیدم در یک قلعه مانند زندانی بودم که از انجا ازاد میشوم بعد میروم خانواده ام را میبینم بعد ساعت ۱۲ شب باید برگردم همان زندان یا قلعه که من ساعت ۹ برگشته بودم نگهبان قلعه یه اتاقی نشان داد بعد گفت میتونی بری اونجا بعد رفتم دیدم یه دختر بود با او رفتیم بیرون بعد او رفت خانه خود منم از دیوار قلعه رفتم بالا بعد دیدم با ادم هایی با اسب ها می ایند من از دیوار افتادم پایین اسب مرده ای دیدم و...

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   قلعه و یا زندان در خواب شما تعبیر برعکس دارد یعنی به معنی رهایی ، رضایت ، و دور شدن از خطرات و تاریکی ها است

 62. ساوریناساوریناsays:

  سلام‌.من‌عاشق‌معلمم‌شدم‌البته‌ ایشونم‌انگاری‌یخورده‌توجه‌داره. دیشب‌‌توخواب‌‌میدیدم‌ک‌توکلاس‌ درسیم‌ومن‌منتظر‌‌وبی‌تاب‌بودم‌استاد عکس‌العملی‌نشون‌بده‌وقتی‌بچه‌ها‌رفتن‌ شمارشو‌رو‌تخته‌برام‌نوشت‌گفت‌منتظرتم‌ به‌این‌شماره‌بزنگ.ما‌دیگه‌باهم‌ارتباط‌ برقرارکرده‌‌بودیم‌چن‌روزی‌ک‌کلاس‌بعدی‌ ک‌شد‌اومدمنوبغلش‌گرفت‌خیلی‌حس‌ خوبی‌بود...تعبیرخوابم‌چی میشهههه؟؟؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تغییرات – نزول برکت – گذشتن و عبور از سختیها

 63. هاناساداتهاناساداتsays:

  سلام من دختری ام که اصلن اهل این حرفا نیستم اما خواب دیدم که مامانمو پیچوندیم و باابجیم که از خودم کوچیکتره رفتیم خونه ی دوست پسر من خیلی پسر شوخ و باحالی بود وکلی خوش گذشت بهم اما من توخواب هم از کارم متعجب بودم آیااین خواب تعبیری هم داره؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   با احتیاط رفتار کنید تا با مخالفت دیگران مواجه نشوید. مخالفتها نشانه بی علاقگی اطرافیانتان نیست. با آرامش پیش روی کنید. کامروایی در پیش است.

 64. تاراتاراsays:

  من خواب دیدم که از یک پسری که ازش هم خوشم میاد بچه دار شدم..فکر کنم هم پسر بود..ولی زیاد خوشحال نبودم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اوضاعی که به دلیل شایعه پراکنی و خیالپردازی مشکل و پیچیده شده است

 65. RominaRominasays:

  من خواب دیدم با یکی از همکلاسیام که باهم خوبم هستیم و از من 6ماه کوچیکتر دوست شدم و باهم خیلی خوبیم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به این علامت است که هر دوی شما در زندگی دنیا به یکدیگر علاقمند هستید و روح وجسم نیز مجبور به دیدن چنین رویایی خواهد شد

 66. ستارهستارهsays:

  خواب یک عقرب رو دیدم که وقتی بهش نزدیک شدم تبیدل به طلا شد!

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این تغییر فوری نیکوست و دلالت بر پیدا شدن پول زیاد برای شما در آینده ست

 67. پریپریsays:

  سلام.خواب دیدم ی پسر غریبه همش دنبالم بود و بهم زنگ میزد و من رد تماس میکردم و اون پسر رو نمیخواستم‌ اما همش دنبالم بودول کن نبود صورتش هم متوسط بودودنبالم بود کسی که واسطه شده بود رو تو اتاق درش رو قفل کردم بعد باز کردم ناراحت شدکه رفیقش رو قبول نکردم ولی همچنان به گوشیم رنگ میزد تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در فکر خانواده بودن – گرفتاری خانواده

 68. اسمااسماsays:

  سلام من خواب دیدم کسی که دوسش دارم ولی هیچ رابطه ای در واقعیت باهاش ندارم کنارم بود و بهم شمارشو داشت میداد یا شمارمو میگرفت ،دقیق یادم نمیاد شماره از طرف خودم بود یا اون ولی بینمون شماره رد و بدل شد.تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   یک آرزوی بزرگ و از نظر خودت دور از دسترس، محقق می‌شود

 69. TaaraTaarasays:

  سلام من از يه اقا پسري كه باهم فاميل هستيم مدتي هست خوشم ميايد و نتونستم فراموشش كنم و شخص ديگري جايگزين كنم . ايشان از علاقه من بي خبر است. خواب ديدم من از طريق مادربزرگ اين اقا به اين اقا زنگ زدم و همون زنگ من باعث ميشه به من پيشنهاد بدن . بعد از شروع رابطه خيلي به من ابراز علاقه ميكرد و جفتمون خوشحال بوديم . تعبيرش چيست؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   زندگی خوش و راحتی داشتن - آسایش

 70. زينبزينبsays:

  سلام خوبين ، دوستم خواب ديده من دوست بسر داشت به اسم سعيد فاميلش هم ميكه يادم نيست ولي ميكفت يه بار ميخواستيم با بجه ها بريم بيرون و من به دوستم كفتم بجه ها رو سر گرم كني كه من برم دوست بسرمو ببينم ولي ميكفت من وقتي با بجه ها نشسته بودم ديده بود دسته بسره رو كرفته بودم و جلوشون رد ميشدم و همه بجه ها متعجب بودند ميشه بكين تعبيرش جي ميشه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   فردی که دوست شما در این رویا به عنوان دوست پسر در کنار شما دیده اند ، در واقع شخصی است که در اینده به زندگی شما از طریق شرعی اضافه می شوند و سبب آرامشتان می شوند

 71. شادیشادیsays:

  سلام من دختر مجردم خواب دیدم ی پسر که آشنای دور است ازم شماره میخواست.منم شمارمو براش خوندم اونم یادداشت کرد.بعدا بهم زنگ زده بود منم نفهمیده بودم زنگ زده لطفا تعبیر کنید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دست به کار تجارت و معاملات خواهید زد و در این امر بسیار برجسته و دارای ثروت زیادی خواهید شد.

 72. مهم نيستمهم نيستsays:

  من خواب ديدم كه پسر عاشقه منه و منم اون رو دوست داشتم ولي من تا اونموقع كسي رو اونشكلي نديده بود و كاملا چهره اش غريبه بود ولي وقتى بيدار شدم دوستم آيدي كسى رو برام فرستاده بود كه دقيقا همون پسر توي خوابم بود و من اونو قبلا هرگز نديده بودم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   گرفتاری - مشکلات - سختی

 73. نسترننسترنsays:

  سلام من دیشب خواب دیدم با یکی از پسرهای فامیل دوست شدم اول خوشحال بودم بعد پشیمون شدم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   موفقیت در مشکلات

 74. AlirezaAlirezasays:

  باسلام‌بنده بایه‌دختری دوستی‌خیلی‌صمیمی داشتم‌پاکوساده‌ امابه دلایلی ایشون‌منوناراحت‌کردولی خودشون‌نمیدونن‌که ازش‌ناراحتم ایشون‌وقتی باکارش‌ناراحت‌کرد تصمیم‌گرفتم برم‌بگم‌بهش که‌رابطه‌ماتمومه امادقیقاًدوروزبعدگرفتن این‌تصیمیم بااینکه‌هنوزنرفتم به‌پیش ایشون ساعت‌پنج‌صبح دقیقایه‌رب‌به‌پنج خواب‌دیدم ایشون‌ازکارشون‌اظهارپشیمونی میکنه‌من‌خیلی‌ناراحت سعی‌براین داشتم که‌همه چیوفراموش‌کنم اماایشون‌درخواب عذرخواهی‌میکردنوازکارشون بسیارپشیمون دقیق‌یادم‌نیست ولی‌فکرکنم من‌راه‌میرفتم وایشون‌به‌دنبال من بنده‌این‌دختروخیلی‌دوست‌دارم‌و۴سال میشناسمشون ممنون‌میشم‌تعبیرشوبگید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بشارت و شادی به یکباره و دور از انتظار درمورد نیت قلبی تان به شما خواهد رسید

 75. حامد خفنحامد خفنsays:

  سلام خواب دیدم با شلوار گرمکنو تیشرت دمه یه مغازه بزرگم و نمیرم تو چون تیپم مناسب نبود بعد یه دختره سفید خوشکل که تو دلم میگم چه خوشکله یهو خودش میاد شمارشو مینویسه بهم میده اسمشم مریم بود تعبیرش چیه.؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مشکلاتی پیش رو دارید

 76. hanahanasays:

  سلام من یه دخترم وخواب دیدم بایه مردی که زن داره ازدواج کردم اما معلوم بود که اصن زنشو دوس نداشت و منو دوس داشت منم خیلی دوسش داشتم حتی اون زنشم یکی دیگه رو دوس داشت درکل خواب خیلی خوبی بود به نظرتون خواب من تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   فقط يك دوست يا يك شريك براي تو كافي است. اگر يك شريك سالم يا يك دوست واقعي پيدا شود، بقيه مسائل حل خواهد شد. به آينده بايد اميدوار بود.

 77. مرتضی رضاییمرتضی رضاییsays:

  سلام من در خواب دیدم من سوار اتوبوس هستم و یک دختر سوار اتوبوس او من را دید و من او را دیدم او به من خیلی نگاه میکرد ومن اصلا به او نگاه نمیکردم بعد از پیاده شدن از اتوبوس من طرف خانه ام به راه افتادم و او هم دنبال من وقتی به خانه رسیدم دیدم او دارید از من دور میشود به او گفتم بفرمایید خانه چایی در خدمت باشیم گفت نه مرسی دوباره گفتم خوب پس بیاید ناهار در خدمت باشیم او خندید و من هم خندیدم او گفت من دوست دارم و خجالت کشید یکم من که دهنم باز مونده بود گفتم واقعا گفت اره واقعا . خیلی خوشحال شدم و باهم رفتیم و درباره عروسی صحبت کردیم و من وقتی بیدار شدم احساس عاشقی میکردم لطفا تعبیرش کنید خیلی ممن میشم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ممکن است بعضی حوادث تکان دهنده و شاید پریشان کننده در زندگی تان بوجود آید.

 78. ناشناسناشناسsays:

  من پسری 13ساله هستم دختری که دوست دارم هر شب در خواب میبینم وهر شب هم اول باهم حرف نمی زنیم ولی کمی بعد با هم دوست میشویم و میگوییم و میخندیم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در مقابل بعضی حرفهای منفی و یا نیش زبان زدنهای دیگران صبور و بردبار باشید. مراقب سلامتی‌ات باش. دور شدن از محیط های شلوغ و پر سر و صدا میتواند روحیه‌ات را بهتر کند.

 79. ناشناسناشناسsays:

  تو خواب دیدم با دختری که تو واقعیت دوسش دارم و نمی دونم دوطرفس یا نه فامیل دراومدیم ینی فامیل دور ولی همگی با هم رفتیم مسافرت و خیلیم صمیمی شدیم میشه تعبیرشو بگین؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   فامیل در امدن با فردی که محبوب شماست بیانگر علاقه ی قلبی واقعی شما و همچنین خبری از نیک بختی برای همین دختر میدهد

 80. علیعلیsays:

  من خوابی مث خواب کامنت قبلی دیدم فقط خانوادگی هم خونواده ی من هم دختره رفته بودیم به یه تپه مامانامون پایین تپه غذا درس می کردن ما رفته بودیم از تپه گیاه می چیدیم هم دیگرو هم به اسم کوچیک صدا می زدیم یعنی ما به هم می رسیم ؟ و منظورتون از نیک بختی دختر تو کامنت قبلی دقیقا چیه؟ یعنی با پسره ازدواج می کنه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بله در اکثر موارد به بخشی از اینده ی صاحب رویا اشاره دارد که همراه با خوشبختی ست

 81. محمدمحمدsays:

  با سلام من دختری که در واقعیت دوست دارم در خواب میبینم و اول با هم صحبت نمی کنیم ولی بعد با هم دوست میشویم و این خواب رو بیشتر شب ها میبینم لطفا جواب بدید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شما از عقل و هوش و دانش برخوردار هستید که دیگران را رهبری کنید. به قدرت می رسید و به اتکای استعدادهای خود موفق می شوید.

 82. حسامحسامsays:

  تو خواب دیدم داریم می ریم تو محضر با کسی که دوسش دارم ازدواج کنم ولی چون کارت ملیم پیشم‌نبود نمیشه بعد می فهمم که قرار نبود با کسی که دوسش دارم‌ازدواج کنم قرار بود با دختر عمه ام که ۲ سالم ازم بزرگتره ازدواج کنم ولی خدارو شکر می کنم‌که نشده همه هم دنبال منن که منو راضی کنن حتی بعد یه مراسم ختم عمم میاد با مامانم حرف می زنه و مامانمم می گه من حلش می کنم ولی منم که پیش مامانم بود میدوم و از اونا دور میشم تا که به یه بن بست میرسم بعد دیگه مامانم نمی تونه دیگه زیاد اصرار کنه بعد خواب می ره به آینده که تو یه جزیره ادما با هم دعوا می کنن بعدش منو و کسی که دوسش دارم بهم می رسیم‌و دست همو می گیریمو با یه قایق کوچیک از اون جزیره دور میشیم میشه بگین ینی چی اینا و من به کسی که دوسش دارم می رسم ؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به این علامت است که یکی از کارها و یا تصمیم های مهم شما در زندگی برای مدتی (چند ماه) به تعویق می افتد

 83. نادیا .......نادیا .......says:

  سلام من خواب دیدم با خانوادم رفته بودیم مسافرت و با 3تا پسر آشنا شدم .به غیر از اون 3 تا ،پسر دایی ودختر خالم هم با ما اومده بودن مسافرت.خلاصه با اون 3تا پسر آشنا شدم و دیگه خیلی به پسر داییم اهمیت نمی دادم.پسرا صدام کردن منم رفتم بهم گفتن اسمت چیه گفتم نادیا.بعد پرسیدن اینستاگرام داری ؟گفتم آره و بعدش مامانم صدام کرد و من رفتم .بعد از اینکه کار مامانم تمام شد بهش گفتم من یه لحظه برم کار دارم.اونم قبول کرد .تا برگشتم پیش 3تا پسر دیدم یه دختر دیگه هم پیششونه .پرسیدم این کیه گفتن دوست ما.بعدش می خواستیم ورق بازی کنیم و دست ها هم من دادم.ولی یه جورایی دست ها قاطی شده بودن و بعضی ها کم وبعضی ها زیاد ورق داشتند.تا اومدیم مشکل ورقا رو حل کنیم،از خواب بیدار شدم.این خلا صه ای بود از قسمت های مهم خواب من

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   3 اتفاق مهم در طی 3 سال برای شما خواهد افتاد که هر کدام از آن ها شادی و رضایت شما را در بر خواهند داشت

 84. APAAPAsays:

  سلام من خواب دیدم که با دوست دخترم که چند وقته ندیدمش رفته بودیم به کلاس رزمی و وقتی بیرون اومدیم باهم دست دادیم و من سرشو بوسیدم و تا وسط های راه خونه رسوندمش و چند نفر از فامیل هامون رو دیدم این تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از رنج و اندوه و غم فارغ مي شويد

 85. afyafysays:

  خواب دیدم که یکی از دوستانم که اون هم میخواست به خارج مهاجرت کنه ولی نکرد و با من نیامد .اومده پیشم خارج از کور و داریم باهم زندگی میکنیم و در جریان شروع یک کار بودیم که من همچنان که کارمونو انجامش میدادیم به این موضوع هم توجه داشتم که اونم اومده!!!و تعجب میکردم که کی اومد و چطوری اومد چرا من متوجه نشده بودم تا الان...ولی هر دو شاد و فعال بودیم...لطفا تعبیرش رو برام بگین 1875

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خوب است چون می‌گوید که در شادی خود دیگران را سهیم می‌کنید

 86. a girla girlsays:

  با سلام من خواب دیدم که در یک میهمانی فامیلی نشسته ام و پسری ک انگار از فامیل پدر من است هی به من چشمک می زند و میخواهد توجه من را جلب کند من علاقه ای ب این ارتباط نشان نمی دهم اما او خیلی مشتاق است و ۲ سال هم از من کوچک تر است و وقتی ب گفته خودش باهم تنها صحبت می کنیم کارمان به دعوا کشیده می شود و حتی منجر به کتک کاری هم میشود و در این راه مادر و پدرم من را یاری می کنند و با آن پسر در جنگ هستند نکته مهم این است که من اصلا آن پسر را نمی شناسم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه آن است که به راهی خطا خواهید رفت.

 87. fmfmsays:

  من خواب دیدم دوست پسرم با دختری که حدودا میشناسمش حرف میزنه . اونقدر که ناراحت و عصبانی بودم تو خواب حس میکردم قلبم داره فشرده میشه تعبیرش چیشه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خبر از یک‌ شروع‌ مثبت‌ با بکارگیری ‌استعدادتان‌ به‌ شما میدهد.

 88. RezaRezasays:

  با سلام من در خواب دختری را در دو مکان دیدم که بهم شماره داد یک بار در خیابان و بار دیگر در عروسی رفیقم و به نظرم در واقعیت دختر آشنا بود

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه آن است که با اطرافیان خود ناسازگاری‌هایی پیدا خواهید کرد.

 89. royaroyasays:

  سلام.من خواب دیدم که پسری که دوستش دارم با خواهرم دوست شده است و خواهرم در این رابطه سعی میکنه موجب دوستی من با اون پسر بشه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه‌ى خوش‌شانسى است.

 90. ehsehssays:

  سلام خدمت شما دیشب مهمونی رفته بودم یکی از دخترای اقوام خیلی نگاهم میکرد که دوستام بهم هی میگفتن داره نگات میکنه بعداز مهمونی که خوابیدم خواب دختر غریبه زیبا رویی رو دیدم که باهام کم کم دوست شد ومن وقتی کنارش نشسته بودم دستشو نوازش کردم وبوسیدم بعد بوسه به گونه اش زدم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از بین بردن یک امید و شانس تعبیر می‌شود.

 91. بارانا کمالیبارانا کمالیsays:

  سلام من خواب دیدم که با پسر همسایمون که اتفاقا ازش خوشم میاد با هم صمیمی شدیم و داره بمن از تو گوشیش چیزهایی رو نشون میده که یادم نیست و یادمه که خیلیم بهم نزدیک میشد میشه تعبیر این خواب رو بهم بگین؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   یکی از نزدیکانتان به دلایل شخصی به زودی بیمار خواهد شد.

 92. MobinaMobinasays:

  من خواب دیدم بعد از یک دعوای خوانوادگی که باعث میشه از خونه بزنم بیرون با یه پسری اشنا میشم که فوتبالیسته و با هم رابطه نزدیکی داریم ولی وقتی ازش اسمشو میپرسم یه اسم وخترونه میگه و میگه اون طوری که فکر میکنی نیست و منم بلند میشم و میگم باشه اسم من مبیناست و میرم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه آن است که چند نفر با شما دشمنی خواهند کرد و به تو حسادت خواهند ورزید.

 93. MobinaMobinasays:

  من خواب دیدم بعد از یه دعوای خوانوادگی از خونه میزنم بیرون و با یه پسر که فوتبالیسته اشنا میشم و رابطمون خیلی خوبه ولی وقتی ازش اسمشو مبپرسم اون میگه اون طوری که فکر میکنی نیست و منم بلند میشم و منم باشه من اسم مبیناست و میرم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شما ممکن است نسبت به صداقت آن شخص دچار تردید شوید.

 94. MohamadMohamadsays:

  من خواب دیدم رفتم بیرون تو مسجد فوتبال برای تماشا گذاشتن یه دختر از من خوشش میاد به من شماره میده من هم بهش شماره میدم فردا یا پس فردا بهم زنگ میزه و با هم قرار می زاریم ولی من نمیتونم سر قرار برسم معنیش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   حادثه ای نامطلوب اتفاق می‌افتد که موجب سقوط شما می‌شود.

 95. مژگانمژگانsays:

  سلام من چند وقتیه با دوستم کلا قطع رابطه کردیم و یه شب خواب دیدم که باهم قدم میزنیم و دوستم که درواقعیت چادریه چادرشو دراورده و میگه دیگ نمیخوام چادر بپوشم خسته شدم. دیشبم خواب دیدم که تو جمع خانواده ام دوستم بهم زنگ زد برداشتم باهاش صحبت کنم گفت مژگان من خیلی دوستت دارم منم که از دستش خیلی ناراحت بودم گفتم فاطمه بیخیال من شو خداحافظ و بعد گوشیو قطع کردم. چرا من این خوابها رو میبینم میشه لطفا تعبیر کنید؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در روزهای آینده در امری مبالغه می‌کنی و افراط شما زیان بخش است.

 96. SevdaSevdasays:

  سلام من خواب دیدم پسر همسایه مون که بالکن و پنجره خونشون روبه رو ماست و مامان هامون هم باهم دوست هستن اومدن خونه ما و باهم دوست شدیم و همدیگه رو میدیم ولی یه دختره سعی داشت رابطه مارو بهم بزنه.تعبیرش چیه ??

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   علامت آن است که بی نظمی و اغتشاش در امور کار و خانواده شما راه خواهد یافت.

 97. ????????says:

  من خواب ديدم با يكى از دختر هاى همسايه ى مادر بزرگم كه خيلى خوشگله دوس شدم و اون هم با اينكه پدرش از من خوشش نمى ايد بامن دوست شد بعد مامانم فهميد و زياد استقبال نكرد بعد يه نَفَر او را زديد و من نجاتش دادم. تعبيرش چيه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   علامت آن است که حسودان بدنبال شکست شما هستند.

 98. SaraSarasays:

  من دوبار خواب یه پسره رو دیدم که با هم دوستیم یه بار هم رفتم تولدش ، چرا دوبار خوابش رو دیدم تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   برای رسیدن به اهداف مورد نظرتان همواره آرام باشید.

 99. سیدرضاسیدرضاsays:

  سلام براستادگرامی من دیشب خواب دیدم دریک خیابانی تاحالا چندین باربه آنجا رفتم دارم قدم میزنم یک دفعه یک دختربسیارزیبا‌که هم سن خودم بودبهم پیشنهاددوستی دادامامن گفتم نه لطفامنو به گناه نکشان به نظرشماتعبیرش چیست البته خودم خیلی دردنیابرای یداکردن دوست دخ وسوسه میشم اماهیچ موقع به سمت این کارهانرفته ام البته به کمک خدا

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بیانگر تغییرات غیر منتظره ایست که در زندگی تان رخ می دهد، خداوند در بسیاری از موارد شما را از تاریکی و گمراهی نجات داده است

 100. mmsays:

  سلام من امروز صبح خواب دیدم تو دانشگاه یه پسره بهم پیشنهاد دوستی میده(خودش مستقیم نمیگه دوستش واسطه شده بود)و من قبول نکردم.من این پسرا رو اصلا نمیشناسم و توخوابم نااشنابودن ب عنوان کسانی ک جدید اومدن.بعد پسره ک دید من قبول نکردم شدیدا عصبانی شد و منو هی تهدید میکرد و حتی باهم دعوامون شد.بعدشم هی تعقبیم میکرد ومنم هرکار میکردم نمیتونستم از دستش فرار کنم.حتی وقتی ک پیش بابام بودم اون بادوستش داشتن تعقیبم میکردن

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به اين معناست كه كارهاى نادرستى انجام مى‌دهيد.

 101. ناشناسناشناسsays:

  سلام من خواب دیدم که یه دختری اومد کنار من و ازم خوشش اومد و باهم دوس شدیم و بردمش خونمون پیش خانوادم ولی یک حالت شیطانی داشت که با جادوگری همرو اذیت میکرد بجز من ولی من بازم دوسش داشتم تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   براى كسى از اطرافيانتان اتفاق بدى رخ خواهد داد.

 102. سیدرضاسیدرضاsays:

  سلام براستادگرامی من خواب دیدم که انگاربرون فکنی کردم ودارم درکوچه یمان قدم میزنم اینطوربه نظرمی اومدکه انگارروی حرکت هایی که میکردم کاملامسلط بودم وقتی درحال قدم زدن بودم ناگهان یک دختری که همراه خانواده اش بودبهم چیزی گفت که نفهمیدم چی بودجلورفتم وازش پرسیدم منظورت چه بودگفت خودت میدونی منظورم چی بود..بابات...خوب دیگه رفت بعدازآن ماجرادختری دیگربه پیشم آمدکه انگارازش خوشم می آمداورابه حیاط خانه مان اوردم وبااوصحبت کردم انگارقصدنصیحت کردن وهشداردادم این جور چیزا بودبه نظرشماتعبیرش چیست؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشان آن است که شخصی به شما دورغ می‌گوید

 103. Hdica.bqHdica.bqsays:

  من خواب دیدم به مهمونی رفتم و پسر خاله ناتنیم بهم پیشنهاد دوستی داد? تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به وعده‌هایتان عمل خواهید کرد.

 104. پریپریsays:

  سلام من خواب دیدم پسری ک دوسش دارم تو خیابون جلو دوستش بهم شماره داد ک منم گرفتم و اوردم گذاشتم خونه ولی بهش زنگ نزدم بعد دیدم تو حیاطمون یه سگ سیاه وحشی بود اومد یه جوجه رو بخوره تا گاز زد با چاقو سگ رو کشتمش .تورو خدا تعبیر این خواب چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بیانگر آن است که باید بیشتر مراقب خودتان باشید تا دچار اشتباه نشوید.

 105. زهرازهراsays:

  سلام.خواب دیدم پسری که دوستش دارم و نمیدونم الان کجاست وازش خبر ندارم اتاقش کنار اتاق من بود در خارج چون من در واقعیت در خارج کشور تحصیل کردم و دوتا دختر چادری هم کنارش بعد من از اتاق بیرون امدم که بفهمم اون خانوم ها کین یهو دست منو محکم گرفت و ول نکرد بعد دیدم تو اتاق نشسته اون دختره هم بود گفتم نامزدین گفتن اره ناراحت شدم گفتم رسمیه گفتند نه خیلی ناراحت شدم البته یادم رفت زیر چشماش گود شده بود خیلی شکسته شده بود اون پسر

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تمامی این توضیحات باز هم بیانگر روحیه ی شکست خورده معشوقتان و وضعیت روحی خراب ایشان در حال حاضر است ( البته این دوران موقتی می باشد)

 106. بهناز فرازبهناز فرازsays:

  سلام من دیشب خواب دیدم میروم به یک اتاق و وقتی که تلوزیون را روشن میکنم میبنم که دپلوم های دوست پسرم آنجا است یعنی اون پوهتون را تمام کرده است بعد میبینم عمه هام در اتاق دیگر هستند و خواب شان بورده میرم به کجا که دوست پسرم آنجا است یعنی پوهتون و بی خبر یک پاکت را میگیرم پاکت که از خودم نیست از دوست پسرم است و یک بلوز او را هم میگیرم و یک دوره میزنم در آخر پوهتون پیشی دروازه پاکت را میگذارم و فقط بلوز را در جیبم میگیرم و از آنجا بیرون میشوم وقتی به خانه میایم پسر کاکایم و برادرم بازی میکنند بخاطری این که اون ها نفهمیند اون بلوز را تر میکنم بعد دوباره در جیبم میگذارم و میبینم من با دوست پسرم و چند تا دوستانش در پیشی ساحل هستیم و در دستی من یک چیزی است که داخلش آب و نوشیدنی گذاشته میشه و همه ما میخواهیم به خانه برگردیم که یک نفر اون بیکس آب را میگیرد خوب من از پیشتش میدوم و اون را دوباره میگیرم و دوست پسرم یکی دیگر از او پسرا ها دوزد را میخواهد بترساند و از سرش خیز میزند و من میخندم و از خواب بیدار شدم ? ؟ و دوست پسرم من را ترک کرده است با تشکر

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   یک اتفاق مهم در زمستان برایتان خواهد افتاد

 107. علیعلیsays:

  سلام تو خواب دیدم تو لایو اینستاگرام چن ساعتی با اونی که دوسش دارم حرف می زنم بعد چن ساعت یهویی تو همون لایو دختره با یه مرد دیگه خیانت می کنه و من دارم می بینم میشه تعبیرشو بگین بی زحمت

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به عنوان بر طرف شدن یک ناراحتی می‌تواند تعبیر شود.

 108. MobinaMobinasays:

  من خواب ددست پسر قبلیمو میبینم که بهش میگم دوست دارم اونم میگه منم خیلی دوست دارم ولی وقتی میخوایم با هم حرف بزنیم یکی میاد و نمیزاره

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   حرف زدن با دوست پسر سابقتان در شرایطی که فرد دیگری اجازه نداده اند به این تعبیر است که این شخص به تازگی در حق دختری خیانت کرده اند

 109. ساراساراsays:

  سلام من دیشب توی خواب دیدم با پسری که حدس میزنم دوست پسر سابقم بود داشتیم تلفنی حرف میزدیم و اون بمن میگفت چرا یهو گذاشتی رفتی من خیلی ناراحت شدم قول بده حالا که برگشتی دیگه هیچوقت منو تنها نذاری و بعد شماره ی موبایلش رو ازش پرسیدم این قسمت خوابم خیلی واضح بود بطوریکه وقتی بیدار شدم انگار شماره یادم مونده بود

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خوب نیست خبر از مشکلات بیشماری میدهد که در راه این پسر بزودی سبز خواهد شد

 110. Elisa jmElisa jmsays:

  من ۳۵ سالمه مجرد هستم خواب دیدم با یک پسر ۱۷ ساله دوست شدم و یواشکی رفتم خونش . اومدم ازش لب بگیرم اون پسر فقط منو بوسید .بعد دیدم مامانش داره میاد فرار کردم از خونشون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مراقب باشید همیشه مخفیانه رفتن به منزل نامحرمان باعث دردسر و رسوایی در آینده می شود حالا که از تعبیر خبردارید محتاط باشید ، هر چند شما انسانی شریف و محترمی هستید

 111. رکسانارکساناsays:

  خواب دیدم شخصی را که دوست دارم ، در فضای مجازی درخواست آشنایی داده

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سعی کن از زندگیت لذت ببری و شاد زندگی کنی. هر نامحرمی را در خلوت خود راه مده و زندگی تازه ات را با تلاش و توکل به خدا حفظ کن

 112. AlirezaAlirezasays:

  با سلام و احترام خواب دیدم با یکی از دختران همسایمون که مثل حواهرمه و خواهر صداش میکنم دوست شدیم و تو کوچه ها راه میرفتیم این تموم شد دیدم دکتر خانوادگی که پیشش میریم با ماشین مدل بالا منتطر من وایساده و سوارم کرد. خواهشمندم درست ترین تعبیر در هر دو قسمت رو بیان کنید جفتش منطورمه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   رویای اول نشان میدهد این دختر اخیرا از شما در میان جمعی صحبت کرده است ، اما سوار شدن بر خودروی پزشکان خوب نیست و ممکن است مسبب برخی از مشکلات تازه برای شما در واقعیت شود

 113. حسنحسنsays:

  سلام تو خواب دیدم با اونی که دوسش دارم ولی اون حسی نداره خیلی صمیمی شدم البته تو خواب ۲ سال بعد بود ینی مث اینکه سال ۹۹ رو داشتم می دیدم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بار دیگر فرصت خواهی یافت تا به کامیابی برسی.

 114. ابوالفضلابوالفضلsays:

  سلام من به یه کسی علاقه دارم ک هنوز جواب بله نداده امروز ساعت 12ظهر بود ک خواببدم و خواب دیدم ک دوستش بهم درخواست دوستی داده ولی من قبول نکردم و گفتم من فقط اونو میخوام بعد دیدم دوستش به زور با من ازدواج کرد ولی من نمیخواستم تعبیرش چی میشه خیلی واسم مهمه ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شانس به سراغتان می‌آید

 115. NgrNgrsays:

  من برای چندمین بار خواب این شخصو در صورتی ک اون حتی منو نمیشناسه و تاحالا منو ندیده و من هم هیچ حسی به اون نداشتم و اصلا بهش فکر نمیکردم بار اول خواب دیدم موهام رو میبافه بار دوم خواب دیدم باتوجه به ایین و سنت اون رفتار میکنم و اون منو از دست کسایی ک ازیتم میکردند نجات داد و منو به خونش برد و با پدر و مادرش اشنا شدم و اون جا غزا خودم بار سوم خواب دیدم شخصی رو ک دوس دارم باهام بد رفتاری کرد و منو هول داد و اون به من کمک کرد از جام بلند شم و ازم دفاع کرد و منو بوسید و برای شروع یک جشن و کاری اسم منو اورد و بار چهارم خواب دیدم برای دیدن شخص موردعلاقم خودمو به هر دری زدم تا بتونم ببینمش اما وقتی به ان خانه رفتم تا شخص مورد علاقمو ببینم اون به جای عشقم اومد و من با عصبانیت بیرون رفتم و بار پنجم خواب دیدم هر جا میرم عکسای اونو میبینم و برای بار ششم دیدم ک در یک کارخانه متروک می دوم و اون شخص دنبالم میکنه تا منو بکشه و برای بار هفتم خواب دیدم بهم درخواست دوستی داده

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تعبیرش غم و اندوه است

 116. کوروشکوروشsays:

  سلام تو خواب دیدم با دوست دخترم ازدواج کردم و بچه دار شدیم ینی چی ؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نگرانی، دغدغه

 117. NegarNegarsays:

  سلام من چندین باره دارم خواب یک نفرو میبینم ک هیچ حسی بهش ندارم و بهش فکر نمی کنم و اون حتی منو ندیده و نمیشناسه بار اول اون موهامو بافت و بار دوم وقتی میخواست یه نفر ازیتم کنه منو نجات داد و برد خونش و با پدر مادرش غذا خوردیم و بار سوم من برا دیدن فرد مورد علاقم به یک خانه رفتم ولی به جای فرد مورد علاقم اون اومد بار چهارم هر جا که میرفتم عکس اون بود باد پنجم شخص مورد علاقم رو دیدم با من بد رفتاری کرد و منو هول داد ولی اون به من کمک کرد و گونه ی منو بوسید و بعد برای شروع جشن اسم منو داد زد بار ششم به من درخواست دوستی داد و من قبول کردم بار هفتم تو یه کارخانه ی متروکه دنبالم کرد و میخواست منو بکشه و من جنسیتم تو اون خواب پسر بود تا سعی کنم علاقه ای به من نشون نده لطفا تعبیرشو بگین خیلی زهنمو در گیر کرده

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   کینه توزی یا مشکل جزئی

 118. ElElsays:

  سلام من خواب ديدم كسي كه عاشقشم و رابطه طولاني با هم داشتيم و جديدا جدا شديم تو خواب منو ديد دنبالم اومد تو ماشين نشسته بودم با خانواده اومد كنار پنجره شمارشو انداخت زير پام تو ماشين تعبيرشو ممنون ميشم بگين

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بیان این است که ناراحتی های اخیرا وارد زندگی این شخص شده است

 119. AramAramsays:

  دیشب خواب دیدم باپسریکی ازاقوام دوست شدم وباهم رفتیم بیرون توخواب بهش ابرازعلاقه کردموگفتم ک میخوامت اونم به من گفت بابات توروبه من نمیده گفتم ازکجامیدونی گف بابام بهم گفته فلانی دخترشوبه پسرای من نمیده منم گفتم مهم نظرمنه من بخوام بابامم حرفی نداره تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بیانگر رسیدن به سعادت و خوشبختی است.

 120. HosseinzareHosseinzaresays:

  من درخواب دیدم که دختری که در یکی از کلاس های آموزشی من هست بامن دوست است و با هم برای خرید خوراکی به مغازه ای رفتیم وبعد او ناپدید شد و گوشی موبایل من هم بعدش شکست و البته من دوست داشتم که دارای دوست دختر باشم و شب به چند تا از شماره های دختر پیام دادم که فکر میکنم آون هم جز این شماره ها باشد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شخصی حرف تند و بی منطقی به شما خواهد زد که باعث رنج و یا عصبانیت شما می شود

 121. علیعلیsays:

  من خواب دیدم زنگ ایفون خونم خورد رفتم پایین داییم منو با یه دختر زیبایی اشنا کرد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بیانگر رو به رو شدن شما با زیبایی هایست که در زندگی اینده ی شما رخ میدهد

 122. MeMesays:

  من خواب ديدم با پسرى كه دوستش دارم به شمال رفته بوديم و راه ويلا ي منو گم كرده بوديم و در هين پيدا كردن ويلا ميخنديديم كه سر از جنگل در آورديم با هم مبخنديديم و با چند نفر آدم ترسناك كه اونجا زندگي ميكردن آشنا شديم و تا صبح اونجا مونديم تا من ي جايي پيدا كردمو زنگ زدمو مادرم اومدم پيدامون كرد رفتيم ويلا و مادرم وقتي منو با دوست پسرم ديد هيچ عكس العملي نشوم نداد(من ي دختر نوجوانم)

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   با صحنه های عجیب و غریب در ایام آینده رو به رو خواهید شد که ممکن است در شما حس تشویش یا نگرانی ایجاد نماید

 123. قاسمقاسمsays:

  سلام کسی رو که دوسش دارم ولی خودش نمی دونه تو خواب دیدم خیلی صمیمی شدیم و تو اینستا به هم قلب اینا می فرستیم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اوضاع روحی شما بهتر از قبل خواهد شد و تجربه های جدیدی را در زمینه عشق و عاطفه کسب میکنید

 124. SetareSetaresays:

  سلام...یه پسری ک میشناسم و باهم دوست بودیم(معمولی)که بعد یه اتفاقی دیگه باهم حرف نزدیم و من بعد اون بهش علاقه مند شدم...خواب دیدم دارم تو نت عکساشو میبینم و میفهمم دوست دختر داره بعد اتفاقی با دوستم تو خیابون با دوست دخترش میبینمش و دوست دخترش بهم دست میده...خودش بهم سلام میده و من تظاهر میکنم که عصبانیم و یه فحش نصفه میدم بهش بعد که کنارش نشسته بودم گوشمو می بوسه ومن به لحظه هنگ میمونم بعد میگه قلبت تند میزنه و من باز با اظهار عصبانیت میکنم ..تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بیان میدارد ایشان رابطه ای جدیدی را از سرخواهند گرفت که در انتهای آن دست به خیانت می زنند

 125. ههههههsays:

  سلللللااااااام. من خواب ديدم با ي پسري كه قيافش آشنا بود ولي نميشناسمش خيلي باهم جور بوديمو ميخواستيم ازدواج كنيم ولي من نمي تونستم چون سر دوراهي بودم. 1-دوست پسر سابقم كه دوسش داشتم. 2-پسري مه ميخواستم باهاش ازدواج كنم. ولي من خيلي بچه بودمو به خود اون پسره گفتم ولي نميدونم به طرز عجيب غربي ميخواستن باهاش ازدواج كنم.?

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اگر مجرد هستید باید بدانید که در زمینه ی عشق شانس می آورید

 126. معینمعینsays:

  من خواب دیدم به طرز نامعلومی با یک دختر دوست هستم و تمام خانواده هم میدونن و مامانم میگفت شما با اسم هم شیرینی خوردین ما با هم میرفتیم کافی شاپ و غیره

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   پشت سر گذاشتن بدی ها

 127. Zahra HosseiniZahra Hosseinisays:

  سلام! عشقم بایه اقا پسری دوسته ک الان دیگ من باعشقم کات کردیم! من با دوستش درحدچت حرف میزنم ولی دوست پسرم اینا نیست! دوستم خاب دیده من باهاش دوست شدم!! ممکنه تعبیرشو بگید ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   غم و رنج های زیادی در روابط عاشقانه ی شما و البته در آینده به چشم میخورد ، اگر شبیه این رویا تکرار شد بیانگر بدختی و یا متلاشی شدن زندگی ست !

 128. آزیتاآزیتاsays:

  من خوابه یک پسر ک تویی مدرسه ام هست رو دیدم.اون از من خوشش اومده منم همینطور معنیش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شادمانی و نشاط است

 129. دنیزدنیزsays:

  من خواب دیدم با یه پسر که خونواده هامونم در جریانن دوست شدم بعد من بدون اجازه ماشین بابای اون پسره رو بردم بیرون بعدشم گذاشتم سرجاش بعد که رفتم خونه خودمون بابام گفت چرا ماشینمو بدون اجازه برداشتی!!! و اینکه خیابونایی که توش میرفتیم خیابونای شهر خودمون بود و کاملا برام اشنا بود تعبیرش چیه!؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ممکن است به دیگران اجازه دهید از تمایلات و هوا و هوس‌های شما سوء استفاده کنند و باید مراقب این موضوع باشید !

 130. مرتضیمرتضیsays:

  سلام خسته نباشید من ۲ بار خواب یک دختر رو دیدم که عاشقش شدم و رابطه نزدیکی داشتیم و باهم به قرار می رفتیم. ولی وقتی از خواب بیدار میشدم هیچی از قیافه اون دختر یادم نمیاد... تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   برخی از افراد در مورد شما نیات بدی دارند ولی موفق به عملی کردن آن نخواهند شد

 131. ناشناسناشناسsays:

  خواب دیدم که در کوچه راه میرفتم.سه تا دختر لحظه ای از کنارم گذشتند.بعد نزدیک بود به زمبن بخورم که یکی از دختر ها گفت:داشتی خودنمایی میکردی؟بعد باهام حرف زد و باهم دوست شدیم.تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشان میدهد با جنس مخالف خود در آینده رابطه ای جدید و یا مشاجره ای طولانی ایجاد خواهید کرد

 132. هدیههدیهsays:

  من دختر هستم خواب دیدم سوار ماشین سمند سفیدی شدم ک پسری رانندش بودو باهاش اشنا شدم پسره خوشکل بودو هر جا گفتن منو میبرد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مراقب خودتان باشید ممکن است به شما چند پیشنهاد وسوسه کننده و البته گناه آلود شود

 133. ارزوارزوsays:

  سلام من دیشب خواب یه آقا پسریو دیدم که درواقع خیلی دوسش دارم و اون تو دانشگاه ما درس میخونه و خب میدونم که اونم دوسم داره دیشب اصلا بهش فکر نکردم که بخوام خوابشو ببینم خواب عجیبی بود یه حس عجیبی دارم کلا دیشب بهم پیشنهاد اشنایی داد و خیلی مودب بود تو یه کلاس بودیم صندلی پشتی من بود باهام میخندید و یواشکی. صحبت میکردیم راجب ایندمون میدونید بارها خواست باهم صحبت کنیم ولی من نمیخواستم باهم برخوردی نداشتیم تاحالا

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خبر از یک حالت اضطراری ، نگرانی و یا آشفتگی می دهد

 134. شایانشایانsays:

  سلام. من یه خوابی دیدم که میخواستم برم شمال پیش فامیلم و باید از کوه رد می شدیم که یه استراحت گاه پیدا کردیم و اونجا توقف کردیم اونجا با یه دختری دوست شدم که خوشگل بود و باهاش دوست شدم ولی من 11 سالمه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شما به استقبال دوران های خوب و خوشایندی خواهید رفت

 135. مهروزمهروزsays:

  سلام من خواب دیدم با کسی که قبلا دوست پسرم بود و تو فامیلمونم هست دوتایی تو کوچه های تنگی راه میریم و من همش بهش میگفتم تو گذاشتی راحت برم دوسم نداشتی اون میگفت چرا دوست داشتم بعد ما دوست شدیم همو بغل کردیم رفتیم یه جایی مثل خونه بود و کل خانوادمون اونجا بودن و ما یواشکی میخواستیم ازدواج کنیم ولی بقیه فهمیدن و اونجا از خواب بیدار شدم تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ممکن است در آینده رابطه ی عاطفی خود را با دوستی بر هم بزنید

 136. محمدرضامحمدرضاsays:

  سلام و خسته نباشید من نزدیک یه ساله از دختری تو کلاس خارجه خوشم می یاد ولی خیلی می ترسم باهاش حرف بزنم و تو هرجلسه چندبار چشم تو چشم میشیم دیشب خواب دیدم که رفتم باهاش حرف زدم ، اوتم قبول کرد و باهم چند قرار کوچیک گذاشتیم مثلا هیات رفتیم، خونه مادر بزرگم و بازار وقبل از اینکه این خوابو ببینم قصدم هم این بود که باهاش حرف بزنم سرکوچه شان تعبیرش چیه؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشان میدهد اتفاقی امیدوار کننده و همراه با هیجان در زمینه ی عاطفه و عشق برایتان رخ خواهد داد

 137. مهدیمهدیsays:

  تو خواب دیدم کسی رو که دوست دارم ملکه ی عربستان شده و من و خونوادمو اسیر گرفته اول شکنجمون دادن و بردن زندان ولی آخرش بردن پیش ملکه و کامل استقبال کردن و با تشریفات آزادمون کردن

 138. پیمان ناهیپیمان ناهیsays:

  سلام و خسته نباشید خدمت مدیر کانال و تمام زحمت کشان. استاد من خواب دیدم یه فرشته امد من خواب بودم لبخند زد و دستش را دراز کرد من را بلند کرد و پرواز کرد بعد یه کم دیقه به یک فرشته دیگر داد هر دوتاشون خوشگل و به من محبت میکردن بال هاشونم شبیهه بال پروانه بود یه کم بزرگتر و سفید پوش لطفا جواب بدین منت دارم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خبر خوب –و تحول تازه است در زندگی شما

 139. مهدیمهدیsays:

  خواب دیدم که خونواده ی من و خونواده ی اونی که دوسش دارم باهم دوست شدیم و شام دعوتمون کردن خونشون همه ی فامیل اونام بود بعد من دنبال جوراب می گشتم چون پاره بود ولی دو نفر از فامیلای اونا اخوند بود و داشتن اونجا نماز می خوندن بابای منم داشت می توخوند میشه تعبیرشو بگین‌البته فک نمی کنم دختر تو واقعیت نسبت به من حسی داشته باشه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   فقط خبر از این میدهد که برخی از موانع سخت که در زندگی در برابر برخی از اهدافتان قرار می گیرد برداشته خواهند شد

 140. ناشناسناشناسsays:

  سلام ممنون میشم این خوابمو واسم تعبیر کنین تو خواب با دوستم دخترم کات کردیم و کاملا افسرده شدم دنبال جایی بودم که تنها باشم ولی هیچ کس ولم‌ نمی کرد و همش دنبالم بودن بعد حتی پسر عموم که کنارم بود رفتیم لب پرتگاه اون حواسش نبود و افتاد وای به تنه گیر کرد و من رفتم کمک اوردم و با چوب کشیدمش بالا ولی بعدش باز دپ بودم و اصلا حال و حوصله ی هیچکسی رو نداشتم بعد خوابم به شدت از این موضوع که نکنه بهم نرسیم می ترسم البته فک نکنم دختر حسی بهم داشته باشه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در هر صورت نشان می دهد بخاطر یک ماجرای عاطفی غمگین و یا دلخور می شوید ولی لزوما معنای آن جدایی و یا نرسیدن نیست

 141. محسن سلطانیمحسن سلطانیsays:

  سلام. ممنون میشم خوابمو تعبیر کنید من خواب دیدم با ی دختر اوکراینی دوس شدم و رفتم خونشون و همه خانوادش میدونن و هیچ کس ناراضی نیست جز پدرش میشه لطفا بگید تعبیرش چی هستش

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   فردی جدید با افکاری تازه در مسیر زندگی تان قرار میگیرد و دوران تازه و البته کوتاه مدتی را با ایشان شروع می کنید

 142. ناشناسناشناسsays:

  با سلام من خواب دیدم داشتیم با دوستام حرف میزدیم یه پسرم پشت ما نشسته بود نمیدونم چجوری شمارشو گذاشته بود تو جیبم منم وقتی متوجه شدم برداشتم و خوندم اول یه چند تا شعر عاشقونه بود بعدا هم یه شماره بود تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تعبیر این است که پیشنهادی های منفی از طرف دیگران برای انجام بعضی از کارهای دریافت خواهید کرد

 143. مهدیمهدیsays:

  سلام من خواب دیدم رفتم تو یه رستورانی دو تا دختر نشسته بودن .منم رفتم نشستم جوری مه چسبیده بودم بهش منم دوتا تیکه انداختم و غیره و غیره.بعد دستش رو انداخت رو زانوم.منم از عمد انگشتامو کردم لای انگشتاش.بعد یه لب بهم داد و منم شمارمو دادمش.. تو خدا اینو برام تعبیر کنید.واقعا خواب احساسی بود ...

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   احتمال دارد تغییراتی در زندگیتان در زمینه ی احساس یا عاطفه رخ بدهد که البته نامطلوب نیست

 144. HosseinHosseinsays:

  سلام من خواب ديدم تو خوابگاه دانشجويي هستم ارل يه دختر اومد باهم دوست شديم اينا بعد دوباره يه دختر ديگه اومد با اونم دوست شدم. يعني در كل با دوتاشون دوست شدم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دو دختری که با آن ها دوست شده اید نماد دو اتفاق تازه و عاطفی در ایام آینده برای شماست

 145. ویپویپsays:

  باسلام . خواب دختری که خواهره یکی از رفیق هایم است را دیدم که چند سالی میشود از شهرمان رفته است . خواب اورا دیدم که در محله مان هستیم انگار از دست من ناراحت بود . سعی میکرد برود اما من اورا نگه داشتم تا با او صحبت کنم . سپس پسرانی را دیدم که نزد او آمده و با او شوخی میکنند و سپس رفتند . آنگاه با ان دختر به سویی رفتم تا باهاش صحبت کنم . سپس دختر آرام شد و باهم به سمت خانه شان رفتیم و مرا به داخل فراخواند . اما من گفتم جلوی در وایمیسم و ناگهان پدرش فرارسید و بهش گفتم من با دخترتان دوست هستم و میخواهم تداوم داشته باشد . پدرش اول عصبانی شد سپس موافقت کرد و مرا به خانه اش دعوت کرد و کلی شادی کردیم همراه با پدر و مادر و دختر . سپس با دختر به بیرون رفتیم دوتایی و شادی میکردیم و درآخر یه بوسه بر لب های یکدیگر زدیم و با احساس رضایت خداحافظی کردیم و به خانه هایمان رفتیم این هم بگویم که به آن دختر علاقه نداشته ام و فقط اورا میشناختم و میدیدم آن سالها . اما درخواب و پس از بیداری حسِ رضایتی داشتم. لطفا تعبیر کنید چند روز است درگیرش هستم . منتظرتان هستم تشکر.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب عاقبت خوشی را که در طالع زندگی وجود دارد نوید می‌دهد.

 146. حسامحسامsays:

  سلام من خواب دیدم با دختری دوست شدم که اشنا بود و از دور هم رو میشناختیم هر دو مون ولی با هم سلام علیکی نداشتیم و علاقه ای هم بینمون نیس از هر دو طرف ولی اون به خواب من اومد و در خواب او‌ن به من پیشنهاد داد و با هم دوست شدیم و بیرون رفتیم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   علی رغم ترس و دلواپسی که احساس می کنی و مشکلاتی که در راه خود داری به راهت ادامه بده

 147. سید محمد رادسید محمد رادsays:

  سلام . خواب دیدم که داشتم به مسجد میرفتم ، وسط راه که داشتم میرفتم یه دختری بهم تنه زد وقتی برگشتم و نگاش کردم دیدم داره میخنده ، فهمیدم قصدش دوستیه ، منم لبخند زدم و بهش گفتم شمارتو بده ، بعدش اون یه کاغذ که پر از شماره های افراد مختلف بود درآورد و شماره خودشو جدا کرد و بهم داد ، اسمش الهه بود ، بعدش بلافاصله یه پراید سفید که یه خانوم داخلش بود سوارش کرد و رفت

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه ی شانس یا فرصت در دلداگی و زندگی می باشد

 148. llsays:

  سلام من از یکی از پسرای همکلاسی دانشگاهیم خوشم میاد.امروز صبح خواب دیدم ک جلوش زانو زدم و پرسیدم با من ازدواج میکنی؟(بااینکه دخترم ازش خواستگاری کردم)ک اونم گفت بله خیلی خوشحال شدم و مراسم ازدواج ساده گرفتیم و زن وشوهر شدیم.تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه ی یک آشنایی مطلوب می باشد

 149. محمدمحمدsays:

  سلام. من خواب دیدم چمدون دستمه و یادم نیست رفتم تور خارجه یا نه ولی با یه عده پسر دعوام میشه رو چمدونمو میندازمش میگم نخاستم. بعد عصبی و ناراحت میرم یه گوشه و با خودم میگم نشد ک نشد حتما یه اتفاق بهتر میوفته. یهو دیدم اونطرف ابمو با دخترا میخندم ک یکیشون خیلی باهام جور بود و منم ازش خوشم اومده بود. تو جمع جلوی من و پشت به من بود ک یهو اشک ریختو گفت از شوهرم جدا شدم بعد گفت ولش و خندید و گفت محمد بریم. همه باهم رفتیم و کلی شادیو خنده ک موقع خاب شدو همه باهم رفتیم تو هتلی ک یادم نیست چه شکلی بود به نطرم خیلی بد بود. گفتن محمد تو جات کجاست چمدونت کجاست. من یجا نشستمو با ناراحتی گفتم نمیدونم و بیدار شدم از خواب

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به این علامت است که اتفاقی تازه سبب هیجان منفی در شما خواهد شد که باید آن را کنترل یا مراقبت کنید

 150. امین رضاپورامین رضاپورsays:

  من خواب دیدم به دختری که تو واقعیت دوستش دارم پیشنهاد دوستی دادم اولش اون توجهی نکرد ولی بعد یکی دو ساعته اومدخودش به من گفت که به من علاقه داره

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   افرادی هستند که به شما علاقمندند ولی این موضوع را مطرح نمی کنند و کاملا مخفی ست

 151. على ابراهيمىعلى ابراهيمىsays:

  سلام من خواب ديدم دو نفر از دوستان صميمي ام با يكديگر به خاطر دختري زيبا (كه ان را ميشناختم) بسيار جنگ و دعوا ميكنند و باهم دشمني دارند، اما دختر به من ابراز علاقه ميكند و ان دو دوستم را پس ميزند. تعبير ان چيست؟ با تشكر

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، شاهد نزاعی خواهید بود که عامل آن زنان یا دختران هستند.

 152. علیzعلیzsays:

  سلام من در خواب دیدم در یک مکانی نا آشنا با خانواده و اقوام در میهمانی هستم که دوتا دختر که یکیش آشنا بود به اون دختری که نمیشناسم گفت میخواهی با این دوست شوی آن دختر هم قبول کرد که داشتیم حرف میزدیم که یهو خوابم عوض شد تعبیر چیست؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، این رویا می گوید شاید در ایام پیش رو از جانب قشر زنان یا دختران به شما پیشنهادهای تازه ای داده شود که موضوع آن مشخص نیست

 153. صدفصدفsays:

  باسلام . خواب دیدم در جایی هستم که مادرم هم حضور دارن و گویا مشغول خرید بودیم . در کنارم پسری ناآشنا اما با ظاهری خوب قرار داشتن که ناگهان به من هدیه ای دادند و دعوت به دوستی کردند. و یادم هست که من هم چون از ایشون خوشم اومده بود هدیه رو قبول کردم و دعوت دوستیشون و پذیرفتم. اون پسر برای من کاملا ناآشنا بودن .

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، خبر از مشاجره و یا گفتگو هایی با جنس مخالف دارد