تعبیر خواب نامزد شدن دختر

تعبیر خواب نامزد شدن

در ایم مطلب از سایت بطور اختصاصی به تعبیر خواب نامزد شدن دختر می پردازیم که خیلی ها سوالی که در این زمینه برایشان پیش امد میکند تعبیر خواب نامزد سابق است چرا که در انجمن های قبلی توپ تاپ بیشتر راجب تعبیر خواب نامزد قبلی سوال شده بود که البته بطور کلی نظر فیلسوف بزرگ ابن سیرین و تعبیر ایشان راجب تعبیر خواب نامزد کردن دختر پیدا کردن و یک شغل مناسب و در کنار آن کسب فضیل شرف و ارزش خواهد بود تقریبا تمامی معبران تعبیر خواب نامزد داشتن را کسب مقام  و یک جایگاه خوب و با ارزش تلقی کرده اند این معنی و نفسیر برای سایر خواب ها مثل مراسم نامزدی برای نامزد سابق و سایر مواردی که در بالا ذکر شد نیز صدق میکند

7 نظر

 1. ملیحهملیحهsays:

  سلام تعبیر خواب دیدن نامزد سابق که در خانه ماست و با برادرم صحبت می کند چیست من هیچ حسی به نامزد قبلیم نداشتم و در خواب هم بهش بی تفاوت بودم و مادرم نیز در مورد نحوه عروسی من با شخص دیگری صحبت می کرد ولی اون هم در خانه ما بود چیست؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این نشان دهنده ی بدگویی کردن و یا غیبت نامزد سابقتان از شما برای دیگران است

 2. ح.ضرغامیح.ضرغامیsays:

  سلام یکی از مردای اشنا خواب دیده بود من نامزد کردم (من دخترم) لطفا تعبیرش کنید.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   چون فرد مورد نظر اشنا بود پس یک اتفاق ویژه و خوب در انتظار شماست صبور باشید تا این روز فرا برسد

 3. Sara777Sara777says:

  سلام . من مامانم خواب دیده که نامزد کردم و مراسم نامزدیم بوده بعد پسر عمه ی نامزدم تو فضای مجازی واسم کامنت گذاشته یا چنین چیزی ( من با پسر عمه ی به اصطلاح نامزدم تو دنیای واقعی قبلا حدود دو ماه حرف زدم فقط در حد تلفنی ) بعد مادر نامزدم دعوا کرده ک چرا اون واست کامنت گذاشته و اینا و من بلبل زبونی کردم و جوابشو دادم . دیگه مادرش ازم رنجیده . بعد یه دختری اومده رو حلقه رو دستم کنه من خودم گرفتم از دستش و سریع دستم کردم . من اصلا اون پسری ک مامانم میگه نامزدش شدم تو خواب رو حتی ندیدم اما پسر عمشو میشناختم . الانم یکی دیگه تو زندگیمه . تعبیر بدی میتونه داشته باشه ؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ناامید نباشید این کار به دست خودتان حل می شود. همت کنید و زندگیتان را بسازید.

 4. پ. پریچهرپ. پریچهرsays:

  سلام . من نامزدیم به دلیل دخالتای خانواده نامزدم بهم خورد. بعد از هفت ماه هنوز دلتنگش میشم‌ . دوتا خواهرش بهم زدن نامزدی رو. دیشب خواب دیدم اومدن خونمون و همه میخوان باز نامزد کنیم. من خیلی غمگینم و لبم به خنده باز نمیشه. نامزدمم بی تفاوته و چهرش شبیه خود واقعیش نیست. خواهراش که بهمش زدن خیلی خوشحالن و دورمو میگیرن و یکیشون که تازه عروسی کرده ، توی خواب یه پسر دو سه ماهه داشت. خیلی میخندیدن و خوشحال بودن ولی من خیلی ناراحت بودم. بالاخره هم نامزد کردیم . تعبیرش چیه؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خواسته ای که دارید حتما به نتیجه مثبت خواهد رسید.

 5. مرمر بانومرمر بانوsays:

  سلام من چن شب پشت سر هم خواب میبینم نامزد میکنم دو سه شب هم سر سفره عقد بله رو گفتم هیکل و اسم اون اقا رو هم میبینم(البته اسما و قیافه ها متفاوته ) اینم بگم نه یه کسی علاقه دارم نه کسی تو زندگیمه میخواستم ببینم تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شما دختری عاقل پخته و پاک هستید و این رویا نیز برگرفته از روح لطیف و آرام شماست و تعبیر آن تجربه روزهای خوش و موفق در زمینه عشق است

 6. درسادرساsays:

  سلام من خواب دیدم که خونه عمم میرم واردخونه که میشم بهم میگن مبارکه واینا بعدمیفهمم که بایکی ازاقوام شوهرعمم نامزدکردم خودمم تازه فهمیدم وهیچ نظری هم ندادم دراین باره اون مردبه نظرمردخوبی میومدومهربون بودوخیلی خوشحال بودازاینکه باهم نامزدکردیم امامنبه این نامزدی راضی نبودم باخودم میگفتم حتماعشق بعدازدواج بوجودمیاد تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مرد مهربانی که در این خواب مشاهده کردید شخصیتی است که شما را کامل میکند و از اینکه در کنار او هستید احساس خوشبختی دارید

 7. افسانه سهولیافسانه سهولیsays:

  سلام‌.خواهرم دو شبه خواب میبینه که من ساعت ۵ صبح میبرمش میشینیم تو یه ماشین و من راننده رو به عنوان نامزدم معرفی میکنم.اون آقا قد بلند و خوش اخلاقه.و یکبار هم وقتی با کل خانواده پای سفره نشستیم همه میدونن قراره ما نامزد کنیم این آقا که میاد ب خواهرم میگن قراره فامیلی بشیم قراذه بشه نامزد خواهرت.اسم و فامیل این اقا مشابه یکی از فامیلامونه اما این آقا متاهله.و من هم مجردم.تعبیرش چیه؟