تعبیر خواب دیدن تصادف در خواب

تعبیر خواب دیدن تصادف در خواب

سلام در این مطلب از توپ تاپ میخواهیم راجب تعبیر خواب دیدن تصادف در خواب صحبت کنیم و نظرات و تعبیرهای معبران بزرگ و بنام ایرانی و خارجی را دراین باره بدانیم چرا که این موضوع و این مبحث ممکن است برای هر کدام از ما در طول شبانه روز رخ دهید قبل از مطالعه این نکته مهم را بدانید که خواب دیدن تصادف در خواب خود شامل چند شاخه میشود اینکه آیا ما صحنه ی تصادفی را در خواب دیده ایم؟اینکه خودمان طرف تصادف بوده ایم ؟اینکه با چه وسیله نقلبیه ای تصادف کرده ایم و خیلی از موارد و نکات مهم دیگر که حتما برای تعبیر شدن صحیح خواب شما ذکر گردد تعبیری که در پایین اشاره شده است فرقی نمی کند برای دو مورد فوق نیز صد میکنید تعبیر خواب دیدن صحنه تصادف و یا تعبیر دیدن تصادف در خواب

کامیون در خواب های ما تعبیر واحد و خاصی ندارد و اشاره به چیزهای مختلفی می تواند باشد. این تغییر در تعبیر و اختلاف در تشخیص این طور منظور می شود که کامیون به شما تعلق داشته باشد یا به دیگری یا کامیونی که ندانید به چه کسی تعلق دارد. تمام این اختلاف در تعبیر موقعی باید مورد اعتنا واقع شود که کامیون محور خواب بیننده خواب باشد در غیر این صورت کامیون نیز یکی از اجزا تشکیل دهنده خواب است که اثر کلی و تعیین کننده ندارد. اگر در خواب کامیونی باشد و شما احساس کنید که آن کامیون به شما تعلق دارد کامیون دوست و شریک و انبازی است که به او اتکا زیاد دارید و اثرش در زندگی روزانه شما است. اگر در عالم خواب درک شما چنین باشد که آن کامیون را قبلا نداشتید و تازه به شما تعلق یافته چنین دوست و شریک موثری در زندگی شما پیدا می شود ولی اگر حس کنید که قبلا هم آن را داشتید دوستی است از میان کسانی که می شناسید و لی به تاثیر او وقوف نداشته اید. اگر در بیداری کامیونی نداشته باشید و در خواب ببینید که کامیونی دارید که آن کامیون چرخ ندارد یا چرخ آن پنچر شده یا به هرعلتی باز مانده در استفاده از امکانات مشکلی برای شما پیش می آید یا خوتان غفلت می کنید که از کار باز می مانید. اگر کامیونی داشته باشید که در خواب آن را بفروشید دوستی را از دست می دهید که تعیین کننده می تواند باشد. اگر در خواب ببینید کامیونی داشته اید که آن را دزدیده اند و شما برای یافتن آن جستجو می کنید به شما خیانت می شود و بین شما و دوستتان جدائی می افکند.

منبع متن:baelm.ir

تهیه عکس:توپ تاپ

 

4 نظر

 1. نيمانيماsays:

  سلام من خواب ديدم كه با پدرم سواره يك اتوبوس شديم و ٢بار اتوبوس در حال تصادف شديد بود ولي راننده كه پير مرد بود نجاتمان داد، ولي اوون ترسو كاملا حس كردم و گفتم بخاطره دست فرمون راننده زندم ايا اين تعبير دارد؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به هر کس نمی‌توان اعتماد کرد. مردمانی هستند که هر روز به رنگ تازه‌ای درمی‌آیند و از اعتماد تو سوء استفاده خواهند کرد. باید هوشیار باشی و فریب ظاهر کسی را نخوری.

 2. رضارضاsays:

  با سلام من خواب دیدم ماشینم جایی پارک بوده و یکی اومده داغونش کرده و خیلی آدم اونجا هستن و کسی نمیگه چیشده که آخر یکی شهادت داد که کار کامیون بغلی بوده

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در نماز کاهلی مکن هر چند توانی صدقه بده تا از خوف ایمن باشی و به مقصد برسی . انشاء الله.

 3. علی احمدیعلی احمدیsays:

  من در خواب دیدم که ماشینم را که در کوچه پارک کردم، توسط ماشین یکی از همسایه مالیده شد و مقداری از رنگش رفت تعبیر چیست؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تا می‌توانید مشغول کار و فعالیت باشید، اما تا زمانی که هوا برای‌تان صاف و یک‌دست شود صبر کنید تا بتوانید موضع جدیدی برای موضوعی خاص اتخاذ کنید.

 4. سیماسیماsays:

  سلام من خواب دیدم ک شبه و خواهرم تصادف کرده و بدنش زخم شده و خونیه صحنه ی تصادف رو تو خواب ندیدم،فقط بهم اطلاع دادن ک خواهرت تصادف کرده و من هم دویدم و ب خیابونی رسیدم ک خواهرم رو آسفالتش زخمی افتاده بود تعبیر خاصی داره؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بله دیدن خون روی بدن خواهرتان به نشانه ی کوهی از غصه ها و رنج هایی است که بر ایشان وارد خواهد شد که سبب میشود شما نیز برای او محزون شوید