متن زیبا برای تولد خودم در فروردین ماه

فرقی نمیکنه ماه تولدت چه ماهی باشه، چه فروردین، چه اردیبهشت، چه خرداد و چه هر ماه دیگه ای، تو باید این روز رو تبدیل به خاص ترین روز زندگیت کنی، تو باید این کار رو انجام بدی تا اهمیتت برای خودت یادآوری بشه. یکی از کارهایی که میتونی توی روز تولدت انجام بدی، هدیه دادن متن تبریک تولد به خودته.

در ادامه این مطلب متن ها و جملاتی زیبا برای تولدم خودم در فروردین ماه آوردیم که اگه توی این ماه تولدتونه، میتونید توی روز تولدتون از اونها استفاده کنید. شما میتونید این متن ها رو در شبکه های اجتماعی تون به اشتراک بذارید و با این کار از حس و حالی که در روز تولدتون دارید صحبت به میون بیارید. همراه ما باشید.

جملات زیبا و کوتاه برای تولد خودم در فروردین ماه

جملات برای تولدم خودم در ماه فروردین

چه روز قشنگیه امروز، دوست ندارم که بگذره، میخوام ساعت ها و ثانیه ها قفل بمونن تا امروز هیچ وقت نگذره و حالی که دارم برام باقی بمونه. امروز، روز تولد منه و من اینقدر در این روز قشنگ و خاص غرق در حس خوبم که به هیچ وجه نمیخوام بگذره و وارد روز دیگه ای از زندگیم بشم. کاش زندگی من در همین لحظات خوب خلاصه میشد چون انگار خدا توی امروز برای من کلی خوشحالی و حال خوب در نظر گرفته. کاش این روز در فروردین ماه، مدام برام تکرار بشه، تا مدام حال خوبم برام تجدید بشه. تولدم مبارک.

*******************************

یکی از خصوصیات متولدین فروردین ماه مدیریت عالی و خوبی هست که دارن. من توی امروز که تولدمه به خودم قول میدم که از این بعد زندگیم رو بهتر مدیریت کنم، اهدافم رو بهتر مدیریت کنم، کارهام و تصمیماتم رو بهتر مدیریت کنم، احساساتم رو بهتر مدیریت کنم و به طور کلی به خودم قول میدم که تسلط کاملی روی زندگیم و خودم پیدا کنم تا اینجوری به شادی و خوشبختی واقعی برسم. تولدم رو به خودم تبریک میگم.

*******************************

میگن فروردین ماهی ها آدمای با اعتماد به نفسی هستن اما من هنوز فکر میکنم که اونقدری اعتماد به نفس ندارم که برای خواسته ها و رویاهای بزرگم اقدامی کنم، برای همین توی امروز که روز تولدمه، میخوام به خودم قولی بدم، قول اینکه قدمی هر چند کوچک هم که شده برای خواسته هام بردارم و به خودم اعتماد داشته باشم که میتونم مسیر اهداف و رویاهام رو به درستی به انتها برسونم. در آخر هم تولدم رو به خودم تبریک میگم.

*******************************

تولد یه فروردین ماهیه که توی روز تولدش نه تنها برای خودش بلکه برای همه آدما آرزوهای خوب میکنه، آرزوی این فروردین ماهی اینه که آدما همیشه بخندن، آدما هیچ وقت کم نیارن، آدما مسیر زندگیشون رو بشناسن و در بیراهه زندگی گرفتار نشن، آدما با هم خوب باشن و به هم مهربونی کنن و عشق رو میون هم پراکنده کنن. من همون فروردین ماهی ای هستی که این آرزوها رو داره. فکر میکنم اگه این آرزوها برآورده بشه، من هم برای برآورده شدن اونها توی زندگیم به خوشبختی میرسم چون من هم بخشی از همین آدمهام. روز تولدم رو به خودم تبریک میگم.

*******************************

تولدم مبارک. یه فروردین ماه دیگه هم سر رسید. نمیدونم بابت این قضیه خوشحال باشم یا ناراحت. آدما برای روز تولدشون خوشحالن اما پشت داستان تولد یه قضیه ناراحت کننده وجود داره و اون هم اینه که با هر تولد ما به مرگ نزدیکتر میشیم. شاید همه هم اینو میدونن اما میخوان که با شادی کردن و خوشحالی کردن اون ناراحتی رو تبدیل به خوشحالی و شادی کنن اما چیزی که مسلمه اینه که اصل قضیه فرق نمیکنه. با همه اینها باز هم تولدم رو به خودم تبریک میگم و امیدوارم که سال خوب تری نسبت به امسال پیش روم باشه.

*******************************

من یک فروردین ماهی هستم، عنصر وجودم آتشه و شعارم اینه که من هستم. رنگ محبوب من زرده و شخصیت من کاردیناله. فلز وجود من از جنس آهنه و سیاره من مریخه. حالا تولد من سر رسیده، تولدم رو به خودم که خاص هستم و تا ابد به خاطر ویژگی های ماه تولدم خاص میمونم تبریک میگم.

*******************************

خدا به من این فرصت رو داده که سال جدیدی از زندگیم رو هم تجربه کنم، امروز استارت اون سال جدیده، امروز تولدمه. حالا که خدا در من این توانایی رو دیده که یک سال دیگه هم در دنیای اون زندگی کنم و زندگی بگذرونم، پس من هم با قدرت برای شروع سال جدید زندگیم آماده میشم و هم به خودم و هم به خدا قول میدم که قدم های بیشتر و بهتری هم برای تکامل خودم و هم برای گسترده تر کردن جهانی که در اون زندگی میکنم بردارم. من به عنوان یه فروردین ماهی، این قول رو به خودم و خدا میدم که به قولم عمل کنم. در انتها هم تولدم رو به خودم تبریک میگم.

*******************************

واقعاً باید به پدر و مادرم دست مریزاد گفت چون هدیه ای مثل من به جهان دادن، هدیه ای که مانند نداره، هدیه ای که مثل نداره. فکرش رو بکن، یه آدم خوب و جذاب و دوست داشتنی و پر از مهربونی به این دنیا به خاطر پدر و مادر من اومده، پس واقعا باید از اونها تشکر به جا آورد. حالا میدونم که خیلی از خودم تعریف کردم اما چه کنم، خواستم یکم از واقعیت ها صحبت به عمل بیارم. در آخر هم تولدم رو بیشتر از خودم به شما تبریک میگم که از حضورم در زندگیتون بهره مند شدین، توی این روز از فروردین ماه، خدا سند خوشبختی همتون رو امضا کرد.

*******************************

خواستم بیام و توی این روز قشنگ از این فروردین ماه در مورد ویژگی های خوب خودم صحبت کنم اما چیزی که چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است. چرا کلی بیام و وقت بذارم و از واقعیت هایی که توی چشم همه هست صحبت کنم؟ میدونم که همه خوبی های من رو میدونید، همه ویژگی های مثبت من رو میدونید و همه میدونید که چقدر خاص و تاثیرگذارم پس دیگه لازم نیست بیام و کلی وقت بذارم و ویژگی های خوبم رو که تمومی هم نداره اسم ببرم. میدونمم که همونطور که ویژگی های خوبم تمومی نداره، اعتماد به سقفمم تمومی نداره پس صحبت رو همین جا به اتمام میرسونم و روز تولدم رو به خودم تبریک میگم.

*******************************

امروز که ..... مین روز از فروردین ماه هست، روز تولدمه و میخوام با خودم با جدیت بگم که فکر نکنی که قراره فقط یک عدد به سنت اضافه بشه و تو همون آدم قبلی بمونی. تو باید با همین عددی که به سنت اضافه میشه، کاری کنی که یک عدد به موفقیت هات هم اضافه بشه اون وقته که من از تو راضی میشم. این حرفا رو باید در روز تولدم به خودم میزدم تا یادم بمونه که هر چقدر که عمرم بیشتر میشه، باید موفقیت هام هم بیشتر بشه. تولدم مبارک.

*******************************

یک فروردین ماه دیگه و یک تولد دیگه هم سر رسید، خب که چی، وقتی به ماهیت تموم روزهایی که در زندگیم میگذرن نگاه میکنم، میبینم هیچ دلیلی وجود نداره که بخوام برای تولدم خوشحال باشم. هر تولدی که سر میرسه یعنی آدم به سمت مرگ یه قدم بزرگتر و بیشتر بر میداره پس چرا من باید برای این موضوع خوشحال باشم؟ نه این خوشحالی نداره. همه به نوعی روز تولدشون رو به خودشون تبریک میگن و من هم خواستم اینجوری به خودم تبریک بگم و برای خودم آرزو کنم که حداقل یکم هم که شده از این زندگی کسالت بار و خسته کننده راحت بشم. در انتها هم میخوام تولدم رو به خودم تبریک بگم، تولدت مبارک فروردین ماهی جان، امیدوارم دلیلی پیدا کنی تا تو هم مثل بقیه بتونی اونقدر با ذوق و شوق و به شکلی دیگه تولدت رو به خودت تبریک بگی.

*******************************

میخوام توی این فروردین ماه قشنگ در روز تولدم برای خودم یک کارت پستال قشنگ بخرم، کارت پستالی که به قشنگی اون رو تا حالا ندیدم. میخوام توی اون از خودم تعریف کنم و خودم رو کلی ستایش کنم و در آخر هم هدیه اش بدم به خودم. میخوام توی اون کارت پستال به خودم بگم که هیچ وقت ناراحت نمونم چون این دنیا ارزش ناراحتی نداره و همچنین میخوام به خودم بگم که همیشه بخندم چون این دنیا خیلی کوتاهه و اگه نخندم فرصت ازم گرفته میشه. تولدم مبارک.

*******************************

یک سال دیگه از زندگیم گذشت و من برای تموم خوب و بدی هایی که پشت سر گذاشتم خوشحالم. زندگی در همین خوب و بدی هاست که معنا میشه. اگه فقط خوبی وجود داشت که اون موقع زندگی خیلی کسل کننده میشد، خیلی یکنواخت میشد و اون وقت لحظات خوب اصلاً معنا پیدا نمی کردند چون همه چیز یک جور بود. پس من تموم لحظات خوب و بد زندگیم رو دوست دارم و برای تموم اونها خوشحالم. در آخر هم میخوام به خودم بگم که آهای فروردین ماهی جان، امیدوارم توی سال جدید زندگیت لحظات خوب و لذت بخشت از لحظات بدت بیشتر باشه، تولدت مبارک.

*******************************

یک سال جدید پیش رومه و نمیدونم توی این سال قراره چه اتفاقایی رو پشت سر بذارم. از همین الان میدونم که این اتفاقات،آمیخته به اتفاقات تلخ و بد هم هست پس همین الان که در بدو شروع اتفاقات سال جدید زندگیم هستم به خودم قول میدم که اتفاقات تلخ رو اونقدر پر رنگ نکنم تا لذت اتفاقات خوب و شیرین از یادم بره. تولدم رو به خودم که یک فروردین ماهی خاص و دوست داشتنی هستم تبریک میگم.

*******************************

خدایا توی روز تولدم که امروز هست، نمیخوام تولدم رو به خودم تبریک بگم، به جاش میخوام از تو تشکر کنم، تشکر برای تموم چیزهایی که به من دادی، تشکر برای تموم خواسته هایی که برآورده کردی و تشکر برای تموم اتفاقای خوبی که در زندگیم رقم زدی. خدایا، در تک تک لحظات خوب زندگیم که جستجو میکنم، ردپای تو رو پیدا میکنم. مرسی از اینکه در زندگیم حضور داری و یک لحظه ام از بنده ات چشم بر نمیداری. این فروردین ماهی از خداش برای اینکه حواسش بهش هست و یه لحظه هم حواسش رو از اون بر نمیداره کلی ممنونه. خدایا شکرت.

*******************************

توی این روز از این فروردین ماه قشنگ که از قضا تولدم هم هست، گذشته ها رو هر چی که بوده، چه خوب و چه بود میبخشم و به همون گذشته واگذار میکنم، آینده رو برای خودم پیش بینی میکنم، هدف میذارم و سعی میکنم که در همین زمان حال زندگی کنم. به نظر من زندگی اینجوریه که قشنگ میشه، اینجوری که از گذشته ها درس بگیری و فراموش شون کنی، آینده رو از یاد نبری و هدف داشته باشی و در نهایت هم در حال زندگی کنی. تولدم مبارک.

*******************************

تولدم مبارک، چقدر انتظار کشیدم تا فروردین ماه برسه و من این دو تا کلمه رو به خودم بگم. حالا این انتظار نتیجه داد و روز تولدم سر رسید. خواستم قبل از اینکه کسی تولدم رو بهم تبریک بگه خودم تبریک گفته باشم چون اینجوری حالم بهتره. حالا هم که این رو گفتم و نمیدونید که چقدر برای این موضوع خوشحالم، پس دوباره تکرارش میکنم، آهای فروردین ماهی جان من، آهای تویی که خاص هستی و تا همیشه برای من خاص میمونی، تولدت مبارک، تولدم مبارک.

*******************************

با تجربه ای که تا به الان از زندگیم به دست آوردم فهمیدم که هیچ چیز موندگار نیست و چه شرایط سخت و چه شرایطی خوب بالاخره روزی میگذره. با این آگاهی میخوام روز تولدم که امروز هست رو به خودم تبریک بگم. به واسطه این آگاهی میخوام به خودم یک نصیحت هم بکنم، نصحیتی که میخوام به خودم بکنم اینه که هیچ وقت صبرت رو از دست، لحظات سخت فقط با صبر هست که میگذرن پس اگه میخوای که توی لحظات سخت زندگیت دووم بیاری، در برابر همه اونها صبر پیشه کن. تولدت مبارک فروردین ماهی جان.

*******************************

امروز روز تولدمه، من کارهای خیلی بزرگی تو سال قبل انجام دادم، کارهایی که باعث شد هم خودم تکامل پیدا کنم و هم به گسترده تر شدن جهان کمک کنم، پس میخوام توی امروز که روز تولدمه یک جشن به خصوص بگیرم، یک جشن که خستگی تموم اون کارها از تنم در بره. من لیاقت و شایستگی این جشن رو دارم چون توی سالی که گذشت کارهای زیادی انجام دادم. در انتها هم میخوام تولدم رو به خودم که یک فروردین ماهی پرتلاش و پر کار هستم تبریک بگم، تولدت مبارک فروردین ماهیِ من.

*******************************

امروز رو فقط میخوام به شادی کردن بپردازم. تموم مشکلات رو فراموش میکنم، تموم دغدغه هام رو فراموش میکنم، هر چی که باعث میشه آزرده خاطر بشم فراموش میکنم، امروز فقط میخوام خودم باشم و یه دنیا لذت و شادی. امروز روز تولدمه پس حق دارم که این کار رو بکنم و دغدغه هام رو فراموش کنم. ندید گرفتن کارها و دغدغه هام اونم برای یک روز، اونم توی این روز خاص، مشکلی ایجاد نمیکنه. در آخر هم تولدم رو به خودم که یک فروردین ماهی خاص هستم تبریک میگم.


در ادامه حتما تماشا کنید :

متن فروردین ماهی که باشی

دلنوشته تولدم مبارک فروردین ماهی

متن طولانی تبریک تولد همسر فروردین ماهی

آلبوم عکس نوشته های تبریک تولد به متولدین فروردین ماه

متن برای تولد پسرم فروردین ماهی


هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...