متن طولانی تبریک تولد همسر فروردین ماهی

اگه همسرتون متولد فروردین ماه هست، چه خوبه که با استفاده از ویژگی هایی که فروردین ماهی ها دارن یک متن تبریک تولد خاص براش تهیه کنید و این متن رو بهش هدیه بدید. این میتونه تاثیر خیلی زیادی در همسرتون داشته باشه و باعث شادی دلش بشه پس از انجام دادنش سر باز نزنید.

در ادامه این مطلب متن ها و جملاتی برای تبریک تولد همسر فروردین ماهی آوردیم که اگه همسرتون متولد فروردین ماه هست، میتونید از این متن ها برای تبریک تولدش استفاده کنید. همراه ما باشید.

تبریک تولد به همسر فروردین ماهی

همسر فروردین ماهی عزیزم،

تولدت مبارک!

در این روز شاد، بهانه‌ای دوباره یافتم تا از صمیم قلبم به تو بگویم که چقدر دوستت دارم و چقدر خوش شانس هستم که تو را در زندگی خود دارم.

تو با روحیه‌ی شاد و پرانرژی‌ات، بهار را به زندگی من هدیه داده‌ای. با هر لبخند تو، گل‌های شکوفه در دلم می‌شکفند و با هر کلام محبت‌آمیزت، گرمای خورشید وجودت را حس می‌کنم.

تو با شجاعت و جسارت مثال‌زدنی‌ات، به من الهام می‌بخشی تا در برابر چالش‌ها قوی و استوار بایستم و با قدرت و اراده به سوی اهدافم گام بردارم.

تو با قلب مهربان و عاطفه‌ات، به من عشق و آرامش می‌بخشی و پناهگاه امنی هستی که در آن می‌توانم به آرامش برسم و از تمام دغدغه‌های دنیا فارغ شوم.

در کنار تو، هر روز زندگی برایم تازگی و طراوت دارد. با تو، هر تجربه، به یک ماجراجویی هیجان‌انگیز تبدیل می‌شود و هر لحظه، به یک فرصت ناب برای شاد بودن.

********************

تبریک تولد همسر فروردین ماهی

همسر فروردین ماهی من،

تو بهترین هدیه‌ی زندگی من هستی و من از خداوند می‌خواهم که سایه‌ی تو را همیشه بر سر من و خانواده‌مان حفظ کند.

تولدت هزاران بار مبارک!

عاشقانه دوستت دارم.

پیام‌های عاشقانه‌ای که می‌توانید به متن بالا اضافه کنید:

 • تو بهار من هستی، با تو هر روز زندگی شکوفه می‌دهد.
 • تو خورشید من هستی، با تو هر روز زندگی گرم و روشن می‌شود.
 • تو دنیای من هستی، با تو هر روز زندگی پر از عشق و زیبایی می‌شود.
 • تو بهترین اتفاق زندگی من هستی، شاکر وجود تو هستم.
 • به خاطر تمام لحظات عاشقانه‌ای که در کنار تو داشتم، از تو ممنونم.
 • من خوش شانس‌ترین آدم دنیا هستم که تو را در زندگی خود دارم.
 • دوستت دارم تا ابد، تا بی‌نهایت.

علاوه بر متن بالا، می‌توانید از ایده‌های زیر نیز برای تبریک تولد همسر فروردین ماهی خود استفاده کنید:

 • برای او یک کارت پستال یا نامه عاشقانه بنویسید.
 • یک هدیه‌ی خاص و منحصر به فرد برای او تهیه کنید.
 • او را به یک شام عاشقانه در رستوران مورد علاقه‌اش دعوت کنید.
 • یک کیک تولد زیبا برای او سفارش دهید.
 • با او به یک سفر کوتاه و تفریحی بروید.
 • برای او یک آهنگ عاشقانه بخوانید یا بنوازید.
 • یک آلبوم عکس از خاطرات مشترک‌تان تهیه کنید.
 • یک ویدئو از عکس‌ها و فیلم‌های عاشقانه‌تان با آهنگ مورد علاقه‌تان بسازید.

مهم‌ترین چیز این است که از صمیم قلبتان به همسرتان عشق و محبت خود را ابراز کنید و او را در این روز خاص خوشحال کنید.

به همسر فروردین ماهی نازنینم:

تولدت مبارک!

با آمدنت به زندگی من، بهار در تمام فصل‌ها شکوفه داد و دنیا رنگ و بوی دیگری به خود گرفت.

تو که زاده‌ی اولین ماه سال هستی، شور و اشتیاق و سرزندگی را به زندگی من هدیه آوردی.

همیشه با روحیه‌ی قوی و پرانرژی ات، در کنارم بودی و به من انگیزه دادی تا از سختی‌ها عبور کنم و به قله‌های موفقیت برسم.

تو مثل خورشید، روشنی‌بخش زندگی من هستی و با گرمای وجودت، تاریکی‌ها را از من دور می‌کنی.

در کنار تو، هر روز برایم یک تولد دوباره است و هر لحظه، شکرگزار وجود نازنین تو هستم.

امیدوارم در این روز شاد، تمام آرزوهای قشنگت به حقیقت بپیوندد و سال جدید زندگی‌ات پر از سلامتی، شادکامی و موفقیت باشد.

همیشه عاشقانه دوستت دارم!

به همسر فروردین ماهی نازنینم:

تولدت مبارک!

در این روز قشنگ که بهار دوباره متولد می‌شود، من هم بهانه‌ای دوباره یافتم تا بگویم چقدر دوستت دارم.

تو که مثل فروردین، سرشار از شور و نشاط و سرزندگی هستی، با حضورت در زندگی من، هر روز را به یک بهار دل‌انگیز تبدیل کرده‌ای.

مهربانی و صبر و قدرتی که در تو سراغ دارم، ستودنی است و من هر روز خدا را شکر می‌کنم که چنین همسری در کنارم دارم.

با تو، زندگی معنای دیگری یافته است و هر لحظه در کنار تو، برایم یک هدیه ارزشمند است.

در این روز خاص، برای تو بهترین‌ها را آرزو می‌کنم و امیدوارم که همیشه شاد و سلامت باشی.

همیشه دوستت خواهم داشت.

علاوه بر این متن کلی، می‌توانی با توجه به خصوصیات و علایق همسرت، جملات و خاطرات شخصی خودتان را نیز به متن اضافه کنی تا تبریک تولدت را خاص‌تر و دلنشین‌تر کنی.

جملات تبریک تولدت همسر فروردین ماهی

همسر با شهامت فروردینی من، تولدت مبارک. توی خیلی از مواقعی که در مشکلات زندگی گرفتار بودیم، تو با شهامت و شجاعتت کاری کردی که از اون مشکل بگذریم و باهاش پیشرفت کنیم. تو هیچوقت در دل ترس ها محصور نبودی و همیشه با قدرت بهشون نفوذ کردی. شاید دلیل اینکه الان اینقدر در کنارت احساس خوشبختی میکنم اینه که هیچ ترسی برامون باقی مونده چون تو به دل تموم اونها زدی و همشون رو از بین بردی. نمیدونی که چقدر از داشتنت خوشحالم. شجاعت و شهامت تو یکی از جذاب ترین ویژگی هاته که خواستم با ذکر اون تولدت رو بهت تبریک بگم. مرسی از اینکه در زندگیم هستی و مرسی از اینکه با شجاعت زندگیمون رو شیرین تر از همیشه کردی. دوستت دارم.

********************

همسر پر جنب و جوش فروردینی من، نمیدونی که از وقتی به زندگیم وارد شدی، چقدر من هم انرژی گرفتم و فعال تر از همیشه شدم. تا قبل تو اونقدر که باید جنب و جوش نداشتم و به همین خاطر هیچوقت نمیتونستم طعم واقعی هیجان و لذت رو درک کنم اما همینکه توی فروردین ماهی جذاب وارد زندگیم شدی، همه چیز فرق کرد چون به تبعیت از جنب و جوش تو، من هم پر جنب و جوش شدم. الان زندگیمون رو به پای هم جنب و جوشی که داریم روز به روز بیشتر می سازیم و قشنگ ترش میکنیم. مرسی از اینکه باعث شدی در من این تغییر بزرگ درونم شکل بگیره. خیلی دوستت دارم، تولدت مبارک.

********************

همسر عجول من، فروردین ماهی جذاب و دوست داشتنی، تولدت مبارک. شاید ندونی ولی حتی همین ویژگی های به ظاهر منفیت هم برای من جذاب و قشنگه. همین عجول بودنت رو هم دوست دارم، همین که زودتر دوست داری یه کاری رو انجام بدی و توش صبر نکنی رو هم دوست دارم. تو به خاطر مدیریت عالیت که یکی دیگه از ویژگی های متولدین فروردین ماه هست جلوی تموم ضررهایی که از عجله هات قرار بود به زندگیمون بخوره رو گرفتی و همینه که باعث شده اینقدر عاشقت بشم. تو گرچه عجولی اما یه مدیر عالی هم برای زندگیمون هستی و همینه که تو رو خاص و دوست داشتنی تر از همیشه ات میکنه. فروردین ماهی من، کلی دوستت دارم، بمونی برام، تولدت مبارک.

********************

فروردین ماهی جذاب من، حالا که ماه تولدت سر رسیده، لطفاً این بار رو زودتر از من عکس العمل نشون نده و بذار تا با یک متن تبریک تولدت قشنگ حال دلت رو خوب کن. به این خاطر میگم زود عکس العمل نشون نده چون این یکی از ویژگی های متولدین فروردین ماهه. میخوام توی این متن بهت نهایت عشقم رو نشون بدم، نهایت علاقه ام رو ابراز کنم و نمیخوام که زود تموم بشه چون میخوام بعد از شنیدن اون ها بهترین عکس العملت رو ازت ببینم پس زود عکس العمل نشون نده. من تو رو خیلی دوست دارم و از وقتی که وارد زندگیم شدی، بهار زندگی من هم سر رسید. فروردین ماهی ها متولد بهار هستن ولی نمیدونستم که با رفتنشون به زندگی یکی، زندگی اون شخص رو هم رو هم تبدیل به فصل بهار میکنن. حالا من به خاطر نعمت وجود تو، در فصل بهار زندگیم به سر میبرم. همه این ها رو مدیون تو هستم و نمیدونم که چطوری و با چه زبونی ازت تشکر کنم چون کاری که کردی خیلی بزرگ بود. دوستت دارم. تولدت مبارک، حالا منتظر عکس العملت هستم!

********************

همسر جان، یکی از ویژگی های تو با لیاقت بودنته و برای همین من تموم تلاشم رو میکنم تا زندگی ای رو برات بسازم که لیاقتش رو داری. میخوام تموم تلاشم رو بکنم تا مبادا احساس کنی این زندگی در شان و مقام تو نیست. همسر با لیاقت من، تو با اومدن به زندگیم عشق رو هم وارد زندگیم کردی و من برای تشکر از تو حتی اگه تموم عمرم رو بذارم هم کمه و باید بیشتر تلاش کنم آخه لیاقت تو خیلی زیاده. بعضی وقت ها میترسم که نکنه نتونم در حد تو باشم، نتونم پاسخی برای خواسته هات داشته باشم چون میدونم که لیاقت تو خیلی بیشتر از این حرف هاست. فروردین ماهی جذاب من، خواستم که با این متن یک تبریک تولدی خاص که در حد و لیاقت تو هست رو بهت بگم، دوستت دارم، تولدت مبارک.

********************

همسر قدرت طلب جذاب من، میدونستی که به خاطر همین ویژگیته که من عاشق تو شدم؟ من عاشق قدرت طلبی تو شدم، عاشق اینکه دیدم اهل ضعف و کم و کاستی نیستی و هر کاری میکنی تا به قدرت برسی. البته منظور از هر کاری، کارهای ناپسند و نادرست نیست، تو سعی میکنی از بهترین راه ها قدرت رو تجربه کنی و همینه که تو رو برای من خاص و دوست داشتنی تر از هر آدمی روی کره زمین میکنه. فروردین ماهی من، میگن که این قدرت طلبی یکی از ویژگی های متولدین فروردین ماه هست و من هم این رو با تمام وجودم قبول دارم چون توی فروردین ماهی خاص رو در زندگیم دارم که با قدرت طلبی هات زندگیمون رو زیباتر از هر وقتش کردی. بمونی برام، تولدت مبارک.

********************

میگن که فروردین ماهی ها پر توقع هستن اما من نمیدونم که چرا این رو توی همسرم ندیدم. اون همیشه به کم من ساخته و با من زندگی کرده و هیچ وقت هم گله و شکایت نکرده. میدونم که اون هم توقعاتی داره ولی به خاطر شرایط من از اونها دم نمیزنه و میذاره توی دلش بمونن. همینه که همسرم رو برای من خاص میکنه چون زندگی های خیلی های رو دیدم که با پر توقعی از بین رفته ولی اون با سازگاری کردنش کاری کرده که زندگیمون قشنگ تر از همیشه اش بشه. میخوام بدونه که همین ویژگیش باعث شد که عاشقش بشم، اینکه شاید پر توقع باشه، شاید خواسته های زیادی داشته باشه اما خیلی از اونها رو به خاطر من به زبون نمیاره. همسر دوست داشتنی من، همسری که با من ساختی و زندگی مون رو سر و سامون دادی، دوستت دارم، تولدت مبارک.

********************

همسر دوست داشتنی من، میدونم که اگه میون ما فاصله بیفته، بیشتر از تو من ضربه میبینم. میگن یکی از ویژگی های متولدین فروردین ماه اینه که میتونن تنهایی رو به مدت زیادی تحمل کنن اما میخوام بگم که من این ویژگی تو رو ندارم، من نمیتونم تنهایی رو زیاد تحمل کنم. وقتی فرشته ای مثل تو به زندگی کسی وارد میشه و با اون میمونه، مگه اون شخص میتونه بعد از تو تنهایی رو تحمل کنه؟ هیچ وقت! تو با اخلاقای خوبت، تو با خاص بودنت کاری میکنی که آدم به تو وابسته بشه و حالا خوبه بدونی که من به تو وابسته شدم و به پای همین وابسته بودنم، مبادا منو تنها بذاری چون ممکنه این تنهایی برای تو زیاد تاثیری نداشته باشه، اما من رو نابود میکنه. فروردین ماهی جذاب من، بمونی برام، تولدت مبارک.

********************

فروردین ماهی جان، میدونستی یکی از دلایلی که من عاشقت شدم توی ویژگی های ماه تولدت نهفته هست؟ یکی از ویژگی های متولدین فروردین با اعتماد به نفس بودنشونه و این ویژگی بیشتر از هر فروردین ماهی درون تو وجود داره و همین هست که باعث میشه من عاشق و دلباخته تو بشم. من از آدمای ضعیف، از آدمایی که در خودشون نمیبینن که از پس کاری بر بیان و به خودشون اعتماد ندارن بدم میاد چون زندگیشون رو ساده از دست میدن اما تویی که اعتماد به نفس داری و به خودت متکی هستی رو دوست دارم و همین ویژگیت هست که باعث میشه روز به روز بیشتر و بیشتر عاشقت بشم. به اندازه کلی دنیا میخوامت، بمونی برام فروردین ماهی جذاب. تولدت مبارک.

********************

فروردین ماهی جان، تو به زندگی من اومدی و با کم و کاستی هام ساختی و هیچوقت نذاشتی که دیگران به خاطر این کم و کاستی ها من رو سرزنش کنن. تو با من سوختی و ساختی و حالا که زندگیمون ساخته شده میخوام بگم که همه این اتفاقات رو مدیون تو هستم. زندگی خیلی ها رو دیدم که با دخالت دیگران نابود شده چون این دیگران فکر میکردن در زندگی طرف مقابلشون کم و کاستی وجود داره و باید دخالت کنن تا اون کم و کاستی از بین بره اما از تو ممنونم که جلوی دخالت همه رو گرفتی و نذاشتی که غرور من این وسط از بین بره. نمیدونی که چقدر به خاطر این ویژگیت که اتفاقات یکی از ویژگی های ماه تولدت هم هست عاشقت شدم و روز به روز هم میزان این عشق بیشتر و بیشتر میشه. تولدت مبارک.

********************

امروز تولدت یه فروردین ماهی خاصه، یه فروردین ماهی پر هیجان که هر کسی که باهاش باشه، زندگیش غرق در هیجان و لذت میشه. فروردین ماهی جان، تولدت رو به خودت واگذار میکنم چون میدونم با جنب و جوش و هیجانی که داری، بهتر از هر کسی میتونی این تولد رو به هیجان بیاری و قشنگش کنی. یه همسر پر هیجان و پر جنب و جوش به درد همینجور جاها میخوره، لازم نیست نگران خسته کننده بودن مهمونی هات باشی چون میدونی که اون مهمونیت رو گرم میکنه و باعث میشه که به همه خوش بگذره. فروردین ماهی من، نمیدونی که چقدر این ویژگیت رو دوست دارم چون به پای این ویژگی نذاشتی که هیچوقت هم به من در زندگیم بد بگذره یا جوری احساس کنم که زندگی مون کسل کننده شده. دوستت دارم و تا همیشه هم دوستت خواهم داشت. تولدت مبارک.

********************

همسر ماجراجوی من، فروردین ماهی جذاب، میخوام به عنوان کادوی تولدت یه ماجراجویی بهت هدیه بدم. میخوام یه سفر خاص، یه سفر که تا همیشه به خاطر ماجراجویی هامون تو یادمون میمونه بهت هدیه بدم. میدونم که تو عاشق ماجراجویی هستی پس بهترین هدیه ای هم که میتونی بگیری همینه. من میتونستم هدیه هایی دیگه ای برات در نظر بگیرم اما فکر نکنم هیچکدوم از اون هدیه ها میتونست جای این هدیه رو بگیره. حالا این سفر میتونه باعث بشه تا ما ماجراجویی های جدیدی در زندگیمون داشته باشیم و تجربه های بیشتری کسب کنیم، خیلی از این بابت خوشحالم. تولدت مبارک باشه بهترین من.

********************

فروردین ماهی جذاب من، میگن یکی از ویژگی های شما امر و نهی کردنتونه یعنی متولدین فروردین ماه خیلی این کار رو دوست دارن. شاید باورت نشه اما من این ویژگی تو رو دوست دارم چون میدونم امر و نهی کردنات به نفع زندگیمونه و باعث میشه که زندگیمون قشنگ تر بشه. من میدونم که تو به خاطر غرور، تکبر یا خودخواهی امر و نهی نمیکنی بلکه به خاطر قشنگ تر شدن زندگیمونه که این کار رو انجام میدی و من به خاطر همین کلی این ویژگیت رو دوست دارم. تو به پای مدیریت عالیت در زندگی، میدونی کدوم کار درسته و کدوم کار غلط پس اگه کسی به حرفت گوش نده، خودشه که ضرر میکنه. مدیر جذاب من، تولدت مبارک باشه.

********************

همسر کاردان من، تو با مسئولیت پذیریت کاری کردی که زندگیمون ساخته بشه. خیلی از آدما مسئولیت پذیر نیستن، خیلی از آدما کاردان نیستن و اصلاً نمیدونن که در زندگی مشترکشون باید چیکار کنن اما تو به پای این ویژگی هات که اتفاقاً ویژگی های ماه تولدت هم هست کاری کردی که در زندگی مون پیشرفت کنیم و هر روز قله های جدیدی از زندگی رو کشف کنیم. مرسی از اینکه با کاردانی هات کاری کردی که به احساس خوشبختی در زندگیمون برسیم، مرسی از اینکه با مسئولیت پذیریت کاری کردی که بار سنگینی روی دوش من در زندگیمون نباشه. این ها مشکلات رابطه های خیلی از آدماست که خدا رو شکر ما در رابطمون تجربه شون نمیکنم و بیشتر این اتفاق هم به خاطر تو هست. همسر کاردان و مسئولیت پذیر من، تولدت مبارک.

********************

همسر روشنفکر من، شاید خیلی از آدما با ایده هایی که من دارم مخالفت کنن چون نمیتونن لایه های پنهان اون ایده ها رو ببینن و درک کنن اما تو به خاطر روشنفکریت تموم اونها رو درک میکنی و میفهمی و همینه که تو رو برای من خاص میکنه. تو نه تنها در رابطه با زندگی من بلکه در رابطه با هر چیزی همینطور هستی و سعی میکنی در هر چیزی جنبه هایی از اون چیز رو ببینی که خیلی ها نمی بینن. اینها یعنی روشنفکری و نمی دونی که من چقدر خدا رو شاکرم که همسر روشنفکری مثل تو رو به من داده، همسری که در بند عقیده های خودش نیست و سعی میکنه دیدگاه های جدید رو هم بپذیره. دوستت دارم و حالا که تولدت هست خواستم با یادآوری این ویژگی خاصت تولدت رو بهت تبریک بگم. تولدت مبارک.


در ادامه تماشا کنید :

متن فروردین ماهی که باشی

دلنوشته تولدم مبارک فروردین ماهی

آلبوم عکس نوشته های تبریک تولد به متولدین فروردین ماه

متن برای تولد پسرم فروردین ماهی


هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...