تعبیر خواب گوشی پیدا کردم چیست

آیا می دانید تعبیر خواب گوشی پیدا کردم چیست؟ اگر سری به سایت های مختلف تعبیر خواب زده باشید در برخی از آن ها با این پرسش کاربران مواجه می شوید که بنده در خواب دیدم که یک عدد گوشی در جایی ناآشنا پیدا کردم بنظر شما این خواب من تعبیری دارد؟

 آیا حالات و موقعیت بنده در خواب می تواند بر روی تعبیر و مفهوم آن نقش داشته باشد؟ اگر شنیدن تعبیر چنین خوابی و دانستن مطالبی درباره تعبیر یافتن گوشی همراه در خواب برایتان جذاب و شنیدنی است پیشنهاد می کنیم حتماً مطالعه این مقاله ما را از دست ندهید. ما به شما قول می دهیم در انتهای مطلب، نتیجه گیری پسندیده ای درباره تعبیر خواب گوشی پیدا کردن داشته باشید. پس با ما همراه باشید.

تعبیر خواب گوشی پیدا کردن

به روایت بسیاری معبران اسلامی تعبیر خواب یافتن و پیدا کردن در حالت کلی به رسیدن به موفقیت های ایده آل زندگی دلالت دارد. از آنجایی که گوشی همراه به عنوان وسیله ای برای شنیدن اخبار و مکالمه تلقی می شود از این معبران درباره تعبیر خواب پیدا کردن گوشی چنین می گویند: اگر شخصی خواب بیند که یک عدد گوشی همراه در جایی ناآشنا پیدا کرده است به گونه ای که یافتنی خود احساس خرسندی و رضایت دارد تعبیرش آن خواهد بود که مکانی که انتظارش را نمی کشد خبرهای امیدوارکننده ای می شوند. به روایت دیگری پیدا کردن گوشی همراه به دست یافتن به سود کلان در معامله ای دلالت دارد.

تعبیر خواب گوشی بزرگ پیدا کردن

یافتن گوشی بزرگ در خواب به معنای رسیدن به دارایی بسیار بزرگ است. اگر کسی خواب بیند یک عدد گوشی همراه بزرگ و زیبا پیدا کرده است به طوری که آن را به همگان نشان دهد و دیگران از زیبایی و بزرگی گوشی در حیرت بمانند تعبیرش آن خواهد بود که در آینده ای نزدیک سود بسیار کلانی عایدش می شود.

حال ممکن است سود حاصله، اموال یا دارایی باشد که از جانبی که بیننده خواب انتظارش را ندارد به وی به ارث برسد. هراندازه که شخص از خواب خود احساس خرسندی و رضایت داشته باشد و محموله ای که یافته بزرگ و قابل توجه باشد به همان اندازه هم مال و دارایی نصیبش خواهد شد

تعبیر خواب گوشی گران پیدا کردن

درباره تعبیر خواب گوشی گران پیدا کردن چه می دانید؟ به لطف پیشرفت های روزافزونی که صنعت تکنولوژی به چشم می خورد هر روزه شاهد گوشی های همراه مدرن و به روزی هستیم که پا به عرصه بازار می گذارند. از طرفی هم به خاطر نوسانات شدید ارزی و حاکمیت نرخ تورم بالا، خیلی از ما قادر به تهیه گوشی مورد علاقه خود نخواهیم بود. 

به همین خاطر احتمال اینکه آرزوهایمان را برای خرید یک گوشی شیک و جدید در قالب خواب و رؤیا تحقق بخشیم بسیار زیاد است. اگر کسی خواب بیند در گوشه ای از خیابان و یا محلی که از آن عبور می کند یک عدد گوشی گران قیمت پیدا کرده است تعبیرش آن است که پیروزی و موفقیت چشم گیری انتظارش را خواهد کشید.

لیلا برایت می گوید یافتن گوشی گران در خواب به این موضوع دلالت دارد که شخص خواب بین باید در راه رسیدن به اهدافش تلاش های بیشتر و مضاعف تری بکند تا بتواند به موفقیت قابل توجهی دست پیدا کند. همچنین ایشان دراین­باره چنین بیان می کند: یافتن گوشی همراه در خواب به معنای واقعی شنیدن اخبار مسرت بخش و خوشحال کننده در دنیای واقعی است. 

اگر کسی خواب بیند که در میان لباس های خود گوشی قران قیمت پیدا کند تعبیرش آن است که خبری از جانب یکی از بستگانش که وی را بسیار خوشحال می کند خواهد شنید. چنانچه دختر مجرد و جوانی چنین خوابی را بیند تعبیرش ازدواج با مردی ثروتمند و صاحب مقام است.

تعبیر خواب پیدا کردن گوشی دزدیده شده

در کتاب سرزمین رؤیاها آمده است که اگر شخصی خواب بیند که اموال دزدیده شده را یافت و آن را به صاحبش برگرداند تعبیرش آن خواهد بود که دسیسه های شخص مکار و حیله گری که در اطرافش وجود دارد بر وی آشکار می شود. اگر خواب بینید که یک عدد گوشی همراه پیدا کرد و آن را به صاحبش برگرداند تفسیر این خواب اینگونه است که به شخصی که در نزدیکی شما است در پیروز شدن بر مشکلات زندگی اش کمک خواهید کرد.

تعبیر خواب پیدا کردن گوشی نو

شیخ مفید درباره پیدا کردن و یافتن گوشی نو چنین می گوید: اگر کسی خواب بیند که در تاریکی شب و در محل عبور خود گوشی نو و جدیدی پیدا کرد تعبیرش آن است که در اوج ناامیدی خود خبرهایی خواهد شنید که گواهی پایان دادن به مشکلات و مسائل زندگی اش است.

آنلی بیتون می گوید اگر کسی خواب بیند که در مکانی ناآشنا گوشی جدید و تازه ای پیدا کرد تعبیرش آن است که با افراد جدید و ناشناسی آشنا خواهد شد که باعث گمراهی بیننده خواب در زندگی شخصی اش خواهند شد.

همچنین اگر شما در خواب بینید که گوشی جدید را پیدا کرده و از طریق آن با یکی از عزیزان خود ارتباط برقرار نمودید معنی اش آن است که در تصمیمات خود به کمک اطرافیان خود نیاز پیدا خواهید کرد. بی شک دیدن چنین خوابی به معنای راهنمایی کردن شما از سوی اطرافیانتان برای فائق شدن به مشکلاتتان است.

تعبیر خواب پیدا کردن گوشی خراب به روایت آنلی بیتون

آنلی بیتون درباره تعبیر خواب گوشی خراب چنین می گوید: اگر کسی خواب بیند که یک عدد گوشی خراب و از کارافتاده ای پیدا کرد معنی اش آن است که در رابطه عاطفی خود به شکست و نافرجامی مواجه خواهد شد. به تعبیر دیگری از ایشان چنانچه خواب بینید که تلفن از کارافتاده ای پیدا کردید که هیچ گونه صدایی از آن رد و بدل نمی شود تعبیرش آن است که میان شما و شخصی که مورد توجهتان است کدورت و تفرقه ای ایجاد خواهد شد.

تعبیر خواب پیدا کردن گوشی و برقراری ارتباط با آن

اگر کسی خواب بیند که یک عدد گوشی پیدا کرده و با آن صحبت می کند نشانه آن است که در جنبه های مختلف زندگی با رقبای بسیاری روبه­رو می شود که در آخر بر تمامی آن ها پیروز می گردد.


دیگر مطالب پیشنهادی :

تعبیر خواب دزدیدن گوشی موبایل

تعبیر خواب گوشی موبایل شکسته

تعبیر خواب موبایل هدیه گرفتن


1 نظر

  1. SamiraSamirasays:

    خواب دیدم تو یه مکانی هستم و چیزی مثل خمیر نون تو دستمه،انگار کسی بهم داده واسه این که اون خمیر نون رو کنار خودم رهاش کنم رو زمین که عقاب بیاد و اون خمیر نون رو از کنارم برداره.منم واسه اینکه عقاب فرود بیادو اون خمیر نون رو برداره ،خمیر نون رو کنار خودم رهاش میکنم روی زمین برای عقاب،بعد یه عقاب بزرگ قهوه ای رنگ میاد و خمیر نون رو برمیداره از کنارم و دوباره پرواز میکنه،صدای بالهای عقاب موقعی که کنارم بود میخواست بلند شه و پرواز کنه در خواب توجه منو جلب کرد

    • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

      ممکن است در زندگی اقبال به شما روی بیاورد