تعبیر خواب شهید قاسم سلیمانی چیست؟

چه کسی می داند تعبیر خواب شهید قاسم سلیمانی سردار رشد و دلاور کشور عزیزمان ایران چیست؟ دلاورترین چهره ای که نائل شدن به درجه شهادت بالاترین پاداش برای تمامی رشادت ها و تلاش های بی وقفه او طی تمامی این سال ها بود. به جرات می توان گفت سردار قاسم سلیمانی یکی از محبوب ترین و بزرگوارترین چهره های انقلاب اسلام است که نظیرش را دیگر نمی توان در هیچ کجای مملکت عزیزمان ایران جست و جو کرد.

 این سردار دلاور که در سیزدهم دی ماه سال 1398 به ملکوت اعلا پیوست مهر پر افتخار شهادت را بر پیشانی خود و داغی ابدیت بر دل های سوخته کسانی که چشم امیدشان به دست یاری آن عزیز گرانقدر بود گذاشت و رفت. چه کسانی که شب ها با اشک خونین به یاد او سر بر بالین می گذارند تا شاید چند لحظه ای از خواب و رویایشان را با حضور گرمشان شیرین نمایند.

یقیناً هیچ یک از ما در هیچ برهه ای از زندگی خود تصورش را هم نمی کردیم که زمانی در کتاب ها و وب سایت های معتبر گوگل به دنبال تعبیر خواب شهید قاسم سلیمانی بگردیم. تصور اینکه زمانی این چهره بین المللی مقاومت که تمامی عاشقان مقاومت داغدار او هستند از میانمان پر کشوید و آسمانی شود تصوری دردناک بود که از طعمش از زهر هلاهل هم بدتر است.

با وجود آنکه نبود این دلاور فداکار و عزیز برایمان تلخ و جان گداز است اما هستند کسانی که هر شب خواب ایشان را می بیند و به دنبال یک تعبیر خوب برای خوابشان هستند تا بلکه این تعابیر مرهمی برای زخم های عمیقشان باشد. هرچند سخت و دلخراش است اما به ناچار برای خواب این دسته از عزیزان به تعبیر خواب شهید قاسم سلیمانی می پردازیم:

تعبیر خواب طواف مزار شهید قاسم سلیمانی

آنچه مهم و ارزشمند است گرفتن پیامی از جانب شهید والا شهید قاسم سلیمانی در خواب هایمان است. به جرات می توان گفت پیام های این شهید دلاور آنقدر واضح و روشن است که در خواب هایمان نیز حجت را بر ما تمام کرده اند. اگر کسی در خواب خود را بر سر مزار شهید سلیمانی بیند و با گریه و زاری برایش مویه کند تعبیرش آن است که بر تمامی کارهایی که از پیش انجام داده توبه نماید. به بیانی ساده تر توفیق توبه از جانب حق تعالی بر وی اعطا می شود.

همچنین اگر کسی در خواب خود بیند که در صحرایی طولانی بر روی مزار شهید قاسم سلیمانی نشسته و ایشان را هم در کنار خود می بیند. اگر بیند که با شهید در حال گفت و گو درد و دل کردن است و التماس کنان از ایشان می خواهد تا بگذارند در کنارشان بماند معنی این خواب آن خواهد بود که شخص خواب بین بر درجه شهادت نائل می شود.

تعبیر خواب جنازه شهید قاسم سلیمانی

به گفته بسیاری از معبران تعبیر خواب جنازه شهدا این است که از غایب به او خبرهای خوشحال کننده ای می رسد. چه بسا که دیدن خواب جنازه این شهید گران قدر نیز نه مستثنی از این قضیه است و نه اینکه خالی از لطف و مرحمت است.

اگر در خواب خود بینید که جنازه شهید سلیمانی در جلو چشمتان است اما دستتان به وی نمی رسد تعبیرش آن است که از غم و ناراحتی که فکرش را هم نمی کنید رها خواهید شد. اگر بینید که از راه دور بر جنازه ایشان سلامی می کنید معنی اش برایتان بسیار نیکو و پسندیده است.

همچنین اگر در خواب خود بینید که جنازه شهید سردار قاسم سلیمانی را در آغوش گرفتید و زار زار گریه می کنید تفسیرش آن خواهد بود که شهید برایتان از درگاه خداوند طلب سلامتی و تندرستی خواهند کرد.

تعبیر خواب تابوت شهید قاسم سلیمانی

معبران بسیاری درباره تعبیرخواب تابوت شهید و شهدا چنین گفته اند: دیدن تابوت در خواب که مربوط به شهید ( شهید قاسم سلیمانی) باشد معنی اش آن است که شخص خواب بین در پی یک موضوع بسیار مهم به راه درست کشیده می شود. 

دیدن چنین خوابی برای زنان و دختران به معنای رفتن به یک سفر زیارتی است. بدون شک دست زدن به تابوت شهید قاسم سلیمانی آرزویی بود که هر یک از ما عاشقانه راه عرفان تا ابد با خود به همراه داریم. برای همین بعید نیست که هر کداممان در خواب خود بینیم که خود را بر روی تابوت ایشان انداخته و زاری می کنیم. دیدن چنین خوابی به یقین برایمان نیکو و پسندیده است.

اگر کسی در خواب خود بیند که دست بر تابوت شهید سلیمانی می کشد معنی اش آن است که شخص جدیدی وارد زندگی اش می شود. همچنین اگر بیند که بر روی تابوت ایشان در حال گریه کردن است نشانه آن است که شخص خواب بین از یک حادثه مهلک و جان گذار در امان خواهد بود.

اگر در خواب بینید که تابوت شهید سلیمانی را برداشته و در حال حرکت کردن هستید نشانه آن است که به مسافرتی خواهید رفت که برایتان منفعت بسیاری به همراه دارد.


سایر مطالب پیشنهادی :

تعبیر خواب شهید شدن اعضای خانواده

تعبیر خواب حرف زدن با شهید

تعبیر خواب دیدن شهید گمنام


85 نظر

 1. مریم عفراویمریم عفراویsays:

  با عرض سلام و احترام فراوان خدمت شما معبر گرامی. خواب دیدم که سردارحاج قاسم سلیمانی جانم به قربانش جلوی من نشسته اند انگار مجلس عزا أمام حسین بود و روضه خوانی و من در حال گریه کردن بودم ایشان رو به من برگشتند در حالیکه پارچه سفید در دستانشان بود و روی من کشیدند و تبرک کردند . همان کار ی که مردم برای تبرک انجام می دهند. از اینکه تعبیر آن را انجام میدهید سپاس بی پایان دارم.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام اینگونه رویا ها بر اتفاقات شادی بخش و خوشحال کننده است که برایتان ایجاد خواهدشد

 2. KianaKianasays:

  سلام من خواب دیدم خودم و مادرم و دو نفر از اعضای خانواده پادرم توی صف هستیم واسه رسیدن به تابوت دو شهید که یکی از اونا شهید سلیمانی و دیگری از دوستانش بود . مادرم اول رفت بعد من . وقتی میرفتیم روی تابوت دست میکشیدیم و بعدش هم خانومی اونور تابوت چفیه ها رو میزد روی تابوت و به هرکس میداد که به منم داد تعبیرش چیه ؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام این رویا نشان دهنده تشویش های ذهنی و فکری شما در زندگیتان است

 3. هاناهاناsays:

  باعرض سلام بنده خواب دیدم سردار قاسم سلیمانی جلوی بنده نشستن و گریه میکنن و اسم حبیب بن مظاهر و میاورن در همان لحظه بنده حقیر نزد حبیب بن مظاهر بودم میشه تعبیرشو بهم بگید؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام این رویا بیانگر ان است که باید کارهای ناتمام خودرا به پایان برسانید

 4. حسین چگینیحسین چگینیsays:

  سلام.من خواب دیدم دارم دست شهید سلیمانی رو میبوسم.تعبیر خاصی دارد ایا گرامی؟ضمن اینکه توی خواب خیلی احساس سنگینی داشتم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام این رویا نشان دهنده دلتنگی است

 5. زهرازهراsays:

  سلام، من خواب دیدم داخل ی پارک، رو ی تپه ای با خانوادم هستم و ی رودخونه از روش رد میشه، داییم تابوت دو تا شهید رو اورد ک یکیش سردار سلیمانی بود، اون یکی رو یادم نمیاد، باید پیکرشون رو تو رودخونه مینداختیم، خانوادم این کار رو کردن ولی من یهو با گریه و ناراحتی، از روی دلتنگی رفتم تو رودخونه، قبل از این ک پیکرها از آبشار پایین بیفتن، دست سردار سلیمانی رو ک اول از اب دراومد رو گرفتم و بلندش کردم و انداختم رو دوشم و برشگردوندم خونمون، مامان و بابام هم ازین کارم خیلی عصبانی شدن، عموم خونمون بود و تابوت سردار سلیمانی هم رو زمین بود، میخواستن ببرنش برای تدفین، وقتی بازش کردم، دیدم فقط جمجمشون هست ک کاملا چهرشون مشخصه و چنتا استخون و دستشون ک سالم بود و بغض کردم ولی سعی کردم گریه نکنم، 3:45 صبح امروز خواب رو دیدم خیلی ممنون از تعبیر

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام این رویا نشان دهنده آن است که بر تمامی کارهایی که از پیش انجام داده توبه نماید. به بیانی ساده تر توفیق توبه از جانب حق تعالی بر وی اعطا می شود.

 6. shaylinshaylinsays:

  سلام وقت شما بخیر من خواب دیدم گویا داخل حرم بودم‌ ولی نمیدونستم حرم کدوم یک از ائمه هست خیلی بزرگ بود بود با فرش های سفید وزیبا وصندلی های راحتی برای خوندن نماز داشت بالای پله برقی ایستاده بودم که شهید سردار سلیمانی رو دیدم که ایشون به سمتی خیره شده بودن و گریه میکردن میخواستم برم بهشون بگم من رو نصیحتی کنن و حرفی بزنن که همیشه اونو سرلوحه زندگیم قرار بدم ولی نمیخواستم توی اون موقعیت مزاحمشون بشم بعد رفتن پیش دوستتشون و همه داشتن برای نماز آماده میشدن و صندلی ها رو میچیدن

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام این رویا بیانگر دوری از فتنه ها و بلایا در زندگیتان است

 7. سید سجاد حسینیسید سجاد حسینیsays:

  سلام من اهل شهر مقدس قم هستم در خواب دیدم که با شهید سلیمانی در حرم حضرت معصومه (س)در کنار هم نماز خواندیم و بعد از اتمام نماز ایشان مرا در آغوش گرفت و رفت

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام انشاالله به حاجتتون می رسین

 8. shaylinshaylinsays:

  و منم میرفتم برای نماز که یهو با خودم گفتم باید تا دیر نشده برم وبا سردار صحبت کنم این تنها فرصتیه که دارم؛ دویدم سمت پله برقی یه نگهبانی خاموشش کرده بود خواستم از پله ها برم بالا که اخم کرد وگفت نمیشه گفتم با سردار صحبتی دارم و زود برمیگردم ولی قبول نکرد و گفت الان نماز شروع میشه انگار صف اقایون بالا بود و نذاشت برم منم ناراحت شدم و دستامو گرفتم جلوی صورتم و زدم زیر گریه انگار میدونستم بعدازین دیگه نمیبینمشون..... حدود ساعت ۴صبح از خواب بیدار شدم و چشمام خیس بودن خیلی عذرمیخوام در قالب دوتا پیام فرستادم چون در قالب یک پیام ثبت نمیشد لطفا با توجه به قسمت دوم خوابم تعبیرش رو بگید خیلی ممنون میشم از شما

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام به معنای از دست دادن یه فرصت با ارزش که بخاطر کوتاهی خودتون

 9. محسن شیرازیمحسن شیرازیsays:

  با سلام و احترام ضمن تشکر از تعابیر خوبتان همسر من خواب جانبازی که از دنیا رفته(شهیدشده)را چند روز بعد از فوت دیده که به خانه ما آمده وارد حیاط شده و درب هال کتابی قطور را باز کرده و دنبال چیزی بین آن می گشته تا به من که شوهر این خانم که خواب را دیده بدهد هر چه تلاش کرده تا آن چیزبی را که می خواسته به من بدهد پیدا نکرده ودر آخر خود کتاب را داده که بدست من برسد تا کاری که از من فقط از نظر آنمرحوم بر می آمده از بین کتاب پیدا کرده و پیگیر شوم این خواب مربوط به حدود ده ماه پیش است. باسپاس و تشکر از بزرگواری شما و وقتی که می گذارید جهت تکمیل ایمیل قبلی که همین متن بالاست این جانباز شهید(قطع نخاع و سی و چند سال ویلچر نشین بود) دائی عروس ما می باشد. باتشکر مجدد

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام سپاس احتمال زیاد این مرحوم کار انجام نشده ای دارن که می خوان انجام بشه شاید حق الناسی به گردنشون

 10. معصومه صفاییمعصومه صفاییsays:

  سلام من صبح روزی که قراربودسرداروهمراهانش درتهران تشیع بشن خواب دیدم ایشون یک نامه بازشده به من دادن که باخط خودشان چیزهایی نوشته بودندمن میخواندم خوشحال بودم فقط دروسط برگه یک تکه فلزچسبیده بود وروی بعضی ازکمات راگرفته بود لطفاتعبیرخوابم رابه من بگویید

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام شما به خواستتون می رسین منتها یه مانع کوچیک این روند را به تاخیر انداخته

 11. فاطمه ابراهیمی ازمشهدمقدسفاطمه ابراهیمی ازمشهدمقدسsays:

  خواب سرداردیدم که باجمعی همراه ایشون جایی میرفتیم که یکجایی رسیدیم شبیه جبهه ازشون پرسیدم چرااومدیم اینجاگفتن برای تشیع چندشهیداومدن بعدازمن پرسیدن که لباس اضافه همراه دارم منم گفتم بله ویک دست لباس ارتشی دادم ایشون لباس عموض کردن بعدگفتن لباسام پرازخاک کربلاست چون کربلابودم منم لباسهاروگذاشتم درتشت ابی شستم وایشون منونگاه میکردن بعدبهم گفتن این اب پرازخاک شده منم گفتم تبرکه شماکربلابودین گفت بله بعدش نشستم وباهمون اب وضوگرفتم وایشون منونگاه میکردن ووقتی پاشدم ایشون منونگاه میکردن ورفتن زیرجنازه بک شهیدوگرفتن ورفتن

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   ممکن است رخ دادهای شیرین و خوبی برایتان در زندگی ایجادشود که باعث شود مسیر درست زندگی خودرا پیدا کنید

 12. معصومهمعصومهsays:

  با سلام و احترام خواب شهید سردار سلیمانی رو دیدم که رو بروی من نشسته بودند و هر دو دست ایشون از ناحیه کتف قطع شده بود .من با اشاره به دست ایشان با ناراحتی گفتم اربا اربا شدید .نمیدونم ایشان به من چی گفتن ولی من حس خوبی پیدا کردم انگار گفتن تو هم اربا اربا می شی .یهو بیدار شدم دیدم ساعت سه و نیم شبه . لطفا بفرمایید تعبیر این خواب چیه ؟ با تشکر از لطف شما .

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام به خواستتون می رسین

 13. رحمن دوستیرحمن دوستیsays:

  سلام و شب بخیر این خواب خانومی دیده که عاشق هم هستیم ولی یه مانع هست سد راهمون شده اول برات بگم سه شب پیش خواب دیده رو سفره ی عقد بودیم یه سفره که بزرگ و شبیه سفره ی عید بود، و شهید قاسم سلیمانی فقط کنار ما بود و تو رقص کنان از ذوق دور حاج قاسم بودی و منم لبخند میزدم، این بزرگوار شاهد عقد ما بوده

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام ممکن است تشویش ها و نگرانی هایی را درزندگی خود تجربه کنید

 14. مهرانمهرانsays:

  سلام خواب دیدم در مسیری با شهید سلیمانی درحال قدم زدن بودم. شهید بزرگوار من رو به سمت حیاط روشنی که درب بزرگی داشت هدایت کردن. شب بود و چراغ حیاط با نور زرد همه جارو روشن کرده بود. تا بخودم اومدم دیدم که به اتفاق حاج قاسم بر سر مزار شهید کاظمی نشستیم. تعجب کنان و کنایه وار به حاج قاسم گفتم که ای بابا ما که هیچوقت نمیتونیم مثل ایشون بشیم! حاج قاسم لبخندی زد و یه کاسه سبزه بهم داد و من از خواب پاشدم. تعبیرش چی میتونه باشه. من خیلی خوشحالم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام این رویا نشان دهنده سعادتمندی و شادمانی درزندگیتان است که مسیر و هدف درست زندگی را به شما نشان خواهدداد

 15. نازنیننازنینsays:

  سلام من خاب دیدم ب گلزار شهدا رفتم ب قبر ها نگامیکردم تا قبر شهید سردار سلیمانی و همرزمش ابومهدی مهندس را دیدم ، خیره ب عکس شهید سلیمانی بودم داشتم برایش فاتحه میخاندم ک بیدارشدم، تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام برای این دو شهید بزرگوار قرآن بخونید و زیارت عاشورا هدیه کنید در زندگی خودتون هم بسیار تاثیر مثبتی خواهد گذاشت

 16. فاطمه افاطمه اsays:

  سلام من خواب دیدم که محافظ سردار سلیمانی شدم و قرار بود برای محافظت از جان ایشان یک بمبی رو خنثی کنیم و لی آن بمب منفجر شد و من درد بدی در ناحیه سرم حس کردم و همه جا سفید شد بعد از چند لحظه سفیدی از بین رفت و من خودم رو در قصری بسیار با شکوه و زیبا دیدم ممنون میشم تعبیرش رو بگید

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام کار بزرگی انجام خواهین داد که براتون منفعت زیادی دارد

 17. سحرنازسحرنازsays:

  سلام وقت بخیر من خواب دیدم سرمزار حاج قاسم بودم اماسردار رو دیدم ک لباس رزم ب تن با چند نفر دیگه دارن میرن من مونده بودم اگه مزار ایشونه پس چرا زنده س همسرشونم گریه میکردن و ب من گفتن این مزار حاج قاسمِ ی نگاه ب مزار کردم ی نگاه ب سردار وبعد ب دنبال و پشت سر ایشون باهاشون رفتم.خیره ان شاءالله

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام براشون سوره ی الرحمن بخونین برای خود شما هم تاثیر مثبت داره

 18. سپیدهسپیدهsays:

  سلام وقت بخیر .خواب دیدم تو یه خونه ای جشنی است یعنی یه جشن فامیلی بود نمیدونم مناسبت جشن چی بود بچه ها رو میدیدم که شادن و میدوئن بعد نمدونم قضیه چی بود یه هیجان و شادی داشتیم انگار باید میرفتیم جایی زن داییم اومد گفت بیا بریم وقتی رفتم بیرون که کفشام رو بپوشم خیابون شلوغ بود انگار آدمای تو خیابون مهمونای همون جشنه بودن همه شاد بودن بعد یه خیمه خیلی بزرگ سفید رو دیدم که تو همون محل بود ولی دورتر بود که شهید سلیمانی عزیز ازش اومدن بیرون با همون چهره ماه خندونشون بعد تو خیمه هم شلوغ بود درست تو خیمه رو نمیدیدم اونایی که دیدم رو لباس رزم تنشون بود شاد بودن انگار یه جشنی تو خیمه بود بعد انگار سردار با دیگران حرف میزد یعنی با آدمای تو خیابون یادم نیس با من حرف زد یانه

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام برای شهید سلیمانی زیارت عاشورا بخونین زنگیتون پر از خیر و برکت میشه

 19. هانیه اصغریهانیه اصغریsays:

  با سلام من خواب دیدم ک شهید سلیمانی عزیزم به من میگه که تو هم مثل من یه روز شهید میشی پس غصه نخور این تعبیرش چیه لطفا بهم بگین

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام برای این شهید بزرگوار زیارت عاشورا بخونین اشاره به عاقبت بخیری تون داره

 20. ممsays:

  با سلام من دیشب خواب دیدم که سردار سلیمانی به شهر من آمده و نا آرام بودن چون میدانستن داعش در کمینشانه.و گفتن ماه توی آسمان نیست و این به معنی اینه که میخوان من رو بکشند و من به آسمان نگاه کردم دیدم آسمان،آسمان شبه و ماه م نیست.و این جریانات رو انگار من فقط میدونستم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام برای این شهید عزیز زیارت عاشورا بخونید ازشون کمک بخواین در زندگیتون

 21. موناموناsays:

  سلام.از موقع شهادت سه بار خواب شهیدرو دیدم.بار اول دقیق یادم نیست چی شد ولی سردار بسیار خندان و شاد بودن.بار دوم همرا دو سرباز مدافع حرم بودن من هم همراهشان بودم در یک ماموریت.شهید سلیمانی من رو ب خونه امون رسوندن و خندان رفتن.امامن دلم میخواست باهاشون برم.نمیخواستم برم خونه. سربازا گفتن نمیشه تا همین جا هم ک همراه ما بودی کافیه.یه سری عکس گرفتن گفتن میبریم برای بچه هامون.در حالیکه ناراحت بودم اومدم خونه و دیدم کلی مهمون داریم.بار سوم هم خواب دیدم ابو مهدی المهندس در یک دفتری مشغول بکار بودند.کار داشتم باهاشون با پدرم بودم. در زدم.دررو باز کردن .در حالی ک بسیار خندان بودن و از دیدنم خوشحال شدن. با انگشت اشاره مستقیم ب من کردن ک تو شهید خواهی شد.و من بلند گفتم ان شالله.خدا از دهنتون بشنوه.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام برای سردار زیارت عاشورا بخونین و همچنین برای شهید مهندس المهدی، در زندگیتون همیشه ازشون کمک بخواین دوستی با شهدا به زندگی برکت میده

 22. **********says:

  سلام . دیشب خواب شهید سلیمانی رو دیدم.خواب دیدم که با ایشون رفتم مسافرت اونجا لباسم کثیف شد قرار شد همراهشون برم چادر بخرم .رفتیم یه چادر فروشی و داشتم چادر انتخاب میکردم تعبیرش چی میشه؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام از اشتباهی توبه کنید و از شهید سلیمانی بخواین کمکتون کنه برای سردار زیارت عاشورا بخونین

 23. ZahraZahrasays:

  با عرض سلام مادرم خواب دیدن که من حالم خوب نیست خیلی ناراحتم و توی خواب گله میکنم که چرا ازدواجم بهم خورد خیلی گریه میکنم و بقیه میان باهام صحبت میکنن ولی من آروم نمیشم میگم آخه چرا؟! بعد تشیع سردار سلیمانی هست و میگن پنج نفر انتخاب شدن و مقام خیلی بالایی دارن که برن روی مزار شهید انگار بقیه نمیتونن و دارن این پنج نفر رو اعلام میکنن و عکساشون رو هم زدن بعد مامانم کنجکاو میشه میاد تا من یکی از اون پنج نفرم و دستم روی قبر سردار شهید حاج قاسم هست و اونجا انگار با سردار حرف میزنم و آرامشم رو بدست میارم و اشک آرامش و شوق میریزم و مادرم خودشو بهم میرسونه میگه دیدی منم تونستم خودمو بهت برسونم، ممنون

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام برای سردار زیارت عاشورا بخونین شما به جایگاه بزرگی میرسین

 24. HosseinzadehHosseinzadehsays:

  با عرض سلام خسته نباشید من خواب دیدم منو خواهرم کنار حاج قاسم سلیمانی عزیز نشسته بودیم ایشون منزل ما بودند با ما حرف می‌زدند اما ب خاطر ندارم که دقیقا چی گفتن، ولی دست روی سر خواهرم کشیدن

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام ممکن است تاثیرات مثبتی را در زندگیتان از دیگران بگیرید

 25. motaharemotaharesays:

  باعرض سلام و خداقوت خواب دیدم تو یه جایی گیرافتاده بودم ، شهید عزیزهم اونجا بودن دقیقا یادم نیست چی میگفتن بهم ولی لبخند داشتن و دلداری میدادن به من ، وآخر هم من رو مثل دخترشون به آغوش کشیدن. بعد یه قسمتی بود انگار که جنگ بوده و تموم شده سربازا درحال نمازبودن من خیلی ترسیده بودم و دنبال کسی میگشتم تا وقتی که رفتم صف اول وایشون رو درحال نماز خوندن دیدم مهربان نگاهم کردند و لبخند زدند ازخواب که بیدار شدم چندثانیه بعد اذان صبح رو گفتند، امروزم شهادت حضرت زهراست

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام این رویا نشان دهن ده اتفاقت مثبتی است که در زندگیتان رخ خواهد داد و از دیگران خواهید گرفت

 26. شفیعیشفیعیsays:

  سلام ممنون میشم اگه جواب بدید من خواب دیدم که با چندتا خانوم که نمیشناسمشون داشتیم به سردار سلیمانی کمک میکردیم که راه برن که بیشترین کمکو من میکردم که بعد دیدم از بدن سردار نور ساطع میشه دستشونو بوسیدم وگریه کردم تعبیر این خواب چیه؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام باید سعی کنید در زندگیتان کمی واقع نگر تر باشید و به خود تکیه کنید

 27. shaylinshaylinsays:

  سلام وقت شما بخیر خواهر من خواب دیدن که گویا باهمدیگه داخل باغی هستیم و سردار سلیمانی کنار بازیگری (که یادشون نیست کی بوده)روی تخته سنگی نشسته بودن و عکس میگرفتن و آبجی من با دیدن ایشون خیلی خوشحال میشن و میزنن زیر گریه بعد به من میگن که بریم باهاشون عکس بگیریم و من کنار سردار میشینم و آبجیم از ما عکس میگیرن و بعد سردار بلند میشن که برن که خواهرم با من دعوا میکنه که دیر شد تو ازمون عکس نگرفتی بعد خواهش میکنن که بمونن و سرداردوباره میشینن ولی دقیق یادشون نیست که منم از خواهرم و سردار سلیمانی عکس میگیرم یا نه!و اینکه همش به من میگفتن که خیلی دوس دارم برم سردار سلیمانی رو بغل کنم و ببوسمشون❤لطف کنید تعبیرش رو بگید

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام این رویا نشان دهنده ان است که شماباید به افکار و ایده های خود نظم درستی بدهید و سعی کنید صفات نیک را در خودتان پرورش دهید

 28. سارا خانیسارا خانیsays:

  سلام من خواب دیدم سردار سلیمانی تو اتاق من نشستن به زبان مادری من که ترکی هست بامن حرف میزنن لباس سبز سپاه تنشون بود بمن گفتن چی می خوای؟گفتم استخدامم درس نمیشه شما می تونید درستش کنید به بالا دستیها دسترسی دارین بعد حرف می زدم ولی نمی دونستم چی می گفتم در این حال مامانم برای نماز صبح منو بیدار کرد ممنون میشم تعبیرشو بگید پنج شنبه فرستادم ولی جواب ندادید تشکر فراوان

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام این رویا نشان دهنده تاثیر پذیری شما از اطرافیان است

 29. زهراعمرانیزهراعمرانیsays:

  سلام من خواب دیدم که ی مراسمی مثل روضه بود که حاج قاسم اونجا حضور داشت و خیلی جمیئت بود حاج قاسم خیلی چهره شاد وروشنی داشتند وخیلی سرحال بودن ویه کت وشلوار خیلی خوشگل پوشیده بودن به من دو تسبیح داد که سبز رنگ بودن یکی درشت بود و یکی ریز بود با یک تکه پارچه سبز . وتسبیح ها را گردنم انداختم ...قبل از نماز صبح بیدار شدم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام این رویا نشان دهنده افرادی مثبت است که از انها تاثیرات مثبتی خواهید گرفت

 30. ملیحه رنجبرملیحه رنجبرsays:

  باسلام بعد از شهید شدن حاج قاسم سه بار خواب ایشون رو دیدم یه شب تو یه بیابون عملایت جنگی داشتن. من باهاشون هم صحبت شدم یبار خواب دیدم سر قبر این شهید رفتم و خوشحال شدم باهاشون بازم حرف زدم ویه شب دیگه تو خوابم همسر ایشون بودم بی نهایت خوشحال تعبیرش رو بگین ممنون

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام این رویا نشان دهنده تندرستی است

 31. محمدرضا بیرجندمحمدرضا بیرجندsays:

  توخواب شهید سلیمانی رو دیدم تقریبا به حالت نشسته روی صندلی ولی صورتش رو روی میز گذاشته بود گاهی عضلات صورتش تکان می خورد چهره کاملا سالم ولی ناراحت رو کردم به همسرم که کنارم بود گفتم ببین سردار زنده است لباس به تن داشت دستش اویزان بود از کنار صندلی آستینش رو کشیدم که دستش بیاد بالا یهو یادم افتاد که دست ایشان قطع شده بود ولی انگار دست به بدن متصل بود ورم زیاد داشت و کبود یکی لطفا منو از نگرانی دربیاره

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   برای ایشون زیارت عاشورا و سوره ی یس بخونین، ناراحتی ایشان از فتنه های الان

 32. امیرحسین اکبریامیرحسین اکبریsays:

  سلام خواب دیدم ک در حرمی شهید حاج قاسم را دیدم و ایشان چفیه ای سبز ب من دادند ک روی سرشان بندازم بعد یکدیگر را دراغوش گرفتیم ومن صورت ایشان را بوسیدم تعبیر خواب من چیست؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام برای ایشان زیارت عاشورا بخونین انشاالله اتفاق خیلی خوبی براتون می افته

 33. hossenhossensays:

  باسلام من دیشب خواب شهید سردار سلیمانی و رهبر عزیزمان رادیدم رهبر عزیزمان پشت یر ایشان نماز میخواندند من با دیدن شهید سلیمانی گریه میکردم لطفا تعبیرش رو برام بگید

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام برای ایشان زیارت عاشورا بخونین اتفاق خوبی براتون می افته

 34. حمید رضا فولادگرحمید رضا فولادگرsays:

  سلام وقت بخیر در عالم رویا دیدم به طرف یک خودرو توبوتا هایس رفتم درب کشویی عقب باز بود وسردار قاسم سليماني بالباس نو و سبز.ر نگ سپاه پاسداران بدون هیچگونه درجه ایی روی صندلی وسطی نشسته بودند. من از ایشان اجازه گرفتم که وارد آن ماشین شوم و خیلی جدی با دست اشاره کردند وگفتند برو سوارشو ومنهم سوار شدم وتمام شد بعد در آدامه ناگهان در دره ایی حرکت میکردم فردی را دیدم که فکر می کردم سردار باشد سلام کردم ودر هنگام پاسخ متوجه شدم این فرد جدید سردارنیست لطفا ارشاد فرمایید

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام این رویا نشان دهنده تاثیرات مثبتی است که در زندگی از افرادی خواهید گرفت و باید مراقب سلامتی خود باشید

 35. MMsays:

  سلام من خواب دیدم یه جایی نشسته بودم وتابوت شهید سلیمانی وهمراهانشون رو که پرچم ایران روشون بود بغل میکردم و گریه میکردم بعدهر تابوتی رو که بلند میکردم میگفتم چقد سبکه الهی بمیرم چیز زیادی ازشون نمونده وخیلی بیقرار بودم وگریه میکردم.تعبیرش چیه.ممنون

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام این رویا بیانگر شادمانی و شادی هایی است که در زندگی ممکن است به شما برسد

 36. عاطفهعاطفهsays:

  سلام من چندشب پیش خواب سردار سلیمانی رو دیدم. انگار درحال فرار از دشمن بودیم،روی زمین افتاده بودن وحال خوبی نداشتن کمی صحبت کردیم و در آخر ایشون دوانگشتر به من دادن وگفتن امانت باشه پیش شما. تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام خیر و نیکی است که به شما خواهدرسید

 37. معصوممعصومsays:

  سلام. خواب دیدم شهید سلیمانی جایی ایستاده بودن و من رفتم جلوی ایشان نشستم و به شدت گریه‌ کردم ایشان هم گریه کردند. بعد من یه رشته سبز رنگ که از نخ ضخیم تر بود از دور گردنم باز کردم و دادم به ایشان. وقتی ازم گرفتن گفتن هر کجا که برم این رو هم با خودم می‌برم. لطفا تعبیر این خواب رو بفرمایید. با تشکر

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام ممکن است شادمانی هایی را در زندگیتان تجربه کنید

 38. Shaghayegh1226Shaghayegh1226says:

  سلام.من خواب دیدم در خانه ی بزرگی بودیم و کلی افراد مختلف اونجا درحال انجام کار بودند و انگار جنگ بود.شهید سلیمانی عزیزدل من هم اونجا حضور داشتند و به من گفتند از اینجا بیرون نیا و از یک در اون مکان بزرگ بیرون رفتند و یکی یکی تمام در های اون منزل بزرگ رو قفل کردند تا دشمن به ما آسیب نزند.ناگهان یک گروه در زدند و گفتند از یاران سپهبد سلیمانی اند و ازم خواستن در رو باز کنم و من پنجره رو باز کردم و بعذ از اجازه گرفتن از حاج قاسم در رو باز کردم. یک پسر خوش قد و بالا با خانوادش وارد شدند و از صحبت‌هاشون متوجه شدم می‌خواهند از من خواستگاری کنند و حاج قاسم هم به داخل اومده بود و من چایی ریختم و ازشون پذیرایی کردم و حاج قاسم هم با مهمان ها صحبت میکردند. درضمن من لباس مجلسی آبی نفتی پوشیده بودم و در خواب نمیدانستم که حاج قاسم شهید شده است.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام این رویا بیشتر حاصل افکار و رویدادهای اخیر است تعبیری به خصوص ندارد

 39. عاطفهعاطفهsays:

  سلام من خواب دیدم یک دفترچه شبیه دفترچه خاطرات به شهید سلیمانی دادم و ایشان توی آن برای من چیزهایی نوشتن ولی نمیدونم چی نوشتن.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام این رویا نشان دهنده درگیری های ذهنی است

 40. آرمیا ولیزادهآرمیا ولیزادهsays:

  سلام علیکم . من خواب دیدم که با سردار شهید در آمریکا هستیم و زندانی . من به سردار سلیمانی قول دادم که بعد از خواب ایشان و چند فرمانده سپاه دیگر را نجات میدهم . بعد از خواب اما سردار و دیگر فرماندهان همه رفته بودند و فقط من و یک فرمانده سپاه دیگر مانده ایم . هر چه به فرمانده مانده گفتم که بیدار شوید ، بیدار نشدند و من و آن فرمانده ماندیم و زندانی شیک و تمیز . ( دختر ترامپ ( ایوانکا ) ، فرزند ایوانکا و خود ترامپ از ما نگهبانی می کردند . ) البته بخش پایانی مهم نیست .

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام در راهی که قدم گذاشته این دقت کنین

 41. مهدی پیریمهدی پیریsays:

  با سلام دیشب خواب دیدم تابوت شهید جعفری همرزم شهید سلیمانی رو به دوش گرفته بودم و داشتم حرکت میکردم در یک جمعیت که حالت میدان صبحگاه نیروهای نظامی رو داشت کمی که رفتم یه لحظه به پشت سرم نگاه کردم دیدم سردار حالت غمگین نشسته و سرش رو پایین انداخته رفتم بالا سرش وه سر ایشان رو بوس کردم اما وقتی بهم نگاه کرد دیدم سردار سلیمانی نیست لطفا اگه امکان داره تعبیر خوابم رو بفرستید ممنون میشم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام این رویا بیانگر تندرستی و عاقبت بخیری در زندگیتان است

 42. نصیبه عبدالهینصیبه عبدالهیsays:

  سلام من دیشب خواب دیدم رفتم سر مزار شهید سلیمانی وقتی رفتم خودشم اومد پشم وایساد گفت ایران پر از داعشه وشروع کرد گریه کردن منم باهاش گریه میکردم بهم گفت مواظب داعشیا باشید میگفت برای ایران نگرانم بعد سریع رفت تابیر چیه

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام اتفاقات خوشایندی در زندگی برایتان رخ خواهدداد

 43. نرگس عباسینرگس عباسیsays:

  سلام مادربزرگ من یکساله فوت شدن و من چند شب پشت هم خوابشون رو میدیدم در حال قران خوندن ، دیشب در ادامه خواب سردار رو دیدم لباس رزم تنشون بود و سوار بر شانه جمعیت بودن مثل اینکه بخاطر ی پیروری بزرگ جشن باشه ایشون در سنین ۴۰ سال بودن کمی بالا پایین تر ، بعد قبر شهید یوسف اللهی نامی بود اون رو در عالم خواب بمن نشون دادن و گفتن اینجا قبر تویه من خیلی ادم خوبی نیستم ولی بی نهایت ب سردار ارادت داشتم براشون خیلی گریه کردم خیلی خیلی بیشتر از فوت پدرم نمیدونم چرا این خواب رو دیدم ولی احساس شرم دارم از خودم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام برای سردار و مادر بزرگتون و همچنین شهید یوسف الهی شخصیت شما تغییرات مثبتی خواهد داشت.

 44. محمدنوریمحمدنوریsays:

  سلام خسته نباشید خواب دیدم منو یکی دیگه به حالته درد ناکی مردیم دوستم دستهاش حالت قطع شدن بود منم درست یادم نمیاد یه بلایی سر منم اومد خلاصه مردیم رفتیم اون دنیا شهید حاج قاسم اومد طرفم نشستیم از گناه هامون پرسید چرا این کارو کردین بعد رو کرد طرف اون یکی همین حرفارو به اونم زد بعدش یکی دیگه اومد کنارش نشست باهم بگو مگو کردن و یه اب میوه طبیعی خوردن اون یکی دیگه رفت منم گفتم حاجی اصلا معلومه من جهنمی هستم گفت نیستی گفتم پس نمیمیرم گفت اونجوری هم نیست یه بوسه به پیشونیم زد همه جا کلا عوض زد حاجی واسم دعا میکرد که خدا منو ببخشه گفت برو بخشید شدی دستشو گرفتم داد میزدم خدا من چقد بدبختم ناگفته نمونه من یه مدافع حرم هستم که حاجب به من لطف نشون داد خدااااااااااا😭

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام این رویا میتواند نشان دهنده بی عیب و نقص پیش رفتن کارهایتان در مراحل زندگیتان دلالت داشته باشد

 45. آرامآرامsays:

  با سلام ، در خواب دیدم خانه مادر بزرگم به همراه پدر و مادر و خواهرهستیم و سردار سلیمانی برای خواستگاری کسی برای من آمده بودند که چهره آن فرد را ندیدم ، سردار سلیمانی گفتند آن کسی که برایش به خواستگاری آمده ام همسری می خواهد که در قلبش جای بگیرد وهمینطور گفتند که این دو نورند هردو گوهر هستند و این دو نفر از چهل روز قبل باهم در ارتباط هستند. این خواب را دو سال قبل دیدم.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام برای ایشان زیارت عاشورا بخونین همیشه از خدا بهترین ها را بخواهید و برای نتیجه گرفتن کسانی را واسطه ی درخواستتان قرار بدین که کار شما را آسان می کند، شهدا نزد خداوند آبرو دارن.

 46. ارمیتاارمیتاsays:

  سلام من امروز صرح که از خواب بیددار شدم ونماز خوندم ..از خدا خواستم بتونم امام علی رو تو خواب ببینم . من همیشه از خدا می خواستم که بتونم سردار سلیمانی رو تو خواب ببینم..اما امروز صبح بعد نماز اصلا حاج قاسم یادم نبود ودر واقع اولین باری بود که از ته دلم خواستم کسی رو غیر سردار سلیمانی تو خواب ببینم وبعد تو خواب دیدم داخل یه حرم بودیم یا نمیدونم اما یه مکان زیارتی بود بعد از این که تموم شد همونجا سردار رو دیدم هیچ کاری نکردم و دیدم سردار دستشو اورد بالا ومنم بهش دست دادم بعدشم بغلش کردم و اینگار میدونس ناراحتم و گفت چیه چرا ناراحتی

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام براشون زیارت عاشورا بخونین ناراحتی تون برطرف میشه

 47. آرامآرامsays:

  با سلام ، در خواب دیدم خانه مادر بزرگم به همراه پدر و مادر و خواهرهستیم و سردار سلیمانی برای خواستگاری کسی برای من آمده بودند که چهره آن فرد را ندیدم ، سردار سلیمانی گفتند آن کسی که برایش به خواستگاری آمده ام همسری می خواهد که در قلبش جای بگیرد وهمینطور ایشان گفتند که این دو نورند هردو گوهر هستند و این دو نفر از چهل روز قبل باهم در ارتباط هستند. این خواب را دو سال قبل دیدم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام ممکن است با افراد جدیدی در زندگیتان اشنا شوید که تاثیر مثبتی درزندگیتان بگذارند

 48. علیرضا سجودیعلیرضا سجودیsays:

  سلام من امروز خواب دیدم که داشتم تو خونه با برادر هام بازی می کردم که کسی زنگ درو زد آیفون رو برداشتم و گفتم بله آیفون هم تصویری بود عکس سردار سلیمانی اومد بازم گفتم بله ولی جوابی نداد همون موقع از خواب پریدم . ممنون میشم زود تر تعبیرش رو بگید .

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام برای سردار زیارت عاشورا بخونین

 49. حاتمیحاتمیsays:

  سلام من خواب دیدم که سردار سلیمانی در یکی از شهرهای شمال سخنرانی دارن و خانواده من هم دارن حاضر میشن که به به سخنرانی برن به من هم اصرار میکنن که باهاشون برم ولی من ب بهانه های مختلف تمایلی برای رفتن ندارم که یه هو دیدم سردار وارد خونه شدن ومامانم به ایشون گفتن که من قصد اومدن به سخنرانی رو ندارم و سردار خیلی جدی رو به من کردن و اسمم رو بردند وگفتن«فلانی باید بیاد» من در نهایت به اون سخنرانی رفتم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام برای سردار و تمامی شهدا زیارت عاشورا بخونین و به روحشان هدیه کنین و ازشون در زندگی کمک بخواین

 50. مهرخورشید سیاوشمهرخورشید سیاوشsays:

  سلام توپ تاپ خواب دیدم دیشب که در فرودگاهی هستیم داشتیم بازرسی می شدیم که یک آقایی اومد جلوی ایست بازرسی لباس جبهه تنش بود و چفیه دورگردن موهایش سفید بود بسیار جذاب و زیبا بود در دستش یک انگشتر بود انگشتری که نورانی بود جلوی من اومد و با لبخند و مهربانی انگشتر رو توی دستش چرخاند بهش خوب نگاه کردم شهید قاسم سلیمانی بود بازرسی شدیم خیلی با مهربانی به من نگاه کرد ایشان رفت پاکستان و ما سوار یک اتوبوس شدیم با وجودی که محیط فرودگاه بود اتوبوس صندلی های عجیبی داشت که بسیار تنگ بودند و نشستن سخت ولی نشستیم با خانم هایی که همگی محجبه و چادری بودند و از اعضای فامیل من بودند پنجره رو باز کردم نسیم خنکی اومد و به صورتم خورد فامیل بچه ی دختری رو داد دستم بچه رو آرام کردم دیگه چیزی یادم نیست مرسی از توپ تاپ

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام ممکن است در زندگی خود از مسائلی در زندگی خود در اذیت و ناراحتی باشید که برایتان قابل حل خواهدبود

 51. علیرضا برزگرعلیرضا برزگرsays:

  خواب دیدم از کنار دیوار میرفتم و شهید سلیمانی اونجا بودند . من را که دید بلند شد و دست روی سینه اش کذاشت و سرش را به نشان ادب پایین اورد و سلام کرد و منو گرم در آغوش گرفت و با هم صحبت گردیم . لطفا تعبیر کنید ممنون

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   این رویا نشان دهنده وقایع خوشایندی است که در زندگی ممکن است برایتان ایجادشود

 52. محمدحسینمحمدحسینsays:

  سلام من خواب دیدم سردارسلیمانی سمت چپ من با کت وشلوار رنگ روشن نشسته بودن وچشماشون گریان بود ولبخندی روی لبشون داشتن و به من نگاه میکردن من با ایشون حرف میزدم و میگفتم چرا رفتید و ما تنها موندیم و من هم گریه کردم و ایشون منو بغل کردن و هردو گریه کردیم بعد ایشون منو نوازش کردن تا از خواب بیدار شدم وقتی از خواب بیدار شدم موقع نماز صبح بود

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام روزهای شادی در اینده برای شما ممکن است رخ دهد

 53. zeynabzeynabsays:

  سلام، دختر عمه یبنده خواب دیدن که من و ایشون دست قطع شده ی حاج قاسم رو که عکسش تو همه جا پخش شده بود، برداشتیم و داریم می‌بریم که دفن کنیم، دختر عمه ام میگفت من بودم و تو و سه تا محافظ، بنظرتون این تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام براشون زیارت عاشورا بخونین شخصی رو خواهید دید که بی حرمتی نسبت به عقاید ولایی می کنه

 54. سیناسیناsays:

  سلام. من دو شب پیش در خواب حاج قاسمو دیدم توی یک جایی شبیه میدون جنگ و دارای خاکریز که بصورت مبهم یادمه چندتا نخل بود فکر کنم بعد حاج قاسمو صدا زدم منو دید با هم صحبت کردیم بعد برای اینکه بیشتر بهش نزدیک شم گفتم حاجی من همشهریتم اونم لبخند زد گفت بچه کجا منم ادرس دادم چند قدمی با هم رفتیم دیدم یهو تمام لباسام عوض شده و شده لباس سبز سپاه در همین حین میخواستیم به جایی حمله کنیم حاج قاسم نظر همه رو خواست اما اخر سر گفت نه احتمالا از اینجا حمله میکنن توی خواب دیدم از پشت خاکریز ماشین های زرهی دارن میان ما هم رفتیم برای مبارزه و تیر اندازی که از خواب بلند شدم. تعبیر چی میتونه باشه؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام برای سردار زیارت عاشورا بخونین مسولیتی به عهده ی شما خواهد بود

 55. امیررضا نوروزیامیررضا نوروزیsays:

  سلام من در خواب دیدم که بر دست سردار سلیمانی بوسه زدم وایشان به من لبخند زدنند و دست بر سر من کشیدند

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام دوستی های جدیدی خواهید داشت

 56. زهرازهراsays:

  پدر بنده خواب دیدند که سردار سلیمانی با ایشان صحبت میکنند و میگویند که چرا آماده باش نیستید دراین وضعیت ، مگه الان نباید اماده باشید؟ تعبیر این خواب چیست

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   برای ایشون زیارت عاشورا بخونن به نگرانی های پدرتون از این وضعیت اشاره داره

 57. محمدمحمدsays:

  سلام و عرض ادب و احترام دارم خدمت ادمین و بقیه دوستان.من امروز صبح خواب دیدم درکنار سردار سلیمانی در گندم زاری بودیم و غروب افتاب هم بود و ایشان درحالی که دست برشانه‌ام گذاشته بود با لبی خندان درحال صحبت با من بود(گندم ها زرد رنگ بودن) ممنونم بابت تعبیرتون🙏

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام ممکن است دچار کسالت و رخوت شوید

 58. سیدمحمودمصطفویسیدمحمودمصطفویsays:

  من خواب سرداررادیدم ایشان تشریف اورده بودن وازداخل مکانی که لباس مبارک ایشان بودبه بنده گفتندمدال لیاقت وشجاعتشان رابه ایشان بدهم من گفتم که اجازه دست من نیست ایشان گفتندتومسیولشی وبایدتحویلم بدهی اغوششان کشیدم وتقدیمشان کردم تعبیرش چییت

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   در اعمال و رفتار خود تجدید نظر کنید

 59. LiliLilisays:

  سلام خسته نباشید منو نامزدم عاشق همیم ولی خانواده ها نزاشتن بهم برسیم هنوز بلاتکلیف هستیم دیشب خواب دیدم که سردار به همراه خانواده نامزدم اومدن خواستگاری من پدر بالا سرم نیست اونا هم به خاطر همین این مخالفن چند شب بود به امام زمان میگفتم برام پدری کنن که اینطوری شد دیشب خدا کنه خیر باشه

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام در زندگی خود واقع نگرتر باشید

 60. محمد.نمحمد.نsays:

  سلام وقت شما بخیر خواب جنازه شهید المهندس و حاج قاسم رو دیدم بعد دیدم که با اون وضع حاج قاسم زنده شد یعنی معجزه شد و اون بدن با لطف خدا در بیمارستان با درمان زنده شد هر چند اثرش رو بدن حاج قاسم معلومه و حاج قاسم رو دیدم زنده و بهم گفتن پروردگار فرمود هنوز نوبت رفتن حاج قاسم فرا نرسیده هر وقت فرا برسه شهید میشه و میره

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام سعی کنید رفتار خود را در جهت کارهای خوب سوق دهید

 61. Kazemiii.fKazemiii.fsays:

  سلام وقت بخیر بنده خواب دیدم شهید سردار سلیمانی به خونمون اومد و پیش من نشست و در کاغذ دایره و خط میکشید و به من هم گفت بکشم تعبیر این خواب چیست خیلی ممنون

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام این رویا نشان دهنده تاثیر پذیری مثبت در زندگی است

 62. SanazSanazsays:

  سلام و عرض ادب خدمت معبر گرامی.من دیشب خواب دیدم ک شب هنگام تو خیابون و زمانی ک خیلی پریشون بودو از دنیا گله داشتم شهید سردار سلیمانی رو دیدم ک با لبخند و مهربونی ازم استقبال میکنه و باهم قدم میزنیم و ازش میخوام درمورد ایندم بگه و چن دقیقه بعد از قدم زدن با ایشون ب خونش میرسیم و ایشون میگن ک چند لحظه میرم نماز بخونم تو اتاقشون و من منتظر میمونم و بعداز یه مدت منتظر موندن در اتاقشون رو باز میکنم ک میبینم غیب شدن و منم با ترس از اونجا دور میشم.و هیچوقت لبخند زیباشون ک دیشب حالم رو خوب کرد از یادم نمیره.میخوام بدونم تعبیرش چیه ممنونم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بهتر است برای رفع بلا صدقه ای دهید

 63. فریالفریالsays:

  من یه دخترم که چند ماه عقد کردم فقط،و شب ۱۱ماه رجب خاب دیدم که یه دختر بدنیا اوردم تویه جایی که امکانات نبود و خاکی بود ولی بدون درد زایمان کردم، بعدش تو یک مسیری همسفر سردار سلیمانی شدم که تو مسیر باهم حرف زدیم و میخندید حتی منو بوسید ولی یه جایی رسیدیم که ایشون از کالسکه پیاده شدن و ازمن جدا شدن ولی قبلش منو نصیحت کردن من ازشون جدا شدم و سوار کالسکه شدم و به راهم ادامه دادم ،،میشه بگید تعبیر این خاب چیه؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   اتفاقات هیجان انگیزی در زندگی برایتان ممکن است رخ دهد

 64. اسماعیل استقلالیاسماعیل استقلالیsays:

  سلام وقت بخیر من امروز پنج شنبه آخر سال خواب حاج قاسم را دیدم که منزل من با یکی از فرماندهانشون هستند روی نقشه ای کار میکردند من هم با دوربین فیلم برداری از صحنه فیلم گرفتم البته اجازه داشتم که فیلم بگیرم پس از پایان کار سراغ ایشان رفتم که با لباس رزم بودند بهشون عرض کردم حاج آقا حدود 48روزه که شهید شده اید الان رجعت کرده اید؟!!!!!!! ایشان همانطور که داشتند خستگی در میاوردند فرمودند من هم یکی از بندگان خدا هستم لطفا تعبیر این خواب جیه ممنونم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام سپاس برای ایشون زیارت عاشورا بخونین و ازشون بخواین براتون دعا کنن

 65. رضارضاsays:

  من خواب شهید سلیمانی رو دیدم که راه میرود به فاصله پنج متر و من هم پشت ایشان دنبالش کریه کنان میروم و به جایی رسیدم که برای ایشان امکانات فراهم میکردم مثل غذا تعبیرش چیست؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   روزهای خوبی در انتظارتان خواهد بود

 66. مريم رحيميمريم رحيميsays:

  سلام خسته نباشيد، من دوبار خواب سردار رو ميبينم،اول خواب ديدم رفتم جاي زيارتي سردار داخل ماشين ديدم،بعد يه پسر بچه رفت كنارش گفت شيريني ميخام سردار هم بين اين همه مردم منو صدا كرد گفت برو يه شيريني بيار براي اين بچه منم ميخواستم شيريني بيارم مامانم نذاشت،بعد سردار سليماني گفت شيريني اووردي گفتم يادم رفت تا خواستم بقيه حرفمو بزم سردار ناراحت شد شيشه ماشين رو اوورد بالا رفت😭😭خواب دوم هم خواب ديدم سردار با ماشين داشت ميوه ميفروخت دست راستش هم دوتا إز انگشت هاش نبود اومد تو حيات ما رفتيم پيشش ميوه بگيريم،داداشم يه صندوق سيب پيشش گرفت منم ميخواستم بهش بگم دستتتون درد نكنه بازم تو خواب إز دست من ناراحت بود و گفت،نميخواد ازم تشكر كني برو😥😥😥😥ممنون اگه تعبيرشو بگين

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام سپاس برای سردار و شهدا زیارت عاشورا بخونین و از گناه و خطا دوری کنین و راه ایشان را انتخاب کنین

 67. S.zahra.nS.zahra.nsays:

  سلام من خاب حاج قاسم رو دیدم ایشون تو خابم نقش پدرم رو داشتن من میدونستم و من از این بابت خیلی خوشالم و همش با خوشالی ایشون رو بغل میکنم و مثل ی دختر بابایی کلی هواشونو دارم ایشونم منو خیلی دوس دارم با گزیه بهشون میگم من خیلی ادم بدیم من شهید نمیشم مگه نه ایشون بمن میگن نه دخترم توحتما شهید میشی خلاصه اینکه همه کاری براشون میکنم ایشون ب دیدار رهبر میروند به خانه رهبر من هم بعد ی مدتی میرم دنبالشون وقتی میرم دم در خانه رهبر، سردار به همراه رهبر می اییند دم در و سردار منو ب رهبر معرفی میکنند و با خوشالی روی سرم من دست میکشند تنها چیزی ک نگرانم کرده اینه ک تو تمام خابم سردار هیچ لبخندی بمن نمیزنند و قیافه جدی ای دارند! نمیدونم معنی این خابم خوبه یا نه!!!!

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام سعی کنید در زندگی به توانایی های خود تکیه کنید

 68. حمزهحمزهsays:

  سلام ببخشید من خواب دیدم سر قبر سردار سلیمانی هستم ولی یه روحانی بالا سر قبر هست سوال ازمون میپرسه اگه جواب بدیم میزاره بریم سر قبر ولی جواب ندیدم نمیزاره بعد سوالش از همه این بو هتل پنج ستاره چیست شاید خواب مسخره باشه ولی فکرم درگیر کرده

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام برای ایشون زیارت عاشورا بخونین به هفکر کردن به مسائل بی اهمیت و بیهوده خود داری کنید

 69. زهره اکبریزهره اکبریsays:

  من خواب دیدم که گفتند جایی هست که برای برآورده شدن حاجت دعا میدهند چون من دعا زیاد گرفته بودم در عالم بیداری رقبتی به رفتن نداشتم اما با چندتا خانم رفتم و سردار سلیمانی را دیدم در پارچه ایی مشکی دعایی با گچ نوشته بود و به من داد اصلا حرفی نزد و سرش پایین بود لطف کنین تعبیر این خواب رو بگین چون من حاجت دارم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   برای به دست اوردن خواسته هایتان پشتکار خودرا بیشتر کنید

 70. زهرازهراsays:

  دیشب خواب حاج قاسم رو دیدم ؛ حاجی اماده میشد که مسافرت بره و من دائم گریه میکردم و اصرار میکردم نره چون میدونستم اگه بره شهید میشه حاجی حرفی نمیزد و فقط نگاهم میکرد

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   براشون زیارت عاشورا بخونین و بخواین برای عاقبت بخیری تون دعا کنن

 71. علیرضا احمدیعلیرضا احمدیsays:

  سلام. من خواب دیدم شهید قاسم سلیمانی رو که توی یه مسجد سخنرانی کردن و تمام شد امدن طرف وضوخانه وضوبگیرن من باهاش دست دادم و خندید من دستشو اوردم بالا که بوس کنم میدونستم نمیزاره دست خودمو بوسیدم رو دستش بود که خجالت نکشه بعد من سه ساله پیگیر کارم هستم درست نشد بعد به حاج قاسم میگم سه سال پیگیرم ایشون خندید رفت وضو گرفت تا بیاد من دفتر که دستش بود گرفتم نوشتم اسم خودمو تاریخ تولد هم نوشتم بعد دوتا ورق دیگه هم زدم نوشتم اسم خودمو شهید علیرضا احمدی دیدم اسم بعضی شهدا نوشته بود اسم خودمو هم اضافه کردم بعد برم دفتر رو بدم حالاباز سردارنمیدونم کجا رفت

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام ممکن است افرادی در زندگی شما باشند که تاثیرات مثبتی در زندگی شما بگذارند

 72. negnegsays:

  سلام‌وقتتون‌بخیر من‌پریشب‌خواب‌دیدم‌که‌حاج‌قاسم‌رو‌دیدم‌ که‌ازماشین‌پیاده‌شد‌و‌چهرهی‌خندانی‌داشت همزمان‌هم‌یه‌ماشین‌اومد‌که‌پدربزرگم‌که‌سالهاست که‌فوت‌شده‌هم‌خوشحال‌پیاده‌شد‌ونزدیک‌یه‌ ومن‌هم‌رفتم‌سمتشون‌و‌دریک‌باغ‌بودیم‌ میشه‌تعبیرشو‌رو‌بگید

 73. حسینحسینsays:

  سلام من چند وقت پیش خواب دیدم که کنار یه گودالی ایستادم و دورش چندتا پیکر شهید افتاده بود و پیکر شهید سلیمانی هم یه طرفش بود من لباس جنگی تنم بود و یه سرباز دیگه هم اونجا بود رفتم پیش پیکر شهید سلیمانی ایستادم و فکر میکنم در حال اشک ریختن بودم دقیقا یادم نیست یه دفعه دیدم شهید سلیمانی داره نفس میکشه و چشماشو باز کرده و میگه منو ببر پیش آمبولانس الان شبه آمبولانس نمیتونه بیاد من با خودم گفتم چجوری ببرمش زورم نمیرسه ولی دستمو گذاشتم زیر کمرش و خیلی راحت بقلش کردم رفتم دیدم منو نگاه میکنه و میخنده و میگه احسنت احسنت رفتم رسیدم به یه دروازه . دروازرو باز کردم دیدم یه کوچه هست با چند تا دروازه یه شکل و انتهای کوچه باز بود داشتم میرفتم سمت انتهای کوچه که دیدم سردار میگه از این سمت نرو شبه خطرناکه بیا ازین دری که کنارمون بود بریم بهش گفتم باشه درو باز کردم دیدم دوتا سرباز دشمن اون دور ایستادن ولی من به مسیرم ادامه دادم و خوابم تموم شد میشه تعبیرشو بگید

 74. DelsaDelsasays:

  خواب دیدم با شهید سلیمانی یه جای شلوغ داشتیم قدم میزدیم بین اون جمعیت زیاد من از بقیه جدا شدم و همراه ایشون به یه مکان شبیه مسجد رفتم من نشستم ایشون کنارم ایستاده بودن بعد من از کیفم نون حلوا بیرون اوردم یکم خوردم بهشون تعارف کردم گفتن میخورم ازم گرفت بعدش یه تیکه نون وسطش یه چی بود که حالت مایع داشت خوردم خیلی شیرین و خوشمزه بود تو خواب به این فکر میکردم هیچ ارتباطی با خانوادم ندارم بهشون خبر بدم کجا هستم نگران نشن

 75. مریم گل محمدیمریم گل محمدیsays:

  سلام من خواب دیدم سرم شکسته و دارم میدوم سمت مسجد بعد شهید سلیمانی منو سوار ماشینش کرد و چفیه شو بست دور سرم و منو رسوند بیمارستان میدونید تعبیرش چیه?

 76. حنانهحنانهsays:

  سلام من خواب دیدم که تو یه مجلسی رفتیم که اعلام کردن روح ملکوتی شهید سلیمانی به اون مجلس میان و ما همه قادر به دیدن ایشون هستیم وقتی نوبت به من رسید گفتم من همیشه برای شما قرآن میخونم میشه شما پیش خدا واسطه بشین که من به حاجتام برسم و در اخرت هم شفیع من باشین؟ درست یادم نیست که دقیقا چی گفتن اما مضمون پاسخشون منفی بود بعد باز گفتم باشه میشه فقط شافع من در آخرت باشین؟ بازم درست یادم نیست اما داشتن ماسخ میدادن و تا جایی که یادمه باز هم جوابشون منفی بود و در همون حال پشت پرده سیاهی پنهان شدن. میشه لطف کنید بگید تعبیرش چیه؟

 77. یاحسینیاحسینsays:

  سلام ،من امروز صبح خواب دیدم که توی یه هلی کوپتر مانند هست انگار، کنار سردار نشسته بودم و ایشون بهم تکیه داده بودن و سرشان روی شونم بود ،بعد من از آرنج دست به پایین ایشان را در دست گرفته بودم که آسیب دیده بود و جوری که انگار نباید تکان بخوره .و انگار خودم اون دردو حس میکردم ، ممنون میشم اگر تعبیر داره؟! واین دو سه بار خوابیه که در مورد ایشون دیدم .

 78. هانیههانیهsays:

  سلام من قبلا هم بهتون گفتم که خواب شهید سلیمانی رو ۳ بار دیدم من تو بار دوم که دقیقا شب اول سال ۹۹ بود دیدم که توی مجلسی بودیم که انگار جبهه ای تو سوریه بود و منو دادشم کنار هم روبه روی شهید سلیمانی نشسته بودیم و شهید به حرف های من میخندیدند ومن ازشدن پرسیدم چرا میخندید ایشون گفتن که حرف بامزه ای گفتی

 79. هانیههانیهsays:

  سلام ممنونم از خدمات سایتتون و تشکر میکنم از معبرتون من قبلا گفتم که ۳ شهید رو تو خواب دیدم و بار اول و دوم گفتمو ممنون میشم که برام تعبیرش کنین بار سوم که خواب ایشونو میدیدم این خواب های اول و دوممو برای ی نفر تعریف کردم و احاس کردم که دیگه ایشون به خوابم نمیادو دوستم داره ولی اون شخص که طلبه بود بهم گفت مطمئن باش که شهید سلیمانی دوست داره و منم واقعا ناراحت بودم وقتی شب خوابیدم دیدم که ایشون از طریق یک دختر ۷ یا ۸ ساله چادری که تو فیلماشون احاس میکردم دیدم دیدم که ایشون از طریق اون دختر خانوم وصیت نامشونو به من الهام میکردن و من بیشتر اون قسمت از وصیتی که الهام میشد یاد دارم این بود که (من آقای خامنه ای رو تنها و مظلوم میبینم وشما باید تنهاش نذارین) ومن ایشونو میدیم ولی یادم نمیاد چیزی ب من گفته باشن ولی یادم هست که ی چیزایی میگفتن بهم

 80. هانیههانیهsays:

  سلام ممنونم از خدمات سایتتون و تشکر میکنم از معبرتون من قبلا گفتم که ۳ شهید رو تو خواب دیدم و بار اول و دوم گفتمو ممنون میشم که برام تعبیرش کنین بار سوم که خواب ایشونو میدیدم این خواب های اول و دوممو برای ی نفر تعریف کردم و احاس کردم که دیگه ایشون به خوابم نمیادو دوستم داره ولی اون شخص که طلبه بود بهم گفت مطمئن باش که شهید سلیمانی دوست داره و منم واقعا ناراحت بودم وقتی شب خوابیدم دیدم که ایشون از طریق یک دختر ۷ یا ۸ ساله چادری که تو فیلماشون احاس میکردم دیدم دیدم که ایشون از طریق اون دختر خانوم وصیت نامشونو به من الهام میکردن و من بیشتر اون قسمت از وصیتی که الهام میشد یاد دارم این بود که (من آقای خامنه ای رو تنها و مظلوم میبینم وشما باید تنهاش نذارین) ومن ایشونو میدیم ولی یادم نمیاد چیزی ب من گفته باشن ولی یادم هست که ی چیزایی میگفتن بهم

 81. شهلا نجف پورشهلا نجف پورsays:

  سلام بنده خواب دیدم تو جمعی نشستیم و سردار سلیمانی هم نشسته پیشم داره باهام صحبت میکنه.بعد سردار میگن ک تو این جم من فقط ایشون رو میشناسم ک منظورش من بودم.حالا نمیدونم تعبیرش چیه

 82. عرشیانظریعرشیانظریsays:

  سلام من در خواب تابوت شهید حاج قاسم سلیمانی رادیدم که پدرم در آن را باز کردجالب اینجاست که بلا فاصله یک مرد به کمک پدرم از درون تابوت برخاست و آن مرد حاج قاسم بودکه آمدند و با من احوال پرسی کردند. اگه میشه این خواب راهم تعبیر کنید.باتشکر

 83. زینب سیاحیزینب سیاحیsays:

  سلام خواب دیدم خونمون رو برای مجلس روضه امام حسین آماده کردیم، و یهو سردار سلیمانی تشریف میارن خونمون و تا دیدمشون همینطور اشک ریختم و ایشون فقط لبخند زدن و رفتن تو یکی از اتاق‌هایمان و ی چیز کوچیکی برداشتن گفتند این برای شما خوب نیست میبرمش، و رفتند بیرون و دوباره اومدن داخل که یک پرچم سیاه بزرگ امام حسین دستشون بود و فرمودند این برای شما خوبه و بیرق رو خودشون نصب کردند تو اتاق روضه

 84. زهرا میرزهرا میرsays:

  شب ۱۴ دی ماه خواب دیدم که در تاریکی شب یه فرد قد بلند دنبالم میدود و من هم فرار میکنم در دل شب تا به شهید سلیمانی رسیدم که در نور و روشنایی وایساده بودن دستشون رو بر سرم کشیدن و گفتن من ضامن تو هستم. با اشاره دست به فرد قد بلند فهماند که برود و من هم پشت شهید پنهان شدم و نجات پیدا کردم_این خواب رو تا دو شب پشت سر هم دیدم ولی شب سوم باز همان خواب تکرار شد ولی حاح قاسم نبودن که ضامنم بشود؛ در خواب مث شب های قبل در حال فرار بودم تا به اتاقی در دل روز رسیدم در آن اتاق تابوت ۶ شهید با پرچم ایران بود که اولی رو باز کردم حاج قاسم بود؛ سراغ بعدی رفتم در تابوت باز شد و من هم در تابوت افتادم و دیگر خواب ایشان رو ندیدم. تعبیر این خواب چیست؟؟

 85. م .نم .نsays:

  سلام شب جمعه نزدیک اذان صبح خواب دیدم سردار سلیمانی با چند نفر اومدن خونه ما روضه سوزناک برای امام رضا خوندن دختر وخواهر ایشان هم بودن بعد از روضه سریع رفتن دو تا از دشمن ها هم یر پشت بام وکوچه کمین بودن .ما 20 ساله مستاجریم امسال خیلی غصه میخورم برای بیخانمانی در ضمن رهن و اجاره مون هم زیاد کرده. شب قبلش ترامپ رو لعنت کردم که باعث تحریم و گرفتلری بیشتر افرادی مثل ما شده ممنون میشم اگه تعبیرش رو بگید