تعبیر خواب دیدن کره زمین در آسمان

اگر شما به هنگامی که خواب هستید و خواب دیدن کره زمین را مشاهده کنید،می توان به جرات گفت که با یکی از عجیب ترین خواب ها رو به رو شده اید و مطمئنا پشت این خواب،تفاسیر مختلفی وجود دارد که امروز قصد داریم در این مقاله به آن بپردازیم.

اگر شما خواب باشید و رویا ببینید که کره زمین در کنارتان است و یا اینکه کره زمین را به شکل عجیبی در آسمان و یالا بالای سرتان مشاهده می کنید،می تواند یک خواب فوق العاده عجیب و هیجان انگیز باشد.

تفاسیر و تعبیر خواب دیدن کره زمین در آسمان

حال اگر بخواهیم قسمت هیجان انگیز خواب را نادیده بگیریم،به هنگامی که شما خواب دیدن کره زمین در آسمان را که مشاهده می کنید،تعبیرهای مختلفی برای آن وجود دارد. تمامی تفاسیر موجود برای تعبیر خواب کره زمین در آسمان می تواند به موضوعی که در خواب دیده اید،برگردد.

در ابتدا سعی کنید به یاد خود بیاورید که به هنگام خواب،چه حال و هوایی داشته اید؟ آیا حال شما در خواب خوب بوده است؟آیا در خواب کسی شما را تعقیب می کرده است؟ آیا در خواب،استرس را حس کرده بودید؟ به هنگام دیدن همچین خوابی،به هنگامی که در فضای خیالات بوده اید،شوکه شده اید؟

هر یک از این عوامل باعث می شود تا معنی تعبیر خواب با هم دیگر فرق داشته باشد. اگر شما صرفا در خواب حال تان خوب باشد و دیدید که کره زمین در آسمان در حال چرخش است،می توان به موضوع بسیار خوبی اشاره کرد و این خواب را خوشایند دید.

به این منظور که اگر شما در خواب ببینید کره زمین در آسمان است و در حال گردش است،بدین معنی خواهد بود که موفقیت در یک قدمی شما وجود دارد و کافی است که آن را به دست بیاورید تا تبدیل به خوشبخت ترین مرد دنیا شوید.

زمانی که شما چنین خوابی را دیدید به این معنی خواهد بود که شما بزودی در کارهایتان موفق خواهید شد و اگر یک فرد مجرد هستید توانایی ازدواج برای شما فراهم خواهد شد و از این جهت نیز یک همسر مهربان نصیبت شما خواهد شد.

اتفاقات ناگواری که به هنگام خواب دیدن می تواند برای شما رخ دهد!

حال جنبه های منفی نیز برای این گونه خواب ها وجود دارد،برای مثال ممکن است شما در خواب ببینید که حال شما زیاد خوب نیست و اوضاع مساعدی ندارید، حال ممکن است در آن فضا ببینید که کره زمین در آسمان در حال گردش است. مطمئنا این خواب،اوضاع خوبی را برای شما به تصویر نمی کشد و باید منتظر عواقب آن باشید.

متاسفانه باید گفت که اگر شما در خواب حالتان خوب نباشد و ببینید که کره زمین در آسمان است،به این معنی خواهد بود که ممکن است بزودی یکی از عزیزان تان را از دست بدهید و یا اینکه اتفاقات ناگواری برای شما و یا اطرافیان تان رخ دهد.

از این جهت،بهتر است به شما بگوییم که اگر چنین خوابی را دیده اید،نیازی نیست که بترسید،زیرا این شما هستید که سرنوشت خود را رقم می زنید. آینده نیز قابل تغییر است،پس اصلا نگران چنین موضوعی نباشید و کافی است که به کارهای بد خود،در تنهایی فکر کرده و سپس اقدام به اصلاحات کنید.

حال ممکن است چنین چیزی برای یکی از اطرافیان شما نظیر دوست و یا اقوام پیش بیاید،یعنی به این منظور که شما در خواب ببینید دوستتان در یک جا ایستاده و کره زمین در آسمان بالای سر اوست. همانطور که وضع حال خود را پیش تر توصیف کردید،باید ببینید که وضع و حال دوست شما در آن لحظه در خواب به چه صورت است؟

آیا فکر می کنید دوستتان در آن موقعیت استرس داشته و یا در حال گریه کردن بوده است؟

آیا دوست شما از خوشحالی در خوابی که دیده اید،می خندید؟

تمامی این عوامل،باعث می شود تا تعبیرهای مختلفی در اینجا صورت بگیرد.

اگر دوست شما نگران و استرس داشته و یا در حال گریه کردن بوده است،متاسفانه باید گفت که معنی بسیار بدی دارد و ممکن است شما آن دوست را به زودی از دست بدهید!.

حال اگر دوست شما در چنین موقعیتی خوشحال به نظر بیاید،به این معنی خواهد بود که دوست شما به زودی به موفقیت های بسیاری دست پیدا خواهد کرد و بهتر است که دوست تان را در چنین موقعیت هایی فراموش نکنید!.


دیگر مطالب پیشنهادی :

تعبیر خواب ماه

تعبیر خواب قیامت شدن و نابودی دنیا


7 نظر

 1. کریمیکریمیsays:

  سلام من درخواب تمام سیارات رو ب دورهم دیدم و زمین بافاصله جداز انها دراسمان بود. بعداز لحاظاتی اسمان ابری شد و سیارات محوشدن

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام اتفاقات مهمی براتون می افته

 2. محمدیمحمدیsays:

  سلام من اتش گرفتن سیاره هارو دراسمان شب میدیدم وبلافاصله ب طرف زمین سقوط میکردند

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام صدقه بندازین و از اموری که جریانات منفی براتون بوجود میاره دوری کنین

 3. یاسمنیاسمنsays:

  سلام من خواب دیدم که در حال عکاسی بودم و شب شد در شب توی آسمون کره زمین رو دیدم و آسمون پر از ستاره بود میشه تعبیرش رو بگین لطفا؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بیانگر زیبایی های زندگی است

 4. مهديسمهديسsays:

  سلام من خواب ديدم يه دختري كه تو واقعيت باهاش اكي نيستم از يه اقايي بادكنكش رو دزديد پسر همون اقا به حالت پرواز بادكنك رو ازش گرفت منم خوشحال گفتم سزايه كارشو ديد يهو پسره اومد سمتم بادكنك رو داد به من داشت اروم اروم بادش خالي ميشه همزمان پسره منو ميبرد سمته اسمون يهو از يه جايي بع بعد نتونست عبور كنه من رفتم از جو خارج شدم و مي دونستم خوابه و خدا دوباره بهم اجازه داده تو خواب پرواز كنم واقعا خوشحال بودم و سعي كردم تا قبل از بيدار شدن خوابم كامل لذت ببرم

 5. ............................says:

  سلام من خواب اون بالایی رو دیدم که کره زمین در اسمان نه یک سیاره کل سیاره تو اسمان داشتند به دوره همدیگه می چرخیدند و من هر چایی رو که نگاه میکردم میدیدم یکی داره فرار میکنه یکی داره کریه میکنه یکی استرس داره و ... کل ادم هارو هم غریبه بودنند . من خودم ارزو های زیادی دارم که تاحالا کسی این ارزو هارو نکرده فقط میخواستم تشکر کنم و ممنون که تعبیر این خواب را پیدا کردید خیلی ازتون ممنونم

 6. دلتنگ یاردلتنگ یارsays:

  سلام من خواب عشقمو دیدم ده ساله از هم جداشدیم هردو ازدواج کردیم پسرعمومه خواب دیدم کره زمین تو دستمون اون داره با دستش قاره ها و کشورا و به هم میزنه ولی من گفتم نکن اینطوری و دوباره مثل اولش کردیم تعبیرش چی میتونه باشه البته همدیگر رو نمی‌بینیم ممنون میشم زود جواب بدین

 7. امیرامیرsays:

  با سلام و عرض ادب خواب دیدم که جلو پنجره طبقه بالای یک برج با خانواده بودیم که زمین لرزه شد،در آسمان کره زمین رو دیدم که رعد و برق و طوفان دورش رو احاطه کرده بود.ناگهان جاذبه قطع شد و کره زمین به سمت پایین امد و انفجار بزرگی صورت گرفت بعد از این هیچ چیز یادم نیست ممنون میشم تعبیر بفرمایید