تعبیر خواب سفر به کره ماه

اگر شما در خواب ببینید که به کره ماه سفر کردید می تواند معانی مختلفی را به همراه داشته باشد که قصد داریم امروز در این مقاله به معنای های آن پی ببریم. همانطور که می دانید،کمتر کسی در این دنیا می تواند به کره ماه برود و حال اگر شما در خواب خود دیده اید که سفر به کره ماه داشتید باید منتظر عواقب های مثبت و منفی آن باشید.

در ادامه شما خواهید خواند که خواب سفر به کره ماه چه پیامدهایی می تواند برای شما داشته باشد. بستگی دارد که شما چه نوعی از کره ماه را در خواب دیده اید و چه نوع سفری را به کره ماه داشته اید. بهتر است برای این کار به یاد بیاورید که شما چه نوع خوابی را دیده اید تا تفاسیر این مسئله برای شما آسان باشد.

شما خوش شانس هستید زیرا کمتر کسی در این دنیا می تواند به کره ماه سفر کند!

همانطور که ذکر شد،کمتر کسی در این دنیا می تواند سفر به کره ماه را داشته باشد و صرفا کسانی می توانند سفر به کره ماه داشته باشند که فضانورد باشند و یا اینکه جزو گروه تحقیقاتی هوا و فضای ناسا باشند.

پس از این جهت،کاری بسیار دشوار است که شما بخواهید به کره ماه سفر کنید.حال برای این که بخواهید به کره ماه سفر کنید،مطمئنا نیازمند تلاش های بسیار زیاد خواهید بود و نباید از این مسئله نگران باشید چون هر کس مزد تلاشش را دریافت خواهد کرد.

حال اگر شما خواب سفر به کره ماه را دیده اید،می تواند برای شما تعابیری بسیار خوب داشته باشد.

تعبیر خواب سفر رفتن به کره ماه چیست؟

اگر شما در خواب دیدید که به کره ماه سفر کردید،می تواند به این معنی باشد که شما به زودی به موفقیت های بسیار زیادی دست پیدا خواهید کرد و می تواند پله های موفقیت را طی کنید. همچنین خواب سفر به کره ماه می تواند خبرهای خوبی را به شما هدیه دهد و آن هم ازدواج با یک همسر بسیار مهربان و زیبا است.

شما باید منتظر پاسخ از سوی کائنات باشید و مطمئنا آن ها شما را بی جواب نخواهند گذاشت. همانطور که ذکر شد،کمتر کسی می تواند به کره ماه برود و همانطور که باید بدانید،از این جهت کمتر کسی می تواند خواب سفر به کره ماه را ببیند.

خواب سفر به کره ماه می تواند برای هر یک از افرادی که آن را می بینند بسیار جذاب و دل ربا باشد. مطمئنا شما اگر بتوانید منظومه های شمسی را در خواب ببینید بسیار جذاب خواهد بود و می تواند باز هم معانی خوبی داشته باشد.

خواب آماده شدن برای رفتن به کره ماه چه تفسیری دارد؟

اگر شما در خواب ببینید که در حال تفکر و آماده شدن برای سفر به کره ماه هستید،می تواند همانند سفر به کره ماه،نتایج جالبی داشته باشد. اگر شما خواب دیدید که در حال آماده شدن برای سفر به کره ماه هستید،می تواند به این معنی باشد که شما به زودی قرار است قدم های بسیار سنگینی را برای پیشرفت خود بردارید و مطمئنا در این کار موفق خواهید شد.

همانگونه که می دانید،خواب ها،رویاهایی هستند که بزودی و در آینده نه چندان دور تبدیل به واقعیت می شوند از این جهت شما نباید صرفا متکی به خواب خود باشید و باید برای هدف هایتان تلاش کنید و مطمئن باشید که با وجود چنین علائمی از سوی کائنات،به زودی پاسخ مثبتی را از سوی آن ها دریافت خواهید کرد.

خواب سفر به کره ماه همانگونه که ذکر شد،بسیار جذاب است و به این معنی است که شما خود را برای موفقیت آماده کنید و همچنین اگر یک فرد مجرد باشید،مطمئنا به زودی ازدواج خواهید کرد. از جهتی دیگر ممکن است شما خواب ببینید که در حال آماده شدن برای رفتن به کره ماه هستید و از این جهت نیز می تواند معانی بسیار زیبایی داشته باشد.

با دیدن خواب سفر رفتن به کره ماه،خود را آماده موفقیت های بسیار بزرگ کنید!

تعبیر خواب آماده شدن برای سفر به کره ماه می تواند این معنی داشته باشد که به زودی شما خود را برای قدم های بزرگ در زندگی آماده می کنید و باید برای آن ها اندکی تلاش کنید تا به موفقیت برسید. اگر ببینید که اطرافیان شما در حال سفر به کره ماه هستند نیز می تواند تعبیرهای بسیار زیبایی داشته باشد.

اگر شما در خواب خود یک جنس مخالف (نظیر زن و یا مرد) ببینید که در حال رفتن به کره ماه است و اگر آن شخص مجرد باشد می تواند به معنی ازدواج با آن شخص باشد!.

همچنین شخصی که در خواب شما سفر رفتن به کره ماه را پیشه گرفته است،می تواند این معنی داشته باشد که به زودی آن شخص به موفقیت های بسیار زیادی در زندگی خواهد رسید و بهتر است که آن شخص را تا لحظه آخر ترک نکنید و در کنار آن شخص بمانید.

زیرا موفقیت های او،موفقیت های شما نیز خواهد بود!.


دیگر مطالب پیشنهادی :

تعبیر خواب ماه

تعبیر خواب دیدن دو ماه کامل در آسمان


10 نظر

 1. مینامیناsays:

  سلام من خواب دیدم که پدربزرگم برای منو مامانمو مادربزرگم یک بلیط به فضا (فکر کنم به ماه)خریده است. من از این موضوع خبر نداشته ام و کمی شکه شدم سپس فورا رفتم و از دوستانم خواحافظی کردم. و بعد به سمت فضاپیما رفتم و با خوانواده ام (پدر بزرگ و مادربزرگ و مادر ) کنار هم روی صندلی های مخصوص فضاپیما نشستم. اما کمی بعد از خواب بیدارم کردند این خواب چه تعبیری می تواند داشته باشد؟ لطفا پاسخ دهید

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام این رویا بیانگر واقع نگری شما در زندگی است که باید نسب به مسائل پیرامون خود داشته باشید

 2. fawzia hussainifawzia hussainisays:

  سلام من در خواب دیدم که به کره ماه رفتم اونجا انسانهای زیاد بود همه بسیار خوشحال بودن جشن داشتن خانه های قشنگ داشت همه مردم هم دیگر را دوست داشتن بعضی دوست هایم بودن انجا

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام نیاز دارین شرایط زندگیتون رو تغییر بدین

 3. HHsays:

  سلام من خواب دیدم با دوستانم به ماه رفتم در اونجا شادی میکردیم و غیر از ما فقط یک نفر دیگر در اونجا بود که چهرش معلوم نبود ما برگشتیم ولی باز هم می‌خواستیم دوباره به ماه بریم این دفه وسایل مختلف رو آماده کردیم که از خواب بیدار شدم راستی اونشخصی که چهرش معلوم نبود همونجا موند من این چند روز در گیر یک تصمیم مهم بودم که از خدا خواستم درخوابم جواب رو بهم بده که آیا این کار درسته.یا نه تعبیر چی میشه

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام از سفر کردن پرهیز کنید

 4. همایونهمایونsays:

  سلام. خسته نباشید. بنده در خواب دیدم که برای انجام هر کاری که باید انجام بدم با اطرافیانم به مریخ میرم و برمیگردم.در خوابم رفتن به مریخ تقریبا یه چیزه معمول تری نسبت به واقعیت بود.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام سپاس مسولیتی بعهدتون خواهد بود

 5. سپیده شریفیسپیده شریفیsays:

  سلام.. من خواب دیدم که یک اردوی سفر به ماه با خونواده و بچه های دوران مدرسه رفتیم. حتی فضا رو هم دیدم توی فضاپیما من و یکی دیگه از دوستام جلوتر از بقیه نشسته بودیم و عملیات اماده سازیمون با بقیه فرق داشت..وقتی به ماه رسیدیم تعجب کردم چون اونجا هم اکسیژن داشت و نیروی گرانش و میتونسیم راحت تنفس کنیم و راه بریم..فروشگاها و مراکز خرید داشت رستوران داشت..و ادمایی هم اونجا زندگی میکردن..یه ابشار بزرگم داشت..همه چیز خیلی نزدیک به واقعیت بود..تعبیر خاصی داره؟؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام اتفاقات شادی در زندگیتون می افته

 6. رضاعزیزپوررضاعزیزپورsays:

  سلام من تو اخرین شب سال ۹۸ خواب دیدم از اتاقکی پرتاب شدم به اسمون همونطور ک با سرعت زیاد بالا میرفتم حس خیلی خوبی داشتم ودراخر رسیدم به ماه وبعداز مدتی برگشتم به همان اتاقک .لطفابهم بگید تعبیرش چیه چن روزه دنباله تعبیرشم پیدا نمیکنم مرسی

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بیانگر ناارحتی های روحی شما است

 7. زهرازهراsays:

  سلام خواب دیدم من وخواهرم به کره ماه رفتیم (انگار که وسط کره ماه بودیم نه روی سطحش) روی زمینش پر از پولک و اکلیل بود و ما پولکها رو جدا میکردیم و پرت میکردیم پایین تا برسه به مردم زمین تا اونایی که کنار ساحل بودن با پولکا یه چیزی بنویسن که ربط به امام‌ زمان داشت و الان در خاطرم نیست.و یه آهنگی که مربوط به امام زمان بود هم در حال پخش شدن بود

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام باید سعی کنید در زندگی کمی واقع نگرتر باشید

 8. RaminalizadaRaminalizadasays:

  خواب دیدم که ما یک گروپ بودیم که سفر کرده بودیم به کره دیگه که که نمیشناختیم کدام کره هست شبیه زمین بود که با یک موجود بیگانه برخورد کردیم شبیه انسان بود زن بود اون میخواست به ما حمله کنه اما انرا زدیم با کمان کشتیم این ذهنمو مشغول کرده

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   اشاره به طمع نسبت به امری که ضرر بهمراه دارد

 9. شادیشادیsays:

  سلام من خواب دیدم که به همراه یه پسری به کره ی ماه سفر کردم و دارم روی ماه راه میرم و مقداری خاک بر میدارم تا همراه خودم به زمین بیارم و بعد سواره سفینه میشم و به زمین برمیگردم درضمن من کنکوری هستم و مجرد

 10. فاطمهفاطمهsays:

  سلام..من خواب دیده ام که قراره به سفر کره ماه و فضانوردی برم،و هنوز نرفته بودم و فقط داشتم آماده میشدم..مثلا وسایل لازم و جمع میکردم و مقداری خوراکی با خودم آورده بودم و خلاصه آماده میشدم...این ی تصمیم ناگهانی من بود و خیلی تو خواب هیجان داشتم که دیگه بیدار شدم و نشد که تو خواب برم..تعبیرش چیست؟؟