تعبیر خواب دختر خاله

گاهی خواب بعضی از اقوام و آشنایان را می‌بینیم و سعی می‌کنیم تعبیر آن را پیدا کنیم. تعبیر خواب دختر خاله نیزمانند خواب سایر اقوام میباشد.  ممکن است این خواب را زیاد دیده باشید و سعی کرده که آن را تعبیر کنید و از نشانه های نهفته در آن اطلاع پیدا کنید و به آنها پی ببرید.

 تعبیر خواب دختر خاله مانند سایر خواب هایی از اقوام و آشنایان میبینیم به ارتباطات و روابط شما مربوط میگردد  ممکن است با دیدن خواب دختر خاله خود به این پی ببرید که در آینده ارتباطات و روابط تان  متلاشی شده و یا از نوع به هم پیوند داده می‌شود و اتفاقات خوب و رویایی برای شما به ارمغان خواهد آورد.

 اما بیشتر معبران تعبیر خواب دختر خاله را پسندیده و نشانی از خواب دختر میبینن و می‌گویند اگر شما در خواب خود دختری ببینید نشانه نشاط و شادکامی شما میباشد دلیل این تعبیر بدین صورت می باشد که اصولاً دختر نشانه رحمت و مغفرت خداوند بوده و نعمت و فراوانی زیادی با خود به همراه خواهد آورد بنابراین تعبیر خواب دختر خاله را نیز یکی از آن دانسته و بدین منظور تعبیر می‌کنند.

تعبیر خواب دختر خاله

  تعابیر متعدد و گوناگونی برای تعبیر خواب دختر خاله گفته شده و شما نیز می‌توانید به آنها بسنده کنید. اگر در خواب با دختر خاله خود بحث می کنید و در مشاجره وی خوشحال و شاد می باشد و شما پیروز می گردید نشانه این می باشد که در آینده موفقیت در کسب و کار خود به دست خواهید آورد و برای شما منفعت بسیار زیادی خواهد داشت.

اگر در خواب خود دختر خاله خود را به صورت می بینید که غمگین و ناراحت می باشد نشان دهنده این می باشد که ممکن است اتفاق بدی برای شما رخ دهد همانطور که بعضی تعبیر کنندگان اروپایی می گویند که  تعبیر خواب دختر خاله نشانه وقوع   اتفاقات بد می باشد اما معبران ایرانی و مسلمان این خواب  را بدین صورت می دانند که اگر فرد خواب بیننده ببیند که دختر در خواب وی خوشحال و شاد می باشد برای وی شادی را به ارمغان آورده و اگر شما در خواب ببیند که دختر خاله شما غمگین و ناراحت است برای شما اتفاقات بدی را رقم خواهد زد.

سوال توسط کاربر : من خواب دیدم که دختر خاله ام را در یک سانحه ی شدید تصادف از دست میدهم و برای مرگش بی تابی و گریه بسیار میکنم ، و خیلی وحشت زده شده بودم چون از بچگی باهم بزرگ شدیم و دوستش دارم ، لطفا تعبیرش را بهم بگید ؟

پاسخ توسط مدیر : معنای این رویا نمی تواند نگران کننده باشد و حتی نمادی از صحت ، صلامتی یا طول عمر برای این شخص (دختر خاله) خواهد بود ، همچنین این احتمال نیز می رود که بخاطر برخی از مسائل جزئی و خانوادگی دچار دلخوری یا ناراحتی شود.

تعبیر خواب دخترخاله بدین صورت نیز میشود اگر شما درخواب به این صورت این تعبیر می شود اگر شما در خواب دختر خاله  خود را در حالی که مرده است  زنده و سرحال ببینید نشان دهنده این است که سرحال و شاداب بوده ودر آخرت به خوبی میباشد، همچنین برای شما مژده و شادکامی در امور و عوامل زندگیتان را به پیش خواهد داشت اما اگر دختر خاله  زنده خود را مرده ببینید به این صورت است که ممکن است اتفاقات بدی برای شما رخ بدهد.

 موارد دیگری نیز وجود دارد که اگر شما از دختر خاله خود در خواب چیزی بگیرید همانقدر که از آن خوشحال می شوید و یاهمانقدر هدیه ای که دریافت کردید ارزشمند است برای شما سود نشاط و شادکامی  به همراه خواهد داشت. اما اگر آن چیز بی ارزش وبا  ناراحتی همراه  باشد و شما ناراحت کننده خواهد بود و نشانه  اتفاقات بد و ناخوشایندی برای شما است.

برای تعبیر خواب دختر خاله و سایر اقوام خود و سایر خواب هایتان میتوانید بصورت سوال و یا خوابی که دیده اید برای ما ارسال کنید و پاسخ ان را از ما بخواهید.


پیشنهادهای جدید :

تعبیر خواب خاله

تعبیر خواب حرف زدن با دختر جوان


17 نظر

 1. سارا گوجانسارا گوجانsays:

  من خواب دیدم که دختر خالم سر خیابون دیدم خوشخال بود و از این خرف میزد که به مهمانی عمه من رفته و خیلی خوش گذشته و( در عالم بیداری من از دختر خالم بیزارم و دلم نمیخواد ببینمش)

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   در زندگی اش موفقیت هایی بدست می آورد

 2. الالsays:

  سلام خواب دیدم پسری که دوسش دارم پسرخاله ی همسایمونه. همسایمون عروسی دعوت بودن . تا پاسی از شب منتظر بودم تا مطمئن بشم عروسی اونه. فردای اونروز رفتم لباس بخرم یکی از دوستان قدیمیم که سید بود رو دیدم . باهاش دردودل کردم. و رفتم خونم. هم خونه ایم که دخترخاله عشقم بود اومد و گفت که دیروز ازدواج کزده . من فکر کردم اون با عشقم ازدواج کرده. سریع چادر نمازمو برداشتم و وسایلمو جمع کردم که برم و باهاش دعوا کردم. گفت چرا اینطوری می کنی ؟ گفتم پسرخالت عشق منه. بعد برام توضیح داد که متوجه شدم پسرخالش هنوز ازدواج نکرده و دیشب عروسی خودش بوده و همسایمون به عروسی اونا دعوت بودن و شوهرش یکی دیگس. ولی باز دو به شک بودم نکنه شوهرش عشق من باشه .ممنون

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام باید مراقب دوستان دورو در اطرافیانتان باشید ممکن است در صدد ناراحت کردن شما باشند

 3. مستروین ایز هیرمستروین ایز هیرsays:

  سلام من خواب دیدم که دخترخاله ۴سالم تو خونه عموم اینا میپرید تو بغلم و میخندید و من خییلی احساس خوبی داشتم و باهام همینجوری بازی میکرد تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام با بچه ها حالتون خوب میشه و توی روحیتون تاثیر میذاره

 4. علیعلیsays:

  سلام من خواب دیدم دختر خاله ام که دوستش دارم با چهره ای خندون به من دست داد تعبیرش چیه؟؟؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام ممکن است بینتان الفت ایجادشود

 5. امیریانامیریانsays:

  سلام.من در خواب دیدم که دخترخاله ام پاشنه کفشش را خوابانده و وقتی پرسیدم چرا ؟خاله ام گفت که انقدر راه رفته که پایش درد می کند.راستی دخترخاله ام اختلاف سنی کمی داریم و هر دو مجردیم و اینکه همیشه هر دو خانواده رابطه خوبی داشتند اما 1 سال پیش رابطه خانواده ها کمرنگ شد تا اینکه فردای همان شبی که خواب دیدم دختر خاله ام تماس گرفت.تعبیرش چیه؟ممنون

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام دلتنگی و فکرو خیالی دارن

 6. مه نیامه نیاsays:

  سلام.من خواب دیدم که وارد یک مهمونی شدیم و پسر خاله ام دستشو برای دست دادن آورد جلو و من گفتم که زشته اگه دست ندهم و با ناراحتی دست دادم و روبوسی کردم😐😐این درصورتی هست که من همیشه محرم و نامحرمی رو رعایت کردم و اینکه هردو مجرد هستیم و پسر خاله ام با اینکه موقعیت خیلی خوبی داره ولی هنوز ازدواج نکرده و خیلی مغرور هستن ولی هیچ وقت جلو من مغرور نبوده. و اینکه من اصلا به پسرخاله ام فکر نمی کنم چرا باید خوابشو ببینم؟؟؟؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام ممکن است اشنایی های جدیدی در زندگی برایتان ایجادشود

 7. Merdas..kMerdas..ksays:

  سلام... ببخشید من خواب دیدم با دختر خالم و فامیلا تو خونه بازی میکنیم و اینا در کل شاد بودیم... بعد یه دفعه نمیدونم صحنه عوض میشه چی میشه. میفهمم امدن دنبال دخترخالم... یه بطری اب هم میخواستن و خودشو .. اونجوری که معرفی بود تو خواب یه حسی بم میگفت پدربزرگ دخترخالمه و قرارع ببرنش... خلاصه... سوار ماشین شدیم و دختر خالمم با ما بود.. بعد مامان و باباش هم از خونشون امدن و رفتیم که دخترخالمو بدیم بره... بطری اب هم دادیم انگار خیلی مهم بود... بعد یه حسی بهم میگفت.. انگار دختر خالم راضیه چون اگع مخالفت میکرد صد در صد نمیزاشتن بره... تعبیر داره ایا+؟

 8. کامیکامیsays:

  سلام خدمت شما من چند وقت زیادی هست که دختر خالمو ندیدم و دختر خالم سی و پنج سالشه و من بیست و یک،دیشب خواب دیدم وارد یه آموزشگاه شدم و میبینم دختر خالم سر یکی از کلاسا نشسته و داره زبان انگلیسی درس میده (در صورتی که تو حقیقت نه رشتش نه شغلش ربطی به زبان انگلیسی نداره)،بعد تموم شدن کلاسش با هم سلام و علیک میکنیم و میگم :دختر خاله جان از کارت راضی هستی؟میگه:هی چه کنیم از کار قبلی که ازم بیگاری میکشیدن و پول کمی بهم میدادن بهتره ...و بعد چند کلمه صحبت دیگه ،ازش خداحافظی کردم و از آموزشگاه اومدم بیرون و ....تمام،ضمنا اینم بگم که دختر خالم خیلی خیلی آدم مهربونیه.

 9. محمد ارمانیمحمد ارمانیsays:

  با سلام ببخشید من خواب دیدم با دختر خاله ام وارد رابطه شده ام و دختر خالم در خواب شاد بودش البته وارد سکس نشدیم و من تو خواب کنار کشیدم تو خانواده هم رابطه من با اون زیاد خوب نیست بنا بر دلایلی و ایشون با من خوب هستن می خواستم بدونم معنی این خوای چیه ؟؟

 10. فرهاد حیدریفرهاد حیدریsays:

  من خواب دیدم که با دختر خاله ام قرار ازدواج میگزاریم و او قبول میکند با شادی و خوشحالی

 11. فرهاد حیدریفرهاد حیدریsays:

  و اینکه من در واقعیت خیلی دختر خاله ام رو دوست دارم خیلیییییی

 12. فرهاد حیدریفرهاد حیدریsays:

  چرا جواب نمیدین

 13. alireza zamanialireza zamanisays:

  سلام من چن سري خواب دختر خالمو ديدم كه تو همشون با هم ميرفتيم بيرونو دوتامونم شاد بوديم تعبيرشو ميدونين؟!

 14. alireza zamanialireza zamanisays:

  سلام من چن سري خواب دختر خالمو ديدم كه تو همشون با هم ميرفتيم بيرونو دوتامونم شاد بوديم تعبيرشو ميدونين؟!

 15. ه ابراهیمیه ابراهیمیsays:

  درخواب پشت تلفن با دخترخاله ام که رفت امد نداریم بحث میکردم و اخرش من پیروز شدم.من را به یک مهمانی دعوت میکرد که قرار بود من نروم

 16. سامانسامانsays:

  سلام خسته نباشید من خواب دیدم من و خواهرم و مادرم توی یک خیابونی که شب شده بوده منتظر بودیم که سر اون خیابن یک‌سربازی بود باهاش درگیری لفظی تا حتی فیزیکی هم شد دختر خالمو دیدم که دختر بچه مریضی گرفته بود و خواهر رفت کنارش اونم همون مریضی گرفت و نفسش بالا نمیومد

 17. یگانهیگانهsays:

  سلام . من در خوابم دیدم که دختر خالم در حال جمع کردن اتاق منه بعد یکی از دفتر هامو برمیداره و میگه که میخواد با باباش بره خونه عمه و از روی کتاب من بنویسه . و میره یکی از هندزفری هامو برمیداره و میبره .( دختر خالم دختر عموم هم هست یعنی خالم با عموم ازدواج کردن)