تعبیر خواب دختر دایی

اقوام و یا دوستان و اشنایان ما زمانی که به خواب ما می آیند نشانه‌های خاص با خود دارند. تعبیر خواب دختر دایی نیز مانند خواب سایر اقوام نشانه هایی با خود دارد که برخی از آنها را خوب است بدانید. 

تعبیر خواب دختر دایی در گروه خواب های دختران تعبیر می‌شود، اما می‌توان از جهت دیگر نیز آن را بررسی نمود یعنی اقوام و فامیل بودن. دختر دایی یکی از اعضای نزدیک فامیل می باشد که اگر شما آن را در خواب ببینید تعبیر خواب دختر دایی  به این منظور می باشد که در روابط و همچنین مسائل کاری و اجتماعی و خانوادگی تان اتفاقات متعدد و گوناگونی رخ می‌دهد که اگر وی در خواب خوشحال و شاد و سرحال در آن زمانی که با شما مسئول صحبت کردن می باشد، ببینید باعث می‌شود که  خواب شما به اینگونه تعبیر شود که شما در آینده در روابط و همچنین ارتباطات خود اتفاقات خوب و عالی را مشاهده خواهید نمود.

سایر معنای و تعبیر خواب دختر دایی

ابن سیرین و منوچهری که از معبران  بسیار عالی خواب می باشند تعبیر خواب دختر دایی را از خواب های دختران تعبیر کرده و ان را بدین مضمون دانستند که اگر شما در خواب دختر دایی خود را به صورتی ببینید که شاد باشد  شادی و نشاط و آرامش در آینده برای شما پیش خواهد آمد 

و همچنین اگر شما دختر دایی خود را در حالی که با وی در حال صحبت کردن می باشید، ببینید  نشانه موفقیت شما است اما اگر وی در حال دعا بود یعنی اینکه برای شما شکست را پیش بینی نموده و ممکن است شما در آینده دچار شکست و یا مشکلاتی گردید. از طرفی بعضی از تعبیر کنندگان خواب دیدن خواب دختر دایی را بد دانسته و آن را نشانه به  وجود آمدن مشکلات اندک در ارتباطات و یا مسائل خانوادگی و اجتماعی می دانند.

مسائل متعددی در تعبیر خواب دختر دایی وجود دارد که به آنها باید دقت کرد اگر شما خواب دختر دایی خود که در قید حیات می باشد را ببینید و ببینید که وی سالم و ساده و شاد می باشد نشانه آن است  که در اینده وقت و حالت شما خوش بوده و برای شما  شادی را به ارمغان می آورد. اگر به شما  هدیه دهد به شما متاعی  از جایی می‌رسد که فکرش را نمی کردید و سود کلان برای شما خواهد داد.

سوال توسط کاربر : سلام خواب دیدم که دختر دایی جوانم که چند سال پیش فوت شده ، به خوابم اومد و یه نقطه ایستاده بود و بهم لبخند میزد ، هر چقدر سعی کردم باهاش چند کلمه ای صحبت کنم موفق نشدم ، آیا تعبیری دارد؟

پاسخ توسط مدیر : ظاهر این رویا نشان دهنده ی امنیت ، آرامش ، و همچنین رحمت و برکت در زندگی خانوادگی این شخص (دختردایی) خواهد بود و در حالت کلی مثبت و مطلوب است.

یکی دیگر از مواردی که در خواب بسیار دیده می شود و افراد آن را می‌بینند تعبیر خواب دختر دایی زمانی می باشد که شما از چیزی می گیرد یا به شما چیزی می دهد در واقع این به معنی هدیه دادن و هدیه گرفتن تعبیر می شود. 

اگر شما هدیه به کسی بدهید و آن را  بپذیرد ممکن است بر سر چه چیزی دلالت کند یکی اینکه اموال شما دزدیده خواهد شد دوم اینکه به شما خیر و خوبی میرسد و سوم  ممکن است  در روابط خود دچار مشکل شوید و این بسته به دریافت هدیه و حال فرد از گرفتن هدیه دارد. 

اگردختردایی شما  هدیه به شما دهد نشانه خیر و برکت و همچنین موفقیت در کارها می باشد که نشانه خوب و عالی میباشد و هر اندازه که هدیه مورد پسند شما در خواب قرار گیرد به شما منفعت و بهره خوب می رسد. اگر هدیه را همگان بپسندند منفعتی که به دست خواهید آورد بسیار زیاد می باشد و قطعاً دیگران را از آن بی‌نصیب نخواهید گذاشت.

اگر درمورد خواب ها و رویاهای خود سوالی داشتید یا نیاز به مشاوره میتوانید سوال و یا خواب خود را برای ما فرستاده و معنی و تعبیر ان را از ما بخواهید.


پیشنهادهای جدید :

تعبیر خواب ازدواج با دختر دایی

تعبیر خواب دایی

تعبیر خواب دختر ناشناس


4 نظر

 1. محمد سهرابیمحمد سهرابیsays:

  سلام خسته نباشید من خواب دیدم که دختر داییم با عجله به من گفت منو نگاه کن بعد خوابید ی چیزی گفت من نفهمیدم فکر کردم میگه شلوارمو بکش پایین من هم اینکارو کردم ولی گفتش نه اینکارو نکن میخاست چیزی به من بگه که بعضی افراد مثل مادر و خاله ام می امدند و نمیزاشتن که اون بگه منم میخاستم شمارمو بهش بدم که باهم حرف بزنیم که از خواب بیدار شدم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام رویای درهم و اشفته است

 2. زهرازهراsays:

  سلام. من خواب دختر دایی مادرم رو دیدم. این خانوم بیست سال پیش طلاق گرفته و یک زن جوون و مذهبی چادری است. خواب دیدم صاحب یک فرزند نا مشروع شده و داره همراه ما توی خیابون راه میره اولش که مارو دید سرش رو پایین انداخت و انگار شرمنده بود. در ضمن در واقعیت ارایش نمیکنه اما توی خواب ارایش خیلی غلیظی کرده بود و چادر هم سرش بود.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   ایشون مشکلات زیادی داره و سعی میکنه ظاهر زندگیش رو طوری نشون بده که بقیه متوجه گرفتاری هایش نشوند

 3. محمدامينمحمدامينsays:

  من خواب ديدم دختر داييم اومده بود تو اتاق خونه قديمى مادربزرگم خونه بزرگى بود و با حالت سوال ميخاست منو بكشونه به طرفى و ازش امتحان بگيرم املا ولى بزرگه حدود كلاس يازدهمه و ميدونستم بهم نظر داره بخاطر اين كه قبل از اين كه دختر داييم بياد داشتم با يه زن جوون و قشنگ معاشره ميكردم و اونم خنده هاى شهوت اميزى به من ميزد

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   به دوران بلوغ و احساساتی که در این سن دارین اشاره داره

 4. MelikaMelikasays:

  سلام من 10 سال دارم و خواب دختر دایی 5 سالم رو دیدم و میخواهم بدانم تعبیر اژن خواب چیست؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام رویای اشفته است