چگونه یک زرافه نقاشی کنیم

در این مطلب از سایت توپ تاپ یاد می گیرید که یک زرافه را به سادگی بکشید. زرافه ها بلندترین حیوانات دنیا هستند، آن ها به خاطر گردن بلند شان معروف هستند که از آن برای رسیدن به برگ های بالای درختان استفاده می کنند.اگر چه گردن آن ها خیلی دراز است، آن ها همان تعداد استخوان های گردن ما را دارند ولی استخوان های آن ها خیلی بزرگتراست! هم چنین زرافه ها از این نظر منحصر به فرد هستند که آن ها به جای یک شکم، چهار شکم دارند.

این به آن ها کمک می کند تا برگ و شاخه های سخت را هضم کنند.یک سازگاری دیگر زبان پانزده اینچ زرافه است. زبان زرافه سخت و پوشیده از مو است به طوری که می تواند برگ ها را از درختان خاردار جدا کند.زرافه ها در دراز مدت در فرهنگ انسان ها نقش داشته اند جوامع سراسر افریقا زرافه را در رقص، اساطیر و هنر به تصویر کشیده اند. بزرگ ترین سنگ نوشته یا کنده کاری دنیا دو زرافه را به قدمت  زندگی و حیات  نشان می دهد. مصریان باستان زرافه ها را به عنوان حیوان خانگی نگه می داشتند هیروگلیف خاص خود را به آن ها می دادند.

سالوادرو دالی نقاش سورئالیست در نقاشی هایش زرافه های شعله ور بود.زرافه نقش پشتیبانی کننده در فیلم" ماداگاسکار" در سال 2005 ایفا کرد وجفری زرافه از دهه ی 1950 سخنگوی فروشگاه های اسباب بازی های R بوده است.

دوست داری زرافه ی خودت را بکشی؟ انجام این کار همیشه آسان بوده است، اما بدون استفاده از این آموزش ساده و مرحله به مرحله آسان نبوده است.مداد  و کاغذ داری؟ این تمام چیزی است که گردن این حیوان جالب را بکشید

لوازم هنری توصیه شده: فروشگاه آمازون مرا ببینید

نشانگر شارژری برای کشیدن خطوط سیاه و تمیز.

کاغذی خوب و  ارزان برای کشیدن یا یک صفحه طراحی که بتواند در سفرها با شما همراه شود.

مدادهای رنگی روشن یا مداد های شمعی ارزان قیمت را با هم ترکیب کنید.

مداد تنظیم شده است تا با یک پاک کن وینیل یا خمیر ، و یک تراش، نقاشی و سایه سازی انجام دهد.

اگر مقدار زیادی از مداد استافده می کنید، حتی می توانید خودتان یک دستگاه برش گیر برقی بگیرید.

فروشگاه آمازون فابر-کاستل درتمام موارد بالا ، مجموعه های هنری فوق العاده ای را برای کودکان  دارد.

آمازون هم چنین انتخاب عالی از لوازم مدرسه دارد.

  دستورالعمل های قدم به قدم برای کشیدن زرافه

  با کشیدن دو دایره شروع کنید

  1. با کشیدن دو دایره شروع کنید، یکی بالای سر دیگری. دایره ی بالایی سر زرافه را تشکیل می دهد، در حالی که دایره ی پایینی قسمتی از بدن را بر پایه ی گردنش تشکیل می دهد.

  متصل کردن دایره ها

  2. یک جفت خطوط منحنی بکشید که دو دایره را متصل می کند، این گردن دراز زرافه را تشکیل می دهد.

  صورت و دهان زرافه را تشکیل دهید

  3. با استفاده از یک خط منحنی،  یک شکل بیضی را در جلوی سر زرافه قرار دهید. این شکل صورت و دهان زرافه را تشکیل می دهد.

  تشکیل پاهای عقب

  4. یک دایره ی بیضی شکل را کنار شانه، دایره در دور گردن بکشید. این بیضی شکلی از پاهای عقب را تشکیل می دهد.

  دم زرافه را تشکیل دهید

  5. با استفاده از دو خط کمی خمیده، دایره و بیضی را به هم وصل کنید و پشت و شکم را ترسیم کنید. از باسن یک، یک جفت خط منحنی کشیده، و اجازه دهید خطوط در یک نقطه قرار بگیرند. یک شکل قطره اشک در زیر این نقطه رسم کنید،این شکل دم زرافه را با دسته ای از مو در انتهای آن شکل می دهد.

  رسم دو شاخ زرافه

  6. زرافه ها دو شاخ سخت و استخوانی در بالای سر خود  دارند. اینها را با کشیدن دو مجموعه خطوط موازی و منحنی از سرآنها  رسم کنید. بالای هر مجموعه خط ، یک دایره را محصور کنید، سپس با استفاده از دو خط منحنی گوش را بکشید و اجازه دهید خطوط در یک نقطه قرار بگیرند.

  پاک کردن خطوط راهنما

  7. خطوط راهنما را از سر، گردن و بدن پاک کنید.

  پاهای زرافه را بکشید

  8. پاهای زرافه را بکشید. برای هر پا یک سری از خطوط موازی منحنی رابه سمت پایین از بدن بکشید.  هر پا را با استفاده از یک خط منحنی کوتاه و خمیدع محصور کنید.دقت کنید که چگونه خطوط در بالای پای عقب از هم جدا می شوند و منحنی ران را ترسیم میکنند.

  اضافه کردن جزئیات زرافه

  9. جزئیات را به زرافه ی خود اضافه کنید.یک دایره بکشید وچشم را تشکیل شود، سپس یک دایره ی کوچکتر داخل آن بکشید.دایره ی داخلی را سایه بزنید، مردمک چشم را تشکیل می دهند. یک دایره ی کوچک دیگر را روی بینی بکشید تا سوراخ بینی را شکل بدهید. بعد با کشیدن یک خط منحنی، گوش را اضافه کنید.با کشیدن یک خط افقی ومنحنی در انتهای هر پا،سم اسب ها را شکل دهید. اشکال نا منظمی در اندازه های مختلف در سراسر بدن زرافه بکشید تا لکه ها را شکل دهند.

  رنگ آمیزی زرافه

  10. زرافه را رنگ کنید. زرافه ها اغلب در رنگ های قهوه ای ، برنزه ویا رنگ زرد با خال های قهوه ای تیره هستند.

   آموزش کامل کشیدن زرافه در یک تصویر

   آموزش نقاشی زرافه در یک تصویر

   راهنمای نقاشی را دوست داشتید؟

   در بخش نظرات توضیح دهید.


   پیشنهاد های جدید :

   آموزش نقاشی چهره

   چگونه یک دایره نقاشی کنیم

   چگونه یک شیر نقاشی کنیم؟


   هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...