تعبیر خواب مهر و جانماز چیست؟

تعبیر خواب مهر و جانماز به این دلیل که در رابطه با خداوند تبارک و تعالی و ستایش اوست، در برخی اوقات خوب و نیک بوده و برای کسی که خواب می بینید، اتفاقات نیکویی در راه است. شما باید به نوع جانماز و ... در خواب توجه کنید تا دقیقا بدانید که تعبیر خوابتان چیست و چه چیزی در پشت این خواب نهاده شده است

تعبیر خواب مهر و جانماز چیست؟ اگر در خواب مهر و جانماز دیدیم، تعبیر این خواب چه می تواند باشد؟ با ما در این مقاله همراه باشید تا شما را با تعبیر خواب مهر و جانماز آشنا کنیم تا زمانی که خواب آنها را دیدید، بتوانید آن را تفسیر نموده و به معنی خواب خود پی ببرید. با ما همراه باشید.

تعبیر خواب مهر و جانماز

مهر و جانماز وسیله هایی هستند که ما به واسطه ی آنها با خداوند تبارک و تعالی ارتباط برقرار می کنیم. به طور صریح تر بخواهیم بگوییم، این ها وسایل ارتباطی مابین ما و خداوند هستند و از همین جهت می توان آنها را بسیار نیکو دانست و دیدن آنها در خواب، بسیار خوب و عالی است.
در ادامه تفاسیر مختلفی را در مورد مهر و جانماز برایتان بیان خواهیم کرد که دانستنشان خالی از لطف نیست و ممکن است به هر شکلی شما این خواب ها را ببینید که بعد از خواندن این مطالب، می توانید به معنای واقعی خواب خود دست پیدا کنید.

این تفاسیر از منوچهر مطیعی تهرانی هستند که می توانند در این زمینه به شما بسیار کمک کنند.

تعبیر خواب جانماز ، تعبیر خواب مهر و جانماز

تعبیر خواب جانماز بر اساس جنس پارچه آن

اگر در خواب جانمازتان از جنس پشم باشد، معنی آن این است که به طاعت و صلاح تصریح می شوید! اما اگر این جانماز شما جنس ابریشم بود، به معنای این است که شما از راه دین خارج می شوید و مسیر تزویر و ریا را در پیش خواهید گرفت. از این تفسیر می توان چنین برداشت کرد که کیفیت و تفسیر خواب بسته به نوع جنس پارچه جانماز شما بستگی دارد.

در اینجا لازم به ذکر است که بگوییم این ها همگی تفاسیر و تعابیری از خواب شما هستند و همانطور که از نام این مسئله پیداست، شما اینها را فقط در رویا دیده اید و نباید آنها را آنقدر جدی بگیرید که عقل و منطق خود را فراموش کرده و این مسائل را به عنوان وحی منزل بپذیرید! این خواب ها تنها به عنوان یک راهنما برای شما عمل خواهند کرد.

تعبیر خواب جانماز و سجاده دیگران

دیدن سجاده و جانماز دیگران زمانی که بر آن نشسته یا ایستاده باشید، در خواب بسیار نیکو است! همچنین اگر شما در خواب ببینید که شخص دیگری بر سجاده شما ایستاده است، به این منظور است که بنیان خیر می نهید یعنی این که کاری را انجام می دهید که دیگران به استمرار و تناوب از آن بهره می برند و نام شما را به نیکی یاد می کنند.

این کار در زمان های زیادی می تواند صورت پذیرد! مانند ساختن مسجد، ایجاد کاریز و بنیاد سیل و ... .

تعبیر خواب مهر و جانماز بر اساس مسائل دیگر

اگر در خوابتان دیدید که جانماز خودتان را پشت و رو پهن نموده اید، می تواند تعبیرش این باشد که شما دچار فریب و نیرنگ شیطان خواهید شد و او شما را گمراه می کند. این خواب نشان از آن دارد که شما کاری را به هوای نفس انجام خواهید داد. از این تعبیر می توانید به عنوان یک هشدار استفاده کنید و طمع ها و خواسته های نفسانی خود را کنار بگذارید که مبادا دچار سردرگمی در مسیر الهی و خداوند بشوید.

تعبیر خواب مهر و جانماز چیست؟

همچنین اگر شما در خواب ببینید که جانماز، مهر یا تسبیح خود را گم نموده و به دنبال آن می گردید، تعبیرش این است که شما در معرض نیرنگ ها و حیله های شیطان قرار دارید. فریب شیطان را انسان زمانی می خورد که اشتیاق انجام گناه در او کور نشده باشد. شما باید ببینید که این روزها در چه زمینه ای مدام در معرض وسوسه های شیطانی قرار دارید تا این وسوسه ها را از بین ببرید و بتوانید بر آنها پیروز شده و دوباره در مسیر الهی قرار بگیرید.

اگر شما در خواب ببینید که سجاده دارید اما این سجاده یا سوراخ شده و یا سوخته است، تعبیرش می تواند این باشد که شما گناهی را انجام داده اید که هنوز بابت آن توبه نکرده اید و آثار آن هنوز باقی مانده است. برای این مسئله هم می توانید به دنبال کارهای اشتباه انجام داده خود بگردید و سپس برای آن توبه نموده و سعی کنید جبران خسارات کنید.

قطعا چون خودتان داخل گود ایستاده اید، نمی توانید به صورت دقیقی مشخص کنید که چه گناهی انجام داده اید(که در صورت استفاده از احساسات می توان به خوبی متوجه گناه شوید)، پس در این زمان می بایست از دیگرانی که به آنها اعتماد دارید و می دانید که همیشه به صلاح شما حرف می زنند و خوبتان را می خواهند، مشورت بگیرید و از دیدگاه آنها به مسئله پی ببرید که چه گناهی بوده که انجام داده اید.

اگر بخشی از سجاده شما سوراخ یا سوخته شده بود، تعبیرش می تواند این باشد که شما بر راستای صداقت عبادت نمی کنید و به همین دلیل این عبادت شما بی ارزش به حساب می آید. پس به همین دلیل شما باید تغییر مسیر بدهید و سعی کنید عبادات خود را به گونه ای انجام دهید که مورد قبول خداوند واقع می شوند. این مسئله را به راحتی از طریق احساست خود می توانید متوجه شوید! چرا که احساسات انسان به وی دروغ نمی گویند مگر اینکه شما بر روی آن فیلتر بگذارید و بخواهید خود را قانع کنید؛ در غیر اینصورت، به روشنی شما را راهنمایی خواهند نمود.

تعبیر خواب مهر نماز

تعبیر خواب مهر نماز

مهر به نماز اشاره دارد! پس می توان برای تعبیر خواب مهر، از تعبیر خواب نماز نیز استفاده نمود. امام صادق علیه السلام در مورد تعبیر خواب نماز اینگونه می فرمایند که: نماز گذاشتن به خواب بر هفت وجه است. اول: ایمنی. دوم: شادی. سوم: عز و جاه. چهارم: مرتبت. پنجم: رستگاری. ششم: یافتن مراد. هفتم: نقصان (به دلیل نقل قول امکان تغییر دادن جمله نبود.)

یعنی اگر شما در خواب در حال نماز خواندن هستید، قاعدتاً مهر را هم در آن خواهید دید که این موضوعات می توانند به یکدیگر مرتبط باشند. پس این با این عنوان برایتان ممکن است ایمنی، شادی، عز و جاه، مرتبت، رستگاری و یافتن مراد اتفاق خواهد بیفتد که اتفاقات خوب و نیکویی هستند.

این بود تعابیر دیدن جانماز و مهر در خواب که با استفاده از این توضیحات، قاعدتاً خواهید توانست به تفسیری مورد نظر خود برسید.


مطلب پیشنهادی :

تعبیر خواب جانماز هدیه گرفتن


هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...