تعبیر خواب شله زرد، خوشبختی است

شله زرد و یا سایر دسرها در رویا اغلب معنای خوب و دلپذیری دارند، دقیقا مانند طعم شیرین آن ها. به عنوان مثال تعبیر خواب شله زرد نذری گرفتن به خبرهای خوبی اشاره دارد که در آینده ای نه چندان دور به شما می رسد. این می تواند خبر بارداری یا استخدام باشد!

تعبیر خواب شله زرد و سایر دسرها اغلب بیانگر صلح و هماهنگی میان شما و سایر اعضای خانواده می باشد. دیدن غذاهایی با طعم و مزه بسیار شیرین گاهی اوقات نیز دلزدگی بیننده رویا از زندگی سرشار از خوشبختی و آسایش را نشان می دهد! آیا واقعا اینطور است؟! در این حالت احتمالا نیاز به اتفاق یا شخصی دارید که نور و انگیزه را به زندگی شما بازگرداند. 

بنابراین تعبیر خواب شله زرد زیر خوردن به شما نشان می دهد که بهتر است به دنبال یک ماجراجویی جدید باشید. در صورتی که یک زن در رویای خود ببیند که در حال درست کردن شله زرد برای شخصی دیگر است بدین معناست که وی در بیداری با همسر آینده و همتای روحی خود روبرو خواهد شد و چه خبری بهتر از این؟! این رویا می تواند نشانگر یک عروسی و مراسم ازدواج نیز باشد. البته این صرفا برای تعبیر خواب شله زرد نیست بلکه می تواند شامل سایر دسرها نیز در رویا باشد.

تعبیر خواب شله زرد خوردن

تعبیر خواب شله زرد خوردن نشانه رضایت است. چنین رویایی مثبت تلقی می شود. این می تواند نشان دهنده احساس غرور و رضایت از دستیابی به هدفی باشد که مدت هاست برای آن تلاش می کنید. اگر در رویای خود مشغول خوردن شله زرد باشید و این کار را با ولع زیادی انجام دهید بدین معناست که تلاش زیادی برای بدست آوردن اهداف خود انجام داده اید و اکنون زمان آن رسیده که نتیجه تلاش های خود را ببینید. حال که توانسته اید به موقعیتی که می خواستید دست یابید، نشسته و نتیجه کارهای خود را با غرور و رضایت تماشا می کنید. 

تعبیر خواب شله زرد خوردن

تعبیر خواب شله زرد خوردن به صورتی که فرد از خوردن آن احساس خوبی نداشته باشد نشان می دهد که موقعیت کنونی شما را راضی نمی کند. با اینکه به جایگاه و موقعیت خوبی دست پیدا کرده اید اما این چیزی نیست که دنبال آن بودید. شاید چیزی فراتر از این و یا شاید موقعیتی دیگر. اما بهرحال اکنون از دست یابی به این موقعیت راضی نیستید. از بعد منفی تعبیر خواب شله زرد خوردن به مشکلی از گذشته مربوط می شود که اکنون سرباز زده و زندگی شما را دچار درگیری هایی ناخواسته ساخته است.

تعبیر خواب شله زرد نذری دادن

تعبیر خواب شله زرد نذری در باورهای مذهبی و غیر مذهبی معانی و تفسیر های متفاوتی دارد. اگر از بعد معنوی و مذهبی به این رویا نگاه کنیم می توان اینگونه استنباط کرد که در پی انجام کاری نیک و پسندیده هستید. سعی دارید دلی را شاد کنید و یا به بنیادی نیکوکارانه کمک کنید. شاید این کار به بزرگی قبول کردن سرپرستی یک کودک بی سرپرست نباشد. اما بهرحال کاری است که نشان از احسان و نیکی دارد. به خصوص اگر در رویا غذایی که نذری می دهید طعمی شیرین و دوست داشتنی داشته باشد که درخصوص شله زرد اینگونه است. اما اگر بخواهیم بدون دیدگاه و جهت گیری مذهبی به این رویا نگاه کنیم می تواند اینگونه گفت که تعبیر خواب شله زرد نذری شریک کردن فرد یا افرادی دیگر در خوشبختی و رضایت از زندگی است.

تعبیر خواب دادن یا گرفتن شله زرد نذری

بدین شکل که احتمالا اخیرا قادر بوده اید کار یا تجارتی جدید راه اندازی کنید . این کار وسعتی زیاد دارد و حال زمان آن رسیده که کسانی را که نیاز به کمک دارند گرد هم جمع کرده و شغلی که لایقش هستند را در اختیار آن ها قرار دهید. البته اگر به عنوان مثال زنی خانه دار چنین رویایی ببیند لزوما به معنای کسب و کار جدید و سهیم شدن آن با دیگران نیست. این زن دوست دارد اعضای خانواده و اطرافیانش را خوشحال و شاد سازد. آن ها را در روزهای خوب خود سهیم سازد.

تعبیر خواب شله زرد نذری گرفتن

تعبیر خواب شله زرد نذری گرفتن خبر از رسیدن روزهای خوب دارد. فردی احتمالا وارد زندگی شما می شود که می تواند احساسات خوب را به ارمغان آورد. سعی کنید برای تعبیر خواب شله زرد نذری گرفتن طعم شیرین شله زرد و دلپذیری آن را به خاطر آورید. همان احساس در تعبیر رویای شما دخیل است. می توان انتظار داشت که این شیرینی و احساس خوب به شکلی و از طریق فردی که انتظارش را ندارید به طور اتفاقی وارد زندگی شما شود. یا اینکه ممکن است خواسته و آرزوهای شما برآورده شود. نتیجه تلاش های سالیانه خود را ببینید.

تعبیر خواب پختن شله زرد

اگر زنی که مدت ها است ازدواج کرده و منتظر فرزندی است احتمالا پس از دیدن چنین رویایی خبر بارداری خود را از مسئول آزمایشگاه خواهد شنید. اگر فردی پشت کنکوری این خواب را ببیند اینگونه است که نتایج کنکور رضایت او را جلب خواهد کرد. اگر مردی که برای استخدام به شرکتی رزومه ارسال کرده بود در خواب ببیند که زنگ در خانه آن ها به صدا درآمده و یک ظرف پر از شله زرد نذری برایش آورده اند، می تواند فردا صبح منتظر زنگ منشی آن شرکت باشد که خبر رضایت مدیر عامل از استخدام شرکت را به او می دهد.

تعبیر خواب شله زرد پختن

تعبیر خواب شله زرد پختن علامتی است که نشان می دهد غرق در دلخوشی و شادی خواهید بود. زمان دستیابی به اهداف نزدیک است. بنابراین انگیزه خود را از دست ندهید و تلاش را ادامه دهید. اگر اکنون مانعی وجود دارد بهتر است آن را شناسایی کنید و به این سوال پاسخ دهید که چیز شما را پشت نگه می دارد و مانع از پیشرفت می شود؟  اگر خود را در حال پختن شله زرد ببینید و بدون امتحان کردن طعم آن به دیگران می دهید، بدین معناست که دیگران از انجام کاری که اخیرا انجام می دهید متعجب خواهند شد. از دیدگاه برخی معبرین شله زرد پختن و درست کردن دسر بدان معناست که شما سعی دارید همیشه شخصیت واقعی خود را به نمایش بگذارید و از دو رویی دوری می کنید.


دیگر مطالب پیشنهادی :

تعبیر خواب نذری دادن برنج

تعبیر خواب نذری چیست


6 نظر

 1. هانیههانیهsays:

  با سلام...من اربعین نذری شعله زرد داشتم..باتوجه به شرایطمون زیاد درست نکردیم..اما یه برکتی گرفت از دیگ که در نظر داشتیم زیادتر شد..مادرم میگفت خیلی زیاد برکت گرفت..برای اینکه از دیگ نریزه بیرون..مقداری شو برداشتیم برای مصارف دیگه.. من بعد از اذان صبح دیدم که اون نصفه دیگه رو گذاشتیم حیاط روی پله ها داریم داریم شعله زرد درست میکنیم...بعد همسایه هامون مردم کاسه به دست میان تا شعله زرد بگیرن..من هی ظرف نگاه میکردم میگفتم کمه اخه...اما کاسه ها رو پر میکردیم ازش کم نمیشد..قشنگ ام می جوشید.. ممنون

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام تعبیر خواب شله زرد خوردن نشانه رضایت است. چنین رویایی مثبت تلقی می شود. این می تواند نشان دهنده احساس غرور و رضایت از دستیابی به هدفی باشد که مدت هاست برای آن تلاش می کنید.

 2. ......says:

  سلام خواب دیدم شعله زرد نذری آوردن پدرشوهرم تقسیم کرد وبه همه داد به جز من بعد منم ناراحت بودم وباحالت شوخی گفتم به من نمیدی وهمه شعله زردا توو ماست خوری بود وبرای خودش توو کاسه ی سفالی گذاشته بود که من باحالت شوخی برداشتم وبعد متوجه شدم که برای منم توو ماست خوری گذاشته ولی راضی به دادنش نبود ممنون از تعبیرشما

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام نشان دهنده تلاش و کوششی است که در زندگی برای به دست اوردن اهدافتان انجام داده اید ولی نتیجه ای حاصل نشده است

 3. مریم حاکمیمریم حاکمیsays:

  سلام ، من تو خواب بعداز ظهرم دیدم‌‌ تو یه مکان نا آشنا هستم ( اصلا یادم نمیاد چرا اونجا بودم ‌و کجا بود) دیدم یکی برای من و بقیه کلی شله زرد نذری اورده ، نگاه کردم دیدم یه قوطی پر ظرف شله زرده که خیلی قشنگ تزیین شدن، بعد دیدم یه خانمی ناشناس برام یه نذری دیگه که یه چیز مثل شیرینی گردویی کوچیک بود اورده . اون شیرینی رو خوردم مزش خوب بود ممنوم میشم تعبیرشو بگید

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   موقعیت ازدواج براتون پیش میاد یا به آرزوتون می رسین

 4. آیداآیداsays:

  سلام من خواب دیدم برای پخت شله زرد من و همکارم بادام ها را خلال میکنیم و در شله زرد میریزیم انگار شله زرد نذر همکارم بود. تعبیرش رو بگین ممنون میشم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام ممکن است اتفاقات جالبی برایتان رخ دهد که باعث ایجاد انگیزه در شما خواهدشد

 5. زهرازهراsays:

  سلام من خواب دیدم خانواده خاله و داییم شله زرد پختند و توی دو تا دبه ریختند و از خانه بیرون بردند.‌و به خانواده ما چیزی ندادند.‌گفتند همه این شله زردها برای زن داییم هست.‌( راستش ما با خاله و داییم در یه ساختمان زندگی میکنیم و در مورد یه ملک ارثی مشکل داریم و منتظر حکم دادگاه هستیم. ) لطفا بفرماید تعبیرش چیه ؟ آیا ما باید شله زرد نذر کنیم ؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام امکان داره در این قضیه حق و نا حق بشه

 6. رامتین ادینه وندرامتین ادینه وندsays:

  سلام من بعدازظهرخواب دیدم که توی خیابان روی زمین همش شعله زردبودومن همین جوری راه میرفتم وبا قاشق اززمین شعله زردبرمیداشتم ومیخوردم ودرراه رسیدم به یه جای که توخیابان چادرزده بودن واله ضربه مردم میدادن دیدم خیلی ادم اونجامنتظربودن شعله زرد بگیرن ویکی ازفامیلامون رادیدم که دم چادر وایساده بودبه مردم نذری میدادبه من گفت بیاشعله زرد بگیر من رفتم که شعله زردبگیرم هی باخودم میگفتم بشقاب ندارم بریزم توچی یه نفر مونده بودمن بگیرم بیدارشدم ممنون میشم تعبیرشوبگین

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام شخصی به شما فحاشی می کنه