تعبیر خواب نوشته در آسمان

تعبیر خواب نوشته در آسمان تا حد زیادی به رنگ و روشنایی آن و وجود ستارگان و سایر جزئیات آن بستگی دارد. گاهی اوقات تعبیر خواب نوشته در آسمان از دیدگاه برخی معبرین نشان دهنده روزهای پر هیاهو و احساسات هیجان انگیز است.

تعبیر خواب نوشته در آسمان شاید موضوعی نباشد که هر روز به دنبال آن باشیم. اینکه در رویای خود نوشته ای را در آسمان ببینیم خوابی نیست که برای همه افراد تکرار شود. اما درصورتی که شما چنین رویایی را شب گذشته تجربه کرده اید، بهتر است سعی کنید تمام جزئیات آن را به خاطر آورید تا بتوانیم در ادامه تعبیر خواب نوشته در آسمان را با جزئیات کامل بررسی کنیم. اگر نوشته ای در آسمان تیره و تاریک مشاهده شود علامت ناامیدی از جانب خداوند است. در اصل برخی از معبرین بر این باور هستند که تعبیر خواب نوشته در آسمان تاریک علامتی از سوی خداوند است که نشان می دهد از شما خشمگین و یا ناامید شده است.

بهتر است در صورت دیدن چنین رویایی سعی کنید اعمال و رفتارهای خود در زندگی بیداری را مورد بازبینی قرار دهید و به این سوال پاسخ دهید که چه اشتباهی می تواند تا این اندازه آفریدگار شما را دچار خشم و غضب سازد. البته از سوی دیگر اگر بتوانید کلمه های نوشته شده در آسمان را نیز به خاطر آورید در تفسیر رویا جایگاه بسیار مهمی خواهد داشت. اکثر افرادی که چنین رویایی تجربه می کنند اعلام می دارند که نوشته برای آن ها نامفهوم بوده و یا آن را به خاطر نمی آورند. در غیر اینصورت اگر نوشته حاوی خبر یا پیامی باشد نشان می دهد که یا از طرف پروردگار و یا از سوی ذهن ناخودآگاه شما موضوع یا پیامی در صدد ورود به ذهن خودآگاه می باشد که اهمیت زیادی دارد پس سعی کنید آن را جدی بگیرید. اما در صورتی که این نوشته مفهومی نداشت سایر شرایط خواب تعیین کننده خواهند بود که یکی از ان ها تاریکی آسمان بود.

تعبیر خواب نوشته در آسمان شب

تعبیر خواب نوشته در آسمان شب ابری که شما قادر به دیدن ستارگان آن نیستید و احتمال بارندگی از این ابرها زیاد است نشان دهنده نگرانی، بی ثباتی و موانع احتمالی که در مسیر موفقیت وجود دارد می باشند. آسمانی که پوشیده از ابر باشد در اغلب موارد به اندوه و ناراحتی های درونی فرد اشاره دارد. اگر شما خود را در آسمان ببینید که با وسیله ای درحال نوشتن بر روی آن هستید، بدین معناست که در آینده ای نه چندان دور قدرت زیادی بدست می آورید و این امر باعث می گردد که میام مردم عزیزتر شده و تجلیل و قدردانی زیادی از شما گردد.


مطلب پیشنهادی :

تعبیر خواب آسمان صاف


تعبیر خواب نوشته در آسمان شب های روشن به آرزوهای عاشقانه شما مربوط می شود. احتمال ار فراق کسی رنج می برید و یا مدتی است که عاشق فردی شده اید و یا همسرتان زمانی است که از شما دور شده است. اگر آسمان رویای شما پوشیده از شعله های آتش باشد از یک خوشبختی بزرگ و عظیم خبر می دهد که شادی بسیاری را برای شما به همراه خواهد داشت. اگر در رویا بدانید که شب است اما آسمان به جای تاریک بودن به رنگ آبی روشن است، به شادی و خوشبختی و لذتی اشاره دارد که در زندگی نصیب شما می گردد.

تعبیر خواب نوشته در آسمان از دیدگاه سنت های غربی

تعبیر خواب نوشته در آسمان از دیدگاه برخی سنت های غربی بیشتر به رنگ و روشنی و تاریکی آن آسمان بستگی دارد. به عنوان مثال اگر در رویا آسمان آبی ببینید، بدین معناست فرد یا چیزی را که از دست داده اید بار دیگر به دست می آورید. در هر صورت یک آسمان روشن پیش بینی کننده اوقات خوش و دلپذیر است که در آینده تجربه خواهید کرد. این رویا نشان می دهد که هیچ گونه مانعی برای رسیدن به خواسته ها وجود دارد. تعبیر خواب نوشته در آسمان که به صورت یک لکه سیاه بزرگ در رویای شما دیده شود، نشان دهنده مشکلی است که در روزهای آتی به طور ناگهانی در زندگی شما پدیدار می شود. 

اما اگر آسمان در رویای شما به شکلی رنگارنگ بود، پیش بینی کننده یک زندگی عاشقانه شلوغ و چند جانبه است. احتمالا اکنون با شخصی رابطه دارید اما قلبتان نزد فرد دیگری گرفتار مانده است. تعبیر خواب نوشته در آسمان سفید به تفکرات فرد بیننده رویا ربط دارد. اگر آسمان در رویای فردی کاملا سفید و بدون هیچ رنگ و لکه ای باشد به بی فکر گذشتن روزهای اخیر او اشاره دارد. بهتر است کمی درخصوص زندگی تامل کنید و در صورت نیاز سبک زندگی خود را تغییر دهید. نمی توان برای همیشه بی تفاوت بود.


مطلب پیشنهادی :

تعبیر خواب ابری شدن آسمان


تعبیر خواب نوشته در آسمان از دیدگاه روانشناسی

تعبیر خواب نوشته در آسمان از دیدگاه روانشناسی نشان دهنده روزهای پر هیاهو و احساسات هیجان انگیز است. به خصوص اگر این آسمان ابری و همراه با صدای رعد و برق باشد. همچنین این رویا با برخی از موانع فکری نیز در ارتباط است. احتمالی موضوعی اخیرا ذهن شما را درگیر کرده و این امر مانع از رسیدگی به موضوعات مهم تر می گردد. شما بایستی یک پالایش ذهنی داشته باشید و بتوانید از افکاری که باعث درماندگی ذهنی شما می گردد فاصله بگیرید.

اگر با قلمی جادویی بر روی ابرها بنویسید، به نظر می رسد از یک پشیمانی بزرگ در زندگی رنج می برید. بهتر است بدانید که هر اشتباهی قابل جبران است. فقط کافیست قدم های اولیه را بردارید. اگر نوشته شما بر روی آسمان ناگهان ناپدید شود، شخصی که منتظرش هستید هرگز به نزد شما باز نمی گردد. بنابراین با واقعیت ها روبرو شوید و دست از انتظارهای بیهوده بردارید. با این کار فقط زمان و انرژی زیادی از خود میگیرید.


پیشنهاد ویژه :

تعبیر خواب رفتن به آسمان و برگشتن


7 نظر

 1. vafavafasays:

  سلام خواب دیدم غروب بودوهنگام اذان روی اسمان نوشته بوداسلام علیک یااباعبدالله ومن نگاه میکردم واشک میریختم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام. وقت بخیر. احتمال اینکه مرتکب اشتباه یا گناهی در واقعیت شوید وجود دارد.

 2. فروزانفروزانsays:

  سلام خواب دیدم هوا تاریک و صاف بود و در آسمون عکس تاج طلایی بود که زیرش نوشته شده بودking

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام. وقت بخیر. احتمالا آینده ای هیجان انگیز و پر از شیب خواهید داشت. این یک خواب مثبت است.

 3. شهلاشهلاsays:

  سلام دیشب خواب دیدم آسمان شب ابری و روشن با نام محمد مزین شده و ویژگی های اسم محمد در پایین آن نوشته.تعبیرش ؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام این رویا نشان دهنده روزهای پر هیاهو و احساسات هیجان انگیز است.

 4. Mohadese saberMohadese sabersays:

  سلام من دیشب خواب دیدم من و برادرم خانه پدر بزرگمون‌هستیم و‌کسی جز ما دوتا نبود شب بود من توی حیاط بودم و نگاهم‌به آسمان که افتاد دیدم متنی روی آسمان نوشته شده اول خیر ریز نوشته بود هرکاری کردم نمی تونستم بخونمش و متنه خود به خود بزرگ تر میشود نوشته نماز عید قطر را بخوانید و هدیه کنید به مهدی موعود تا سریع ظهور کند و این متن رفت و بزرگ نوشت محمد رفتم توی اتاق به برادرم گفتم‌بیا ببین آمد ولی جون ابری می آمد روی متن نمیدید رفت توی اتاق بعد از چند لحظه مادر بزرگم و عمه هایم پدرم و یک پیر زن که نمی شناختم آمدن و آسمان نشانشان دادم که یک دعا ‌نوشته بود اول‌دعا نوشته بود اللهم و بقیه دعا یادم نمیاد هر متنی که روی آسمان نوشته می شود حرکت می کردن و میرفتن واخر متن نیز نوشت صلوات و نزدیک سحر بود که برادرم و زن برادرم نیز متن ها رو دیدن و من همان طور اشک شوق می ریختم که خداوند داره چطوری با بنده هاش صحبت می کنه

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   فرصت های معنوی رو غنیمت بشمارین و اگر قصد یه عمل عبادی رو دارین که به قلبتون الهام میشه همون موقع انجام بدین چون تاثیر اون عمل در همون لحظس

 5. FatemehFatemehsays:

  سلام من خوابم چیزی یادم نمیاد اما دیدم که توی آسمون کنار ماه یه اسمی نوشده شد با یه لقب خاص و پر نوور درست یادم نیست اما فک کنم لقباش قرآنی بودن بعد یه محوطه دور این اسم و ماه خالی اما بعد این فاصله دورشون پر از ستاره ..بعدش فقط یادمه به داداشم گفتم این اسم نکنه اسم همسرمه فقط همین یادمه اما درباره اون لقبا فک کنم آخرین کلمش طه بود فک کنم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام ممکن است روزهای پرهیاهو و احساساتی هیجان انگیز را در زندگیتان تجربه کنید

 6. ارزو کارگرانارزو کارگرانsays:

  سلام من خاب دیدم تو اسمان شب بود یه متنه سفید نوشته بود لالله اله لله اشهدو ان محمدو رسول الله بعد یه صورته پرنوره سفید اومد بالا نوشته بود خدا

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام عاقبت بخیری در امور

 7. VafaVafasays:

  سلام خواب دیدم اول یکم بارون باریدبارونش اروم بودبعداسمان صاف شد ب اسمان که نگاه کردم زیریک تکه مه یک نوشته نامعلوم بودانگاریک شعربود بعدیکم که صبرکردم نگاه کردم مه رفت کنارونوشته معلوم شدشعرش یادم رفت چندبارخوندم امایادم رف فقط یک من یادمه پاکم نشدبعدرفتم ازاونجا

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام این رویا نشان دهنده روزی و برکت در زندگیتان است