تعبیر خواب عدد و ارقام

تعبیر خواب عدد و ارقام اهمیت زیادی دارد و می توان گفت هر فردی به دانستن آن نیاز دارد. اعداد نقش مهمی در رویاهای افراد دارند. هر عدد معنای نمادین و قدرت معنوی بالایی در خواب های ما عهده دار است. تعبیر خواب عدد و ارقام می تواند نشان دهنده مراحل رشد معنوی و انرژی های آرکتایپ های مختلف باشد. اعداد منعکس کننده شرایط و چگونگی زندگی شما در بیداری هستند. البته گاهی اوقات ممکن است اعداد در رویا به طور مستقیم ظاهر نشوند بلکه تعداد کارکترها، اشیا و یا دفعات انجام یک عمل ارائه کننده آن ها در خواب باشد. برای دانستن معنای ارقام در رویاها همراه ما باشید.

صفر در تعبیر خواب عدد و ارقام

صفر در تعبیر خواب عدد و ارقام فلسفه به خصوصی دارد. از آنجایی که این عدد توسط یک دایره توخالی نمایش داده می شود، معنای آن در رویا ممکن است پوچی، موفقیت بی ارزش و یا نمادی از تحقق و ابدیت باشد. همچنین صفر در تعبیر خواب اعداد و ارقام نشان دهنده دلتنگی برای گذشته است. در واقع صفر زمانی در رویاهای ما نمود پیدا می کند که نمی توانیم رابطه قبلی خود را فراموش کرده و وارد رابطه جدید شویم. بدین ترتیب تا زمانی که از خاطرات گذشته خود خلاص نشده اید نمی توانید آینده بهتری بسازید. ما برخی معبرین نیز اعتقاد دارند که دیدن عدد صفر در خواب به شما نشان می دهد که بایستی از پتانسیل نامحدود خود استفاده کنید و در این حالت ممکن است بتوانید در زمینه خاصی به یک استعداد برتر تبدیل شوید.

یک در تعبیر خواب عدد و ارقام

یک در تعبیر خواب عدد و ارقام اغلب نشانه نقطه شروع است. دیدن عدد یک در رویاهای شما نشان می دهد که به زودی شروعی جدید در محل کار و یا روابط عاشقانه خود خواهید داشت. علاوه بر این می توان امیدوار بود مشکلی که مدتی طولانی است شما را آزار می دهد به زودی حل شود.

دو در تعبیر خواب عدد و ارقام

دو در تعبیر خواب عدد و ارقام به معنای ارتباط است. نشان دادن عدد دو توسط انگشتان دست در رویا بدان معناست که شما فردی اجتماعی هستید و می توانید به سادگی با دیگران روابط طولانی مدت برقرار کنید. همچنین رقم دو در تعبیر خواب عدد و ارقام بیانگر رابطه ای شاد و شیرین است که هم اکنون با پارتنر خود تجربه می کنید و یا به زودی وارد چنین رابطه ای خواهید شد.

سه در تعبیر خواب عدد و ارقام

سه در تعبیر خواب عدد و ارقام نشان دهنده نگاهی منفی و بدبینانه به آینده حرفه ای و شغلی و همچنین پیشامدهایی است که ممکن است در آینده تجربه کنید. اگر به هر شکلی عدد سه را در رویای خود دیده و یا درباره آن صحبتی کرده باشید، بهتر است پس از بیدار شدن نسبت به نگرش خود تامل بیشتری نمایید.

چهار در تعبیر خواب عدد و ارقام

چهار در تعبیر خواب عدد و ارقام متاسفانه بیانگر مشکلاتی است که احتمالا در آینده با آن ها روبرو خواهید شد. این رویا شما را متوجه می سازد که پس از برخورد با چنین مشکلاتی یقینا نیاز به استراحت و ریکاوری خواهید داشت!

پنج در تعبیر خواب عدد و ارقام

پنج در تعبیر خواب عدد و ارقام حاکی از داشتن زندگی پایدار و صلح آمیز است. که البته داشتن چنین زندگی ممکن است کمی شما را دلزده و خسته سازد. بنابراین می توانید با ایجاد تغییراتی جدید، شرایط بر وفق مراد خود تغییر دهید.

شش در تعبیر خواب عدد و ارقام

شش در تعبیر خواب عدد و ارقام به تمایل شما برای برقراری رابطه با جنس مخالف اشاره دارد. اشتیاق و تمایل غریزی که یک فرد از زمان تولد در خود احساس می کند در پیام این رویا نهفته است.

هفت در تعبیر خواب عدد و ارقام

هفت در تعبیر خواب عدد و ارقام نشانه رمز و راز است. همچنین خلاقیت جزو اصلی ترین بخش های این عدد در رویا می باشد. شما می توانید پس از دیدن این رویا در فعالیت های هنری جدید شرکت کنید چرا که احتمال موفقیت شما در این حرفه افزایش یافته است.

هشت در تعبیر خواب عدد و ارقام

هشت در تعبیر خواب عدد و ارقام نمادی از صداقت، بی انتها بودن و ابدیت یک موضوع در زندگی شما است. علاوه بر این عدد هشت می تواند نشانگر نعمت روزافزون و موفقیت نیز باشد.

نه در تعبیر خواب عدد و ارقام

نه در تعبیر خواب عدد و ارقام به تغییرات چشمگیر در محیط زندگی و پیرامون شما اشاره دارد. این تغییرات اغلب مثبت هستند که از جمله آن ها می توان به پایان روزهای سخت و کارهای دشوار اشاره کرد.

صد در تعبیر خواب عدد و ارقام

صد در تعبیر خواب عدد و ارقام بر کمال دلالت دارد. ظهور این عدد به هر شکلی در رویای شما، بدان معناست که شما فردی کمال گرا هستید و برای شروع هرکاری بیشترین انرژی خود را صرف می کنید.

تکرار عدد 6 و 7 در تعبیر خواب عدد و ارقام

تکرار عدد 6 و 7 در تعبیر خواب عدد و ارقام مانند دیدن 666 در رویا به شیطان و افکار بد و منفی و کارهای ناپسند مربوط می شود. شنیدن یا دیدن این رقم در خواب ممکن است نشان دهنده فعالیت های غیرقانونی و یا انجام کارهای گناه در زندگی بیداری باشد. این در حالیست که عدد 777 نشانه ای خوش شانسی و رویدادهای خوب است. آینده طبق خواسته شما رقم خواهد خود. در برخی از منابع تعبیر خواب نیز عدد 7 به رقم خدایی تشبیه شده است که دیدن آن در رویا به معنای غلبه بر شیطان است.

خلاصه ی مطلب :

اعداد چه به صورت مستقیم و چه به شکل نمادین در رویاهای ما ظاهر شوند دربرگیرنده معناهای بسیاری هستند که می تواند برای بیننده خواب جالب و البته حائز اهمیت باشد. حتی تکرار و ترکیب اعداد نیز در تعبیر خواب عدد و ارقام اهمیت بالایی دارد.

تهیه کننده : توپ تاپ

2 نظر

 1. محمد کاظمیمحمد کاظمیsays:

  با سلام واحترام در خواب دیدم در دانشگاه هستم و استاد نمره یازده به من دادو من به نمره یازده زیاد نگاه کردم ضمنا پنج سال پیش فارغ التحصیل شدم .با سپاس فراوان

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   تعبیر خوابتان نشانه کسب تجربه های جدید است

 2. الهامالهامsays:

  سلام خسته نباشید من خواب دیدم عدد چهل و پنج انتخاب کردم ،،خیلی ممنونم از تعبیر

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام نشان دهنده ان است که به زودی شروعی جدید در کار یا رابطه ای عاشقانه خواهید داشت