همه چیز درباره تعبیر خواب دزدی کردن

آیا می دانید تعبیر خواب دزدی کردن چیست؟

لابد تاکنون برایتان این اتفاق افتاده که در خواب خود دست به دزدی زده اید و یا شخصی در خانه شما مشغول دزدیدن چیزی است. فردای آن شب بلافاصله و سراسیمه سراغ کتاب تعبیرخوابتان را می گیرد. حتماً شما هم دلتان می خواهد بدانید که تعبیر و تفسیر دزدی کردن در خواب چیست؟ ما در این بخش از نوشتار خود می خواهیم تمامی آنچه را که مربوط به تعبیر این نوع خواب است تمام و کمال در اختیارتان قرار دهیم.

تعبیر خواب دزدی کردن چیست؟

علمای بزرگ و معبران بسیاری در طول تاریخ درباره تعبیرخواب دزدی کردن نظریات متعددی ارائه داده اند. به طور کلی دزدی کردن یک شخص در خواب ممکن است به اشکال گوناگونی رخ دهد. اما در حالت کلی می توان این‌گونه بیان کرد که هر آنچه در خوابتان از شما دزدیده می شود به نوعی با هویت باطنی شما در بیداری در ارتباط است. به همین علت بایستی به تمامی چیزهایی که در خواب از شما دزدیده می شوند دقت نمایید. زیرا هر کدام تعابیر و تفاسیر متفاوتی دارند. یقیناً خواب دزدی کردن یکی از آن حالت های عجیب و غریبی است که ممکن است برای هر یک از ما اتفاق بیفتد. مثلاً اگر در خواب خود دیدید که چیز مهم و ارزشمندی را از شما دزدیدند تعبیرش آن است که در کسب و کارتان اختلالی ایجاد می شود. یا اگر خواب دیدید خود اقدام به دزدی کرده اید و لوازم استراحت کسی را دزدیده اید دلیلش آن است که آرامش و راحتی خیال را از آن شخص می گیرید.

تعبیر خواب دزدی کردن از دیدگاه معبران

به طور کلی دزدی کردن در خواب یا به مهمانی رفتن است یا مسافرت خارج از کشور. محمد بن سیرین می گوید تعبیر خواب دزدی کردن درگیری و منازعه با صاحب مال است. اگر در خواب خود بینید که اموال بسیاری را از کسی دزدیده اید تعبیرش آن است که با صاحب همان درگیری بسیاری پیدا می کنید. اما اگر در خواب خود بینید که اموال بسیاری از شما دزدیده شده است و سارق را نمیشناسید نشانه آن است که با شخصی رابطه خویشاوندی برقرار می کنید که شما را بسیار عزیز و گران‌قدر می دارد.

تعبیر خواب دزدی ، تعبیر خواب دزدی کردن از دیگران

ابراهیم کرمانی می گوید: اگر در خواب خود دیدید که از شخصی چیزی را می دزدید نشانه آن می باشد که به همان شخص در بیداری دروغ می گوید. همچنین ایشان درباره تعبیر خواب دزدی کردن چنین بیان می کند اگر در خواب خود دیدید که گرفتار دزدهای بسیاری گشته اید تعبیرش آن است که به بلا و مصیبتی دچار می شوید.

امام صادق(ع) درباره دزدی کردن در خواب چنین می فرماید: در حالت کلی دزدی کردن یک شخص بر سه چیز دلالت دارد: 1- جنگ و خصومت 2- دروغ گفتن به کسی 3- بیماری و مصیبت

تعبیر خواب دزدی کردن از دیدگاه دانیال نبی: اگر در خواب خود دیدید که از خانه شما دزدی های بسیاری کرده اند نشانه آن است که دشمنان خطرناکی در کمینتان نشسته و در حال ضربه زدن به شما هستند. اگر در خواب خود دیدید که از منزل کسی فرزندش را دزدیده اید حواستان باشد که در کارهایی که رسوایی به بار می آورند شرکت نکنید. زیرا ممکن است دوستان ناباب و ریاکاری در اطرافتان باشند و بخواهند برایتان آبروریزی به بار آورند.

تعبیر خواب دزدی کردن خودمان

تعبیر خواب دزدی کردن خودمان یکی دیگر از تعابیر و تفاسیر این نوع خواب عجیب و غریب است که ممکن است جواب یکی از سؤالات متداول ما نیز باشد. در حالت کلی دزدی کردن خودمان از کسی دیگری نشانه این است که ما به منزل ایشان دعوت می شویم. البته ناگفته نماند ممکن است این خواب در موقعیت های مختلف تعابیر متفاوتی داشته باشد:

به عنوان مثال: اگر در خواب دیدید که مشغول دزدی کردن از خانه ای هستید که همچنان به دنبال اشیاء گرانقیمت مانند طلا آن خانه می گردید تعبیرش آن است که غم و اندوهی بزرگ را از صاحب آن خانه دور می گنید. زیرا طلا و جواهرات در خواب به معنی غم و اندوه است و دزدیدن آن در خواب دقیقاً همین تفسیر را به دنبال دارد.

تعبیر خواب دزدی کردن خودمان

آنلی بیوتن درباره تعبیر خواب دزدی کردن خودمان می گوید:

اگر در خواب خود دیدید که مشغول سرقت و دزدی کردن هستید معنی این خواب دلالت بر عقده ها و کمبودهای زندگی شما دارد.همچنین می گوید چنانچه در خواب خود در حال دزدی کردن هستید و مأموران پلیس در تعقیب شما هستند معنی اش آن است که شما به زودی درگیر یک روابط اجتماعی ناپسند می شوید.به طور کلی اگر در خواب خود دیدید که شما به دزدی کردن متهم شده اید دلیلش آن است که از رفتارهای زشت و ناپسندانه تان قضاوت می شود و این قضاوت می تواند موجب آزار و اذیت شما گردد.

تعبیر خواب دزدی کردن در جایی

چنانچه شخصی در خواب خود بیند که در حال دزدی کردن در جایی است تعبیرش آن است که به شهرت و محبوبیت اجتماعی آن محیط لطمه وارد می شود و شخص خواب بین از آبروی خود در مقابل دیگران دفاع می کند.

تعبیر خواب دزدی کردن طلا

تعبیر خواب دزدی کردن طلا نشانه خبرهای بد از جانب شخص خواب بین است.

تعبیر خواب دزدی کردن پول و طلا

تعبیر خواب دزدی کردن پول

اگر در خواب خود دیدید که شخصی در حال دزدی کردن پول هایتان است و شما او را دستگیر می کنید معنی اش آن است که بر دشمنان و رقیبان خود پیروز می شوید.اما اگر در خواب بینید که دزد تمامی پول هایتان را به سرقت برده است نشانه آن است که از غصه و غم رهایی می یابید.

سایر مطالب پیشنهادی :

تعبیر خواب دزدیدن وسایل مغازه

تعبیر خواب کتک خوردن از دزد

تعبیر خواب دزدیده شده کسی

تعبیر خواب حمله دزد با چاقو

تعبیر خواب دزدیدن ماشینم

تعبیر خواب فرار از دست دزد ها

تعبیر خواب دزدیدن پول و طلا

تعبیر خواب گرفتن دزد در خانه

29 نظر

 1. ثناثناsays:

  سلام.خواب دیدم درمحلی هستم ک نمیدونم کجاس. متوجه شدم ی پسر کوچیک فقیری رفت از ی مغازه یواشکی ی کاهو برداشت و رفت. من رفتم سمتش و بغلش کردم و باهاش حرف زدم ک از این کارا نکن و عادتت میشه و زندگیت رو خراب نکن و بزرگ شدی آینده خوبی نخواهی داشت و .... بعد باهاش رفتم تا خونشون ی خونه نیمه ساز ک تو حیاتشون هم کلی آشغال بود ولی خونه بدی نبود. گفتم خب خیلی هم ک فقیر نیستید. در عین حال دیدم ک دو تا مرد ک فک کنم یکیشون پسرداییم بود به من میگفتن به تو چه و تو چیکارش داری و.... من هم هی در تلاش بودم ک بگم نه این مهمه و مسئولیته و.... سپاس

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه‌‏ى ناراحتى و نگرانى است.

 2. ZibaZibasays:

  خواب دیدم یکی ازاقواممون که توواقعیت هم آدم درستی نیست کیف پولمو باتمام کارت بانکی و پول دزدیدوماتصمیم داشتیم بعدتعطیلی بریم ازش شکایت کنیم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   ممکن است مورد حسد واقع شوید

 3. الالsays:

  سلام دیشب خواب دیدم مردی با پسر نوجوانش از خانه ی ما دویست هزار تومن دزدیده بودن، پدرم دزد و پسرشو گرفته بود. اما من و خواهرم دلمون براشون سوخت . برای همین پدر و پسر را به حمام بردیم و وقتی کسی نبود اونارو از خونه فراری دادیم.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بیانگر رهایی از الودگی های روح است

 4. بیتابیتاsays:

  درود من خواب دیدم ناخواسته از یک طلا فروشی چند تکه شمش دزدیدم.مغازه دار با خوش رویی باهام برخورد کرد.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   ممکن است در میان جمعی ضایع شوید

 5. سسsays:

  سلام من دیدم که خواهرم انگار یکم پریشون بودو میخواست کاری کنه که دزد نیاد .خونمو..و هم اینکه با خودم این فکرو داشتم که خواهرم تنها کسیه که میدونسته قبلا هم دزد اومده بوده اینجا ولی یادم نمیا دیده باشم چیزی رو دقیقا دزدیه باشه کسی...

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام ممکن است مورد حسادت واقع شوید

 6. لیلالیلاsays:

  سلام.با تشکر از زحمات.خواب میدیدم با دوستم که الان باهاش ارتباطی ندارم تو یه رخت کن جای ورزشی بودیم و اون از کمد های اونجا برای من تو شونه ای (اویز لباس)میدزدید و میذاشت تو کمد بعدی و میگفت حالا همه ی تو شونه ای های کمد بعدی رو باهم برمیدارم و من مخالفتی نمیکردم با اینکارش فقط میترسیدم کسی بفهمه.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   خوابتان نشانه کم شدن مال و مکنت است

 7. سحر تسحر تsays:

  با عرض سلام و خسته نباشید . دیشب خواب دیدم که پسر داییم طلاهای خواهرم رو دزدیده و من متوجه شدم و هی نصحیتش میکردم که طلاهایی که دزدیده رو پس بده . تعبیرش چیه ؟ با تشکر از شما .

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام ممکن است مورد حسادت قراربگیرید

 8. SoheilaSoheilasays:

  سلام خواب دیدم در قسمت سبز یک پیاده رو مشغول درس خواندن بودم چند ثانیه از جا یم بلند شدم و برگشتم پشت سرم را نگاه کردم کیفم کامپیوتر و همه ی وسایلم را دزد برد.خیلی ناراحت بودم که ای کاش اطلا عاتم و کارت های من را به من بر میگرداند.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام رویای پریشان است

 9. D.nD.nsays:

  سلام دیشب خواب دیدم از خانه ی فردی دزدی کردم و اون فرد نزد مادرم اومده ک کلی گریه کرده و من یواشکی اون پول رو پس دادم 'تعبیرش؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   تعبیر خوابتان نشانه همدلی و کم شما نسبت به اطرافیانتان است

 10. محسنمحسنsays:

  با سلام لطفا بخونید و جواب بدید من خواب دیدم ک از ی دکه با رفیق فابم دارم دزدی میکنم و موقع رفتن دو ستمو گرفتن ولی من ب راحتی سوار ماشین شدم و برگشتم خونه و دوستم باهام نیومد وارد خونه ک شدم پدرم کیکو موزو کاهو گرفته بود اینارو فقط دیدم و یکی از فامیلای دور ک رفتو آمدی نداریم اومده بود خونه ما بعد از چیدن وسایل دزدی ب مادرم دزدی رو توضیح دادم و بعد خودمو تو ماشین دیدم ک ی طرف عموم نشسته بود و ی طرف زنعموم ک عموم دو س بار مهو شد و زنداییم دیدم ک جفتشون ینی زنعمو و عموم موهاشون بافته بودن و سره موهاشون چراغ داشت و عقب منو مادرم بودیم و بعدش از خاب بیدار شدم لطفا تعبیر خواب منو بگید ممنون

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام در حالت کلی می توان این‌گونه بیان کرد که هر آنچه در خوابتان از شما دزدیده می شود به نوعی با هویت باطنی شما در بیداری در ارتباط است. به همین علت بایستی به تمامی چیزهایی که در خواب از شما دزدیده می شوند دقت نمایید

 11. ثریاثریاsays:

  سلام من چندشب پیش خواب دیدم دزدتمام خونه ی پدرموزده وزن ومادرم بیرون توخیابون بودیم به خونه که نزدیک شدیم من متوجه شدم که انگاردزدبه خونه اومده ی قفل به دربودکه دوتامرد اونجابودن من حس میکردم انگاراینهادزدبودن ومیترسیدم واونهاکمک کردن قفلی که به درحیاط بودبای وسیله بازکردن واردخونه شدیم دیدیم همه چیزوبردن رفتم تواشپزخونه دیدم وسایل آشپزخانه یخچالوفریزر هستن وی کشاب فریزرپرازنون بود اومدم توی هال ناراحت بودم میخواستم گریه کنم مادرم گفت اشکال نداره کهنه بودن وسایل نو میخریم واین خوابوانگارتوی خونه ی قدیمیمون که شهردیگه ای هست بود.ممنون

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   تعبیر خوابتان نشانه پیشرفت در امور مالی و اقتصادی زندگیتان است

 12. حسینحسینsays:

  سلام خواب دیدم یک دزد با چاقو منوتهدید میکنه ومیخواد مبایلمو بگیره ولی من پنهانش کردم واز ترس و هیجان از خواب پریدم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام ممکن است دچار سرزنش قرار بگیرید

 13. عباسعباسsays:

  سلام من دو شب پشت سر هم خواب دیدم به دو روش مختلف که دارم از بانک دزدی میکنم شبه اول دیدم چندتا سکه قدیمی دستمه و شبه دوم یه ساک دیدم بود تعبیرش چیه ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سلام وقت بخیر ، ممکن است در بعضی از مراحل زندگی احساس خستگی و یا کلافگی زیاد کنید و اینکه سردرگم بمانید.

 14. آزادهآزادهsays:

  سلام وقت بخیر..همسر برادرم خواب دیدن ک هردو منزل کسی ک ضربه عاطفی ب بنده زده بودن رفتیم برای دزدی چیز با ارزشی، بعد اومدن دنبال دزد بودن ولی شخص مورد نظر ب ما شک نداشتن اصلا..ممنون میشم تعبیرش رو بگید

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام. وقت بخیر. تعبیر رویای شما نشان می دهد که در قید و بند گذشته بودن سودی جز اضطراب برای آینده و افسردگی برای گذشته ندارد.

 15. کریمیکریمیsays:

  سلام خسته نباشید،من دوشب پشت سرهم خواب دیدم که دوچرخه پسرم دزدیده شده ولی هربار به یه نحوی،البته بار اول پسر بزرگم دوچرخه راباکلی دعوا پس گرفت ولی بار دوم دوچرخه را ازجلوی مغازه با قفل دزدیدن.ممنون میشم تعبیر خوابم رو بگید.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام. وقت بخیر. ثبات و سکون زندگی خانوادگی شما با تحولات و تغییراتی روبرو می شود.

 16. امین مطبوعامین مطبوعsays:

  سلام من خواب دیدم که خانه خواهرم رو دوبار دوزد زد ومن اولی رو تعقیب کردم اما پیدایش نکردم حتی چهرهاش رو ندیدم در ضمن خواهرم خارج از کشور هستش

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام ممکن است روابط خویشاوندی جدیدی برایتان ایجاد شود

 17. ستاره باقریستاره باقریsays:

  سلام. خواب دیدم بابام گفت ۳۰۰ هزارتومن از تو ماشین ازمون دزدیدن. بعدش چن دقیقه دیگه زنی رو دیدم ک موهاش رنگ زده بود نمیدونم آبی بود یا بنفش. بعدش دیدم موهای منم مثل اون رنگ شده بود.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام. وقت بخیر. اغواگری و نیازهای جنسی در پشت چهره اصلی این رویا خوابیده است.

 18. . ... ..says:

  سلام وقت بخیر.دیشب خواب دیدم ک خالم خبر داد باغ پدربزرگم رو دزد زده.بعد داییم منو برد و نشونم داد.تمااام وسایلی ک تو اتاق باغ بود دزدیده بودن و اتاق کاااامل لخت شده بود.پتو؛وسایل آشپزخونه و هممممه چی... ممنون میشم تعبیرشو بگین

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام ممکن است اسراری در نزد شما فاش شود باید مراقب باشید تا در زندگی محرم باشید

 19. مستانهمستانهsays:

  سلام همسرم خواب دیدن که به رستوران رفته و یک غذا گرفته و بدون اینکه حساب کنه از قصد از رستوران خارج شده و اینکه پلاک یه ماشین رو با یه ماشین دیگه ای از خودمون عوض کرده و پلیس به دنبالش بوده ممنون میشم تعبیر کنید

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام این رویا بیانگر تلاشی است که شما در زندگی برای به دست اوردن شادمانی انجام میدهید

 20. فاطمهفاطمهsays:

  سلام ببخشید من خواب دیدم که دو تا وسیله خیلی ناچیز دزدی کردم از بازار همراه با دوستم و میخاستم این کارو بندازم گردن اون ولی دلم نیومد بعد از فرار کردن اون فرد انگار فهمیده بود منم یا نه نمیدونم ولی درمورد دزدی حرف زد ولی به روی من نیاورد تعبیر این خواب یعنی چی صبح که بیدار شدم خیلی تعجب کردم که چرا این کارو کردم؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام ممکن است با شخصی رابطه خویشاوندی برقرار می کنید که شما را بسیار عزیز و گران‌قدر می دارد.

 21. مرضیه شمرضیه شsays:

  درود دیروز صبح خواب دیدم درحالی که چادر بر سر کردم(البته چادری نیستم) ودمپایی پام هست چشمم به درپارکینگ آپارتمانی افتاد که باز مانده بود،وارد ساختمان شدم واز طبقه اول آپارتمان از جا کفشی،،کفش قهوه ای جلو بازی انتخاب کردم وپوشیدم باخودم میگفتم من که دزد نیستم ،،مجبورم این کفش را بردارم (چون به دلیل نامعلومی دمپایی پام بود ودر خواب دلیل قانع کننده ای داشتم که یادم نیست) کارم که تمام شد دمپایی را زیر بغلم زدم با عجله از ساختمان بیرون آمدم نفس راحتی کشیدم در راهم بستم.. در همان لحظه ماشینی جلو درب همان منزل وایستاد وکسی پیاده شد.. در خواب حس کردم صاحب همان خانه است... از راننده خواهش کردم مرا تا جایی که مسیرش به مسیرم میخورد ببرد واونیز قبول کرد ... کنار راننده نشستم از بزرگراهها وپل هوایی عبور میکرد شهر زیبا بود.... استادعزیز لطف کنین،،تعبیر کنین. با تشکر..

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام این رویا نشان دهنده آن است که دشمنان خطرناکی در کمینتان نشسته و در حال ضربه زدن به شما هستند

 22. فاطمهفاطمهsays:

  سلام خواب ديدم كه مدارك پروژه هاي كاري خودم رو ميارم تو مغازه اي بدون هيچ توضيحي ميزارم و ميرم اين كارو چند بار تكرار ميكنم و صاحب مغازه فكر ميكنه من دزدم و اين كارا ازخودم نيست و يه روز كه ميرم مدارك پروژم رو بزارم دنبالم مي كنه و منم فرار ميكنم توي خواب نتونست من رو بگيره و منم توضيحي ندادم بازم كه دزد نيستم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام این رویا بیانگر این است که ممکن است در زندگی شما رو متهم به کاری که نکرده اید بکنند

 23. فاطمه حسنيفاطمه حسنيsays:

  سلام وقت بخير، خواب ديدم صبح حدودا ساعت ٦ ، كه دخترم رفته خونه ي يكي از دوستانمون و داره دزدي ميكنه، منم بهش ميگم توروخدا چيزي برندار، ولي دخترم پافشاري ميكنه و ميگه حقشه بزار ازش دزدي كنم، ولي بعدش احساس پشيموني ميكنه و همه ي وسايلي كه جمع كرده بود بياره، رو از خونه بيرون نمياره و منصرف ميشه از دزدي. ممنون ميشم از تعبير خوابتون

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   دخترتون اسراری رو از شخصی برملا می کنه که به ضرر اون شخص و خودش هم پشیمون میش

 24. فرشتهفرشتهsays:

  سلام خواب دیدم با کسی هستم که اورا نمیشناسم و او به دلیل اینکه پول نداشت هرچیزی که دلش میخواست را میدزدید من هم با او و در کنارش بودم ولی از این کارش اصلا خوشم نمیآمد.تا اینکه نمیدونم چجور ولی یکدفعه کلی النگوی طلا در دستم دیدم که ۶ تای ان برای خودم بود ولی بقیه اش را میگفتم دزدی هست و همش استرس داشتم کسی متوجه شود که اینها دزدی هستن و شروع به فرار کردیم و دائم به اون شخص میگفتم من نمیخوام اینارو ۶تاش فقط برای منه

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بایدکمی بیشتر مراقب بد خواهان و افراد مکار در زندگی خود باشید به نظر میرسد در صدد ناراحت کردن شما هستند

 25. رحمانرحمانsays:

  سلام چند وقت پیش خواب دیدم که با همکاران شرکت از محل کارمون پول دزدیدیم و درحال فرار کردن تو فرودگاه دستگیر شدیم ولی دوباره سرکار برگشتیم این تعبیرش چیه ممنون ازتون

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام ممکن است درگیری ها و ناارحتی هایی در زندگی برایتنا ایجادشود

 26. فاطمه کوهیفاطمه کوهیsays:

  باعرض سلام و خسته نباشید به جناب معبر عزیز خواب دیدم رفتم باقلوا بخرم به فروشنده گفتم برام یه جعبه بریز اون هم ریخت یکیشو که تست کردم دیدم تازه نیست گفتم که نمیخوام دعوامون شد و من یدونه باقلوای بزرگ دزدیدم و تو راه فرا خوردمش تعبیرش چیه😂

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام ممکن است در کارهایتان اختلال و خلی وارد شود

 27. بیتابیتاsays:

  درود من خواب دیدم رفتم بازار و هرجا میاستادم یه جیزی کش میرفتم ولی همشون خرتو پرت بودن مثل گلدان توپ و اینا.بعد یه مرد برهنه با دوتا بال سفید دنبالم کرد میخواست بگیره منو ولی من فرار کردم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   استعدا هایتان را برای امور بی ارزش صرف می کنین در حالی که به ضرر شماست و متوجهش نیستین

 28. علیعلیsays:

  با سلام خواب دیدم که تو یک تالاری ههستیم و مراسم نه عروسی هست و نه عزا. یک بار غذا خوردم و بعد از چند ساعت مجددا در حال کشیدن غذا از سلف بودم که چند نفری به من حسادت کردن و ناغافل ظرف سالادم رو دزدیدن. رفتم ظرف غذا رو قایم کردم و دیدم موبایلم که تو شارژ زده بودم هم دزدیدن.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   شما شانس و موقعیت خوبی بدست میارین و دیگران بخاطر حسادت قصد آسیب زدن به شما رو دارن

 29. نازنیننازنینsays:

  خواب دیدم انگار تو مدرسه ی دودان دبیرستانم هستم و دانش آموزام و پدر و مادرم‌و مادر بزرگم و همچنین پدربزرگم که فوت شدن اومدن دنبالم....سوار ماشین شدم یادم افتادم چیزی جا گذاشتم تو مدرسه برگشتم برداشتم حین برگشت یکی از معلمام رو دیدم که تو دستش یه چیزایی مثل عروسک بود و خیلی گوگولی بودن ؛تو خواب متوجه شدم یکی از اونا مال من بوده و معلممون اشتباهی ازم گرقته و حق من بود نگهش دارم ...منم اول اونی که مال خودم بود رو برداشتم‌ بعد چشم خورد به چن تایی که خیلی ناز بودن و از هر کدوم دو تا اونجا بود یواشکی برداشتمشون و ریختم کف دستم و منتظر بودم که همون معلم چیزی برام بیاره وقتی رسید و خواست اون وسیله رو بهم بده من حول شدم و دستم رو دید به خودم گفتم وای فهمید دزدی کردم ولی دستش دردنکنه به روم نیاورد

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام یه خواسته دارین که مربوط به دوران کودکیتون میشه اما شما فراموش کردین با این حال تاثیر مسئله در شما مانده که بهتره این مسئله رو حل کنین برای راحت ترشدن و حل این مسئله برای پدر بزرگ و مادربزرگتون خیرات کنین و سوره ی الرحمن بخونین و بهشون سر بزنید