همه چیز درباره تعبیر خواب دزدی کردن

آیا می دانید تعبیر خواب دزدی کردن چیست؟

لابد تاکنون برایتان این اتفاق افتاده که در خواب خود دست به دزدی زده اید و یا شخصی در خانه شما مشغول دزدیدن چیزی است. فردای آن شب بلافاصله و سراسیمه سراغ کتاب تعبیرخوابتان را می گیرد. حتماً شما هم دلتان می خواهد بدانید که تعبیر و تفسیر دزدی کردن در خواب چیست؟ ما در این بخش از نوشتار خود می خواهیم تمامی آنچه را که مربوط به تعبیر این نوع خواب است تمام و کمال در اختیارتان قرار دهیم.

تعبیر خواب دزدی کردن چیست؟

علمای بزرگ و معبران بسیاری در طول تاریخ درباره تعبیرخواب دزدی کردن نظریات متعددی ارائه داده اند. به طور کلی دزدی کردن یک شخص در خواب ممکن است به اشکال گوناگونی رخ دهد. اما در حالت کلی می توان این‌گونه بیان کرد که هر آنچه در خوابتان از شما دزدیده می شود به نوعی با هویت باطنی شما در بیداری در ارتباط است. به همین علت بایستی به تمامی چیزهایی که در خواب از شما دزدیده می شوند دقت نمایید. زیرا هر کدام تعابیر و تفاسیر متفاوتی دارند. یقیناً خواب دزدی کردن یکی از آن حالت های عجیب و غریبی است که ممکن است برای هر یک از ما اتفاق بیفتد. مثلاً اگر در خواب خود دیدید که چیز مهم و ارزشمندی را از شما دزدیدند تعبیرش آن است که در کسب و کارتان اختلالی ایجاد می شود. یا اگر خواب دیدید خود اقدام به دزدی کرده اید و لوازم استراحت کسی را دزدیده اید دلیلش آن است که آرامش و راحتی خیال را از آن شخص می گیرید.

تعبیر خواب دزدی کردن از دیدگاه معبران

به طور کلی دزدی کردن در خواب یا به مهمانی رفتن است یا مسافرت خارج از کشور. محمد بن سیرین می گوید تعبیر خواب دزدی کردن درگیری و منازعه با صاحب مال است. اگر در خواب خود بینید که اموال بسیاری را از کسی دزدیده اید تعبیرش آن است که با صاحب همان درگیری بسیاری پیدا می کنید. اما اگر در خواب خود بینید که اموال بسیاری از شما دزدیده شده است و سارق را نمیشناسید نشانه آن است که با شخصی رابطه خویشاوندی برقرار می کنید که شما را بسیار عزیز و گران‌قدر می دارد.

تعبیر خواب دزدی ، تعبیر خواب دزدی کردن از دیگران

ابراهیم کرمانی می گوید: اگر در خواب خود دیدید که از شخصی چیزی را می دزدید نشانه آن می باشد که به همان شخص در بیداری دروغ می گوید. همچنین ایشان درباره تعبیر خواب دزدی کردن چنین بیان می کند اگر در خواب خود دیدید که گرفتار دزدهای بسیاری گشته اید تعبیرش آن است که به بلا و مصیبتی دچار می شوید.

امام صادق(ع) درباره دزدی کردن در خواب چنین می فرماید: در حالت کلی دزدی کردن یک شخص بر سه چیز دلالت دارد: 1- جنگ و خصومت 2- دروغ گفتن به کسی 3- بیماری و مصیبت

تعبیر خواب دزدی کردن از دیدگاه دانیال نبی: اگر در خواب خود دیدید که از خانه شما دزدی های بسیاری کرده اند نشانه آن است که دشمنان خطرناکی در کمینتان نشسته و در حال ضربه زدن به شما هستند. اگر در خواب خود دیدید که از منزل کسی فرزندش را دزدیده اید حواستان باشد که در کارهایی که رسوایی به بار می آورند شرکت نکنید. زیرا ممکن است دوستان ناباب و ریاکاری در اطرافتان باشند و بخواهند برایتان آبروریزی به بار آورند.

تعبیر خواب دزدی کردن خودمان

تعبیر خواب دزدی کردن خودمان یکی دیگر از تعابیر و تفاسیر این نوع خواب عجیب و غریب است که ممکن است جواب یکی از سؤالات متداول ما نیز باشد. در حالت کلی دزدی کردن خودمان از کسی دیگری نشانه این است که ما به منزل ایشان دعوت می شویم. البته ناگفته نماند ممکن است این خواب در موقعیت های مختلف تعابیر متفاوتی داشته باشد:

به عنوان مثال: اگر در خواب دیدید که مشغول دزدی کردن از خانه ای هستید که همچنان به دنبال اشیاء گرانقیمت مانند طلا آن خانه می گردید تعبیرش آن است که غم و اندوهی بزرگ را از صاحب آن خانه دور می گنید. زیرا طلا و جواهرات در خواب به معنی غم و اندوه است و دزدیدن آن در خواب دقیقاً همین تفسیر را به دنبال دارد.

تعبیر خواب دزدی کردن خودمان

آنلی بیوتن درباره تعبیر خواب دزدی کردن خودمان می گوید:

اگر در خواب خود دیدید که مشغول سرقت و دزدی کردن هستید معنی این خواب دلالت بر عقده ها و کمبودهای زندگی شما دارد.همچنین می گوید چنانچه در خواب خود در حال دزدی کردن هستید و مأموران پلیس در تعقیب شما هستند معنی اش آن است که شما به زودی درگیر یک روابط اجتماعی ناپسند می شوید.به طور کلی اگر در خواب خود دیدید که شما به دزدی کردن متهم شده اید دلیلش آن است که از رفتارهای زشت و ناپسندانه تان قضاوت می شود و این قضاوت می تواند موجب آزار و اذیت شما گردد.

تعبیر خواب دزدی کردن در جایی

چنانچه شخصی در خواب خود بیند که در حال دزدی کردن در جایی است تعبیرش آن است که به شهرت و محبوبیت اجتماعی آن محیط لطمه وارد می شود و شخص خواب بین از آبروی خود در مقابل دیگران دفاع می کند.

تعبیر خواب دزدی کردن طلا

تعبیر خواب دزدی کردن طلا نشانه خبرهای بد از جانب شخص خواب بین است.

تعبیر خواب دزدی کردن پول و طلا

تعبیر خواب دزدی کردن پول

اگر در خواب خود دیدید که شخصی در حال دزدی کردن پول هایتان است و شما او را دستگیر می کنید معنی اش آن است که بر دشمنان و رقیبان خود پیروز می شوید.اما اگر در خواب بینید که دزد تمامی پول هایتان را به سرقت برده است نشانه آن است که از غصه و غم رهایی می یابید.

سایر مطالب پیشنهادی :

تعبیر خواب دزدیدن وسایل مغازه

تعبیر خواب کتک خوردن از دزد

تعبیر خواب دزدیده شده کسی

تعبیر خواب حمله دزد با چاقو

تعبیر خواب دزدیدن ماشینم

تعبیر خواب فرار از دست دزد ها

تعبیر خواب دزدیدن پول و طلا

تعبیر خواب گرفتن دزد در خانه

2 نظر

 1. ثناثناsays:

  سلام.خواب دیدم درمحلی هستم ک نمیدونم کجاس. متوجه شدم ی پسر کوچیک فقیری رفت از ی مغازه یواشکی ی کاهو برداشت و رفت. من رفتم سمتش و بغلش کردم و باهاش حرف زدم ک از این کارا نکن و عادتت میشه و زندگیت رو خراب نکن و بزرگ شدی آینده خوبی نخواهی داشت و .... بعد باهاش رفتم تا خونشون ی خونه نیمه ساز ک تو حیاتشون هم کلی آشغال بود ولی خونه بدی نبود. گفتم خب خیلی هم ک فقیر نیستید. در عین حال دیدم ک دو تا مرد ک فک کنم یکیشون پسرداییم بود به من میگفتن به تو چه و تو چیکارش داری و.... من هم هی در تلاش بودم ک بگم نه این مهمه و مسئولیته و.... سپاس

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه‌‏ى ناراحتى و نگرانى است.

 2. ZibaZibasays:

  خواب دیدم یکی ازاقواممون که توواقعیت هم آدم درستی نیست کیف پولمو باتمام کارت بانکی و پول دزدیدوماتصمیم داشتیم بعدتعطیلی بریم ازش شکایت کنیم