تعبیر خواب پیام و پیامک

اینکه در رویا پیامی برای شخصی ارسال می کنید و یا از شخص دیگری پیامی دریافت می کنید، می تواند معنای بسیار پیچیده ای داشته باشد. حتی گاهی اوقات تعبیر خواب پیام و پیامک به تفسیر رویاهای قبلی شما مربوط می شود و به تنهایی اهمیتی ندارد.

کلیات تعبیر خواب پیام و پیامک

تعبیر خواب پیام و پیامک اغلب با موضوع ارتباطات همخوانی دارد. دریافت یک پیامک در رویا به معنای اتفاقات جدیدی است که در زندگی شما رخ می دهد. تعبیر خواب پیام و پیامک گاهی اوقات پیچیدگی های خاص خود را نیز دارد. به عنوان مثال اگر پیام متنی بر روی گوشی شما بود و همراه با آن یک پیام صوتی نیز دریافت کردید، نشان دهنده پیچیدگی شرایط پیش روی شماست. در زندگی اتفاقاتی رخ می دهد که برای شما دشواری هایی به همراه دارد. در برخی از منابع قدیمی تعبیر خواب، ارسال پیامک متنی نیز به شرایط دشوار زندگی در آینده ای نه چندان دور تشبیه شده است. 

اما در منابع غربی جدید حتی به نوع گوشی تلفن همراه نیز اشاره شده است. به عنوان مثال تعبیر خواب پیام و پیامکی که بر روی صفحه گوشی آیفون خود مشاهده می کنید، به این معناست که فردی تبدیل به یک دوست صمیمی برای شما خواهد شد. اما اگر قادر نباشید آن پیام را باز کرده و یا متن آن برای شما در رویا ناخوانا بود، به مشکلات ارتباطی اشاره می کند که سد راه شما در زندگی خواهد شد. برخی از معبرین بر این باورند که دیدن پیام و پیامک در رویا برای افرادی رخ می دهد که سعی دارند پیام رویاهای پیشین خود و یا رویدادهای زندگی و پیام های کائنات را درک کنند! به مثال زیر در تعبیر خواب پیام و پیامک توجه نمایید:

مردی در خواب احساس می کند که فرد دیگری سعی دارد پیامی به او برساند اما صدای او رسا نبوده و این مرد قادر به شنیدن کامل پیام نیست. مرد بیننده رویا در شب های گذشته نیز رویاهای زیادی دیده اما همیشه آن ها را نادیده گرفته است. این خواب به او می گوید که رویاهای قبلی سعی دارند چیزی به او گفته و پیامی برسانند. در حالی که او قادر به درک آن ها نیست!

تعبیر خواب پیام و پیامکی که صدای دریافت آن به گوش می رسد!

تعبیر خواب پیام و پیامک گاهی اوقات جزئیات دیگری را به جز متن پیام در بر می گیرد. به عنوان مثال اگر فقط در رویا صدای دریافت یک پیامک به گوش شما رسید، نشان دهنده عدم اطمینان شما از برخی احساسات درونی است. این احساسات ممکن است از طرف شما و یا از طرف فردی دیگر باشد. در هر حالت شما نوعی ناامنی و عدم اطمینان احساس می کنید. گاهی نیز چنین رویایی به عدم اعتمادبنفس تشبیه شده است. یا شاید خبری تازه به گوش شما رسیده اما نسبت به صحت آن اخبار مطمئن نیستید. اگر قادر بودید متن پیام را نیز به خاطر آورید، آن را به شکل نمادین تفسیر کنید و در کنار این بی اعتمادی و عدم اطمینان قرار دهید.

تعبیر خواب پیام و پیامک متنی

تعبیر خواب پیام و پیامکی که با محتوای متن نوشتاری ارسال و یا دریافت می شود، به نوعی ارتباط جدید اشاره دارد. اگر شما در رویا پیامک متنی و یا نامه ای به شکل نوشتاری دریافت کردید که متن آن کوتاه بود، نشان دهنده شکل گیری یک رابطه کوتاه در زندگی شما است. اگر متن پیام نوشته شده به زبان انگلیسی بود بایستی شرایطی را پیش بینی کنید که می تواند رابطه کوتاه مدت شما را تحت تاثیر قرار دهد. این شرایط عمدتا بیرونی خواهد بود. مانند دخالت اطرافیان. گاهی اوقات متن پیام های دریافتی ما در رویا پر از کلمات عجیب و غریب است که به شکل نامنظمی نوشته شده است. در چنین حالتی تعبیر خواب پیام و پیامک به ما هشدار می دهد که بایستی بیشتر نسبت به استراحت خود دقت کنیم و زمان بیشتری را به خود اختصاص دهیم. این رویا به خستگی ذهنی ما مربوط می شود. اگر این پیام ناخوانا را در گوشی تلفن همراه خود دریافت کردید، بایستی نسبت به انتخاب دوستان و روابط صمیمی با همکاران خود دقت بیشتری نمایید چرا که یک ارتباط اشتباه و مخرب می تواند حتی منجر به خراب شدن رابطه خوب و طولانی دیگری در زندگی شما شود.

تعبیر خواب پیام و پیامک عاشقانه و دوستانه

تعبیر خواب پیام و پیامکی که از معشوق خود در رویا دریافت می کنید، پیشنهاد دهنده یک رابطه عاشقانه جدید است! اما اگر دوستی در رویا پیامی برای شما ارسال می کند به این معناست که احتمالا در زندگی بیداری شخصی سعی دارد قصد و نیت شما را مورد بازپرسی و بررسی بیشتر قرار دهد. این موضوع می تواند در مراحل کاری یا پیشنهاد های مهمی مانند پیشنهاد ازدواج رخ دهد.  

گردآورنده : توپ تاپ

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...