تعبیر خواب پیام و پیامک

اینکه در رویا پیامی برای شخصی ارسال می کنید و یا از شخص دیگری پیامی دریافت می کنید، می تواند معنای بسیار پیچیده ای داشته باشد. حتی گاهی اوقات تعبیر خواب پیام و پیامک به تفسیر رویاهای قبلی شما مربوط می شود و به تنهایی اهمیتی ندارد.

کلیات تعبیر خواب پیام و پیامک

تعبیر خواب پیام و پیامک اغلب با موضوع ارتباطات همخوانی دارد. دریافت یک پیامک در رویا به معنای اتفاقات جدیدی است که در زندگی شما رخ می دهد. تعبیر خواب پیام و پیامک گاهی اوقات پیچیدگی های خاص خود را نیز دارد. به عنوان مثال اگر پیام متنی بر روی گوشی شما بود و همراه با آن یک پیام صوتی نیز دریافت کردید، نشان دهنده پیچیدگی شرایط پیش روی شماست. در زندگی اتفاقاتی رخ می دهد که برای شما دشواری هایی به همراه دارد. در برخی از منابع قدیمی تعبیر خواب، ارسال پیامک متنی نیز به شرایط دشوار زندگی در آینده ای نه چندان دور تشبیه شده است. 

اما در منابع غربی جدید حتی به نوع گوشی تلفن همراه نیز اشاره شده است. به عنوان مثال تعبیر خواب پیام و پیامکی که بر روی صفحه گوشی آیفون خود مشاهده می کنید، به این معناست که فردی تبدیل به یک دوست صمیمی برای شما خواهد شد. اما اگر قادر نباشید آن پیام را باز کرده و یا متن آن برای شما در رویا ناخوانا بود، به مشکلات ارتباطی اشاره می کند که سد راه شما در زندگی خواهد شد. برخی از معبرین بر این باورند که دیدن پیام و پیامک در رویا برای افرادی رخ می دهد که سعی دارند پیام رویاهای پیشین خود و یا رویدادهای زندگی و پیام های کائنات را درک کنند! به مثال زیر در تعبیر خواب پیام و پیامک توجه نمایید:

مردی در خواب احساس می کند که فرد دیگری سعی دارد پیامی به او برساند اما صدای او رسا نبوده و این مرد قادر به شنیدن کامل پیام نیست. مرد بیننده رویا در شب های گذشته نیز رویاهای زیادی دیده اما همیشه آن ها را نادیده گرفته است. این خواب به او می گوید که رویاهای قبلی سعی دارند چیزی به او گفته و پیامی برسانند. در حالی که او قادر به درک آن ها نیست!

تعبیر خواب پیام و پیامکی که صدای دریافت آن به گوش می رسد!

تعبیر خواب پیام و پیامک گاهی اوقات جزئیات دیگری را به جز متن پیام در بر می گیرد. به عنوان مثال اگر فقط در رویا صدای دریافت یک پیامک به گوش شما رسید، نشان دهنده عدم اطمینان شما از برخی احساسات درونی است. این احساسات ممکن است از طرف شما و یا از طرف فردی دیگر باشد. در هر حالت شما نوعی ناامنی و عدم اطمینان احساس می کنید. گاهی نیز چنین رویایی به عدم اعتمادبنفس تشبیه شده است. یا شاید خبری تازه به گوش شما رسیده اما نسبت به صحت آن اخبار مطمئن نیستید. اگر قادر بودید متن پیام را نیز به خاطر آورید، آن را به شکل نمادین تفسیر کنید و در کنار این بی اعتمادی و عدم اطمینان قرار دهید.

تعبیر خواب پیام و پیامک متنی

تعبیر خواب پیام و پیامکی که با محتوای متن نوشتاری ارسال و یا دریافت می شود، به نوعی ارتباط جدید اشاره دارد. اگر شما در رویا پیامک متنی و یا نامه ای به شکل نوشتاری دریافت کردید که متن آن کوتاه بود، نشان دهنده شکل گیری یک رابطه کوتاه در زندگی شما است. اگر متن پیام نوشته شده به زبان انگلیسی بود بایستی شرایطی را پیش بینی کنید که می تواند رابطه کوتاه مدت شما را تحت تاثیر قرار دهد. این شرایط عمدتا بیرونی خواهد بود. مانند دخالت اطرافیان. گاهی اوقات متن پیام های دریافتی ما در رویا پر از کلمات عجیب و غریب است که به شکل نامنظمی نوشته شده است. در چنین حالتی تعبیر خواب پیام و پیامک به ما هشدار می دهد که بایستی بیشتر نسبت به استراحت خود دقت کنیم و زمان بیشتری را به خود اختصاص دهیم. این رویا به خستگی ذهنی ما مربوط می شود. اگر این پیام ناخوانا را در گوشی تلفن همراه خود دریافت کردید، بایستی نسبت به انتخاب دوستان و روابط صمیمی با همکاران خود دقت بیشتری نمایید چرا که یک ارتباط اشتباه و مخرب می تواند حتی منجر به خراب شدن رابطه خوب و طولانی دیگری در زندگی شما شود.

تعبیر خواب پیام و پیامک عاشقانه و دوستانه

تعبیر خواب پیام و پیامکی که از معشوق خود در رویا دریافت می کنید، پیشنهاد دهنده یک رابطه عاشقانه جدید است! اما اگر دوستی در رویا پیامی برای شما ارسال می کند به این معناست که احتمالا در زندگی بیداری شخصی سعی دارد قصد و نیت شما را مورد بازپرسی و بررسی بیشتر قرار دهد. این موضوع می تواند در مراحل کاری یا پیشنهاد های مهمی مانند پیشنهاد ازدواج رخ دهد.  

گردآورنده : توپ تاپ

مطالب مرتبط...

7 نظر

 1. VidaVidasays:

  سلام من دیشب خواب دیدم که پسر خاله ام بهم پیام داده، که هرکی نمیدونه من و تو خوب میدونیم و10 ساله که عاشق هم هستیم، وبهم میریسیم.

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام تعبیری ندارد

 2. نگارنگارsays:

  سلام من خواب دیدم شوهرم ک قهریم باهم بهم پیام داده بیا تلگرام ...ینی میخواسته برم تلگرام که یه صحبتی باهام بکنه ...دیگه نفهمیدم چه صحبتی داشت ...فقط پیام داده بود بیا تلگرام 😑

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، پیشگویی نسبی درخصوص اتفاقات خوبی است که دیگران برای شما رقم می زنند

 3. امیرامیرsays:

  با سلام.من در خواب دیدم با دوست دخترم که دوهفتس قهریم پیام داده که بیا دوباره باهم دوست بشیم و دلم برات تنگ شده.خاستم ببینم تعبییرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، به معنای اتفاقات جدیدی است که در زندگی شما رخ می دهد.

 4. حسنی رفیقحسنی رفیقsays:

  بـاسـلـام البته بـاعـرض پـوزش قبل اینکه خـوابـمـوتـعـریـف کـنـم این روهم خواستم گفته باشم ک شایدخاطرم جمع باشه هرچند ک شمابی وقفه خیلی زحمت میکشیدو وقت میزارید وخیلی ممنون ازاین بابت🙏 وقتی باطرفم از29دی 97 سالی ک گذشت توتلگرام بعداز زدن حرفایی بهم دیگـه من باهاش تموم کردم و گفتم شمارموازگوشیت پاک کن ودرآخرگفتم خوش بودک رفتی...طرفم پی ام داد پاک میکنم منم بهش گفتم امیدوارم. تـا اینکه 3ماه بعد ینی تو فروردین ماه 98 چندماه پیش 2بارخوابشو البته بافاصله دور تو خودفروردین ماه خوابشودیدم حالا ب قول بعضیاک میگن شایدخیلی بهش فکرمیکنی یاتو ذهنته باعث شده خوابشو ببینی خب شـایـدب این علت بوده باشه!...تو اون مدت چون رسما و ب طور جدی باهاش ازطرف خودم باهاش تموم کردم و عذاب وجدان داشتم ازاینکه شایدمن مقصربوده باشم بیشترمنوناراحت میکردو منتظربودم ک پی ام بهم بده تا ازش معذرت خواهی کنم تااینکه بعداز2تاخوابی ک البته بافاصله،توفروردین ماه ازش دیدم یکی ک توماشین بودم باهاش و مثلارفتیم دوربزنیم ک توپارک پیاده شدیم ودنبال ی جایی برانشستن میگشتیم تااینکه سرازکنار یـه ساختمون نیمه کاره ودرآخرتو ی فروشگاه بزرگ خرید سردرآوردم ک تو ی مغازه رفتم واونم اومد داخل همون مغازه ای ک من بودم و یادم نیس احساس کردم یافک کردم اون میخواد من براش چیزی بخرم ولی نخریدم بعد رفت ،وقتی رفت من پشت سرش صداش زدم گفتم کجا؟!!جوابی نداد دیگه خوابم تموم شد...واین خواب رو شماتعبیرشوقبلاگفتین بـار2توهمون فروردین ماه خواب دیدم بامامانم رو ی ارتفاع وایساده بودیم و سد و رودشفاف و تمیز رو نگامی کردیم ک طرفمو دیدم تو اون رود شنامی کرد وطرفمو ب مامانم نشون دادم گفتم مامان اوناهاش مثلااسم طرفموبردم...جـالـب ایـنـجـاسـت دقیقا10خردادروزجمعه خودش بهم پی ام داد و11خردادشـب شـنـبـه هم بامامانم بیرون بودم ولی مامانم نفهمید ک میخواست منوببینه و منم به طـرفـم گفتم باشه فرداپس فرداشب ،اونم گف من فرداپس فردانیستم همون شـب هـمـودیـدیـم.دفـعـه قـبـل بااینکه رسما و ب طورجدی باهاش ازطرف خودم تموم کرده بودم بیشتر بخاطراینکه فک میکردم مقصربودم ناراحت بودم و بهش فک میکردم وهـمـش توذهنم بود ولی فقط 2بارتوفروردین ماه اونم بافاصله ک خدمتتون عرض کردم خوابشو دیدم ،ک شایدب خاطرفکرکردن زیادو توذهن بودن بوده باشه الانم رسماقهرنیستیم فقط حداقل من فک میکنم ب خاطر ی دلخوری ازهم اینکه ج پی ام منو شایدازروی عصبانیت یاناراحتی بعد5روز ب تاخیرجواب داد ومنم درمقابل جواب پی امی ک ب تاخیرداده بود1ماه و19روزی میشه جوابشو ندادم قـهـریـم...ولی 6مـرداد1شـنـبـه شـب همین 6روزپیش خواب دیدم تو واتس بهم پی ام داده بود وتو قسمت نوار واتس آپ چشمم ب ی استیکر ناراحت ک ازگوشه ی چشمش ی قـطـره اشک ریخته بودافتادبعد درست ک نگاکردم دیدم کانال فرستاده بودوهمون استیکره کنارش بود ولی پی امشو بازنکردم دیگه بیدارشدم بـبـخـشـیـد ک سـرتـونـو ب دردآوردم بـازم خـیـلی خـیـلی شـرمـنـده بـاتـشـکـر

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام رویای پریشان و درهم است تعبیری درست ندارد

 5. دلارامدلارامsays:

  سلام. من حدود 1ماه میشه که از عشقم خبر ندارم .. چون از خانوادش خاست ک بیان خاستگاری من و پدرش مخالفت شدیدی با خاسته ی اون کرد . الان یه ماه همه چیزشو ازش گرفتن ک فقط با من در اتباط نباشه . منم همین شرایط رو دارم .. هر شب خاب عشقمو میبینم . دیشبم خواب دیدم ک بهم از واتساپ پیام داد بعد بهم زنگ زد تمام اتفقاتی ک این مدت از هم دور بودیم رو بهم گفت . مثل اینکه خانوتدش هم کم کم داشتن با ازدواج ما موافقت میکردن . بعد تلفن حرف زدنمون دیدم رفتم مهمونی ک فامیلامون اونجا جمع ان همه با هم حرف میزدن اما یادم نمیاد در چه موردی بود .. تو خواب دیدم ک خوابیدم بعد مهمونی .....باز بیدار شدم و دیدم عشقم دوباره پیام داده ک بعدش کلا بیدار شدم از خواب

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام بیانگر مشغولیت ذهن شما از این باب است و جای نگرانی وجود ندارد

 6. فاطمہفاطمہsays:

  سلام و خستہ نباشید۔ حدودا شش سال پیش با خانومی درگیریہ لفظی داشتم چند وقتیہ از کارم خیلی پشیمونم و با اینکہ اون خانم قصد خیانت بمن رو داشت الان مطمئن نیستم کہ واقعا منم مقصر نبودم! چند وقتیہ میخوام باھاش صحبت کنم اما موفق نشدم دیشب خواب دیدم بہ شمارہ من چند تا پی ام دادہ اما تو خواب باخودم میگفتم لابد فکر کردہ این خط دست ھمسرمہ۔۔اما باز از ھیچی بھترہ وبہ نقش ھمسرم میخواستم باھاش سرہ صحبت رو باز کنم کہ۔۔بیدار شدم ۔ ممنونم از پاسخدھیتون

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام ممنون بیانگر مشوش بودن ذهن و فکر شما در این باب است

 7. nafasnafassays:

  سلام من کسی ک دوسش دارم گوشیش دست خودش نیست دست دخترشه و ی خوابی دیدم ک : من بهش پیام میدادم ک حالم بده و اینا بعد دختره جوابمو داد گفت توچرا اینقدر خودتو عذاب میدی و... گفت ک من خواهرم رفته خارج ازکشور الان چون کنجکاوی بهت میگم رفته ( اسم ی کشوری گف یادم نیس) و خیلی باهم حرف زدیم بعدش گفت ک من میخوام بلاکت کنم گفتم ن من میمیرم توروخدا این کارونکن و میگف ک مجبورم و..و در اخر نکرد و من از خواب بیدار شدم... تعبیرش کنید حالا من میترسم که پی ام بدم و اینطوری بشه

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام بر مشوش بودن ذهن و مشغولیت ذهنتان ازاین باب تعبیر میشود