کامل‌ترین تعبیر خواب خون

تعبیر خواب خون به نماد انرژی و حیات می­پردازد، ماده جادویی که در تمام بدن موجودات زنده جریان دارد. در عالم رؤیا و خواب نیز به‌عنوان نماد زندگی و انرژی در نظر گرفته می‌شود. دیدن خون در خواب به میزان سلامتی و قدرت جوانب مختلف زندگی شما اشاره می‌کند. خون در بیرون از بدن به‌طور عمومی به ضعف و از دست دادن توانایی شما در بخش‌هایی از زندگی‌تان اشاره دارد، درحالی‌که دیدن خون در داخل بدن برعکس آن می‌باشد و به قدرت و انرژی اشاره دارد.

اگر بخواهیم درباره خواب خون تعبیر منفی بکنیم؛ باید بگوییم دیدن آن در خواب به برخی از جنبه‌های خود شما و یا قسمت‌هایی از زندگی­تان اشاره دارد که در آن قسمت­ها شما در حال از دست دادن انرژی، توان و حیات خود هستید، همچنین می‌تواند به دردهای عاطفی، ناراحتی‌ها و یا موقعیت‌های در زندگی‌تان اشاره کند که به‌وسیله زیاده‌روی در رفتارها و یا تحریکاتی پدید آمده است. چنین تعبیرهای منفی زمانی انجام می‌شود که در خواب می‌بینید در حال خونریزی هستید یا شاهد پاشیده شدن خون هستید و یا اینکه غرق در خون می‌باشید.

اظهارنظرهای منفی در تعبیر خواب خون سبب ناراحتی در دیگران می­شود. چیزی که احساس می­کنید مسئله­ای نیست، موضوع ناراحت‌کننده و دردآور از دست دادن روابط است که به‌صورت جدی به اعتمادبه‌نفس شما آسیب خواهد زد.

در تعبیر خواب مثبت، وقتی خون دشمنانتان را ببینید یا شاهد پمپاژ خون در رگ‌ها باشید یا زخم‌هایی را ببینید که خونریزی نمی‌کنند، خون نماد حیات، قدرت و موفقیت است.خون در خواب زنان می‌تواند به قاعدگی و یا آبستنی اشاره کند و در خواب مردان می‌تواند تعبیر به ترس از بدن زن و یا رابطه جنسی و یا تمایل به تجاوز جنسی شود.

تعبیر خواب خونریزی

تعبیر خواب خونریزی اغلب به آسیب‌های روانی و عاطفی اشاره می­کند؛ اما بر آسیب‌های فیزیکی هم دلالت دارد. گاهی دیدن چنین خوابی دلالت بر سخنان تخریب‌کننده کسی بر علیهتان می­باشد و یا ممکن است به علت بروز آسیب‌های عاطفی باشد که درگذشته دیده‌اید.

در تعبیر خواب خون دیدن خونریزی، برخی از حوزه‌های زندگی شمارا نشان می‌دهد که شما در حال تضعیف شدن در آن مواضع هستید؛ مواضعی که شما در آن در حال از دست دادن قدرت، توانایی­تان هستید. این خونریزی می‌تواند خبر از احساس خستگی در شما بدهد، تعبیر خواب خونریزی شاخ و برگ بسیار دارد؛ گاهی خونریزی را بدین گونه تعبیر می‌کنند که شاید رفتارهای خالی از دقت شما سبب احساس درد و اضطراب در وجودتان شده است یا حتی سبب شده است از موقعیت فعلیتان ناراضی باشید، ممکن است احساسی شبیه به بازنده‌ها پیدا کنید. آن قسمتی که در خواب می‌بینید در حال خونریزی است همان قسمتی است که شما در آن قسمت در حال از دست دادن قدرت خود هستید. ممکن است شاهد خونریزی باشید که خون در آن بند نمی‌آید، این بند نیامدن منعکس‌کننده تجربیاتی آسیب‌زننده است که شمارا دچار مشکل کرده است، همچنین می‌تواند به سخت بودن غلبه بر برخی از تجربیات ترسناکی تعبیر شود که شما داشته‌اید.

داشتن خونریزی بیش‌ازحد هم در خواب به از دست دادن قدرت تعبیر می‌شود، البته مفسران می­گویند می‌تواند دلیل بر رفتارهای بد دوستانتان نسبت به شما باشد، در تعبیر خواب خون، خونریزی بیش‌ازحد می‌تواند علامت بسیار بدی برای از دست دادن سلامتی و یا مالی باشد.

خونریزی در تعبیر منفی خواب ممکن است به از دست دادن جان شما و یا به درد از دست دادن کسی اشاره کند که به آن علاقه‌مند هستید، علاوه بر این می‌تواند به این اشاره کند که شما از شکست، زیان مالی و یا حتی ورشکستگی رنج خواهید برد. گاهی ما احساس خود را از دیدن صحنه‌ای در خواب متوجه می‌شویم، مثلاً اگر دیدید از خونریزی شخصی خوشحال هستید این پیام را می‌رساند که شما دشمن او هستید و آرزوی حمله به او را دارد.

خونریزی را همیشه بد تعبیر نکنید، به طبع وقتی می‌بینید خود و یا کسی دیگری خونریزی می‌کند ناراحت و مضطرب می­شوید؛ اما در تعبیر مثبت باید بگوییم به شما اخطار می‌دهد که باید استراحت کنید و تعادل را رعایت کنید.تعبیر خواب خون درباره جریان خون می­گوید ممکن است به قدرت درونی و یا ازخودگذشتگی شما اشاره نماید.

تعبیر خواب خونریزی ناشی از عمل جراحی

تعبیر خواب خونریزی ناشی از عمل جراحی را برای کسانی می­گویند که خونریزی را در یک عمل جراحی ببینند و بدین گونه تعبیر می­کنند که شما درباره تغییراتی در کار خود نگرانی‌هایی دارید، همچنین دیدن خونریزی ناشی از جراحی بر روی زمین یا ریختن خون بر روی زمین را می‌توان این‌گونه تعبیر کرد که شما مشتاق و منتظر دریافت جایزه و تحسین برای برخی از کارهای اخیر خود هستید، یک تعبیر مثبت دیگر از این خواب اشاره به این دارد که شما با موفقیت پروژه‌هایی را در کار خودتان به پایان می‌رسانید، البته باید گفت این خواب نشان نمی‌دهد شما جایزه و یا پاداشی را که انتظار دارید به‌زودی دریافت خواهید نمود.

تعبیر خواب خونریزی بینی

خونریزی بینی تعبیرهای متفاوتی دارد و آن را نشانه بدی می‌دانند، در این موارد می­گویند احتمالاً شما با مشکلاتی مواجه خواهید شد. در تعابیری از خونریزی بینی گفته‌اند که خونریزی بینی نشانه از دست دادن موقعیتی باارزش و یا مقدار زیادی پول است.

گویا در تعبیر خواب خون، خونریزی بینی می‌تواند نشانه شروع تعدادی پروژه یا یک سرمایه‌گذاری باشد که به سرانجام نرسد، درنتیجه منجر به از دست دادن مقداری پول یا سرمایه‌ای باشد که سرمایه‌گذاری کرده‌اید. این خواب همچنین می‌تواند مانند یک توصیه مالی عمل نماید و به شما بگوید شما مدیریت مالی درستی ندارید و در هزینه­ها زیاده‌روی می‌کنید؛ بنابراین این خواب را به‌عنوان یک اخطار قبول کرده و عادات خرج کردن خود را تغییر دهید و شروع به مدیریت بهتر مسائل مالی خود کنید. شاید این‌همه تعبیر از یک خواب گاهی بعضی از خوانندگان را گیج کند؛ اما درنهایت شما با توجه به موقعیت و شرایط روحی خود باید مقایسه کنید ببینید، کدام تعبیر با شرایط شما سازش بیشتری دارد، در تعبیر خواب خون همیشه برداشت‌های زیادی بر اساس ذم اشخاص معبر وجود دارد، این خواننده است که با توجه به اطلاعاتی که از خود دارد تعبیر را بررسی و نزدیک‌ترین به احوال خود را درمی­یابد.

تعبیر خواب خونریزی انگشت

تعبیر خواب خونریزی انگشت را زمانی انجام می‌دهند که افراد در خواب‌دیده‌اند انگشت آن‌ها خونریزی کرده است. در چنین زمانی معبران خواب برداشتشان این است که شما مالی را از دست خواهید داد و یا احتمالاً فریب‌خورده‌اید. گاهی شاهد هستیم اشخاص تعریف می‌کنند در خواب‌دیده‌اند انگشتشان قطع‌شده و در حال خونریزی است، باید بگوییم متأسفانه انگشت قطع‌شده و خونریزی از آن در کل علامت بدی است و می‌تواند به این اشاره کند که رابطه شما در حال پایان است و یا این رابطه را از دست خواهید داد و ممکن این رابطه مذکور رابطه شما با عشقتان باشد که به‌زودی به پایان می‌رسد. به‌طورکلی این رؤیا می‌تواند نشانه فاصله و جدایی باشد و همچنین در بعضی از موارد این خواب را ممکن است نشانه‌ای از پایان دادن به یک رابطه به دلیل درگیری‌ها و اختلافات بعد از چندین سال باشد.

تعبیر خواب خونریزی بازو

تعبیر خواب خونریزی بازو می‌گوید؛ اگر دیدید بازوی شما خونریزی می‌کند بدانید به علت اشتباه خود، مالی را از دست خواهید داد و رنج خواهید کشید.

تعبیر خواب خونریزی ران و پا

تعبیر خواب خونریزی ران و پا به دوقسمتی از بدن می‌پردازد که ممکن است عده زیادی خونریزی آن مناطق را در خواب ببینند، لذا ابتدا به خونریزی ران می‌پردازیم؛ از قسمت‌های معمول بدن که ممکن است در خواب ببینید در حال خونریزی است ران هست، خونریزی ران برخلاف خونریزی بازو و انگشت تعبیر مثبتی دارد، در این نوع خواب این برداشت می‌شود که شما در زندگی حرفه‌ای خود پیشرفت خواهید کرد و یک زندگی راحت با مقدار زیادی پول خواهید داشت.

 اگر در خواب، پا زخمی و خونریزی آن را دید این احتمال وجود دارد که شما از خیانت اطرافیانتان بسیار رنج می‌برید. گاهی دیدن خونریزی پا را نشانه‌ای از به خطر افتادن اصول و اخلاقیات شخص می‌دانند.

تعبیر خواب خونریزی دیگران

تعبیر خواب خونریزی دیگران با توجه به اینکه ما همیشه نگران عزیزان خود هستیم می‌تواند نشانه این باشد نزدیکان شما و یا حتی خودتان به کمک نیاز داشته باشید یا شاید نگران خونریزی شخصی هستید و فکر می‌کنید کسی به کمک شما نیاز دارد. می‌تواند همچنین دلالت بر این داشته باشد شما در میان انبوهی از تعهدات غرق‌شده‌اید یا نشانه این می‌تواند باشد که شما به سمت چیزی درحرکت هستید که کنترل خودتان برایتان بسیار سخت و دشوار است، البته اگر خونریزی شخصی را دیدید و هیچ کمکی به او نکردید شاید نشانه آن است او در آینده نزدیک دستاوردهای مثبتی خواهد داشت.

خوابی که باعث وحشت بسیاری می‌شود مرگ براثر خونریزی می‌باشد. اگر شما در خواب دیدید شخصی براثر خونریزی فوت کرد می‌تواند نشانه آن باشد که شخص نزدیک به شما به‌زودی دچار بیماری جدی خواهد شد.

تعبیر خواب دهان پر از خون

در تعبیر خواب خون، تعبیر خواب دهان پر از خون تعبیر یکی از خواب‌های ترسناک است که اشخاص می‌بینند. تعبیر بسیار منفی از این خواب کرده‌اند و آن را مربوط به مسائل خانوادگی دانسته‌اند و نشانه جنگ و درگیری مابین اعضای خانواده می‌دانند. این رؤیا گاهی اوقات می‌تواند اختلافات جدی را با برخی از بستگان دور با توجه به اموال و یا ارث را نشان دهد. این شرایط ممکن است شمارا بسیار تحت‌فشار قرار دهند و حل آن‌ها بسیار دشوار باشد و همچنین ممکن است چنان تحت‌فشار قرار بگیرید که مجبور شوید برای حل‌وفصل موضوع را به یک دادگاه مدنی ارائه دهید.

تعبیر خواب خونریزی پیشانی

تعبیر خواب خونریزی پیشانی را به همانند دادن اخطار به خودتان تلقی کنید که به شما می‌گوید به‌زودی با خطراتی احتمالاً مواجه خواهید شد. این خواب همچنین می‌تواند اعلام پیش رو بودن یک دوره سخت برای شما باشد که درنهایت بسیار دچار آسیب خواهید شد، در این دوره ممکن است چنان در سختی و مشقت قرار گیرید که برای پیروزی بر آن لحظات سخت از کسی کمک بطلبید.

تعبیر خواب خونریزی ناشی از حمله سگ

تعبیر خواب خونریزی ناشی از حمله سگ را این‌گونه بیان کرده‌اند که اگر شخصی ببیند توسط سگ موردحمله واقع‌شده و زخمی شده است و خونریزی دارد نشانه این است؛ شخص در حال تلاش برای حل برخی از مشکلات و یا رفع شرایط سختی است که توسط برخی از بستگان نزدیک و یا افرادی که با آن‌ها زندگی می‌کند، ایجادشده است.

تعبیر خواب خونریزی از زخم

تعبیر خواب خونریزی از زخم را معبران نشانه خوبی تلقی نکرده‌اند و معتقدند این خواب حکایت از پیش آمدن دل‌درد و یا درد فیزیکی برای شخص در آینده نزدیک دارد.

تعبیر خواب سبب خونریزی شدن

تعبیر خواب سبب خونریزی شدن قسمتی از بدن خود یا بدن شخص دیگری نیز نمی‌تواند علامت خوبی باشد، نشانه از دست دادن است. بدین ترتیب این خواب می‌گوید در آینده نزدیک سود و یا درآمدی را از دست خواهید داد، همچنین ممکن است نشانه‌ای از زوال سلامت و مسائل مربوط به‌سلامت باشد.

تعبیر خواب قطع ناخن و خونریزی آن

قطع ناخن و خونریزی را در تعبیر خواب خون به دیدن علامتی تعبیر می‌کنند که حاکی از شرایط و اختلافات ناخوشایند در خانه و یا محیط اطراف شخص است و ممکن است شخص دلیل این شرایط باشد. البته تعبیر دیگری هم برای این خواب در نظر گرفته‌اند؛ طبق این تعبیر شما ممکن است به‌صورت شفاهی و یا فیزیکی موردحمله قرار گیرید.دیدن قطع شدن ناخن در خواب و خونریزی آن می‌تواند علامت از دست دادن پول و یا به پایان رسیدن یک رابطه با عشقتان باشد.

تعبیر خواب دستان خونی

دستان خونی یکی از خواب‌های معمول است که اشخاصی که وجدان ناراحت دارند می‌بینند، در تعبیر خواب خون می‌گویند؛ اگر چنین خوابی را دیدید نشان می‌دهد؛ شما درگیر احساس گناه هستید و یا خود را در قبال اقداماتی مسئول می­دانید.

تعبیر خواب خروج خون از بدن

تعبیر خواب خروج خون از بدن، مخصوصاً وقتی می‌بینید خون کاملاً از بدن شما خارج می‌شود به مسئله‌ای در زندگی شما اشاره می‌کند که سبب تخلیه شما از قدرت و انرژی و یا اعتمادبه‌نفس می‌شود.

تعبیر خواب پوشیده بودن از خون

تعبیر خواب خون به پوشیده بودن از خون نیز توجه دارد و می‌گوید در این خواب شخص درگیر مناقشات در روابط و یا محیط اجتماعی است. وقتی شما در خواب می‌بینید به خون آغشته هستید به شما انعکاس می‌دهد؛ این نتایج جنگ‌ها و جنایات و یا حملات شما به دیگران است که سعی کرده‌اید خود را توجیه کنید. همچنین پوشیده بودن از خون می‌تواند حس از دست دادن را در شما ایجاد کند و یا حس کنید کسی را از دست می‌دهید. البته اگر در خواب ببینید از خون کسی بر روی بدن خود می‌پاشید نشان می‌دهد اگر به شخصی کمک کنید، پولی به دست شما خواهد رسید.

تعبیر خواب کشته شدن شخص در خون

تعبیر خواب کشته شدن شخص در خون به شما می‌گوید که شما ممکن است فرصت سرمایه‌گذاری زیادی داشته باشید و این فرصت‌ها را برای نشان دادن استعدادهای خود استفاده کنید.

تعبیر خواب رد شدن از خون

در تعبیر خواب خون، رد شدن از خون نیز تعبیر مثبتی دارد و به شما می‌گوید کسی به شما کمک خواهد کرد تا موفق شود.

تعبیر خواب تف کردن خون

تف کردن خون در تعبیر خواب خون هم برخلاف ظاهر ماجرا نشانه خوبی است، این خواب به شما می‌گوید که آرزویی که برای مدت طولانی داشتید درنهایت به حقیقت می‌پیوندد و یا خشم قدیمی شما حل‌وفصل خواهد شد.

تعبیر خواب نوشیدن خون

تعبیر خواب نوشیدن خون اگرچه به‌ظاهر تعبیر یک خواب وحشتناک است؛ اما باید گفت یک نشانه بسیار خوب است و حاکی از ثروتمند شدن شما دارد.

تعبیر خواب شکم پر از خون

شکم پر از خون هم در تعبیر خواب خون پیام مثبتی را برای شخصی که این خواب را دیده است دارد. شکم پر از خون نشان می‌دهد شما پول زیادی را دریافت خواهید نمود.

تعبیر خواب خون بر روی کف زمین

تعبیر خواب خون بر روی کف زمین به شما هشدار می‌دهد برای ایمنی خود کاری بکنید.

تعبیر خواب خون بر روی تختخواب و یا لباس

تعبیر خواب خون بر روی تختخواب و یا لباس می‌گوید؛ مواظب باشید شما درگیر بیماری جدی خواهید و یا ممکن است گرفتار یک پرونده جنایی شوید باید مراقب همه‌چیز باشید؛ اما اگر خون را در تخت و یا بر روی لباس شخص دیگری دیدید تعبیر خواب خون این را نشانه خوبی می­داند یعنی شما بر دشمنانتان پیروز خواهید شد.

تعبیر خواب ریختن خون از گل‌ها

تعبیر خواب خونی که از گل‌ها می­ریزد می‌گوید از شما به خاطر شجاعت و عزمتان به‌طور گسترده‌ای قدردانی خواهد شد.

تعبیر خواب پاشیدن خون از سر حیوان و یا انسان

تعبیر خواب پاشیدن خون از سر قطع‌شده حیوان و یا انسان موضوع به دست آوردن پول زیاد توسط شمارا مطرح می‌کند و می‌گوید شما در حرفه خودشکوفاشده و شهرت قابل‌توجهی به دست خواهید آورد.

تعبیر خواب شستن بدن یا لباس با خون

تعبیر خواب شستن بدن یا لباس با خون به زیان مالی شما اشاره می‌کند و معتقد است؛ باید یک دوره­ای را در زندگی به دلایل زیان مالی با فقر زندگی کنید و اگر کسی دیگری را در خواب خود دیدید که لباس خونی دارد این خواب ممکن است بدین گونه تعبیر شود که آن شخص در مشکلی گرفتار آمده و ممکن است عاقبت بدی داشته باشد و در آخر اگر در خواب دیدید لباس خونی خود را سعی دارید پنهان کنید نشان از این دارد که در تلاش هستید، اشتباهات خود را مخفی کنید.

تعبیر خواب رنگ‌آمیزی با خون

تعبیر خواب رنگ‌آمیزی با خون می‌گوید احتمالاً شما شریک جدیدی خواهید داشت. اگر خواب دیدید بر روی دیوار خون وجود دارد به احساس نگرانی شما در رابطه با شکست و یا از دست دادن اشاره می‌کند.

منابع:

yourchineseastrology.com

www.dreambible.com

mydreamsymbolism.com

ترجمه و تهیه : توپ تاپ

مطالب مرتبط...

18 نظر

 1. لیلیلیلیsays:

  سلام ببخشید اگه ممکنه تعبیر خوابمو لطف کنید بگید...خواب دیدم احساس میکنم خلط در گلویم هست وقتی سرفه میکنم از گلویم خون اومد، یکم حالت لخته خون بود (خون پررنگ ولی شفاف بود)...کمی از خون بیرون اومد بیشترش تو دهن و گلوم موند...ممنون میشم تعبیرشو بگید...با تشکر از وقتی ک میگزارید

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام برکم شدن تندرستی تعبیر میشودو ازغم بیرون می اید

 2. صادقصادقsays:

  سلام.نماز و روزه هاتون قبول باشه. من ديشب خواب ديدم مهمان به منزل ما آمده بود و خودش پژذيرايي مي كرد و مادرم حرص مي خورد و بهشون حرف ميزد. ولي خود مهمان رفقته بود تا براي خودش و ما غذا تدارك ببيند و من انگشتم يك زخم برداشت و مي گفتم كي دستم زخم شده خوني بود ولي خوني جاري نبود. بعد يكباره خوب شد و هيچ كسي هم منزلمان نبود. ممنون ميشم تعبيرش را بهم بگين.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام ممنون اگر بیشتر مراقب رفتار خود نباشید ممکن است دچار بدشانسی قریب الوقوعی شوید

 3. حجت رضاییحجت رضاییsays:

  خواب دیدم با پسر خالم که دامادمونم هست رفتیم یه مرکز درمانی و خون دادیم و ابتدا من فکر کردم اون میخاد خون من رو به خودش تزریق کنه و منم خون اون رو به خودم تزریق کنم بعد ازش پرسیدم که هدفت از این کار چی بود گفت من دیدم تو خون دادی منم اینکارو کردم بعد بهش توضیح دادم که خون من به درد تو نمیخوره چون غلیظه و گفتم بیا خون هامون رو بریزیم دور و اجازه بدیم بدن هامون سبک بشه و ریختیم تو جوی اب و بهش گفتم مایعات بخور تا خونت رقیق شه

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   از الودگی ها ممکن است رهایی پیدا کنید اگر عاقلانه تصمیم بگیرید

 4. بهاربهارsays:

  سلام خواب دیدم پسری ک دوسش دارم خواهر پنج سالش دستشویی داره (درعالم واقعیت فقط یک خواهر 35 ساله داره وخواهر کوچک نداره)و ب خواهر بزرگش گفت اینو ببر دستشویی اما خواهر بزرگ گفت من نمیتونم این کار سخته بنابراین خودش مجبور شد ببره بعد دختر پنچ ساله یبوست خیلی شدید داشت ک واقعا ناراحت کننده بود وب سختی دفع میکرد طوری ک کلی خون ازش رفت واین خون رولباس پسری ک دوسش دارم پاشید پیرهن مردونه سفیدش از پشت سر پراز لکه های خون شد همینطور جلوی پیراهن و زمین دستشویی هم پرازخون بود واین پسر از این موضوع رنج میبرد ومقدار کمی هم مدفوع ب لباسش آغشته شده بود در دستشویی نیمه باز بود ومن شاهد این ماجرا بودم دلم سوخت رفتم جلو کمکی کنم دیدم یک برادر کوچکتر هم داره ک حدود سه سالشه(البته درواقعیت اصلا برادری نداره)این پسر بچه نتودستشویی روی بشکه بزرگ نشسته بود دیدم درحال افتاده زود دویدم سمتش بغلش کردم وبیرون آوردمش اما اصلا منو دوست نداشت ونیمخواست بغلم بمونه بوسیدمش و با دل شکستگی برگردوندمش پیش برادر بزرگش یعنی کسی ک دوسش دارم و با ناراحتی گفتم شما هیچوقت هیچکدومتون منو دوست نداشتین وامدم بیرون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شاید رفتارهای خالی از دقت شما سبب احساس درد و اضطراب در وجودتان شده است یا حتی سبب شده است از موقعیت فعلیتان ناراضی باشید

 5. سحرسحرsays:

  سلام خسته نباشید استاد،. من باردار هستم و خواب دیدم که به من میگن باید خون خالت رو بهت انتقال بدیم تا خوب بشی.. بعد من مخالفت کردم و عصبانی شدم و گفتم اگر اینکارو بکنم گروه خونیم عوض میشه من دوست ندارم و در آخر هم نذاشتم این اتفاق بیافته و بیدار شدم.. الان نگرانم چون خالم بچش یکم مشکل داره، میخواستم بدونم تعبیرش چیه؟ ممنون میشم پاسخ بدید

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   تعبیر خوابتان نشانه تغیرات جدیدی برای شماست

 6. کوثرکوثرsays:

  سلام خواب دیدم برای ثبت‌نام تو مدرسه رفته بودم مدرسه بعد داشتم تو دفتر با مدیر حرف میزدم بعد رفتم بیرون یکی داشت ی مرغی رو سر می‌برید انگاری نذر داشت کفشمو خونی کرد اون یکی کفشم هم خاکی شد فک کنم شستمش

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   می‌تواند به دردهای عاطفی، ناراحتی‌ها و یا موقعیت‌های در زندگی‌تان اشاره کند

 7. سحرسحرsays:

  سلام خسته نباشید استاد،. من باردار هستم و خواب دیدم که به من میگن باید خون خالت رو بهت انتقال بدیم تا خوب بشی.. بعد من مخالفت کردم و عصبانی شدم و گفتم اگر اینکارو بکنم گروه خونیم عوض میشه من دوست ندارم و در آخر هم نذاشتم این اتفاق بیافته و بیدار شدم.. الان نگرانم چون خالم بچش یکم مشکل داره، میخواستم بدونم تعبیرش چیه؟ ممنون میشم پاسخ بدید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به ضعف و از دست دادن توانایی شما در بخش‌هایی از زندگی‌تان اشاره دارد

 8. ففsays:

  سلام خواهرم خواب دیده عموم مو بغل میکنه عموم به خواهرم میگه عمو من دستم خونی شد ، خواهرم تعجب میکنه به خودش نگاه میکنه میگه پریود که نیستم خون چیه خون از کجا اومد

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   تعبیر خوابشان خیر است و نشانه سلامتی است

 9. کیمیا برازندهکیمیا برازندهsays:

  سلام نامزد من خواب دیده که خوابیده وبختک روش افتاده ازخواب بیدارمیشه ومیبینه از بدنش کلی خون اومده ممنون ازتعبیرتون

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام ممکن است مورد سرزنش قراربگیرید

 10. ستارهستارهsays:

  سلام خواب دیدم گلوم زخم شده از مزه ی خون میفهمیدم و رفتم تو روشویی خون و چندبار تف کردم از گلوم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   خوابتان بیانگر این است که قدرت و انرزی و اعتماد به نفستان کاهش پیدا کند

 11. فاطمهفاطمهsays:

  سلام من در واقعیت پزشکی رو دوس داشتم بسیار زیاد ... ولی فال قران گرفتم و بهم گفتن آدمهای دیگه ای وارد زندگیت میشن که ازیشون از هر حیث بهترن و من پیگیری ایشون در فضای مجازی و تلاش برای وارد ارتباط شدن با ایشون رو چند روزیه که علی رغم میلم برای همیشه فراموش کردم چون در عین علاقه ای که به من داشت به من بی محلی هم میکرد . . الان که در حال استراحت عصر بودم خواب دیدم در یک خانه ی قدیمی ناشناس با خانواده ام بودم خواهرم واقعیت هایی ازون پزشک رو بهم میگه: که با من دوسته ، باهام رابطه ی جنسی داره ،که دختر دوم دبستان داره ، زنش بهش خیانت کرده طلاق گرفته و ....من تو خواب خیلی ناراحت شدم و به خواهرم گفتم نباید این کارو میکردی و نتیجه گرفتم علت بی محلی های آقای دکتر به من اشتباهی بود که خواهرم کرد و خیلی ناراحت و افسرده زیر دوش حمام رفتم . . ولی در حموم هر چی سرم و میشستم خون از موهام میریخت پایین و جلوی پام می افتاد ، باز میشستم و دوباره میدیدم خون از موهام میریزه و شک کردم که کسی در کالبد من مث جن توی حمامه به سمت در دویدم و زیر دوش رو که نگاه کردم جنی رو دیدم که خنده ی شیطانی میکرد و من دوان دوان و لخت از حمام بیرون اومدم و پیش خونوادم رفتم .... و با ترس از خواب بیدار شدم . . ناگفته نماند که ظهر 100 هزار به دو بچه ی یتیم نذر امام حسین دادم و عهد کردم اگه شغل مورد نظرم درست شه هر سال ماه محرم به چند بچه ی یتیم پول بدم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود وقت بخیر ، به برخی از به آسیب‌های روانی و عاطفی اشاره می­کند که ممکن است بصورت تدریجی در ادامه ی زندگی آن ها را تجربه کنید اما مشکل ساز یا نگران کننده هم نخواهند بود

 12. سلطانیسلطانیsays:

  سلام صب امروز جمعه'خواب دیدم که خواهرم گلومو زخم کرده داشت خون میومد ولی نمیچکید.خون رفت داخل و تموم شد ولی گفتم باید بیرونش بیارم.یکم عضله های گلومو محکم گرفتم و یه عالمه خون به صورت لخته لخته از گلوم خارج شد و حتی اون موقع ک خواب میدیدم فک کردم واقعا از شکمم اون خون داره بالا میاد.ممنون میشم تعبیرشو بهم بگین

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   خوابتان نشانه محبت بین شماست

 13. نرگس شهبازینرگس شهبازیsays:

  سلام دیشب خواب دیدم به دست پسرم سرم وصل کرده بودم که یهو جاش خون اومد و شروع به خونریزی کرد بعدش همش بهش می گفتم به پدر بزرگت نگو .انگار از پدرم می ترسیدم که بفهمه نمیدونم چیه تعبیرش

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بهتر است مراقب خود باشید تا دچار بدشانسی نشوید

 14. مریممریمsays:

  سلام. من در خواب دیدم ک در راه بآغ هستیم و یه جا هست ک از زمین خون میاد و هرچه قدر تمیز میکنیم بازم از زمین خون میاد و مامانم گف ک این خون امام حسینو ایجا سرشون رو بریده اند و منم ی چیز چوبی ورداشدم و روی اون چاله گذاشم ک ازش خون فواره میشد. البته چاله های دیگم بود ک خون ازش میومد. خیلی میترسم تعبیرش چیه؟؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سلام وقت بخیر ؛ جوشش خون از میان زمین نمادی از برخی از آسیب های روانی یا روحی است که مرتبط با گذشته می باشد اما در حال حاضر مرور می شوند ، در حالت کلی معنای بدی ندارد.

 15. شیرینشیرینsays:

  سلام من چند باره خواب میبینم وقتی توی جمع نشستیم زنداداشم دهانش پر از خون میشه و شکمش بزرگ میشه وتو این خواب همیشه از مامانش می‌ترسه وسمت من میاد و به من میگه میبینی چه بلایی سرم اومده میشه بگید تعبیرش چیه لطفاً

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   خوابتان اشاره به ناراحتی های فکری و روحی دارد

 16. نرگس شهبازینرگس شهبازیsays:

  سلام دیشب خواب دیدم وقتی پوشک پسرم که ۷ ماهش هست عوض کردم پوشک خونی بود خیلی میترسم تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام سعی کنید اعتماد به نفس خود را بالا ببرید

 17. نسترننسترنsays:

  سلام خسته نباشید دیشب خواب دیدم امادم برم بیرون ولی وقتی میخوام برم میبینم لباسم خونیه اما رنگ خون نبود به قهوه ای میزد نمیفهمم از چیه بعد خودمو تو آینه درست میکنم یه دفعه میبینم لبام خون اومده صورتم خونی نبود فقط لبام خونی شده بود بعد که میخوام ببینم خون از کجاس میبینم وسط لب بالام بریده شده طوری که نفهمیدم به مامانم میگم میگن باید بریم دکتر بخیه بزنی ولی من همینطور دستمال گذاشته بودم روش و خیلی خون میومد بعد یه دفعه میبینم لبام زخمش بسته میشه ودی گه خون نمیاد تعبیرش چیه .زیاد خواب خون میبینم چند شب پیشم خواب دیدم لخته خون بالا میارم نمیومد بیرون خودم با دست از تو دهنم میوردم بیرون ؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام ممکن است ضعیف شده و مالی حرام وارد زندگیتان شود کمی بیشتر مراقبت کنید

 18. سپیدهسپیدهsays:

  سلام خسته نباشید.من خواب دیدم که انگار تو خیابون جنگ و درگیری بود ولی حیاط خونه ما پر از خون شده بود و به ما یه تهمتی زده بودن درست یادم نیست دقیقا چی بود، بعدش من دیدم اون خون ها مربوط به خروس هایی بود که کشته شده بود و آویزون بودن و خونشون روی زمین میریخت، یکی از خروس ها رو تو کیسه زباله جمع کردم و زمین رو با آب و جارو تمیز کردم.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام به نظر میرسد که مسائلی در زندگیتان موجبات تضعیف روحیه شما شود باید سعی کنید که روحیه خودرا تقویت کنید