تعبیر خواب خاله

یکی از خواب های رایجی که امکان دارد هر یک از ما در عالم رویا ببینیم مشاهده اعضای فامیل و نزدیکان است. هر یک از اعضای فامیل و خویشاوندان ممکن است در عالم خواب به سراغ ما بیایند. دیدن اقوام و بستگان در خواب های ما به اشکال مختلفی پیش می آید و از همین رو احتمال دارد ما آنها را در حالت های گوناگون ببینیم به طور مثال آنها را در حالتی که شاد و خوشحال هستند ببینیم یا در حالتی که غم و ناراحتی دارند و ...

تعبیر خواب خاله ، تعبیر دیدن خاله در خواب

مواردی که ذکر شد تنها نمونه هایی از خواب هایی است که امکان دارد در عالم رویا توسط ما به عنوان بیننده خواب مشاهده شوند اما وجه اشتراک تمامی این خواب ها حضور فرد یا افرادی از جمع فامیل و خویشاوندان در خواب های ما است. اما آیا برای شما هم این سوال ایجاد شده که دیدن افراد فامیل از قبیل خاله، دایی، عمو، عمه، فرزندان هر یک از آنها و غیره چه تعبیری برای بیننده خواب دارد؟ تحلیلگران خواب در پاسخ به این سوال می گویند مشاهده افراد گوناگون و شخصیت های مختلف از میان افراد یک فامیل به جنبه هایی از وجود بیننده خواب اشاره می کند آن هم جنبه هایی که احتمالا بیننده خواب در دنیای واقعیت نسبت به آنها احساس کمبود و نقص می کند و از این بابت رضایت خاطر ندارد. همچنین تعبیری که از مشاهده اعضای فامیل و خویشاوندان در عالم رویا بیان می شود آن است که میزان آگاهی ها افزایش می یابد و ایده های جدیدی شکل می گیرند.

در این مجال قصد داریم تعبیر دیدن خاله را در عالم خواب از نگاه معبران بزرگ بررسی کنیم. دیدن خاله در عالم رویا معانی و تفاسیر خاصی را در بر دارد که تحلیلگران خواب راجع به آن تعبیرات مختلفی را ارائه کرده اند. اگر شما هم در خواب خاله تان را دیده اید و می خواهید از تعبیر خواب خود مطلع شوید در ادامه این بحث همراه ما باشید.

تعبیر خواب خاله از نگاه آنلی بیتون

آنلی بیتون در رابطه با معنای دیدن خاله در خواب می گوید: اگر یک دختر در عالم خواب خاله خود را مشاهده کند به این معنی خواهد بود که به خاطر انجام دادن یک کار مورد سرزنش و شماتت قرار می گیرد و این مساله باعث پریشانی خاطر او می شود. اگر کسی در خواب خاله خود را شاد و خوشحال ببیند بیانگر آن است که اختلافات سطحی حل و فصل خواهند شد.

تعبیر خواب خاله به روایت کتاب سرزمین رویاها

در کتاب سرزمین رویاها راجع به تعبیر خاله چنین می خوانیم: دیدن خاله در خواب به معنای کسب موفقیت در زمینه امور مالی در زمان آینده است. اگر شما در خواب ببینید خاله یک شخص هستید نشانگر آن است که یک ازدواج موفق و همراه با خوشبختی در راه است. دیدن خاله شوهر در خواب به مفهوم آن است که دوره خوبی در زندگی بیننده خواب آغاز می شود. صحبت کردن با یک خاله در خواب علامت آن است که پول زیادی نصیب بیننده خواب خواهد شد. دیدن خاله دیگران در خواب به شرم و خجالت تعبیر می شود. مشاهده خاله زن در خواب نشانه آن است که بیننده خواب باید از شخص حسود دوری کند.

مطلب پیشنهادی این قسمت :

تعبیر خواب مردن خاله چیه؟

3 نظر

 1. فرشتهفرشتهsays:

  سلام. بعد از خوابي كه در سوال بالا گفتم يك خواب ديگه ديدم. خواب ديدم با اون آقا كه به هم علاقمنديم و بينمون فاصله افتاده ، به يك موسسه خيريه كه بچه هاي معلول و يتيم نگه داري ميكنن كه كاركنانش پسر عموي من و دخترخاله پسر عموم هستن، رفتيم و من و اون آقا بچه ها رو بقل كرديم و نوازش كرديم و قدم زنان رفتيم از اونجا. تعبير اين رو هم ميفرماييد لطفا.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانة آن است که دچار دردسر و پریشانی خواهید شد.

 2. حجت رضاییحجت رضاییsays:

  خواب دیدم دارم با پسر خاله مادرم راه میرم و دارم بهش در مورد کار قبلیم که پخش محصولات قهوه در تهران بود توضیح میدادم و میگفتم فلان منطقه تهران که ارمنی زیاد داره قهوه زیاد میخورن بعد از جلوی یه قهوه فروشی رد شدیم و گفتم این قهوه هارو که میبینی ما پخش میکردیم و طعم خوشمزه ای داره...بعد رفتیم...

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نگرش‌های عادت گونه‌ای که با توسل به آن‌ها به وضعیتی نزدیک می‌شوید.

 3. نظرینظریsays:

  خواب دیدم که توی یه مراسم ختمی هس که همه ی فامیل هستند هم فامیلای نزدیک وهم فامیلای دور ومن وخواهربزرگترم داریم تو آشپزخونه غذا میکشیم همراه زن داییم

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام به زودی درشادی دورهم جمع میشوید ونیک است