تعبیر خواب درخت توت سیاه

توت سیاه یا شاه توت که با نام خرتوت نیز شناخته می شود گونه ای از درختان گل دار است که به خانواده توت سانان تعلق دارد. درخت توت سیاه از درختان بومی جنوب غرب آسیا به شمار می رود. میوه این درخت که ظاهری شبیه به توت سفید اما اندازه ای بزرگتر از آن دارد به رنگ قرمز تیره و ارغوانی بوده و مزه آن ترش و شیرین و خوشایند است.

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید دیدن توت سیاه و درخت توت سیاه در خواب چه تعبیری می تواند داشته باشد. اگر در خواب توت سیاه یا درخت توت سیاه دیده اید با ادامه مطلب با ما همراه شوید تا از معنای دیدن آن در خواب باخبر شوید.

تعبیر خواب درخت شاه توت سیاه

تعبیر خواب توت سیاه از دید منوچهر مطیعی تهرانی

دو نوع توت داریم. یکی توت سفید یا همان توت شیرین و دومی شاه توت یا توت سیاه که ابن سیرین از آن با نام خرتوت یاد می کند. باید گفت به طور کلی دیدن توت سیاه یا شاه توت در خواب تعبیر نیکویی برای بیننده آن ندارد و به هر شکل آن را در خواب هایمان ببینیم این تعبیر فرقی نمی کند و در هر صورت خوب نخواهد بود. ممکن است در عالم خواب توت سیاه را روی درخت ببینیم یا این که ببینیم توت سیاه داریم و در حال خوردن آن هستیم. دیدن توت سیاه در خواب به معنی پیش آمدن غم و ناراحتی و بلا و گرفتاری تعبیر می شود علی الخصوص اگر در خواب ببینیم توت سیاه می خوریم و مزه ترش آن را در دهان حس می کنیم و از بابت این مساله حالت آزردگی به ما دست می دهد. همه معبران ایرانی و اسلامی در مورد تعبیر دیدن توت سیاه در خواب نظر مشابهی دارند و تعابیری که معبران خارجی در مورد آن بیان کرده اند نیز موید همین مطلب است. اما به طور خاص، چشیدن مزه ترش شاه توت در خواب معنی و مفهوم خوب و مطلوبی برای بیننده خواب در بر نخواهد داشت.

تعبیر خواب چیدن و خوردن توت سیاه

تعبیر خواب توت سیاه از دید ابراهیم کرمانی

ابراهیم کرمانی در مورد تعبیر دیدن توت سیاه یا خرتوت در خواب می گوید: اگر کسی در خواب ببیند خرتوت می خورد نشانه آن است که غمگین و ناراحت و آشفته خاطر خواهد شد.

تعبیر خواب شاه توت از دید آنلی بیتون

آنلی بیتون در رابطه با دیدن شاه توت یا توت سیاه در خواب عقیده دارد دیدن شاه توت در خواب نشانگر آن است که مشکلات و گرفتاری های شما رفع خواهد شد. اما اگر در خواب ببینید در حال جمع آوری شاه توت هستید به معنی آن است که با بدشناسی روبرو خواهید شد. اگر در عالم خواب خود را در حال خوردن شاه توت ببینید یعنی در دنیای بیداری دچار ضرر و زیان مالی خواهید شد.

تعبیر خواب شاه توت از دید سایر معبران

عده ای از معبران در مورد تعبیر خواب شاه توت بیان می دارند اگر کسی در خواب ببیند از درخت شاه توت میوه می چیند علامت آن است که در شغل خود به اندازه شاه توت هایی که چیده است دارایی هایی از یک مرد خسیس بدست می آورد. اگر کسی در خواب ببیند شاه توت می خورد نشانه آن است که با سختی و مشکلات زیاد مال و اموالی بدست می آورد و آن را برای همسرش خرج می کند. به عقیده برخی معبران اگر کسی در خواب ببیند میوه شاه توت را در آتش پخته است به این معنی است که پادشاه دارایی های او را تصاحب خواهد کرد.

تعبیر خواب درخت توت سیاه از دید منوچهر مطیعی تهرانی

منوچهر مطیعی تهرانی در رابطه با تعبیر دیدن درخت توت سیاه یا شاه توت در خواب می گوید: دیدن درخت توت سیاه در خواب تعبیر خوبی ندارد و نشانه غم و ناراحتی و شرمندگی برای بیننده خواب خواهد بود.

مطالب مرتبط :

تعبیر خواب توت سفید خوردن را بدانید !

49 نظر

 1. زهرازهراsays:

  سلام. من خواب دیدم در باغ یکی از فامیل هامون که خیلی ساله فوت کرده و باغش هم در واقعیت خشک شده ، کلی درخت توت هست. در واقع من همیشه این باغ رو آباد می بینم تو خواب ولی همونطور که گفتم در واقعیت خشک شده همه درختاش. دیدم که میخوام از این درخت ها توت سیاه بچینم ولی دستم به توت ها نمیرسه یعنی توت های پایین درخت ریختن و تموم شدن و بقیه خیلی بالاتر هستن البته دستم بعضی وقتا به یه توت میرسه ولی با سختی. ما یه درخت توت دیگ میبینیم من و چند نفر دیگ و به سمتش می دویم که انگار این توت های سیاه له شدن. درخت هم هم قد خودمونه تقریبا.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا به کار هایی بپردازید که روابط احساسی و رمانتیک شما را تقویت کرده و آرامش شما را در زندگی افزایش می دهند.

 2. نیرنیرsays:

  سلام من تو خواب دیدم تو مسیرم یه درخته توته سیاه هست که توتهاش خوب رسیدن و شیرینن و من چند تا چیدم و با لدت خوردم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب اشاره به موقعیت های احساسی مثبتی دارد که در زندگی بیداری برای شما ایجاد خواهد شد.

 3. نيكانيكاsays:

  سلام خسته نباشيد من خواب ديدم كه اطرافم درخت شاه توت هست و پدرم بهم ميگت كه برو و از درخت توت بچين و بخور كه خيلي خوشمزه هست. توتهاي سياه و خيلي درشت و من شاه توت چيدم از درخت و خوردم ولي خيلي شيرين و خوشمزه بود و من همش دنبال شاه توت رسيده و شيرين ميگشتم و هركدوم رو كه ميخوردم خيلي زياد شيرين بود بر خلاف اينكه شاه توت ترش مزه هست ولي اونهايي كه من ميخوردم خيلي زياد شيرين و خوشمزه بودن

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سلام. این خواب نشان دهنده ی موقعیت ها و روابط جدیدی است که موجب زنده دلی و امیدواری شما خواهد شد. این اتفاقات به خصوص زمینه های عاطفی زندگی شما را شامل می شوند.

 4. ZahraZahrasays:

  سلام.من خواب دیدم که با خانواده مادری رفتیم سر خاک پدر بزرگم ولی من اونجا پدربزرگم رو که فوت کردن دیدم و بهم یدونه شاتوت سرخ داد ولی باهام اصلن صحبت نکرد و انگار از دستم ناراحت بود و مهربون نبود.(پدربزرگم چندسال پیش فوت کردن)و من اون شاتوت رو دادم به یکی دیگه که نمیشناختمش.بعدش خواب دیدم که دوستِ پسری که دوسش دارم(محمد)، همون سرخاک اومد دنبالم و گفت که یکی از فامیلای محمد فوت کردن و باید بریم پیشش و باهم رفتیم اونجا.بعد محمد بهم ی کاغذی داد که نوشته بود کلی ارث بهش رسیده و گفت که بخونمش.یه کارخونه هم بهش رسیده بود که من گفتم میخای اینو چکار کنی؟اونم گفت: من بلد نیستم ادارش کنم و میفروشمش.ولی من گفتم:نه این کارو نکن باهم یاد میگریم که باید چکار کنیم.بعدشم خواب دیدم که تو ی کارخونه ایم و داریم ظرف یبار مصرف تولید میکنیم!

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب نشان دهنده ی از سر گیری پروژه ها یا اهداف فراموش شده ای می باشد که بیننده ی خواب، مدت ها پیش از پیگیری آن ها ناامید شده است.

 5. النازالنازsays:

  سلام من خواب دیدم در خیابان کلی درخت توت سیاه هست که پر باره و شیرین هستن ولی تمام اونا حشره زده و قابل خوردن نیست اگه میشه تعبیر این خواب برایم نقل کنید

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خواب به معنای ناراحتی و پریشان حالی است.

 6. FaFasays:

  سلام من خواب دیدم که درخت توت همسایمون توتای قرمز داشت و خیلی درخت بزرگی بود و من با شلینگ آب گرفتم روی تمام و درخت و شستم بعدش از بزرگی درخت کم شد و حالت کوچک شدن داشت

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان به معنای کم شدن ناراحتی و غم و غصه است.

 7. سیدهانیسیدهانیsays:

  سلام من خواب دیدم ی شاه توت که سالها پیش تو خونمون بود و الان خشک شده و دیگه وجود نداره.سر سبز بودو توتهای رسیده داشت. پدرو مادرم زیر توت نشسته بودن. پدرم که خیلی سالهاست فوت شده خیلی سرحال بود شاید 20سال جوونتر نشون میداد بهم گفت بمن توت بده. منم بهش دادم بعد درخت توت رو تکون دادم و توت ریخت و من جمع کردم و به پدرم دادم .مادرم هم خواست به او هم دادم بعد مادرم مدام میگفت توت بده به پدرت.!! بعد رفتم ی سمت دیگه خواستم ی درخت دیگه رو تکون بدم دیدم بجای توت ی سفره پلاستیکی تو دستم بودکه تو خواب تکونش میدادم و بعد خندیدم و گفتم نگاه من خیال کردم دارم درخت توت رو تکون میدم در این حین پدرم هم رفت و دستاشو که توتی شده بود شست! و دیگه توت نخورد... تعبیرش چی میشه! تعبیر توت سیاه که انگار خیلی بده!!

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، به تعبیر توت سیاه دقت نکنید وارد جزئیات شوید ، این که شاهد رشد و نمو مجدد درخت بوده اید ، خبردهنده از تحرک ، نشاط و یا امیدواری های جدید در زندگی خواهد بود.

 8. اسداسدsays:

  سلام . من خواب دیدم که توی خونه ی یکی از فامیلامون بدون اجازه توت سیاه جمع میکنم ولی برا خودم جمع نمیکنم برا عمم جمع میکنم و موقع جمع کردن اون سریع میبرشون و به من نمیده تعبیرش چیه لطفا سریع بهم اطلاع بدید ممنون.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بر مال دنیا ومنفعت از کسب خویش و نزاع تعبیر میشود

 9. JazminJazminsays:

  سلام. یکی از دوستام( جنس زن) (دختر) خواب قالی کهنه دید و این طور به من گفت که تعبیر بزنم گفت که خواب دیدم یه قالی کهنه و پاره و کثیف و به هر حال (کهنه)توی حال ساختمونمون پهن میکنیم و روش میشینیم لطفا بگید تعبیر چیه ممنون ?

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خواب به معنای رفع غم و اندوه است.

 10. هانیههانیهsays:

  سلام. خواب دیدم که پشت اتاق خونه مادر شوهرم یه اصطبل هست که اسب داره و اسب تازه متولد شده هم هست تعبیرش چیه؟؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام برهوای نفس بیننده تعبیر میشود

 11. اسداسدsays:

  سلام خواب دیدم که دندانم رو کرم خورده ولی وقتی ان را بالا میکشم دندان جدیدی میبینم تعبیر چیست؟?

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام کارهای ناپسند را ترک کنید

 12. هانیههانیهsays:

  سلام‌ خواب دیدم که صورت خاله ام را بوس میکنم و روی لپ‌ او یک چال است چال لپ که میدانید چگونه است.تعبیر چیست؟؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان به معنای محبت و دوستی باخانواده تان است.

 13. اسدیاسدیsays:

  سلام خواب دیدم که با پدرم جنگ کردم و مادرم از من دفاع میکند و ما را رد میکند تعبیر چیست؟؟؟؟?

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان به معنای اهمیت دادن به خانواده تان و محبت بین آنهاست.

 14. نورینوریsays:

  ,سلام و خسته نباشید من بعداز ظهر خواب دیدم که از درخچه هایی توت های سیاه و شیرین میچینم و میخورم و در مورد مشکلی که دارم با دو نفر حرف میزنم، قبلش هم سر جلسه امتحان بودم و خوب نبود نتیجه. بنظرتون چه تعبیری می‌تونه داشته باشه؟برام خیلی مهمه ممنون میشم جواب بدین.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان نشانه خیر و برکت و روزی است

 15. م فم فsays:

  سلام من خواب دیدم که شوهرم و برادر شوهرم شب از سفر اومده ان شوهرم رفت تو اتاق غذا میخورد من و برادر شوهرم و مادر شوهرم توی آشپزخانه بودیم دیدم دست برادر شوهرم یه بشقاب توت هست که زیرش توت سفید سفید بود و روش چنتا توت قرمز قرمز داشت توت میخورد ندیدم چ رنگی بود ممنون

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان نشانه تغیرات و اتفاقات عالم بیداری است

 16. پریسارضاییپریسارضاییsays:

  سلام خواب می دیدم که در یک جایی با خانواده نشستیم و درآنجا کلی درخت توت و شاتوت بود من رفتم با یک آقای پیر در یک ظرف شاتوت چیدم و برای خانواده بردم. توت ها قرمز و شیرین بودن

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان نشانه خیر و برکت و روزی در زندگیتان است

 17. عظیمعظیمsays:

  سلام خواب دیدم در مسیری که برام خیلی آشناست درختهای شاتوتی هست که توتهای بسیار آبداری داشت به نحوی که از آنها آب میچکید و من میخواستم از آنها بخورم و در تلاش برای چیدنشون بودم و بالاخره با تلاش زیاد تونستم یکی چینم و بخورم و بسیار خوشمزه بود

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام در زندگی با موفقیت های شیرینی رو به روخواهید شد

 18. رضارضاsays:

  سلام من خواب دیدم داخل حیاط خونمون یه درخت توت سیاه داشتیم اما پدرم قصد داشت اونو باتبر قطع کنه اما من مانع قطع کردنش میشدم *خواستم ببینم تعبیر خوابم چیه

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان نشانه محبت شما در حق دیگران است

 19. پریساپریساsays:

  سلام من خواب دیدم درخت شاه توتی در خانه مادر بزرگم که 25 سال است فوت شده بود و از یک سقف زده بود بیرون ما میخواستیم آن راا از ریشه انتقال بدیم خانه خودمان

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   تعبیر خوابتان نشانه رزق و روزی در زندگیتان است

 20. مهیارمهیارsays:

  سلام؛من خواب دیدم توی راه که میرفتم خوکه یکی از درختا ها توت های سیاه بزرگی داشت البته بعضی هاشون رو به شکل کیوی های درشت و تقریبا سرخ و مشکی میدیدم. بعد توی بغلم داشتم جمع میکردم که بیارم خونه به مادرم هم بدهم همزمان کمی هم خوردم. تعبیرش چی میتونه باشه؟ ممنون.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان نشانه رزق و روزی در زندگیتان است

 21. مرجانمرجانsays:

  سلام من خواب دیدم درخت شاه توت توتای بزرگ و قرمزی داره از اونا میچینم و میخورم و خیلی شیرین و ابدار هستن در حال خوردم متوجه میشم که اینا گیلاس هستن گیلاسای بزرگ و شیرین و ابدار تو خواب خیلی حس خوب و شادمانی داشتم . تعبیرش چی میتونه باشه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه آن است که در مسیر زندگیتان دچار شک و تردید می شوید

 22. اعظم نظارتیاعظم نظارتیsays:

  سلام من خواب دیدم دارم توت سیاه می خورم ولی خیلی شیرین است تعبیر اون چیست

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تغییرات جدیدی که در آینده شما رخ خواهد داد.

 23. محمدمحمدsays:

  سلام من دیدم که از یک درخت بزرگ در پارک محلمون چند شاخه توت سیاه چیدم و از خوردنش و ترشیش لذت بردم به عموم هم گفتم بیا بخور نیمد تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در خصوص سلامت جسمانی و روانی خوبی که در آینده خواهید داشت به شما نوید می دهد

 24. فاطمهفاطمهsays:

  سلام من خواب دیدم زیر سایه ی درخت نشستم و وقتی که سرم رو بلند کردم دیدم که توتهای بزرگ و سیا داره و ازش آویزون شدن و به خواهرم میگفتم که بیا بچینیم..تعبییرش چیه؟؟؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان نشانه خیر و برکت و روزی در زندگیتان است

 25. سمانهسمانهsays:

  سلام...خواب دیدم که در منزل قبلیمان که زندگی میکردیم چند سال پیش یک درخت توت که داشته بودیم(که درواقعیت بوده) ...در رویا دیدم که بسبار تنه ای قوی داشت همان درخت توت و برسرسبز و پربرگ و بدون میوه بود...بعد مابین شاخه های اون و شاخه های پبچ در پیچ سیب زمینی هایی وجود داشتند که به درخت توت پیوند خورده و جوانه زده و در پایین آن درخت کمی آب لجن و گل بود وچند سیب زمینی در آن آب ریخته شده بود...درحالبکه در واقعیت درختی کم برگ و ضعیف بوده و بیشتر تنه و برگ درخت و جوانه که از پیوند توت و سیب زمینی بود جلبه توجه میکرد درخواب

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بیانگر خوشحالی و شیرین کامی است و میتواند نشان دهنده تقویت اراده نیز باشد

 26. صدف سالمصدف سالمsays:

  من خواب ديدم از درختي كه توت سفيد داشت، به طور پراكنده توت سياه شيرين و درشتي دراومده بود و من با ولع ميچيديم و ميخوردم!

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   بیانگر به وجود امدن شادکامی در زندگیتان است

 27. علی مقدمعلی مقدمsays:

  من خواب دیدم که درخت توت سیاه همسایه پر از توت سیاه های نرسیده است وشاخه های این درخت کج شده بود تو خونه ی ما بابام و داییم روی کوهی از توت سیاه نشسته بودند . به من هم تعارف کردند ولی من نخوردم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   تعبیر خوابتان نشانه رزق و روزی در زندگیتان است

 28. سانازسانازsays:

  با سلام من خواب دیدم تو حیاط خانه داییم یه عالمه درخت توت سیاه بودو هنوز کاامل نرسیده بود بعدمیخواستن یکی از درخت هارو قطع کنن که کناریش (که خیلی بزرگتر بود )خوب رشد کنه مردم هم جمع شده بودن میشه گفت تعبیر چیه؟فکر کنم ازش خوردم و یکم ترش بود ...

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه عشق، ازدواج، باوری و زندگی غرق در شادی و لذت است

 29. محمدمحمدsays:

  دیدم داشتم تو یه کوچه خاکی میرفتم تو کوچه یه درخت شاهتوت بود ک داشت میبریدنش بعد من به خودم گفتم برم یکم توت بخورم رفتم جلوتر دیدم درخته خیلییییییی زیاد باره میوه داره چند نفرم داشتن میخوردن بعد رفتم گفتم یکم بخورم قبله اینکه درختو ببره رسیدم زیر درخت دیدم خیلی زیاد بار داره تو فکر خودم گفتم بزار فشار بدم ابشوبخورم اومدم بخورم یه نفر دیگه همشو با دست له کردو ابش همینجوری میریخت زمین بعد چون چند نفر اونجا بودن من دیگه نخوردم از اون هیچیو رفتم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   بیانگر شادکامی و شیرین کامی در زندگی است و نشان دهنده سلامتی است

 30. NiloofarabiNiloofarabisays:

  سلام ، من دیدم که از پشت بام خونمون جعبه جعبه توت سیاه بزرگ میریزم به پشت بام خونه یکی از فامیلامون اونام جعبه گرفتن بریزم تو اون، میگه دیگه بسه خودمونم داریم من میریزم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   ممکن است چیزهای جدیدی بدست بیاورید

 31. مانیا احمدیمانیا احمدیsays:

  سلام.خواب دیدم با مامانم دنبال ی جور گیاه بودیم تو یه باغی ولی چشمم یهو به یه بوته افتاد ،شاخه هاشو کنار زدم ی یه دسته شاهتوت خیلی سرخ دیدم ک مثه خوشه انگور به هم وصل بودن،چیدمشون و چندتا خوردم تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   رویای شما نشان می دهد که نباید بر مفاهیم بزرگ اما بی معنی تکیه کنید.

 32. ........says:

  سلام وقت بخیر.من خواب دیدم یه درخت شاتوت در خانه قدیمی ما هست که در خوابم انگار منزل زنعمو همسرم هست و این درخت قطع شده ولی دوباره جوانه زده و جوانه هایه آن شبیه میوه توت فرنگی بوده و زنعمو همسرم درخواب میگوید که قبلا به آن توت فرنگی پیوند زده. ومن یک میوه میچینم ولی مثل تمشک نرسیده هست ولی مزه خیلی شیرینی داشت

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام ممنون نشان دهنده تندرستی و شیرین کامی در زندگیتان خواهد بود

 33. مرضیه لطفیمرضیه لطفیsays:

  دیشب خواب دیدم ازخونه ی همسایه پدریم چندتادونه توت سیاه چیدم خوردم.باخودم میگفتم اینجاتوت داشته من نمیدونستم.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   بیاتگر تندرستی است

 34. فریبافریباsays:

  سلام مامانم خواب دیده ک با خانوادش رو طبیعت بودن رفتن بالای کوه خاکشم خیلی نرم بوده یه درخت توت سیاه بوده ازش میخوردن بعد نزدیک اذان مغرب شده همه رفتن پایین از کوه فقط مامانمو یه نفر دیگ موندن چند لحظه بعد اونم رفته مامانم تنها شده هوا تاریک یهو یه صدایی اومده ک داشته ب مامانم میگفته چرا نمیری پایین تا اینموقع اینجا موندی اونم درختو ک حالت سماور داشته تنه اش از برق میکشه خاموش میکنه و با سرعت میدوه پایین. بعد میرسه خونه قدیمی توی دهشون ک الان فروختنش توت سیاها رو چیده بوده میده به داییم بخوره.((داییم یه مرد سی سالس ک مشکل اعصاب وروان داره ولی تو خواب ب شکل یه بچه هفت هشت ساله بوده))

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام ممکن است در زندگیتان دچار ناراحتی و اندوه شوید

 35. محمد حاجی عباس زادهمحمد حاجی عباس زادهsays:

  من خواب دیدم از درخت شاه توت ،توت کنده می خورم و توت روی شاخه رو با دهانم میخوردم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   بیانگر شادکامی است

 36. سحر شفیعیسحر شفیعیsays:

  سلام.خانم 30 ساله و متاهل هستم. خواب دیدم که کنار یه درخت شاه توت سیاه هستم و دارم تند تند شاه توت میخورم.ولی اصلا طعمش رو حس نمیکردم ولی با ولع میخوردم.صاحب درخت بهم هشدار داد بسه دیگه نخور ولی من همچنان یواشکی مدام میخوردم تا اینکه شاخه های درخت افتاد و من داشتم شاخه هاشو از رو زمین بلند میکردم تا صاحب باغ نفهمه.در ضمن درخت توت توی پذیرایی یه خونه بود.لطفا برام تعبیر کنید.تشکر

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام ممکن است اخباری خوش به شما برسد

 37. مصطفی حسینیمصطفی حسینیsays:

  سلام وقت بخیر من خواب دیدم با ماشینم از یک جاده ی خیلی خطرناک رفتم پایین کوه و اونجا درخت شاه توت بود و من از اونا خوردم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   خوابتان نشانه برکت و نعمت است

 38. ملیکاملیکاsays:

  سلام خواب دیدم ۱نفر که نمیشناختم بهم از ۱درخت عجیب که پیوند زده بود البالو و توت سیاه بود برام توت سیاه کند داد که بخورم (شاه توت نبود، توت سیاه بود)

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود وقت بخیر ، این احتمال وجود دارد که از طرف برخی از اطرافیان پیشنهاد های منفی و نادرست دریافت کنید

 39. نیازنیازsays:

  درود برشما،خانمی مجرد هستم ،ساعت ۴عصر خواب دیدم ،که همسایمون که خانوم چادری ومذهبی هستن.رفته زیارت حضرت ابوالفضل و تبرک برامون توت خشک ،کشمش و پارچه سبز آوردن.پارچه سبزرو به پدرم داد،وتوت خشک که سیاه بود به همراه کشمش از جیبشون به من داد.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   ممکن است گرفتاری و ناراحتی در زندگیتان ایجاد شود

 40. ریحانهریحانهsays:

  سلام خسته نباشید من خواب دیدم در یه جایی یا (سالنی) مثل محل کارم درخت شاتوت بزرگی رشد کرده که توت های رسیده و بعضی هنوز نرسیده داشت من اومده بودم با رئیسم صحبت کنم که موقع ناهار شد و همه سالن رو ترک کردن و رئیسم هم که سرش شلوغ بود رفت برا ناهار منم دیدم تا سالن خلوته برم توت بچینم یکی رو چیدم (یادم نیس خوردم یا نه) ولی ترش و شیرین بود .... درکل من تو خواب خیلی خوش حال بودم من تعابیرخواب رو خوندم ولی مطمئن نیستم تعبیر این چیه مخصوصا رئیس من آدم خوب و منصفیه به نظرتون تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام میتواند بیانگر نشاط و امیدواری باشد که بعد از برهه ای از ناراحتی ها ممکن است برایتان در زندگی ایجادشود

 41. سحر علی اکبریسحر علی اکبریsays:

  سلام من خواب دیدم که همسرم که سال ها قبل فوت شدن توی خواب از یه درخت شاه توت توت های درشت و خوبی میچید و به من میداد و خودش نمیخورد و میگفت که سیر است این چه تعبیری میتونه داشته باشه؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   خوابتان نشانه اوضاع و احوال خوب ایشان است برایشان خیرات دهید

 42. اسمااسماsays:

  با سلام من امروز صبح خواب دیدم کفش پاشنه بلند سبز روشنی پوشیدم و با اون از کنار مسجد رد میشم ک داییم در مسجد هستن ایشون رو میبینم یک لحظه پام پیچ میخوره دوباره بلند میشم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   تعبیر خوابتان نشانه خیر و برکت و رزق و روزی است

 43. حدیث سلیمانیحدیث سلیمانیsays:

  سلام من دیشب خواب دیدم که همراه پدر و مادر و عمویم به مسافرت رفته ایم و بعد خواب دیدیم ک بالای یک کوه بر روی یه تخت نشسته ایم و رو به رو به رومون پر کوه های بلند بعد یک چادر مثل چادر کوچ نشینان اونجا بود که صاحبش خالم بود یه درخت توت خیلی بزرگ هم جفت چادر بود به طوری که نصفش آویزان شده بود ب چادر خواب دیدم من توت می چینم و به مادرم میدم نگه داره و حتی چند شاخه کوچک و خیلی توت داشت هم کندم و به مادرم دادم تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   تعبیر خوابتان نشانه غم و ناراحتی و گرفتاری های جدید در زندگی است

 44. امید آزادیامید آزادیsays:

  سلام. من دیشب خواب دیدم یه درخت شاه توت با توتای درشت ومشکی از دیوار خونه ای آویزان شده و من از اونا میخورم وتوتا خیلی شیرین هستن تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سلام وقت بخیر ، نشان از ایام شادی ساز و همراه با منفعت های جدیدتر در ادامه ی زندگی خواهد بود.

 45. نازیلانازیلاsays:

  سلام و خسته نباشید، خواب دیدم یک درخت شاتوت بلند هست که با فامیل دورش جمع شده بودیم روی درخت شاتوت و آلو بود به صورت قرمز و تیره هر کار می کردیم دستمون به میوه ها نمی رسید به زحمت چند دونه جمع کردیم ولی یادم نیست خوردیم یا نه چه تعبیری داره؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بهتر است کارهایی را انجام دهید که در زندگی برای شما سودمند خواهدبود

 46. جواهر غلامیجواهر غلامیsays:

  من خواب دیدم در حیاط خانه مان هستیم و روبرویم یک درخت توت سیاه خیلی زیبا می بینم و یک دانه از توت اش می چینم و میخورم که خیلی شیرین است چه تعبیری داره؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   ممکن است با سختی هایی مواجه شوید که بعد از گذران سختی به راحتی خواهید رسید

 47. لیلا اسداللهیلیلا اسداللهیsays:

  سلام من خواب دیدم با پسر هفت ساله برادر شوهرم رفتیم یه باغ خیلی سر سبز واباد با هزاران ودرخت شاه توت سیاه وشیرین ومشعول جمع کردن شاتوت هه هستیم در این بین به درخت انار می‌رسیم و چند تا انار قرمز وشیرین هم جمع میکنیم میخواستم تعبیرش کنید

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام این رویا بیانگر این است که ممکن است مسائلی باعث شرمندگی و ناراحتی شما شود

 48. میترا داودیمیترا داودیsays:

  سلام من خواب دیدم خودمو خواهرم با دختراون یکی خواهرم رودرخت توت بودیم توتاش سیاه بودن ولی خیلی خوشمزه وشیرین بودن هم میخوردیم هم میچیدیم لطفا برام تعبیرش کنید چون قبلا هم این خوابو تنها دیده بودم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام عزیزم به اتفاقات سرشار از شادی در زندگیتون اشاره داره

 49. محسنمحسنsays:

  سلام مدیر گرامی خواب دیدم با خانمم و بچه ام دارم میرم بیرون و یهویی دیدم که یه درخت توت مشکی با برگهای پهن و بزرگ و شاخه هایی که بر روی زمین کشیده شدند و پر از توت مشکی است جلوی در خونمون سبز است و منو خانمم توت ها رو میچیدیم و داخل یه کیسه سفید میگذاشتیم بعد خانم همسایمونم بود و احوال پرسی کردیم و روی دیوار خونشون یه قفس پر از کبوتر داشتند

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام یه غم کوچیک بهتون میرسه