تعبیر خواب سنگ شناسی

سنگ در خواب، اشاره به ایده یا مهارتی دارد که در اثر تلاش شما به وجود آمده. بسیار اهمیت دارد که سنگ را در چه قالب و موقعیتی مشاهده می کنید و در طول دیدن این خواب، چه احساسات یا چالش هایی را تجربه می کنید. سنگ ها در دنیای واقعی، گاها مسیر طولانی و سختی  را می پیمایند تا شکلی ارزشمند و زیبا یا خاص را پیدا کنند. مهارت ها و استعداد های انسان نیز گاها به همین شکل هستند یعنی لازم است تا سختی و مسیر طولانی ای را پشت سر بگذاریم تا قدرت ارزشمندی را به دست آوریم. ممکن است در خواب، ماهیت سنگ هایی که مشاهده می کنید برای شما روشن نباشد یا در تلاش باشید تا نوع خاصی از سنگ را بشناسید. در این حالت باید بدانید که در زندگی بیداری در تلاش هستید تا برخی ایده ها و افکار خود را مورد بررسی قرار داده و ریشه ی به وجود آمدن آن ها را بررسی کنید.

خوابی با موضوع سنگ شناسی به شما می گوید که درک مسیری که انسان ها برای رسیدن به اهداف و مهارت های خود طی کرده اند می تواند دشوار تر و پیچیده تر از آن چه باشد که فکر می کنیم.

تعبیر خواب سنگ مرمر: اگر در خواب از دیدن سنگ مرمر احساس مثبتی در شما ایجاد شود و از دیدن آن لذت ببرید، نشان دهنده ی این معناست که شما در موقعیتی هستید که ایده ها و اطلاعات ارزشمندی را کسب کرده اید اما ممکن است این مهارت ها را در زندگی بیداری دست کم گرفته باشید. این خواب پیامی از جانب ناخودآگاه شماست مبنی بر این که این قدرت روانی را شناخته و از آن برای گسترش زمینه های مختلف زندگی خود استفاده کنید. اگر در خواب سنگ مرمر را به عنوان سنگ قبر مشاهده کنید، نشان دهنده ی این معناست که برخی ایده ها یا مهارت های خود را به مرور زمان فراموش کرده اید و به خاک سپرده اید. این خواب از شما می خواهد تا دلیل این فراموشی را شناخته و اجازه ندهید که عدم توجه به مهارت ها و استعداد هایتان، باعث از دست رفتن فرصت های ارزشمند زندگی یا ایجاد نوعی فقدان در درون شما شود.

تعبیر خواب سنگ های قیمتی

تعبیر خواب سنگ قیمتی: سنگ های قیمتی می توانند با توجه به رنگ و خواصشان تعبیر شوند اما در حالت کلی اگر سنگ هایی را در خواب مشاهده کنید که می دانید دارای ارزش و قیمت بالایی هستند، این خواب پیامی از ناخودآگاه شماست که از شما می خواهد تا آزادانه به بیان افکار و ایده های خود بپردازید و اجازه دهید که بروز این افکار، به افزایش اعتماد به نفس شما کمک کند. تفاوتی ندارد که سنگ های قیمتی ای که در خواب مشاهده می کنید متعلق به چه کسی هستید. تمام انسان هایی که در خواب مشاهده می کنید، سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودتان هستند. برای این که دلیل حضور سمبلیک دیگران را در خواب خود درک کنید، توجه داشته باشید که فکر کردن به این اشخاص، چه احساس، خاطره یا فکری را در شما زنده می کند و آن ها چگونه می توانند الهام بخش شما برای برون رفت از چالش های فعلی در زندگی بیداری باشند.

مطالب مرتبط :

تعبیر خواب پرتاب سنگ توسط مرده

تعبیر خواب سنگ پا کشیدن از دیدگاه 3 معبر

2 نظر

 1. لیلالیلاsays:

  بسم الله الرحمن الرحیم با صلوات بر محمد و آل محمد با سلام من در روز۲۱ ذی القعده قبل ظهر خواب دیدم که چند سنگ گرانبها سبز و چند رنگ دیگر که خیلی شفاف بودن و در خانه خدا گذاشته سده بودن میخواستم بردارم مال خودم بود پیدا کرده بودم کسی نمی گذاشت یک زن بود البته فک میکنم در اخرربرداستم تعبیرش چیه با تشکر

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام خواب بعد از اذان صبح تعبیری درستی ندارد

 2. بیتابیتاsays:

  با سلام من یک شب خواب دیدم که در یک مکانی که نمی دونم کجاست ولی یک مکان تقریبا عمومی روی زمین انواع سنگ های قیمتی مثل فیروزه، عقیق یا کهربا ریخته و خیلی زیاده و من مرتب در حال جمع کردن اینها هستم البته آدم های دیگری هم اونجا بودند و داشتند جمع می کردند ولی من سعی می کردم که ببشتر و سنگ های بزرگتر و قشنگ تر رو جمع کنم و داخل جیبم می زاشتم تعبیر این خواب چی می تونه باشه؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام نشان دهنده ان است که مهارت ها و استعدادهای خود را در زندگی فراموش کردید