تعبیر خواب میخک

بسیار اتفاق می افتد که در خواب خود با طعم دهنده ها یا ادویه های مختلفی رو به رو شویم. این موضوع بسیار اهمیت دارد که در حین دیدن خوابی با موضوع میخک چه احساسی در شما ایجاد می شود و واکنش شما در حین دیدن میخک چیست. ممکن است در دنیای واقعی با این طعم دهنده آشنایی نداشته باشید یا تا به حال آن را مصرف نکرده باشید. برای درک مفهوم این خواب، لازم است تا باور هایی که در مورد خواص و ویژگی های میخک در فرهنگ عمومی شکل گرفته و کاربرد هایی که برای آن در نظر گرفته شده است توجه نمود.

اگر شما فردی هستید که در زندگی بیداری، آشنایی چندانی با گیاه میخک ندارید، این خواب اشاره به اطلاعات و منابع جدیدی دارد که در زندگی بیداری با آن ها رو به رو شده اید و ممکن است ماهیت آن ها چندان برای شما روشن نباشد. اما این احساس در شما شکل گرفته است که این منابع می توانند الهام بخش شما برای برون رفت از چالش ها و مشکلات فعلی باشند.

اگر در خواب مشاهده کنید که شما یا دیگران در حال خوردن میخک هستید، باید بدانید که خوراکی در خواب، اشاره به خوراک فکری شما در زندگی بیداری دارد. اما طور که یک خوراکی در زندگی بیداری، نیاز بدن ما را برای کسب انرژی و سلامتی بر طرف می کند، خوراکی های فکری زیادی نیز وجود دارند که روان و فکر ما را غنی ساخته و ایده های جدیدی را برای ما به ارمغان می آورد. در واقع زمانی که در خواب خود میخک را مشاهده می کنید، در حال کشف و شناخت گونه ای جدید از خوراکی های فکری جدید هستید که در روز ها یا ماه های اخیر برای شما الهام بخش بوده اند.

تعبیر خواب خوردن گیاه میخک

خوابی با موضوع میخک از شما می خواهد تا در مسائلی که برای شما چالش آفرین شده اند به قدرت روانی و میزان تاثیر گذاری خود توجه داشته باشید. لازم است تا به شناخت و تقویت قدرت درونی خود بپردازید و این خواب از شما می خواهد تا به منابعی مراجعه کنید که به شما کمک می کنند تا قدرت اعتماد به نفس بیشتری در رابطه با زمینه هایی که برای شما چالش آفرین شده اند دست پیدا کنید. به طور مثال اگر چالش شما درسی می باشد، به منابعی مراجعه کنید که به شما کمک می کنند تا با اعتماد به نفس بیشتری در محیط های درسی حضور پیدا کنید.

اگر در خواب مشاهده کنید که از فرد دیگری میخک هدیه گرفته اید، باید بدانید که این فرد سمبل بخشی از شخصیت و قدرت روانی خودتان است که ممکن است در زندگی بیداری نادیده گرفته باشید. برای این که حضور این فرد را در خواب خود درک کنید توجه داشته باشید که او شما را به یاد کدام دوره از زندگی اندازه  یا چه تجربیاتی از گذشته را در شما زنده می کند؟ این فرد چگونه می تواند به عنوان نوعی منبع الهام بخش در نظر گرفته شود؟ درسی که از این شخص می گیرید چگونه به شما کمک می کند تا با قدرت بیشتری در زندگی بیداری ظاهر شوید؟

گردآورنده : توپ تاپ

مطالب مرتبط...

2 نظر

 1. AsrinAsrinsays:

  سلام من خواب ديدم تو اطاق خواب روى تخت دراز كشيده بوزن يهو متوجه شدم ديوار اطاق همه كثيف بود زرد رنگ رنك يا مثل اينكه قهوه روش پاشيده بود ولى نمى دنياك چيه ولى شوهرم رو مقصر مى دونستم توى خواب ولى خيلى هم از دشتش ناراحت نبودم شيلنگ اب رو بر داشتم ديوارهارو پاك كردم ولى از اين مع موكته اطاق خواب رو خيس كرده بودم نگران بودم چون ديدم كه مو كت خيس شد مى ترسيم كه بعدن خشك نشه و بو بده زحمت بكشيدبفرمايد تعبير خوابم چه ممنون أز وقتتون

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   تعبیر خوابتان نشانه اتفاقات جدیدی برای شماست

 2. زهرا یاریزهرا یاریsays:

  سلام من تو خواب دیدم که سرم میخواره دست زدم توی موهام دیدم شپش زده یکمی از جلور موهامم کم شده بود بعد که دست زدم تو موهام از موهام میخک و شپش میریخت پایین

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام نشان دهنده افکار و عقاید جدیدی در زندگیتان است