متن تسلیت برای خانواده داغدار + عکس

فوت ........ مهربانتان، حقیقتی تلخ و غیر قابل باور می باشد. از خداوند متعال برای شما خانواده داغدار مرحوم و خانواده محترمتان صبر و شکیبایی را طلب می کنیم و همواره امیدواریم روح آن عزیز غریق رحمت باشد.

خانواده داغدار مرحوم

بنده حقیر وفات ....... بزرگوارتان را تسلیت عرض می نمایم و از خداوندگار رحمان و رحیم برای ایشان رحمت واسعه و برای خانواده داغدارتان صبر و بردباری طلب می کنم.

.........................

خانواده داغدار مرحوم خانواده داغدار مرحوم...

فقط کسانی که این گوهر تابنده زندگی به نام ........ را از دست داده باشند می توانند عمق فاجعه و ناراحتی شما را به درستی بشناسند. امیدواریم شما و خانواده گرامیتان از پس این غم با روحیه ای قوی و پشتوانه حق تعالی بر بیایید و برای آن مرحوم علو درجات را از پروردگار بزرگ خواستاریم. روحشان شاد و یادشان گرامی باد.

............................................

انا الله و انا الیه راجعون

خانواده داغدار مرحوم....

با عرض سلام و احترام

........ یکی از ارکان اصلی خانواده می باشد. فوت آن عزیز زحمت کش که با صبر و شکیبایی به شما زندگی را آموخت و با صداقت و پاکی نان به سفره آورد و با چنته ای پر به درگاه پروردگار عروج فرمود را به شما و خانواده گرامیتان تسلیت عرض می نماییم و از خداوندگار طالب رحمت و آرامش برای روح ........ گرامیتان هستیم.

......................

پیام تسلیت برای خانواده های داغدار

خانواده داغدار مرحوم...

فوت ........ مهربانتان، حقیقتی تلخ و غیر قابل باور می باشد. از خداوند متعال برای شما خانواده داغدار مرحوم صبر و شکیبایی را طلب می کنیم و همواره امیدواریم روح آن عزیز غریق رحمت باشد.

از طرف...

..............................

خانواده داغدار مرحوم .....

به اطلاعمان رسید که ........ بزرگوارتان در چند روز گذشته دار فانی را وداع گفته اند. وفات ........ محترمتان را به شما خانواده داغدار مرحوم عزیز و خانواده گرامیتان تسلیت عرض می نماییم و از خداوندگار متعال اجر جزیل و صبر جمیل طلب می کنیم.

..................................

خانواده داغدار مرحوم

همه ما وفات ........ عزیزتان را به شما و خانواده گرامیتان تسلیت عرض نموده و امیدواریم به یاری حق تعالی این ضایعه را تحمل نمائید. از خداوندگار برای مرحومتان مغفرت و برای شما عزیزان داغدار اجر و صبر را طلب می کنیم.

..................................

عکس نوشته و جملات تسلیت گفتن به خانواده های داغدار

خانواده داغدار مرحوم

تسلیت صمیمانه اینجانب را برای فوت ........ مرحومتان پذیرا باشید و بنده حقیر را در مصیبت وارده شریک بدانید. برای شما و خانواده محترمتان از جانب حق تعالی صبر و شکیبایی و برای آن عزیز از دست رفته آرامش ابدی را طلب خواهیم کرد.

....................................

خانواده داغدار مرحوم

ضایعه از دست دادن ........ عزیزتان را به شما خانواده داغدار مرحوم ..... تسلیت عرض می نماییم و امیدواریم آن عزیز از دست رفته به علو درجات الهی دست یابد.

...................................

عکس نوشته و جملات ادبی تسلیت به خانواده داغدار شدن

خانواده داغدار مرحوم محترم

آگاه گشتیم که ........ محترمتان چند روز پیش دار فانی را وداع گفته اند. این ماتم جانگداز را به شما خانواده داغدار مرحوم عزیز صمیمانه تسلیت عرض می نماییم و از خداوندگار برای آن عزیز از دست رفته روحی شاد و غریق رحمت ابدی و برای شما صبری عظیم طلب می کنیم. ما را در ضایعه وارد شده به خانواده شریک بدانید.

...............................

خانواده داغدار مرحوم

عرض تسلیت ما را در غم بزرگ وفات ........ گرامیتان پذیرا باشید. ........ تکیه گاه و پشتیبان انسان می باشد ولی ای کاش برای درک این موضوع تا هنگام وفات ایشان صبر نکنیم. صمیمانه این فاجعه را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض می نمایم.

عکس نوشته و پیام چهت تسلیت به خانواده ای که داغدار شده

..............................

خانواده داغدار مرحوم

وفات ........ عزیزتان آن چنان جان گداز و ثقیل می باشد که باور پذیر نیست اما در مقابل اراده خداوند بزرگ به جز تسلیم شدن و راضی بودن به رضای خدا نمی توان کاری کرد. این فاجعه را به شما خانواده داغدار مرحوم عزیز صمیمانه تسلیت می گوییم و برای آن عزیز از دست رفته علو درجات و برای شما خانواده داغدار صبر و اجر جمیل طلب می کنم.

...............................

خانواده داغدار مرحوم محترم

فاجعه وفات ........ عزیز و مهربانتان را از اعماق وجودمان تسلیت عرض می نماییم. انشاالله پروردگار بزرگ روح پاک ایشان را با حضرت علی علیه اسلام به محشر برساند و به شما خانواده داغدار صبر جزیل عنایت فرماید.

...............................

خانواده داغدار مرحوم عزیز

با کمال تاسف و عدم باور در گذشت ........ عزیزتان را به شما خانواده داغدار مرحوم تسلیت عرض می نمایم. امیدواریم ما را در تحمل این ضایعه بزرگ در زندگی خودتان شریک و همراه خود بدانید.

.............................

عکس پروفایل و جمله های کوتاه برای تسلیت گفتن به خانواده داغدار

خانواده داغدار مرحوم

آگاهی از درگذشت ........ دلسوزتان ما را بسیار غمگین نمود. مصیبت وارد شده را به شما و خانواده محترم و داغدارتان تسلیت عرض می نماییم و از پروردگار مهربان برای مادرتان صبر و بردباری و برای آن مرحوم از دست رفته علو درجات را خواستار خواهیم بود.

.........................

خانواده داغدار مرحوم

اندوه سترگ از دست دادن ........ را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض می نماییم. فقدان ........ را تا زمانی که او را از دست ندهید به درستی درک نخواهید کرد. امیدواریم با حمایت حق تعالی بتوانید این غم بزرگ را سپری نمایید.

..............................

خانواده داغدار مرحوم محترم

انا الله و انا الیه راجعون

از دست دادن ........ بزرگوار و مهربانتان را از صمیم قلب تسلیت عرض می نماییم. فاجعه بزرگ از دست دادن ........ بسیار سخت و دردناک می باشد. امیدواریم باری تعالی استقامت و صبر مورد نیاز برای مقابله با این درد را به شما عطا فرماید. ما را در غم خود شریک بدانید

مطالب مرتبط...


هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...