تعبیر خواب ماشین

خواب دیدن ماشین و رانندگی با ماشین، نشانه آن است که شما انگیزه و توانایی خوبی برای پیشرفت در زندگی دارید. ماشین و اتومبیل و رانندگی کردن از نظر معبران بزرگ تعبیرهای مختلفی دارد. در ادامه نگاهی به این تعابیر می اندازیم.

تعبیر خواب ماشین از دید محمد بن سیرین

اگر در خواب ببیند بر روی گردون (ماشین) نشسته است و حرکت می کند به معنی بزرگی و شرافت است. اگر ببیند پادشاه به او گردون داد یعنی از طرف پادشاه به بزرگی می رسد.

تعبیر خواب ماشین به روایت آنلی بیتون

اگر در خواب ببینید در حال رانندگی هستید به معنای آن است که در زندگی و کارهای خود تغییرات و تحولاتی می دهید و این تغییرات سبب شادی و خوشحالیتان می شود.اگر در خواب ببینید در حین رانندگی، اتومبیل شما دچار نقص و خرابی می شود و از حرکت می ایستد نشانه آن است که حال خوشی که دارید از بین می رود.اگر یک زن جوان در خواب ببیند به دنبال پیدا کردن ماشین است به این معنی است که در پی بدست آوردن حمایت و پشتیبانی از طرف کسی است اما موفق نمی شود حمایت او را به خود جلب کند.اگر در خواب ببینید با سرعت زیاد رانندگی می کنید نشانگر آن است که با عبور از مراحل پرخطر و دشوار به موفقیت و ترقی می رسید. و اگر ببینید به آرامی و با سرعت کم ماشین را می رانید به معنی آن است با انجام دادن کارهایی که بر عهده دارید به نتایج درخشان و قابل توجهی دست پیدا می کنید.

مطلب های قبلی و پرطرفدار توپ تاپ:

تعبیر خواب پارکینگ ماشین

تعبیر خواب رانندگی با ماشین مدل بالا

تعبیر خواب تصادف بچه با ماشین

تعبیر خواب ماشین

تعبیر خواب اتومبیل از دیدگاه لیلا برایت

دیدن این که در اتومبیل با یک شخص همسفر هستید به معنی آن است که روابط خوب و شایسته ای با دیگران خواهید داشت.خریدن یک ماشین در خواب نشانه این است که در کارهای خود به موفقیت و کامیابی می رسید.اگر در خواب ببینید اتومبیل شما آسیب دید به معنای وارد آمدن ضرر و زیان مالی به شما خواهد بود.در کتاب سرزمین رویاها راجع به تعبیر خواب ماشین آمده است:خواب یک ماشین می بینید: خبر غیرمنتظره ای به شما می رسد.شما یک ماشین دارید: یک هدیه به دست شما خواهد رسید.با ماشین رانندگی می کنید: وضعیت شما به طور کلی تغییر و تحول پیدا می کند.به همراه خانواده در ماشین هستید: دیگران در مورد شما حرف هایی می زنند و باید در برابر این سخنان به دفاع از خود بپردازید.با معشوق خود در ماشین هستید: باید بر هوا و هوس های خود تسلط داشته باشید.با نامزد یا دوست خود در ماشین هستید: اخبار نادرست و اشتباهی به گوش شما می رسد که نباید آنها را بپذیرید.تصادف ماشین: نشانه دریافت پول است.ماشینی که شما داخل آن هستید وارونه می شود ولی به شما صدمه ای نمی رسد: باید از رقیب دوری کنید.به همراه دوستان خود در ماشین هستید: در آینده نزدیک از یک راز مطلع می شوید.به همراه یک زن در ماشین هستید: یک رسوایی اتفاق می افتد و سبب بدنامی شما می شود.

اتومبیل

تعبیر خواب ماشین به روش روانشناسی یونگ

اگر در خواب ببینید ماشینی را درون آب می رانید یا ماشین درون آب فرو می رود نشانه آن است که یک مسافرت احساسی خواهید داشت.اگر در خواب ماشینی را در زیر آب ببینید یعنی به علت عدم دستیابی به هدفی که در سر داشته اید دچار غم و ناراحتی می شوید.دیدن یک ماشین که در حال مدفون شدن است به معنی آن است که شما به جای پرداختن به امیال و آرزوهای خود، در پی تحقق رویاهای شخص دیگری هستید و از این بابت خسته و نگرانید و می ترسید باعث ناامیدی دیگران شوید.اگر در خواب ببینید نمی توانید ماشین خود را روشن کنید یعنی در بعضی مواقع، احساس ضعف و عدم توانمندی می کنید.اگر خواب ببینید ماشین شما طی بروز حادثه ای چپ می کند نشانگر آن است که مساله مهمی مانع رسیدن شما به اهداف پیش رو می شود و شما ناچار به توقف برنامه های خود می شوید.اگر ماشین را در حال له شدن ببینید یعنی در زندگی، هدف و آرمان مشخصی ندارید و در حال ناامیدی به سر می برید.اگر در خواب ببینید ماشین شما را دزدیده اند نشانه آن است که هویت خود را از دست می دهید. چنین خوابی می تواند در ارتباط با از دست رفتن یک موقعیت شغلی و یا رابطه ای باشد که به شکست و ناکامی منتهی می شود.

دیدن این که محل پارک ماشین خود را فراموش کرده اید و یا قادر به پیدا کردن آن نیستید دلالت بر این دارد که در زندگی واقعیتان از بعضی جنبه ها رضایت خاطر ندارید و احساس خوشحالی نمی کنید. با دیدن این خواب مشخص می شود شما از هدف خود در زندگی آگاهی ندارید و نمی دانید قصد دارید به چه سمتی بروید و چه کار کنید.خواب دیدن ماشینی که جوش آورده است می تواند به معنای آن باشد که شما متحمل صرف بالای انرژی شده اید. شما در این زمان احتیاج دارید آهسته تر و آرام تر کار کنید و از وارد آوردن فشار بیش از حد بر خود دوری کنید. باید به خود استراحت دهید و مواظب باشید در کارها به شکست نرسید.اگر در خواب ببینید ماشینی در حال حرکت به شما برخورد می کند و یا از روی شما رد می شود، به این معنی است که تضادهایی در شیوه زندگی و اهداف و آرزوهای شما وجود دارد. اگر ببینید شما با ماشین به شخصی زده و سپس فرار می کنید به معنی آن است که شما در مسیر پیشرفت در زندگی خود به کسی آسیب وارد می کنید.

ماشین با رنگ های مختلف

تعبیر خواب ماشینی که در جایی پارک شده است نشانگر این مطلب است که لازم است برای مدتی فعالیت های خود را متوقف کنید تا بتوانید لذت زندگی را بهتر بچشید. همچنین این خواب به معنی انجام کارها و سعی بیهوده در مسیری است که پیش رفتن در آن برای شما سود و فایده ای ندارد. شما باید توان و تلاش خود را در امر دیگر و مسیری متفاوت صرف کنید.اگر در خواب ببینید نمی توانید شیشه های ماشین را بالا بدهید نشانه آن است که در مسیر زندگیتان دچار شک و تردید می شوید و محافظه کاری به خرج می دهید.دیدن ماشینی که در جایی به حال خود رها شده است نشانه نیمه کاره ماندن اهداف و اموری است که در نظر داشتید به انجام برسانید. اگر در خواب ماشینی را ببینید که بدون داشتن راننده حرکت می کند دلیل بر آن است که شما کنترل درستی بر روی زندگی خود ندارید. از این جهت ضروری است عملکرد خود را به طور صحیح ارزیابی کرده و مسئولیت زندگیتان را به دست بگیرید.

ماشین آتش نشانی

تعبیر خواب ماشین آتش نشانی یعنی شما به نیازهای اطرافیان توجه دارید و نسبت به احتیاجات خود چشم پوشی می کنید. بابد مواظب باشید حساسیت بیش از حد نسبت به مسایل نشان ندهید و از دخالت در همه امور پرهیز کنید.

ماشین پلیس

تعبیر خواب دیدن ماشین پلیس به معنی آن است که به زودی کسی به کمک شما می آید.

ماشین چمن زنی

اگر در خواب ماشین چمن زنی ببینید یعنی باید سعی کنید افکار منفی را از خود دور کرده و کنترل ذهنتان را به دست بگیرید.

ماشین برقی

اگر در خواب ببینید به یک ماشین برقی سوار شده اید یعنی شما می توانید پس از گذراندن یک دوره سخت و دشوار، به راحتی و آسایش برسید. تعبیر دیگر این خواب آن است که شما در زندگی خود هدف خاصی تعیین نکرده اید و در حالت بلاتکلیف به سر می برید.

گردآورنده : توپ تاپ

مطالب مرتبط...

25 نظر

 1. شیماشیماsays:

  باسلام خدمت شما و خسته نباشید. خواب دیدم انگار دوتا ۲۰۶ دارم تو حیاط خونه ک اونی ک جدید ازاون مدل بالاهاس خیلی خوشحال شدم و بابابام داشتیم میرفتیم جایی بهش گفتم این مدل جدیدرو تو سوارشو جای ملشین خودت ک ۴۰۵ ک تو واقعیت هم داره من قبلیو وسوار میشم اونم خوشحال بود و سوار ماشین جدیده شد منم کنارش نشسته بودم بعدش ی دفعه دوزاریم افتاد ک من اخه چ جوری این ماشینو خریدم من ک پول نداشتم نکنه اشتباه شده بعد بیان دنبالش استرس داشتم ک رفتم ی جایی ی اقای بود خلافکار گف اره مااون ماشینو گذاشتیم تو خونتون اگ میخوای مال خودت باشه باید این مواد مخدر برامون بفروشی منم امتناع کردم چند بار اصرار کرد بعد گف خب باید ماهی ۸۰۰ هزار تومن بدی تا ده یا بیست سال تا قسطش تموم شه منم خب نداشتم بعدش گف این ماشین سند نداره ک الان گفتم پیش خودم وای سندم نداره یعنی برام هنوز سند نزده بودن تو راه برگشت اومدم سوار اتوبوس بشم اتوبوسیه نگه داشت دیدم رانندش همون اقاهس ک مواد مخدر داشت گف از جلو سواررشو من از پشت سوار شدم و تو راهم بای سری خانوما حرف زدم ک بعدش خواب عموم ک فوت کرده رو دیدم ک انگار اون زندس و از فوت بابام داره گریه میکنه و..ممنون از تفسیراتون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، دل بستن به دنیا و خوشی های زودگذر آن چیزی جز ناامیدی به همراه ندارد. از روزهایی که در پیش دارید هراس نداشته باشید، روزهای خوبی در آینده در انتظار شماست.

 2. رهارهاsays:

  سلام، من خواب دیدم توی اتوبوسی هستیم، بعد چند نوع غذا داشتن من یکم الویه گرفتم ولی خیلی شور بود و دوست نداشتم، بعد خبر دادن که راننده قبلی این اتوبوس مرده، بعد من نزدیک راننده حاضر ایستاده بودم، راننده پسر نسبتا چاق و جوونی بود و اسمش میثم!!!!!!! شروع کرد به نماز خوندن و منم بهش به سوخی گفتم راننده قبلی نماز نمیخوند و مرد تو کار خوبی میکنی،،، اتوبوس هم تو مسیرش حرکت میکرد، خیابون نسبتا زیبایی هم بود،،،

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، مرتفع شدن غم و اندوه معنا می شود.

 3. نازینازیsays:

  سلام خدا قوت خواب دیدم اول با ماشین خودم بودم کنار دریا پارک کردم بعد که برگشتم دیدم آب دریا بالا آومده نزدیک ماشین رسیده ماشین جابه جا کردم که بتونم برم داخل آب نیوفتم توی جابه جایی ماشین بین دو تا صخره گیر افتاد ولی بیرون آومد بعد که داشتم رانندگی می کردم توی مسیر دوستم سوار کردم دیدم که سوار ماشین خودم نیستم و ماشین برادر دوستم دستمه که نگران بودم توی صخره ها چیزیش نشده باشه و به دوستم اصرار میکردم که اون رانندگی کنه ممنون از لطفتون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، احتمال دارد غم و اندوهی جزئی را برای رسیدن به یکی از اهداف خود تجربه کنید.

 4. محمد مرادیمحمد مرادیsays:

  باسلام و خدا قوت. من خواب دیدم که برادر خانومم که بخیلی از نظر مالی به من بدهکار هست و حسابی من را به درد سر انداخته یک ماشین قدیمی (مدل پایین خارجی) برای من خریده که کهنه و چند جای آن صدمه دیده و ضربه خورده است. ضمناً یکی از مدیران اداره ما سوار این ماشین شد و با آن دوری زد و گفت که قدیمی هست اما بد هم نیست. بردار خانومم گفت که ارزش این ماشین حدود 500 هزار تومن بیشتر نیست. خلاصه اینکه من از این اتفاق در عالم خواب نگران بودم و احساس خوبی نداشتم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب اشاره به احساس فقدان یا ضعفی دارد که در مورد قدرت های روانی خود احساس می کنید. انسان هایی که در خواب مشاهده می کنید سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودتان هستند. این خواب از شما می خواهد تا ریشه ی به وجود آمدن این احساس فقدان را شناخته و اجازه ندهید که در شما تداوم پیدا کند.

 5. ساراساراsays:

  سلام خواب ديدم توي ماشين هستيم بازخالم دادشم مادر بزرگم ميبينيم ماشين هاي زره مياد شيشه هاشون سياه اند خيلي اهسته راه ميرن انگار واسه زره بودنشون همه ماشين ها منتظر ميمونن تا اونا رد شد انگار ماشين هاي دولتي اند. ميخان برن تو دادگاه توي همون خيابون است قبل از ورد بايد از يه ماشين رد شن كه سيت و چيزي نداره اونوماشبن واسه معاينه است مه مواد منفجره توش نباشه همش رد ميشه فقط اخري وتي رد شدن اونوماشين صداي ميكشه انگار توش مواد منفجره هست همه تووخيابون ميدوند گريه دارن من حيران ميمانم كه منتظر مامان بزرگم باشم يا خودم برم ميبينم خالم خودشو فدا ميكنه تا همه نجات پيدا كنه انفجاررميشه همه زخمي ميشن اما خالم ميميره

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب اشاره به مسائلی دارد که در طول روز ها یا ماه های اخیر برای شما نوعی درگیری فکری را ایجاد کرده اند.

 6. سمانهسمانهsays:

  سلام ...خواهرم دیده بوده..تو خونمون سه تا تاکسی زردا هستن . و یه جادیگه هم دیده بود تو همین یه خوابه . سه ماهی یا سه پلاستیک ماهی ورداشته و سه کلمن آب هم اونجا دیده بوده.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   حیوانات در خواب اشاره به غرایز درونی خودمان دارند. ماهی در خواب با ریسک پذیری و کسب تجربه مرتبط است.

 7. elaheelahesays:

  سلام خسته نباشید خواب دیدم سوار ماشین کسی ام که دوستش دارم بنده یه نفر را دوست دارم تمام فکر ذکرم درمورد ایشونه میخواستم بدونم ایشونه منا دوست داره یا نه اگه میشه لطفا جواب بدید ممنون

 8. مشکاتمشکاتsays:

  سلام اواخر ماه ربیع الاول یا اوایل ربیع الثانی خاب دیدم داخل ماشین در حال حرکت نامزدمه پشت فرمون بود ومن جلو کنارش نشسته بودم یه خورده دلخور به سمت شیشه در چرخیدم که دیدم دستش وبه طرف من آورد وگذاشت رو پام یا دستم وگرفت همچین حالتی بعد دیگه احساس خوبی بهم دست ودیدم ماشین قبلی نیست و گفتم ماشین وبه خاطر من عوض کرده . با خودم میگفتم .یه سمند سفید رنگ بود ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب اشاره به تغییرات مثبتی دارد که در حال ایجاد آن ها در زندگی خود هستید.

 9. مینا احمدبمینا احمدبsays:

  سلام دیشب خواب دیدم باکسی که دوستش دارم ازدواج کردم وعروس شده بودم اونم بود وخیلیم خوشحال بودم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا از موقعیت های جدید برای بروز افکار و ایده های خود استفاده کرده و به این وسیله، به گسترش منافع خود در زندگی بپردازید.

 10. علیعلیsays:

  سلام من خواب دیدم سوار برپشت ماشینم وماشین هم داره میره اظطراب دهرم چه جودی کنترل اش کنم که به حساب دارم حرکتهای اترو باتیک میکنم بعد باهرسختی بود ماشین رو کنترل کردم وبعد یک خواب دیگهبود نمیدونم یا ادامه همون بود نمیدونم بعد یک دخترسواربرموتوررفت...باتشکر

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید که احساس اضطراب، تمرکز شما را از پیگیری اهداف شخصی تان بگیرد.

 11. مژگانمژگانsays:

  سلام من دیشب خواب دیدم با خواهرم که از من کوچکتره داریم راه میریم بعد یه پسر جوان با یه ۲۰۶ طلایی رنگ اومد کنارمون و سوارمون کرد هردو عقب نشستیم پسره بهمون گفت هرکدومتون رانندگی بلدید بیاد جلو خواهرم رفت جلو ولی نتونست رانندگی کنه باز اومد عقب یکم پسره مارو چرخوند بعد یه جا نگه داشت و پیاده شد و رفت من و خواهرم یکم منتظر موندیم وقتی دیدیم پسره نمیاد من رفتم جلو نشستم پشت فرمون و شروع کردم به رانندگی کردن و رفتیم تا به مقصدمون یعنی خونه برادرم رسیدیم انگار پسره ماشین رو برای ما گذاشته بود. داخل ماشین هم مثل بیرونش طلایی بود و میدرخشید خییییلی ماشین زیبایی بود و تک بود... ممنون میشم خوابم رو تعبیر کنید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا مسئولیت پذیری و قدرت مدیریت خود را دست کم نگرفته و از این توانایی برای پیگیری اهداف و برنامه های شخصی خود استفاده کنید.

 12. NiloofarabiNiloofarabisays:

  سلام من دیدم که یه ماشین خیلی خوشگل سفید رنگ از خیابون رد میشد من و داداشم میگفتیم این ماشین مورد علاقمونه اگه ماشین بخریم ازاینا میخریم و تو شلوغیه خیابون خیلی خودنمایی میکرد چشم دنبالش بود همینطور که داشت دورتر میشد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید احساس عدم اعتماد به نفس و خود کم بینی، شما را از پیگیری برنامه ها و اهداف شخصی تان در زندگی باز دارد.

 13. مریممریمsays:

  سلام وخسته نباشید خواب دیدم تو یک جایی هستم پر ماشین هست ایستگاه اتوبوسه پر ماشین بعد دیدم یکی از اتوبوس ها باسرعت خیلی زیاد میره میپچه تو یک مسیر هم خودمو تو اتوبوس حس میکردم بعد تو ذهنم دنبال ماشینم هستم که اکه بود با اون میرفتم داداشامو میدیدم قاطی پاتی مبهمه برام بقیه اش

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، سرعت اتوبیل های اشاره شده در این رویا در واقع نمادی از کارها و یا برنامه ریزی های شماست که در نهایت در آینده به نتیجه ی مطلوب خواهد رسید ، ان شااله.

 14. میلادمیلادsays:

  سلام من خواب دیدم با یه کسیکه نمیشناسمش یه پرایدو موتورشو در اوردیم منو پسر خالم که رفیقمه و اون مرد موتوره ماشینه پرایدو در اوردیم جاش موتوره ماشینه گرون قیمتو گزاشتیم سوار شدیم صاحب ماشین خودش شمته شاگرد نشست منم یکم روندم ماشینو ولی بعدش منم رفتم نشستم عقب پیشه پسر خالم ماشینو گزاشتیم رو حالته رانندگی خودکار رفتیم جلوتر جلو دره یه کسیکه ثروتمنده اونم میخاست با ما بیاد ملشینو پارک کردیم بقله درشون صاحب ماشین پیاده شد رفت جلودرشون برگشت اومد گفت خونه نیستن رفتن خودمون بریم سوار شدیم میخاستیم بریم شهرستان یهو خالمو تو زنجان دیدمکه دسته بچه هاشو گرفته نمیدونم دنباله کسی میگشت یا داشت جایی میرفت هوا تاریک بود مح بود این بود خوابه من ولی دوست داشتم تو راه گاز بده صدایه اگزوزشو همه بشنون به خوشون بگن این چند سیلنده این پراید اینجوری صدا میده ممنون میشم اگه تعبیرش کنید ماشین با موتور یه ماشینه دیگه گرون قیمته ممنون میشم اگه درست تعبیرش کنید ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا از تصمیم گیری و ریسک کردن در شرایط فعلی و در زمینه های مهم و حساس خودداری کنید.

 15. پرستوپرستوsays:

  سلام .خواب دیدم برادرم با ماشین خودش،و دوتا ماشین دیگه باهم در جاده ای آسفالت میرفتند و بعدش به یک سه راهی رسیدند ...اول ماشین اولی از راه اولی میرفت و یکم که جلوتر میرفت تو آب غرق میشد ...بعدش ماشین دومی که از راه دومی رفت یکم که جلوتر رفت . رفت تو آتش... بعدش برادرم از راه سومی رفت اولش راه آسفالت بود ولی بعدش آسفالت تبدیل شد به راه خاکی و ماشین برادرم آرام آرام تو خاک فرو میرفت

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید ناراحتی های احساسی و قرار گرفتن بر سر دو راهی ها، شما را وادار به گرفتن تصمیمات حساب نشده ای کند که می توانند منافع و موفقیت شما را به خطر اندازند.

 16. علی نجاتیعلی نجاتیsays:

  سلام و خسته نباشید دیشب خواب دیدم برادر بزرگ ام بهم میگه باهام بیا منو بزد توی حموم با خون یه اسمی روی دیوار نوشته بود چهار بار روی اسم آب ریخت حالت احضار روح بود یه صدایی بعدش اومد اون صدا یه پارک رو بهم نشون داد که دوتا بچه کوچیک داخلش بازی میکردن که خیلی خوش حال بودن

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا از معاشرت با انسان ها و افکار منفی که می توانند برای شما ایجاد دلسردی کنند خودداری کنید.

 17. حميدحميدsays:

  باعرض سلام اول خواب ديدم درخانه اي هستيم با خواهرمادرم و دكتري پير ك در بيداري خواهرمو خوب ميكرد ولي كلاه برداري بود اوهم درخوابم بود من باچاقو جذبه اي براي درمان خواهرم داشتم و سپس باماشينم بودم يهو جلو ترمز كردومنم ترمز و پشتيم ترمز شديدو پشت سريش خورد بهش و پشتي من از حرص تصادفش اومدن چند مرد سراغ من و من با كمي ترديد پياده شدم ك ناگهان دختري غريبه با ميله اي شيشه پنجرمو شكست و يكي از مرد غريبه هاهم سوار ماشينم شد و زود از دست بقيه فرار كردم و اون دخترهمراه دختري ديگر پياده بودن ك با ميله اي او را ميزدم و ب صورت و چشم هم ميكشيدم و انتقاممو گرفتم..تعبيرش چيست و ايا ارتباطي با نامزدم هم دارد؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سلام این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید احساس بدبینی و درگیری فکری روابط احساسی و دوستانه ی شما را مختل کند.

 18. حميدحميدsays:

  باسپاس فراوان بابت تعبير خواب بالاي بنده واقعا تعبيرتان درست است و خواهشمنزم ب سوال بنده پاسخ دهيد اينكه من بدبين هستم نسبت ب نامزدم واقعيت دارد حالا ميخواهم بدانم ك ايا بدبيني هاي من ريشه واقعي دارد يا بدبيني هاي بيهوده و الكي و شك الكي است و ذهنم در مقابل نامزدم الكي خراب است؟؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب به معنای وقوع یک خیانت یا اتفاق بد نیست و لازم است با این احساس منفی به شیوه ای منطقی رو به رو شد.

 19. SaraSarasays:

  اگه خواب ببینی در خلاف جهت مسیر یک بلوار رانندگی میکنی یعنی یه مسیر صد متری رو خلاف رانندگی کنی تا به بریدگی برسی و در جهت درست قرار بگیری چه تعبیری داره؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   گاهی زندگی را سخت گرفته و باعث آزار و رنجش اطرافیان می شوید. سعی کنید با علاقه و محبت رفتار کرده و به زندگی امیدوار باشید.

 20. nedanedasays:

  سلام ببخشید اینجا این موضوع رو مینویسم...من خواب دیدم از سمت اسمون مه حیاط خونمون رو گرفت...جوری که من اون سمت حیاط رو نمیتونستم ببینم...رفتم تو حیاط که از نزدیک ببینم...دست بردم توی مه..یک هو احساس کردم ذرات ریز سفیدی داخلش هستند...مثه دونه های بسیار ریز برف...تو خواب داد زدم گفتم این برفه...بعد دیدم باد اومد و تمام مه رو برد و هوا تمیز تمیز شد..تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   گشایش کارهای بسته

 21. مارال گرانسایهمارال گرانسایهsays:

  درود بر شما خواب دیدم ماشینمو روبروی نانوایی پارک کردم (نانوایی و کلا مکان ناشناس) و قبل از اینکه پیاده شم به این فکر می کردم کفش یا دمپایی پای من هست یا مثل بعضی اوقات دیگه بدون کفش یا دمپایی هستم، (آخه گاهی خواب می بینم در حال دویدن یا راه رفتن هستم و کفش یا دمپایی به پا ندارم و این خواب که اصلا حس خوبی به من نمی ده گه گاه تکرار میشه) بعد که خواستم از ماشین پیاده شم نگاه پام کردم، برای اینکه ببینم چی به پا دارم،کفش های بندی و سفید و بسیار زیبایی به پا داشتم، و بعد با خوشحالی از اینکه کفش دارم به نانوایی نزدیک شدم و چهارتا نان خرید کردم؛ روبروی نانوایی خانه ی داداش (تازه ازدواج کردن) بود انگار دیوارهاشون شیشه ای بود و من از در دکان نانوایی می تونستم واضح اونا رو ببینم، خونشون جشن و مهمونی بود و می دیدم که خیلی ها براشون دسته گل میارن، کمی ته دلم ناراحت بودم که چرا تنهاشون گذاشتم و باید من هم در اون مهمونی می بودم و کادو و گل می بردم اما از طرفی هدفم خرید نان بود و با چهارتا سکه پنجاه تومانی چهار عدد نان خرید کردم. سپاسگزارم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، بطور کلی کار و تلاش ؛ رزق و روزی و ازدیاد توانایی های شخصی در شما میتواند از معانی این رویا باشد.

 22. الالsays:

  سلام خواب دیدم سر یه کاری بودیم، بعدش من و دوتا خواهرام توی جشنی بودیم که همه ی همسایه هامون بودن و جشن مختلط بود ولی بزن به رقصی نبود و پذیرایی می شدیم. وقتی اومدیم بیرون خانم المیرا دهقانی( بازیگر ) هم بود ، ایشون رشته تحصیلیشون مشابه من هست تعارف کرد من با خودش ببره، ولی من به تنهایی سوار فولوکس سبز رنگ که به خودم تعلق داشت شدم و راهی خونه شدم. خیلی سریع می رفتم، وقتی به اتوبانِ نزدیک خونمون رسیدم آب همه جارو گرفته بود و یه دریاچه تشکیل شده بود ماشین رفت توی آب. من خودم از ماشین پیاده شدم و یک ماهی سرخو بزرگ ( یه نوع ماهی دریای جنوبه)برداشتم و سر و تهش رو زدم و با خودم به سرعت بردمش خونه. ممنون از لطف شما

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، این رویا میتواند خبردهنده از برخی از اتفاقات هیجان انگیز و غافلگیرکننده در ایام آینده باشد.

 23. حجت رضاییحجت رضاییsays:

  خواب دیدم دارم تو جاده کوهستانی خانواده ام رو با ماشین میبرم بعد رسیدم به یه شهر یا استراحتگاهی بعد به خانواده ام گفتم شما دیگه خودتون میتونید ادامه راه رو بیاید و گازشو گرفتم و تنهایی رفتم ۱۰۰ متر جلوتر دیدم بنزینم تموم شد و زدم بغل

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   . ممکن است مخزن احساسات شما باشد و اینکه چگونه تلاش می‌کنید آن‌ها را سرکوب کنید.

 24. MahdiyeMahdiyesays:

  سلام...خواب دیدم ازدواج کردم و از این ازدواجم به شدت راضیم ، من و دو تا از دخترای مجرد فامیل بیرون رفته بودیم که شوهرم باهام تماس گرفت و بهم گفت به مناسبت تولدت ماشین ۲۰۶ خریدم، من رفتم دیدم ۲۰۶ سفید رنگ بود و پشتش نشستم و به شدت احساس خوشبختی میکردم بعد به دخترا گفتم منکه تولدم گذشته چرا گفت برای تولدت؟بعد تو خواب احساس کردم برا شادیه من خریده به بهانه ی تولد...ولی یادم نیست با کسی که تو دنیای واقعی دوسش دارم ازدواج کردم یا با کس دیگری

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   حادثه ای اتفاق می‌افتد که به خشنودی شما پایان میابد.

 25. ناشناسناشناسsays:

  سلام وقت بخیر من در مدت تقریبا٣ ماه ٣ بار خواب رانندگی با ماشین خودمون رو دیدم, دفعه اول خواب دیدم پشت فرمونم و پدرم روی صندلی شاگرد و همسرم عقب پشت سر پدرم نشسته, در ادامه راه به یک ماشین سنگین میخوریم و نه خسارت جانی و نه مالی میبینیم و بخاطرش خوشحالیم, سری دوم خواب دیدم بازم خودم راننده ام و همسرم روی صندلی شاگرد نشسته و سری سوم خواب دیدم یک جشن عروسی دعوتیم تو یک شهر دیگه که من تنها میرم و قرار همسرم بعدا بیاد, ولی کل مسیر تاریک و ظاهرا شب و جاده هم جاده ی خراب و پر پیچ و خم, بارونم میاد, اما من بلاخره به مقصد میرسم که جای خوبیم هست ولی شوهرم نمیاد و ازش خبری نیست

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه آن است که شما انگیزه و توانایی خوبی برای پیشرفت در زندگی دارید.