تعبیر خواب روانشناسی آینه (2)

آینه در خواب می تواند در حالت ها و اشکال مختلف ساخته شود و مفاهیم بسیار متوعی را شامل شود. بسیار اهمیت دارد که در خواب خود، آینه را به چه شکل استفاده می کنید و دیدن این خواب، چه احساسی را در شما زنده می کند. اگر در خواب، از آینده برای مشاهده ی چهره ی خود استفاده کنید، نشان دهنده ی احساسی است که نسبت به خودتان دارید. چهره ی ظاهری شما نشان دهنده ی توانایی ها، قدرت ها و ضعف هایی است که در درون خود مشاهده می کنید.

آینه می تواند به قدرت روانی شما برای درک محیط اطراف و شناخت پدیده های زندگی و تاثیر پذیرفتن از حقایق زندگی اشاره داشته باشد. آینه در خواب با مفاهیمی مثل پاکی و صفا مرتبط است. زمانی که آینه در خواب شما به شکلی مثبت ظاهر شده و به شما کمک می کند، نشان دهنده ی قدرت درونی شما برای درک و دریافت از محیط اطراف می باشد. بینشی که به شما کمک می کند تا حقایق را همان گونه که هستند مشاهده کنید.

آینه

تعبیر خواب آینه ی شکسته: این خواب می تواند به ناراحتی درونی شما درباره ی خدشه ای که در بینش و دیدگاه های شما نسبت به زندگی ایجاد شده است اشاره داشته باشد. این خواب از شما می خواهد تا ریشه ی به وجود آمدن این احساس عدم اعتماد به نفس یا فقدان درونی را شناخته و مانع از تداوم این افکار منفی در درون خود شوید.

تعبیر خواب آینه خریدن: خرید و فروش در خواب با مفهوم اعتماد به نفس مرتبط می باشد. اگر در خواب موفق به خرید آینه شوید، نشان دهنده ی نیاز درونی شما برای کسب بینشی جدید در زندگی بیداری می باشد. ممکن است هم اکنون احساس کنید که نیاز مند ایجاد ارتباطی جدید و موثر با بخش های مختلف شخصیت خود یا محیط اطراف هستید. ارتباطی که به شما کمک می کند تا ضعف ها و نقاط قوت خود را شناخته و به گسترش مهارت ها و ویژگی های مثبت خود بپردازید.

این خواب می تواند تصویرگر نیازی باشد که در ظاهر ساده است اما برطرف کردن آن مهم می باشد که یکی از نیاز های روانی روزمره ی شما را برطرف می کند. همان طور که آینده در دنیای واقعی وسیله ای پیش پا افتاده شناخته شده و استفاده از آن بسیار روزمره شده است اما زمانی که فقدان آن ایجاد شود، می تواند مشکلات خاصی را ایجاد کند یا در برخی افراد، نوعی احساس فقدان را ایجاد کند.

تعبیر خواب آینده و شمعدان عروس: عروسی در خواب می تواند اشاره به پیوند ها و اشتراکات جدید در زندگی بیداری باشد. تفاوتی ندارد که در خواب، آینه و شمعدان چه کسی را مشاهده می کنید، هر انسانی که به هر نحوی در خواب شما ظاهر می شود، سمبل بخشی از افکار و اندیشه های خودتان می باشد. این خواب از شما می خواهد تا موقعیت های جدید پیش روی خود را شناخته و افکار خود را برای رو به رو شدن با شرایط مفید جدید، مثل موقعیت شغلی جدید یا زمینه های تحصیلی جدید یا گروه دوستان جدید آماده کنید.

دیگر مطلب های پیشنهادی توپ تاپ:

تعبیر خواب شکستن آینه شمعدان

4 نظر

 1. فرنازفرنازsays:

  سلام خواب دیدم اینه ای رو سفارش گرفتم که دورش رو رنگ کنم هنوز یکم از کارش مونده بود بردم به اون شخص نشون بدم گفت هروقت کامل شد بیار که مادرم گفت حتی اندازه هم نگرفت ببینه درسته یا نه بعد من اینه رو دستم گرفتم و برگشتم توی راه هم همه نگاهم میکردم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   موانع و مشکلات را پشت سر می گذارید و ایامی مطلوبی در آینده تان به چشم میخورد.

 2. aasays:

  سلام خواب دیدم خونه دو تا از خاله هام تو یه کوچه اس و من به دیدن خاله بزرگتر رفتم. وقتی از خونشون بیرون اومدم چادری که در بیداری هم دارم رو سرم کردم. دسته های چادر کمی پیله خورده بود. یه دست بلوز دامن تمیز هم تنم بود. روسری هم داشتم. با خودم گفتم دیر شده، ساعت چهاره، دیگه وقت نمی کتم خونه خاله کوچکتر برم و باید برگردم خونه. وقتی کوچه خودمون رسیدم دیدم خاله ی کوچکتر یه آیینه بزرگ که قاب چوبی طلایی داشت به دیوار تکیه داده بود و پایه های آیینه هم خیلی بلند بود و به خاطر اینکه آیینه در ارتفاع بود نمیشد در آون چیزی دید. یه آیینه کوچک دستی هم آورده بود. ممنون که وقت میذارید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، نشان‌دهنده‌ى سود مالى است

 3. صباصباsays:

  سلام خواب دیدم جلوکمدآینه داربزرگ وایسادم وخودموتوآینه نگاه میکنم چه تعبیری داره؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سلام. این خواب نشان دهنده ی مسائلی است که موجب خود کم بینی یا ضعف شما در زمینه های احساسی یا مدیریتی می شوند و لازم است با این افکار منفی، به شیوه ای منطقی مبارزه کنید.

 4. فائزهفائزهsays:

  سلام خواب دیدم انگار ی کاری کرده بودم ک چن نفر دنبالم بودن قصد جونمو داشتن!از طرفی یکی از دوستام ک پن وقته ندیدمش داشت با گوشی عکس مینداخت ک اخرش فهمیدم اینه س! ممنون

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام اگر متاهل باشید نوید فرزند پسراست و ایینه درخواب دوست و همدم است