تعبیر خواب گیلاس

دیدن گیلاس در خواب چه تعبیری دارد:

دیدن گیلاس در خواب یعنی غم و اندوه که همه افرادی که تعبیر خواب می کنند آن را بد دانسته و خوش یوم نمی دانند .اما در مورد گیلاس چند نوع تعبیر خواب داریم .

تعبیر خواب گیلاس :

اگر کسی در خواب گیلاس قرمز و ترش ببیند که آن را می خورد نشانه این است که در آینده نه چندان دور دچار غم می شود که اغلب دیدن گیلاس در خواب را  خوب نمی دانند اما اگر کسی گیلاس شیرین و آبدار در خواب ببیند که آن را می خورد نشانه خوبی دارد که بسیار خوشی به او می رسد .اگر کسی در خواب گیلاس سبز و کال را ببیند نشانه این است که دوست جدیدی پیدا می کند و این خبر خوبی می باشد چون گیلاس کال مزه ندارد نه شیرین است و نه کال پس نمی توان گفت  که غم و اندوه به او می رسد . اگر کسی در خواب گیلاس قرمز و شیرین ببیند ولی کمی کرم خورده  نشانه آن است که یار با وفای خود را از دست می دهد و بسیار ناراحت می شود. اگر کسی در خواب ببیند که گیلاس ترش را له کرده و از آن مربای گیلاس درست می کند خبر خوشی به او می رسد چرا که گیلاس ترش  را که نشانه غم بوده از بین برده و به جای آن گیلاس شیرین بدست می اورد .  اگر کسی در خواب  باغ گیلاس ببیند نشانه آن است که خداوند خیر و برکت را به او هدیه کرده است و در آینده به عیادت مریض می رود و درد و بلا از او دور می ماند .

گیلاس

اگر کسی در خواب ببیند که شیره گیلاس را می خورد نشانه آن است که ازدواج می کند و خبر خوشی به او می دهند ولی اگر کسی که در خواب لواشک و ترشی گیلاس را  ببیند که مشغول خوردن آن می باشد غم بزرگی به او می رسد . اگر کسی در خواب ببیند که گیلاس را در آب می شوید و از آن می خورد به روشنایی می رسد و همه مشکلات آن فرد از بین می رود .اگر هسته گیلاس را در خواب ببینید در چند روز آینده اتفاقی برایتان می افتد و خبر خوشی به شما می دهند و اگر کسی درخت گیلاس را در خواب ببیند مال و ثروت بزرگی به او می رسد ، اگر کسی در خواب ببیند که گیلاس را  از درخت می چیند و به بالا پرت می کند در حوضه کاری خود به درجات بالایی راه پیدا می کند و در کسب و کار خود موفق می شود . اگر کسی در خواب گیلاس  سیاه و شیرین  ببیند و آن را در خواب بخورد آن فرد توسط دنیای ماورا حفظ شده و صدمه ای به آن فرد نمی رسد و خداوند در همه لحظات از او محافظت می کند . کسی که در خواب ببیند گیلاس شیرین وترش  را باهم می خورد از بیماری رها پیدا می کند و خبر خیلی خوبی را به او می دهند ولی اگر گیلاس را با برگ بخورد کاملا برعکس می شود و دچار یک بیماری سخت می شود .دیدن گیلاس در دریا بسیار خوب می باشد چون آب مظهر روشنایی می باشد ولی اگر آب دریا سیاه باشد و شما در آن آب مشغول خوردن گیلاس می باشید خیلی خوب نیست و به شما خبر بدی می دهند .

معنی گیلاس در خواب

اگر کسی در فصل تابستان در خواب گیلاس ببیند زیاد تعبیری ندارد ولی اگر در زمان زمستان و موقعی که برف بر زمین نشسته خواب ببیند خوب نیست و معنی غم و اندوه را دارد . کسی که در خواب کیک گیلاس درست می کند به این معنی است که دچار سوء تفاهم می شود و در مورد چیزی که وجود دارد به درستی نمی تواند تصمیم بگیرد .

اگر کسی در خواب گیلاس درشت و آبدار ببیند به خاطر کاری که در آینده می خواهد انجام دهد محبوبیت پیدا می کند ولی اگر گیلاس کوچک باشد و طعم ترش داشته باشد به معنی این است که موقعیت کاری خوبی را از دست می دهد .

اگر در خواب شکوفه های گیلاس را دید بدانید که در همین نزدیکی به نیکبختی و به بزرگی می رسید ولی اگر ببینید که باد شکوفه های گیلاس را به زمین می ریزد و از درخت جدا می شود معنی خوبی ندارد ولی اگر خود شما درخت گیلاس را تکان دادید به این معنی است که به خوشبختی دست پیدا می کنید .

اگر کسی در خواب ببیند که از درخت گیلاس بالا می رود و از بلندی سقوط می کند و به زمین می افتد معنی آن این است که استهزا خواهید شد بالا رفتن از درخت به معنی خبر مهم می باشد و نشستن بر روی درخت یعنی افتخارات کسب خواهید کرد .

اگر در خواب ببینید که از درخت گیلاس طناب آویزان کرده اید و تاب درست کرده اید و مشغول تاب بازی و تکان دادن شاخه های گیلاس می باشید خبر خوشی به شما می دهند که باعث خوشبختی شما می شود یا یک کار مهم به شما پیشنهاد می دهند که باعث افتخار و سربلندی شما خواهد شد .

انداختن گیلاس در آب به این معنی است که شما هدفی را دنبال می کنید که در همین نزدیکی ها به آن هدف خواهید رسید و اگر گیلاس را از درخت چیدید و به بالا پرت کردید و دیگر به زمین باز نگردید بدین معنی است که شما در کارهایتان موفق خواهید شد پرت کردن گیلاس به بالا یعنی غم و اندوه را از خود دور کرده اید و به کمال آرامش و شادی دست پیدا می کنید .درست کردن کمپوت گیلاس به این معنی است که شما در چند روز آینده به عیادت مریض خواهید رفت اگر کمپوت را شیرین درست کنید بیمار از اقوام و دوستان خواهد بود اما اگر کمپوت به صورت ترش و بی مزه باشد مریض از اقوام و نزدیکان می باشد که با ناراحتی همراه می باشد .

در کتاب های تعبیر خواب حضرت یوسف هم می بینیم که حضرت یوسف نیز گیلاس را به معنی غم و اندوه معنی کرده است .

سایر مطالب مرتبط:

تعبیر خواب گیلاس درشت خوردن

تعبیر خواب چیدن میوه از درخت

مطالب مرتبط...

11 نظر

 1. هدايتهدايتsays:

  سلام خواب ديدم توي بالكن خونه ام دو تا درخت گيلاس هست يكيش پر از گيلاس هاي صورتي رسيده انقدر شاخه ها گيلاس داشت كه از سنگيني امده بود پايين، يكيش پر از شكوفه ي گيلاس بود .

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، این مورد نشان میدهد که در آینده اهداف و کارهای جدیدی را شروع خواهید کرد که خوشبختانه نتایج قابل قبولی را هم به دنبال خواهد داشت.

 2. ناهیدناهیدsays:

  سلام خواب دیدم تو یه خونه خیلی بزرگ و شیک هستم من اعضای خونواده رو نمی شناختم منم با اونا داشتم غذا میخوردم و نمیدونم که چه نسبتی باهاشون داشتم دو تا خدمتکارشون هی ما رو تحت نظر داشتن که خانم خونه گقت برن اونا هم مجبوری رفتن بعد یه آقای پیری هم بود یه لیوان دوغ و یه بطری دوغ هم برداشته بود تا ببره اتاق بخوره که اون خانومه گفت نبره مرده هم لیوان رو گذاشت بطری رو برد خانومه دیگه هیچی نگفت وقتی هم می رفت می گفت زن می گیرم حالا می بینی زن میگیرم بعد خانوم خدمتکارا رو صدا کرد میز رو تمیز کنن اونا هم رفته بودن از اون بالا ما رو نگاه میکردن خود خانم هم پا شد کمک کنه اما اصلا بلد نبود سینی مسی رو با قاشق انداخته بود تو سطل آشغال که برگشت و برداشت بعد یه تشت بزرگ گیلاس بود توش آبم بود فکر کنم کمپوت گیلاس بود اونو برداشته بود برده بود بیرون اما رو زمینم ریخته بود جمعیت زیادی هم رد می شد منم چند گیلاس از رو زمین برداشتم در ضمن بیرون خونشون خیابون خونه عموم اینا بود

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، شخصیت خاص و خوبی دارید که باعث شده میان اطرافیان و آشنایان بسیار محبوب و دوست داشتنی بوده و همه انتظار ورود شما را بکشند.

 3. ساراساراsays:

  سلام خواب دیدم یه مسابقه بود که باید برنده میشدیم یه عالمه گیلاس درشت و آبدار شیرین و رسیده بود کوچیکم داشت شستم یه کم خوردم بقیه ش هم چیدم روی ظرف باید به برنده ها میدادم یکی از دوستام یه مرحله مسابقه رو برد به اون و خواهرم نفری یه دونه دادم یه بازارم بود همه یه چیزی میفروختن مثل بازار روز بود به من میگفتن بیا بفروش ولی من نرفتم فقط خرید میکردم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه‌ی آن است که روزهای خوبی پیش رو دارید.

 4. نگیننگینsays:

  سلام وقت بخیر،خواب دیدم رفتم فروشگاه یاسوپرمارکت خریدکنم در یخچال فروشگاه روبازکردم گیلاس بسته بندی شده بودیکی از گیلاس هاروبرداشتم خوردم صاحب فروشگاه متوجه شدتعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   گیلاس در این رویا بیانگر کمرنگ تر شدن مشکلات و یا برخی از افکار خفیف و بیمار روحی است.

 5. ارزوارزوsays:

  سلام من دیشب تو خواب دیدم تو آشپزخونه نشستم مامانم هم بود اول داشتم شیره خرما میخوردم بعد که تموم شد بلند شدم یه مربا از یخچال دراوردم نمدونم گیلاس بود یانه ولی فک کنم مربا آلبالو بود مامانم گفت دیگه مربا نخور تازهه شیره خرما خوردی گفتم نه هوس مربا البالو کردم

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام به خاطر رفتار دوستانه خود محبوبیت کسب خواهید کرد

 6. ....says:

  باسلام خریدن گیلاس فریز شده از مغازه تعبیرش چیه؟ تقریبا چندکیلو گیلاس یخ زده که یخش در حال آب شدن بود و نرم شده بودن رو از خانم فروشنده خریدم، نمیدونم خوردم یانه

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان نشانه بدست آوردن چیزهای جدید است

 7. صدیقهصدیقهsays:

  سلام خواب دیدم چندکیلو گیلاس یخ زده که یخ اون در حال آب شدن بود( و گیلاسها دیگه یخ نداشتن) از مغازه دار خریدم

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان نشانه اتفاقات جدید است

 8. ساراساراsays:

  با سلام صبح خواب دیدم توی میوه فروشی بود خیلی دلم گیلاس میخواست تو میوه فروشی گیلاسای سیاه رسیده و بعضی هاشونم قرمز و سفید ریزتر بودن یه مشت پر ازشون برداشتم ولی پول نداشتم حساب کنم بعد متوجه شدم یکی غش کرده و بردنش دکتر فهمیدم که چون پول نداره غذا و میوه بخره و بخوره حالش بد شده رفتم کاسه گذاشتم تو ترازو گفتم ترازو رو صفر کن و به اندازه این کاسه گیلاسی که تو مشتم بود رو ریختم تو کاسه و گفتم برای اونی که مریضه بزاریدش بعدم یه خربرزه تو دستم بود و داشتم تصمیم میگرفتم که به اون کمک آدمه کنم یا نه

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان نشانه بدست آوردن چیزهای جدید است

 9. رضارضاsays:

  سلام من تو خواب بدیدم دوتا درخت گیلاس پیش هم گیلاس گرفتن نیم رس بودن نخوردم ازشون فقط دیدم

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان نشانه خیر و برکت در زندگیتان است

 10. مهدیمهدیsays:

  درود.ما تو باغچمون امسال از دو تا جای دیگش آلبالو کاشتیم بعد تو خواب دیدم توی باغچمون هسم و سه تا درخت شکوفه کردن البته اون درخت آلبالو ها نبودن مثلا شکوفه هاش شبیه درخت گیلاس بودن.تعبیر کنین ممنون میشم

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان نشانه خیر و برکت در زندگیتان است

 11. سعیدهسعیدهsays:

  سلام .خواب دیدم همینطور مثل سیل گیلاس سرازیر میشه کل زمین گیلاس میشن و سمت ما میان و منو دوستم از اون گیلاس میریزیم تو پلاستیک برا خوردمون. تعبیرش چیه بخصوص الان که فصل گیلاس هم هست

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   تعبیر خوابتان نشانه رزق و روزی در زندگیتان است