تعبیر خواب سلام دادن به این افراد را بدانید

همیشه سلام دادن یا سلام کردن در زندگی انسان ها حائز اهمیت بوده است و بارها در مورد فواید و ارزش های آن در کتاب ها و یا در محفل های مختلف صحبت شده است و کمتر کسی هست که از مهم بودن این مسئله با خبر نباشد و حتی کودکان نیز از همان دوران طفولیت از طرف پدر و مادر خود یا بزرگترهایشان نسبت به انجام این عمل نصیحت و یا تشویق می شوند ، اما اینبار در سایت توپ تاپ قصد داریم تا بررسی کنیم سلام کردن در رویاهای ما چه معنا یا چه تعبیر خاصی را به دنبال دارد ، در همین راستا موضوعات یا عناوین مختلفی وجود دارد که ترجیح میدهید بصورت جداگانه در مورد آن ها به گفتگو بپردازیم.

تعبیر خواب سلام دادن به معشوق چیست : استاد محمدابن سیرین نوشته اند چنان چه شخصی ببیند به فردی که در دنیای بیداری نسبت به او عشق می ورزد و یا به او علاقمند است در مکان های مختلفی مانند سلام میدهد ، قول آمدن ایامی را خواهد داد که هر دوی آن ها در آن شاد و راضی هستند ، و از همه مهمتر اینکه عاشق و معشوق از بعضی از بلاهای دردسر ساز مانند مشکلات خانوادگی و یا دردسرهای متنوع اجتماعی در امان خواهند بود و از این بابت هیچ زیانی به آن ها نخواهد رسید ، استاد طباطبایی نیز آورده اند اظهار ادب و احترام و همچنین سلام کردن به معشوق در خواب های ما میتواند باعث افزایش کمال ، احترام ، عزت نفس و حتی صبر شود و در موارد و یا در مراحل زیادی از زندگی خود را فردی خوش شانس و راضی خواهید دید.

تعبیر خواب دادن به مرده چیست : شخصی به نزد حضت امام صادق (ع) رسید و به ایشان فرمودند ، عموی پدر من سال های پیش فوت کرده اند ؛ او مردی بزرگوار ، صاحب نام و نشان ، و نیکوکار بودند و تمام اقوام ما از او به نیکی یاد میکنند ، دیشب کمی قبل تر از اذان صبح خواب دیدم او را حوالی خانه ی خودمان مشاهده میکند لبخندی زدند و من با صدای بلند به او سلام دادم ، او نیز مکثی کردند و پاسخ دادن سلام علیکم ، خداوند تو را حفظ کند ، آیا این مورد تعبیری دارد ؟ حضرت به این مرد پاسخ دادند ، تو و خانواده ات (عیال و فرزندان) به زودی از ماجرایی تازه که برای شما برکت و رونق به همراه خواهد آورد شادمان خواهید شد و از ادامه ی زندگی تان احساس لذت خواهید کرد.با توجه به این فرمایش امام بزرگوار می توان برداشت کرد که تعبیر خواب سلام دادن به مردگان ( چه آشنا باشند و چه غریبه) بدست آمدن لذت و خرسندی در دنیاست.

تعبیر خواب سلام و احوالپرسی کردن با دیگران : ممکن است دیده باشید با افرادی که حتی برای یکبار هم آن ها را در جایی ندیده اید و با اسم و آوازه شان آشنا نیستید ،  در عالم رویا رو به رو می شوید و سپس شروع به سلام و احوال پرسی کردن میکنید ، که معنای آن این است که در مهمترین اهداف یا برنامه ریزی های زندگی تان که اکثرا مرتبط با آینده هستند بخت با شما یار خواهد بود و حتی ممکن است در این زمینه غافلگیر و ذوق زده شوید ، و باید بدانید دیده شدن چنین موردی در رویاهای ما خبرهایی خوب و حتمی از شانس آوردن در امور مختلف میدهد.

سوال : ببخشید من خواب دیدم با یکی از دوستان قدیمی ام که در حال حاضر قهر هستیم و روابط خوبی نداریم ، در محیط دانشگاه و نزدیک سلف رو به رو می شوم و بدون محل دادن از کنارش عبور میکنم و یه سلام خشک و خالی هم بهش نکردم ( سن او بیشتر از منه) بعد خبردار شدم که از من گلگی کرده بوده و گفته بود چرا فلان شخص به من سلام نداد ، ایا تعبیری دارد؟

پاسخ: بله و اتفاقا لازم است بدانید که حتی سلام نکردن در عالم خواب نیز نمیتواند خوب باشد و بیشتر خبر دهنده از برخی از بدشانسی های بی موقع در امور کسب و کار یا موارد و موضوعات عاطفی است ، برای روشن تر شدن مسئله تصور کنید ؛ فردی خودش را از همه ی جهات آماده کرده است تا به خواستگاری دختر مورد علاقه اش برود و از قرار معلوم همه چیز خوب و آرام پیش میرود و برنامه ها طوری جلو میروند که دلخواه آن شخص است ؛ اما در شب خواستگاری او و خانواده اش با یک بدشانسی بزرگ که موضوع آن نیز میتواند هر چیزی باشد ، مواجه می شود و در یک چشم به هم زدن متوجه می شود که قادر نخواهد بود تا با دختر مورد علاقه اش وصلت کند.!

پس میتوان از برخی از توضیحات تکمیلی بالا نیز نتیجه گرفت  سلام کردن به افراد مختلف مخصوصا خانواده ، دوستان ، ائمه ، و یا آشنایان ، معانی بسیار خوشایندی به دنبال خواهد شد و به فرموده ی امامان معصوم نشان دهنده ی 4 مورد مجزا هستند ، اولی در امان بودن از حوادث ، دومی شور و شعف در زندگی ، سومی اقبال و بخت ، و چهارمی منفعت های متعدد مالی.

امیدواریم در این مقاله موفق بوده باشیم تا بهترین نکات را در مورد این موضوع به سمع و اطلاعتان رسانده باشیم.

گردآورنده: توپ تاپ

40 نظر

 1. پریاپریاsays:

  سلام.خواب دیدم ی حرم از دور میدیدم و میگفتم السلام علی الحسین و علی علی ابی نالحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب اشاره به فرصت های جدیدی دارد که به شما کمک می کند تا تلاش مجددی برای رسیدن به هدف و خواسته ای انجام دهید که مدت ها پیش از آن دست کشیده اید.

 2. زهرازهراsays:

  سلام. خواب دیدم جای شلوغی بودم مهمونی و اقوام و،، بعد گوشی موبایلم زنگ خورد بار دوم که جواب دادم یهو ی صدای زیبا و لطیف شنیدم که سلام داد، فکر میکردم که صاحب صدا کیه، یهو متوجه شدم که صدای دوستمه، پسر، و همون صدایی بود که اولین بار ازش تو گوشم مونده، ولی من بدون جواب دادن چون توی جمع بودم یهو قط کردم،،!! ولی با خودم گفتم حیف شد شاید بعدا بهش زنگ بزنم،،،

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید غلبه ی احساس عدم اعتماد به نفس، مانع بیان احساسات و خواسته های شخصی تان شود.

 3. mmmmmmmmsays:

  خواب دیدم با کسی ک ازش متنفرم سلام کردمو و جواب سلامم داد و بعدش رفت دم پنجره و وایساد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید تنگناهای فعلی شما را وادار به گرفتن تصمیماتی کند که می توانند آرامش روانی شما را در زمینه های احساسی بیشتر برهم بزند.

 4. سعیدسعیدsays:

  سلام. من عاشق دختر همسایمون هستم که بخاطر دلایلی باهم فعلا قهریم...اما امروز خواب دیدم که در خونمون بازه و اون از جلوی خونمون رد شد و داشت داخل خونه رو نگاه میکرد که منو پیدا کنه و ازم عذر خواهی کنه،که چشم تو چشم شدیم که سریع بهم سلام کرد اما من به دلیل تعجب بهش سلام ندادم ولی از ته قلب خوشحال بودم. لطفا تعبیر خواب منو بگید خیلی واسم مهمه باتشکر.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سلام این خواب اشاره به اهدافی دارد که ممکن است مدت ها مایل به پیگیری آن ها باشید اما برای رسیدن به این خواسته ها لازم است پشتکار زیادی از خود نشان داده یا دست به ریسک های جدید بزنید.

 5. زهرازهراsays:

  سلام من خواب ديدم كه با دوست سابقم در محل كارم روبرو شدم و هردو سلام كرديم ولي به دو زبان مختلف. اين تعبيري داره؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به شما بی احترامی می‌شود.

 6. فاطمهفاطمهsays:

  سلام خواب دیدم مادر دوستم از در خونشون بیرون میاد و من با اون سلام و احوال پرسی میکنم و با دست چپ بهش دست دادم اون هم با دو دستش دست منو میگیره و شروع میکنه به تعریف و تمجید از من ولی حس کردم چون با دست چپ سلام کردم تعریفش از روی تملقه و واقعی نیست ...

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   برای داشتن آینده نیکو تلاش و اراده قوی لازم است.

 7. حجت رضاییحجت رضاییsays:

  سلام خواب دیدم کت و شلوار پوشیده ام و کلی خوش تیپ کردم خودمو بعد وارد یه مجلسی شدم که تمام دوستان دوران زندگیم اعم از کودکی دبیرستان دوران دانشگاه اونجا هستن و من با همشون با تواضع و احترام دست دادم و سلام کردم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشان‌دهنده‌ی شرکت در یک جشن یا مهمانی دوستانه است.

 8. مهدیمهدیsays:

  سلام خواب دیدم دریک محیط کاری سابقمکه از انجا جابجا شدم هستم افراد مختلفی درانجا بودند حواسم نبود می خواسم وارد دفترم بشم که ازجلوی دفتر همکار خانمی که دوستش دارم از اون خواستگاریکردم ردشدم حواسم نبود اول اون به من سلام کردبعد من به او سلام کردم بعدش باهم احوال پرسی کردیم اون از دیدن من خیلی خوشحال شد بعد من وارد دفتر کارم شدم .

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، در محیط بیرون از منزل ، اتفاقی رخ میدهد که ممکن است کمی باعث تعجب و یا هیجان شما شود.

 9. مهرسامهرساsays:

  سلام خواب دیدم تو دانشگاه هستیم و کسی که دوسش دارم با مامانش اومده بود دانشگاه ، من پایین پله ها واستاده بودم که یکی دو تا از دوستام داشتن میومدن پایین و به من میگفتن بیا برو بالا برای اینکه اون فردو ببینمو باهاش احوال پرسی کنم، همین طور که داشتیم با دوستام صحبت میکردیم اون فرد به همراه مادرش از پله ها اومد پایین، من دوباررر بهش سلام کردم بهم توجهی نکرد....!!! مادرش میخواست برگرده ببینه کی بود.. اما اون نذاشت....بعدش هم من و دوووستام همه با تعجب داشتیم نگاهش میکردیم و میگفتیم چرا چنین کاری کرد!!!

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، میتواند اشاره ای به رو به رو شدن شما با بعضی از اتفاقات ناگهانی و یا هیجانی در آینده داشته باشد.

 10. ممsays:

  سلام خواب دیدم مادرزبزگم که تازه فوت شده را در پارکی اتفاقی دیدم وباخوشحالی بش سلام کردم انتظار داشتم خیلی خوشحال شه وبام حرف بزنه ولی فقط سلام کردم دوباره باش حرف زدم ودوباره گفتم سلام ولی باز مثل دفعه اول جواب سلاممو داد فقط کفت سلام صحبت دیگه ای نکرد تعبیرش چیست؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، دیدار و یا ملاقاتی جدید در آینده میتواند باعث رضایت ، خشنودی و یا هیجان در شما شود.

 11. سارا حیدریسارا حیدریsays:

  یا سلام دیشب خواب دیدم داشتبم با دختر عمه ام سنگ پرتاب میکردیم داخل رودخانه وقتی یه سنگ و ورداشتم که بندازم دیدم اون تیکه زیارت عاشورا که سلام بر امام حسین هک شده منم منصرف شدم و نگهش داشتم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در زندگی چیزهای زیادی دارید که باید قدرشان را دانسته و به آن ها قانع باشید.

 12. aasays:

  سلام دیشب خواب دیدم در سالنی روی صندلی نشسته بودم. آقایی از در اومدن داخل. من فکر کردم اون کسیه که قبلا خیلی دوسش داشتم. کمی با سختی بهش سلام دادم. همینکه کمی نزدیکتر اومد دیدم کسیه که اونم دوسش دارم و خواستگارمه. انگار قدش بلندتر و چهرش زیباتر شده بود. جواب سلاممو داد و خبری هم از اومدنه یه گروه عربستانی به مکانی که کار میکنمو داد و گفت میخوان تشریف بیارن..

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام سلام دادن بر چهار وجه تعبیر میشود اول ایمنی و امنیت دوم شادی سوم اقبال و خوشبختی و منفعت مال

 13. شیرینشیرینsays:

  سلام من خواب دیدم به یک سری همکار قدیمی محل کارم سلام کردم که خانم بودند اما هیچ کدوم جواب منو ندادند..ضمنا من الان بیکارم.ی وقت هایی همکار بودیم

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   باسلام ممکن است تغیراتی در وضعیت اقتصادی شما رخ بدهد.

 14. هانیههانیهsays:

  سلام خسته نباشید من خاب دیدم از کسی که خوشم میاد بهم سلام داد منم برگشتم جواب سلامشو دادم میخاستم تعبیرشو بدونم ممنونم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، فقط بیانگر رو به رو شدن با برخی از اتفاقات مطلوب و یا مورد انتظار در زندگی است.

 15. ساناز عبدلیساناز عبدلیsays:

  سلام یکی از فامیلای بابا ومامانم ازم خاستگاری کردن حالا نمیدونم رسمی یا غیر رسمی شایدم غیر مستقیم خواب دیدیم توی یه جمعی هستیم دور همی خونوادگی بودمن رتوی اون دور همی فامیلای اون پسر و زنداداشش بودن بعد من رفتم داخل اولین کسی رو که دیدم یه پسر بود که فک میکنم همون خاستگاره بود اما سلام نکردم به همه سلام کردم به جز اون اما بعد چند دقیقه اونم اومد من خیلی کامل و محترمانه سلام و احوال پرسی کردم گفتم سلام خوبید و... حالا موندم چرا اول سلام نکردم

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام بر سرحالی و سرخوشی تعبیرمیشود و الفت بینتان زیادخواهدشد

 16. امیر علیامیر علیsays:

  سلام خواب دیدم که کودک شده ام وعمویم انجا بود وموهایش بزرگ شده مثل دوران قدیم وجوانی وراه می فت من سلام کردم ولی اصلا متوجه من نشد ممنون می شوم اگر تعبیری دارد بگویید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خواسته‌های شما با شادمانی برآورده خواهد شد.

 17. محمود محمدیمحمود محمدیsays:

  سلام. روز بخیر خواب دیدم در جمعی هستم وفکر کنم مراسم ختم کس بود واسمش یادم نیست در این مراسم من چند نفر از دوستان را دیدم ومن کت وشلوار ابی روشن پوشیده بودم ودوتا از دوستام اومدن پیشم وبه من سلام دادن ودست دادن واحترامم کردند ولی یه نفر دیگه که دید خوبی ازش نداشتم پیشش نرفتم ولی با بقیه سلام واحوال پرسی کردم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   علامت آن است که در زندگی آینده نیز به جستجوی لذت‌های حقیقی و قابل اطمینان خواهید رقت.

 18. سیماسیماsays:

  سلام من خواب دیدم که یه خانوم مسنی میاد جلو درمون با خودش پلیس اورده که خونمونو بگرده من سر صدا میکنم پلیسا میرن و با پیر زن دعوام میشه حس کردم پیر زنه زورش زیاد بودو انگار دستانداخت صورت من ولی چیزیم نشد بعد انگار من ازشون شکایت کرده بودمو اینا میخواستن کار پیرزنرو بندازن گردنه یه پسر بچه که من قبول نکردمو پسر بچرو بغل کردم بوسش کردم اومدم از پله ها بالا ولی راه پله خیلی تنگ بود به زور ازش اومدم بالا ک وسز پله ها دیدم یه زبون بزرگ از وسط دیوار زده بیرون هی تکون میخورد تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام از خویشاوندان ویا عضوی از فامیل تکدی خاطر پیدا خواهید کرد

 19. سیماسیماsays:

  سلام. دیشب قبل سحر خواب دیدم یه کاری انجام می‌دادم که توش گیری افتاده بود، یادم نیست چی بود دقیقا، ولی چندتا برگه دستم بود. بعد که خیلی بهم فشار اومد و سخت بود دست رو سینه گذاشتم و چشمام بستم گفتم السلام علی الحسین تا و علی اصحاب الحسین. بعدش انگار یه تصویر خوب دیذم که کارم درست شده. ولی بلافاصله بخاطر صدا کردن مامانم برای سحر بیدار شدم تعبیرش چیه؟ ممنون

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان به معنای کم حوصلگی و عجولانه انجام دادن کارهاست.

 20. setayeshsetayeshsays:

  سلام من چند بار خواب سلام دادن رو دیدم.و هر دفعه هم اون پسری که تو واقعیت ازش خوشم میاد به من سلام میده و من از اینکه بهش رو ندم جواب سلامش رو نمیدم..یبار هم با ناراحتی بهم سلام کرد و من جوابشو دادم برای اولین بار...و بعد توی محل کارش داشت سمت من نماز میخوند در حالیکه قبله یه سمت دیگه بود

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام نشان دهنده بهبود در روابط و اشنایی جدید است

 21. ساناز عبدلیساناز عبدلیsays:

  سلام من دیشب خواب دیدم که حوصلم سررفت و رفتم بیرون خونه داخال پارک کنار خونه تا قدم بزنم یه دفعه یه پسره اومد گفت میخوام باهات حرف بزنم گفتم بفرمایید شروع کرد درباره خودش و اینکه چی دوس داره حرف زد و از من پرسید که چی برات مهمه من گفتم فرهنگ داشتن برای من خیلی مهمه اون گفت برا من هم اخلاق و اینا مهمه بعدش خداحافظی کردیم من اومدم خونه بابام گف چرا باهاش حرف زدی ولی بعدش مهربون شد خواهش میکنم تعبیرش کنید ممنون با تشکر از مدیر سایت

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان نشانه اتفاقاتی است که در عالم بیداری باآنهاروبرو شدید

 22. حسینحسینsays:

  سلام ..من با خاله ام که مشکل خانوادگی باهاش دارم ...دیشب خواب دیدم که بهش سلام کردم و اونم جوابمو داد‌...اصلا تو بیداری حتی همو محل هم نمیدیم

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان نشانه اتفاقات و تغیرات جدید است

 23. مینامیناsays:

  خواب دیدم به کسی که دوسش دارم اما خودش نمی دونه سلام کردم ولی او جوابمو نداد و انگار از دستم نارحته

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   باافراددجدیدی اشناخواهیدشد

 24. مریممریمsays:

  سلام من در بیداری پسر خالم رو دوست دارم اما خودش نمی دونه خیلی درگیرشم بعد دیشب خواب دیدم تویه مهمونی هستیم من بهش سلام اما او باسردی جوابمو میده و ازدستم دلخوره و من نارحت میشم و میگم جوابمو نمی دیبعد از خواب پریدم .. تورو خدا زود جوابمو بدین خیلی نگرانم.ممنون

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام با افراد جدیدی رو به رو خواهید شد

 25. ممsays:

  سلام من خواب دیدم که چند تا بلبل خوشکل زرد خریدم و در هر اتاقی از خونمون گذاشتم

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام علامت پیروزی و سعادت است

 26. خخsays:

  باسلام عشق چیگرم خوبی؟ من دیشب خواب دیدم یک عالمه پول دارم و به همه میگم و انگار رفتیم دزدی و یواشکی این پولارو برداشتیم( انگار چند نفر بودیم) و من بهمامانم و بابام پول دادم ولی خودم بیشتر از همه دارم . و به دوستم میگم یادته گفتی فلان قدر پول داری بیا من یک ملیارد پول دارم.

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام بیانگر به وجود امدن ناراحتی و اندوه برایتان است

 27. TehraniTaranehTehraniTaranehsays:

  سلام خواب دیدم شخصی که قبلا بهشون علاقه داشتم و الان ازدواج کرده اند اومدن به من و مادرم سلام کردند مادرم جوابشو داد ولی من جواب ندادم و گفتم تحت هیچ شرایطی نمی خوام باهاش صحبت کنم

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان نشانه اتفاقاتی است که در گذشته روی ذهنتان تاثیر گذاشته

 28. زهرازهراsays:

  سلام خواب دیدم همسایه مون که چندسالی میشه فوت کرده داره میاد به سمت من ویه بچه بغلش هست منم داشتم باخواهرزاده ام که دوسالشه بازی میکردم نمیخواستم باهاش احوالپرسی کنم اما همینکه اومد گرم باهاش احوالپرسی کردم

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان نشانه اتفاقات جدید است

 29. مریممریمsays:

  سلام من یه دختر ۱۵ساله ام و مجردم خواب دیدم که دو قلو حامله ام شوهر نمی دونم اصلا ندیدمش و یکی از قلو هامو برداشتم رفتم تو یه اتاقی به هش شیر می دم. همه مهمونی گرفته بودن و ما تو خونه یکی از فا میلای بابام بودیم البته اینو حس می کردم ولی کامل نمی شناختمشون. لطفا زود تر بگین . یه رفم خوندم نوشته بو امروز میمیری.

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان نشانه خیر و برکت و روزی در زندگیتان است

 30. ممsays:

  سلام خواب دیدم رفتم تو اسخر خونمون همه فامیلا مادریم که خیلی با هم رفت و امد داریم و الان خیلی وقت باهم سر سنگینیم از جمله پسر خالم که خیلی دوسش دارم هس و بعد باهم شنا کردیم با هم شوخی میکردیم . من یه دختر مجرد ۱۵ساله ام .

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان نشانه اتفاقات جدید و خوشایند است

 31. حسابداریحسابداریsays:

  سلام من خواب دیدم پسر داییم به دوستم گفته سلام من به مریم برسون مریم خودم هستم تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   باسلام ممکن است از کسی خبری دریافت کنید

 32. تنها بیردنهتنها بیردنهsays:

  سلام من خواب دیدم با خانواده رفتیم برا دیدن خونه و مغازه برا اجاره من جلو تر رفتم وارد خونه که شدم قبل از اومدن خانواده من با دختر جوان که دختر صاحب خونه بود احوال پرسی کردم و دست دادم و گفتم من بخاطر تو اینجا اومدم اصلا هم نمی شناختم

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان نشانه موفقیت در امور اقتصادی است

 33. مهنازمهنازsays:

  سلام علیکم. خواب دیدم در منزل دوران کودکیم مهمانِ خانم داریم ومن دونه دونه با همشون سلام احوالپرسی میکنم ودستم یک ساک بود و یه مرد غریبه که من نمیشناختمش ولی اون منو میشناخت اومدبه من سلام داد و رفت نشست تو مجلس.

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام در صدد بهبود روابط خود با دیگران هستید

 34. ساراساراsays:

  سلام خواب دیدم تو محل کارم هستم و به همکارام سلام دادم و اونا حواب سلامم رو ندادن و من خیلی ناراحت شدم و شروع کردم به گله کردن مخصوصا مدیرمون اصلا محل نداد بهم

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام جای نگرانی نیست وبرشادی تعبیر میشود

 35. آینازآینازsays:

  سلام من متاهلم ،من و همسرم توی یه کوچه با خونواده همسرم زندگی می کنیم خواب دیدم سر کوچه مادر شوهرم داره میاد من رفتم و بهش سلام دادم ایشون چادرشونو جلوی دهنشون گرفته بودن و با بی محلی و اخم جواب ندادن و رفتن و کلا دیدم همسرمم بهم بی محلی می کنن من از دور خونشونو دیدم که رفتن و چراغ هارم خاموش کردن و من احساس می کنم هنوز توی خواب ازدواج رسمی نکرده بودیم (مطمعن نیستم)و یه شخصی که قبلن توی زندگیم بود چند تا کوچه پایین تر از خونمون مغازه زده بود و من اتفاقی دیدمشون و ایشون خیلی بهم ابراز علاقه کردن و منم باهاشون دوباره ارتباط برقرار کردم و همش توی خواب فکرم درگیر این بود که چرا خونواده همسرم باهام اینجوری برخورد می کنن و چی شده؟!در صورتی که رابطه ام با مادر همسرم در واقعیت خوبه

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام ارتباط شما رو به بهبودی خواهد رفت و جای نگرانی نیست

 36. فاطمه کریمیفاطمه کریمیsays:

  سلام من خواب دیدم پسری از فامیل که دوستش دارم اومدن خونمون شام نموندن گفتن برا یه شب شما بیاین خونه ما بعد برای ما یه سینی برنج و سه تا شامی کباب از بیرون سفارش دادن اوردن من و بابا و مامانم خوردیم و تموم شد بعد گفتیم برا اونا چیزی نمونده که یه دفعه فهمیدیم اونا خوردن بعدش پسره پزشکی میخونه ازمون پرسید برا جشنواره پایانی چی بپوشم منم بهش پیشنهاد دادم که چه جوری بپوشه لطفا زودتر تعبیر کنید

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   تعبیر خوابتان نشانه علاقه و محبت شما نسبت به ایشان است

 37. الهام گردانیالهام گردانیsays:

  سلام همیشه خواب دخترعمم ک به رحمت خدا رفته میبینم.توخواب همیشه اگه چیزی لازم داشته ویا میخواد به خانواده ش حرفاشو برسونم بم میگه.خیلی چیزایی ک مربوط به آینده ی من بودن ازش میپرسیدم و برام اتفاق میفتاد.نمیدونم دلیل این خوابا چیه وچطور میتونستم تو خواب بایه مرده ارتباط برقرار کنم.اون شب خواب دیدم ک خونمونه رفتم روبروش ازش پرسیدم خوبی چیزی لازم نداری.بم گفت بچه هام هرکدوم به فکر زندگی خودشونه تو بیا پیشم.گفتم کجا بیام .بیام سرخاکت یا بمیرم گفت هردو.گفت۱۰یا۲۰روز دیگه میای پیشم

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام به نظر نیازمند خیرات و دعا هستند برای ارامش روحشان قران قرائت کنید

 38. پریساپریساsays:

  سلام و خسته نباشید. خواب دیدم به امام حسین سلام میدم ۳ بار و لبخند میزنم تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   تعبیر خوابتان نشانه حل شدن مشکلاتتان است

 39. هلنا کیانهلنا کیانsays:

  سلام،من قبلا در شرکتی کار میکردم که به دلایلی با دلخوری استعفا دادم و اومدم بیرون،خواب دیدم جلوی درب منزل خاله ام بودم و میخواستم داخل شوم که پدر مدیر عامل شرکت که از مهره های اصلی بود نزدیک شد،اول من سلام و احوالپرسی کردم ایشون هم با خوشرویی پاسخ دادن،تعارف کردم بفرمایید داخل،فقط اومدن تا لب در و داخل حیاط رو نگاه کردن و گفتن به به چه خونه زیبایی و خداحافظی کردند و رفتند،آیا این خواب دارای تعبیره؟متشکرم بابت سایت خوبتون

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   تعبیر خوابتان نشانه موفقیت شماست

 40. سمانه قلی پورسمانه قلی پورsays:

  سلام ممنون بابت تعبیر من این روزها منتظر نتیجه یه امتحان مهم هستم و یه عمه داشتم که وقتی ۱۰ سالم بود فوت شده خواب دیدم که عمم اومده خونه ما و دستش یه کاغذه با مامانم حرف میزد میگفت خواب شمارو دیدم منم از در اتاقم میدیدم و با خودم میگفتم آخه این مگه نمرده بود چطوری اومده بعد رفتم جلو و سلام کردم اونم منو محکم بغل کرد و گفت خیلی دلم برات تنگ شده بود.

  • مدیر سایتمدیر .(modiriyat) :

   سلام بیانگر دلتنگی است برای ارامش روحشان صلواتی خیرات دهید و نشان دهنده سود در زندگی است